18-06-2017

1 2 3 4

<<< [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] >>>

Hołd bohaterom Powstania Warszawskiego! 29-08-2016

Zapraszamy wszystkich zawodników i trenerów na oddanie wspólnego hołdu bohaterom Powstania Warszawskiego. W tym roku dodatkowo podkreślamy rolę warszawski dzieci roku 1944, które na równi z dorosłymi walczyły z niemieckim okupantem. Stąd nasze specjalne koszulki to symbolizujące.

Spotykamy się w piątek 02-09-2016 o godzinie 19:30 (z wyłączeniem grup, które nie mogą dojechać ze względu na trening) w specjalnych pamiątkowych koszulkach (lub innych klubowych)  nad Jeziorkiem Czerniakowskim. Wszyscy zrobimy na ziemi znak Polski Walczącej i w ten sposób pokażemy, że nie zapomnieliśmy!

Liga Typerów 28-08-2016

Od dzisiaj zaczynamy obstawiać naszą "Ligę Typerów". Za nami pierwsza kolejka ligowa z udziałem zespołu 2002, w przyszłym tygodniu w środę też jedynie grają najstarsi. Od następnego weekendu mamy już rozgrywki idące pełną parą i startujemy z typowaniami. Zachęcamy zatem zawodników i kibiców do zabawy, przypominamy o nagrodach!

Brześć (Białoruś) - dzień szósty 26-08-2016

Zakończyliśmy szczęśliwi nasze kolejne zgrupowanie na Białorusi. W dniu dzisiejszym znów rozegraliśmy cztery gr kontrolne, zakończone naszymi zwycięstwami. Po zmaganiach sportowych obiadek , małe zakupy i granica. Docieramy wieczorem stęsknieni i zadowoleni. Przed nami kolejne wyzwania, kolejne cele, kolejne wyjazdy.

Nasi grają... 26-08-2016

Tym razem w środę odbyły się kolejne serie spotkań I i II ligi. Na zapleczu Ekstraklasy swoje debiutanckie trafienie zaliczył Piotr Kurbiel. W 53 minucie spotkania z MKS Kluczbork popisał się sprytnym uderzeniem wyprowadzając swoją drużynę na prowadzenie. Mimo kolejnych sytuacji drużyna z Siedlec nie potrafiła powiększyć swojej przewagi, a na domiar złego w doliczonym czasie gry goście wyrównali. Szkoda straconych punktów, ale taka jest piłka nożna. Piotr spędził na boisku 86 minut i mamy nadzieję, że dzięki swojemu występowi na dłużej zagości w podstawowej jedenastce. V kolejka I ligi nie była szczęśliwa dla Znicza Pruszków. Gracze spod Warszawy o spotkaniu ze Stomilem Olsztyn będą chcieli jak najszybciej zapomnieć bo porażka 0:3 na własnym stadionie chluby im nie przynosi. Niestety tym razem nie oglądaliśmy na placu gry Krzysztofa Kopcińskiego. Niezbyt udaną kolejkę mają za sobą byli gracze K.S. Delta Warszawa występujący w II lidze. Najwięcej powodów do satysfakcji mają Legionovia oraz Stal Stalowa Wola. Pierwsza ekipa zremisowała bezbramkowo z Rakowem Częstochowa, który przed meczem był wiceliderem i nie jest tajemnicą, że w tym sezonie celem, drużyny jest awans na wyższy poziom rozgrywkowy. Kibice oglądali mieli możliwość oglądania całkiem ciekawego spotkania, a podział punktów można uznać za sprawiedliwy. Ostatnie 5 minut w barwach gospodarzy rozegrał Arkadiusz Madeński. Piłkarze ze Stalowej Woli natomiast wywieźli cenny punkt z Elbląga remisując 1:1. W przypadku drużyny, w której dostępu do bramki broni Bartosz Koncki każdy jest na wagę złota. Tym razem nasz były bramkarz walnie przyczynił się do zdobycia punktu broniąc wygrywając w drugiej połowie bezpośredni pojedynek z napastnikiem gospodarzy. Bez punktów w tej kolejce pozostały drużyny Polonii Warszawa oraz Olimpii Zambrów. Tym razem nie oglądaliśmy na placu gry Karola Woracha, a ekipa ze stolicy przegrała 0:1 w Poznaniu z tamtejszą Wartą. Sebastian Szerszeń natomiast pojawił się na boisku w 55 minucie spotkania z Siarką w Tarnobrzegu, ale na tablicy wyników widniał już wtedy wynik 3:0 dla gospodarzy i losy meczu były rozstrzygnięte. W weekend czekają nas kolejne emocje mamy nadzieję, że na atmosferę spotkań wpływ będą mieli nasi wychowankowie. SG

Brześć (Białoruś) - dzień piąty 25-08-2016

Przedostatni dzień naszego zgrupowania to kolejny dzień doskonałej zabawy. Rano zakupy i trening, naprawdę nieźle popracowali nasi podopieczni. Po obiedzie mieliśmy totalną labę. Plaża, kąpiel, gry i zabawy, a następnie wyprawa do Wesołego Miasteczka. Tu chłopcy otrzymali w nagrodę za wspaniałą postawę możliwość zabawy na wybranej atrakcji. Padło na – młot, należy podziwiać hart ducha naszych podopiecznych. Po tej stresującej atrakcji sami dalej bawili się nieźle. Potem jeszcze wieczorna spacer i śpimy, jutro kolejne ważne gry kontrolne.

Brześć (Białoruś) - dzień czwarty 24-08-2016

Czwarty dzień naszego zgrupowania to zogniskowana energia na cztery gry kontrolne. Oba zespoły podzielone zostały na dwa podzespoły i w ten sposób mieliśmy cztery spotkania. Jesteśmy bardzo zadowoleni z postawy chłopców z 2004 czerwoni, jak i 2006. Było naprawdę dzisiaj dużo dobrej piłki. Jeszcze przed grami zrobiliśmy sobie małe zwiedzanie i lody. Wieczór relaksacyjnie przeznaczyliśmy na pobliski plac zabaw. Jutro znów luźniejszy dzień z treningiem. Zapowiadają doskonałą pogodę, pewnie dlatego znów popływamy.

Nasi grają... 23-08-2016

Za nami czwarta seria spotkań I i II ligi. Beniaminek zaplecza Ekstraklasy Znicz Pruszków wywiózł cenny punt z trudnego terenu w Chojnicach. Wynik 1:1 został ustalony już w pierwszym kwadransie meczu. Ostatnie piętnaście minut na placu gry spędził Krzysztof Kopciński. Niestety tym razem poza kadrą meczową znalazł się Piotr Kurbiel, a jego Pogoń Siedlce poniosła trzecią porażkę z rzędu. Tym razem nie sprostała na wyjeździe Górnikowi Zabrze ulegając 0:2. Lepszy weekend mieli byli gracze K.S. Delta Warszawa występujący w II lidze. Pierwsze punkty zdobyły Olimpia Zambrów i Stal Stalowa Wola. W obydwu przypadkach padł wynik 1:0 co wskazanym drużynom daje chwilę spokoju. Sebastian Szerszeń w barwach ekipy z Podlasia wystąpił blisko godzinę, a Bartosz Koncki ze Stali zaliczył występ w pełnym wymiarze czasowym i zachował czyste konto. Bohaterem swojej drużyny został Karol Worach, który w ostatniej minucie spotkania Polonii Warszawa z Olimpią Elbląg zdobył wyrównującą bramkę. Wynik 1:1 trudno przed meczem byłoby uznać za sukces, gospodarze mają większe aspiracje, ale okoliczności jego zdobycia każą im spojrzeć na to z innej perspektywy. Cieszymy się z debiutanckiego gola Karola w II lidze i z jego kolejnych 90 minut na tym poziomie rozgrywkowym. Jedynym zespołem z naszym wychowankiem w swoich szeregach, który poniósł porażkę była Legionovia. Słaby początek spotkania w Kołobrzegu przesądził losu meczu. Szybkie dwa trafienia gospodarzy nie dały gościom większych szans na pokuszenie się o korzystny wynik. Arkadiusz Madeński pojawił się na placu gry 10 minut przed końcem spotkania i dzięki temu zaliczył kolejne cenne minuty tak potrzebne mu do odbudowania się po długiej przerwie w grze. Kolejne emocje czekają nas już w środę kiedy odbędzie się następna kolejka I i II ligi. SG

Brześć (Białoruś) - dzień trzeci 23-08-2016

Za nami wspaniały dzień. Chłopcy rano na treningu nieźle popracowali, a później była pełna laba. Plaża, słońce, kąpielą i lody. Nie mieliśmy się znów kiedy nudzić. Wieczorem jeszcze spacer, potem gry, odprawy i już w ośrodku jest cisza. Jutro gramy sparingi z najsilniejszymi reprezentacjami regionu. Będą nie tylko zawodnicy z Brześcia ale z całego obwodu. Będziemy musieli się naprawdę napocić.

Wsparcie naszych działań 22-08-2016

Kolejny raz dzięki pomocy dotacyjnej władz mogliśmy i możemy sprawniej pracować w wakacje. Uzyskaliśmy wsparcie naszych działań letnich od Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy z Wydziału Sportu i Wydziału Edukacji oraz z Biura Sportu i Rekreacji m. st. Warszawy. Również dziękujemy  Samorządowi Województwa Mazowieckiego za wsparcie naszego zimowego turnieju HMW, dzięki temu impreza będzie jeszcze lepsza.

Brześć (Białoruś) - dzień drugi 22-08-2016

Drugi dzień naszego zgrupowania podzielony był na trzy części. Przed obiadem zwiedzaliśmy twierdzę w Brześciu, która pamięta stacjonujące tam nasze wojska. Po obiedzie rozegraliśmy trzy gry kontrolne, każda zakończona naszym sukcesem. Wieczór zaś to relaks na miejscowym deptaku i wspaniała pizza, która była dla chłopców nagrodą za ciężką pracę. Jutro sportowo luźniejszy dzień, wypełniony będzie jednak innymi atrakcjami.

Sparing z: Trening , Warszawa, ul. Jeziorna 2
26-06-2017 (poniedziałek) 11:00, zbiórka o godzinie 10:40, Warszawa, ul. Jeziorna 2
2004 czerwoni
Sparing z: Trening pokazowy, Warszawa, ul. Jeziorna 2
[1]  [2]  [3]   >>>
Mistrzostwa Europy U21 22-06-2017

Trzybramkową porażką z reprezentacją Anglii zakończyła się przygoda w Mistrzostwach Europy U21 naszej kadry. Mecz, który mógł dać reprezentantom naszego kraju awans do fazy finałowej, niestety okazał się zbyt dużym wyzwaniem. Ostatecznie Polacy w rozgrywkach grupowych zdobyli tylko jeden punkt i zajęli ostatnie miejsce w grupie.

Polska U21 - Anglia U21 0:3 (0:1)
Bramki: Gray (6), Murphy (69), Baker (82 k.)

Mistrzostwa Europy U21 19-06-2017

W drugim spotkaniu Mistrzostw Europy U21, reprezentacja Polski dwubramkowo zremisowała z kadrą Szwecji. Zdobyty punkt daje naszym reprezentantom nadzieje na awans do półfinałów. Ostatni mecz Polski odbędzie się 22 czerwca.

Polska U21 - Szwecja U21 2:2 (1:2)
Bramki: Moneta (6), Kownacki (90) – Strandberg (36), Larsson (41)

Mistrzostwa Europy U21 16-06-2017

Reprezentacja Polski U21 rozpoczęła zmagania w Mistrzostwach Europy. W pierwszym meczu nasi kadrowicze ulegli reprezentacji Słowacji1:2 (1:1). W drugim pojedynku naszej grupy Szwecja bezbramkowo zremisowała z Anglią.

Polska U21 - Słowacja U21 1:2 (1:1)
Bramki: Lipski (1) - Valjent (20), Safranko (78)

37. kolejka ekstraklasy 04-06-2017

Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 2:2 (0:2)
Bramki: Góralski (77), Novikovas (87) - Majewski (11), Trałka (37)

Wisła Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:2 (1:0)
Bramki: Boguski (14) - Kędziora (47), MIković (90)

Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 0:0

Pogoń Szczecin - Korona Kielce 3:0 (0:0)
Bramki: Murawski (61) i (87), Obst (89)

Wisła Płock - Śląsk Wrocław 0:3 (0:1)
Bramki: Engels (9) i (58), Biliński (64)

Cracovia - Piast Gliwice 0:1 (0:0)
Bramka: Jankowski (63)

Zagłębie Lubin - Arka Gdynia 1:3 (0:2)
Bramki: Marcjanik (48 sam.) - Siemaszko (19), Formella (29), Warcholak (75)

Ruch Chorzów - Górnik Łęczna 2:2 (0:2)
Bramki: Visnakovs (90), Koj (90) - Śpiączka (16), Grzelczak (43)

I liga:
Znicz Pruszków - Olimpia Grudządz 0:1 (0:1)
Bramka: Michalik (13)

II liga:
Polonia Warszawa - Raków Częstochowa 1:2 (1:0)
Bramki: Lis (17 sam.) - Figiel (64 k.), Oziębała (79)

Legionovia Legionowo - Puszcza Niepołomice 1:2 (1:2)
Bramki: Grzelak (9) - Łączek (23), Łanucha (37)

III liga:
Pelikan Łowicz - Huragan Wołomin 3:0 (2:0)
Bramki: Bończak (8), Majewski (21), Wojcieczyński (72)

Ursus Warszawa - Ruch Wysokie Mazowieckie 2:0 (0:0)
Bramki: Skowroński (63), Kabala (85)

Legia II Warszawa - ŁKS Łódź 0:1 (0:1)
Bramka: Radionow (7 k.)

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Aleksandrów Łódzki 1:1 (0:0)
Bramki: Basiuk (54) - Michałek (81)

Liga Mistrzów 03-06-2017

W sobotni wieczór odbył się wielki finał tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Na stadionie w Cardiff, Real Madryt pokonał Juventus Turyn 1:4 (1:1), czym zapewnił sobie 12. w historii tytuł najlepszej drużny w Europie. Ważny jest również fakt, iż Królewskim jako pierwszym udało się po raz drugi z rzędu wygrać rozgrywki Ligi Mistrzów od momentu powstania tych rozgrywek.

Juventus Turyn - Real Madryt 1:4 (1:1)
Bramki: Mandzukić (27) - Ronaldo (20) i (64), Casemiro (61), Asensio (90)