Daniel
14

<<<   [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]   >>>

Okiem trenera Artura Woźniaka 02-11-2015

Lada moment zakończą się nasze rozgrywki ligowe. Ostatni miesiąc to z pewnością dużo sinusoida naszych wzlotów i upadków. Na plus zakończyliśmy spotkania rozgrywane u siebie, niestety wyjazdowe jedynie na minus. Myślę że dużą rolę w tej sytuacji odegrało przygotowanie mentalne do danego meczu. Podczas tych wyjazdowych wydawać by się mogło że nie dajemy z siebie wszystkiego, jednak u siebie nasza gra zawsze wyglądała znacząco lepiej. Grając jako gospodarz na boisku na którym trenujemy byliśmy pewni, skuteczni i przede wszystkim zdeterminowani w dążeniu do sukcesu. Mam nadzieję że w naszej ostatniej potyczce odmienimy złą tendencję i z boiska w Lesznie przywieziemy komplet punktów, który da nam co najmniej trzecie miejsce na podium rozgrywek ligowych. AW

Zimowy grafik zajęć! 28-10-2015

Kończy się sezon jesienny, już od przyszłego tygodnia obowiązywał będzie grafik zimowy. Jak zawsze w zakładce „Treningi” jest on dostępny dla wszystkich. Mamy nowe asystentury, nowe terminy treningów indywidualnych. Niestety z przyczyn niezależnych od nas musieliśmy dokonać w rocznikach 2004 żółci i 2009 jednej korekty, zamieniając w końcu tygodnia zajęcia pomiędzy tymi zespołami (czwartek – piątek). Bardzo za utrudnienia przepraszamy i zapraszamy na zajęcia pod dachem!

Mecz ligowy z OKS Start Otwock 24-10-2015

W sobotnie południe rozegraliśmy przedostatni mecz sezonu. Naszymi przeciwnikami byli zawodnicy z Otwocka, z którymi w pierwszym spotkaniu zanotowaliśmy remis. Dzisiejszy mecz niemalże od pierwszej do ostatniej minuty rozgrywane było pod nasze dyktando. To my kreowaliśmy grę, zaś rywale nastawili się na grę z kontry. Mimo kilku szans, pierwszą bramkę zdobyliśmy „dopiero” po dwudziestu minutach. Indywidualną akcję Gumisia na bramkę zamienił dobrze dysponowany dziś Bartek. Do końca pierwszej połowy wynik już nie uległ zmianie i na drugą część wychodziliśmy z jedno bramkowym prowadzeniem. Drugą połowę rozpoczęliśmy znakomicie. W trzy minuty mogliśmy i powinniśmy zdobyć dwie bramki, jednak zawiodła nas skuteczność. Rywale odpowiedzieli również akcją po której mogli strzelić bramkę, jednak na posterunku stanął Antek. Co nie udało nam się na początku udało się Bartkowi po dziesięciu minutach gry po przerwie. Stracona bramka z pewnością podcięła skrzydła gościom zaś nam dodała jeszcze większego animuszu. Potrafiliśmy kilkakrotnie dochodzić do niemalże stuprocentowych sytuacji, jednak po raz kolejny zabrakło nam postawienia „kropki nad i”. Na domiar złego rywale w skarcili nas strzeleniem bramki kontaktowej i zaczęło robić się nerwowo. Na nasze szczęście jednak to nas stać było na kolejnego gola i spotkanie zasłużenie zakończyło się naszym zwycięstwem. AW

K.S. Delta Warszawa – OKS Start Otwock 3:1 (1:0)

Skład: Wcisłek A. – Nowak J., Józefowski A., Wichman D. – Kansik D. (’55 Rybak E.), Szalski H., Rębisz G., Bisikiewicz I., Szczurzyński P. (’70 Stankowski D.) – Michalik J., Radosz B. (’55 Tkaczuk M.)

Bramki: ’21 Radosz B. – Michalik J., ’50 Radosz B., ’77 Michalik J. – Rębisz G.

Powołania 2000 21-10-2015
2000
Mecz ligowy z: OKS Start Otwock
Zbiórka 11:00 w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)
24-10-2015 (sobota) 12:00, Warszawa, ul. Jeziorna 2

Zawodnicy: Bisikiewicz Iwo, Józefowski Adam, Kansik Dominik, Michalik Jakub, Nowak Jakub, Radosz Bartłomiej, Rębisz Grzegorz, Rybak Emil, Stankowski Dominik, Szalski Hubert, Szczurzyński Paweł, Tkaczuk Maciej, Wcisłek Antoni, Wichman Daniel

Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kapieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia).

Zmiany w organizacji zajęć! 21-10-2015

Z uwagi na zmianę czasu na zimowy od dnia 26-10-2015 do dnia 30-10-2015 zmuszeni jesteśmy na zmianę organizacji zajęć. W niektórych przypadkach w godzinach dotychczasowych nie będzie możliwości przeprowadzenia treningów.

Od 02-11-2015 wchodzimy już na zimowe zajęcia na obiektach przykrytych.

Bardzo prosimy wszystkich o dokładne zapoznanie się ze zmianami i nowym grafikiem zimowym.

Zmiany w okresie 26-10-2015 - 30-10-2015 (poniedziałek – piątek):

2000 – poniedziałek - bez zmian,  wtorek  - bez zmian, środa – bez zmian, czwartek – bez zmian, piątek - wolne

2003 – poniedziałek – bez zmian, czwartek – bez zmian, piątek - wolne

2004 czerwoni – poniedziałek – ul. św. Urszuli Ledóchowskiej (18.30-20.00), wtorek – bez zmian, środa – ul. Chełmska 23 (17.00-18.30), piątek - wolne

2004 żółci – poniedziałek – bez zmian, środa – bez zmian, piątek – wolne

2005 – wtorek – ul. Syta 123 (18.30-20.00), czwartek - bez zmian, piątek - wolne

2006 czerwoni  – poniedziałek – ul. Chełmska 23 (18.30-20.00), środa – bez zmian,  czwartek – ul. Uprawna 9/17 (18.00-19.30)

2006 żółci  – wtorek – bez zmian, czwartek – ul. Chełmska 23 (17.00-18.30)

2007 – poniedziałek – bez zmian, środa – ul. Św. Urszuli Ledóchowskiej (17.30-19.00), czwartek – bez zmian

2008 – poniedziałek – ul. Uprawna 9/17 (18.00-19.30), środa – bez zmian

2009 – wtorek – ul. Syta 123 (17.00-18.30), czwartek – bez zmian

Treningi bramkarskie (Gimnazjum) – poniedziałek – ul. św. Urszuli Ledóchowskiej (15.00-16.00),  czwartek – bez zmian

Treningi bramkarskie (SP grupa czerwona) – poniedziałek – ul. św. Urszuli Ledóchowskiej (18.00-19.00), środa – ul. Chełmska 23 (17.00-18.00), czwartek – ul. Chełmska 23 (17.00-18.00)

Treningi bramkarskie (SP grupa żółta) – poniedziałek – ul. św. Urszuli Ledóchowskiej (17.00-18.00)

Filia Górny Mokotów - bez zmian

Filia Praga Południe – bez zmian

Filia Ochota – bez zmian

Wymiana getr! 19-10-2015

Informujemy, że dotarły już nowe getry do klubu. Zapraszamy wszystkich posiadających getry do wymiany o przyjście do klubu i osobistą ich zamianę. Osoby, które nie mają możliwości przybyć mogą zrobić to za pośrednictwem trenera prowadzącego. Jeszcze raz bardzo przepraszamy za utrudnienia, powstały one jednak bez naszej winy.

Mecz ligowy z KS Raszyn 17-10-2015

Piłka nożna jest bardzo przewrotna. Raz rozgrywa się mecze w których co strzał piłka ląduje w bramce, by w kolejnym spotkaniu mylić się w dużo lepszych sytuacjach. Tak było niestety dzisiaj. Po ubiegłotygodniowym rozbiciu zespołu z Głoskowa, dziś to My wracamy na tarczy. Spotkanie rozgrywane przy nieustannie padającym deszczu nie było pięknym widowiskiem. Dużo było kopania piłki byle dalej od swojej bramki licząc na pomyłkę przeciwników. Na tym zagraniu oparły swoją grę obydwie drużyny. Odrobinę więcej szczęścia oraz zimnej krwi mieli niestety nasi przeciwnicy, którzy po wyrównanym spotkaniu wypunktowali nas jak rasowy bokser. Niestety tak to już bywa że nie zawsze udaję się w meczu wykonać wszystko to co się potrafi. Szkoda bo mogliśmy osiągnąć dziś lepszy rezultat. AW

KS Raszyn – K.S. Delta Warszawa 3:0 (1:0)

Skład: Wcisłek A. – Nowak J., Józefowski A., Wichman D. – Kansik D. (’50 Rybak E.), Szalski H., Rębisz G., Bisikiewicz I., Szczurzyński P. – Michalik J., Tkaczuk M.

Powołania 2000 16-10-2015
2000
Mecz ligowy z: KS Raszyn
17-10-2015 (sobota) 11:00, Raszyn, ul. Sportowa 30

Zmiana opłaty i aktualizacja regulaminu 15-10-2015

Przez ostatnie lata udawało nam się cały czas podnosić standard szkolenia zachowując opłaty na stałym poziomie. Praktycznie większość klubów i organizacji sportowych w międzyczasie znacząco przeskoczyła nas w wysokości środków pobieranych od uczestników szkolenia. Co więcej w wielu klubach jest dużo kosztów ukrytych na które zbiera się od rodziców środki na bieżąco. W naszym klubie nigdy tak się nie działo.

Niestety przyszedł czas i na nas, musimy i my nieznacznie zwiększyć opłaty. W naszym przypadku największym czynnikiem zwiększającym koszty są obiekty z których korzystamy w zimie. Z roku na rok płacimy coraz więcej. Od listopada zmuszeni jesteśmy podnieść opłatę o 30,00 zł. Nie jest to dużo i mamy nadzieję, że Państwo widząc jak wiele wkładamy pracy i zaangażowania oraz co oferujemy przyjmiecie to ze zrozumieniem. Jeżeli ktoś z Państwa ma już opłacony listopad czy następne miesiące oczywiście nie musi już dopłacać. Pozostałych rodziców prosimy o korektę w płatnościach do sumy 180,00 zł.

Ponieważ zmiana opłaty zawarta jest w naszym klubowym regulaminie na stronie jednocześnie zamieszczamy nowy ze stosownymi poprawkami. Korzystając wprowadziliśmy do regulaminu kilka drobnych zmian, zachęcamy zatem do jego lektury. Najważniejsza sprawa to System Stypendialny, który zacznie funkcjonować już niebawem. Jest już stosowny zapis na jego temat. Tu od razu wyjaśnienie, aby ktoś nie próbował łączyć tego z podniesieniem opłaty. Na System Stypendialny jak już wcześniej informowaliśmy pozyskaliśmy inne środki zewnętrzne i na ten cel nie są i nie będą przeznaczane środki z wpłat zawodników.

Mecz ligowy z LKS Victoria Głosków 10-10-2015

W sobotnie południe zmierzyliśmy się z zespołem LKS Victorii Głosków. Nasza poprzednia konfrontacja z tą drużyną zakończona porażką z pewnością sprawiła, że wszyscy byliśmy żądni rewanżu. Początek spotkania nie zapowiadał tego co działa się w dalszej części meczu. Mimo naszej przewagi długo nie potrafiliśmy skutecznie przedrzeć się pod bramkę rywala. Wszystko zmieniło się po zdobycie pierwszej bramki przez Huberta. Wyglądało to tak jakby zeszła z nas jakaś presja i od tego momentu byliśmy dużo bardziej skuteczni. W dziesięć minut strzeliliśmy cztery g ole a nasza gra wyglądała naprawdę dobrze. Niestety chwile rozprężenia w końcówce pierwszej połowy kosztowała nas utratę bramki, jednak mimo wszystko prowadzenie różnicą trzech trafień dawało olbrzymią zaliczkę na drugą połowę. Drugie czterdzieści minut rozpoczęliśmy z dużym animuszem i szybko podwyższyliśmy wynik spotkania. Taki obrót spraw załamał gości, którzy już do końca spotkania się nie podnieśli. My natomiast dołożyliśmy jeszcze kilka trafień i ostatecznie licznik zatrzymał się na liczbie dziewięć. Brawa za dzisiejsze spotkanie należą się z pewnością całej drużynie. Na szczególne wyróżnienie z pewnością zasłużył dziś wcześniej wymieniony Hubert. Był to z pewnością najlepszy jego występ w jakim mogłem go prowadzić. Swoją olbrzymią cegiełkę dołożył też Gumiś, który wreszcie był skuteczny. Potrafiliśmy strzelać piękne bramki, jedne ładniejsze od drugich, jednak na bramkę spotkania zapracował dziś Kuba swoim atomowym uderzeniem z trzydziestu metrów z rzutu wolnego. Jeszcze raz brawo panowie. To był naprawdę dobry mecz. AW

K.S. Delta Warszawa – LKS Victoria Głosków 9:1 (4:1)

Skład: Wcisłek A. – Nowak J., Józefowski A., Wichman D. – Kansik D., Szalski H., Rębisz G., Bisikiewicz I., Szczurzyński P. – Michalik J., Radosz B.

Bramki: ’17 Szalski H. – Michalik J., ’24 Michalik J. – Szczurzyński P., ’26 Nowak J. – Michalik J., ’27 Rębisz G. – Szalski H., ’44 Michalik J. – Szalski H., ’46 Michalik J. – Szczurzyński P., ’57 Szalski H. – Szczurzyński P., ’67 Szalski H., ’71 Michalik J. – Tkaczuk M.