Anton
1

<<<   [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]   >>>

Zmiany w organizacji zajęć! 16-10-2013

Z uwagi na zmianę czasu na zimowy od dnia 28-10-2013 do dnia 31-10-2013 zmuszeni jesteśmy na zmianę organizacji zajęć. Piątek 01-11-2013 oczywiście jest dniem świątecznym i nie ma zajęć. W godzinach dotychczasowych nie będzie możliwości przeprowadzić treningi. Od 04-11-2013 wchodzimy już na zimowe zajęcia na obiektach przykrytych. Bardzo prosimy wszystkich o dokładne zapoznanie się ze zmianami i nowym grafikiem zimowym. Mecze ligowe i sparingowe według ustaleń z trenerami – bez zmian.

Zmiany w okresie 28-10-2013 – 31-10-2013 (poniedziałek – czwartek):

1998 – bez zmian
2000 – bez zmian
2001​– bez zmian
2002 – poniedziałek bez zmian, wolne wtorek i czwartek
2003 – bez zmian
2004 – wolne poniedziałek i środa, czwartek bez zmian (obie drużyny)

Sobota – 19-10-2013

godz. 11.002003, 2004 czerwoni, 2004 żółci, 2006, 2007, Filia Górny Mokotów, Filia Gocław

Niedziela – 20-10-2013

godz. 9.001998, 2000, 2001, 2002, 2005, Mokotów Bliżej Siebie

BASEN – OSiR Włochy – ul. Gładka 18. Podana godzina jest godziną wejścia do wody. Zbiórka zawodników w zależności od godziny wejścia (godz. 10.45 / 8.45). SPRZĘT KONIECZNY (bez wyjątków) – CZEPEK, KĄPIELÓWKI (żadne majtki, spodenki itp.), RĘCZNIK, KLAPKI, PŁYN DO KĄPIELI.

Razem z zawodnikami do pływania zapraszamy rodziców.

Mecz ligowy z Nadstalem Krzaki Czap. 12-10-2013

W sobotę 12 października rozegraliśmy na własnym boisku kolejny mecz ligowy i było to bardzo dobre spotkanie w naszym wykonaniu. Od pierwszych minut realizowaliśmy założenia przedmeczowe narzucając swój styl gry. Pressing w pierwszych minutach spotkania i w końcu nasza bardzo dobra skuteczność spowodowały ,ze prowadziliśmy już 4:0 po 10 minutach pierwszej połowy. Miło było patrzeć na to co dzieje się na boisku za sprawą naszej drużyny. Utrzymywaliśmy się przy piłce, kiedy trzeba przyspieszaliśmy grę szybko grając skrzydłami lewą i prawą stroną. Widać było kombinacyjną grę w środku pola i dobre prostopadłe piłki otwierające drogę do kolejnych bramek. W pierwszej połowie strzelamy jeszcze pięć bramek  – grając swoja piłkę. Natomiast w drugiej połowie jesteśmy już za bardzo rozprężeni gramy bardziej pod siebie, każdy chce strzelić kolejną bramkę, za dużo jest indywidualnych akcji. Widać jednak, że gramy spokojnie, długo utrzymując się przy piłce. W tej drugiej odsłonie można było przećwiczyć różne inne warianty, stąd sporo zmian i korekt w ustawieniu. Podsumowując - brawo drużyna! DB

K.S. Delta Warszawa – Nadstal Krzaki Czap.  10:0 (9:0)

Skład: Jaoko R. - Koronowski T., Gąsiorek D., Kansik D. - Podsiadło B., Jastrzębski B., Rębisz G., Szczepaniak S. - Musiał K.

Wchodzący: Pedynowski S., Gąsior D., Kuszczyk S., Ginalski M.

Bramki: 2`Podsiadło B., 4`Szczepaniak S. - Musiał K., 7`Musiał K. - Kansik D., 10`Podsiadło B. - Szczepaniak S., 15`Musiał K. - Rębisz G., 22`Rębisz G., 24`Rębisz G., 29`Rębisz G., 30`Rębisz G.- Kuszczyk S., 59`Pedynowski S.

Basen 12/13-10-2013 07-10-2013

Sobota – 12-10-2013

godz. 11.002000, 2004 czerwoni, 2005, 2006, 2007, Filia Górny Mokotów, Filia Gocław

Niedziela – 13-10-2013

godz. 9.001998, 2001, 2002, 2003,  2004 żółci, Mokotów Bliżej Siebie

Kadra MZPN - 2001 06-10-2013

W zeszłym tygodniu w czwartek odbyła się konsultacja Kadry Mazowsza U-13. Udział w niej brał jeden z naszych zawodników Sebastian Pedynowski. Na stadionie BOPN na ul. Obrońców Tobruku, kadra rozegrała sparing z młodszymi kolegami z rocznika 2002. Sebastian rozegrał bardzo dobre spotkanie strzelając dwie bramki i zaliczając jedną asystę. Gratulujemy i życzymy powodzenia. DB

Mecz ligowy z UKS Tarczyn 05-10-2013

W sobotnie popołudnie jechaliśmy do Tarczyna na mecz z liderem naszej grupy. Wiedzieliśmy, że to ważne dla nas spotkanie, zresztą tak jak każde. Od pierwszych minut spotkania gramy pressingiem i atakujemy bramkę gospodarzy. Cały czas  gościmy na połowie przeciwnika, dochodzimy do kilkunastu doskonałych sytuacji strzeleckich niestety nie strzelamy bramki. Przecierałem oczy ze zdziwienia, gramy bardzo dobrze, niestety nieskutecznie.  Bramka rywali jak zaczarowana nic nie chce wpaść .W końcu po skutecznym odbiorze piłki i szybkim ataku  pierwszego gola strzela Sebastian Szczepaniak i do przerwy prowadzimy 1:0. Po odprawie w szatni , pewniejsi wychodzimy na drugą połowę. Na boisko wchodzi Kacper Musiał i znowu jest niezawodny, po dwóch precyzyjnych dośrodkowaniach Szczepaniaka z rzutu rożnego Kacper  strzela dwie bramki głową. Dominujemy na boisku, utrzymujemy się przy piłce, kontrolujemy grę  i dalej atakujemy strzelając jeszcze dwie bramki, których autorem jest nasz kadrowicz Sebastian Pedynowski. Dziś rozegraliśmy bardzo dobry mecz a gdybyśmy byli skuteczni wygralibyśmy bardzo wysoko. Lider wraca do Warszawy razem z nami to cieszy. DB

UKS Tarczyn – K.S. Delta Warszawa 1:5 (0:1)

Skład:  Jaoko R. - Kansik D., Gąsiorek D., Ginalski M. - Pedynowski S., Jastrzębski B., Podsiadło B., Szczepaniak S. - Rębisz G.

Wchodzący: Musiał K., Kuszczyk S., Wozniak F., Gąsior D.

Bramki: 22`Szczepaniak S. - Podsiadło B., 36` Musiał K. - Szczepaniak S., 40` Musiał K. - Szczepaniak S., 43` Pedynowski S., 50` Pedynowski S. - Musiał K.

Okiem trenera Dariusza Bajorka 02-10-2013

Miesiąc wrzesień to moment gry ruszyły rozgrywki ligowe. Nasza grupa liczy tylko 8 zespołów. Ilość zespołów jednak nie ma znaczenia, każdy mecz jest tak samo ważny ,nie istotne jest z kim gramy, trzeba grać  swoje! Zawodnicy sumiennie trenują na treningach, póki co wszystko idzie zgodnie z planem. Rozgrywki rundy jesiennej potrwają jeszcze  cały październik a więc pamiętajmy dbajmy o zdrowie aby nikt nie chorował! DB

Basen 05/06-10-2013 30-09-2013

Sobota – 05-10-2013

godz. 11.00 2003, 2004 czerwoni, 2004 żółci, 2005, 2006, 2007, Filia Górny Mokotów, Filia Gocław

Niedziela – 06-10-2013

godz. 9.001998, 2000, 2001, 2002, Mokotów Bliżej Siebie

Mecz ligowy z SEMP-em Ursynów 28-09-2013

Wygraliśmy spotkanie, ale styl w jakim to zrobiliśmy nie za bardzo cieszy. Dziś po prostu graliśmy poniżej poziomu jaki powinniśmy prezentować. Było dużo strat, podania niedokładne, wolno rozgrywaliśmy akcje pod bramką przeciwnika, zabrakło walki na całym boisku. Mieliśmy dużą przewagę, atakowaliśmy cały mecz a przeciwnik bronił się i grał z kontry. Długo utrzymywaliśmy się przy piłce, ale za mało z tego wynikało. Strzeliliśmy cztery gole wiec były i dobre momenty. Na pochwałę zasługuje akcja po której zdobyliśmy drugą bramkę a strzelcem był Kacper Musiał, szybko i dokładnie rozegrane cztery podania i gol! Czwarta bramka to spokój pod bramką SEMP-a Daniela Gąsiorka, który ograł dwóch obrońców i dokładnie podał do najskuteczniejszego zawodnika w naszej drużynie Grześka Rębisza. Wygraliśmy to fajnie, ale od drużyny należy wymagać dużo więcej, wiem na co ich stać. DB

K.S. Delta Warszawa – SEMP Ursynów 4:1 (1:0)

Skład: Jaoko R. - Koronowski T., Gąsiorek D., Ginalski M. - Kansik D., Szczpaniak S., Jastrzębski B., Podsiadło B. - Rębisz G.

Wchodzący: Wozniak F., Musiał K.

Bramki: 12` Rębisz G., 37`Musiał K.,- Szczepaniak S., 48` Rębisz G., 60` Rębisz G.,- Gąsiorek D.