Anton
1

<<<   [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]

Sparing z Marcovią Marki 24-08-2013
Pierwsze minuty meczu to spokojna wyrównana gra w środku pola ,wzajemne poznawanie się zespołów .Z biegiem czasu zarysowała się na boisku nasza przewaga ,coraz częściej i śmielej przedostajemy się pod bramkę przeciwnika .Jedna z takich akcji kończy się golem dla naszej drużyny. Grzesio Rębisz rusza prawym skrzydłem, ogrywa obrońcę i dokładnie podaje piłkę na środek pola karnego do Bartka Jastrzębskiego, który pewnie strzela pierwszą bramkę. W drugiej połowie meczu zmieniamy nieco ustawienie zawodników, gramy szybciej piłką, dużo akcji rozpoczynamy z obu skrzydeł, gramy też więcej prostopadłych piłek. Lepiej realizujemy założenia taktyczne i pokazujemy styl w jakim chcemy grać . W 38 minucie wynik na 2:0 podwyższa strzelając swą drugą bramkę w meczu „Jajeczko”. Trwają nasze kolejne ataki uwieńczone ładną bramką. W 44 minucie rozgrywający bardzo dobre spotkanie w roli środkowego obrońcy Daniel Gąsiorek uderza na bramkę z rzutu wolnego. Piłkę odbija bramkarz jednak dopada do nie Sebastian Szczepaniak i wygrywamy już 3:0. Kilka minut później po ładnej indywidualnej akcji Sebastian Pedynowski odbiera piłkę obrońcom mija ich i podwyższamy nasze prowadzenie. W samej końcówce meczu po asyście Sebastiana Pedynowskiego bramkę na 5:0 pewnie strzela Grzesio Grzegorz. Zdarzały się nam niestety proste błędy w tym meczu ,ale cieszy końcowy wynik i dobra gra Pracujemy nadal nad stylem gry, który będziemy chcieli zaprezentować w lidze. Dziś stanowiliśmy silną drużynę to bardzo cieszy. DB

K.S. Delta Warszawa – Marcovia Marki 5:0 (1:0)

Skład: Jaoko R. - Kansik D., Gąsiorek D., Kuszczyk S. - Podsiadło B., Szczepanik S., Jastrzębski B., Wożniak F. - Rębisz G.

Wchodzący: Pedynowski S.

Bramki: 20`Jastrzębski B., 38`Jastrzębski B., 44`Szczepaniak S., 50`Pedynowski S., 54`Rębisz

Sparing z Gwardią Warszawa 18-08-2013
Wczoraj zaraz po powrocie z obozu w Niechorzu rozegraliśmy sparing z bardzo silną drużyną Gwardii Warszawa grającą w warszawskiej Lidze Młodzików. Pierwsze minuty meczu to przewaga przeciwników, my dopiero po 10 minutach złapaliśmy rytm. Od tego momentu to my graliśmy w piłkę i piłką a nasza przewaga z każdą minuta rosła. Uwierzyliśmy w siebie i swoje możliwości. Do końca pierwszej połowy cały czas atakowaliśmy stwarzając groźne sytuacje po których można było strzelić gola. Druga część spotkania to już nasza dominacja na boisku, coraz odważniej atakujemy stwarzając groźne sytuacje pod bramką Gwardii. Czasami brakuje niestety dobrej prostopadłej piłki, czasem po prostu strzału na bramkę. Wtedy kiedy wydaje się, że kwestią czasu jest zdobycie gola, przeciwnicy po dwóch naszych błędach strzelają nam dwie bramki. Niezrażeni tym dalej gramy swoje co zostaje nagrodzone zdobyciem gola kontaktowego. Bardzo ładną bramkę zdobył Sebastian Pedynowski strzelając długi róg bramki przeciwnika. Warto wspomnieć jeszcze o świetnej indywidualnej akcji Daniela Gąsiorka po którego strzale piłka trafiła w słupek i zatrzymała się na linii bramkowej. Mecz zakończył zwycięstwem Gwardii, chodź trzeba uczciwie powiedzieć, że patrząc na grę to my możemy czuć się zwycięzcami. Wynik nie był w tym meczu najważniejszy . Od zawodników oczekiwaliśmy walki i pokazania charakteru na boisku, cel ten zrealizowali. W spotkaniu mieliśmy do dyspozycji tylko dziesiąciu zawodników .Zagrali dobry mecz i walczyli – za to im należą się podziękowania. Chłopcy pokazali swój „lwi pazur” i charakter. Drzemie w tej drużynie potencjał, który już niedługo wszyscy zobaczą. Szkoda, że kilku zawodników ominęła przyjemność bycia na boisku. Był to ich wybór, który nie będzie w tej drużynie i w tym klubie w przyszłości tolerowany. Gratulacje dla chłopaków za serce do gry, zagraliście dobry mecz, na wyróżnienie zasługuje cały zespół, a cieszy walka i gra piłką. DB

Założenie koszulki z herbem naszego klubu to wyróżnienie ale i odpowiedzialność. Nie będziemy tolerowali żadnych tłumaczeń, wszyscy zawodnicy mają być na treningach i meczach. Jak ktoś chce mieć dodatkowe wakacje, grille, zielone szkoły czy wyjazdy integracyjne musi liczyć się z tym, że spotka się to z naszą dezaprobatą. Jeżeli ktoś tego nie rozumie musi poszukać sobie miejsca gdzie indziej. Drużyna rocznika 2001 ma za zadanie za trzy lata zdobyć mistrzostwo Mazowsza i powalczyć o mistrzostwo Polski. Wszystko jest podyktowane celowi rozwoju zespołu i zawodników, w tej drużynie jest miejsce tylko dla ambitnych i tych którzy chcą osiągać sukcesy. Nie ma miejsca dla tych, którzy zawsze będą we wszystkim mierni gdyż na wszystko zawsze mają jakieś usprawiedliwienie. Zawodnicy, których oglądaliśmy wczoraj na boisku dokonali rzeczy wielkiej, grając w ogromnym osłabieniu pokazali, że są lepsi niż jedna z najsilniejszych drużyn w Warszawie. To jest budujące, dziękuje chłopcy za pot i sportową złość, jestem z was dumny. AT

K.S. Delta Warszawa – Gwardia Warszawa 1:2 (0:0)

Skład: Jaoko R .- Kansik D., Sus J.,Gąsiorek D. , - Prokopczuk M.,Szczepaniak S., Rębisz G., Gąsior D. - Musiał K.

Bramka: 58` Pedynowski S.

Sparing z Pelikanem Łowicz 13-08-2013
Na zakończenie obozu w Niechorzu rozegraliśmy sparing z Pelikanem Łowicz. Założeniem przedmeczowym było wyeliminowanie prostych pomyłek, które w sposób destabilizujący wpłynęły na nasze poczynania w poprzednim meczu. Śmiało możemy powiedzieć, że udało nam się wykonać zadanie. Od początku nieźle radziliśmy sobie w ataku pozycyjnym i brakowało jedynie kropki nad i. Jedynym problemem jaki nas dotknął w pierwszej odsłonie był brak entuzjazmu i zrozumienia w pewnych sytuacjach boiskowych. Następstwem tego była stracona bramka w końcówce tej części gry. Na szczęście po zmianie stron odzyskaliśmy uśmiech na twarzach i szybko zdobyliśmy utracony wcześniej teren. Dzięki dwóm trafieniom rozgrywającego kolejne dobre spotkanie Sebastiana Pedynowskiego i jednym Bartka Jastrzębskiego, który również był naszą siłą napędową w drugiej połowie odnieśliśmy zwycięstwo. Co prawda pod koniec spotkania rywale zdobyli piękną bramkę, ale pozostała im ona na otarcie łez. Oczywiście nie wynik był dzisiaj najważniejszy, ale zwycięstwo zawsze cieszy, a podkreślając fakt, że to osiągnęliśmy w stylu do jakiego się przyzwyczailiśmy należy naprawdę pochwalić zawodników.SG

K.S. Delta Warszawa – Pelikan Łowicz 3:2 (0:1)

Skład: Jaoko R.- Gąsiorek D., Sus J., Kansik D. – Pedynowski S., Jastrzębski B., Rębisz G., Gąsior D. - Musiał K.

Wchodzący: Kuszczyk S., Woźniak F., Bukowski M., Prokopczuk M., Rosiński K., Ginalski M., Szczepaniak S.

Bramki: 32’ Pedynowski S. – Jastrzębski B., 47’ Pedynowski S. – Gąsiorek D., 50’ Jastrzębski B. – Pedynowski S.

Sparing z Podbeskidziem Bielsko - Biała 12-08-2013
W kolejnym sparingu rocznika 2001 brali udział chłopcy z rocznika 2002, mecz ten również prowadził trener młodszej grupy. Po niezłej grze pokonaliśmy drużynę Podbeskidzia Bielsko Biała 3:2. Jak się okazało potrafimy skutecznie współpracować zarówno na boisku, jak i poza nim, czego dowodem są bramkowe akcje w których udział mieli zarówno zawodnicy młodsi, jak i starsi. Pierwsza bramka to efekt dobrego prostopadłego podania Mateusza Bukowskiego do Sebastiana Szczepaniaka, który w dogodnej sytuacji nie dał bramkarzowi żadnych szans, silnym strzałem umieszczając piłkę w siatce. Nasza przewaga była w tym momencie meczu bardzo wyraźna, co udokumentowaliśmy kolejnymi golami autorstwa Mikołaja Prokopczuka (po przejęciu niedokładnego podania obrońcy Podbeskidzia) oraz Marcina Ginalskiego, który wykorzystał inteligentne zagranie od grającego w napadzie Franka Domańskiego. Druga część gry była wyraźnie słabsza w naszym wykonaniu, często, ze względu na zmęczenie trudami obozowych treningów, brakowało dokładności zarówno w przyjęciu, jak i w zagraniu piłki do partnera. Mimo to udało nam się zaprezentować kilka ciekawych wymian piłki i stworzyć parę sytuacji bramkowych. Słabiej prezentowaliśmy się w grze defensywnej, co skrupulatnie, dwukrotnie, wykorzystali nasi przeciwnicy, pokonując naszego golkipera, Filipa Puchniarza (notabene spisującego się w przekroju całego spotkania bardzo dobrze). Reasumując, nie wynik był w tym meczu najważniejszy, lecz sprawdzenie umiejętności współpracy wewnątrz zespołu i to na różnych płaszczyznach, zarówno sportowej, jak i mentalnej. Jak na razie, ten sprawdzian zdajemy pozytywnie. MS

K.S. Delta Warszawa - Podbeskidzie Bielsko Biała 3:2 (3:0)

Skład: Puchniarz F. - Kuszczyk S., Musiał K., Kansik D. - Ginalski M., Bukowski M., Prokopczuk M., Woźniak F. - Szczepaniak S.

Wchodzący: Domański F., Gąsior D., Gąsiorek D., Siódmiak J., Maziarczyk M., Szczechowski K.

Bramki: 7' Szczepaniak S. (asysta Bukowski M.), 15' Prokopczuk M., 22' Ginalski (asysta Domański F.)

Sparing z Podbeskidziem Bielsko - Biała 11-08-2013
Po kilku dniach obozu udało nam się zorganizować i rozegrać pierwszą grę kontrolną w Niechorzu. Naszym przeciwnikiem było Podbeskidzie Bielsko – Biała. Oceniając przebieg dzisiejszej konfrontacji nie możemy być zadowoleni z tego co zaprezentowaliśmy na placu gry. Pierwsza połowa była w sumie wyrównana, ale poprzez zbyt dużą liczbę prostych błędów technicznych brakowało nam płynności i swobody w rozegraniu piłki. Lepiej w tym elemencie radzili sobie rywale, ale dzięki w miarę poprawnemu ustawieniu na boisku notowaliśmy sporo cennych odbiorów i mogliśmy pokusić się o swoje skuteczne akcje. Przed przerwą obydwie drużyny stworzyły sobie sytuacje strzeleckie, ale brakowało zimnej krwi bądź udanymi interwencjami popisywali się bramkarze. Po zmianie stron tylko przez kilka minut obraz gry nie specjalnie się zmienił. Niestety pomyłka przy rzucie rożnym doprowadziła do straty bramki i oddania całkowicie inicjatywy zawodnikom ze Śląska. Nasza gra od tej pory ograniczyła się do pojedynczych zrywów, ale nie starczyło nam sił i pomysłu nawet na zdobycie kontaktowej bramki. Każdy mecz uczy tym bardziej te mniej udane. Mam nadzieję, że szybko wyciągniemy odpowiednie wnioski i nasza gra w każdym elemencie będzie skuteczniejsza. Szukając pozytywnych aspektów na pewno kilka rozwiązań w ataku pozytywnym napawa optymizmem, ale musimy zbilansować wszystkie aspekty gry i potrafić być powtarzalni. Wiem, że to potrafimy bo już nie raz udowadnialiśmy to na placu gry. SG

K.S. Delta Warszawa – Podbeskidzie Bielsko - Biała 0:2 (0:0)

Skład: Jaoko R.- Koronowski T., Sus J., Gąsiorek D., – Kansik D., Jastrzębski B., Rębisz G., Gąsior D. - Pedynowski S.

Wchodzący: Musiał K., Woźniak F., Kuszczyk S.

Piłkarski Obóz Szkoleniowy - Niechorze II 26-07-2013
Zbiórka dla wyjeżdżających w poniedziałek 05.08.2013, obiekt K.S. Delta Warszawa ul. Jeziorna 2 - godzina 5.00

Przypominamy, że należy zabrać ze sobą:
- Sprzęt treningowy na boisko (getry, spodenki, koszulki, bluza, spodnie treningowe, ortalion, buty do biegania, korki, ochraniacze).
- Odzież pozostała według uznania, staramy się zaopatrzyć dzieci w koszulki klubowe z herbem gdyż powoli będziemy dążyć aby w czasie wolnym chłopcy chodzili w ujednolicony sposób. Jednakowo ubrani chłopcy wyglądają lepiej i łatwiej są rozpoznawalni co ma walor bezpieczeństwa.
- Obowiązkowo zabieramy dwa ręczniki, klapki, środki do higieny osobistej.
- Książka (nie komiks) – obowiązkowo gdyż czytamy na obozie.
- Suchy prowiant na drogę (przyjeżdżamy dopiero na kolację). Słodyczy nie dajemy!
- Drobne na prywatne wydatki oraz na zakup wody na treningi.

Planowany powrót z obozu w środę 14.08.2013, chłopców odbieramy z obiektów klubu K.S. Delta Warszawa ul. Jeziorna 2 – około godziny 23.00

Prosimy w przypadku wątpliwości i pytań o kontakt z bezpośrednim trenerem lub z innym przedstawicielem klubu.

Gąsiorek Daniel 22-07-2013
Dziś urodziny obchodzi Gąsiorek Daniel

Szczęścia, zdrowia, pomyślności z okazji urodzin życzą rogate dusze znad jeziorka.