Anton
1

<<<   [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]   >>>

Cały czas pływamy! 10-11-2013

Po zakończeniu rozgrywek ligowych doskonale relaksujemy się w wodzie. Prowadzone od trzech lata nasze zajęcia na obiektach OSiR Ochota poza nauką i doskonaleniem pływania mają właśnie taki cel. Przypominamy, że w wyznaczony dzień i godzinę (podane w zakładce danej drużyny) każdy nasz zawodnik wraz z rodzicami i rodzeństwem może korzystać z zajęć na basenie. Oczywiście podstawą jest obecność zawodnika!

Okiem trenera Dariusza Bajorka 05-11-2013

Szybko minęły dwa miesiące zajęć i nim się obejrzeliśmy już zakończyliśmy krótką jesienną rundę rozgrywek ligowych. Nasza grupa liczy tylko 8 drużyn a wiec rozegraliśmy 7spotkan i już jest po rundzie!. Zdecydowanie za mało spotkań ligowych. Wydawać by się mogło , ze jesteśmy zadowoleni bo zajęliśmy pierwsze miejsce ale my czujemy pewien niedosyt po porażce w ostatnim meczu ligowym. W ten sposób nie do końca zrealizowaliśmy nasze założenia, nie do końca wykorzystaliśmy własne możliwości. Taka jest jednak piłka, przygotowujesz się, walczysz, grasz jak potrafisz a  boisko i tak wszystko weryfikuje. Nie narzekamy jednak, cieszy nas to co mamy i trenujemy dalej. Gdyby wszystko w piłce było proste i przewidywalne sport ten nie dostarczałby nam tylu emocji, radości  i czasem smutku. Pamiętajmy, że oprócz sportowej rywalizacji kształtujemy charaktery naszych podopiecznych, dajemy im poprzez sport dużo satysfakcji i pozytywnych emocji. Ponieważ zakończyliśmy rozgrywki teraz czas na spokojne przygotowanie drużyny do  rundy wiosennej. Teras przychodzi czas na sparingi, turnieje będą zatem kolejne emocje. DB

Basen 09/10-11-2013 04-11-2013

Sobota – 09-11-2013

godz. 11.002000, 2001, 2004 czerwoni, 2006, 2007, Filia Górny Mokotów, Filia Gocław

Niedziela – 10-11-2013

godz. 9.001998, 2002, 2003, 2004 żółci, 2005, Mokotów Bliżej Siebie

BASEN – OSiR Włochy – ul. Gładka 18. Podana godzina jest godziną wejścia do wody. Zbiórka zawodników w zależności od godziny wejścia (godz. 10.45 / 8.45). SPRZĘT KONIECZNY (bez wyjątków) – CZEPEK, KĄPIELÓWKI (żadne majtki, spodenki itp.), RĘCZNIK, KLAPKI, PŁYN DO KĄPIELI.

Razem z zawodnikami do pływania zapraszamy rodziców.

Grafik zimowy! 02-11-2013

Od poniedziałku wszystkie drużyny trenują według zimowego planu treningowego. Zapraszamy do zakładki „Treningi” gdzie są wszystkie szczegóły. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z trenerem prowadzącym zespół. Jeżeli ktoś z rodziców ma problem z dowozem syna na zajęcia to też prosimy o informację, zawsze można spróbować porozumieć się z innym rodzicem i dowozić na zmianę.

Mecz ligowy z UKS Lolek Łazy 30-10-2013

Ostatni mecz rundy jesiennej nie był dla nas szczęśliwy, mimo, że rozegraliśmy niezłe spotkanie  to przegraliśmy.  Przeciwnik grał dobrze i nieustępliwie walczył, przeszkadzał nam rozgrywać piłkę . Przez całą pierwszą połowę staraliśmy się atakować -  dochodzimy do 4 dogodnych sytuacji bramkowych, niestety nie strzelamy oczekiwanego gola. W drugiej połowie kiedy wydawać by się mogło, że w końcu strzelimy bramkę, po prostym błędzie tracimy gola na 15 minut przed końcem spotkania. Robi się nerwowo, ale nieustępliwie atakujemy, nie możemy jednak znaleźć drogi do bramki. Przeciwnik się w tym meczu wybronił.

Z przebiegu całej rundy chciałbym pogratulować zawodnikom mimo tej jednej porażki zdobycia Mistrza Jesieni. Oby tak samo było w czerwcu. Teraz mamy pół roku na dalsze budowanie jeszcze silniejszej drużyny. I pamiętajcie stanowimy razem drużynę na dobre i na złe. Porażki uczą i są częścią sportu, ale przed nami dużo radości i sukcesów, wiem to patrząc na nasza wspólną prace na treningach. Zasłużenie jesteśmy na pierwszym miejscu! DB

UKS Lolek Łazy - K.S. Delta Warszawa 1:0 (0:0)

Skład: Jaoko R. - Koronowski T., Sus J., Kansik D. - Gąsior D., Podsiadło B., Musiał K., Szczepaniak S. - Rębisz G.

Wchodzący: Jastrzębski B., Ginalski M., Kuszczyk S.

Rosiński Konrad 29-10-2013
Dziś urodziny obchodzi Rosiński Konrad

Szczęścia, zdrowia, pomyślności z okazji urodzin życzą rogate dusze znad jeziorka.

Basen 02/03-11-2013 28-10-2013

Sobota – 02-11-2013

godz. 11.001998, 2000, 2003 , 2004 czerwoni, 2004 żółci, Mokotów Bliżej Siebie

Niedziela – 03-11-2013

godz. 9.002001, 2002, 2005, 2006, 2007, Filia Górny Mokotów, Filia Gocław

Mecz ligowy z KS Konstancin 26-10-2013

Dziś rozegraliśmy spotkanie które nie było najlepsze w naszym wykonaniu. Mimo ,ze wygraliśmy  6:0 to styl w jakim to zrobiliśmy pozostawia wiele do życzenia . Od początku meczu nie graliśmy zespołowo tylko zbyt indywidualnie a przy tym nie wykorzystaliśmy kilku bardzo dogodnych sytuacji do strzelenia bramki. Pierwsza połowa kończy się skromnym jednobramkowym prowadzeniem. Gol zdobywamy po rzucie rożnym wykonanym przez Sebastiana Szczepaniaka i strzelę głową Grzesia Rębisza. Rozmowa w przerwie meczu ,kilka zmian i poważniejsze podejście do drugiej połowy spotkania powoduje, że zmienia się obraz gry. W ciągu 5 minut strzelamy 3 bramki. Wystarczyło  grać zespołowo, szybciej rozgrywać piłkę i grać podaniami. Drugiego gola, który nas uspokaja strzela Kacper Musiał. Potem już kolejne bramki strzelają - Gąsior, Rębisz i Kowalski, dla którego to pierwszy gol w Delcie i to w debiucie na boisku. Końcowy wynik ustala Dominik Kansik – wygrywamy 6:0. Do każdego spotkania musimy starać się podchodzić skoncentrowani i walczyć na 100% - to cecha dobrego zawodnika. Na boisku trzeba zostawić oprócz umiejętności także serce i charakter, dzisiaj tego było za mało. DB

K.S. Delta Warszawa – KS Konstancin 6:0 (1:0)

Skład: Jaoko R. - Koronowski T., Sus J., Ginalski M. - Kansik D., Jastrzębski B., Podsiadło B., Szczepaniak S. - Rębisz G.

Wchodzący: Musiał K., Wozniak F., Gąsior D., Kuszczyk S., Kowalski H.

Bramki: 18 `Rębisz G., 32` Musiał K. - Gąsior D., 35` Gąsior D. - Rębisz G., 37`Rębisz G. - Gąsior D., 58` Kowalski H. - Ginalski M., 59`Kansik D. - Szczepaniak S.

Basen 26/27-10-2013 21-10-2013

Sobota – 26-10-2013

godz. 11.002002, 2003, 2005 , 2006, 2007, Filia Górny Mokotów, Filia Gocław

Niedziela – 27-10-2013

godz. 9.001998, 2000, 2001, 2004 czerwoni, 2004 żółci, Mokotów Bliżej Siebie

Mecz ligowy z UKS Łady 19-10-2013

Kolejne spotkanie ligowe za nami, rozegraliśmy dobry mecz kontrolując przez 60 minut przebieg spotkania. Wysoki pressing  przynosi skutek w postaci 4 bramek po 12 minutach gry. Dobre prostopadłe piłki i ataki skrzydłami otwierają nam drogę do kolejnych bramek. Przez większą część meczu utrzymujemy się przy piłce dyktując warunki gry, przeciwnik nie postawił nam za wysoko poprzeczki a wiec mieliśmy ułatwione zadanie. Nie wykorzystaliśmy jednak kilku sytuacji  i musimy jeszcze lepiej operować piłką a także więcej biegać i walczyć, myśląc o dalszym rozwoju drużyny. Pokazaliśmy  kilkanaście dobrych akcji, strzałów, bramek i rozegran piłki. Jak na przykład  rozegranie,  kilku akcji z pierwszej piłki, świetne dośrodkowania  Dominika Kansika, bramka Sebastiana Szczepaniaka czy gole Grzesia Rębisza i  jego czytanie gry,  wybieganie do piłek i ustawianie się tam gdzie być powinien. Pewna spokojna gra całej linii obrony,  wyprowadzanie akcji ofensywnych,  budzi zadwoloenie. Pochwalić należy każdego,  gdyż każdy dołożył swoją cegiełkę do tego zwycięstwa. DB

UKS Łady  - K.S. Delta Warszawa   0:13  (0:6)

Skład:  Jaoko R., - Koronowski T., Sus J., Kansik D., - Gąsior D., Jastrzębski B., Podsiadło B., Szczepaniak S., -Rębisz G.

Wchodzący:  Musiał K., Ginalski M., Kuszczyk S.

Bramki:  5`Rębisz G. – Gąsior D., 8`Gąsior D. - Jastrzębski B., 11`Rębisz G. -     Szczepaniak S., 12`Szczepaniak S. - Gąsior D., 25`Szczepaniak S. - Rębisz G., 28`Podsiadło B. - Musiał K., 34`Szczepaniak S., 41` Musiał K., 45` Rębisz G. -Kansik D., 48 `Rębisz G. - Kansik D. ,49` RębiszG. – Jastrzębski B., 51` samobójcza,  53 Rębisz G. - Musiał K.