Kacper
10

<<<   [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]

Lwów - połączone zespoły 14-08-2011
Podczas pobytu naszych chłopców we Lwowie na obozie postanowiliśmy troszkę zmienić organizację gry. Chłopcy z rocznika 1999 zostali połączeni z rocznikiem 1998. Gry sparingowe rozgrywane są jako I i II zespół. Ma to za zadanie zwiększyć rywalizację. Dlatego też czytelników rocznika 1999 zapraszamy do zakładki chłopców starszych gdzie znajdują się opisy spotkań.

Sparing z Podbeskidziem Bielsko - Biała 10-08-2011
Tak jak wcześniej sygnalizowaliśmy ostatniego dnia obozu mieliśmy zaplanowany trzeci mecz kontrolny. Tym razem rywalizowaliśmy ze znanym nam z zeszłorocznego obozu zespołem Podbeskidzia. Rozpoczęliśmy zdecydowanie lepiej, niż w ostatnim sparingu, nie pozwalając gościom na zbyt wiele. Krótkie krycie i duża ambicja w odbiorze piłki sprawiały, że chłopcy z Bielska - Białej nie mieli zbyt wielu sytuacji do tego, aby zagrozić naszej bramce. Jednak mimo dobrej postawy w defensywie, nasz bramkarz dał prezent rywalowi niefortunnie chwytając piłkę, która leniwie kozłowała w kierunku bramki. Napastnik jakby przeczuwając całe zajście poszedł do końca na piłkę i korzystając z danego mu prezentu wbija futbolówkę do pustej bramki. Zdając sobie sprawę, że był to tylko wypadek przy pracy, nie zwolniliśmy tempa stwarzając sobie kolejne oskrzydlające sytuacje podbramkowe. Po jednej z nich w 17 minucie zdobywamy bramkę wyrównującą. Dobrze dziś pracujący Maks wygrał pojedynek biegowy na prawym skrzydle dogrywając piłkę do wbiegającego napastnika. Ten minął się z piłką dając szansę prawidłowo zamykającemu całą akcję Michałowi Heczko. Michał pewnym strzałem wewnętrzną częścią stopy po długim słupku umieszcza piłkę w siatce. W drugiej 25 minutowej połowie graliśmy jeszcze pewniej coraz wyraźniej zaznaczając naszą przewagę. Dziś aktywni zawodnicy w środku pola stwarzali nam dobre okazje do zdobycia kolejnych bramek. Trzy rzuty wolne w dogodnej odległości od bramki oraz kilka akcji z wyjściem sam na sam z bramkarzem powinny nam przynieść podwyższenie rezultatu. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem pozostawiając pewien niedosyt, że nie udało się przypieczętować dobrej gry zwycięstwem. Mimo nie rozstrzygnięcia spotkania na naszą korzyść możemy być zadowoleni z postawy diabełków, którzy mając w nogach trudy obozowych przygotowań i grając w mocno okrojonym składzie stworzyli ciekawe widowisko. Z każdym spotkaniem w” dziewiątkach” chłopcy rozumieją się coraz lepiej, coraz lepiej realizują powierzone im zadania taktyczne, czego efektem jest dobra postawa w trakcie rywalizacji. Na koniec należą się słowa podziękowania dla pozostałych diabełków naszej akademii, którzy swoim jak zawsze świetnym dopingiem zagrzewali cały zespół do jeszcze ambitniejszej walki na boisku. AS

K.S. Delta Warszawa – Podbeskidzie Bielsko - Biała 1:1

Skład: Sokołowski P. – Płażalski I., Kociszewski K., Bruski J. – Heczko M., Rogoń F., Holoyda D., Franczuk M. – Szatan K.

Grali również: Gołąbek A., Pstrong S., Sadowski O.

Bramki: ’17 Heczko M. – Franczuk M.

Piłkarski Obóz Szkoleniowy - Lwów 09-08-2011
UWAGA ! Wszyscy obowiązkowo jedziemy ubrani tak jak na mecz ligowy – pełen strój reprezentacyjny !!! Pakujemy się tylko w torby klubowe !!! Obowiązkowy PASZPORT – bez niego dziecko nie przekroczy granicy.

Zbiórka dla wyjeżdżających - piątek 12.08.2011, obiekt K.S. Delta Warszawa ul. Jeziorna 2 - godzina 4.30

Przypominamy, że należy zabrać ze sobą:
- Sprzęt reprezentacyjny (dres, koszulki polo, spodenki hotelowe, adidasy, skarpetki, torba, inne)
- Sprzęt treningowy na boisko (getry, spodenki, koszulki, bluza, spodnie treningowe, ortalion, buty do biegania, korki, ochraniacze)
- Odzież pozostała według uznania
- Obowiązkowo zabieramy dwa ręczniki, klapki, środki do higieny osobistej
- Książka (nie komiks) – obowiązkowo
- Suchy prowiant na drogę
- Drobne na prywatne wydatki i wodę na treningi (złotówki lub hrywny)

UWAGA ! Koszty rozmów telefonicznych w obrębie Ukrainy są bardzo drogie. Dotyczy to zarówno rozmów przychodzących jak i wychodzących oraz internetu. Prosimy ograniczać rozmowy z chłopcami do minimum a do trenerów dzwonić jedynie w sytuacjach awaryjnych !!!

Planowany powrót z obozu w piątek 19.08.2011, chłopców odbieramy z obiektów klubu K.S. Delta Warszawa ul. Jeziorna 2 – w godzinach rannych.

Prosimy w przypadku wątpliwości i pytań o kontakt z bezpośrednim trenerem lub z innym przedstawicielem klubu.

Sparing z Chemikiem Police 07-08-2011
Dwa dni po ostatnim spotkaniu z zespołem z Polic spotkaliśmy się ponownie, aby rozegrać rewanż. Już w pierwszych minutach po dobrym rozegraniu piłki w środku pola mogliśmy objąć prowadzenie za sprawą Maksa. Daniel zagrał piłkę w uliczkę otwierając drogę do bramki naszemu pomocnikowi, który jednak posłał piłkę tuż obok słupka bramki rywali. Kolejnych sytuacji w tej części gry mieliśmy jeszcze kilka, lecz nie było to wynikiem gry takiej jakiej byśmy sobie życzyli. Większość z nich była dość chaotyczna, niezorganizowana, z małą ilością podań, a w dodatku niezakończona celnym strzałem. Dopiero w 16 minucie po podaniu od Stasia, Seba na raty wbija piłkę do bramki otwierając wynik słabego jak dotychczas kwadransu spotkania w naszym wykonaniu. Zaledwie dwie minuty później bardzo ładnym strzałem z przed pola karnego popisał się Holy podwyższając wynik rywalizacji na 2:0. Wynik jednak to jedno, a gra to zupełnie inna para kaloszy. Ta druga zdecydowanie nie szła po naszej myśli. Mimo prowadzenia zaliczyliśmy niezliczoną ilość niecelnych podań, złych przyjęć i błędnych decyzji. Kolejne dwadzieścia minut było równie przeciętne jak pierwsze. Stale powielające się błędy indywidualne rażąco wpływały jakość naszej gry. Kolejnym problemem były dziś błędy w ustawieniu się w defensywie. Momentami gubiliśmy się nie do końca wiedząc, co dzieje się wokół nas. Efektem tego była strata dwóch bramek w przeciągu kilku minut. Przy obu bramkach zabrakło zdecydowania z naszej strony, z czego korzystali przeciwnicy wykonując rajdy między naszymi zawodnikami. Po przerwie dokonaliśmy korekty ustawienia, co zaczęło przynosić poprawę w grze. Pierwsze 10 minut trzeciej części było najlepsze w naszym wykonaniu z pośród całych 60 minut. Dobra praca Glinki na lewej stronie boiska ożywiła znacznie naszą grę, co wpłynęło na zdobycie kolejnych trzech goli. Mimo pewnej wygranej dzisiejszy występ nie wypadł nam najlepiej. Przed nami jeszcze jedna gra kontrolna, w której będziemy mieli okazję zaprezentować się z lepszej strony. AS

K.S. Delta Warszawa – Chemik Police 5:2

Skład: Sokołowski P., – Płażalski I., Kociszewski K., Glinicki K.,– Szatan K., Rogoń F., Holoyda D., Franczuk M.,– Bruski J.

Grali również: Gołąbek A., Pstrong S., Sadowski O., Wcisłek A.

Bramki: Pstrong S. – Durka S., Holoyda D. – Pstrong S., Glinicki K. – Szatan K., Franczuk M. – Glinicki K., Szatan K. – Glinicki K.

Sparing z Chemikiem Police 05-08-2011
Piątego dnia obozu przyszedł czas na pierwszy sprawdzian naszej pracy. Rywalem diabełków był zespół Chemika Police. Niestety już na starcie nie mieliśmy okazji do sprawdzenia pełni naszych możliwości z powodu drobnego urazu Stasia oraz dopiero powracającego do pełni sił po rehabilitacji Michała. Równie istotnym faktem jest to, że było to nasze pierwsze spotkanie w nowym dla nas systemie „dziewiątek”. Pierwsze minuty w naszym wykonaniu były dość nerwowe, z dużą ilością niecelnych podań i niedokładnych przyjęć. Jednak z każdą minutą radziliśmy sobie coraz lepiej, płynniej wymieniając podania dobrze przenosząc ciężar gry z jednej strony na drugą. Przy dość wyraźnej przewadze w pierwszym fragmencie rywalizacji, stworzyliśmy kilka klarownych sytuacji, z czego wykorzystaliśmy zaledwie jedną po kolejnym dobrym wyjściu Jasia na prostopadłą piłkę i zakończeniu celnym trafieniem. Nie ustrzegliśmy się również błędu przy stałym fragmencie gry. Do piłki dorzuconej z narożnika boiska najwyżej wyskoczył zawodnik gości celnie strącając futbolówkę do naszej bramki. Po kilku wskazówkach w pierwszej przerwie zaczęliśmy konstruować składniejsze akcje, coraz częściej doprowadzając do zagrożenia pod bramką rywala. Już cztery minuty po wznowieniu, przeprowadzamy koronkową akcji lewą stroną boiska zamieniając ją na bramkę. W rolę egzekutora wcielił się Holy dając nam drugie trafienie w tym spotkaniu. W dalszych minutach mieliśmy okazję jeszcze kilkukrotnie podwyższyć rezultat, niestety piłka albo mijała światło bramki albo bramkarz wychodził obronną ręką. W ostatniej dwudziestominutowej części gry dokonaliśmy sporo zmian. Okazję do zaprezentowania się mieli chłopcy, którzy zbierają doświadczenie od kolegów z dłuższym stażem boiskowym. Mimo, że gra nie była już tak płynna i bogata w złożone zespołowe akcje to ambicji z pewnością odmówić nikomu nie można. Każdy z diabełków walczył na miarę swoich możliwości, co przyniosło efekt w 54 minucie. Po dośrodkowaniu piłki z prawej strony przez Maksa obrońca nieczysto interweniuje, z czego bez wahania skorzystał Oskar ustalając wynik dzisiejszego spotkania. Podsumowują dzisiejszą rywalizację można być zadowolonym z pracy, jaką chłopcy wykonali dotychczas. Z pewnością jest jeszcze wiele trudu przed nami, to jednak pierwsze kroki w nowym ustawieniu wypadły, co najmniej dobrze. Przed nami kolejne dni treningów, podczas których będziemy mieli okazję sprawdzić się z innymi zespołami. AS

K.S. Delta Warszawa – Chemik Police 3:1

Skład: Wcisłek A. – Płażalski I., Kociszewski K., Durka P. – Pstrong S., Rogoń F., Holoyda D., Heczko M. – Bruski J.

Grali również: Franczuk M., Glinicki K., Gołąbek A., Krysa G., Sadowski O., Sokołowski K., Szatan K.,

Bramki: ’14 Bruski J. – Durka P., ’24 Holoyda D. – Bruski J., ‘Sadowski O. – Franczuk M.

Macron 27-07-2011
Wraz z rozpoczęciem zajęć wydawany jest sprzęt treningowy i reprezentacyjny według zamówień. Przypominamy, że aby uniknąć pomyłek należy odzież podpisać na metce lub zaznaczyć w inny dowolny sposób. Proponujemy zawsze dawać inicjały i końcówkę roku drużyny. Dla przykładu Adam Kowalski z rocznika 2000 będzie miał AK-00. Prawidłowe oznaczenie sprzętu zapobiega przyszłym nerwom i kłopotom związanym z niemożnością ustalenia do kogo coś należy.

Piłkarski Obóz Szkoleniowy - Niechorze II 27-07-2011
UWAGA ! Wszyscy obowiązkowo jedziemy ubrani tak jak na mecz ligowy – pełen strój reprezentacyjny !!!

Zbiórka dla wyjeżdżających - poniedziałek 01.08.2011, obiekt K.S. Delta Warszawa ul. Jeziorna 2 - godzina 4.30

- Suchy prowiant na drogę (przyjeżdżamy dopiero na kolację)