SEKCJA TENISA ZIEMNEGO | PRZYSTANEK CAFE | CENTRUM WARSZAWA   

Październik w Brukseli
#Deltarules...
19-10-2018

Zgrupowanie Szkoleniowe - Berlin, Niemcy
Berlin znów zdobyty...
04-10-2018

Powstanie Warszawskie 1944
koniec, flagi zdjąć...
03-10-2018

Sprzątamy Polskę  - III edycja
Piłkarze Potrafią...
24-09-2018

1 2 3 4

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] >>>

 
Okiem Prezesa 23-06-2018

Kończymy kolejny sezon. Kolejny sezon sukcesów, zmian, nowych zawodników i nowych planów na przyszłość. Działo się tak wiele, że nie staje miejsca aby to opisać. Wybrać zatem należy coś najważniejszego aby podkreślić naszą inność. Tym czymś jest stosunek do zawodnika. Każdy z chłopców jest naszym partnerem. To właśnie powoduje, że wszyscy czujemy się razem znakomicie. Partnerstwo zakłada słuchanie się nawzajem i szanowanie się wzajemne i to jest dla nas najważniejsze. Potem idzie dalej rozwój nas wszystkich, zawodników, trenerów i klubu – zatem znów partnerstwo. Razem idziemy po sukces, po rozwój, po marzenia. Marzenia nasze i wasze, to nasza droga, którą kroczymy. Dziękuje za ten rok wszystkim moim partnerom zawodnikom i partnerom trenerom. Jestem pewien, że kolejny sezon będzie jeszcze lepszy, wzmacniamy się kadrowo, organizacyjnie, a pomysłów mamy jeszcze na sto lat. Nic tylko bawmy się dalej w to co tak bardzo kochamy. AT

 
Dyrektorskim Okiem Sebastiana Gmurka 23-06-2018

Za nami sezon pełen wrażeń. Kolejne dwanaście miesięcy minęło w zawrotnym tempie. Przychodzi czas podsumowania, analiz i kiedy zaczynam te wszystkie procesy na mojej twarzy pojawia się uśmiech. Jako klub zrobiliśmy kolejny krok do przodu. Nasi zawodnicy poczynili postępy zarówno w sferze umiejętności indywidualnych, grupowych jak i zespołowych. W zdecydowanej większości przypadków przełożyło się to także na wyniki sportowe, które spełniły nasze oczekiwania. Tak naprawdę jedynie spadek z Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych stanowi taki mały kamyczek w ogródku, ale to temat na odrębne opowiadanie, a ja nie mam w zwyczaju oceniać decyzji osób, którym wydaje się, że wiedzą lepiej. Czas pokaże kto miał rację chociaż historia wielu osób, które podejmowały podobne działania jednoznacznie wskazuje, że trzeba umieć obiektywnie spojrzeć na rzeczywistość. W pozostałych przypadkach drużyny zrealizowały stawiane przed nimi cele sportowe wynikające z rywalizacji ligowej. Dla nas ważniejsze jest jednak to, że gołym okiem widać progres w rozwoju zawodników i to zarówno sportowy jak i w sferze wychowawczej. Z każdym dniem nasze diabełki stają się lepszymi piłkarzami, a także ludźmi. Do takich efektów prowadzą działania całego sztabu ludzi pracujących w K.S. Delta Warszawa. Wszyscy realizują program obejmujący oprócz szkolenia sportowego także inne aspekty funkcjonowania w społeczeństwie. Doskonałym przykładem są akcje społeczne, w których bezpośrednio uczestniczymy jako klub wraz z naszymi wychowankami. Jako klub jesteśmy doskonale rozpoznawalni w mieście, województwie, a także w kraju. Marka K.S. Delta Warszawa nie jest już anonimowa i z każdym dniem rośniemy w siłę. Bardzo dziękujemy za zaufanie jakim obdarzają nas rodzice powierzając nam swoje pociechy bo to w dużej mierze Wasza zasługa, że jesteśmy w tym, a nie innym miejscu. Zakończony sezon oceniamy pozytywnie, ale jeszcze zanim dobiegł końca już działamy żeby następny był jeszcze lepszy. Kolejne projekty, o których informujemy na bieżąco na stronie pozwolą nam jeszcze bardziej umocnić nas wśród najlepszych klubów na Mazowszu, a także zbliżyć się do czołówki w Polsce. Miniony rok był naprawdę udany, ale kosztował wielu ludzi bardzo dużo pracy i wysiłku. Dlatego chciałbym bardzo podziękować tym wszystkim, którzy dołożyli cegiełkę do naszych sukcesów. W pierwszej kolejności są to zawodnicy i rodzice, którzy jak mówiłem zaufali nam i są z nami. Słowa uznania dla Trenerów, którzy z pełnym poświęceniem, pasją i w profesjonalny sposób sprawili, że poziom naszych zawodników rósł z każdą sekundą spędzoną na boisku i w szatni. Komfort pracy jakiego wiele klubów może nam pozazdrościć to zasługa Pana Prezesa oraz pozostałych osób odpowiadających za stronę administracyjną. Czasami zapominamy, że bez tych osób funkcjonowanie klubu byłoby niemożliwe. Wszystkim jeszcze raz dziękuję i jestem przekonany, że przed nami kolejny sezon pełen sukcesów. SG

 
Okiem trenera Sebastiana Zgódki 23-06-2018

Nie tak dawno dołączyłem do struktur klubu, a już wypada podsumować sezon i mijający okres naszej wspólnej pracy. Osobiście bardzo się cieszę, że jestem w klubie, w którym sam rozwijałem się jako zawodnik i człowiek, a teraz po upływie kilku lat, na tym samym boisku mogę zarażać pasją, przekazywać odpowiednie cechy i umiejętności naszym zawodnikom.

Mijającym okres trzech miesięcy był naprawdę intensywny, jednocześnie przy wnikliwej obserwacji i określaniu poziomu, na którym się znajdują, starałem się dać jak najlepiej poznać naszym zawodnikom, tak aby wiedzieli czego mogą się spodziewać, ale i czego jako trener od nich oczekuje, wpajając już od samego początku określony model gry bramkarza.

Teraz dla naszych bramkarzy zasłużona przerwa i krótkie wakacje, za niedługo widzimy ponownie, mam nadzieje z jeszcze większą pasją i zaangażowaniem w to co robimy. Wtedy nasza ciężka praca będzie przynosiła wymierne efekty. SZ

 
Warszawskie Dni Sportu 2018 22-06-2018

Wiosenną edycję Warszawskich Dni Sportu kończymy na Mokotowie w Przedszkolu Nr 140. Zabawa była udana, wszyscy wiemy, że za pasem wakacje więc tym bardziej skorzy jesteśmy do ruchu i zabawy. Kolejny raz pokazaliśmy dzieciakom jak można się wspaniale bawić nie siedząc przed komputerem czy telewizorem. Mamy nadzieję, że była to dobra lekcja i zabawa zarazem. Więcej szczegółów dotyczących akcji znajduje się w zakładce "WDS".

 
Warszawskie Dni Sportu 2018 21-06-2018

Kontynuujemy akcję Warszawskich Dni Sportu w warszawskich przedszkolach. Tym razem odwiedzilismy Przedszkole Chatka Małolatka, które mieści się na Mokotowie. Nasi mali uczestnicy stanęli na wysokości zadania i doskonale spisywali się podczas wszystkich sportowych konkurencji. Dziękujemy za świetną zabawę i rywalizację oczywiście w duchu Fair Play. Więcej szczegółów znajduje się w zakładce "WDS".

 
Warszawskie Dni Sportu 2018 21-06-2018

Piękna słoneczna pogoda towarzyszyła nam podczas Warszawskich Dni Sportu w Przedszkolu Nr 300 na warszawskim Mokotowie. Za nami kilka godzin wspólnej zabawy w zdrowej, sportowej atmosferze. Dziękujemy wszystkim małym sportowcom i opiekunom za zaangażowanie i wielkiego ducha sportu. Do zobaczenia ponownie! Więcej szczegółów znajduje się w zakładce "WDS".

 
WRDPP - sesja 20-06-2018 20-06-2018

Czerwcowe obrady Warszawskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego zakończone. Biuro Edukacji m. st. Warszawy przedstawiło nam dzisiaj specjalne wydawnictwo, które trafiło na rynek a opisuje współpracę biura z warszawskimi organizacjami pozarządowymi na niwie edukacyjnej. Jest to wspaniałe kompendium wiedzy z którego będą mogły korzystać tak placówki edukacyjne jak i NGO-sy. Następnie omówiliśmy procedury dotyczące składania wniosków, jako – inicjatywa własna. Procedury te powstały dzięki naszej interwencji z przed kilku miesięcy. Cieszymy się gdyż było to bardzo potrzebne i działać będzie pozytywnie tak na organizacje pozarządowe, jak i na poszczególne organy miejskie. Następnie pozytywnie zaopiniowaliśmy zaprezentowany nam Kodeks Dobrych Praktyk dotyczący współpracy warszawskich dzielnicowych domów kultury z NGO-sami. Na zakończenie omawialiśmy różne sprawy organizacyjne, kolejne obrady w lipcu.

Andrzej Trzeciakowski
Prezes Zarządu K.S. Delta Warszawa
Członek Warszawskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego
Członek Mazowieckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego

 
Edukacja w klubie! 20-06-2018

Kolejny etap prac zawiązany z tworzeniem naszych szkół za nami. Mamy już zatwierdzony przez Ministerstwo Sportu i Turystyki ramowy system szkolenia dla Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego Delta w Warszawie, niebawem spodziewamy się podobnego zatwierdzenia dla Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego Delta w Warszawie. W dniu dzisiejszym złożyliśmy już oficjalne pismo do Zarządu Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy o wieloletnie udostępnienie nam obiektu szkolnego przy ul. Chełmskiej 23. Wcześniej pismo o wyłączenie tego obiektu ze Szkoły Podstawowej Nr 260 złożyła jej dyrekcja. Cały czas przygotowywane są dokumenty, które musimy złożyć do Biura Edukacji m. st. Warszawy po wakacjach. Idziemy do przodu i na bieżąco będziemy wszystkich informować o postępie prac.

 
Warszawskie Dni Sportu 2018 19-06-2018

Warszawskie Dni Sportu nie zwalniają tempa. Odwiedziliśmy Szkołę Podstawową Nr 190 na warszawskim Mokotowie. Dziękujemy za świetną zabawę oraz niesamowite emocje. Dziękujemy wszystkim uczniom i opiekunom za gościnę i obiecujemy, że za rok meldujemy się ponownie. Więcej szczegółów znajduje się w zakładce "WDS".

 
Warszawskie Dni Sportu 2018 18-06-2018

Początek tygodnia to dla nas kolejna okazja do wizyty Warszawskich Dni Sportu w placówkach edukacyjnych w Warszawie. Tym razem sportowe emocje towarzyszyły nam podczas rywalizacji w Szkole Podstawowej Nr 190 na Mokotowie. Dziękujemy wszystkim młodym uczestnikom za dużo energii i zaangażowania we wszystkie konkurencje. Do zobaczenia ponownie!! Więcej szczegółów znajduje się w zakładce "WDS".

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] >>>

 Sezon 2018/2019
 Sezon 2017/2018
 Sezon 2016/2017
 Sezon 2015/2016
 Sezon 2014/2015
 Sezon 2013/2014
 Sezon 2012/2013
 Sezon 2011/2012
 Sezon 2010/2011
 Sezon 2009/2010
 Sezon 2008/2009
 Sezon 2007/2008
 Sezon 2006/2007
 Sezon 2005/2006
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy Modecom
Towarzystwo Sportowe Falenica Select - players choice
Marcon KS Ursynów Warszawa
2011
Turniej Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku, al. Zieleniecka 2, Warszawa
22-10-2018 (poniedziałek) 8:30. Zbiórka 22-10-2018  (poniedziałek) o godzinie 7:45, al. Zieleniecka 2, Warszawa
<<<   [1]  [2]  [3]   >>>
11. kolejka ekstraklasy 06-10-2018

Pogoń Szczecin - Wisła Płock 4:0 (1:0)
Bramki: Drygas (17), Kowalczyk (70), Buksa (76), Łasicki (85 sam.)

Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 4:1 (2:1)
Bramki: Lipski (8) i (62), Kubicki (45), Paixao (50 k.) - Sanogo (23)

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 0:1 (0:1)
Bramka: Cafu (34)

W niedziele zagrają:
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok (15:30)
Arka Gdynia - Zagłębie Lubin (15:30)
Cracovia - Wisła Kraków (18:00)

11. kolejka ekstraklasy 05-10-2018

Górnik Zabrze - Lech Poznań 2:2 (1:0)
Bramki: Jimenez (7), Żurkowski (49) - Tiba (55), Kostewycz (77)

Miedź Legnica - Piast Gliwice 2:2 (2:2)
Bramki: Szczepaniak (5), Piasecki (45) - Papadopulos (18), Pikk (41 sam.)

W sobotę zagrają:
Pogoń Szczecin - Wisła Płock (15:30)
Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec (18:00)
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa (20:30)

Liga Mistrzów 03-10-2018

Zespoły z grup E-H dokończyły drugą kolejkę fazy grupowej tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Kolejne mecze rozegrane zostaną 23 i 24 października.

Grupa E:
Bayern Monachium - Ajax Amsterdam 1:1 (1:1)
Bramki: Hummels (4) - Mazraoui (22)

AEK Ateny - SL Benfica 2:3 (0:2)
Bramki: Klonaridis (53) i (63) - Seferović (6), Grimaldo (15), Semedo (74)

Grupa F:
TSG 1899 Hoffenheim - Manchester City 1:2 (1:1)
Bramki: Belfodil (1) - Aguero (8), Silva (87)

Olympique Marsylia - Szachtar Donieck 2:2 (0:1)
Bramki: Dembele (70), Dubois (72) - Moraes (44) i (55)

Grupa G:
CSKA Moskwa - Real Madryt 1:0 (1:0)
Bramka: Vlasić (2)

AS Roma - FC Viktoria Plzen 5:0 (2:0)
Bramki: Dzeko (3), (40) i (90), Under (64), Kluivert (73)

Grupa H:
Juventus Turyn - BSC Young Boys Berno 3:0 (2:0)
Bramki: Dybala (5), (33) i (69)

Manchester United - Valencia CF 0:0 

Liga Mistrzów 02-10-2018

We wtorkowy wieczór rozegrana została część spotkań drugiej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Swoje mecze rozegrały zespoły z grup A-D. Dokończenie drugiej serii gier odbędzie się w środę.

Grupa A:
Atletico Madryt - Club Brugge KV 3:1 (1:1)
Bramki: Griezmann (28) i (67), Koke (90) - Groeneveld (39)

Borussia Dortmund - AS Monaco 3:0 (0:0)
Bramki: Larsen (51), Alcacer (72), Reus (90)

Grupa B:
Tottenham Hotspur - FC Barcelona 2:4 (0:2)
Bramki: Kane (52), Lenglet (66 sam.) - Coutinho (2), Rakitić (28), Messi (56) i (90)

PSV Eindhoven - Inter Mediolan 1:2 (1:1)
Bramki: Rosario (27) - Nainggolan (44), Icardi (60)

Grupa C:
Paris Saint Germain - FK Crvena zvezda 6:1 (4:0)
Bramki: Neymar (20), (22) i (81), Cavani (37), Di Maria (42), Mbappe (70) - Marin (74)

SSC Napoli - Liverpool FC 1:0 (0:0)
Bramka: Insigne (90)

Grupa D:
Łokomotiw Moskwa - Schalke 04 Gelsenkirchen 0:1 (0:0)
Bramka: McKennie (88)

FC Porto - Galatasaray Stambuł 1:0 (0:0)
Bramka: Marega (49)

7. kolejka Serie A 01-10-2018

Wyniki 7. kolejki Serie A:
AS Roma - SS Lazio Rzym 3:1
Sampdoria Genua - SPAL Ferrara 2:1
Parma Calcio - Empoli 1:0
Juventus Turyn - SSC Napoli 3:1
Inter Mediolan - Cagliari Calcio 2:0
Frosinone Calcio - Genoa CFC 1:2
ACF Fiorentina - Atalanta Bergamo 2:0
Chievo Verona - Torino FC 0:1
Bologna FC - Udinese Calcio 2:1
US Sassuolo - AC Milan 1:4

Tabela po 7. kolejce Serie A:

Zespół Pkt. Br.
1. Juventus Turyn 21 16:5
2. SSC Napoli 15 13:10
3. ACF Fiorentina 13 14:5
4. Inter Mediolan 13 10:5
5. US Sassuolo 13 15:12
6. SS Lazio Rzym 12 10:9
7. Genoa CFC 12 11:11
8. Sampdoria Genua 11 11:4
9. AS Roma 11 14:10
10. Parma Calcio 10 7:8
11. AC Milan 9 12:9
12. Torino FC 9 6:7
13. SPAL Ferrara 9 5:8
14. Udinese Calcio 8 8:8
15. Bologna FC 7 4:8
16. Atalanta Bergamo 6 9:10
17. Cagliari Calcio 6 4:9
18. Empoli 5 5:8
19. Chievo Verona 2 5:16
20. Frosinone Calcio 1 1:18


1-3 - Liga Mistrzów, 4-5 - Liga Europy, 18-20 - spadek

7. kolejka Primera Division 01-10-2018

Wyniki 7. kolejki Primera Division:
FC Barcelona - Athletic Bilbao 1:1
Real Sociedad - Valencia CF 0:1
Real Madryt - Atletico Madryt 0:0
Rayo Vallecano - Espanyol Barcelona 2:2
Levante UD - Deportivo Alaves 2:1
SD Huesca - Girona 1:1
SD Eibar - Sevilla FC 1:3
Celta Vigo - Getafe CF 1:1
Real Betis Sewilla - CD Leganes 1:0
Villarreal CF - Real Valladolid 0:1
 

Tabela po 7. kolejce Primera Divison:

Zespół Pkt. Br.
1. FC Barcelona 14 18:8
2. Real Madryt 14 12:6
3. Atletico Madryt 12 8:4
4. Real Betis Sewilla 12 5:5
5. Deportivo Alaves 11 10:8
6. Espanyol Barcelona 11 8:6
7. Levante UD 10 11:8
8. Sevilla FC 10 10:7
9. Celta Vigo 10 12:10
10. Getafe CF 9 6:6
11. Real Valladolid 9 6:6
12. Girona 9 8:10
13. Villarreal CF 8 5:4
14. Real Sociedad 8 9:10
15. Valencia CF 8 5:6
16. Athletic Bilbao 7 8:10
17. SD Eibar 7 6:10
18. Rayo Vallecano 5 7:14
19. SD Huesca 5 7:17
20. CD Leganes 4 6:12


1-4 - Liga Mistrzów, 5-6 - Liga Europy, 18-20 - spadek

7. kolejka Premier League 01-10-2018

Wyniki 7. kolejki Premier League:
West Ham United - Manchester United 3:1
Chelsea Londyn - Liverpool 1:1
Newcastle United - Leicester City 0:2
Manchester City - Brighton & Hove Albion 2:0
Huddersfield Town - Tottenham Hotspur 0:2
Everton - Fulham 3:0
Arsenal Londyn - Watford 2:0
Wolverhampton Wanderers - Southampton 2:0
Cardiff City - Burnley FC 1:2
Bournemouth - Crystal Palace 2:1


Tabela po 7. kolejce Premier League:

Zespół Pkt. Br.
1. Manchester City 19 21:3
2. Liverpool 19 15:4
3. Chelsea Londyn 17 15:5
4. Tottenham Hotspur 15 14:7
5. Arsenal Londyn 15 14:9
6. Watford 13 11:8
7. Bournemouth 13 12:12
8. Leicester City 12 13:10
9. Wolverhampton Wanderers 12 8:6
10. Manchester United 10 10:12
11. Everton 9 11:11
12. Burnley FC 7 9:11
13. Crystal Palace 7 5:8
14. West Ham United 7 8:12
15. Southampton  5 7:11
16. Brighton & Hove Albion 5 8:13
17. Fulham 5 8:16
18. Newcastle United 2 4:10
19. Cardiff City 2 4:16
20. Huddersfield Town 2 3:16


1-4 - Liga Mistrzów, 5-6 - Liga Europy, 18-20 - spadek

8. kolejka Ligue 1 01-10-2018

Wyniki 8. kolejki Ligue 1:
AS Saint-Etienne - AS Monaco 2:0
OGC Nice - Paris Saint Germain 0:3
Stade de Reims - Girondins Boreaux 0:0
Angers SCO - Avant Guingamp 0:1
Olympique Lyon - FC Nantes 1:1
SM Caen - Amiens SC 1:0
RC Strasbourg - Dijon FCO 3:0
Stade Rennais - Toulouse FC 1:1
Montpellier - Nimes Olympique 3:0
Lille OSC - Olympique Marsylia 3:0

Tabela po 8. kolejce Ligue 1:

Zespół Pkt. Br.
1. Paris Saint Germain 24 27:6
2. Lille OSC 16 14:6
3. Montpellier 15 11:6
4. Olympique Lyon 14 14:7
5. Olympique Marsylia 13 19:16
6. AS Saint-Etienne 13 9:9
7. Toulouse FC 13 9:10
8. RC Strasbourg 11 14:11
9. Girondins Bordeaux 11 10:11
10. SM Caen 10 10:11
11. Angers SCO 10 9:10
12. Dijon FCO 10 9:12
13. OGC Nice 10 6:12
14. Nimes Olympique 9 13:16
15. Stade de Reims 9 4:9
16. Stade Rennais 8 10:13
17. Amiens SC 7 10:13
18. AS Monaco 6 8:11
19. FC Nantes 6 8:13
20. Avant Guingamp 4 5:17


1-3 Liga Mistrzów, 4 - Liga Europy, 18-20 - spadek

6. kolejka Bundesligi 01-10-2018

Wyniki 6. kolejki Bundesligi:
Hertha Berlin - Bayern Monachium 2:0
TSG 1899 Hoffenheim - RB Lipsk 1:2
FC Nurnberg - Fortuna Dusseldorf 3:0
Schalke 04 Gelsenkirchen - FSV Mainz 05 1:0
VfB Stuttgart - Werder Brema 2:1
VfL Wolfsburg - Borussia Monchengladbach 2:2
Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund 2:4
Eintracht Frankfurt - Hannover 96 4:1
FC Ausgburg - SC Freiburg 4:1
 

Tabela po 6. kolejce Bundesligi:

Zespół Pkt. Br.
1. Borussia Dortmund 14 19:5
2. Bayern Monachium  13 12:5
3. Hertha Berlin 13 12:7
4. Borussia Monchengladbach 11 12:9
5. Werder Brema 11 11:8
6. RB Lipsk 11 10:9
7. VfL Wolfsburg 9 10:9
8. FC Augsburg 8 11:9
9. FSV Mainz 05 8 4:4
10. FC Nurnberg 8 7:10
11. Eintracht Frankfurt 7 10:10
12. TSG 1899 Hoffenheim 7 10:10
13. SC Freiburg 7 9:13
14. Bayer Leverkusen 6 7:13
15. Fortuna Dusseldorf 5 5:9
16. VfB Stuttgart 5 5:10
17. Schalke 04 Gelsenkirchen 3 3:9
18. Hannover 96 2 5:13


1-4 - Liga Mistrzów, 5-6 - Liga Europy, 16 - baraż, 17-18 - spadeka


<<<   [1]  [2]  [3]   >>>
Copyright © 2013 K.S. DELTA WARSZAWA