SEKCJA TENISA ZIEMNEGO | PRZYSTANEK CAFE | CENTRUM WARSZAWA   

Niechorze (POP) - dzień dziesiąty
ostatni raz nad morzem...
04-07-2018

Niechorze (POP) - dzień dziewiąty
na zakupach...
03-07-2018

Niechorze (POP) - dzień ósmy
plażing...
02-07-2018

Sprzątamy Polskę!
oczywiście - Piłkarze Potrafią!
02-07-2018

1 2 3 4

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] >>>

 
Okiem Prezesa 23-06-2018

Kończymy kolejny sezon. Kolejny sezon sukcesów, zmian, nowych zawodników i nowych planów na przyszłość. Działo się tak wiele, że nie staje miejsca aby to opisać. Wybrać zatem należy coś najważniejszego aby podkreślić naszą inność. Tym czymś jest stosunek do zawodnika. Każdy z chłopców jest naszym partnerem. To właśnie powoduje, że wszyscy czujemy się razem znakomicie. Partnerstwo zakłada słuchanie się nawzajem i szanowanie się wzajemne i to jest dla nas najważniejsze. Potem idzie dalej rozwój nas wszystkich, zawodników, trenerów i klubu – zatem znów partnerstwo. Razem idziemy po sukces, po rozwój, po marzenia. Marzenia nasze i wasze, to nasza droga, którą kroczymy. Dziękuje za ten rok wszystkim moim partnerom zawodnikom i partnerom trenerom. Jestem pewien, że kolejny sezon będzie jeszcze lepszy, wzmacniamy się kadrowo, organizacyjnie, a pomysłów mamy jeszcze na sto lat. Nic tylko bawmy się dalej w to co tak bardzo kochamy. AT

 
Dyrektorskim Okiem Sebastiana Gmurka 23-06-2018

Za nami sezon pełen wrażeń. Kolejne dwanaście miesięcy minęło w zawrotnym tempie. Przychodzi czas podsumowania, analiz i kiedy zaczynam te wszystkie procesy na mojej twarzy pojawia się uśmiech. Jako klub zrobiliśmy kolejny krok do przodu. Nasi zawodnicy poczynili postępy zarówno w sferze umiejętności indywidualnych, grupowych jak i zespołowych. W zdecydowanej większości przypadków przełożyło się to także na wyniki sportowe, które spełniły nasze oczekiwania. Tak naprawdę jedynie spadek z Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych stanowi taki mały kamyczek w ogródku, ale to temat na odrębne opowiadanie, a ja nie mam w zwyczaju oceniać decyzji osób, którym wydaje się, że wiedzą lepiej. Czas pokaże kto miał rację chociaż historia wielu osób, które podejmowały podobne działania jednoznacznie wskazuje, że trzeba umieć obiektywnie spojrzeć na rzeczywistość. W pozostałych przypadkach drużyny zrealizowały stawiane przed nimi cele sportowe wynikające z rywalizacji ligowej. Dla nas ważniejsze jest jednak to, że gołym okiem widać progres w rozwoju zawodników i to zarówno sportowy jak i w sferze wychowawczej. Z każdym dniem nasze diabełki stają się lepszymi piłkarzami, a także ludźmi. Do takich efektów prowadzą działania całego sztabu ludzi pracujących w K.S. Delta Warszawa. Wszyscy realizują program obejmujący oprócz szkolenia sportowego także inne aspekty funkcjonowania w społeczeństwie. Doskonałym przykładem są akcje społeczne, w których bezpośrednio uczestniczymy jako klub wraz z naszymi wychowankami. Jako klub jesteśmy doskonale rozpoznawalni w mieście, województwie, a także w kraju. Marka K.S. Delta Warszawa nie jest już anonimowa i z każdym dniem rośniemy w siłę. Bardzo dziękujemy za zaufanie jakim obdarzają nas rodzice powierzając nam swoje pociechy bo to w dużej mierze Wasza zasługa, że jesteśmy w tym, a nie innym miejscu. Zakończony sezon oceniamy pozytywnie, ale jeszcze zanim dobiegł końca już działamy żeby następny był jeszcze lepszy. Kolejne projekty, o których informujemy na bieżąco na stronie pozwolą nam jeszcze bardziej umocnić nas wśród najlepszych klubów na Mazowszu, a także zbliżyć się do czołówki w Polsce. Miniony rok był naprawdę udany, ale kosztował wielu ludzi bardzo dużo pracy i wysiłku. Dlatego chciałbym bardzo podziękować tym wszystkim, którzy dołożyli cegiełkę do naszych sukcesów. W pierwszej kolejności są to zawodnicy i rodzice, którzy jak mówiłem zaufali nam i są z nami. Słowa uznania dla Trenerów, którzy z pełnym poświęceniem, pasją i w profesjonalny sposób sprawili, że poziom naszych zawodników rósł z każdą sekundą spędzoną na boisku i w szatni. Komfort pracy jakiego wiele klubów może nam pozazdrościć to zasługa Pana Prezesa oraz pozostałych osób odpowiadających za stronę administracyjną. Czasami zapominamy, że bez tych osób funkcjonowanie klubu byłoby niemożliwe. Wszystkim jeszcze raz dziękuję i jestem przekonany, że przed nami kolejny sezon pełen sukcesów. SG

 
Okiem trenera Sebastiana Zgódki 23-06-2018

Nie tak dawno dołączyłem do struktur klubu, a już wypada podsumować sezon i mijający okres naszej wspólnej pracy. Osobiście bardzo się cieszę, że jestem w klubie, w którym sam rozwijałem się jako zawodnik i człowiek, a teraz po upływie kilku lat, na tym samym boisku mogę zarażać pasją, przekazywać odpowiednie cechy i umiejętności naszym zawodnikom.

Mijającym okres trzech miesięcy był naprawdę intensywny, jednocześnie przy wnikliwej obserwacji i określaniu poziomu, na którym się znajdują, starałem się dać jak najlepiej poznać naszym zawodnikom, tak aby wiedzieli czego mogą się spodziewać, ale i czego jako trener od nich oczekuje, wpajając już od samego początku określony model gry bramkarza.

Teraz dla naszych bramkarzy zasłużona przerwa i krótkie wakacje, za niedługo widzimy ponownie, mam nadzieje z jeszcze większą pasją i zaangażowaniem w to co robimy. Wtedy nasza ciężka praca będzie przynosiła wymierne efekty. SZ

 
Warszawskie Dni Sportu 2018 22-06-2018

Wiosenną edycję Warszawskich Dni Sportu kończymy na Mokotowie w Przedszkolu Nr 140. Zabawa była udana, wszyscy wiemy, że za pasem wakacje więc tym bardziej skorzy jesteśmy do ruchu i zabawy. Kolejny raz pokazaliśmy dzieciakom jak można się wspaniale bawić nie siedząc przed komputerem czy telewizorem. Mamy nadzieję, że była to dobra lekcja i zabawa zarazem. Więcej szczegółów dotyczących akcji znajduje się w zakładce "WDS".

 
Warszawskie Dni Sportu 2018 21-06-2018

Kontynuujemy akcję Warszawskich Dni Sportu w warszawskich przedszkolach. Tym razem odwiedzilismy Przedszkole Chatka Małolatka, które mieści się na Mokotowie. Nasi mali uczestnicy stanęli na wysokości zadania i doskonale spisywali się podczas wszystkich sportowych konkurencji. Dziękujemy za świetną zabawę i rywalizację oczywiście w duchu Fair Play. Więcej szczegółów znajduje się w zakładce "WDS".

 
Warszawskie Dni Sportu 2018 21-06-2018

Piękna słoneczna pogoda towarzyszyła nam podczas Warszawskich Dni Sportu w Przedszkolu Nr 300 na warszawskim Mokotowie. Za nami kilka godzin wspólnej zabawy w zdrowej, sportowej atmosferze. Dziękujemy wszystkim małym sportowcom i opiekunom za zaangażowanie i wielkiego ducha sportu. Do zobaczenia ponownie! Więcej szczegółów znajduje się w zakładce "WDS".

 
WRDPP - sesja 20-06-2018 20-06-2018

Czerwcowe obrady Warszawskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego zakończone. Biuro Edukacji m. st. Warszawy przedstawiło nam dzisiaj specjalne wydawnictwo, które trafiło na rynek a opisuje współpracę biura z warszawskimi organizacjami pozarządowymi na niwie edukacyjnej. Jest to wspaniałe kompendium wiedzy z którego będą mogły korzystać tak placówki edukacyjne jak i NGO-sy. Następnie omówiliśmy procedury dotyczące składania wniosków, jako – inicjatywa własna. Procedury te powstały dzięki naszej interwencji z przed kilku miesięcy. Cieszymy się gdyż było to bardzo potrzebne i działać będzie pozytywnie tak na organizacje pozarządowe, jak i na poszczególne organy miejskie. Następnie pozytywnie zaopiniowaliśmy zaprezentowany nam Kodeks Dobrych Praktyk dotyczący współpracy warszawskich dzielnicowych domów kultury z NGO-sami. Na zakończenie omawialiśmy różne sprawy organizacyjne, kolejne obrady w lipcu.

Andrzej Trzeciakowski
Prezes Zarządu K.S. Delta Warszawa
Członek Warszawskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego
Członek Mazowieckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego

 
Edukacja w klubie! 20-06-2018

Kolejny etap prac zawiązany z tworzeniem naszych szkół za nami. Mamy już zatwierdzony przez Ministerstwo Sportu i Turystyki ramowy system szkolenia dla Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego Delta w Warszawie, niebawem spodziewamy się podobnego zatwierdzenia dla Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego Delta w Warszawie. W dniu dzisiejszym złożyliśmy już oficjalne pismo do Zarządu Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy o wieloletnie udostępnienie nam obiektu szkolnego przy ul. Chełmskiej 23. Wcześniej pismo o wyłączenie tego obiektu ze Szkoły Podstawowej Nr 260 złożyła jej dyrekcja. Cały czas przygotowywane są dokumenty, które musimy złożyć do Biura Edukacji m. st. Warszawy po wakacjach. Idziemy do przodu i na bieżąco będziemy wszystkich informować o postępie prac.

 
Warszawskie Dni Sportu 2018 19-06-2018

Warszawskie Dni Sportu nie zwalniają tempa. Odwiedziliśmy Szkołę Podstawową Nr 190 na warszawskim Mokotowie. Dziękujemy za świetną zabawę oraz niesamowite emocje. Dziękujemy wszystkim uczniom i opiekunom za gościnę i obiecujemy, że za rok meldujemy się ponownie. Więcej szczegółów znajduje się w zakładce "WDS".

 
Warszawskie Dni Sportu 2018 18-06-2018

Początek tygodnia to dla nas kolejna okazja do wizyty Warszawskich Dni Sportu w placówkach edukacyjnych w Warszawie. Tym razem sportowe emocje towarzyszyły nam podczas rywalizacji w Szkole Podstawowej Nr 190 na Mokotowie. Dziękujemy wszystkim młodym uczestnikom za dużo energii i zaangażowania we wszystkie konkurencje. Do zobaczenia ponownie!! Więcej szczegółów znajduje się w zakładce "WDS".

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] >>>

 Sezon 2018/2019
 Sezon 2017/2018
 Sezon 2016/2017
 Sezon 2015/2016
 Sezon 2014/2015
 Sezon 2013/2014
 Sezon 2012/2013
 Sezon 2011/2012
 Sezon 2010/2011
 Sezon 2009/2010
 Sezon 2008/2009
 Sezon 2007/2008
 Sezon 2006/2007
 Sezon 2005/2006
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy Modecom
Towarzystwo Sportowe Falenica Select - players choice
Marcon KS Ursynów Warszawa
<<<   [1]  [2]  [3]  
Mistrzostwa Świata 2018 28-06-2018

Udało się nam zachować twarz. Przegraliśmy mecz otwarcia i mecz o wszystko, wygraliśmy mecz o honor. Gratulujemy Kolumbi i Japoni awansu do dalszej fazy imprezy.

Grupa H:
Senegal - Kolumbia 0:1 (0:0)
Bramka: Mina (74)

Japonia - Polska 0:1 (0:0)
Bramka: Bednarek (59)
 

Zespół Pkt. Br.
1. Kolumbia 6 5:2
2. Japonia 4 4:4
3. Senegal 4 4:4
4. Polska 3 2:5
Mistrzostwa Świata 2018 27-06-2018

Zakończyły się rozgryfki kolejnej grupy. Ostatnia seria gier nie była tak emocjonująca jak w innych grupach, jednak zapewne Serbowie mają na to odmienny pogląd.

Grupa E:
Szwajcaria - Kostaryka 2:2 (1:0)
Bramki: Dzemaili (31), Drmić (88) - Waston (56), Ruiz (90+3) 

Serbia - Brazylia 0:2 (0:1)
Bramki: Paulinho (36), Silva (68)
 

Zespół Pkt. Br.
1. Brazylia 7 5:1
2. Szwajcaria 5 5:4
2. Serbia 3 2:4
4. Kostaryka 1 2:5
Mistrzostwa Świata 2018 27-06-2018

Takiej sensacji nikt się nie spodziewał - Niemcy poza grą. Zaskoczeniem też jest doskonała postawa Szwedów, którzy w ostatnim meczu pokonali drugi zespół tej grupy Meksyk.

Grupa F:
Korea Południowa -  Niemcy 2:0 (0:0)
Bramki: Son (90), Kim (90)

Meksyk - Szwecja 0:3 (0:0)
Bramki: Agustinsson (50), Granqvist (62 k.), Alvarez (74 sam.)
 

Zespół Pkt. Br.
1. Szwecja 6 5:2
2. Meksyk 6 3:4
3. Korea Południowa 3 3:3
4. Niemcy 3 2:4
Mistrzostwa Świata 2018 26-06-2018

Znów długo się będzie mówić o fatalnym sędziowaniu. Jednak co można powiedzieć jeżeli wszyscy widzą coś innego niż sędzia przy video weryfikacji. Wcześniej Ronaldo , a dzisiaj Argentyna została uratowana przez arbitra.

Grupa D:
Nigeria - Argentyna 1:2 (0:1)
Bramki: Moses (51 k.) - Messi (14), R0jo (86)

Islandia - Chorwacja 1:2 (0:0)
Bramki: Sigurdsson (76 k.) - Badelj (53), Pivarić (90+1) 
 

Zespół Pkt. Br.
1. Chorwacja 9 7:1
2. Argentyna 4 3:5
2. Nigeria 3 3:4
4. Islandia 1 2:5
Mistrzostwa Świata 2018 26-06-2018

W grupie C praktycznie wszystko było jasne już przed ostanią kolejką spotkań. Jednak nikt nie zapomni dużego kunktatorstwa w meczu Danii z Francją.

Grupa C:
Dania - Francja 0:0 

Australia - Peru 0:2 (0:1)
Bramki: Carillo (18), Guerrero (50) 
 

Zespół Pkt. Br.
1. Francja 7 3:1
2. Dania 5 2:1
3. Peru 3 2:2
4. Australia 1 2:5
Mistrzostwa Świata 2018 25-06-2018

Ostatnia kolejka grupy B pomieściła więcej emocji niż można się było spodziewać. Potentaci stracili punkty i byli pod ścianą. W meczu Portugalczyków z Iranem sędzia zawiódł na całej linii, co będzie mogło mieć wpływ na dalsze losy imprezy.

Grupa B:
Iran - Portugalia 1:1 (0:1)
Bramki: Ansarifard (90 k.) - Quaresma (45)

Hiszpania - Maroko 2:2 (1:1)
Bramki: Isco (19), Aspas (90+3) - Boutaib (14), En Nesyri (81)
 

Zespół Pkt. Br.
1. Hiszpania 5 6:5
2. Portugalia 5 5:4
3. Iran 4 2:2
4. Maroko 1 2:4
Mistrzostwa Świata 2018 25-06-2018

Kto awansuje, a kto nie było już wiadome przed ostatnią kolejką gier w grupie A. Nie przeszkodziło to jednak Urugwajczykom w rozgromieniu gospodarzy Mistrzostw.

Grupa A:
Urugwaj - Rosja 3:0 (2:0)
Bramki: Suarez (10), Czeryszew (23 sam.), Cavani (90)

Arabia Saudyjska - Egipt 2:1 (1:1)
Bramki: Salman (45+6 i 90+5) - Salah (22)
 

Zespół Pkt. Br.
1. Urugwaj 9 5:0
2. Rosja 6 8:4
3. Arabia Saudyjska 3 2:7
4. Egipt 0 2:6
Mistrzostwa Świata 2018 24-06-2018

Koniec, to jest słowo, które musimy przyswoić. Naszej reprezentacji po tej kolejce gier został tylko - mecz o honor. Pozostałe zespoły dalej są w grze. Trzecia kolejka tej grupy odbędzie się 28 czerwca.

Grupa H:
Japonia - Senegal 2:2 (1:1)
Bramki: Inui (34), Honda (78) - Mane (11), Wague (71)

Polska - Kolumbia 0:3 (0:1)
Bramki: Mina (40), Falcao (70), Cuadrado (75)
 

Zespół Pkt. Br.
1. Japonia 4 4:3
2. Senegal 4 4:3
3. Kolumbia 3 4:2
4. Polska 0 1:5
Mistrzostwa Świata 2018 24-06-2018

Po wczorajszej wygranej Belgów dzisiaj do grona zespołów, które mają duże aspiracje dłączyła Anglia. Koleje spotkania grupy G zaplanowane są na 28 czerwca.

Grupa G:
Anglia - Panama 6:1 (0:0)
Bramki: Stones (8 i 40), Kane (22 k., 45 k. i 62), Lingard (36) - Baloy (78)
 

Zespół Pkt. Br.
1. Belgia 6 8:2
2. Anglia 6 8:2
3. Tunezja 0 3:7
4. Panama 0 1:9

<<<   [1]  [2]  [3]  
Copyright © 2013 K.S. DELTA WARSZAWA