SEKCJA TENISA ZIEMNEGO | PRZYSTANEK CAFE | CENTRUM WARSZAWA   

Łomża Summer Cup
2008 nie daje szans rywalom...
15-06-2019

Zgrupowanie Szkoleniowe - Kraków
dzień drugi - to nie Mazury...
25-05-2019

Zgrupowanie Szkoleniowe - Aachen (Niemcy)
dzień czwarty - gramy i się uśmiechamy...
05-05-2019

Zgrupowanie Szkoleniowe - Aachen (Niemcy)
dzień trzeci - gramy z FC Köln...
04-05-2019

1 2 3 4

<<< [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] >>>

 
Warszawskie Dni Sportu 2019 06-06-2019

Sportowe zmagania podczas Warszawskich Dni Sportu odbyły się dziś na Mokotowie, gdzie odwiedziliśmy podopiecznych Przedszkola nr 330. Nasze zawody możemy uznać za bardzo udane, wszystkie dzieci były bardzo zaangażowane, a na twarzach dominował uśmiech. Dziękujemy za miłe przyjęcie i obiecujemy, że już niedługo spotkamy się ponownie. Więcej szczegółów akcji znajduje się w zakładce "WDS". Projekt współfinansowany przez Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Mokotów.

 
Warszawskie Dni Sportu 2019 06-06-2019

Warszawskie Dni Sportu odwiedziły kolejną placówkę edukacyjną na warszawskim Wawrze. Tym razem spotkaliśmy się z dziećmi z Przedszkola nr 233. Dziękujemy za świetną zabawę, piękne uśmiechy i zdrową sportową rywalizację! Do zobaczenia! Więcej szczegółów znajduje się w zakładce WDS. Projekt współfinansowany przez Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Wawer.

 
Kluby Patronackie - maj 2019 05-06-2019

Kolejny miesiąc współpracy z APN Hattrick Białystok, KS Ursynów i TS Falenica czyli naszymi klubami partnerskimi za nami. Maj obfitował w wiele niezapomnianych wydarzeń.Grupa wyznaczonych chłopców od naszych partnerów uczestniczyła w treningach indywidualnych z naszymi zespołami. Świetnie radzili sobie też zawodnicy, którzy zostali do nas trwale transferowani. Warto też wspomnieć, że kilku chłopców reprezentujących nasze kluby patronackie uczestniczyło z nami w zagranicznych zgrupowaniach szkoleniowych. Co więcej, w minionym miesiącu odbył się turniej Białystok Trophy, w którym to wystąpił zasilony naszymi Diabełkami zespół APN Hattrick z zespołu 2010. Tygrysy z naszym wsparciem okazały się bezkonkurencyjne i zdeklasowały konkurencję. Gratulujemy i dziękujemy naszym partnerom za zaufanie.

05-2019 udział czasowy w naszych barwach:

Czarnecki Maciej (2006 - APN Hattrick Białystok) – Maciek wziął udział w Zgrupowaniu Szkoleniowym w Kobryniu na Białorusi i z bardzo dobrej strony pokazał się w sparingach z Dynamem Brześć oraz FK Pińsk.

Łupiński Bartek (2006 APN Hattrick Białystok) – Bartek wziął udział w Zgrupowaniu Szkoleniowym w Kobryniu na Białorusi i był pewnym punktem drużyny 2006 w sparingach z Dynamem Brześć oraz FK Pińsk.

Chrobak Szymon (2009 KS Ursynów) – Szymon uczestniczył w Zgrupowaniu Szkoleniowym w Aachen w Niemczech i zaprezentował wysokie umiejętności bramkarskie.

Dubowski Szymon (2010 APN Hattrick Białystok) – Szymon wziął udział w Zgrupowaniu Szkoleniowym we Lwowie na Ukrainie i zaprezentował się ze znakomitej strony w sparingach z Karpatami Lwów.

Zajkowski Miłosz (2010 APN Hattrick Białystok) – Miłosz wziął udział w Zgrupowaniu Szkoleniowym we Lwowie na Ukrainie. W rozegranych na miejscu sparingach z Karpatami Lwów był wyróżniającym się zawodnikiem drużyny 2010.

05-2019 zawodnicy trwale do nas transferowani:

Pawlak Bartosz (2004 transferowany z KS Ursynów) – Bartek zaliczył kolejne występy w barwach drużyny 2004 w Centralnej Lidze Trampkarzy.

Ekiert Ernest (2005 transferowany z KS Ursynów) – Ernest zaliczył dwa występy ligowe w barwach drużyny 2005 i był pewnym punktem bloku defensywnego.

Matusiak Jakub (2005 transferowany z KS Ursynów) – Jakub wystąpił w czterech meczach ligowych drużyny 2005 i zdobył w nich aż cztery bramki.

Szatkowski Karol (2005 transferowany z KS Ursynów) – Karol zaliczył kolejne występy ligowe w barwach drużyny 2005 i zdobył w nich dwa gole.

Trepka Mariusz (2005 transferowany z KS Ursynów) – Mariusz ma za sobą cztery ligowe mecze, w których był jednym z najjaśniejszych punktów drużyny 2005.

Żmuda Jan (2009 transferowany z KS Ursynów) – Janek wziął udział w Zgrupowaniu Szkoleniowym w Aachen w Niemczech. Zaliczył też kilka ligowych występów, a w spotkaniu z KS Drukarz Warszawa zdobył aż cztery bramki.

Szmyt Artur (2010 transferowany z KS Ursynów) – Artur wziął udział w Zgrupowaniu Szkoleniowym we Lwowie na Ukrainie. Zaliczył też kilka występów ligowych w barwach drużyny 2010 i zaprezentował się bardzo dobrze.

Na bazie naszej współpracy zespoły partnerów uczestniczą we wszystkich organizowanych przez nasz klub turniejach. W minionym miesiącu chłopcy naszych partnerów wzięli udział w Mini EURO, a więc festiwalu gier dla zawodników z rocznika 2013. Zabawy oraz piłkarskich emocji nie brakowało.

 
BKDS - Biuro Edukacji 03-06-2019

Przedwakacyjne obrady Branżowej Komisji Dialogu Społecznego ds. Edukacji zakończone. Po omówieniu pozytywnie zaopiniowaliśmy dwa bardzo ciekawe konkursy - Aktywna Warszawska Młodzież i Pozarządownik. Następnie członkowie komisji przeszli szkolenie związane z nową formą konkursów na zadania dla NGO czyli jak teraz rozliczamy efekty przez rezultaty. Jest to całkowita nowość i zmienia całościowo podejście do piania i rozliczania grantów. Na zakończenie omówiliśmy różne sprawy organizacyjne. Wznowione zostały prace nad zarządzeniem związanym z udostępnianiem lokali szkolnych dla organizacji pozarządowych. Kwestia, którą będziemy chcieli zmienić to pierwszeństwo w dostępnie dla NGO przed firmami i osobami fizycznymi. Kolejne obrady po wakacjach we wrześniu.

Andrzej Trzeciakowski
Prezes Zarządu K.S. Delta Warszawa
Członek Warszawskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego
Członek Mazowieckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego

 
Warszawskie Dni Sportu 2019 03-06-2019

W poniedziałkowe przedpołudnie odwiedziliśmy Przedszkole nr 84 na warszawskim Wawrze. Akcja Warszawskich Dni Sportu kolejny raz zmobilizowała przedszkolaków do aktywności fizycznej i sportowej rywalizacji. Dziękujemy za świetną zabawę i doskonałą atmosferę! Do zobaczenia ponownie! Więcej szczegółów znajduje się w zakładce WDS. Projekt współfinansowany przez Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Wawer.

 
Okiem Prezesa 01-06-2019

Każdy kolejny miesiąc przynosi różne ciekawe spostrzeżenia. Dzisiaj powiedzieć chcę o podejściu wielu rodziców do szkolenia swoich pociech. To co kluby robią z małymi piłkarzami można porównać do każdej zwykłej szkoły. Do nas przychodzą chłopcy, którzy chcą być w przyszłości piłkarzami. My uczymy ich aby zrealizowali swoje marzenia. Do szkoły przychodzą uczniowie, którzy chcą się czegoś nauczyć i zostać w przyszłości dajmy jako przykład – lekarzami. Szkoła uczy ich aby do tego doszli. W obu przypadkach trzeba wielu starań, wiele systematyczności, determinacji i konsekwencji. Nie można iść na skróty. Niestety patrząc na reakcję wielu z rodziców w naszym kraju widać, że nie nauka jest najważniejsza. Najważniejsze jest WYGRYWANIE! Nieważne jaką metodą, nieważne w jaki sposób – mecz trzeba wygrać, wszystko trzeba wygrać. Kiedy gra się ładnie, prowadzi grę z pomysłem, wymienia wiele podań ale przegrywa to klub jest do niczego. To tak jak byśmy uważali, że nie wiedza, która zrobi z naszego dziecka lekarza jest najważniejsza ale sam dyplom ukończenia studiów osiągnięty nieważne jaką metodą. To jest nasze polskie piekiełko, które powoduje, że nasza piłka jest tu gdzie jest i nie zmieni się to tak długo jak nie zmieni się stosunek rodziców do tego zagadnienia. Tu można by skończyć ten wywód, zostaje jednak jeszcze drugie dno. Tam zaś mamy ciągłe ocenianie trenerów, klubów i ciągłe narzekanie - JEST NIE TAK. Pan Kierowca, Pan Menadżer, Pan Mecenas, Pan Hydraulik, Pan Marketingowiec wiedzą przecież lepiej jak się szkoli dzieci. Oni przecież wiedzą, a my nie słuchamy. Teraz ciekawa historia wiele nam tłumacząca. Niedawno w jednej z miejscowości na dyrektora szpitala wybrano człowieka nie mającego nic wspólnego z medycyną czy zarządzaniem medycznym. Oburzone media pytają się delikwenta jakie ma kwalifikacje do pełnienia funkcji. Człowiek bez żadnego zażenowania odpowiada – „Doskonałe, w młodości wiele chorowałem i często bywałem w szpitalach.”.  Zatem mamy odpowiedz. Wyżej wymienieni Panowie przecież w młodości coś tam na podwórku kopali i mają wiele godzin spędzonych przed telewizorem na oglądaniu spotkań piłkarskich aby mieć pełne prawo do tego aby powiedzieć – „Ja wiem lepiej.” – kurtyna! AT

 
Dyrektorskim Okiem Sebastiana Gmurka 01-06-2019

Machina ligowa zmierza do mety. Na ocenę rozgrywek w wykonaniu naszych drużyn przyjdzie czas. Oczywiście już dziś możemy powiedzieć, że nie wszystko potoczyło się po naszej myśli, ale też z pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić, iż nic co się stało nie jest powodem do dramatyzowania. Za nami nowe doświadczenia, z których należy wyciągnąć wnioski. Jeśli dokonamy korekt tam gdzie bez wątpienia są one konieczne  i połączymy je z nowymi projektami, które są przygotowane to będziemy zdecydowanie silniejsi. Kierunek jaki obraliśmy jest właściwy. Tej oceny nie zmieni jedna czy druga porażka. W ogólnym rozrachunku nadal idziemy do przodu. Powstanie Szkoły Mistrzostwa Sportowego na poziomie liceum to krok, który bez wątpienia jeszcze podniesie poziom szkolenia. Już za rok planujemy otworzyć taką samą szkołę na poziomie podstawowym. Patrzymy w przyszłość przyjmując, że na drodze do sukcesu zawsze można spotkać jakieś przeszkody. Zrobiliśmy kolejny krok do rozpoczęcia rozbudowy bazy szkoleniowej. W najmłodszych kategoriach wiekowych mamy dużo chętnych do rozpoczęcia przygody z piłką. Nic tylko pracować, robić swoje. Jeśli dodamy do tego współpracę z naszymi partnerami, którzy sprawiają, że nasza rodzina jest jeszcze większa to moje przekonanie o powodzeniu naszych działań graniczą z pewnością. Dlatego z optymizmem patrzę na nadchodzące dni, tygodnie i miesiące bo wiem, że przed nami wiele wspaniałych chwil. SG

 
Okiem trenera Sebastiana Zgódki 01-06-2019

Długi miesiąc za nami, biorąc pod uwagę liczbę jednostek treningowych jak i ilość rozegranych spotkań ligowych.  Jak w każdym miesiącu, tak i w maju obserwowaliśmy sinusoidę poczynań naszych zawodników, nawet jeśli nie zawsze jest tak jak zakładamy to wydaje mi się, że trzeba się z tego cieszyć. Oznacza to, że zawodnicy nie zostają obojętni na proces treningowy i próbują wykorzystywać nowo poznane środki, co jak wiadomo nie zawsze przynosi zamierzony efekt natychmiast. Oczywiście efektu możemy nigdy nie uzyskać, ale wierze, że każdy z Was dołoży jeszcze więcej ciężkiej pracy na treningach, zaangażowania, świadomego i odpowiedniego podejścia mentalnego tak by za miesiąc, gdy nadejdzie czas podsumowania całego mijającego już sezonu uczciwie powiedzieć, że dałem z siebie wszystko. SZ

 
Kadra Słowacji - 2004 31-05-2019

W ostatnim meczu turnieju w Finlandii reprezentacja Słowacji w której gra nasz zawodnik - Peter Juritka zmierzyła się Polską. Tym razem górą okazali się biało - czerwoni wygrywając mecz 2:1. Peter grał drugą połowę i nie zdołał odwrócić losów meczu na korzyść swojej reprezentacji. Spotkanie to zadecydowało, że Polska kończyła turniej na miejscu pierwszym, zaś Słowacja na drugim.

Słowacja U-15 - Polska U-15 1:2 (0:1)

 
Warszawskie Dni Sportu 2019 31-05-2019

W piątkowe popołudnie spotkaliśmy się z uczniami Szkoły Podstawowej nr 307 na Mokotowie. Wszyscy świetnie się bawiliśmy, młodzi sportowcy chętnie uczestniczyli w konkurencjach, po których oczywiście nie zabrakło nagród. Najważniejsza jest jednak aktywność fizyczna, której mieliśmy okazję oglądać co nie miara. Dziękujemy! Więcej informacji o akcjach znajduje się w zakładce WDS. Projekt współfinansowany przez Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Mokotów.

<<< [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] >>>

 Sezon 2018/2019
 Sezon 2017/2018
 Sezon 2016/2017
 Sezon 2015/2016
 Sezon 2014/2015
 Sezon 2013/2014
 Sezon 2012/2013
 Sezon 2011/2012
 Sezon 2010/2011
 Sezon 2009/2010
 Sezon 2008/2009
 Sezon 2007/2008
 Sezon 2006/2007
 Sezon 2005/2006
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy Hattrick Akademia Piłki Nożnej
Towarzystwo Sportowe Falenica Select - players choice
Marcon KS Ursynów Warszawa
2010 Wilanów
Mecz ligowy z UKS Wilanowskie Wilki, Warszawa, ul. Syta 123
18-06-2019 (wtorek) 17:00
2011 Wilanów
Turniej Mini Liga Mistrzow, Nowa Wola, ul. Krasickiego 176
22-06-2019 (sobota) 09:00
[1]  [2]  [3]   >>>
ME U-21 17-06-2019

Reprezentacja Polski U-21 wygrała swój pierwszy mecz grupowy w mistrzostwach Europy rozgrywanych we Włoszech. Biało-czerwoni zainkasowali trzy punkty kosztem Belgii. W drugim meczu tzw. "grupy śmierci" gospodarze turnieju pokonali Hiszpanów. Do półfinałów turnieju awans wywalczą zwycięzcy trzech grup plus najlepszy zespół z drugiego miejsca.

Polska U-21 - Belgia U-21 3:2 (1:1)
Bramki: Żurkowski (21), Bielik (52), Szymański (79) - Iseka (16), Cools (84)

Włochy U-21 - Hiszpania U-21 3:1 (1:1)
Bramki: Chiesa (36), (64), Pellegrini (82) k. - Ceballos (9)
 

Zespół Pkt. Br.
1. Włochy 3 3-1
2. Polska 3 3-2
3. Belgia 0 2-3
4. Hiszpania 0 1-3
MŚ U-20 16-06-2019

Znane są już wszystkie rozstrzygnięcia mundialu rozgrywanego w Polsce. Ukraina mistrzem świata w piłce nożnej w kategorii do lat 20. W finałowym meczu nasi wschodni sąsiedzi nie dali szans Korei Południowej. Wcześniej trzecią lokatę zapewnili sobie Ekwadorczycy.

Ukraina U-20 - Korea Południowa U-20 3:1 (1:1)
Bramki: Supriaha (34), (53), Citaiszwili (90) - Lee Kangin (5) k.

MŚ U-20 15-06-2019

Reprezentacja Ekwadoru pokonała po dogrywce Włochów 1:0 i to jej w udziale przypadły brązowe medale MŚ U-20 rozgrywanych w Polsce. O sukcesie Ekwadoru zadecydowała jedna bramka. Kilka chwil wcześniej Włosi nie wykorzystali rzutu karnego. Wielki finał mundialu rozpocznie się w sobotę o godz. 18 na stadionie w Łodzi. O mistrzostwo świata powalczą reprezentacje Ukrainy i Korei Południowej.

Mecz o III miejsce MŚ U-20:

Włochy U-20 - Ekwador U-20 0:1 (0:0)
Bramka: Mina (104)

1/2 MŚ U-20 12-06-2019

Finaliści mundialu do lat 20, który odbywa się w Polsce są już znani. 15 czerwca w walce o puchar staną naprzeciw siebie reprezentacje Ukrainy i Korei Południowej. Oba te zespoły w takim samym stosunku bramkowym odprawiły swoich rywali nie będąc faworytami tych spotkań. 

Ukraina U-20 - Włochy U-20 1:0 (0:0)
Bramka: Buletsa (65)

Ekwador U-20 - Korea Południowa U-20 0:1 (0:1)
Bramka: Jun Choi (38)

Eliminacje do ME 2020 11-06-2019

W czwartym meczu eliminacji mistrzostw Europy reprezentacja Polski pokonała efektownie Izrael. Biało-czerwoni umocnili się na pierwszym miejscu w swojej grupie, nie tracąc do tej pory nawet gola. Teraz reprezentacje czeka przerwa w grze, a jesienią tego roku kolejne mecze grupowe. 

Polska - Izrael 4:0 (1:0)
Bramki: Piątek (35), Lewandowski (56) k., Grosicki (58), Kądzior (84)
 

Zespół Pkt. Br.
1. Polska 12 8-0
2. Izrael 7 8-7
3. Austria 6 7-6
4. Słowenia 5 7-3
5. Macedonia 4 5-7
6. Łotwa 0 1-13


1-2 - awans do finałów ME 2020

Wyniki zespołów z Warszawy i okolic 10-06-2019

Wysokie wyjazdowe zwycięstwo odniósł lider rozgrywek - Legionovia Legionowo, utrzymując przewagę dwóch punktów nad resztą stawki. W meczu warszawskich drużyn Legia minimalnie lepsza od Ursusa. Wciąż realne szanse na utrzymanie ma Victoria Sulejówek, ponieważ do końca rozgrywek pozostały trzy kolejki.

III liga

Lechia Tomaszów Mazowiecki - Legionovia Legionowo 1:6 (0:4)
Bramki: Kornacki (51) - Krawczyk (27), (38), (79), Podliński (35), (45), Będzieszak (81)

Legia II Warszawa - Ursus Warszawa 1:0 (0:0)
Bramka: Cichocki (66)

Victoria Sulejówek - Unia Skierniewice 1:1 (0:1)
Bramki: Wocial (72) k. - Warchoł (11)

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Broń Radom 5:1 (2:0)
Bramki: Tlaga (8), Kozłowski (38), (71), Michalik (69), Maciejewski (76) - Nogaj (82)

ŁKS 1926 Łomża - Polonia Warszawa 1:1 (1:0)
Bramki: Świderski (44) k. - Pieczara (86)

Liga Narodów 10-06-2019

Pierwsza edycja Ligi Narodów przeszła do historii. Triumfatorem tych rozgrywek została reprezentacja Portugalii, która pokonała Holandię, potwierdzając tym samym dominację na starym kontynencie. W meczu o trzecie miejsce Anglicy lepsi od Szwajcarów.

Finał

Portugalia - Holandia 1:0 (0:0)
Bramka: Guedes (60)

III miejsce

Szwajcaria - Anglia 0:0 (5:6 k.)

Eliminacje do ME 2020 08-06-2019

Reprezentacja Polski pokonała na wyjeździe Macedonię i z kompletem punktów zajmuje pierwsze miejsce w tabeli grupy G. I to jedyny pozytyw z tego meczu, ponieważ gra biało-czerwonych pozostawia jeszcze bardzo wiele do życzenia. Kolejny mecz reprezentanci Polski rozegrają w najbliższy poniedziałek a ich rywalem będzie drużyna Izraela.

Macedonia - Polska 0:1 (0:0)
Bramka: Piątek (47)
 

Zespół Pkt. Br.
1. Polska 9 4-0
2. Izrael 7 8-3
3. Macedonia 4 4-3
4. Austria 3 3-5
5. Słowenia 2 2-3
6. Łotwa 0 1-8


1-2 - awans do finałów ME 2020

1/2 finału Ligi Narodów 07-06-2019

Znany jest już skład pierwszego, historycznego finału Ligi Narodów. Do Portugalii dołączyła drużyna Holandii. "Oranje" w meczu półfinałowym, po dogrywce, okazali się lepsi od czwartej ekipy ubiegłorocznego mundialu - reprezentacji Anglii. 

Holandia - Anglia 3:1 (0:1)
Bramki: de Ligt (73), Walker (97) sam., Promes (114) - Rashford (32) k.
 


[1]  [2]  [3]   >>>
Copyright © 2013 K.S. DELTA WARSZAWA