SEKCJA TENISA ZIEMNEGO | PRZYSTANEK CAFE | CENTRUM WARSZAWA   

Niechorze (POP) dzień dziesiąty
odlatujemy do domu...
08-07-2020

Niechorze (POP) dzień dziewiąty
ostatni raz na plaży...
07-07-2020

Niechorze (POP) dzień ósmy
pozytywnie zakręceni...
06-07-2020

Niechorze (POP) dzień siódmy
team...
05-07-2020

1 2 3 4

<<< [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] >>>

 
Kluby Patronackie - luty 2020 14-03-2020

Minął kolejny miesiąc współpracy z naszymi klubami partnerskimi – APN HattrickKS Ursynów i TS Falenica. Luty był bardzo intensywnym miesiącem. Zarówno my jak i nasi partnerzy sumiennie realizujemy swoje cele. Ciężka praca podczas obozów szkoleniowych i jednostek treningowych odbywających się w klubach, na pewno niebawem przyniesie swoje efekty.

02-2020 zawodnicy trwale do nas transferowani:

Pawlak Bartosz (2004 transferowany z KS Ursynów) – Bartek wraz ze swoją drużyną przygotowywał się do nadchodzących rozgrywek ligowych. Ciężko pracował podczas zajęć w Warszawie i na obozie w Sobolewie.

Ekiert Ernest (2005 transferowany z KS Ursynów) – Ernest razem z kolegami z zespołu przygotowywał się do ligowej batalii. Wziął udział w obozie szkoleniowym w Sobolewie.

Matusiak Jakub (2005 transferowany z KS Ursynów) – Kuba rozegrał mecz kontrolny i doskonalił swoje umiejętności podczas jednostek treningowych.

Szatkowski Karol (2005 transferowany z KS Ursynów) – Karol rozwijał swoje umiejętności podczas jednostek treningowych.

Trepka Mariusz (2005 transferowany z KS Ursynów) – Mariusz rozegrał mecz kontrolny i doskonalił swoje umiejętności podczas jednostek treningowych.

Żmuda Jan (2009 transferowany z KS Ursynów) – Janek w lutym wraz ze swoim zespołem wyjechał do Sobolewa na obóz szkoleniowy. Ponadto znalazł się wśród zawodników powołanych na konsultację szkoleniową MZPN. Stanowił o sile swojej drużyny w grach kontrolnych.

Szmyt Artur (2010 transferowany z KS Ursynów) – Artur w lutym nie opuścił żadnej jednostki treningowej, wyjechał wraz ze swoim zespołem na obóz szkoleniowy do Sobolewa. Rozegrał liczne gry kontrolne i stanowił silny punkt drużyny.

 
Ćwiczenia domowe trenera Michała Kłoska! 13-03-2020

Za oknem słońce, my niestety nie możemy trenować i grać w piłkę. Nie oznacza to jednak, że trzeba siedzieć bez ruchu przed telewizorem lub komputerem. Dbając o zdrowie chłopców jako osoba odpowiedzialna za przygotowanie motoryczne zrobiłem specjalne treningi domowe. Nie trzeba wychodzić na dwór aby utrzymać formę. Wystarczy kawałek podłogi i dobre chęci. Materiały są w formie rozpisek dostosowanych do poziomów wiekowych z materiałami fotograficznymi aby ułatwić wykonywanie ćwiczeń. Proszę aby wszyscy zawodnicy kontaktowali się ze swoimi trenerami, którzy prześlą rozpiski każdemu zawodnikowi lub jego rodzicowi drogą mailową. Panowie do pracy, już niedługo znów spotkamy się na zielonej murawie. MK

 
WRDPP - sesja 11-03-2020 11-03-2020

Zakończyliśmy kolejne obrady Warszawskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego. Na wstępie pozytywnie zaopiniowaliśmy projekt uchwały Rady miasta stołecznego Warszawy w sprawie wykazu kąpielisk i sezonu kąpielowego na terenie miasta stołecznego Warszawy w 2020 roku. Chodzi tu o kąpieliska nad Jeziorkiem Czerniakowskim, które funkcjonować będą latem. Większą jednak część naszej dzisiejsze  pracy poświęciliśmy sprawie wpływu epidemii koronowirusa na nasze działania i to jak mamy funkcjonować aby zachować bezpieczeństwo. Sytuacja jest dynamiczna, nie wiemy jak dalej rozwinie się sytuacja i jak głęboko będzie to wszystko oddziaływać na mieszkańców i działania organizacji pozarządowych. Szczególnie ważne jest rozliczanie dotacji przez NGO-sy. Będziemy starać się o zapewnienie możliwości przesunięcia terminów realizacji poszczególnych zadań oraz o inne udogodnienia. Biura miasta będą przygotowywać systemowe rozwiązania aby nie zostawić żadnej organizacji pozarządowej bez pomocy. Na zakończenie omówiliśmy jak zawsze różne kwestie organizacyjne, kolejne obrady w kwietniu.

Andrzej Trzeciakowski
Prezes Zarządu K.S. Delta Warszawa
Członek Warszawskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego

 
Czasowe zawieszenie zajęć! 11-03-2020

Z przykrością informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacja związaną z epidemią koronawirusa z dniem dzisiejszym (środa) 11-03-2020 zawieszamy wszelkie tradycyjne zajęcia i zawody sportowe do dnia 25-03-2020 (środa) włącznie. Niebawem wszyscy otrzymają grafiki trenongów zdalnych! Będziemy śledzić bacznie sytuacje i na bieżąco informować, co będzie dalej. Jak wiemy MZPN przełożył tez najbliższe kolejki ligowe, inne kluby również zawieszają zajęcia. Chłopcom i rodzicom zalecamy słuchanie komunikatów władz i w czasie przerwy stosowanie się do nich.

Jednocześnie informujemy, że zajęcia będą odrabiane kiedy sytuacja się uspokoi, o dodatkowych terminach będziemy informować odrębnie.

 
CLXXIV Delta Cup (2009) 07-03-2020

Zakończyliśmy 174 turniej ż z cyklu Delta Cup. Dzisiejsza sobota to rywalizacja chłopców urodzonych w 2009 roku. Nie trzeba mówić, że jest to już grupa zawodników na tyle długo trenująca, że kibice mieli powody do zadowolenia oglądając poszczególne spotkania. Jak zawsze sporo było emocji i rozstrzygnięć po rzutach karnych. Dla naszych chłopców występ był bardzo udany gdyż zgarniamy dwa puchary i nagrodę indywidualną. Kolejny raz nasz turniej przysporzył uczestnikom wiele nauki i wiele uśmiechu. Dziękujemy za wsparcie naszemu głównemu sponsorowi czyli firmie Vipol oraz firmie TAGO za słodkości dla finalistów. Zapraszamy do zakładki imprezy gdzie dostępne są wyniki i fotografie.

 
DKDS - Wilanów 04-03-2020

Marcowe obrady Dzielnicowej Komisji Dialogu Społecznego na Wilanowie za nami. Omówiliśmy na wstępie wyniki konkursów z zakresu kultury i sportu. Czekamy obecnie na zarządzenie pozwalające na podpisywanie umów grantowych z organizacjami. W toku dalszych obrad dyskutowaliśmy o tym wszystkim nad czym pracowaliśmy w roku minionym. Nasze zeszłoroczne działania będą podwaliną pod to co będzie się działo w roku bieżącym. Już przygotowujemy się do dwóch imprez dzielnicowych gdzie będziemy się prezentować. Kolejne obrady w kwietniu.

Andrzej Trzeciakowski
Prezes Zarządu K.S. Delta Warszawa
Członek Warszawskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego

 
Kadra MZPN - 2010 03-03-2020

W dniu dzisiejszym odbyła się kolejna konsultacja szkoleniowa kadry Mazowsza w roczniku 2010. Nasz klub dumnie reprezentowała trójka zawodników: Valentine Ede, Kajetan Pliszkiewicz i Marcel Milo. Chłopcy zaprezentowali się bardzo korzystnie na tle rówieśników, będąc często postaciami wiodącymi w swoich zespołach. Liczymy, że poprzez swoją dobrą grę trafili do notesów szkoleniowców a kolejne powołania staną się faktem w najbliższej przyszłości. ŁK

 
BKDS - Biuro Sportu i Rekreacji 03-03-2020

Zakończyliśmy marcowe obrady połączonych Branżowych Komisji Dialogu Społecznego przy Biurze Sportu. Na początku po dyskusji pozytywnie zaopiniowaliśmy projekt uchwały Rady Warszawy w sprawie otwarcia kąpieliska nad Jeziorkiem Czerniakowskim. Będzie to kolejny rok kiedy na Sadybie będzie funkcjonowało regularne kąpielisko. Następnie nasza komisja wyznaczyła swoich przedstawicieli do wyborów na nową kadencję Warszawskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego. Dzięki głosom środowiska będę miał przyjemność po raz kolejny starać się o wybór. W dalszej części dyskutowaliśmy o nowym sposobie rozliczania dotacji i o limicie kosztów własnych, co może być dużym utrudnieniem dla organizacji. Na zakończenie wyznaczyliśmy swojego przedstawiciela do komisji opiniującej oferty na konkurs S3KTOR 2019. Kolejne obrady w kwietniu.

Andrzej Trzeciakowski
Prezes Zarządu K.S. Delta Warszawa
Członek Warszawskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego

 
Oko na talent - Bright Ede 02-03-2020

Zachęcamy do przeczytania kilku słów na portalu Łączy nas piłka o naszym zawodniku zespołu 2006, który jest  etatowym reprezentantem podczas zgrupowań Akademii Młodych Orłów. Dla niewiedzących jest to przedsionek kadry Polski czyli bardzo istotny moment dla młodych piłkarzy. Bright Ede na codzień występuje w drużynie o rok starszej, a dzielnie reprezentuje nasz klub podczas zgrupowań swojego rocznika urodzenia czyli rocznika 2007. Gratulacje Bright!! Czekamy na kolejne powołania.

ttps://www.laczynaspilka.pl/pilka-dla-wszystkich/oko-na-talent-raz-osemka-raz-trojka-bright-ede-niczym-david-alaba-krazy-miedzy-pozycjami1?fbclid=IwAR1sDE0IJM80s32beL7bpSZVG7XsW3kQwcL2AB2487S_0qdpMKYMaf2yTPk

 
Dyrektorskim Okiem Sebastiana Gmurka 01-03-2020

Trudno w to uwierzyć, ale drugi miesiąc 2020 roku przeszedł do historii. Dla całego klubu był to czas wytężonej pracy tym bardziej, że na ten okres przypadł obóz w Sobolewie. Zawodnicy i kadra szkoleniowa stanęli na wysokości zadania i kolejny krok w stronę realizacji marzeń został spełniony. Cieszę się również, że obok treningów było dużo zabawy, której towarzyszył szczery uśmiech, a także teoria mająca na celu uświadomienie jak wykorzystać inne obszary takie jak na przykład nawyki żywieniowe żeby osiągnąć mistrzostwo w sporcie. Kiedy poziom wyszkolenia konkurujących ze sobą zespołów jest zbliżony o końcowym sukcesie decydują detale. Pamiętajmy o tym, że to co jemy, to jak się regenerujemy czy jak jesteśmy systematyczni ma niebagatelny wpływ na nasz rozwój sportowy. Dlatego jak słyszeliście na prezentacjach zawsze dbajmy o właściwe nawodnienie organizmu przed i po zajęciach oraz miejmy ze sobą picie na trening. Włóżmy do torby czy plecaka banana żeby zjeść go po zajęciach. Pracujmy indywidualnie bo jest to nieodzowne żeby czynić stałe postępy. Kiedy natomiast przychodzi czas odpoczynku wykorzystajmy go w pełni i unikajmy zagrożeń współczesnego świata. Dzięki temu wszystkiemu zwiększymy swoje szanse na spełnienie marzeń, ale także będziemy dużo lepiej przygotowani do życia. Cieszę się, że z każdym rokiem świadomość diabełków rośnie, ale nadal będziemy Wam o tym wszystkim przypominać dążąc do tego żeby była jeszcze większa. Bardzo dziękuję za kolejny miesiąc pracy i zaufania. Nie zwalniamy tempa bo jesteśmy na ostatniej prostej przed inauguracją rozgrywek ligowych. SG

<<< [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] >>>

 Sezon 2020/2021
 Sezon 2019/2020
 Sezon 2018/2019
 Sezon 2017/2018
 Sezon 2016/2017
 Sezon 2015/2016
 Sezon 2014/2015
 Sezon 2013/2014
 Sezon 2012/2013
 Sezon 2011/2012
 Sezon 2010/2011
 Sezon 2009/2010
 Sezon 2008/2009
 Sezon 2007/2008
 Sezon 2006/2007
 Sezon 2005/2006
Vipol Hattrick Akademia Piłki Nożnej
Towarzystwo Sportowe Falenica Select - players choice
Marcon KS Ursynów Warszawa
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy
[1]  [2]  [3]   >>>
1/2 Pucharu Polski 09-07-2020

Lechia Gdańsk uzupełniła stawkę finalistów piłkarskiego Pucharu Polski. Po dramatycznym meczu, zakończonym serią rzutów karnych "Biało-zieloni" pokonali Lecha Poznań i po raz kolejny meldują się w finale tych prestiżowych rozgrywek. Gospodarzem meczu finałowego będzie Arena Lublin.

Lech Poznań - Lechia Gdańsk 1:1 (3:4 k.)
Bramki: Ramirez (65) - Paixao (62) 

1/2 Pucharu Polski 08-07-2020

Cracovia Kraków wygrała z Legią Warszawa i jako pierwszy zespół melduje się w finale Pucharu Polski. Sukces jest tym bardziej znaczący, że "Pasy" dokonały tej rzeczy po raz pierwszy w swej ponad stuletniej historii. W finale zaplanowanym na 24 lipca Cracovia zmierzy się ze zwycięzcą dzisiejszego pojedynku Lech Poznań - Lechia Gdańsk. 

Cracovia Kraków - Legia Warszawa 3:0 (2:0)
Bramki: Wdowiak (5), (82), Helik (14)

34. kolejka Ekstraklasy 07-07-2020

W meczu kończącym trzydziestą czwartą kolejkę spotkań Wisła Płock pokonała Górnika Zabrze. "Nafciarze" dzięki tej wygranej zapewnili sobie utrzymanie kosztem Arki Gdynia. Zespół znad morza wraca na zaplecze Ekstraklasy po czterech sezonach.

Wisła Płock - Górnik Zabrze 1:0 (0:0)
Bramka: Adamczyk (68)
 

Zespół Pkt. Br. 
Grupa Mistrzowska
1. Legia Warszawa 65 67-33
2. Piast Gliwice 57 38-30
3. Lech Poznań  57 61-32
4. Śląsk Wrocław  53 47-40
5. Cracovia Kraków 52 47-35
6. Lechia Gdańsk 52 44-46
7. Jagiellonia Białystok 49 46-44
8. Pogoń Sczecin  47 32-36
Grupa Spadkowa
9. Raków Częstochowa 50 46-48
10. Górnik Zabrze 47 45-43
11. Zagłębie Lubin 47 56-51
12. Wisła Płock 45 40-51
13. Wisła Kraków 44 42-51
14. Arka Gdynia  34 34-53
15. Korona Kielce 31 25-44
16. ŁKS Łódź 21 28-61


1 - el. Ligi Mistrzów, 2-3 Liga Europy 14-16 spadek

34. kolejka Ekstraklasy 05-07-2020

ŁKS Łódź, Korona Kielce i Arka Gdynia to zespoły, które praktycznie pożegnały się z Ekstraklsą. Ligowy byt utrzymała Wisła Kraków. Nadal mistrzostwa nie może być pewna Legia Warszawa, która w prestiżowym meczu uległa Lechowi Poznań. Dzięki tej wygranej "Kolejorz" przesunął się na podium w ligowej tabeli. Sposób na dobrze ostatnio spisującą się defensywę Lechii Gdańsk znalazła Cracovia Kraków. 

ŁKS Łódź - Wisła Kraków 1:2 (1:1)
Bramki: Pirulo (7) - Turgeman (46), (53) k.

Korona Kielce - Arka Gdynia 1:1 (0:1)
Bramki: Tzimopoulos (82) - Nalepa (7)

Raków Częstochowa -  Zagłębie Lubin 1:2 (0:2)
Bramki: Tudor (69) - Guldan (10), Bohar (43)

Lech Poznań - Legia Warszawa 2:1 (2:0)
Bramki: Jóźwiak (24), Kamiński (29) - Lewczuk (71)

Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków 0:3 (0:0)
Bramki: Lopes (48), Spilak (70), Hanca (90+4) k.

Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 2:2 (2:0)
Bramki: Drygas (3), Frączczak (35) k. - Prikryl (82), Puljic (90+3) k.

Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1:0 (1:0)
Bramki: Parzyszek (35)

W poniedziałęk zagrają: 
Wisła Płock - Górnik Zabrze (18:00)

Finał Pucharu Niemiec 04-07-2020

Bayern Monachuim zdobywcą piłkarskiego Pucharu Niemiec. W finale bawarczycy pokonali Bayer Leverkusen a do zwycięstwa poprowadził ich Robert Lewandowski, który dwukrotnie pokonał bramkarza rywali. Tym samym Bayern Monachuim zdobył swój dwudziesty Puchar Niemiec w historii. 

Bayer Leverkusen - Bayern Monachium 2:4 (0:2)
Bramki: Bender (64), Havertz (90) k. - Alaba (16), Gnabry (24), Lewandowski (59), (89)

33. kolejka Ekstraklasy 30-06-2020

W meczu kończącym trzydziestą trzecią kolejkę spotkań Cracovia Kraków pokonała Pogoń Szczecin. "Pasy" mimo wciąż nieustabilizowanej formy mają realne szanse na grę w europejskich pucharach w przyszłym sezonie. Na czele klasyfikacji strzelców znajduje się snajper Lecha Poznań Christan Gytkjaer, który na swoim koncie na dwadzieścia jeden ligowych trafień i o sześć goli wyprzeda Jorge Felixa (Piast Gliwice).

Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin 2:1 (1:0)
Bramki: Zech (22) sam., van Amersfoort (77) - Nunes (91)
 

Zespół Pkt. Br. 
Grupa Mistrzowska
1. Legia Warszawa 65 66-31
2. Piast Gliwice 54 37-30
3. Lech Poznań  54 59-31
4. Śląsk Wrocław  53 47-39
5. Lechia Gdańsk 52 44-43
6. Cracovia Kraków 49 44-35
7. Jagiellonia Białystok 48 44-42
8. Pogoń Sczecin  46 30-34
Grupa Spadkowa
9. Raków Częstochowa 50 45-46
10. Górnik Zabrze 47 45-42
11. Zagłębie Lubin 44 54-50
12. Wisła Płock 42 39-51
13. Wisła Kraków 41 40-50
14. Arka Gdynia  33 33-52
15. Korona Kielce 30 24-43
16. ŁKS Łódź 21 27-59


1 - el. Ligi Mistrzów, 2-3 Liga Europy 14-16 spadek

33. kolejka Ekstraklasy 29-06-2020

Mimo trudnych warunków atmosferycznych kibice we Wrocławiu obejrzeli bardzo interesujące widowsko, w którym to Śląsk Wrocław podzielił się punktami z Lechem Poznań. Kolejne trzy punkty zainkasowała gdańska Lechia. O końcowym sukcesie zespołu znad morza zdecydowała znakomita druga połowa. Tym występem zespół Piotra Stokowca wysłał komunikat, że do ostatniej kolejki będzie się bił o europejskie puchary.

Śląsk Wrocław - Lech Poznań 2:2 (0:1)
Bramki:Puerto (76), Łabojko (85) - Gytkjaer (17), Moder (82) k.

Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 1:2 (1:0)
Bramki: Puljić (45) - Zwoliński (47), (74)

W poniedziałek zagrają:
Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin (18:00)

33. kolejka Ekstraklasy 28-06-2020

Ekstraklasa finiszuje a pewna utrzymania wydaje się być już Wisła Kraków. Na drugim biegunie walka o czołowe lokaty. Legia Warszawa podzieliła się punktami z Piastem Gliwice w meczu na szczycie tabeli. Gliwiczanie prowadzili jednak w końcówce meczu nie sprostali atakom gospodarzy, którzy doprowadzili do remisu. Pozostali kandydaci do występów w europejskich pucharach rozegrają swoje mecze w niedzielę.

Raków Częstochowa - Arka Gdynia 3:2 (2:0)
Bramki: Piątkowski (27), Schwarz (42), Kościelny (65) - Kun (57) sam., da Silva (82)

Zagłębie Lubin - Korona Kielce 2:1 (1:1)
Bramki: Baszkirow (21), (67) - Forsell (45)

Wisła Płock - ŁKS Łódź 2:0 (2:0)
Bramki: Sheridan (19), Tomasik (38)

Legia Warszawa - Piast Gliwice 1:1 (0:0)
Bramki: Rosołek (84) - Felix (59) k.

Górnik Zabrze - Wisła Kraków 0:1 (0:0)
Bramka: Turgeman (47)

W niedzielę zagrają:
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk (15:00)
Śląsk Wrocław - Lech Poznań (17:30)

32. kolejka Ekstraklasy 26-06-2020

Nie zwalnia tempa piłkarska Ekstraklasa. W tej kolejce bezbramkowe remisy odnotowały zespoły walczące o najwyższe lokaty w lidze. W dalszym ciągu swoisty "patent" na zespół Piasta Gliwice ma Lechia Gdańsk. Miłą niespodziankę sprawiła Arka Gdynia wygrywając swoje spotkanie z zawsze niewygodnym dla przeciwników Zagłębiem Lubin. Dzięki zwycięstwu w swoim pojedynku duży krok w kierunku utrzymania poczyniła Wisła Kraków.

Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 3:2 (2:1)
Bramki: Nalepa (20) k., Jankowski (42), (69) - Boałek (45), Drazić (66)

Korona Kielce - Raków Częstochowa 0:1 (0:1)
Bramki: Malinowski (5)

Wisła Kraków - Wisła Płock 1:0 (1:0)
Bramki: Błaszczykowski (20) k.

ŁKS Łódź - Górnik Zabrze 1:3 (0:1)
Bramki: Sobociński (85) - Stavros (44), Angulo (59) k., Giakoumakis (61)

Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 1:0 (0:0)
Bramka: Paixao (74) k.

Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 0:0

Lech Poznań - Pogoń Szczecin 0:0

Ślask Wrocław - Cracovia Kraków 3:2 (0:0)
Bramki: Płacheta (60), (79), Exposito (62) - Lopes (47), (90+3)
 

Zespół Pkt. Br. 
1. Legia Warszawa 64 65-30
2. Piast Gliwice 53 36-29
3. Lech Poznań  53 57-29
4. Śląsk Wrocław  52 45-37
5. Lechia Gdańsk 49 42-42
6. Jagiellonia Białystok 48 43-40
7. Cracovia Kraków 46 42-34
8. Pogoń Szczecin 46 29-32
9. Górnik Zabrze 47 45-41
10. Raków Częstochowa 47 42-44
11. Zagłębie Lubin  41 52-49
12. Wisła Płock  39 37-51
13. Wisła Kraków 38 39-50
14. Arka Gdynia  33 31-39
15. Korona Kielce 30 23-41
16. ŁKS Łódź 21 27-57


1 - el. Ligi Mistrzów, 2-3 Liga Europy 15-16 spadek


[1]  [2]  [3]   >>>
ZAPISY
Copyright © 2013 K.S. DELTA WARSZAWA