SEKCJA TENISA ZIEMNEGO | PRZYSTANEK CAFE | CENTRUM WARSZAWA   

Poniżej znajduje się lista naszych wszystkich aktualnie funkcjonujących zespołów. Mamy tu roczniki trenujące bezpośrednio w samym klubie na Dolnym Mokotowie jak i roczniki z filii na WilanowieGórnym MokotowiePradze PołudnieOchocie i Wawrze. System filii wprowadzony przez nasz klub dla młodszych roczników ma ułatwić rodzicom dojazdy na treningi. Nasi podopieczni mogą dostosować miejsce trenowania do miejsca zamieszkania. Drużyny tu prezentowane są od najstarszej na górze do najmłodszej na dole. Zainteresowani rocznikami z którymi już zakończyliśmy pracę mogą znaleźć je w zakładce „Archiwum".

Uwaga! Aby zobaczyć stronę danej drużyny i zawarte tam informacje należy kliknąć poniżej na logo tej drużyny!

 
2002

Trener: Syga Maciej, Tryboń Maciej

Brzeziński Kacper, Bukowski Mateusz, Domański Franciszek, Gąska Hubert, Kiewesz Piotr, Komosa Sebastian, Konopczak Jan, Kruszewski Kamil, Kulpiński Mikołaj, Lipiński Mateusz, Malicki Aleksander, Mata Kamil, Mikołajewski Eryk, Montoya Michał, Olszewski Mateusz, Puchniarz Filip, Rogulski Kamil, Szeliga Dominik, Szwaja Jakub, Urban Michał, Wojtal Kacper, Wyrwicki Maciej, Zając Łukasz


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
I Okręgowa Liga Juniorów Młodszych  2017/2018 jesień                  
I Okręgowa Liga Trampkarzy  2016/2017 wiosna 14 10 1 3 54:15 3,86 1,07 39 3
I Okręgowa Liga Trampkarzy  2016/2017 jesień 12 10 0 2 35:19 2,92 1,58 16 2
II Okręgowa Liga Trampkarzy  2015/2016 wiosna 14 11 2 1 51:30 3,64 2,14 21 1
II Okręgowa Liga Trampkarzy  2015/2016 jesień 12 5 2 5 33:35 2,75 2,92 -2 4
III Warszawska Liga Młodzików  2014/2015 wiosna 8 6 1 1 47:6 5,88 0,75 41 1
III Warszawska Liga Młodzików  2014/2015 jesień 10 6 2 2 36:14 3,60 1,40 22 2
Liga Młodzików  2013/2014 13 2 0 11 15:81 1,15 6,23 -66 8
Liga Orlików  2012/2013 20 7 1 12 68:90 3,40 4,50 -22 8
Liga Orlików  2011/2012 18 9 3 6 98:55 5,44 3,06 43 3
  razem 121 66 12 43 437:345 3,61 2,85 92  
 
 
2004

Trener: Szczygielski Damian, Bartkiewicz Łukasz, Dłutowski Norbert, Kłosek Michał, Kopcik Joachim, Kurzępa Michał, Michałowicz Artur, Osiński Patryk, Tryboń Maciej

Adamczyk Ignacy, Bindulski Jan, Bogacz Wiktor, Cichocki Dominik, Ćwilich Szymon, Dudek Grzegorz, Grocholski Rafał, Hamulczuk Nikodem, Jarecki Oskar, Juritka Peter, Kucharski Kuba, Kucharski Maciej, Kudła Patryk, Le-Quang Kacper, Marchuk Mikita, Okleka Tomasz, Osuch Jakub, Owczarek Kajetan, Paradowski Dominik, Pawlak Bartosz, Peterlik Kajetan, Pudełek Krystian, Rossa Szymon, Serokin Maksymilian, Smogorzewski Olaf, Szczęk Bartosz, Wagner Daniel, Wiktorowski Jakub, Wojciechowski Adam, Wójcik Kamil, Zawiślak Stefan, Zdunek Kacper


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
Ekstraliga Trampkarzy  2017/2018 jesień                  
I Okręgowa Liga Młodzików  2016/2017 wiosna 14 8 4 2 27:7 1,93 0,50 20 2
I Okręgowa Liga Młodzików  2016/2017 jesień 10 8 2 0 30:6 3,00 0,60 24 1
I Okręgowa Liga Młodzików  2015/2016 wiosna 10 6 2 2 32:16 3,20 1,60 16 2
I Okręgowa Liga Młodzików  2015/2016 jesień 14 9 1 4 41:21 2,93 1,50 20 2
I Liga Orlików  2014/2015 wiosna 8 5 1 2 49:33 6,13 4,13 16 2
Liga Orlików  2014/2015 jesień 10 10 0 0 118:12 11,80 1,20 106 1
Liga Orlików  2013/2014 20 15 1 4 137:66 6,85 3,30 71 2
  razem 86 61 11 14 434:161 5,05 1,87 273  
 
 
2004

Trener: Klechniowski Jan, Ede Lucky, Tryboń Maciej

Cendrowski Jan, Heniuk Grzegorz, Kaluga Jan, Karpiński Jan, Kuras Maciej, Michalak Bartosz, Pol Aleksander, Posiadała Wojciech, Prajsner Kacper, Salak Jan, Szabunio Maciej


 
 
2005

Trener: Klechniowski Jan, Tryboń Maciej

Adamowski Franciszek, Czapliński Jakub, Czerwiński Kacper, Dudek Mateusz, Głąbiński Bruno, Gruszczyński Robert, Juraś Andrzej, Kamiński Wojciech, Koczwara Franciszek, Maciejewski Oskar, Mańk Krzysztof, Osuch Mateusz, Sergiel Aleksander, Sidelnik Jan, Smogorzewski Oskar, Szymoniuk Marcel, Ślażyński Andrzej, Wróbel Jakub


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
IV Okręgowa Liga Młodzików  2017/2018 jesień                  
IV Okręgowa Liga Młodzików  2016/2017 wiosna 10 6 2 2 29:18 2,90 1,80 11 3
III Okręgowa Liga Młodzików  2016/2017 jesień 10 1 0 9 6:50 0,60 5,00 -44 6
II Okręgowa Liga Orlików  2015/2016 wiosna 10 0 0 10 23:113 2,30 11,30 -90 6
II Okręgowa Liga Orlików  2015/2016 jesień 10 3 2 5 40:62 4,00 6,20 -22 4
I Liga Orlików  2014/2015 wiosna 8 4 1 3 52:25 6,50 3,13 27 3
Liga Orlików  2014/2015 jesień 8 6 0 2 51:20 6,38 2,50 31 2
  razem 56 20 5 31 201:288 3,59 5,14 -87  
 
 
2006

Trener: Trzeciakowski Krzysztof, Kłosek Michał, Kopcik Joachim, Syga Maciej, Tryboń Maciej

Chodorski Mikołaj, Czwartosz Antoni, Duk Kacper, Dzianachowski Jan, Ede Bright, Gawarecki Kacper, Horodeński Szymon, Jenda Mikołaj, Jerke Michał, Kasprzykowski Kacper, Krzeczunowicz Antoni, Lubelski Maciej, Mackiewicz Mikołaj, Woźniak Alex, Ziburske Nicolas


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
I Okręgowa Liga Młodzików  2017/2018 jesień                  
I Okręgowa Liga Orlików  2016/2017 wiosna 10 5 3 2 28:15 2,80 1,50 13 2
I Okręgowa Liga Orlików  2016/2017 jesień 10 3 2 5 30:34 3,00 3,40 -4 4
I Okręgowa Liga Orlików  2015/2016 wiosna 10 4 2 4 47:32 4,70 3,20 15 3
I Okręgowa Liga Orlików  2015/2016 jesień 10 7 0 3 76:37 7,60 3,70 39 3
I Liga Żaków  2014/2015 wiosna 10 7 0 3 108:39 10,80 3,90 69 2
Liga Żaków  2014/2015 jesień 10 4 2 4 66:38 6,60 3,80 28 4
  razem 60 30 9 21 355:195 5,92 3,25 160  
 
 
2006

Trener: Kłosek Michał, Dłutowski Norbert, Tryboń Maciej

Bobrowski Mateusz, Datczuk Mikołaj, Frey Filip, Gawryluk Aleksander, Haber Wiktor, Hofmokl Tomasz, Jarosiewicz Oliwier, Kaczmarski Jan, Karski Michał, Kosiński Szymon, Lipiński Filip, Migdał Hubert, Motyka Jakub, Niedaszkowski Bruno, Piątkowski de-Grzymała Stanisław, Sałata Jakub, Sieniawski Franciszek, Szafarczyk Antoni, Szymańczyk Julian, Świdziński Filip, Waśkiewicz Antoni, Wiśniewski Filip, Wnorowski Jan, Zimoląg Maciej


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
Wewnętrzna Liga Młodzików  2017/2018 jesień                  
IV Okręgowa Liga Orlików  2016/2017 wiosna 10 1 0 9 28:56 2,80 5,60 -28 6
III Okręgowa Liga Orlików  2016/2017 jesień 10 0 0 10 18:79 1,80 7,90 -61 6
II Okręgowa Liga Orlików  2015/2016 wiosna 10 3 1 6 23:52 2,30 5,20 -29 5
IV Okręgowa Liga Orlików  2015/2016 jesień 10 5 1 4 65:47 6,50 4,70 18 3
II Liga Żaków  2014/2015 wiosna 8 3 2 3 34:49 4,25 6,13 -15 3
Liga Żaków  2014/2015 jesień 8 5 2 1 56:28 7,00 3,50 28 2
  razem 56 17 6 33 224:311 4,00 5,55 -87  
 
 
2006

Trener: Dłutowski Norbert, Pluta Dawid, Rydelin Tomasz, Tryboń Maciej

Bobisz Mateusz, Charęza Jan, Karwan Rafał, Krasuski Jakub, Łotyszonok Maciej, Małaczek Filip, Matwiejczuk Arkadiusz, Palii Stanislav, Pazio Dominik, Przybył Stanisław, Rożko Mikołaj, Ryński Eryk, Sieradzan Jacek, Sonnenfeld Antoni


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
VII Okręgowa Liga Orlików  2016/2017 wiosna 10 1 0 9 23:101 2,30 10,10 -78 6
III Liga Żaków  2014/2015 wiosna 10 4 0 6 29:54 2,90 5,40 -25 4
Liga Żaków  2014/2015 jesień 8 0 0 8 14:124 1,75 15,50 -110 5
  razem 28 5 0 23 66:279 2,36 9,96 -213  
 
 
2007

Trener: Bartkiewicz Łukasz, Skonieczny Krzysztof, Syga Maciej, Tryboń Maciej

Asei-Dantoni Myles, Dąbrowski Mateusz, Drohomirecki Jakub, Eysmont Maksymilian, Gładyszczak Mikołaj, Gołębiowski Maksymilian, Hekkelstrand Filip, Kordula Maksymilian, Krystman Mateusz, Kuczek Krzysztof, Lah Karol, Maj Tobiasz, Mazaraki Maciej, Mucha Adam, Palicki Wojciech, Panasiuk William, Tokarzewski Jerzy, Weber Stanisław


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
I Okręgowa Liga Orlików  2017/2018 jesień                  
II Okręgowa Liga Orlików  2016/2017 wiosna 10 8 0 2 81:26 8,10 2,60 55 1
I Okręgowa Liga Orlików  2016/2017 jesień 10 1 0 9 35:97 3,50 9,70 -62 6
I Okręgowa Liga Żaków  2015/2016 wiosna 10 6 0 4 68:38 6,80 3,80 30 2
II Okręgowa Liga Żaków  2015/2016 jesień 10 9 0 1 93:19 9,30 1,90 74 1
  razem 40 24 0 16 277:180 6,93 4,50 97  
 
 
2007

Trener: Dłutowski Norbert, Kłosek Michał, Pluta Dawid, Tryboń Maciej

Adamowski Maciej, Bogacz Igor, Boguta Xawery, Bugla Bruno, Cegielski Bruno, Duda Franciszek, Horoszczak Jeremi, Jarmuł Filip, Kołodziejczyk Wojciech, Kyoi Yukimasa, Maksimowicz Maciej, Pałucki Wiktor, Sochacki Adam, Stabiński Michał, Trepczyński Adam, Wilkowicz Aleksander, Żmuda Kacper


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
III Okręgowa Liga Orlików  2017/2018 jesień                  
III Okręgowa Liga Orlików  2016/2017 wiosna 10 3 0 7 41:80 4,10 8,00 -39 4
IV Okręgowa Liga Orlików  2016/2017 jesień 10 7 0 3 77:45 7,70 4,50 32 1
III Okręgowa Liga Żaków  2015/2016 wiosna 10 3 1 6 42:80 4,20 8,00 -38 4
III Okręgowa Liga Żaków  2015/2016 jesień 10 1 2 7 39:65 3,90 6,50 -26 6
  razem 40 14 3 23 199:270 4,98 6,75 -71  
 
 
2008

Trener: Moczulski Rafał, Ede Lucky, Kurzępa Michał, Osiński Patryk, Wołkowycki Krzysztof, Tryboń Maciej

Bednarczuk Igor, Bęcek Artur, Demski Tymoteusz, Dulat Arlan, Faber Gaweł, Falkiewicz Hubert, Gasiński Iwo, Gasiński Ludwik, Górniak Kacper, Haber Jan, Haouem Aleksander, Iwańczak Aleksy, Jakubowski Borys, Jensen Frederik, Jentas Roland, Kaczorowski Bartosz, Kiryłło Filip, Klimek Jakub, Kopszak Konstanty, Kulmiński Kajetan, Leśniak Adam, Łatka Maciej, Łopong Patryk, Łysiak Ignacy, Mikołajuk Maksymilian, Olech Maciej, Papaj Mikołaj, Przepiórkiewicz Jan, Ślęzak Oskar, Thomas Dominik, Thompson Krzysztof, Urbanek Tymon, Voloshyn Arsenij, Willmann Bruno, Zatorski Alan, Złotkowski Alex, Żurawski Leon


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
I Okręgowa Liga Orlików  2017/2018 jesień                  
II Okręgowa Liga Żaków  2016/2017 wiosna 10 9 0 1 61:31 6,10 3,10 30 1
I Okręgowa Liga Żaków  2016/2017 jesień 10 2 0 8 34:50 3,40 5,00 -16 5
I Okręgowa Liga Żaków  2015/2016 wiosna 10 7 0 3 85:39 8,50 3,90 46 2
Liga Żaków  2015/2016 jesień 10 7 0 3 98:35 9,80 3,50 63 3
  razem 40 25 0 15 278:155 6,95 3,88 123  
 
 
2008

Trener: Moczulski Rafał, Majecki Michał, Michałowicz Artur, Tryboń Maciej

Bazga Filip, Berger Gustaw, Berger Joachim, Bielobradek Jan, Czechowski Franciszek, Dąbrowski Mikołaj, Ergün Yakup, Głuchowski Rafał, Hanc Maciej, Jamróz Antoni, Jastrzębski Jan, Józefczuk Franciszek, Kosiński Michał, Latała Wiktor, Odoliński Jan, Radu Preda, Sokołowski Tymon, Szczypkowski Wojciech, Wełpa Aleks, Zasada Maciej, Zasada Mikołaj, Zawada Gustaw, Ziółkowski Maciej


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
IV Okręgowa Liga Orlików  2017/2018 jesień                  
V Okręgowa Liga Żaków  2016/2017 wiosna 10 3 0 7 38:61 3,80 6,10 -23 5
II Okręgowa Liga Żaków  2015/2016 wiosna 10 8 0 2 103:30 10,30 3,00 73 2
Liga Żaków  2015/2016 jesień 6 4 0 2 23:63 3,83 10,50 -40 2
  razem 26 15 0 11 164:154 6,31 5,92 10  
 
 
2008

Trener: Skonieczny Krzysztof, Kłosek Michał, Osiński Patryk, Tryboń Maciej

Błachnio Filip, Bronisz Wojciech, Ciemior Mateusz, Ochal Aleksander, Przybylski Jeremi, Sadowski Antoni, Sikora Kamil, Szpręgiel Jan, Van-Der-Stam Maksymilian, Zieniewski Tomasz


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
IV Okręgowa Liga Żaków  2016/2017 wiosna 10 4 1 5 65:84 6,50 8,40 -19 5
IV Okręgowa Liga Żaków  2016/2017 jesień 10 0 1 9 24:116 2,40 11,60 -92 6
  razem 20 4 2 14 89:200 4,45 10,00 -111  
 
 
2009

Trener: Kopcik Joachim, Syga Maciej, Szczygielski Damian, Trzeciakowski Krzysztof, Tryboń Maciej

Bojanowski Jan, Ciempiel Victor, Fijołek Paweł, Horyń Wojciech, Janiszewski Patryk, Kaczorek Mateusz, Kierepka Wiktor, Konieczny Franciszek, Lah Julian, Malesa Nikodem, Owczarek Ignacy, Piotrkowicz Kacper, Stanicki Igor, Stefański Michał, Urbaniak Paweł, Wilczyński Jan, Zieliński-Bąbka Aleksander


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
I Okręgowa Liga Żaków  2017/2018 jesień                  
I Okręgowa Liga Żaków  2016/2017 wiosna 10 5 1 4 45:43 4,50 4,30 2 3
Liga Żaków  2016/2017 jesień 10 9 0 1 69:18 6,90 1,80 51 1
  razem 20 14 1 5 114:61 5,70 3,05 53  
 
 
2009

Trener: Majecki Michał, Rydelin Tomasz, Tryboń Maciej

Arruza-Jesionek Stanisław, Bożyczko Franciszek, Eymontt Borys, Filipiak Maciej, Gołąb Kajetan, Haouem Borys, Iwański Aleksander, Kalinowski Franciszek, Kanik Igor, Koczywąs Marcel, Kozieł Hubert, Lipka-Chudzik Szymon, Rączka Antoni, Ruciński Maciej, Stankiewicz Bartłomiej, Walencewicz Aleksander, Wojtyna Wiktor, Zarembiński Tobiasz, Zębik Antoni


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
III Okręgowa Liga Żaków  2017/2018 jesień                  
III Okręgowa Liga Żaków  2016/2017 wiosna 10 5 0 5 61:45 6,10 4,50 16 4
  razem 10 5 0 5 61:45 6,10 4,50 16  
 
 
2009

Trener: Kopcik Joachim, Ede Lucky, Osiński Patryk, Tryboń Maciej

Chłopaś Antoni, Chomicki Wojciech, Derecki Marcel, Dondalski Aleksander, Duda Antoni, Ede Valantine, Fogiel Nikodem, Friedel David, Galas Franciszek, Gławnicki Fabian, Kołodziejczyk Franciszek, Krupa Filip, Łapiński Jan, Łukawski Filip, Michalczyk Igor, Pieńczuk Michał, Plisiecki Borys, Pyszczek Julian, Stenzel Robert, Szcześniak Adam, Tarkowski Adam, Tlumatskyy Demian , Wojciechowski Alan, Wójcik Michał, Zielonka Jakub


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
III Okręgowa Liga Żaków  2017/2018 jesień                  
II Okręgowa Liga Żaków  2016/2017 wiosna 10 0 2 8 25:72 2,50 7,20 -47 6
Liga Żaków  2016/2017 jesień 10 7 0 3 63:33 6,30 3,30 30 3
  razem 20 7 2 11 88:105 4,40 5,25 -17  
 
 
2009

Trener: Wołkowycki Krzysztof, Kurzępa Michał, Osiński Patryk, Tryboń Maciej

Dauvergne Aurelien, Dudek Karol, Kasprzyk Marcel, Kostka Maksymilian, Ostaszewski Michał, Pietrusiak Sebastian, Piotrkowicz Oliwier, Popiołek Jędrzej, Romanowski Jan, Sacewicz Filip, Sołtykiewicz Kacper, Sowa Mikołaj, Stempowicz Kacper, Witkowski Jakub, Wolny Witold, Żakowski Wiktor


 
 
2010

Trener: Michałowicz Artur, Kalinowski Bartłomiej, Trzeciakowski Krzysztof, Tryboń Maciej

Arruza-Jesionek Teo, Barycza Mikołaj, Ignaszak Jerzy, Jarmuż Jakub, Jenda Stanisław, Karłowski Leon, Koczur Albert, Kotowski Antoni, Mielewski Antoni, Milo Marcel, Odrowąż-Kietliński Filip, Owoc Stefan, Pliszkiewicz Kajetan, Pożuczek Michał, Puna Kacper, Rawicki Tymon, Sadowski Antoni, Stańczykowski Karol, Zajko Adam, Zbrojski Juliusz, Zegarowski Tymoteusz


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
Liga Żaków  2017/2018 jesień                  
  razem 0 0 0 0 0:0 0,00 0,00 0  
 
 
2010

Trener: Woźniak Artur, Kurzępa Michał, Skonieczny Krzysztof, Syga Maciej, Tryboń Maciej

Augustyniak Julian, Bielecki Adam, Breński Natan, Cyran Stanisław, Daszkiewicz Szymon, Drozdowski Franciszek, Grygorczuk Franciszek, Gwozdowski Paweł, Józefczyk Maksymilian, Kazanecki Tomasz, Kolanek Artur, Krystosiak Adam, Latek Igor, Majewski Paweł, Mazurek Artur, Ogłoziński Maksymilian, Osypowicz Michel, Palmowski Wiktor, Perełka Mikołaj, Pietraszko Wiktor, Piotrowski Tomasz, Pomacho Tymon, Półchłopek Tymoteusz, Pyzel Krystian, Radomyski Jakub, Sikorski Adrian, Surowiński Antoni, Świderski Marcel, Tomaszewski Bartłomiej, Wiśniewski Dawid, Wiśniewski Filip, Wiśniewski Franciszek, Witczak Przemysław, Zieliński Mateusz


 
 
2010

Trener: Michałowicz Artur, Ede Lucky, Moczulski Rafał

Bedrzycki Maksymilian, Bobiv Antonio, Dusiński Karol, Dymecki Adrian, Dzięciołowski Karol, Golema Adam, Imielski Tobiasz, Kaczorowski Franciszek, Klimkowski Aleks, Kobylecki Ignacy, Lukić Marko, Maciejewski Andrzej, Miazga Tymon, Milewski Kasjan, Rosnowski Stanisław, Strozik Kajetan, Wierzbicki Wiktor, Zabrzeski Maksymilian, Zasuwik Piotr


 
 
2010

Trener: Bartkiewicz Łukasz

Dzięciołowski Tytus, Dzięgielewski Franciszek, Gutowski Radosław, Krasnodębski Nokodem, Lewicki Aleksander, Lewicki Jakub, Lipiński Krzystof, Mędrzejewski Ignacy, Pióro Ksawery, Pomorski Wojciech, Sudacki Stanisław, Szwarc Jakub, Wawer Michał, Wolny-Pietrzak Gustaw, Zieliński Julian


 
 
2011

Trener: Pluta Dawid, Kalinowski Bartłomiej

Antoszkiewicz Maciej, Burczyński Igor, Gendaj Grzegorz, Gromadzki Piotr, Grynczewski Jeremi, Janiszewski Olaf, Kamiński Maksymilian, Klein Szymon, Łoziński Emil, Łoziński Roman, Magoń Ignacy, Malina Bartosz, Marecki Maciej, Mech Wiktor, Miecznikowski Maciej, Rassołow Daniil, Rogiński Jakub, Sapała Radosław, Serokin Stanisław, Sobczyński Szymon, Szczodrak Kuba, Tokarzewski Jan, Zarzycki Filip


 
 
2011

Trener: Kłosek Michał, Syga Maciej, Woźniak Artur

Burda Mateusz, Dzianachowski Adam, Gałecki Ryszard, Gjorevski Maksim, Hamera Stanisław, Izdebski Piotr, Jakimowski-Ferreira Alex, Koczywąs Aleksander, Kozłowski Krzysztof, Krasoń Bruno, Kremser Mateusz, Kwiatkowski Adam, Lipka-Chudzik Jan, Majewski Szymon, Makuch Jan, Małecki Jakub, Marzec Wojciech, Matsiukh Arkhip, Olejniczak Fryderyk, Przepiórkiewicz Antoni, Sentkowski Tymon, Sulik Leon, Szymani Karol, Talarczyk Maksymilian, Wilczyński Hubert, Zawadzki Ignacy


 
 
2011

Trener: Pluta Dawid, Dłutowski Norbert, Kalinowski Bartłomiej

Andruszkiewicz Olaf, Asmaryan Robert, Frankowski Iwo, Jackowski Tadeusz, Kasprzycki Jan, Kasprzykowski Szymon, Liu Yizheng, Masiul Piotr, Matejuk Maciej, Pawełko Artur, Puławski Jędrzej, Rusztecki Ignacy, Tomczyk Adrian


 
 
2011

Trener: Skonieczny Krzysztof, Kłosek Michał, Osiński Patryk

Bednarczyk Igor, Brzozowski Marek, Cichocki Dawid, Dębkowski Adam, Jaworski Wojciech, Kunysz Jan, Matuszewski Dominik, Milewski Jan, Mora Filip, Muczko Dymitr, Pol Stanisław, Stępień Juliusz, Świstak Jan, Wróblewski Antoni, Wysocki Antoni, Zbroja Stanisław, Zieliński Jędrzej, Ziółkowski Oliwier


 
 
2012

Trener: Majecki Michał, Kurzępa Michał, Rydelin Tomasz

Bęcek Bartosz, Białek Antoni, Burzyński Oskar, Cripps-III Paul, Czapla Franciszek, Diop Filip, Donat Filip, Dworzyński Feliks, Gliński Stefan, Jakus Jakub, Kowalewski Kazimierz, Remisiewicz Leon, Rusticoni Ettore, Smyk Robert, Strzałkowski Filip, Tatjewski Maksymilian, Wasiak Julian, Zbrojski Miłosz, Zegarowski Jakub


 
 
2012

Trener: Woźniak Artur, Kurzępa Michał, Majecki Michał, Skonieczny Krzysztof

Caban Gustaw, Jagodziński Michael, Kolanowski Jan, Królewiecki Jakub, Macikowski Jerzy, Pomacho Stanisław, Wojdyr Kacper, Wojdyr Krzysztof, Wrona Bruno


 
 
2012

Trener: Majecki Michał, Moczulski Rafał

Białołus Stanisław, Borkowski Michał, Carroz-Noriega Michał, Celej Józef, Czapliński Kacper, Grudzień Bartosz, Grzewiński Wiktor, Kordyński Leon, Kuc Michał, Lipiec Mateusz, Lukić Teo, Łapiński Oskar, Marcinczak Michał, Miniakowski Kacper, Nycz Maksymilian, Pernach Adam, Pytlarczyk Witold, Raczkowski Gustaw, Rudnicki Tadeusz, Słodki Artur, Śmiech Antoni, Trzeszczyński Franciszek, Wasielewski Witold, Żukiewicz Filip


 
 
2012

Trener: Pluta Dawid, Dłutowski Norbert

Bieniek Adam, Borski Mikołaj, Chojecki Antoni, Dulik Bartosz, Gągałka Maciej, Łapiński Oskar, Sobociński Franciszek, Załęcki Antoni, Załęcki Kacper


 
 
2012

Trener: Tryboń Maciej

Lipiński Szymon, Wieczorek Dominik, Wiśniewski Borys, Wygoda Sebastian


 
 
2012

Trener: Skonieczny Krzysztof

Derkacz Olivier, Kacper Kozik


 
 
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy Marcon Modecom
Towarzystwo Sportowe Falenica Select - players choice
Copyright © 2013 K.S. DELTA WARSZAWA