SEKCJA TENISA ZIEMNEGO | PRZYSTANEK CAFE | CENTRUM WARSZAWA   

Poniżej znajduje się lista naszych wszystkich aktualnie funkcjonujących zespołów. Mamy tu roczniki trenujące bezpośrednio w samym klubie na Dolnym Mokotowie jak i roczniki z filii na WilanowieGórnym MokotowiePradze Południe i Ochocie. System filii wprowadzony przez nasz klub dla młodszych roczników ma ułatwić rodzicom dojazdy na treningi. Nasi podopieczni mogą dostosować miejsce trenowania do miejsca zamieszkania. Drużyny tu prezentowane są od najstarszej na górze do najmłodszej na dole. Zainteresowani rocznikami z którymi już zakończyliśmy pracę mogą znaleźć je w zakładce „Archiwum".

Uwaga! Aby zobaczyć stronę danej drużyny i zawarte tam informacje należy kliknąć poniżej na logo tej drużyny!

 
2002

Trener: Syga Maciej, Szczygielski Damian, Tryboń Maciej

Brzeziński Kacper, Bukowski Mateusz, Domański Franciszek, Gąska Hubert, Kiewesz Piotr, Komosa Sebastian, Konopczak Jan, Kruszewski Kamil, Kulpiński Mikołaj, Lipiński Mateusz, Malicki Aleksander, Mata Kamil, Mikołajewski Eryk, Olszewski Mateusz, Puchniarz Filip, Rogulski Kamil, Szeliga Dominik, Szwaja Jakub, Wojtal Kacper, Woltyński Jakub, Wyrwicki Maciej, Zając Łukasz


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
I Okręgowa Liga Trampkarzy  2016/2017 wiosna                  
I Okręgowa Liga Trampkarzy  2016/2017 jesień 12 10 0 2 35:19 2,92 1,58 16 2
II Okręgowa Liga Trampkarzy  2015/2016 wiosna 14 11 2 1 51:30 3,64 2,14 21 1
II Okręgowa Liga Trampkarzy  2015/2016 jesień 12 5 2 5 33:35 2,75 2,92 -2 4
III Warszawska Liga Młodzików  2014/2015 wiosna 8 6 1 1 47:6 5,88 0,75 41 1
III Warszawska Liga Młodzików  2014/2015 jesień 10 6 2 2 36:14 3,60 1,40 22 2
Liga Młodzików  2013/2014 13 2 0 11 15:81 1,15 6,23 -66 8
Liga Orlików  2012/2013 20 7 1 12 68:90 3,40 4,50 -22 8
Liga Orlików  2011/2012 18 9 3 6 98:55 5,44 3,06 43 3
  razem 107 56 11 40 383:330 3,58 3,08 53  
 
 
2004

Trener: Szczygielski Damian, Bartkiewicz Łukasz, Majecki Michał, Michałowicz Artur, Skonieczny Krzysztof, Tryboń Maciej

Adamczyk Ignacy, Bindulski Jan, Bogacz Wiktor, Cichocki Dominik, Ćwilich Szymon, De-Sousa-Costa Nikodem, Dudek Grzegorz, Dudek Kamil, Gajowczyk Jakub, Grocholski Rafał, Hamulczuk Nikodem, Housh Adam, Jarecki Oskar, Kaluga Jan, Kucharski Kuba, Kucharski Maciej, Le-Quang Kacper, Marchuk Mikita, Mogilnicki Mikołaj, Motyczyński Jakub, Okleka Tomasz, Osuch Jakub, Owczarek Kajetan, Paradowski Dominik, Pawlak Bartosz, Peterlik Kajetan, Prajsner Kacper, Pudełek Krystian, Rossa Szymon, Serokin Maksymilian, Smogorzewski Olaf, Szabunio Maciej, Szczęk Bartosz, Wagner Daniel, Wiktorowski Jakub, Wojciechowski Adam, Wójcik Kamil, Zawiślak Stefan, Zdunek Kacper


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
I Okręgowa Liga Młodzików  2016/2017 wiosna                  
I Okręgowa Liga Młodzików  2016/2017 jesień 10 8 2 0 30:6 3,00 0,60 24 1
I Okręgowa Liga Młodzików  2015/2016 wiosna 10 6 2 2 32:16 3,20 1,60 16 2
I Okręgowa Liga Młodzików  2015/2016 jesień 14 9 1 4 41:21 2,93 1,50 20 2
I Liga Orlików  2014/2015 wiosna 8 5 1 2 49:33 6,13 4,13 16 2
Liga Orlików  2014/2015 jesień 10 10 0 0 118:12 11,80 1,20 106 1
Liga Orlików  2013/2014 20 15 1 4 137:66 6,85 3,30 71 2
  razem 72 53 7 12 407:154 5,65 2,14 253  
 
 
2004

Trener: Klechniowski Jan, Michałowicz Artur

Cendrowski Jan, Heniuk Grzegorz, Jacewicz Tobiasz, Kaczko Igor, Karpiński Jan, Kościkiewicz Mikołaj, Kuras Maciej, Meissner Krystian, Pol Aleksander, Posiadała Wojciech, Salak Jan


 
 
2005

Trener: Klechniowski Jan, Tryboń Maciej

Adamowski Franciszek, Bandurski Jakub, Czapliński Jakub, Dudek Mateusz, Kamiński Wojciech, Koczwara Franciszek, Mańk Krzysztof, Osuch Mateusz, Sergiel Aleksander, Sidelnik Jan, Ślażyński Andrzej, Wróbel Jakub


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
IV Okręgowa Liga Młodzików  2016/2017 wiosna                  
III Okręgowa Liga Młodzików  2016/2017 jesień 10 1 0 9 6:50 0,60 5,00 -44 6
II Okręgowa Liga Orlików  2015/2016 wiosna 10 0 0 10 23:113 2,30 11,30 -90 6
II Okręgowa Liga Orlików  2015/2016 jesień 10 3 2 5 40:62 4,00 6,20 -22 4
I Liga Orlików  2014/2015 wiosna 8 4 1 3 52:25 6,50 3,13 27 3
Liga Orlików  2014/2015 jesień 8 6 0 2 51:20 6,38 2,50 31 2
  razem 46 14 3 29 172:270 3,74 5,87 -98  
 
 
2006

Trener: Trzeciakowski Krzysztof, Syga Maciej, Szczygielski Damian, Skonieczny Krzysztof, Tryboń Maciej

Chodorski Mikołaj, Czwartosz Antoni, De-Begonha Salvador, Drohomirecki Jakub, Duk Kacper, Ede Bright, Gawarecki Kacper, Jankowski Antoni, Jenda Mikołaj, Jerke Michał, Kasprzykowski Kacper, Krzeczunowicz Antoni, Lubelski Maciej, Łuciuk Adam, Mackiewicz Mikołaj, Rzepecki Michał, Tomczak Stanisław, Wieteska Jakub, Woźniak Alex


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
I Okręgowa Liga Orlików  2016/2017 wiosna                  
I Okręgowa Liga Orlików  2016/2017 jesień 10 3 2 5 30:34 3,00 3,40 -4 4
I Okręgowa Liga Orlików  2015/2016 wiosna 10 4 2 4 47:32 4,70 3,20 15 3
I Okręgowa Liga Orlików  2015/2016 jesień 10 7 0 3 76:37 7,60 3,70 39 3
I Liga Żaków  2014/2015 wiosna 10 7 0 3 108:39 10,80 3,90 69 2
Liga Żaków  2014/2015 jesień 10 4 2 4 66:38 6,60 3,80 28 4
  razem 50 25 6 19 327:180 6,54 3,60 147  
 
 
2006

Trener: Kłosek Michał, Ede Lucky, Dłutowski Norbert, Wołkowycki Krzysztof, Tryboń Maciej

Bobrowski Mateusz, Datczuk Mikołaj, Gawryluk Aleksander, Haber Wiktor, Hanecki Bartłomiej, Hofmokl Tomasz, Jarosiewicz Oliwier, Kaczmarski Jan, Karski Michał, Kosiński Szymon, Lipiński Filip, Maestri Leonardo, Motyka Jakub, Niedaszkowski Bruno, Piątkowski de-Grzymała Stanisław, Rusek Dominik, Sałata Jakub, Sieniawski Franciszek, Szafarczyk Antoni, Szymańczyk Julian, Świdziński Filip, Tynel Jakub, Waśkiewicz Antoni, Wiśniewski Filip, Zimoląg Maciej


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
IV Okręgowa Liga Orlików  2016/2017 wiosna                  
III Okręgowa Liga Orlików  2016/2017 jesień 10 0 0 10 18:79 1,80 7,90 -61 6
II Okręgowa Liga Orlików  2015/2016 wiosna 10 3 1 6 23:52 2,30 5,20 -29 5
IV Okręgowa Liga Orlików  2015/2016 jesień 10 5 1 4 65:47 6,50 4,70 18 3
II Liga Żaków  2014/2015 wiosna 8 3 2 3 34:49 4,25 6,13 -15 3
Liga Żaków  2014/2015 jesień 8 5 2 1 56:28 7,00 3,50 28 2
  razem 46 16 6 24 196:255 4,26 5,54 -59  
 
 
2006

Trener: Dłutowski Norbert, Majecki Michał, Tryboń Maciej

Bobisz Mateusz, Charęza Jan, Głąbiński Bruno, Gruszczyński Robert, Karwan Rafał, Krasuski Jakub, Król Adam, Łotyszonok Maciej, Małaczek Filip, Palii Stanislav, Panasiuk William, Pazio Dominik, Rożko Mikołaj, Ryński Eryk, Sieradzan Jacek, Sonnenfeld Antoni, Warych Tomasz


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
VII Okręgowa Liga Orlików  2016/2017 wiosna                  
III Liga Żaków  2014/2015 wiosna 10 4 0 6 29:54 2,90 5,40 -25 4
Liga Żaków  2014/2015 jesień 8 0 0 8 14:124 1,75 15,50 -110 5
  razem 18 4 0 14 43:178 2,39 9,89 -135  
 
 
2007

Trener: Syga Maciej, Kalinowski Bartłomiej, Kłosek Michał, Rydelin Tomasz, Skonieczny Krzysztof, Tryboń Maciej

Asei-Dantoni Myles, Butkiewicz Krzysztof, Dąbrowski Mateusz, Dzianachowski Jan, Gołębiowski Maksymilian, Kordula Maksymilian, Kuczek Krzysztof, Kulanica Bartosz, Lah Karol, Maj Tobiasz, Mazaraki Maciej, Mucha Adam, Palicki Wojciech, Tarczyński Kacper, Tokarzewski Jerzy


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
II Okręgowa Liga Orlików  2016/2017 wiosna                  
I Okręgowa Liga Orlików  2016/2017 jesień 10 1 0 9 35:97 3,50 9,70 -62 6
I Okręgowa Liga Żaków  2015/2016 wiosna 10 6 0 4 68:38 6,80 3,80 30 2
II Okręgowa Liga Żaków  2015/2016 jesień 10 9 0 1 93:19 9,30 1,90 74 1
  razem 30 16 0 14 196:154 6,53 5,13 42  
 
 
2007

Trener: Dłutowski Norbert, Ede Lucky, Kłosek Michał

Adamowski Maciej, Bogacz Igor, Boguta Xawery, Bugla Bruno, Cegielski Bruno, Duda Franciszek, Horoszczak Jeremi, Jarmuł Filip, Kalinowski Jan, Kołodziejczyk Wojciech, Krasnopolski Antoni, Kyoi Yukimasa, Maksimowicz Maciej, Pałucki Wiktor, Rogala Jakub, Skowroński Hubert, Sochacki Adam, Stabiński Michał, Trepczyński Adam, Żmuda Kacper


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
III Okręgowa Liga Orlików  2016/2017 wiosna                  
IV Okręgowa Liga Orlików  2016/2017 jesień 10 7 0 3 77:45 7,70 4,50 32 1
III Okręgowa Liga Żaków  2015/2016 wiosna 10 3 1 6 42:80 4,20 8,00 -38 4
III Okręgowa Liga Żaków  2015/2016 jesień 10 1 2 7 39:65 3,90 6,50 -26 6
  razem 30 11 3 16 158:190 5,27 6,33 -32  
 
 
2008

Trener: Moczulski Rafał, Kopcik Joachim, Skonieczny Krzysztof, Tryboń Maciej

Bednarczuk Igor, Chmielewski Gustaw, Cielicki Jan, Dragan Filip, Dulat Arlan, Falkiewicz Hubert, Godlewski Leon, Haouem Aleksander, Iwańczak Aleksy, Jabłoński Szymon, Jakubowski Borys, Jensen Frederik, Jentas Roland, Kaczorowski Bartosz, Kiryłło Filip, Klimek Jakub, Kopszak Konstanty, Kulmiński Kajetan, Łatka Maciej, Łopong Patryk, Łysiak Ignacy, Pichliński Sebastian, Pratsko Eryk, Przepiórkiewicz Jan, Szybilski Jerzy, Ślęzak Oskar, Thomas Dominik, Thompson Krzysztof, Voloshyn Arsenij, Willmann Bruno


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
II Okręgowa Liga Żaków  2016/2017 wiosna                  
I Okręgowa Liga Żaków  2016/2017 jesień 10 2 0 8 34:50 3,40 5,00 -16 5
I Okręgowa Liga Żaków  2015/2016 wiosna 10 7 0 3 85:39 8,50 3,90 46 2
Liga Żaków  2015/2016 jesień 10 7 0 3 98:35 9,80 3,50 63 3
  razem 30 16 0 14 217:124 7,23 4,13 93  
 
 
2008

Trener: Moczulski Rafał, Ede Lucky, Dłutowski Norbert, Michałowicz Artur

Bazga Filip, Berger Gustaw, Berger Joachim, Bielobradek Jan, Czechowski Franciszek, Ergün Yakup, Faber Gaweł, Głuchowski Rafał, Hanc Maciej, Jastrzębski Jan, Józefczuk Franciszek, Kosiński Michał, Odoliński Jan, Radu Preda, Sokołowski Tymon, Urbanek Tymon, Wełpa Aleks, Zasada Maciej, Zasada Mikołaj, Zawada Gustaw


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
V Okręgowa Liga Żaków  2016/2017 wiosna                  
II Okręgowa Liga Żaków  2015/2016 wiosna 10 8 0 2 103:30 10,30 3,00 73 2
Liga Żaków  2015/2016 jesień 6 4 0 2 23:63 3,83 10,50 -40 2
  razem 16 12 0 4 126:93 7,88 5,81 33  
 
 
2008

Trener: Trzeciakowski Krzysztof

Błachnio Filip, Borysiewicz Jakub, Bronisz Wojciech, Ciemior Mateusz, Ochal Aleksander, Przybylski Jeremi, Sikora Kamil, Urbankowski Bartosz, Van-Der-Stam Maksymilian, Zieliński-Bąbka Aleksander


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
IV Okręgowa Liga Żaków  2016/2017 wiosna                  
IV Okręgowa Liga Żaków  2016/2017 jesień 10 0 1 9 24:116 2,40 11,60 -92 6
  razem 10 0 1 9 24:116 2,40 11,60 -92  
 
 
2009

Trener: Kopcik Joachim, Kłosek Michał, Moczulski Rafał, Tryboń Maciej

Arruza-Jesionek Stanisław, Ciempiel Victor, Fijołek Paweł, Horyń Wojciech, Janiszewski Patryk, Kaczorek Mateusz, Kalinowski Franciszek, Kanik Igor, Lah Julian, Malesa Nikodem, Owczarczyk Tymon, Owczarek Ignacy, Piotrkowicz Kacper, Probosz Wojciech, Ruciński Maciej, Stefański Michał, Urbaniak Paweł, Wilczyński Jan


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
I Okręgowa Liga Żaków  2016/2017 wiosna                  
Liga Żaków  2016/2017 jesień 10 9 0 1 69:18 6,90 1,80 51 1
  razem 10 9 0 1 69:18 6,90 1,80 51  
 
 
2009

Trener: Majecki Michał, Pluta Dawid, Woźniak Artur, Tryboń Maciej

Augustyniak Julian, Barycza Mikołaj, Bojanowski Jan, Bożyczko Franicszek, Czarnecki Mikołaj, Eymontt Borys, Filipiak Maciej, Gołąb Kajetan, Iwański Aleksander, Kasperowski Franciszek, Kierepka Wiktor, Konopka Mikołaj, Kostarski Wojciech, Kozieł Hubert, Sikorski Adrian, Stankiewicz Bartłomiej, Szalak Aleks, Szydłowski Maciej, Walencewicz Aleksander, Wojtyna Wiktor, Zarembiński Tobiasz, Zięcik Jeremi, Ziółkowski Krzysztof


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
III Okręgowa Liga Żaków  2016/2017 wiosna                  
  razem 0 0 0 0 0:0 0,00 0,00 0  
 
 
2009

Trener: Kopcik Joachim, Ede Lucky, Dmuchowski Łukasz, Pluta Dawid

Chłopaś Antoni, Chomicki Wojciech, Derecki Marcel, Dondalski Aleksander, Duda Antoni, Ede Valantine, Friedel David, Galas Franciszek, Gławnicki Fabian, Kołodziejczyk Franciszek, Krupa Filip, Łapiński Jan, Łukawski Filip, Michalczyk Igor, Plisiecki Borys, Pyszczek Julian, Stenzel Robert, Szcześniak Adam, Świerczyński Nikodem, Tlumatskyy Demian , Wójcik Michał, Zielonka Jakub


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
II Okręgowa Liga Żaków  2016/2017 wiosna                  
Liga Żaków  2016/2017 jesień 10 7 0 3 63:33 6,30 3,30 30 3
  razem 10 7 0 3 63:33 6,30 3,30 30  
 
 
2009

Trener: Bugowski Jacek, Wołkowycki Krzysztof, Zbrzeźniak Filip

Dauvergne Aurelien, Kasprzyk Marcel, Konieczny Franciszek, Kostka Maksymilian, Ostaszewski Michał, Pietrusiak Sebastian, Piotrkowicz Oliwier, Popiołek Jędrzej, Romanowski Jan, Sacewicz Filip, Sołtykiewicz Kacper, Sowa Mikołaj, Stempowicz Kacper, Witkowski Jakub, Wolny Witold, Zakrzewski Ignacy


 
 
2010

Trener: Michałowicz Artur, Kalinowski Bartłomiej

Arruza-Jesionek Teo, Gacke Kamil, Grygorczuk Franciszek, Ignaszak Jerzy, Jarmuż Jakub, Jenda Stanisław, Koczur Albert, Kotowski Antoni, Mielewski Antoni, Piotrowski Tomasz, Rawicki Tymon, Sadowski Antoni, Sobczuk Adam, Stańczykowski Karol, Taraś Maksym, Zbrojski Juliusz, Zegarowski Tymoteusz


 
 
2010

Trener: Woźniak Artur, Dłutowski Norbert, Majecki Michał

Daszkiewicz Szymon, Drozdowski Franciszek, Gwozdowski Paweł, Kazanecki Tomasz, Krystosiak Adam, Lipka-Chudzik Szymon, Majewski Paweł, Osypowicz Michel, Pliszkiewicz Kajetan, Radomyski Jakub, Surowiński Antoni, Tomaszewski Bartłomiej, Wiśniewski Filip, Zieliński Mateusz


 
 
2010

Trener: Michałowicz Artur, Ede Lucky, Klechniowski Jan, Sujecki Michał

Bedrzycki Maksymilian, Bobiv Antonio, Dusiński Karol, Dymecki Adrian, Golema Adam, Góra Klaudiusz, Imielski Tobiasz, Kaczorowski Franciszek, Karłowski Leon, Klimkowski Aleks, Lukić Marko, Maciejewski Andrzej, Miazga Tymon, Milewski Kasjan, Rosnowski Stanisław, Tynel Antoni, Wierzbicki Wiktor, Zasuwik Piotr


 
 
2010

Trener: Bartkiewicz Łukasz, Kurzępa Michał, Pluta Dawid

Baśkiewicz Witold, Dutta Bartosz, Dzięciołowski Tytus, Dzięgielewski Franciszek, Gutowski Radosław, Lewicki Aleksander, Lewicki Jakub, Lipiński Krzystof, Mazurek Artur, Mędrzejewski Ignacy, Pióro Ksawery, Pomorski Wojciech, Sudacki Stanisław, Szwarc Jakub, Wawer Michał, Wielądek Jakub, Zieliński Julian


 
 
2011

Trener: Pluta Dawid, Kurzępa Michał, Skonieczny Krzysztof

Antoszkiewicz Maciej, Burczyński Igor, Burzyński Oskar, Dworzyński Feliks, Gendaj Grzegorz, Gliński Stefan, Gromadzki Piotr, Grynczewski Jeremi, Kamiński Maksymilian, Kępka Piotr, Kowalewski Kazimierz, Łoziński Emil, Łoziński Roman, Marecki Maciej, Miecznikowski Maciej, Plucha Stanisław, Rassołow Daniil, Rogiński Jakub, Rusiniak Antoni, Rybarczyk Nikodem, Sobczyński Szymon, Szczodrak Kuba, Tokarzewski Jan, Wasiak Julian, Zarzycki Filip


 
 
2011

Trener: Bugowski Jacek, Dłutowski Norbert, Woźniak Artur

Bałos Aleksander, Burda Mateusz, Caban Gustaw, Czeszkiewicz Jan, Gajewski Bonawentura, Gjorevski Maksim, Izdebski Piotr, Klein Szymon, Kozłowski Krzysztof, Krasoń Bruno, Kremser Mateusz, Królewiecki Jakub, Kwiatkowski Adam, Lipka-Chudzik Jan, Macikowski Jerzy, Małecki Jakub, Marzec Wojciech, Mech Wiktor, Olejniczak Fryderyk, Serokin Stanisław, Sulik Leon, Wasilewski Jeremi, Waszewski Michał, Wojdyr Krzysztof, Wrona Bruno


 
 
2011

Trener: Pluta Dawid, Dmuchowski Łukasz, Rydelin Tomasz

Białołus Stanisław, Bonius Stanisław, Carroz-Noriega Michał, Duk Aleksander, Frankowski Iwo, Grudzień Bartosz, Jackowski Tadeusz, Kobylecki Ignacy, Kordyński Leon, Lewicki Jan, Lipiec Mateusz, Łapiński Oskar, Masiul Piotr, Paliwoda Jan, Pawełko Artur, Puławski Jędrzej, Raczkowski Gustaw, Rudnicki Tadeusz, Słodki Artur, Strozik Kajetan, Tomczyk Adrian, Wasielewski Witold, Wieczorek Stefan


 
 
2011

Trener: Pluta Dawid, Dłutowski Norbert, Majecki Michał

Bednarczyk Igor, Bieniek Adam, Brzozowski Marek, Chojecki Antoni, Dębkowski Adam, Dulik Bartosz, Jaworski Wojciech, Kunysz Jan, Kurowski Bartosz, Lorencki Ignacy, Matuszewski Dominik, Milewski Jan, Mora Filip, Mroczek Adam, Muczko Dymitr, Szabrański Jeremi, Świstak Jan, Wróblewski Antoni, Wysocki Antoni, Załęcki Antoni, Załęcki Kacper, Zbroja Stanisław, Zieliński Jędrzej, Ziółkowski Oliwier


 
 
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy Marcon Modecom
Towarzystwo Sportowe Falenica Select - players choice
Copyright © 2013 K.S. DELTA WARSZAWA