Treningi w okresie: od 02-11-2023 do 29-03-2024
|
|
PONIEDZIAŁEK |
WTOREK |
ŚRODA |
CZWARTEK |
PIĄTEK |
SOBOTA |
NIEDZIELA |
Seniorzy
Szczygielski Damian
|
7:45 – 9:15
Merliniego 2 (basen)
WF
- - -
15:35 - 17:05
Chełmska 23
(Giętkowski, Kłosek) |
7:00 - 9:00
Potockiego 4
FIZJO
(Hamulczuk)
- - -
8:30 – 12:00
Chełmska 23
FIZJO bańki
- - -
20:30 - 22:30
AWF
(Giętkowski, Trzewik) |
18:30 – 20:00
AWF
(Giętkowski, Trzewik) |
7:00 - 9:00
Potockiego 4
FIZJO
(Hamulczuk)
- - -
15:00 – 16:30
Chełmska 23
INDYWIDUALNY
(Giętkowski) |
7:45 – 9:15
Gruszczyńskiego 12
(Giętkowski, Pietrzak) |
X |
X |
2006
Trzeciakowski Krzysztof
|
7:45 – 9:15
Merliniego 2 (basen)
WF
(Kłosek, Szczygielski)
- - -
15:35 – 17:05
Chełmska 23
(Kłosek) |
7:00 - 9:00
Potockiego 4
FIZJO
(Hamulczuk)
- - -
8:30 - 12:00
Chełmska 23
FIZJO bańki
- - -
10:15 - 11:45
Chełmska 23
WF
(Kłosek, Szczygielski) |
7:45 – 9:15
Piaseczyńska 71
WF
(Kłosek, Szczygielski)
- - -
14:00 – 15:30
Chełmska 23 |
7:00 - 9:00
Potockiego 4
FIZJO
(Hamulczuk)
- - -
7:45 – 9:15
Piaseczyńska 71
WF
(Kłosek, Szczygielski) |
7:45 – 9:15
Gruszczyńskiego 12
(Kłosek) |
X |
X |
2007
Ludynia Daniel
|
7:45 - 9:15
Merliniego 2 (basen)
WF
- - -
12:00 - 13:30
Chełmska 23
WF
(Kłosek)
- - -
14:00 - 15:30
Chełmska 23 |
7:00 - 9:00
Potockiego 4
FIZJO
(Hamulczuk)
- - -
8:30 - 12:00
Chełmska 23
FIZJO bańki
- - -
8:30 - 10:00
Chełmska 23
WF
(Boguszewski) |
7:45 - 9:15
Piaseczyńska 71
WF
- - -
14:00 - 15:30
Chełmska 23 |
7:00 - 9:00
Potockiego 4
FIZJO
(Hamulczuk)
- - -
7:45 - 9:15
Piaseczyńska 71
WF |
7:45 - 9:15
Gruszczyńskiego 12 |
X |
X |
2008
Złotnik Robert
|
7:45 - 9:15
Merliniego 2
WF (basen)
- - -
14:00 - 15:30
Chełmska 23
WF
(Kłosek) |
7:00 - 9:00
Potockiego 4
FIZJO
(Hamulczuk)
- - -
8:30 - 12:00
Chełmska 23
FIZJO bańki
- - -
9:30 - 11:00
Chełmska 23
WF
(Corbo) |
10:00 - 11:30
Chełmska 23
WF
(Corbo) |
7:00 - 9:00
Potockiego 4
FIZJO
(Hamulczuk)
- - -
7:45 - 9:15
Gruszczyńskiego 12
(Corbo)
- - -
15:00 - 16:30
Chełmska 23 |
7:30 - 9:00
Ząbki
WF
(Boguszewski)
- - -
15:00 - 16:30
Chełmska 23 |
X |
X |
2009
Trzewik Tomasz
|
7:45 - 9:15
Merliniego 2
WF (basen)
- - -
14:00 - 15:30
Chełmska 23
WF
(Kłosek) |
7:00 - 9:00
Potockiego 4
FIZJO
(Hamulczuk)
- - -
8:30 - 12:00
Chełmska 23
FIZJO bańki
- - -
7:30 - 9:00
Chełmska 23
WF
(Pudełek) |
7:30 - 9:00
Gruszczyńskiego 12
WF
(Pudełek) |
7:00 - 9:00
Potockiego 4
FIZJO
(Hamulczuk)
- - -
7:45 - 9:15
Piaseczyńska 71
(Pudełek)
- - -
15:00 - 16:30
Chełmska 23 |
7:30 - 9:00
Ząbki
WF
(Michajłowicz)
- - -
14:00 - 15:30
Chełmska 23 |
X |
X |
2010
Pietrzak Kamil
|
19:30 - 21:00
Gruszczyńskiego 12
(Corbo) |
19:00 - 20:30
Chełmska 23
MOTORYCZNY
(Kłosek, Wcisłek) |
X |
18:30 – 20:00
Pułku Baszta 3
(Złotnik) |
17:00 - 18:30
Wawelska 3
(Gmurek) |
X |
X |
2011
Złotnik Robert
|
19:00 - 20:30
Wałbrzyska 5
(Wcisłek) |
19:00 - 20:30
Chełmska 23
MOTORYCZNY
(Kłosek, Wcisłek) |
X |
17:00 – 18:30
Pułku Baszta 3
(Pietrzak) |
17:00 – 18:30
Piaseczyńska 71
(Król) |
X |
X |
2012
Majecki Michał
|
17:00 – 18:30
Merliniego 2
(Olszewski) |
18:30 - 20:00
Syta 123
(Starosta) |
17:30 - 19:00
Chełmska 23
MOTORYCZNY
(Kłosek, Król) |
X |
17:00 – 18:30
Pułku Baszta 3
(Olszewski)
|
X |
X |
2013
Giętkowski Jacek
|
17:30 – 19:00
Chełmska 23
(Połoński) |
X |
17:30 - 19:00
Chełmska 23
MOTORYCZNY
(Kłosek, Król) |
19:00 – 20:30
Chełmska 23
(Goryca) |
17:00 - 18:30
Piaseczyńska 71
(Krzyśków) |
X |
X |
2014
Klechniowski Jan
|
19:00 - 20:30
Chełmska 23
(Gmurek) |
X |
X |
17:30 - 19:00
Chełmska 23
(Goryca) |
18:30 – 20:00
Biedronki
(Kłosek) |
X |
X |
2015
Boguszewski Jakub
|
18:30 – 20:00
Merliniego 2
(Kłosek) |
X |
18:30 - 20:00
Kajki 80/82
(Rytel) |
18:30 – 20:00
Syta 123
(Zieliński Bąbka) |
X |
X |
X |
2016
Starosta Damian
|
19:00 - 20:30
Kajki 80/82
(Klejno) |
X |
X |
17:30 – 19:00
Merliniego 2
(Frączek) |
X |
X |
X |
2017
Polubiec Filip
|
17:30 - 19:00
Wiertnicza 26
(Zavarza) |
X |
17:00 - 18:30
Piaseczyńska 71
(Połoński) |
X |
X |
X |
X |
2018/2019
Szczepański Łukasz
|
X |
X |
X |
17:00 - 18:00
Limanowskiego 9
(Olszewski)
- - -
18:15 - 19:15
Limanowskiego 9
(Olszewski) |
|
|
|
Treningi Bramkarskie
Zgódka Sebastian
|
17:00 – 18:00
Merliniego
(2011 + 2012)
- - -
19:30 - 20:30
Gruszczyńskiego 12
(2010) |
20:30 - 21:30
AWF
(SENIORZY + 2006)
|
7:45 – 8:45
Gruszczyńskiego 12
(2008 + 2009)
- - -
18:30 - 19:30
AWF
(SENIORZY + 2006) |
7:45 – 8:45
Gruszczyńskiego 12
(2007 + 2008)
- - -
17:00 – 18:00
Pułku Baszta 3
(2009 + 2010) |
7:45 - 8:45
Gruszczyńskiego 12
(SENIORZY + 2006 + 2007)
- - -
17:00 - 18:00
Piaseczyńska 71
(2011 + 2012) |
X |
X |
Treningi Bramkarskie
Jaoko Robert
|
17:30 - 18:30
Chełmska 23
(2013 + 2014) |
17:00 - 18:00
Limanowskiego 9
(Filie)
|
17:00 – 18:00
Limanowskiego 9
(2015 + 2016) |
X |
7:45 - 8:45
Ząbki
(2008 + 2009)
- - -
17:00 - 18:00
Piaseczyńska 71
(2013)
- - -
18:30 - 19:30
Biedronki
(2014) |
X |
X |
Wilanów
| |
|
PONIEDZIAŁEK |
WTOREK |
ŚRODA |
CZWARTEK |
PIĄTEK |
SOBOTA |
NIEDZIELA |
2009/2010 WI
Majecki Michał
|
19:00 - 20:30
Worobczuka
(Pilarski) |
X |
X |
17:30 - 19:00
Worobczuka
(Pilarski) |
X |
X |
X |
2011 WI
Skonieczny Krzysztof
|
19:00 - 20:30
Biedronki
(Pudełek, Tomankiewicz) |
X |
X |
17:30 – 19:00
Wiertnicza 26
(Rytel, Kaczmarczyk) |
X |
X |
X |
2012 WI
Skonieczny Krzysztof
|
17:30 - 19:00
Biedronki
(Tomankiewicz) |
X |
X |
16:30 – 18:00
Wiertnicza 26
(Rytel, Kaczmarczyk) |
X |
X |
X |
2013 WI
Rydelin Tomasz
|
X |
16:30 - 18:00
Uprawna 9/17
(Szczepański, Pudełek)
- - -
18:00 - 19:30
Uprawna 9/17
(Szczepański, Pudełek) |
X |
18:30 - 20:00
Biedronki
(Pudełek, Wcisłek) |
X |
X |
X |
2014 WI
Rydelin Tomasz
|
X |
17:00 – 18:30
Biedronki
(Klechniowski, Polubiec)
- - -
18:30 - 20:00
Biedronki
(Klechniowski, Polubiec) |
X |
17:00 - 18:30
Biedronki
(Pudełek, Wcisłek, Mulawa, Pelypas) |
X |
X |
X |
2015 WI
Krzyśków Piotr
|
18:30 – 20:00
Limanowskiego 9
(Akulenko) |
X |
19:00 - 20:30
Biedronki
(Mulawa) |
X |
X |
X |
X |
2016 WI
Krzyśków Piotr
|
17:00 - 18:30
Limanowskiego 9
(Akulenko) |
X |
17:30 - 19:00
Biedronki
(Mulawa) |
X |
X |
X |
X |
2017 WI
Klechniowski Jan
|
X |
X |
17:30 - 19:00
Wiertnicza 26
(Pilarski) |
X |
17:00 - 18:30
Biedronki
(Budzyński) |
X |
X |
2018/2019 WI
Polubiec Filip
|
X |
X |
X |
18:00 - 19:00
Gubinowska 28/30
(Poleszak) |
X |
X |
X |
Górny Mokotów
| |
|
PONIEDZIAŁEK |
WTOREK |
ŚRODA |
CZWARTEK |
PIĄTEK |
SOBOTA |
NIEDZIELA |
2010 GM
Pietrzak Kamil
|
17:00 – 18:30
Bytnara 19
(Piotrowski) |
X |
17:00 – 18:30
Pułku Baszta 3
(Kaczmarczyk) |
X |
X |
X |
X |
2012 GM
Wcisłek Antoni
|
X |
X |
17:00 - 18:30
Bytnara 19
(Akulenko) |
X |
19:00 - 20:30
Niegocińska 2
(Kandratsenia) |
X |
X |
2013 GM
Krzyśków Piotr
|
X |
17:00 – 18:30
Piaseczyńska 71
(Giętkowski, Akulenko) |
X |
19:00 - 20:30
Niegocińska 2
(Zavarza) |
X |
X |
X |
2014 GM
Rydelin Tomasz
|
18:30 – 20:00
Merliniego 2
(Michalak) |
X |
17:00 – 18:30
Piaseczyńska 71
(Michalak) |
X |
X |
X |
X |
2015 GM
Boguszewski Jakub
|
X |
17:00 - 18:30
Niegocińska 2
(Wcisłek) |
X |
X |
18:30 – 20:00
Bytnara 19
(Chmielewski) |
X |
X |
2016 GM
Rydelin Tomasz
|
17:00 - 18:30
Merliniego 2
(Michalak) |
X |
19:00 - 20:30
Chełmska 23
(Michalak) |
X |
X |
X |
X |
2017 GM
Krzyśków Piotr
|
X |
16:30 - 18:00
Merliniego 2
(Michalak) |
X |
17:00 - 18:30
Piaseczyńska 71
(Zavarza) |
X |
X |
X |
2018/2019 GM
Wcisłek Antoni
|
X |
X |
X |
X |
17:30 - 18:30
Piaseczyńska 71
(Kandratsenia) |
X |
X |
Treningi w okresie: od 02-04-2024 do 21-06-2024
|
|
PONIEDZIAŁEK |
WTOREK |
ŚRODA |
CZWARTEK |
PIĄTEK |
SOBOTA |
NIEDZIELA |
SENIORZY
Szczygielski Damian
|
7:45 – 9:15
Merliniego 2
WF basen
- - -
15:35 – 17:05
Chełmska 23
(Giętkowski, Kłosek) |
7:00 - 9:00
Potockiego 4
FIZJO
(Hamulczuk)
- - -
8:30 – 12:00
Chełmska 23
FIZJO bańki
- - -
20:30 - 22:00
AWF
(Giętkowski, Trzewik) |
18:30 - 20:00
AWF
(Giętkowski, Trzewik) |
7:00 - 9:00
miejsce zmienne
FIZJO
(Hamulczuk)
- - -
15:00 – 16:30
Chełmska 23
INDYWIDUALNY
(Giętkowski) |
7:45 – 9:15
Jeziorna 2
(Giętkowski) |
X |
X |
2006
Trzeciakowski Krzysztof
|
7:45 – 9:15
Merliniego 2
WF basen
(Kłosek, Szczygielski)
- - -
15:35 – 17:05
Chełmska 23
(Kłosek, Szczygielski) |
7:00 - 9:00
Potockiego 4
FIZJO
(Hamulczuk)
- - -
8:30 – 12:00
Chełmska 23
FIZJO bańki
- - -
10:15 – 11:45
Chełmska 23
WF
(Kłosek, Szczygielski) |
7:45 - 9:15
Chełmska 23
WF
(Kłosek, Szczygielski)
- - -
18:30 - 20:00
AWF |
7:00 - 9:00
miejsce zmienne
FIZJO
(Hamulczuk)
- - -
7:45 – 9:15
Jeziorna 2
WF
(Kłosek, Szczygielski) |
7:45 – 9:15
Jeziorna 2
(Kłosek) |
X |
X |
2007
Ludynia Daniel
|
7:45 – 9:15
Merliniego 2
WF basen
- - -
12:00 – 13:30
Chełmska 23
WF
(Kłosek)
- - -
14:00 - 15:30
Chełmska 23 |
7:00 - 9:00
Potockiego 4
FIZJO
(Hamulczuk)
- - -
8:30 – 12:00
Chełmska 23
FIZJO bańki
- - -
8:30 – 10:00
Chełmska 23
WF
(Boguszewski) |
7:45 - 9:15
Chełmska 23
WF
- - -
14:00 - 15:30
Chełmska 23 |
7:00 - 9:00
miejsce zmienne
FIZJO
(Hamulczuk)
- - -
7:45 – 9:15
Jeziorna 2
WF |
7:45 – 9:15
Jeziorna 2 |
X |
X |
2008
Złotnik Robert
|
7:45 - 9:15
Merliniego 2
WF basen
- - -
14:00 - 15:30
Chełmska 23
WF
(Kłosek) |
7:00 - 9:00
Potockiego 4
FIZJO
(Hamulczuk)
- - -
8:30 – 12:00
Chełmska 23
FIZJO bańki
- - -
9:30 - 11:00
Chełmska 23
WF
(Corbo) |
9:15 - 10:45
Jeziorna 2
WF
(Corbo) |
7:00 - 9:00
miejsce zmienne
FIZJO
(Hamulczuk)
- - -
7:30 - 9:00
Gruszczyńskiego 12
(Corbo)
- - -
15:00 - 16:30
Chełmska 23 |
7:30 - 9:00
Ząbki
WF
(Boguszewski)
- - -
15:00 - 16:30
Chełmska 23 |
X |
X |
2009
Trzewik Tomasz
|
7:45 - 9:15
Merliniego 2
WF basen
- - -
14:00 - 15:30
Chełmska 23
WF
(Kłosek) |
7:00 - 9:00
Potockiego 4
FIZJO
(Hamulczuk)
- - -
8:30 – 12:00
Chełmska 23
FIZJO bańki
- - -
7:30 - 9:00
Chełmska 23
WF
(Pudełek) |
7:30 - 9:00
Jeziorna 2
WF
(Pudełek) |
7:00 - 9:00
miejsce zmienne
FIZJO
(Hamulczuk)
- - -
7:30 - 9:00
Gruszczyńskiego 12
(Pudełek)
- - -
15:00 - 16:30
Chełmska 23 |
7:30 - 9:00
Ząbki
WF
(Pietrzak)
- - -
15:00 - 16:30
Chełmska 23 |
X |
X |
2010
Pietrzak Kamil
|
19:00 - 20:30
Chełmska 23
MOTORYCZNY
(Kłosek, Połoński) |
17:00 – 18:30
Jeziorna 2
(Akulenko) |
X |
18:30 – 20:00
Pułku Baszta 3
(Klejno) |
17:00 – 18:30
Jeziorna 2
(Gmurek) |
X |
X |
2011
Złotnik Robert
|
19:00 - 20:30
Chełmska 23
MOTORYCZNY
(Kłosek, Połoński) |
17:00 – 18:30
Jeziorna 2
(Giętkowski)
|
X |
17:00 – 18:30
Pułku Baszta 3
(Klejno) |
17:00 – 18:30
Piaseczyńska 71
(Akulenko)
|
X |
X |
2012
Majecki Michał
|
17:00 – 18:30
Jeziorna 2
(Zavarza) |
17:00 - 18:30
Syta 123
- - -
18:30 - 20:00
Syta 123
|
19:00 – 20:30
Chełmska 23
MOTORYCZNY
(Kłosek, Jaoko) |
X |
17:00 – 18:30
Piaseczyńska 71
(Michalak) |
X |
X |
2013
Giętkowski Jacek
|
19:00 – 20:30
Chełmska 23
(Klechniowski) |
X |
19:00 - 20:30
Chełmska 23
MOTORYCZNY
(Kłosek, Jaoko) |
19:00 – 20:30
Chełmska 23
(Goryca) |
17:00 - 18:30
Jeziorna 2
(Król) |
X |
X |
2014
Klechniowski Jan
|
17:30 - 19:00
Chełmska 23
(Giętkowski) |
X |
X |
17:00 - 18:30
Jeziorna 2
(Kłosek) |
18:30 - 20:00
Biedronki
(Krzyśków)
|
X |
X |
2015
Boguszewski Jakub
|
18:30 – 20:00
Merliniego 2
(Gmurek) |
X |
17:00 - 18:30
Jeziorna 2
(Kłosek, Król) |
17:30 – 19:00
Chełmska 23
(Goryca) |
X |
X |
X |
2016
Starosta Damian
|
17:00 - 18:30
Starego Doktora 1
(Klejno) |
X |
X |
17:00 – 18:30
Jeziorna 2
(Gmurek) |
X |
X |
X |
2017
Polubiec Filip
|
18:30 - 20:00
Merliniego 2
(Olszewski) |
X |
17:00 - 18:30
Jeziorna 2
(Połoński) |
X |
X |
X |
X |
2018/2019
Szczepański Łukasz
|
X |
X |
X |
17:00 - 18:00
Jeziorna 2
(Wcisłek, Zavarza) |
X |
X |
X |
Treningi Bramkarskie
Zgódka Sebastian
|
17:00 - 18:00
Jeziorna 2
(2011 / 2012) |
17:00 - 18:00
Jeziorna 2
(2009 / 2010)
(Jaoko)
- - -
20:30 - 21:30
AWF
(SENIORZY / 2006 / 2007) |
7:30 - 8:30
Jeziorna 2
(2008 / 2009)
- - -
18:30 - 19:30
AWF
(SENIORZY / 2006 / 2007) |
7:30 - 8:30
Gruszczyńskiego 12
(2008 / 2009)
- - -
17:00 - 18:00
Jeziorna 2
(2009 / 2010) |
7:45 - 8:45
Jeziorna 2
(SENIORZY / 2006 / 2007)
- - -
17:00 - 18:00
Piaseczyńska 71
(2011 / 2012) |
X |
X |
Treningi Bramkarskie
Jaoko Robert
|
17:30 - 18:30
Chełmska 23
(2013 / 2014) |
18:30 - 19:30
Syta 123
(Filie) |
17:00 - 18:00
Jeziorna 2
(2015 / 2016) |
X |
7:30 - 8:30
Ząbki
(2008 / 2009)
- - -
17:00 - 18:00
Jeziorna 2
(2013 / 2014) |
X |
X |
Wilanów
| |
|
PONIEDZIAŁEK |
WTOREK |
ŚRODA |
CZWARTEK |
PIĄTEK |
SOBOTA |
NIEDZIELA |
2009/2010
Majecki Michał
|
19:00 - 20:30
Worobczuka
(Wcisłek)
|
X |
X
|
19:00 – 20:30
Worobczuka
(Pudełek) |
X |
X |
X |
2011
Skonieczny Krzysztof
|
18:30 - 20:00
Gubinowska 28/30
(Tomankiewicz) |
X
|
X |
18:30 - 20:00
Biedronki
(Michajłowicz, Mućko) |
X |
X |
X |
2012
Skonieczny Krzysztof
|
17:00 - 18:30
Gubinowska 28/30
(Tomankiewicz) |
X
|
X |
17:00 - 18:30
Biedronki
(Michajłowicz, Mućko) |
X |
X |
X |
2013
Rydelin Tomasz
|
X
|
17:00 - 18:30
Biedronki
(Polubiec, Pelypas) |
X
|
19:00 - 20:30
Uprawna 9/17
(Kaczmarczyk, Pelypas) |
X |
X |
X |
2014
Rydelin Tomasz
|
X |
18:30 – 20:00
Biedronki
(Klechniowski,
Polubiec, Pelypas) |
X |
17:30 – 19:00
Uprawna 9/17
(Kaczmarczyk
Mulawa, Pelypas) |
X |
X |
X |
2015
Krzyśków Piotr
|
19:00 – 20:30
Biedronki
(Pudełek) |
X |
19:00 - 20:30
Biedronki
(Mulawa) |
X |
X |
X |
X |
2016
Krzyśków Piotr
|
17:30 - 19:00
Biedronki
(Pudełek) |
X |
17:30 - 19:00
Biedronki
(Mulawa) |
X |
X |
X |
X |
2017
Klechniowski Jan
|
X |
X |
17:00 - 18:30
Wiertnicza 26
(Kaczmarczyk) |
X |
17:00 - 18:30
Biedronki
(Krzyśków) |
X |
X |
2018/2019
Polubiec Filip
|
X |
X |
X |
17:30 – 18:30
Worobczuka
(Pudełek) |
X |
X |
X |