Powołania 2010 08-06-2017
2010
Sparing z: Gra wewnętrzna
11-06-2017 (niedziela) 9:00, Warszawa ul. Worobczuka
Zbiórka 8:30, Warszawa, ul. Worobczuka, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)

Zawodnicy: Gacke Kamil, Grygorczuk Franciszek, Rawicki Tymon, Sadowski Antoni, Sobczuk Adam, Stańczykowski Karol, Zbrojski Juliusz

Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie  KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kapieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia).

Sparing z KOSA Konstancin 04-06-2017

Za nami kolejny mecz sparingowy. Tym razem naszym przeciwnikiem była drużyna KOSA Konstancin. Spotkanie rozpoczęło się dla nas bardzo źle. Szybko straciliśmy dwie bramki przez co do końca połowy nie mogliśmy znaleźć odpowiedniego rytmu. Pierwszą połowę zakończyliśmy ze stratą jednej bramki. Jednak druga część spotkania była kompletnym przeciwieństwem pierwszej. W trzeciej kwarcie w naszej grze było dużo więcej zaangażowania lecz brakowało jeszcze opanowania i pewności w wykańczaniu akcji. Ostatni fragment spotkania była zdecydowanie najlepszym w naszym wykonaniu. W tej części potrafiliśmy wykorzystać większość stworzonych sytuacji a nasza gra w obronie była bliska ideału. Mecz zakończył się dla nas zdecydowanym zwycięstwem lecz jeszcze dużo pracy przed nami. Zaangażowanie i wola walki były na odpowiednim poziomie teraz pozostaje nam praca nad umiejętnościami technicznymi a kolejne mecze będą dla nas czystą przyjemnością. AM

KOSA Konstancin - K.S. Delta Warszawa 5:10 (4:3)

Skład: Jenda S. - Karłowski L., Zegarowski T. - Barycza M., Pliszkiewicz K.

Wchodzący: Kotowski A., Koczur A., Ignaszak J., Aruza-Jesionek T.

Bramki: 12' Pliszkiewicz K. - Zegarowski T., - 25' Jenda S. - Karłowski L., 28' Jenda S., 46' Pliszkiewicz K. - Zegarowski T., 50' Pliszkiewicz K. - Zegarowski T., 51' Pliszkiewicz K. - Zegarowski T., 53' Zegarowski T., 55' Kotowski A., 56' Jenda S. - Kotowski A., 57' Arruza-Jesionek T.

Powołania 2010 01-06-2017
2010
Sparing z: KOSA Konstancin
04-06-2017 (niedziela) 9:30, Konstancin-Jeziorna, ul. Bielawska 78
Zbiórka 9:00, Konstancin-Jeziorna, ul. Bielawska 78, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)

Zawodnicy: Arruza-Jesionek Teo, Barycza Mikołaj, Ignaszak Jerzy, Jenda Stanisław, Karłowski Leon, Koczur Albert, Kotowski Antoni, Pliszkiewicz Kajetan, Zegarowski Tymoteusz

Odwołanie zajęć!!! 01-06-2017

Z uwagi na udział Trenerów w kursokonferencji organizowanej przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej w dniu 05.06.2017 (poniedziałek) odwołane zostają treningi roczników: 2002, 2004 czerwoni, 2006 GM, 2007, 2007 GM, 2008, 2009, 2010.

Dzień Dziecka 01-06-2017

Pozdrawiamy naszych podopiecznych z okazji Dnia Dziecka. Bawcie się dalej doskonale z piłką przy nodze i realizujcie swoje marzenia. Mamy nadzieję, że dzisiaj też rodzice staną na wysokości zadania...

Okiem trenera Artura Michałowicza 01-06-2017

Za nami maj, w którym to miesiącu w dalszym ciągu pracowaliśmy nad doskonaleniem naszych podstawowych umiejętności piłkarskich. Jestem zadowolony z postawy naszych zawodników. Coraz większa grupa chłopców zaczyna pracować także po treningach co daje pozytywne efekty. U każdego chłopca widać chęć poprawy umiejętności co niewątpliwie cieszy. Jestem także zadowolony z chłopców którzy przychodzą do nas na zajęcia indywidualne. Doskonale wkomponowali się w naszą grupę dzięki czemu poziom naszych treningów wzrasta. Przed nami ostatni miesiąc treningów mam nadzieje że przepracujemy go tak dobrze jak ten który właśnie przechodzi do historii. AM

Powołania 2011 31-05-2017
2011
Sparing z: mecz wewnętrzny
03-06-2017 (sobota) 10:00, ul. Syta 123, Warszawa
Zbiórka 9:45, ul. Syta 123, Warszawa, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)

Zawodnicy: Arruza-Jesionek Teo, Burczyński Igor, Duk Aleksander, Dzięciołowski Tytus, Gendaj Grzegorz, Gromadzki Piotr, Klein Szymon, Kobylecki Ignacy, Kotowski Antoni, Krystosiak Adam, Mech Wiktor, Mielewski Antoni, Rogiński Jakub, Serokin Stanisław, Sobczyński Szymon, Strozik Kajetan, Szabrański Jeremi, Świstak Jan, Zarzycki Filip

Sparing z Marcovią Marki 27-05-2017

W sobotni poranek rozegraliśmy kolejny sparing. Tym razem naszym rywalem była drużyna Marcovi Marki. Spotkanie rozpoczęło się dla nas bardzo dobrze. Szybko strzelone dwie bramki napawały optymizmem na kolejne minuty spotkania. Niestety z każdą kolejną akcją nasza przewaga na boisku malała a wynik zmieniał się na coraz mniej korzystny. Pierwszą połowę spotkania zakończyliśmy ze spora stratą. Druga połowa była kopią pierwszej. Dobry początek i gorsza druga część. Niestety mecz zakończył się zdecydowanym zwycięstwem naszych rywali. W naszym wykonaniu nie było to dobre spotkanie. Popełniliśmy zbyt wiele błędów indywidualnych żeby zbliżyć się do wygranej. Spotkanie to pokazało jak wiele pracy jest przed nami w ostatnim miesiącu naszych wspólnych treningów. Mam nadzieje że podczas kolejnych sparingów i zbliżającego się turnieju pokarzemy co tak naprawdę potrafimy. AM

Marcovia Marki - K.S. Delta Warszawa 16:8 (10:5)

Skład: Stańczykowski K. – Karłowski L., Milewski K., - Zegarowski T., Jenda S.

Wchodzący: Koczur A., Wierzbicki W., Ede V., Ignaszak J.

Bramki: 2’ Milewski K., 3’ Ignaszak J., 12’ Zegarowski T., 13’ Ede V., 25’ Zegarowski T., 35’ Ede V. – Zegarowski T., 40’ Ignaszak J. – Ede V., 50’ Karłowski L.

Powołania 2010 25-05-2017
2010
Sparing z: Marcovia Marki
27-05-2017 (sobota) 9:00, Marki, ul. Wspólna 12
Zbiórka 8:30, Marki, ul. Wspólna 12, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)

Zawodnicy: Ede Valantine, Ignaszak Jerzy, Jenda Stanisław, Karłowski Leon, Koczur Albert, Milewski Kasjan, Stańczykowski Karol, Wierzbicki Wiktor, Zegarowski Tymoteusz

Sparing z Talentem Targówek 21-05-2017

Niedzielny poranek zawodnicy z rocznika 2010 spędzili na kolejnym sprawdzianie swoich umiejętności. Tym razem naszym przeciwnikiem była drużyna Talentu Targówek. Mecz od pierwszej minuty był bardzo wyrównany i żadna z drużyn nie osiągnęła zdecydowanej przewagi. Walka przenosiła się dynamicznie z pod jednej do drugiej bramki. Pierwsza połowa zakończyła się remisem. Druga połowa była bardzo podobna do pierwszej. Przez większość czasu utrzymywał się wynik remisowy. Niestety w ostatnich minutach spotkania nasi przeciwnicy byli zdecydowanie skuteczniejsi, przez co straciliśmy trzy bramki w krótkim odstępie czasu, przez co musieliśmy uznać wyższość naszych rywali. Jestem zadowolony ze swoich podopiecznych. Pokazali zaangażowanie i wole walki. Teraz trzeba dalej pracować nad poprawą umiejętności technicznych. Kolejna okazja już na poniedziałkowym treningu. Do zobaczenia!! AM

Talent Targówek - K.S. Delta Warszawa 7:4 (2:2)

Skład: Stańczykowski K. – Karłowski L., Golema A. – Arruza-Jesionek T., Ignaszak J., Barycza M. – Zegarowski T.

Wchodzący: Koczur A., Jenda S., Kotowski A., Wawer M.

Bramki: 10’ Karłowski L., 24’ Kotowski A. – Ignaszak J., 36’ Karłowski L., 53’ Pliszkiewicz K.