Wroński
Mateusz

[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]   >>>

Okiem trenera Łukasza Kotusiewicza 27-06-2021

Zmagania w Wewnętrznej Lidze Orlików weszły w decydującą fazę i w ostatnim czasie rozgrywaliśmy dużo spotkań mających wyłonić najlepszą drużynę tego sezonu. Cieszy nas kolejne zwycięstwo, ale to praca i postęp są najważniejsze. Nim jednak do tego doszło mocno skupiliśmy się właśnie na wspominanej pracy treningowej, która nacechowana była środkami mającymi na celu poprawę indywidulanych możliwości zawodnika. Tutaj z pracy jaką wykonali zawodnicy należy się bardzo mocno cieszyć. Widać gołym okiem, że poszczególni zawodnicy zyskali trochę więcej boiskowej pewności siebie a to przekłada się na jakość gry. Dobra frekwencja i atmosfera na zajęciach stwarzały środowisko do ciągłego rozwoju i każdy z uczestników naszych zajęć chciał z tego skorzystać. Widać postęp w pracy z całą grupą, a wasza coraz lepsza gra jest tego wyznacznikiem. Teraz czas za zasłużony odpoczynek, ale tylko chwilowy, gdyż już wraz z początkiem kolejnego tygodnia wyruszamy na letni obóz do Niechorza. ŁK

Mecz ligowy z KS Ursynów Warszawa 21-06-2021

Kolejny mecz w Wewnętrznej Lidze Orlików przyszło nam rozgrywać w bardzo upalnych warunkach. Istniały delikatne obawy, że możemy mieć problemy z regeneracją po wczorajszym meczu. Na szczęście nic jednak takiego nie miało miejsca i wraz z pierwszym gwizdkiem natarliśmy na rywala. Po upływie pięciu minut prowadziliśmy dwoma golami. Po upływie trzydziestu minut prowadziliśmy różnicą jednego gola, ale już w trzeciej i czwartej kwarcie powoli odzyskiwaliśmy kontrolę nad meczem, czego efektem były kolejne trafienia. W tym meczu dobrze funkcjonowało utrzymanie piłki. Potrafiliśmy pograć na połowie przeciwnika, rozciągając go w szerokościach. Przy straconych golach, źle wybiliśmy piłkę, wprost pod nogi rywala. Zdarza się, ale szybko zareagowaliśmy na to kilkoma składnymi akcjami. Po naszej stronie widać było sporą jakość rozgrywania piłki. Dominowały podania zdobywające przestrzeń. Poczynania ofensywne były dziś dobrze zbilansowane z defensywą a zapewniał to swoim komunikatem, ustawieniem oraz grą kapitan Marko. Na plus dla zespołu, że w kilku szybkich podaniach potrafiliśmy przenieść grę na połowę przeciwnika, dobrze wyglądając w kontrze jako zespół. Za ten występ duże słowa uznania. Każdy z zawodników przyczynił się do wygranej i dziś z tego możemy się cieszyć. Dobrze wykonane zadanie diabełki!

K.S. Delta Warszawa GM – KS Ursynów Warszawa 6:3 (2:1)

Bramki: 2’ Golema A. – zaw. testowany., 4’ Golema A. – Hristovski B., 35’ Lukić M. – Wakieć L., 40’ Jedrej D. – Golema A., 57’ zaw. testowany – Wroński M., 60’ Lukić M.

Skład: Wójciak N. – Jarmuż J., Lukić M. – Wakieć L., zaw. testowany., Hristovski B. – Golema A.

Wchodzący: Bobiv A., Domoradzki M., Jedrej D., Kaczorowski F., Krajewski P., Kubicki S., Mówka Ł., Wierzbicki W., Wroński M.

Grafik sezonu 2020/2021 i 2021/2022 21-06-2021

Turniej Naki Cup (Olsztyn)
drużyna: 2009
27-06-2021 (niedziela)

Zakończenie zajęć (grafik wiosenny sezonu 2020/2021)
25-06-2021 (piątek) - wszystkie zespoły

Piłkarski Obóz Przygotowawczy (Niechorze)
drużyny: 2008 GM2009 WI2010 GM2010 O2011 WI2011 GM2011 PP20122012 WI2012 GM2012 O20132013 WI2013 GM2013 PP2013 O2013 WA20142014 WI2014 GM20152015 WI2015 GM2015 PP2015 O
wyjazd 28-06-2021 (poniedziałek) - przyjazd 07-07-2021 (środa)

Rozpoczęcie zajęć (grafik letni i jesienny sezonu 2021/2022)
19-07-2021 (poniedziałek) zespoły: seniorzy, 2004, 2005, 2006
26-07-2021 (poniedziałek) zespoły: 200720082009, 2010, 2011

Piłkarski Obóz Szkoleniowy (Niechorze)
drużyny: 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011
wyjazd 02-08-2021 (poniedziałek) - przyjazd 11-08-2021 (środa)

Zgrupowanie Szkoleniowe (Częstochowa)
drużyny: 2009, 2010, 2011, 2012
wyjazd 16-08-2021 (poniedziałek) - przyjazd 19-08-2021 (czwartek)

Rozpoczęcie zajęć (grafik letni i jesienny sezonu 2021/2022)
16-08-2021 (poniedziałek) zespoły: 201220132014

01-09-2021 (środa) zespoły: 2015, 2016wszystkie zespoły filie

Zgrupowanie Szkoleniowe (Łódź)
drużyny: filie roczniki 2011 i 2012
wyjazd 24-09-2021 (piątek) - przyjazd 26-09-2021 (niedziela)

Zgrupowanie Szkoleniowe (Kraków)
drużyny: filie roczniki 2013 i 2014 oraz 2014
wyjazd 01-10-2021 (piątek) - przyjazd 03-10-2021 (niedziela)

Zakończenie grafiku jesiennego (sezon 2021/2022)
29-10-2021 (piątek) - wszystkie zespoły

Dni wolne od zajęć
01-11-2021 (poniedziałek) - Święto Zmarłych
11-11-2021 (czwartek) - Święto Niepodległości
23-12-2021 (czwartek) - 02-01-2022 (niedziela) - przerwa świąteczno - noworoczna
06-01-2022 (czwartek) - Święto Trzech Króli
31-01-2022 (poniedziałek) - 13-02-2022 (niedziela) - ferie zimowe

Rozpoczęcie grafiku zimowego (sezon 2021/2022)
02-11-2021 (wtorek) - wszystkie zespoły

Piłkarski Obóz Szkoleniowy (Mielno)
drużyny 2004, 2005, 2006, 2007
wyjazd 08-01-2022 (sobota) - przyjaz 14-01-2022 (piątek)

Zakończenie grafiku zimowego (sezon 2021/2022)
25-03-2022 (piątek) - wszystkie zespoły

Rozpoczęcie grafiku wiosennego (sezon 2021/2022)
28-03-2022 (poniedziałek) - wszystkie zespoły

15-04-2022 (piątek) - 18-04-2022 (poniedziałek) - przerwa wielkanocna
02-05-2022 (poniedziałek) - 03-05-2022 (wtorek) - przerwa majowa
16-06-2022 (czwartek) - 17-06-2022 (piątek)  - Boże Ciało

wyjazd 20-05-2022 (piątek) - przyjazd 23-05-2022 (niedziela)

wyjazd 27-05-2022 (piatek) - przyjazd 29-05-2022 (niedziela)

Zakończenie zajęć (grafik wiosenny sezonu 2021/2022)
24-06-2022 (piątek) - wszystkie zespoły

Powołania 2010 Górny Mokotów 20-06-2021
2010 Górny Mokotów
Mecz ligowy z KS Ursynów Warszawa

21-06-2021 (poniedziałek) 18:50, ul. Wałbrzyska 5, Warszawa
Zbiórka 21-06-2021 (poniedziałek) 18:25, ul. Wałbrzyska 5, Warszawa, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)

Zawodnicy: Bobiv Antonio, Domoradzki Mateusz, Gajowniczek Niko, Golema Adam, Hristovski Borjan, Jarmuż Jakub, Kaczorowski Franciszek, Krajewski Patryk, Kubicki Sebastian, Lukić Marko, Mówka Łukasz, Wakieć Leon, Wierzbicki Wiktor, Wójciak Nikodem, Wroński Mateusz, zawodnik testowany

Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia).

Mecz ligowy z UKS Wilanowskie Wilki 20-06-2021

Druga połowa czerwca przynosi nam bardzo dużo grania, ale z tego powodu jesteśmy bardzo zadowoleni, bo nic tak nie rozwija jak jednostka meczowa. W dzisiejszym upale przyszło nam rywalizować z zespołem UKS Wilanowskie Wilki. Pierwsza i druga część spotkania były wyrównane, przy lekkiej optycznej przewadze w posiadaniu piłki po naszej stronie. Goście odgryzali się groźnymi wypadami pod nasze pole karne. Po upływie trzydziestu minut zagraliśmy najlepszą kwartę. Doskoczyliśmy do rywala, przyspieszyliśmy grę i zmusiliśmy go do biegania a to złożyło się na tworzenie sytuacji strzeleckich w obrębie pola karnego. Kilkukrotnie mogliśmy mocniej uderzyć na bramkę, ale dziś wachlarz zagrań w ofensywnie był dość okazały. Do poprawy momenty, w których dłużej powinniśmy utrzymać się przy piłce ograniczając zbędny ruch po boisku. Z postawy zespołu jednak należy być bardzo zadowolonym, gdyż wykonaliśmy główne założenie taktyczne. Wytrzymaliśmy trudy tego meczu pokazując przy tym kawałek ciekawego futbolu. ŁK

K.S. Delta Warszawa GM – UKS Wilanowski Wilki 10:4 (3:2)

Bramki: 12’ Wierzbicki W., 17’ Wierzbicki W. – Bobiv A., 24’ Wierzbicki W. – Bobiv A., 31’ Wakieć L. – Kubicki S., 37’ Lukić M. – Hristovski B., 39’ zaw.testowany – Golema A., 42’ Bobiv A. – zaw.testowany., 44’ Lukić M., 48’ zaw. testowany – Wakieć L., 57’ Kubicki S.

Skład: Wójciak N. – Golema A., Jarmuż J. – Wakieć L., zaw. testowany., Hristovski B. – Lukić M.

Wchodzący: Bobiv A., Kubicki S., Wierzbicki W.

Powołania 2010 Górny Mokotów 19-06-2021
Mecz ligowy z UKS Wilanowskie Wilki

20-06-2021 (niedziela) 16:30, ul. Wawelska 3, Warszawa
Zbiórka 20-06-2021 (niedziela) 15:50, ul. Wawelska 3, Warszawa, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)

Zawodnicy: Bobiv Antonio, Domoradzki Mateusz, Golema Adam, Hristovski Borjan, Jarmuż Jakub, Jedrej David, Kubicki Sebastian, Lukić Marko, Mówka Łukasz, Wakieć Leon, Wierzbicki Wiktor, Wójciak Nikodem, zaw. testowany

Co w trawie piszczy - filie 18-06-2021

W ostatnim czasie przeprowadziliśmy testy motoryczne wnajsarszych zespołach filialnych. Kontrola okresowa jest ważnym elementem monitorowania rozwoju naszych podopiecznych. Dzięki cyklicznym pomiarom mamy możliwość oceny postępów i zmian w zakresie przygotowania sprawnościowego zawodników. Mamy wymierne dowody na to, że chłopcy są coraz lepsi.

Mecz ligowy z KS Ursynów 16-06-2021

Za nami kolejny mecz w Wewnętrznej Lidze Orlików. Tym razem rywalizacja odbywała się w połowie tygodnia a naszym przeciwnikiem byli nasi koledzy z klubu partnerskiego KS Ursynów. Znajome twarze u przeciwnika zwiastowały, że pojedynek będzie stał na dobrym poziomie i drużyny będą musiały się bardzo mocno się natrudzić by odnieść końcowe zwycięstwo. Pierwsza część meczu to wzajemne badanie sił oraz geometrii boiska. W naszych poczynaniach widać było pomysł na grę jednak brakowało zdecydowania w kluczowym momencie akcji i pójścia do końca na piłkę. W drugiej odsłonie to my otworzyliśmy wynik, jednak rywal miał piorunującą końcówkę kwarty i zdobył trzy gole. Druga część meczu zagraliśmy odpowiedzialniej ale i odważniej w ataku na bramkę przeciwnika. Udało nam się zniwelować przewagę gospodarzy jednak do pełni szczęścia zabrakło czasu. Możemy mieć jednak do siebie pretensje za skuteczność, choć z drugiej strony bardzo duże słowa uznania dla zawodników z jaką determinacją dążyli do zmiany wyniku. Nasza gra stała się płynniejsza, nieźle balansujemy grę, potrafimy wykorzystać w naszych atakach skrzydła. Dziękujemy rywalom za dobre widowisko, a już w kolejny weekend kolejne ligowe emocje. ŁK

KS Ursynów – K.S. Delta Warszawa GM 4:4 (3:1)

Bramki: 17’ Jedrej D. – Bobiv A., 35’ Domoradzki M. – Golema A., 36’ Jedrej D. – Golema A., 55’ zaw. testowany – Jedrej D.

Skład: Golema A. – Jarmuż J., Lukić M. – Wakieć L., zaw. testowany., Wierzbicki W.  – Jedrej D.

Wchodzący: Bobiv A., Domoradzki M., Kubicki S., Mówka Ł.

Powołania 2010 Górny Mokotów 15-06-2021
Mecz ligowy z KS Ursynów

16-06-2021 (środa) 19:15, ul. Małcużyńskiego 4, Warszawa
Zbiórka 16-06-2021 (środa) 18:40, ul. Małcużyńskiego 4, Warszawa, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)

Zawodnicy: Bobiv Antonio, Domoradzki Mateusz, Golema Adam, Hristovski Borjan, Jarmuż Jakub, Jedrej David, Kubicki Sebastian, Lukić Marko, Mówka Łukasz, Wakieć Leon, Wierzbicki Wiktor, zawodnik testowany

Niechorze (Piłkarski Obóz Przygotowawczy 06/07 2021 15-06-2021

Zbiórka dla wyjeżdżających 28-06-2021 (poniedziałek), ul. Jeziorna 2 - 5:30

Wyjazd na obóz jest możliwy tylko i wyłącznie dla zawodników posiadających ważne badania dopuszczające do uprawiania sportu oraz przekazaną trenerowi kartę obozową wraz z oświadczeniem zdrowia zgodną z zaleceniami GIS.

UWAGA ! Jedziemy w czerwonych koszulkach klubowych (nie treningowe)!!!

Przypominamy, że należy zabrać ze sobą:
- Maseczka (minimum jedna sztuka)
- Sprzęt treningowy na boisko (getry, spodenki, koszulki, bluza, spodnie treningowe, ortalion, buty do biegania, korki, ochraniacze) w odpowiednich ilościach gwarantujących chłopcom normalne trenowanie gdyż w innym sprzęcie nie wolno wchodzić na zajęcia
- Czerwone koszulki klubowe (różne wzory), na co dzień chodzimy tylko w tych koszulkach (minimum 5 sztuk)
- Sprzęt reprezentacyjny (torba, plecak, dres reprezentacyjny, szara bluza z kapturem, szare koszulki, koszulki polo, czapka z daszkiem, skarpetki i inne – kto co ma)