Zgrupowanie Szkoleniowe (Łódź)
drugi dzień, nie tylko sportowy...
18-05-2024
Zgrupowanie Szkoleniowe (Łódź)
pierwszy dzień sportowych zmagań...
17-05-2024
Co w trawie piszczy - 2012 WI
radość o zachodzie słońca...
16-05-2024
KS Wilanów
nasi nowi partnerzy...
16-05-2024
|
|
|
|
Jak trenujemy w sierpniu ! |
06-07-2007 |
Prosimy o zapoznanie się z planem treningów na sierpień 2007. Plan zajęć na obozie podamy osobno. Przypominamy zawodnikom drużyn 1992 i 1994 o realizowaniu zadań treningowych przekazanych przez trenerów na lipiec ! |
|
|
Grupy rozgrywkowe 2007/2008 |
05-07-2007 |
Zapraszamy do lektury informacji w poszczególnych rocznikach, które objęte są rozgrywkami MZPN. Podane zostały wszystkie grupy. |
|
|
|
|
2015
Turniej Future Cup, 21-500 Biała Podlaska, ul. Sidorska 105
19-05-2024 (niedziela) 9:40 | 2012
Mecz ligowy z Wilga Garwolin, 02-911 Warszawa, ul. Jeziorna 2
19-05-2024 (niedziela) 10:00 | 2017 Wilanów
Sparing z Real Varsovia, Warszawa, Park Olszyna (zbieg ul.Gąbińskiej i ul.Romaszewskiego)
19-05-2024 (niedziela) 12:00 | 2013 Praga-Południe
Mecz ligowy z WAF Warszawa, Warszawa, ul. Lokajskiego 3
19-05-2024 (niedziela) 12:30 | 2009 Wilanów
Mecz ligowy z KS Ursynów , 02-034 Warszawa, ul. Wawelska 3
19-05-2024 (niedziela) 13:00 | 2010
Mecz ligowy z Radomiak SA, ul. Jeziorna 2, 02-911 Warszawa
19-05-2024 (niedziela) 13:30 | 2012 Górny Mokotów
Mecz ligowy z WAF Warszawa, ul. Wawelska 3, Ogród Jordanowski
19-05-2024 (niedziela) 14:30 | 2007
Mecz ligowy z Agrykola Warszawa, 00-459 Warszawa, ul. Myśliwiecka 9
19-05-2024 (niedziela) 15:00 | 2012 Górny Mokotów
Mecz ligowy z Alfa Przymierze Rodzin, ul. Wawelska 3, Ogród Jordanowski
19-05-2024 (niedziela) 16:00 | SENIORZY
Mecz ligowy z Wilga Garwolin, 08-400 Garwolin, ul. Sportowa 34
19-05-2024 (niedziela) 16:00 | 2006
Mecz ligowy z Escola Varsovia, 03-176 Warszawa, ul. Aleksandra Fleminga 2
19-05-2024 (niedziela) 17:15 | 2012 Wilanów
Mecz ligowy z K.S. Delta Warszawa Górny Mokotów, Warszawa, ul. Gubinowska 28/30
20-05-2024 (poniedziałek) 18:30 | 2012 Górny Mokotów
Mecz ligowy z K.S. Delta Warszawa Wilanów, ul. Gubinowska 28/30
20-05-2024 (poniedziałek) 18:30 |
|
• |
Ekstraklasa (33. kolejka) |
18-05-2024 |
Stal Mielec - Pogoń Szczecin 0:0
Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice 1:1 (1:0)
Kapralik (36) - Bartosz (79)
DRUŻYNA |
PKT |
M |
+/- |
1. Jagiellonia Białystok |
59 |
32 |
73:44 |
2. Śląsk Wrocław |
57 |
32 |
46:30 |
3. Legia Warszawa |
53 |
32 |
48:38 |
4. Górnik Zabrze |
53 |
33 |
45:40 |
5. Raków Częstochowa |
52 |
32 |
53:35 |
6. Lech Poznań |
52 |
32 |
45:38 |
7. Pogoń Szczecin |
52 |
33 |
58:38 |
8. Zagłębie Lubin |
44 |
32 |
40:47 |
9. Stal Mielec |
43 |
33 |
40:45 |
10. Piast Gliwice |
42 |
32 |
37:33 |
11. Widzew Łódź |
42 |
32 |
41:44 |
12. Radomiak Radom |
38 |
32 |
40:53 |
13. Puszcza Niepołomice |
37 |
33 |
38:49 |
14. Warta Poznań |
37 |
32 |
33:39 |
15. Cracovia |
36 |
32 |
43:44 |
16. Korona Kielce |
32 |
32 |
36:43 |
17. Ruch Chorzów |
29 |
32 |
38:53 |
18. ŁKS Łódź |
21 |
32 |
30:71 |
1 Kwalifikacje (LM), 2-3 Eliminacje (LK), 16-18 Spadek (1 Liga)
|
|
• |
La Liga (36. kolejka) |
17-05-2024 |
CA Osasuna - RCD Mallorca 1:1 (1:0)
Moncayola (14) - Darder (65)
Real Madryt - Deportivo Alavés 5:0 (3:0)
Bellingham (10), Vinicius Junior (27, 70), Valverde (45+1), Guler (81)
Girona FC - Villarreal CF 0:1 (0:0)
Traore (59)
Rayo Vallecano - Granada CF 2:1 (1:0)
Lejeune (23), de Frutos (80) - Boye (89)
Sevilla FC - Cádiz CF 0:1 (0:0)
Guardiola (90+6)
Getafe CF - Atlético Madryt 0:3 (0:2)
Griezmann (27, 42, 51)
Celta Vigo - Athletic Bilbao 2:1 (0:1)
Swedberg (68), Alvarez (71) - Berenguer (23)
UD Las Palmas - Real Betis 2:2 (1:1)
Alex Suarez (27), Moleiro (64) - Marmol (BS) (21), Perez (49)
UD Almería - FC Barcelona 0:2 (0:1)
Lopez (14, 67)
DRUŻYNA |
PKT |
M |
+/- |
1. Real Madryt |
93 |
36 |
78:22 |
2. FC Barcelona |
79 |
36 |
74:43 |
3. Girona FC |
75 |
36 |
75:45 |
4. Atlético Madryt |
73 |
36 |
67:39 |
5. Athletic Bilbao |
62 |
36 |
58:37 |
6. Real Sociedad |
57 |
36 |
49:37 |
7. Real Betis |
56 |
36 |
48:43 |
8. Villarreal CF |
51 |
36 |
60:60 |
9. Valencia CF |
48 |
36 |
37:40 |
10. Getafe CF |
43 |
36 |
41:51 |
11. Deportivo Alavés |
42 |
36 |
34:45 |
12. Sevilla FC |
41 |
36 |
47:50 |
13. CA Osasuna |
41 |
36 |
40:54 |
14. UD Las Palmas |
38 |
36 |
32:46 |
15. Rayo Vallecano |
38 |
36 |
29:44 |
16. Celta Vigo |
37 |
36 |
42:54 |
17. RCD Mallorca |
36 |
36 |
29:41 |
18. Cádiz CF |
32 |
36 |
25:49 |
19. Granada CF |
21 |
36 |
37:70 |
20. UD Almería |
17 |
36 |
35:72 |
1-4 Awans (LM), 5-6 Awans (LE), 7 Awans (LK), 18-20 Spadek (LaLiga2)
|
|
• |
Puchar Włoch - finał |
16-05-2024 |
Atalanta BC - Juventus F.C. 0:1 (0:1)
Vlahovic (4)
Atalanta BC: Carnesecchi – de Roon (Toloi, 65), Hien (Scalvini, 59), Djimsiti – Zappacosta (Hateboer, 59), Pasalić (Miranczuk, 59), Ederson, Ruggeri – Koopmeiners, Lookman – De Ketelaere (Toure, 46)
Trener: Gian Piero Gasperini.
Juventus F.C.: Perin – Gatti, Bremer, Danilo – McKennie, Cambiaso (Weah, 81), Nicolussi Caviglia (Miretti, 62), Rabiot, Iling-Junior – Vlahović (Milik, 81), Chiesa (Yildiz, 70)
Trener: Massimiliano Allegri.
|
|
• |
Premier League (34. kolejka) |
16-05-2024 |
Tottenham Hotspur - Manchester City 0:2 (0:1)
Haaland (51, 90+1)
Brighton & Hove Albion - Chelsea 1:2 (0:1)
Welbeck (90+7) - Palmer (34), Nkunku (64)
Manchester United - Newcastle United 3:2 (1:0)
Mainoo (31), Diallo (57), Hojlund (84) - Gordon (49), Hall (90+2)
DRUŻYNA |
PKT |
M |
+/- |
1. Manchester City |
88 |
37 |
93:33 |
2. Arsenal |
86 |
37 |
89:28 |
3. Liverpool |
79 |
37 |
84:41 |
4. Aston Villa |
68 |
37 |
76:56 |
5. Tottenham Hotspur |
63 |
37 |
71:61 |
6. Chelsea |
60 |
37 |
75:62 |
7. Newcastle United |
57 |
37 |
81:60 |
8. Manchester United |
57 |
37 |
55:58 |
9. West Ham United |
52 |
37 |
59:71 |
10. Brighton & Hove Albion |
48 |
37 |
55:60 |
11. Bournemouth |
48 |
37 |
53:65 |
12. Crystal Palace |
46 |
37 |
52:58 |
13. Wolverhampton Wanderers |
46 |
37 |
50:63 |
14. Fulham |
44 |
37 |
51:59 |
15. Everton |
40 |
37 |
39:49 |
16. Brentford |
39 |
37 |
54:61 |
17. Nottingham Forest |
29 |
37 |
47:66 |
18. Luton Town |
26 |
37 |
50:81 |
19. Burnley |
24 |
37 |
40:76 |
20. Sheffield United |
16 |
37 |
35:101 |
1-4 Awans (LM), 5 Awans (LE), 6 Awans (LK), 18-20 Spadek (Championship)
|
|
• |
Ligi mazowieckie (06-14.05.2024) |
15-05-2024 |
I Liga - kolejka 32
Motor Lublin - Znicz Pruszków 3:3 (1:2)
Ceglarz (45), Scalet (59), Ndiaye (80) - Majewski (12), Tabara (25), Stanclik (74)
Odra Opole - Wisła Płock 3:0 (3:0)
Sarmiento (28, 40), Galan (45+4)
Polonia Warszawa - Górnik Łęczna 0:2 (0:1)
Młyński (39), Warchol (56)
II Liga - kolejka 32
Pogoń Siedlce - GKS Jastrzębie 3:4 (1:0)
Szuprytowski (24), Mis (53), Pyrdol (74) - Chmarek (71, 76), Bednarski (90+3), Walczak (BS) (90+7)
III Liga - Grupa I - kolejka 29
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:1 (2:0)
Ciach (31, 57), Wisniewski (36) - Gambka (89)
Broń Radom - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:1 (0:1)
Bago Timite (90) - Zinkewycz (22)
Legia Warszawa - Victoria Sulejówek 1:0 (1:0)
Ryczkowski (3)
Mławianka Mława - Pilica Białobrzegi 1:0 (0:0)
Markowicz (52)
Jagiellonia Białystok - KS Legionovia Legionowo 4:0 (1:0)
Polkowski (17), Wojdakowski (60), Matheus (89, 90+4)
|
|
• |
Serie A (36. kolejka) |
15-05-2024 |
Frosinone Calcio - Inter 0:5 (0:1)
Frattesi (19), Arnautovic (60), Buchanan (77), Martinez (80), Thuram (84)
SSC Napoli - Bologna FC 1909 0:2 (0:2)
Ndoye (9), Posch (12)
AC Milan - Cagliari Calcio 5:1 (1:0)
Bennacer (35), Pulisic (59, 86), Reijnders (74), Leao (83) - Nandez (63)
S.S. Lazio - Empoli FC 2:0 (1:0)
Patric (45+3), Vecino (89)
Hellas Verona - Torino FC 1:2 (0:0)
Świderski (67) - Savva (77), Pellegri (83)
Genoa CFC - US Sassuolo Calcio 2:1 (0:1)
Badelj (56), Kumbulla (BS) (63) - Pinamonti (31)
Juventus F.C. - US Salernitana 1919 1:1 (0:1)
Rabiot (90+1) - Pierozzi (27)
Atalanta BC - AS Roma 2:1 (2:0)
De Ketelaere (18, 20) - Pellegrini (66)
US Lecce - Udinese Calcio 0:2 (0:1)
Lucca (36), Samardzic (85)
ACF Fiorentina - AC Monza 2:1 (1:1)
Gonzalez (32), Arthur Melo (78) - Djuric (9)
DRUŻYNA |
PKT |
M |
+/- |
1. Inter |
92 |
36 |
86:19 |
2. AC Milan |
74 |
36 |
72:43 |
3. Bologna FC 1909 |
67 |
36 |
51:27 |
4. Juventus F.C. |
67 |
36 |
49:28 |
5. Atalanta BC |
63 |
35 |
65:39 |
6. AS Roma |
60 |
36 |
63:44 |
7. S.S. Lazio |
59 |
36 |
47:37 |
8. ACF Fiorentina |
53 |
35 |
53:40 |
9. SSC Napoli |
51 |
36 |
53:46 |
10. Torino FC |
50 |
36 |
33:32 |
11. Genoa CFC |
46 |
36 |
43:44 |
12. AC Monza |
45 |
36 |
39:48 |
13. US Lecce |
37 |
36 |
32:52 |
14. Hellas Verona |
34 |
36 |
34:48 |
15. Udinese Calcio |
33 |
36 |
35:52 |
16. Cagliari Calcio |
33 |
36 |
38:65 |
17. Frosinone Calcio |
32 |
36 |
43:68 |
18. Empoli FC |
32 |
36 |
26:52 |
19. US Sassuolo Calcio |
29 |
36 |
42:72 |
20. US Salernitana 1919 |
16 |
36 |
28:76 |
1-4 Awans (LM), 5-6 Awans (LE), 7 Awans (LK), 18-20 Spadek (Serie B)
|
|
• |
La Liga (35. kolejka) |
14-05-2024 |
Deportivo Alavés - Girona FC 2:2 (1:2)
Guridi (12, 90+9) - Garcia (4), Herrera (44)
RCD Mallorca - UD Las Palmas 1:0 (1:0)
Gonzalez (29)
Villarreal CF - Sevilla FC 3:2 (1:2)
Sorloth (30, 90+7), Mosquera (84) - En Nesyri (26, 44)
Granada CF - Real Madryt 0:4 (0:2)
Garcia (38), Guler (45+2), Diaz (49, 58)
Athletic Bilbao - CA Osasuna 2:2 (0:1)
Williams (58), Villalibre (90+6) - Garcia (40, 47)
Cádiz CF - Getafe CF 1:0 (1:0)
Alcaraz (35)
Atlético Madryt - Celta Vigo 1:0 (0:0)
de Paul (84)
Valencia CF - Rayo Vallecano 0:0
Real Betis - UD Almería 3:2 (2:1)
Fornals (8), Isco (28), Perez (64) - Leo Baptistao (45+1), Romero (66)
FC Barcelona - Real Sociedad 2:0 (1:0)
Yamal (40), Raphinha (90+3)
DRUŻYNA |
PKT |
M |
+/- |
1. Real Madryt |
90 |
35 |
74:22 |
2. FC Barcelona |
76 |
35 |
72:43 |
3. Girona FC |
75 |
35 |
75:44 |
4. Atlético Madryt |
70 |
35 |
64:39 |
5. Athletic Bilbao |
62 |
35 |
57:35 |
6. Real Betis |
55 |
35 |
46:41 |
7. Real Sociedad |
54 |
35 |
48:37 |
8. Valencia CF |
48 |
35 |
37:39 |
9. Villarreal CF |
48 |
35 |
56:60 |
10. Getafe CF |
43 |
35 |
41:48 |
11. Deportivo Alavés |
42 |
35 |
34:40 |
12. Sevilla FC |
41 |
35 |
47:49 |
13. CA Osasuna |
40 |
35 |
39:53 |
14. UD Las Palmas |
37 |
35 |
30:44 |
15. RCD Mallorca |
35 |
35 |
28:40 |
16. Rayo Vallecano |
35 |
35 |
27:43 |
17. Celta Vigo |
34 |
35 |
40:53 |
18. Cádiz CF |
29 |
35 |
24:49 |
19. Granada CF |
21 |
35 |
36:68 |
20. UD Almería |
17 |
35 |
35:70 |
1-4 Awans (LM), 5-6 Awans (LE), 7 Awans (LK), 18-20 Spadek (LaLiga2)
|
|
• |
Ekstraklasa (32. kolejka) |
14-05-2024 |
Radomiak Radom - Ruch Chorzów 0:2 (0:0)
Baranski (62), Vlkanova (90+3)
DRUŻYNA |
PKT |
M |
+/- |
1. Jagiellonia Białystok |
59 |
32 |
73:44 |
2. Śląsk Wrocław |
57 |
32 |
46:30 |
3. Legia Warszawa |
53 |
32 |
48:38 |
4. Górnik Zabrze |
52 |
32 |
44:39 |
5. Lech Poznań |
52 |
32 |
45:38 |
6. Raków Częstochowa |
52 |
32 |
53:35 |
7. Pogoń Szczecin |
51 |
32 |
58:38 |
8. Zagłębie Lubin |
44 |
32 |
40:47 |
9. Piast Gliwice |
42 |
32 |
37:33 |
10. Widzew Łódź |
42 |
32 |
41:44 |
11. Stal Mielec |
42 |
32 |
40:45 |
12. Radomiak Radom |
38 |
32 |
40:53 |
13. Warta Poznań |
37 |
32 |
33:39 |
14. Puszcza Niepołomice |
36 |
32 |
37:48 |
15. Cracovia |
36 |
32 |
43:44 |
16. Korona Kielce |
32 |
32 |
36:43 |
17. Ruch Chorzów |
29 |
32 |
38:53 |
18. ŁKS Łódź |
21 |
32 |
30:71 |
1 Kwalifikacje (LM), 2-3 Eliminacje (LK), 16-18 Spadek (1 Liga)
|
|
• |
Bundesliga (33. kolejka) |
13-05-2024 |
FC Augburg - VFB Stuttgart 0:1 (0:0)
Guirassy (48)
SC Freiburg - Heindenheim 1:1 (1:1)
Doan (29) - Sessa (38)
RB Lipsk - Werder Brema 1:1 (0:1)
Sesko (61) - Seiwald (BS) (36)
Borussia Moenchengladbach - Eintracht Frankfurt 1:1 (1:1)
Hack (9) - Dina Ebimbe (35)
1. FC Koeln - 1. FC Union Berlin 3:2 (1:2)
Kainz (45), Tigges (87), Downs (90+2) - Knoche (15), Volland (19)
1. FSV Mainz 05 - Borussia Dortmund 3:0 (3:0)
Barreiro (12), Lee Jae-Sung (19, 23)
Darmstadt - TSG Hoffenheim 0:6 (0:5)
Bebou (2, 51), Beier (6, 44), Kaderabek (22), Kabak (26)
Bayern Monachium - VfL Wolfsburg 2:0 (2:0)
Zvonarek (4), Goretzka (13)
Bochum - Bayer Leverkusen 0:5 (0:2)
Schick (41), Boniface (45+2), Adli (76), Stanisic (86), Grimaldo (90+3)
DRUŻYNA |
PKT |
M |
+/- |
1. Bayer Leverkusen |
87 |
33 |
87:23 |
2. Bayern Monachium |
72 |
33 |
92:41 |
3. VFB Stuttgart |
70 |
33 |
74:39 |
4. RB Lipsk |
64 |
33 |
75:37 |
5. Borussia Dortmund |
60 |
33 |
64:43 |
6. Eintracht Frankfurt |
46 |
33 |
49:48 |
7. TSG Hoffenheim |
43 |
33 |
62:64 |
8. SC Freiburg |
42 |
33 |
44:56 |
9. Heindenheim |
39 |
33 |
46:54 |
10. FC Augburg |
39 |
33 |
49:58 |
11. Werder Brema |
39 |
33 |
44:53 |
12. VfL Wolfsburg |
37 |
33 |
40:53 |
13. Borussia Moenchengladbach |
34 |
33 |
56:63 |
14. Bochum |
33 |
33 |
41:70 |
15. 1. FSV Mainz 05 |
32 |
33 |
36:50 |
16. 1. FC Union Berlin |
30 |
33 |
31:57 |
17. 1. FC Koeln |
27 |
33 |
27:56 |
18. Darmstadt |
17 |
33 |
30:82 |
1-4 Awans (LM), 5 Awans (LE), 6 Awans (LK), 16 Baraż, 17-18 Spadek (2. Bundesliga)
|
|
|
|
|