20172017 Konstancin-Jeziorna 20192019 Konstancin-Jeziorna
|
Wewnętrzna Liga Młodzików |
|
Drużyna |
PKT |
M |
Z |
R |
P |
BR |
BIL |
|
|
1. |
UKS Wilanowskie Wilki |
12 |
4 |
4 |
0 |
0 |
44 |
:8 |
36 |
|
2. |
K.S. Delta Warszawa WI |
9 |
4 |
3 |
0 |
1 |
32 |
:20 |
12 |
|
3. |
K.S. Delta Warszawa GM |
6 |
3 |
2 |
0 |
1 |
29 |
:10 |
19 |
|
4. |
WAF Warszawa |
3 |
4 |
1 |
0 |
3 |
19 |
:33 |
-14 |
|
5. |
K.S. Delta Warszawa PP |
3 |
4 |
1 |
0 |
3 |
13 |
:31 |
-18 |
|
6. |
Alfa Przymierze Rodzin |
0 |
3 |
0 |
0 |
3 |
6 |
:41 |
-35 |
|
|
Piłkarz |
Bramki |
Asysty |
|
|
1. |
Bystroń Antoni |
2 |
0 |
|
2. |
Epelbaum Leon |
2 |
1 |
|
3. |
Furmanek Jan |
5 |
0 |
|
4. |
Jeżyński Franciszek |
11 |
3 |
|
5. |
Kozieł Emil |
1 |
4 |
|
6. |
Napiórkowski Jan |
1 |
0 |
|
7. |
Pedko Stanislav |
3 |
2 |
|
8. |
Radoń Bartosz |
1 |
2 |
|
9. |
Szaruta Olivier |
5 |
3 |
|
10. |
Szymczyk Leon |
1 |
2 |
|
11. |
Świerczyński Paweł |
0 |
1 |
|
12. |
Wiśniewski Jan |
0 |
2 |
|
Kolejka I |
07-04-2024 (14:00) niedziela |
|
K.S. Delta Warszawa WI |
- Alfa Przymierze Rodzin |
11 |
:2 |
(6:0) |
|
|
WAF Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa GM |
0 |
:14 |
|
|
|
K.S. Delta Warszawa PP |
- UKS Wilanowskie Wilki |
4 |
:7 |
|
|
|
|
Kolejka II |
14-04-2024 (16:30) niedziela |
|
WAF Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa WI |
3 |
:10 |
(1:5) |
|
|
K.S. Delta Warszawa GM |
- K.S. Delta Warszawa PP |
11 |
:0 |
|
|
|
UKS Wilanowskie Wilki |
- Alfa Przymierze Rodzin |
16 |
:0 |
|
|
|
|
Kolejka III |
21-04-2024 (09:15) niedziela |
|
K.S. Delta Warszawa PP |
- K.S. Delta Warszawa WI |
4 |
:11 |
(2:7) |
|
|
Alfa Przymierze Rodzin |
- WAF Warszawa |
4 |
:14 |
|
|
|
K.S. Delta Warszawa GM |
- UKS Wilanowskie Wilki |
4 |
:10 |
|
|
|
|
Kolejka IV |
27-04-2024 (11:00) sobota |
|
UKS Wilanowskie Wilki |
- K.S. Delta Warszawa WI |
11 |
:0 |
(7:0) |
|
|
WAF Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa PP |
2 |
:5 |
|
|
|
K.S. Delta Warszawa GM |
- Alfa Przymierze Rodzin |
_ |
:_ |
|
|
|
|
Kolejka V |
11/12-05-2024 |
|
K.S. Delta Warszawa WI |
- K.S. Delta Warszawa GM |
_ |
:_ |
|
|
|
WAF Warszawa |
- UKS Wilanowskie Wilki |
_ |
:_ |
|
|
|
Alfa Przymierze Rodzin |
- K.S. Delta Warszawa PP |
_ |
:_ |
|
|
|
|
Kolejka VI |
18/19-05-2024 |
|
Alfa Przymierze Rodzin |
- K.S. Delta Warszawa WI |
_ |
:_ |
|
|
|
K.S. Delta Warszawa GM |
- WAF Warszawa |
_ |
:_ |
|
|
|
UKS Wilanowskie Wilki |
- K.S. Delta Warszawa PP |
_ |
:_ |
|
|
|
|
Kolejka VII |
25/26-05-2024 |
|
K.S. Delta Warszawa WI |
- WAF Warszawa |
_ |
:_ |
|
|
|
K.S. Delta Warszawa PP |
- K.S. Delta Warszawa GM |
_ |
:_ |
|
|
|
Alfa Przymierze Rodzin |
- UKS Wilanowskie Wilki |
_ |
:_ |
|
|
|
|
Kolejka VIII |
01/02-06-2024 |
|
K.S. Delta Warszawa WI |
- K.S. Delta Warszawa PP |
_ |
:_ |
|
|
|
WAF Warszawa |
- Alfa Przymierze Rodzin |
_ |
:_ |
|
|
|
UKS Wilanowskie Wilki |
- K.S. Delta Warszawa GM |
_ |
:_ |
|
|
|
|
Kolejka IX |
08/09-06-2024 |
|
K.S. Delta Warszawa WI |
- UKS Wilanowskie Wilki |
_ |
:_ |
|
|
|
K.S. Delta Warszawa PP |
- WAF Warszawa |
_ |
:_ |
|
|
|
Alfa Przymierze Rodzin |
- K.S. Delta Warszawa GM |
_ |
:_ |
|
|
|
|
Kolejka X |
15/16-06-2024 |
|
K.S. Delta Warszawa GM |
- K.S. Delta Warszawa WI |
_ |
:_ |
|
|
|
UKS Wilanowskie Wilki |
- WAF Warszawa |
_ |
:_ |
|
|
|
K.S. Delta Warszawa PP |
- Alfa Przymierze Rodzin |
_ |
:_ |
|
|
|
Wewnętrzna Liga Młodzików |
|
Drużyna |
PKT |
M |
Z |
R |
P |
BR |
BIL |
|
|
1. |
K.S. Delta Warszawa WI |
27 |
10 |
9 |
0 |
1 |
72 |
:30 |
42 |
|
2. |
K.S. Delta Warszawa GM |
24 |
10 |
8 |
0 |
2 |
81 |
:31 |
50 |
|
3. |
KS Ursynów Warszawa |
15 |
10 |
5 |
0 |
5 |
51 |
:53 |
-2 |
|
4. |
K.S. Delta Warszawa PP |
12 |
10 |
4 |
0 |
6 |
55 |
:68 |
-13 |
|
5. |
WAF Warszawa |
9 |
10 |
3 |
0 |
7 |
43 |
:58 |
-15 |
|
6. |
TS Falenica |
3 |
10 |
1 |
0 |
9 |
19 |
:81 |
-62 |
|
|
Piłkarz |
Bramki |
Asysty |
|
|
1. |
Epelbaum Leon |
2 |
5 |
|
2. |
Furmanek Jan |
4 |
0 |
|
3. |
Goc Marcel |
1 |
1 |
|
4. |
Jaruzelski Konstanty |
0 |
1 |
|
5. |
Jeżyński Franciszek |
8 |
6 |
|
6. |
Koliakin Mykyta |
0 |
2 |
|
7. |
Kozieł Emil |
2 |
2 |
|
8. |
Lokwenc Maksymilian |
5 |
5 |
|
9. |
Napiórkowski Jan |
1 |
0 |
|
10. |
Pedko Stanislav |
9 |
6 |
|
11. |
Szaruta Olivier |
16 |
5 |
|
12. |
Szyjka Jakub |
0 |
1 |
|
13. |
Śmigielski Jarosław |
16 |
13 |
|
14. |
Świerczyński Paweł |
3 |
7 |
|
15. |
Yeats Olivier |
0 |
1 |
|
Kolejka I |
10-09-2023 (13:00) niedziela |
|
K.S. Delta Warszawa WI |
- KS Ursynów Warszawa |
11 |
:5 |
(4:4) |
|
|
TS Falenica |
- K.S. Delta Warszawa PP |
4 |
:11 |
|
|
|
WAF Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa GM |
2 |
:7 |
|
|
|
|
Kolejka II |
16-09-2023 (10:00) sobota |
|
K.S. Delta Warszawa WI |
- WAF Warszawa |
7 |
:2 |
(7:1) |
|
|
TS Falenica |
- KS Ursynów Warszawa |
0 |
:3 |
|
vo. |
|
K.S. Delta Warszawa GM |
- K.S. Delta Warszawa PP |
5 |
:6 |
|
|
|
|
Kolejka III |
24-09-2023 (10:45) niedziela |
|
K.S. Delta Warszawa PP |
- K.S. Delta Warszawa WI |
5 |
:12 |
(0:7) |
|
|
TS Falenica |
- K.S. Delta Warszawa GM |
2 |
:15 |
|
|
|
WAF Warszawa |
- KS Ursynów Warszawa |
4 |
:3 |
|
|
|
|
Kolejka IV |
30-09-2023 (17:00) czwartek |
|
TS Falenica |
- K.S. Delta Warszawa WI |
2 |
:13 |
(1:2) |
|
|
WAF Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa PP |
4 |
:5 |
|
|
|
KS Ursynów Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa GM |
5 |
:8 |
|
|
|
|
Kolejka V |
08-10-2023 (15:10) niedziela |
|
K.S. Delta Warszawa GM |
- K.S. Delta Warszawa WI |
1 |
:2 |
(1:1) |
|
|
WAF Warszawa |
- TS Falenica |
4 |
:2 |
|
|
|
K.S. Delta Warszawa PP |
- KS Ursynów Warszawa |
3 |
:4 |
|
|
|
|
Kolejka VI |
14-10-2023 (11:00) sobota |
|
KS Ursynów Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa WI |
3 |
:7 |
(3:3) |
|
|
K.S. Delta Warszawa PP |
- TS Falenica |
7 |
:8 |
|
|
|
K.S. Delta Warszawa GM |
- WAF Warszawa |
12 |
:6 |
|
|
|
|
Kolejka VII |
21-10-2023 (15:30) sobota |
|
WAF Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa WI |
2 |
:6 |
(1:2) |
|
|
KS Ursynów Warszawa |
- TS Falenica |
12 |
:0 |
|
|
|
K.S. Delta Warszawa PP |
- K.S. Delta Warszawa GM |
3 |
:10 |
|
|
|
|
Kolejka VIII |
28-10-2023 (11:30) sobota |
|
K.S. Delta Warszawa WI |
- K.S. Delta Warszawa PP |
8 |
:4 |
(4:2) |
|
|
K.S. Delta Warszawa GM |
- TS Falenica |
3 |
:0 |
|
vo. |
|
KS Ursynów Warszawa |
- WAF Warszawa |
6 |
:4 |
|
|
|
|
Kolejka IX |
04/05-11-2023 |
|
K.S. Delta Warszawa WI |
- TS Falenica |
3 |
:0 |
(3:0) |
vo. |
|
K.S. Delta Warszawa PP |
- WAF Warszawa |
9 |
:5 |
|
|
|
K.S. Delta Warszawa GM |
- KS Ursynów Warszawa |
14 |
:2 |
|
|
|
|
Kolejka X |
12-11-2023 (12:30) niedziela |
|
K.S. Delta Warszawa WI |
- K.S. Delta Warszawa GM |
3 |
:6 |
(2:1) |
|
|
TS Falenica |
- WAF Warszawa |
1 |
:10 |
|
|
|
KS Ursynów Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa PP |
8 |
:2 |
|
|
|
|
|
Skonieczny Krzysztof
Trener Skonieczny Krzysztof | Michajłowicz Jacek
Trener Asystent Michajłowicz Jacek | Mućko Maksymilian
Trener Praktykant Mućko Maksymilian | Tomankiewcz Dorian
Trener Praktykant Tomankiewcz Dorian | Jaoko Robert
Trener Bramkarzy Jaoko Robert |
| |
|
|
Jeżyński Franciszek |
04-02-2024 |
Dziś urodziny obchodzi Jeżyński Franciszek
Szczęścia, zdrowia, pomyślności z okazji urodzin życzą rogate dusze znad Jeziorka.
|
|
|
Koliakin Mykyta |
02-02-2024 |
Dziś urodziny obchodzi Koliakin Mykyta
Od kolegów i od kadry moc serdeczności dzisiaj płynie. Niech ten dzień urodzin szczęściem i spełnieniem marzeń się stanie.
|
|
|
Wiśniewski Jan |
01-02-2024 |
Dziś urodziny obchodzi Wiśniewski Jan
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń życzą wszystkie diabełki duże i małe.
|
|
|
Yeats Olivier |
01-02-2024 |
Dziś urodziny obchodzi Yeats Olivier
Szczęścia, zdrowia, pomyślności z okazji urodzin życzą rogate dusze znad Jeziorka.
|
|
|
Okiem trenera Krzysztofa Skoniecznego |
01-02-2024 |
To był miesiąc odpoczynku od szkoły, wyjazdów rodzinnych ze znajomymi, dla trzech zawodników z naszej drużyny wyjazd na obóz sportowy do Szklarskiej Poręby był dużą dawką sportową, ale oprócz tego, dobrej zabawy przy sprzyjających warunkach atmosferycznych, gdzie nie zabrakło śniegu i słońca. Zachęcam innych zawodników do korzystania z wyjazdów klubowych, które oprócz rozwoju sportowego uczą samodzielności, dyscypliny, poprawiamy współpracę zespołową, nawiązują się nowe relacje koleżeńskie z zawodnikami z innych drużyn, z którymi na codzień nie mamy kontaktu na treningach, a także dostarczają nam dużo radości podczas animacji i zabaw, które są zawsze obecne podczas obozów i zgrupowań. Na kilka dni wróciliśmy do treningów w Warszawie, teraz czekamy na sparing w pierwszym tygodniu lutego. KS
|
|
|
Powołania 2012 Wilanów |
31-01-2024 |
2012 Wilanów Sparing z KS Ursynów
04-02-2024 (niedziela) 10:15, Warszawa, ul. Kazimierzowska 58
Zbiórka 04-02-2024 (niedziela)
10:00, Warszawa, ul. Kazimierzowska 58, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)
Zawodnicy: Bystroń Antoni, Głuchowski Mateusz, Goc Marcel, Jeżyński Franciszek, Kozieł Emil, Maczel Ignacy, Napiórkowski Jan, Nilsson Alexander, Pedko Stanislav, Rukść Alexander, Szaruta Olivier, Szyjka Jakub, Szymczyk Leon, Świerczyński Paweł
Zabieramy:
LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (komplet treningowy, getry, dres treningowy, ortalion), sprzęt reprezentacyjny (dres reprezentacyjny, koszulka polo lub czerwona, skarpetki, w okresie letnim spodenki hotelowe, w okresie zimowym kurtka zimowa, czapka, rękawiczki), buty piłkarskie
KORKI, ochraniacze, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia). |
|
|
Szuster Aleksander |
09-01-2024 |
Dziś urodziny obchodzi Szuster Aleksander
Szczęścia, zdrowia, pomyślności z okazji urodzin życzą rogate dusze znad Jeziorka.
|
|
|
Rukść Alexander |
08-01-2024 |
Dziś urodziny obchodzi Rukść Alexander
Szczęścia, zdrowia, pomyślności z okazji urodzin życzą rogate dusze znad Jeziorka.
|
|
|
Piłkarski Obóz Przygotowawczy (Szklarska Poręba) |
02-01-2024 |
Zbiórka 14-01-2024 (niedziela) ul. Jeziorna 2, godzina 05:00
Wyjazd na obóz jest możliwy tylko i wyłącznie dla zawodników posiadających ważne badania dopuszczające do uprawiania sportu oraz przekazaną trenerowi kartę obozową.
UWAGA! Wszyscy jedziemy w bawełnianych czerwonych koszulkach klubowych (z ogonkami na plecach), drużyny reprezentacyjne w strojach reprezentacyjnych!
Przypominamy, że należy zabrać ze sobą:
- Sprzęt treningowy na halę (getry, spodenki, koszulki, bluza, spodnie treningowe, buty na halę, ochraniacze) w odpowiednich ilościach gwarantujących chłopcom normalne trenowanie gdyż w innym sprzęcie nie wolno wchodzić na zajęcia
- Bawełniane czerwone koszulki klubowe z ogonkami na plecach (minimum 4 sztuki)
- Sprzęt reprezentacyjny (kurtka, ortalion, czapka, rękawiczki, komin, worek treningowy, torba, plecak, dres reprezentacyjny, koszulki polo, szara/czarna bluza z kapturem, szare/czarne koszulki, skarpetki i inne – kto co ma)
- Odzież pozostała według uznania (przede wszystkim ciepła kurtka, czapka i rękawiczki)
- Obowiązkowo zabieramy dwa ręczniki, klapki, środki do higieny osobistej
- Bidon
- Suchy prowiant na drogę, nie dajemy słodyczy tylko kanapki i owoce!
- Książka (nie komiks) – obowiązkowo
- Drobne na prywatne wydatki oraz na zakup wody czy napojów na treningi.
Planowany powrót 20-01-2024 (sobota) ul. Jeziorna 2, około godziny 23:00
Prosimy w przypadku wątpliwości i pytań o kontakt z bezpośrednim trenerem lub z innym przedstawicielem klubu.
|
|
|
Zimowe obozy (Szklarska Poręba i Darłowo) |
29-12-2023 |
Przypominamy wszystkim, którzy wybierają się na zimowe wyjazdy do Szklarskiej Poręby (Piłkarski Obóz Przygotowawczy) i do Darłowa (Piłkarski Obóz Szkoleniowy), że termin kiedy zobaczymy się wchodząc do autokarów zbliża się milowymi krokami. Bardzo ważne jest aby wcześniej dokonać zapłaty końcowej za wyjazd, aby wznowić ważność dopuszczających badań lekarskich jeżeli jest taka potrzeba, uzupełnić sprzęt niezbędny na obozie. Już niebawem w zakładkach drużyn pojawią się informacje wyjazdowe zawierające więcej szczegółów.
|
|