Kacper
10

<<<   [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]   >>>

O diabełkach - Grzegorz Krysa 06-04-2011
Krzysztof TrzeciakowskiDzisiaj porozmawiamy z zawodnikiem rocznika 1999, który jest jednym z dwóch reprezentantów bratniej Ukrainy w naszym klubie. Cześć, od kiedy trenujesz piłkę nożną i co cię do tego skłoniło ?
Grzegorz Krysa – Piłkę nożną trenuję od dwóch lat. Zacząłem to robić w szkole i bardzo mi się to spodobało więc postanowiłem trenować w klubie.
KT - Czy chcesz w przyszłości być piłkarzem ?
GK – Tak, ponieważ piłkarze dużo zarabiają.
KT - Na jakiej grasz pozycji ?
GK – W ataku.
KT – Podoba Ci się ta pozycja czy wolałbyś grać na innej ?
GK – Podoba mi się i nie chciałbym jej zmieniać.
KT – Gdybyś dostał zadanie, aby zakwalifikować swojego trenera na jakąś pozycję na boisku, która byłaby to pozycja i dlaczego ?
GK – Ustawiłbym go na obronie, ponieważ jest szybki.
KT – Zamieniłbyś się rolami z Twoim trenerem ?
GK – Nie.
KT – Który element z całego treningu jest dla Ciebie najfajniejszy ?
GK – Strzały na bramkę i gra.
KT – Jaka rzecz, którą oferuje Ci nasz klub podoba Ci się najbardziej ?
GK – Bardzo dobrzy trenerzy oraz atmosfera w klubie.
KT - Jaki jest Twój piłkarski idol ?
GK - Mesut Ozil, ponieważ jest szybki i ma dobrze opanowaną technikę.
KT - Lubisz jakieś inne sporty poza piłką nożną ?
KT - Czy lubisz chodzić do szkoły ?
GK - Nie, ponieważ jest tam nudno i trzeba się dużo uczyć.
KT - Jaki jest twój ulubiony przedmiot ?
GK – Matematyka.
KT - Jaki jest twój cel na przyszłość ?
GK - Zostać trenerem piłki nożnej.
KT – Dziękuję za rozmowę.
GK – Dziękuję.

Okiem trenera Andrzeja Sepelaka 01-04-2011
Czas płynie nieubłaganie i nim się obejrzeliśmy zakończyliśmy trzy miesięczny okres przygotowań do rundy rewanżowej Warszawskiej Ligi Żaków. Marzec był dla nas bardzo pracowitym okresem. Jednak trzeba przyznać, że wszyscy systematycznie i sumiennie traktowali swoje obowiązki, czego efektem jest coraz lepsza dyspozycja chłopców i całego zespołu. Na sześć rozegranych spotkań kontrolnych pięć z nich rozstrzygaliśmy na naszą korzyść, Pierwszy tydzień to rywalizacja z zespołami Okęcia i Football Talent’s. To były zdecydowanie najsłabsze występy w naszym wykonaniu jednak trzeba zauważyć, że rozgrywaliśmy je bezpośrednio po przyjeździe z dziesięciodniowego obozu przygotowawczego. Gołym okiem można było zauważyć trud pracy, jaki włożyliśmy w ten wyjazd. W kolejnym tygodniu pozwoliliśmy sobie na chwilę oddechu i regenerację sił, co wpłynęło na moich podopiecznych bardzo korzystnie. Potwierdził to sparing z drużyną Ursusa, która w tegorocznym finale Delta Cup mierząc się z nami zabrała nasze najcenniejsze trofeum. Jednak tamte czasy to już historia, a we wspomnianym spotkaniu kontrolnym byliśmy już innym zespołem niż w grze z przed tygodnia. Poziom zaangażowania, dyscypliny taktycznej i ilości prostych niewymuszonych błędów technicznych, był już zadowalający. Przełożyło się to na zdecydowanie lepszy występ i końcowy wynik. Druga połowa marca była kontynuacją dobrej pracy ze strony diabełków i równie satysfakcjonujących występów podczas rywalizacji z zespołami z Pruszkowa, po raz kolejny Okęcia oraz Piaseczna. Wyniki kolejno 16:1 (z Pruszkowem), 7:1 (z Okęciem), oraz 3:2 (z Piasecznem) są najlepszym wyznacznikiem tego jak wykorzystaliśmy czas na przygotowanie się do ligi. Pozwoliło nam to nabrać większej pewności siebie oraz zmotywowało do jeszcze cięższej pracy na treningach. Chciałbym zauważyć, że nie bylibyśmy w tym miejscu bez systematycznej pracy wszystkich naszych chłopców. Mimo treningów wymagających dużego nakładu sił i motywacji, która była potrzebna choćby podczas przygotowań motorycznych, diabełki spisały się wzorowo. Poprawiliśmy taktykę gry obronnej, która przez dość długi okres była naszą pięta Achillesa, oraz poprawiliśmy poziom umiejętności technicznych. Wciąż pewnym naszym problemem jest skuteczność strzelecka, nad którą cały czas pracujemy. Prócz wielu dobrych słów, które napisałem o naszej pracy należy przede wszystkim pamiętać o tym, że to nie koniec naszych obowiązków. Dopiero stworzyliśmy podwaliny, swego rodzaju fundament, który musi nam posłużyć do zbudowania jak najwyższego poziomu sportowego. Do tego jednak potrzebna jest dalsza zadowalająca frekwencja na treningach, odpowiednie przygotowanie do zajęć, pracowitość oraz dążenie do ciągłego rozwoju. AS

Sparing z KS Piaseczno 26-03-2011
Tak, jak już wcześniej zasygnalizowaliśmy dziś rozegraliśmy kolejny mecz kontrolny. Zapowiadanym rywalem była drużyna z Piaseczna. Od pierwszej minuty wyszliśmy na boisko z jednym konkretnym celem - wygrać. Wraz z pierwszym gwizdkiem sędziego widać było dużą determinację w naszych szeregach. Wysoki poziom zaangażowania, mocny pressing na przeciwnika pozwolił nam narzucić własny styl gry. Dobrze rozgrywaliśmy piłkę, prawidłowo przenosząc ciężar gry w odpowiednie sektory boiska. W pierwszej części mieliśmy okazję widzieć dużą różnorodność rozwiązań. Zmienialiśmy tempo gry raz grając, krótko piłką a raz z pominięciem linii pomocy, co pozwało nam zaskakiwać przeciwnika i stwarzać zagrożenie pod jego bramką. Pierwszego gola zdobyliśmy na raty. Po mocnym precyzyjnym strzale Przemka piłka trafia w poprzeczkę, a całą akcje kończy dobrze ustawiony Jaś. Kilka minut później mogliśmy zdobyć drugą bramkę, w identycznej sytuacji. Strzał Kacpra ląduje na spojeniu słupka z poprzeczką, po którym piłka trafia jeszcze pod nogi jednego z naszych zawodników, lecz dzięki dobrej asekuracji obrońców, nie zaliczamy drugiego celnego trafienia. Co się jednak nie udało w pierwszej kwarcie odrabiamy w drugiej po bardzo dobrej dwójkowej akcji Maksa i Kamila. Szybkie rozegranie dwa na jeden i mocny strzał po długim słupku Maksa daje nam podwyższenie rezultatu. Do końca drugiej części pracowaliśmy na wysokich obrotach dobrze realizując przedmeczowe założenia. Prócz dobrej, aktywnej i skutecznej gry ofensywnej musimy również zwrócić uwagę na poprawna grę w destrukcji. Michał z Przemkiem z każdym spotkaniem rozumieją się coraz lepiej, a przy równie dobrej asekuracji chłopców z pozostałych linii radzimy sobie coraz lepiej. Druga połowa meczu już nie była tak efektywna w naszym wykonaniu. W nasze szeregi wkradało się coraz więcej prostych błędów technicznych i strat, czego efektem musiała być wzmożona praca w odbiorze piłki. Brak poszanowania piłki, dłuższego utrzymania się w jej posiadaniu sprawiał, że z każdą minuta traciliśmy coraz więcej sił oddając inicjatywę przeciwnikowi. Nie oznacza to jednak, że nie stwarzaliśmy zagrożenia pod bramką rywala. Po jednej z szybkich wyprowadzonych akcji, w bardzo dobrej sytuacji znalazł się Jaś. Obrońca z Piaseczna przy próbie odbioru piłki zaatakował nogi naszego napastnika, co skończyło się rzutem karnym. Pewnym technicznym strzałem piłkę w siatce umieszcza Kamil. Ostatnia kwarta to obraz dość chaotycznej gry, spowodowanej z pewnością dużym wkładem sił w poprzednich 45 minutach. Mimo to nie zamierzaliśmy oddać tego, co wypracowaliśmy i do ostatniego gwizdka sędziego realizowaliśmy zadania na tyle, na ile mieliśmy motywacji i sił. Z przekroju całego spotkania możemy być zadowoleni potwierdzając coraz lepsza formę przed zbliżającymi się rozgrywkami. Dwa słowa należą się Jasiowi, który po raz kolejnym zaprezentował się w naszych szeregach. Zaliczając bramkę, asystę przy rzucie karnym oraz prawidłowo współpracując z innymi chłopcami pokazał, że jest wartościowym młodym piłkarzem. Czekamy na kolejne występy Jasia w barwach diabełków i równie dobre reprezentowanie naszego klubu. Wszyscy dziś zasłużyli na duże brawa pokazując wysoki poziom sportowy i ogromny charakter do gry. Brawo !!! AS

K.S. Delta Warszawa
– KS Piaseczno 3:2 (2:1)

Skład: Sokołowski P. – Popławski M., Durka P. – Durka S., Waśniowski K., Franczuk M. – Bruski J.

Wchodzący: Glinicki K., Heczko M., Jaszczuk O., Krysa G., Płażalski I., Pstrong S., Rogoń F., Sadowski O., Witkowski K.

Bramki: ’10 Bruski J. – Durka P., ’23 Franczuk M. – Waśniowski K. , ’35 Waśniowski K. – Bruski J.

Sparing z Okęciem Warszawa 23-03-2011

Zaledwie kilka dni temu mieliśmy okazję pojedynkować się z chłopcami z Pruszkowa, tym razem zaprosiliśmy zespół z Radarowej. Od pierwszych minut założenia były proste. Mamy ograniczyć grę rywala do minimum szybko wchodząc w posiadanie piłki. Początek spotkania to nasza przewaga jednak okraszona dużą ilością niedokładności w grze. Z każdą minutą jednak coraz lepiej wchodziliśmy w spotkanie stwarzając sobie, co chwile klarowne sytuacje. Ilość nieskończonych akcji już w pierwszej części mogła przyprawić o zawrót głowy, a to był dopiero początek naszej niechlubnej statystyki w tym zakresie. Szczerze mówiąc dobrze, że takowa nie była prowadzona, gdyż dzisiejszym spotkanie pobilibyśmy wszelkie rekordy w ilości niecelnych strzałów. Kolejne kwart przynosiły coraz wyraźniejsza przewagę naszego zespołu, a w zasadzie kompletną deklasację, gdyż przez zdecydowana większość czasu gry przeciwnik tylko wybijał piłkę na nasza połowę boiska. Mimo słabszej dyspozycji gości po części spowodowanej brakiem najlepszych zawodników nie potrafimy korzystać z tej słabości. Nie myślimy racjonalnie, wdając się w niepotrzebne pojedynki oraz zbytni pośpiech, co bardzo często kończyło się niecelnym zagraniem bądź stratą piłki. W drugiej połowie zostały narzucone dodatkowe zadania ograniczające w pewnym stopniu nonszalancję w naszej grze. Dwa kontakty oraz dłuższe utrzymywanie się przy posiadaniu piłki, zmieniło w pewien sposób obraz gry. Nasze poczynania, choć z każdym spotkaniem są coraz pewniejsze, to jednak cały czas brak w nich pełnej harmonii. Przeplatamy płynne, złożone i niekonwencjonalne zagrania, bardzo niecelnymi, obfitującymi w proste błędy techniczne. Za kilka dni kolejny nasz sprawdzian z silnym zespołem z Piaseczna, gdzie rywal postawi nam wysoko poprzeczkę, a my będziemy mogli z większym prawdopodobieństwem ocenić nasz aktualny poziom sportowy. AS

K.S. Delta Warszawa – Okęcie Warszawa 7:1 (4:0)

Skład: Sokołowski P. – Popławski M., Durka P. – Pstrong S., Waśniowski K., Franczuk M. - Rogoń F.

Wchodzący: Durka S., Glinicki K., Heczko M., Jaszczuk O., Krysa G., Płażalski I., Sadowski O., Witkowski K.

Bramki: ‘2 Waśniowski K. – Popławski M., ’11 Waśniowski K. – Witkowski K., ’23 Pstrong S. – Rogoń F., ’27 Glinicki K. – Krysa G., ’41 Pstrong S. – Waśniowski K., ’49 Witkowski K. – Heczko M., ’58 Durka P. – Franczuk M.

Od kwietnia nowe grafiki ! 23-03-2011
Za oknem robi się coraz cieplej. Ostatnie dni trenujemy w cyklu zimowym. Już od 04-04-2011 roku wszystkie zajęcia przenosimy na nasz klubowy obiekt i trenujemy według nowego grafiku. W zakładce „TRENINGI” dostępny jest już wiosenny plan zajęć.

W przypadku naszych programów „Przedszkole Orlika” i „Szkoła Orlika” również kończymy z zajęciami pod dachem. Od 04-04-2011 jest nowy grafik, wszystkie treningi przenoszone są na Orlik w Wilanowie przy ulicy Sytej 123. W zakładce „ORLIKI” i dalej w pod zakładce „Wilanów – 1” podane są nowe dni i godziny.

Zapraszamy wszystkich serdecznie na zajęcia !

Sparing ze Zniczem Pruszków 19-03-2011
Kolejny nasz mecz kontrolny za nami. Dziś do wspólnej rywalizacji zaprosiliśmy chłopców z Pruszkowa. Jak sam wynik wskazuje nie była to dla nas zbyt ciężka przeprawa. Drużyna przeciwna pozwalała nam na, wiele co skrzętnie wykorzystaliśmy. Jednak dla nas najważniejsza była postawa wszystkich zawodników na boisku. Mimo, że zbyt dużo walki nas ten pojedynek nie kosztował i taki występ nie może być żadnym punktem odniesienia to jednak należy zauważyć, że chłopcy z każdym występem coraz lepiej się rozumieją. Co prawda nigdy nie jest tak dobrze żeby nie mogło być lepiej, ale różnice widać gołym okiem. Zaczynamy pracować wszystkimi zawodnikami, zarówno w ataku jak i w destrukcji, nie przetrzymujemy zbyt długo piłki oraz podejmujemy coraz lepsze decyzje. Wszystko to z każdym tygodniem zdąża do coraz lepszych występów naszych diabełków. Zdecydowanie poprawiliśmy skuteczność podań, co było naszym dużym problemem jeszcze kilka tygodni temu. Zdecydowanie pozytywnie dziś wyróżnił się Sebastian, który z każdym spotkaniem pokazuje nam, że jest coraz silniejszym punktem drużyny. Dwa słowa należą się Kamilowi i Filipowi, którzy coraz lepiej dyrygują naszym zespołem nadając tempo i charakter naszej gry. Nie będę wyróżniał wszystkich, choć każdy z moich podopiecznych miał swoje dobre „pięć minut”, ale cieszy coraz lepsza dyspozycja całego zespołu, co również przekłada się na zaangażowanie boiskowe. Zaliczając dobry występ pamiętajmy o tym, że przed nami jeszcze bardzo długa droga i ciężka praca do założonych celów, ale również musimy sobie zdawać sprawę, że drzemie w całym zespole bardzo duży potencjał, który musimy wykorzystać jak najlepiej. AS

– Znicz Pruszków 16:1 (7:1)

Skład: Sokołowski P. – Popławski M., Durka P. – Rogoń F., Waśniowski K., Płażalski I. – Franczuk M.

Wchodzący: Durka S., Glinicki K., Heczko M., Krysa G., Pstrong S., Witkowski K.

Bramki: Durka P. x3, Franczuk M. x 1, Glinicki K. x2, Krysa G. x 2, Pstrong S. x2, Rogoń F. x1, Waśniowski K. x3, Witkowski K. x 2

Nowe zajęcia na basenie ! 17-03-2011
Jak dużym obciążeniem dla młodego organizmu jest wyczynowe uprawianie sportu wiemy wszyscy. Jednak istnieją sposoby na wspomaganie procesu treningowego zajęciami regeneracyjnymi. Taką rolę mogą spełniać właściwie prowadzone zajęcia na basenie. Posiadając taką wiedzę, wykwalifikowaną kadrę, możliwości postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę o trening regeneracyjny w wodzie i szeroko pojętą odnowę biologiczną. Dzięki specjalnemu programowi z Ministerstwa Sportu i Turystyki mamy możliwość w 2011 wdrożyć te zajęcia. Mamy nadzieję, że w kolejnych latach uda się kontynuować tą inicjatywę. Na nasze potrzeby mamy do dyspozycji najnowocześniejszy basen w Warszawie, który należy do OSiR Włochy przy ul. Gładkiej 18. Basen o odpowiedniej temperaturze wody, jacuzzi, sauna, grupa instruktorów wysokiej klasy wszystko posłuży naszym podopiecznym do stania się jeszcze lepszymi piłkarzami. Każda grupa będzie korzystać z basenu raz w tygodniu w sobotę bądź w niedzielę. Uzależniamy to od dnia rozgrywania spotkania mistrzowskiego lub kontrolnego. Dokładny grafik zostanie podany do wiadomości w chwili potwierdzenia terminów wszystkich spotkań. Zajęcia trwać będą godzinę i obok doskonalenia techniki pływania zawrą w sobie elementy odnowy biologicznej tak potrzebnej po tygodniu ciężkich treningów specjalistycznych. Pierwsze zajęcia odbędą się 9 i 10 kwietnia. Wierzymy, że wszystkim przypadnie do gustu nasza propozycja nowych zajęć. SG

Sparing z KS Ursus Warszawa 12-03-2011
Kolejny tydzień przygotowań za nami i jak zawsze koniec tygodnia to czas na kontrolę naszej pracy. Tym razem spotkaliśmy się z drużyną z Ursusa. Od pierwszych minut zdecydowany nacisk położyliśmy na prawidłową pracę w obronie, gdyż ostatnimi czasy mieliśmy w tym elemencie dużo problemów. Rozpoczynamy zdecydowanie lepiej, prawidłowo kryjąc swoich rywali i nie pozwalając im na zbyt dużo. Szybko przekłada się to na ilość posiadania piłki i sytuacji, które sobie stworzyliśmy. Już w pierwszym minutach mieliśmy kilka dogodnych okazji, aby otworzyć wynik spotkania. Wykorzystujemy tylko jedną, przy czym popełniamy również błąd indywidualny w defensywie i kończymy pierwszy kwadrans remisem. Mimo to pierwsze piętnaście minut zapowiadało zdecydowanie lepszy występ naszych chłopców niż ostatnio. Kolejna kwarta rozegrana w naszym wykonaniu równie poprawnie. Stworzyliśmy sobie kilka kolejnych sytuacji strzeleckich przy jednoczesnej dobrej asekuracji naszej bramki i prawidłowej grze w odbiorze piłki. Trzecie piętnaście minut należało do tych najsłabszych w naszym wykonaniu. Najpierw nasi obrońcy zafundowali kilka prezentów podczas stałych fragmentów gry. Szkolne błędy w trakcie wznawiania piłki z autu skończyły się dla nas strata dwóch bramek. Kolejnym mankamentem był brak krycia w środkowej strefie boiska, co skutkowało kilkoma kontrami, w których nasi obrońcy musieli stawiać czoła trzem zawodnikom drużyny przeciwnej. Właśnie w jednej z takich akcji tracimy ostatnia bramkę. Po kilku zmianach taktycznych i wyraźnym zwróceniu uwagi na ten element wróciliśmy na dobre tory i ponownie przenieśliśmy ciężar gry na połowę przeciwnika. Kończymy rywalizację kilkoma dobrymi zagraniami i dwoma celnymi trafieniami. Uważam, że tydzień lżejszej pracy wpłynął pozytywnie na chłopców, którzy dziś mimo kilku indywidualnych błędów zaprezentowali się znacznie lepiej niż w zeszłym tygodniu. Na końcowy wynik w dużym stopniu miała wpływ nie tylko dobra gra obrońców, którzy stanęli na wysokości zadania, ale również postawa Michała, Konrada, Sebastiana i Grzesia, którzy potwierdzają coraz lepszą dyspozycję. AS

K.S. Delta Warszawa – KS Ursus Warszawa 5:4 (3:1)

Skład: Sokołowski P. – Kociszewski K., Durka P. – Rogoń F., Waśniowski K., Franczuk M. – Durka S.

Wchodzący: Glinicki K., Heczko M., Jaszczuk O., Krysa G., Pstrong S., Sadowski O., Witkowski K.

Bramki: ‘6 Waśniowski K, - Kociszewski K., ’19 Pstrong S. – Durka P., ’25 Witkowski K. – Waśniowski K., ‘48 Krysa G. – Waśniowski K., ’58 Kociszewski K.

Sparing z Football Talents 05-03-2011
Dzisiejsze spotkanie z drużyną Football Talents nie daje nam powodów do radości. W zasadzie powiela się sytuacja z środy, kiedy to głównym mankamentem jest nasza gra defensywna. Absolutnie nie mam zamiaru obwiniać tu tylko linii obrony. Winny jest cały zespół, który niewiele zrobił, aby zapobiec atakom rywala. Drużyna przeciwna wypunktowała nas najprostszymi sposobami. Długa piłka zagrywana na dwóch graczy z przodu, za każdym razem sprawiała nam nie lada problemy. Kolejnym naszym problemem była ilość niewykorzystanych sytuacji. O ile pozytywne może być częste przechwytywanie piłki w środku pola, to niestety ilość skutecznie zakończonych szybkich ataków przyprawia o ból głowy. Ostatnim problemem, jaki rzuca się w oczy to poziom zaangażowania. Zdajemy sobie sprawę, że kontynuujemy treningi bez żadnego oddechu po pracowitym obozie, lecz mimo to nie powinniśmy schodzić poniżej pewnego poziomu. Musimy jak najszybciej wyjść z zadyszki, jaką złapaliśmy i zacząć ponownie pracować na swoim wysokim poziomie. Przecież to, że grać potrafimy udowodniliśmy choćby będąc na obozie, gdzie naszym największym atutem była wola walki i determinacja. Ostatnio nam tego zdecydowanie brakuje. Mamy jeszcze trochę czasu, aby złapać oddech i wrócić na właściwe tory, aby wysiłek, jaki włożyliśmy podczas przygotowań odniósł zamierzony skutek. AS

K.S. Delta Warszawa – Football Talents 4:8 (2:3)

Skład: Sokołowski P. – Glinicki K., Durka P. – Rogoń F., Waśniowski K., Durka S. – Heczko M.

Wchodzący: Franczuk M., Jaszczuk O., Płażalski I., Pstrong S., Sadowski O., Witkowski K.

Bramki: ‘5 Samobójcza, ’24 Jaszczuk o. - Heczko M., ’38 Waśniowski K. – Jaszcuk O., 47 Pstrong S.

Sparing z Okęciem Warszawa 03-03-2011
Wczoraj w ramach treningu rozegraliśmy mecz kontrolny z chłopcami z ulicy Radarowej. Niestety nie możemy być zadowoleni z tego występu. W zasadzie ciężko wskazać okres dobrej gry przez dłuższy czas. Przeplataliśmy mądrą grę taktyczną fatalnymi błędami, jakie nie powinny nam się na tym etapie już przytrafiać. Co prawda to my rozgrywaliśmy piłkę, a przeciwnik ograniczał się do długich wybić lecz ilość niecelnych podań była dziś przygniatająca. Pomijając fakt braku naszego lidera w defensywie nasza gra obronna wołała o pomstę do nieba. Kilka bramek straciliśmy bezpośrednio po podaniu naszego obrońcy do napastnika. Kolejnym zatrważającym elementem jest nasza współpraca między poszczególnymi liniami. Co prawda jest to jeden z naszych pierwszych pojedynków w tym roku na otwartych boiskach, lecz widać gołym okiem, że mamy przed sobą jeszcze ogrom pracy. Za kilka dni kolejne spotkanie w czasie, którego będziemy korygować błędy, jakie występują w naszej grze. AS

– Okęcie Warszawa 9:7 (3:3)

Skład: Sokołowski P. – Glinicki K., Durka P. – Rogoń F., Waśniowski K., Franczuk M. – Durka P.

Wchodzący: Heczko M., Jaszczuk O., Kociszewski K., Krysa G., Pstrong S., Szatan K., Witkowski K.

Bramki: ‘7 Durka S. – Rogoń F., ’15 Franczuk F. – Waśniowski K.,’23 Durka S. – Waśniowski K., ’34 Durka S. – Sokołowski P., ’37 Szatan K. – Kociszewski K., Pstrong S. – Kociszewski K., ’49 Franczuk M. – Glinicki K., ’54 Franczuk M. – Glinicki K., ’57 Durka S. – Witkowski K.