Od kolegów i od kadry moc serdeczności dzisiaj płynie. Niech ten dzień urodzin szczęściem i spełnieniem marzeń się stanie.

Grala Szymon 05-02-2024

Dziś urodziny obchodzi Grala Szymon

Pyza Szymon 05-02-2024

Dziś urodziny obchodzi Pyza Szymon

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń życzą wszystkie diabełki duże i małe.

Sparing z KS Ursus Warszawa 04-02-2024

Wczoraj mecz z Pogonią Szczecin, dzisiaj z Ursusem Warszawa. Okres przygotowawczy rządzi się swoimi prawami i ma za zadanie przygotować nas do występów w lidze.
Porozbijani, zmęczeni, bez kilku ważnych zawodników przystąpiliśmy do spotkania z kolegami z Ursusa niemrawo i bez energii. W pierwszej połowie Ursus dominował. Rywal był szybszy, bardziej ruchliwy, lepiej posługiwał się piłką. My nie mieliśmy pomysłu na grę a nasze kontrataki przerywali obrońcy. Po zmianie stron zaczęliśmy grać lepiej, dłużej utrzymywaliśmy się przy piłce i potrafiliśmy przenieść grę na połowę przeciwnika. Stwarzaliśmy też sytuacje bramkowe, z których dwie wykorzystaliśmy. Nasze akcje były płynne, często rozgrywane z pierwszej piłki. Pod koniec meczu znów opuściły nas siły co wykorzystali szybcy napastnicy Ursusa. Mecz, szczególnie w drugiej połowie podobał się licznie zgromadzonym kibicom, którzy często brawami nagradzali zagrania naszych zawodników. Teraz czeka nas zasłużona przerwa w sparingach. Skoncentrujemy się na pracy na treningach i doskonaleniu naszych umiejętności. Oba mecze pokazały nam nad jakimi elementami naszej gry powinniśmy się skupić. RZ

KS Ursus Warszawa - K.S. Delta Warszawa 4:2 (2:0)

Bramki: 45' Kapelko F., 72' Pomorski W.

Skład: Drużicki M. - Radecki J., Zarzycki F., Kasprzykowski Sz., Strozik K., Piotrowski J., Chodowski P., Materliński M., Kapelko F.

Wchodzący: Grala Sz., Mosakowski K., Pomorski W., Suska D., zaw. testowany

Sparing z Pogonią Szczecin 03-02-2024

W sobotę rozegraliśmy pierwszy mecz kontrolny po obozie. Naszym przeciwnikiem była Pogoń Szczecin. Od początku spotkania na boisku było mnóstwo walki. My próbowaliśmy budować grę w ataku pozycyjnym, a Pogoń raczej nastawiła się na grę z kontry. Nie potrafiliśmy jednak opanować emocji. Nasza gra była za szybka. W prostych sytuacjach, tworząc przewagę, zbyt szybko próbowaliśmy rozwijać atak. Nawet jeśli nam się to udało, przeciwnik przerywał nasze akcje daleko od pola karnego. W pierwszej połowie żadnej z drużyn nie udało się stworzyć klarownej sytuacji do zdobycia bramki. Druga część spotkania wyglądała podobnie. Dużo walki, ogromne zaangażowanie, poświęcenie zawodników, ale niestety przeciwnikowi udało się wyprowadzić kontry po których traciliśmy bramki. Na pewno, ten mecz, jest to dla nas doskonałym doświadczeniem. Mogliśmy zmierzyć się z drużyną z jednej najlepszych piłkarskich akademii w kraju. Przez długie fragmenty meczu rywalizowaliśmy jak równy z równym. Indywidualne błędy, które zdarzają się przecież nawet najlepszym, nie pozwoliły jednak osiągnąć korzystnego wyniku. W końcu też uda nam się zapanować nad emocjami. Dzięki temu łatwiej nam będzie podejmować na boisku najlepsze decyzje. RZ

K.S. Delta Warszawa - Pogoń Szczecin 0:3 (0:0)

Skład: Mech W. - Radecki J., Jarzyński Sz., Kasprzykowski Sz., Kapelko F., Zarzycki F., Strozik K., Piotrowski J., Chodowski P., Materliński M., Wieczorkowski Sz.

Wchodzący: Druzicki M., Dembowski M., Kopciński K., Mora F., Mosakowski K., Pomorski W., Suska D.

Powołania 2011 02-02-2024
2011
Sparing z Ursus Warszawa

04-02-2024 (niedziela) 10:00, Warszawa, ul. Sosnkowskiego 3
Zbiórka 04-02-2024 (niedziela) 9:15, Warszawa, ul. Sosnkowskiego 3, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)

Zawodnicy: Chodowski Piotr, Dembowski Michał, Druzicki Mikołaj, Grala Szymon, Kapelko Filip, Kasprzykowski Szymon, Materliński Mikołaj, Mosakowski Krzysztof, Piotrowski Jeremi, Pomorski Wojciech, Pyza Szymon, Radecki Jakub, Strozik Kajetan, Suska Dominik, Wieczorkowski Szymon, Zarzycki Filip, jeden zawodnik testowany

Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (komplet treningowy, getry, dres treningowy, ortalion), sprzęt reprezentacyjny (dres reprezentacyjny, koszulka polo lub czerwona, skarpetki, w okresie letnim spodenki hotelowe, w okresie zimowym kurtka zimowa, czapka, rękawiczki), buty piłkarskie KORKI, ochraniacze, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia).

2011
Sparing z Pogoń Szczecin

03-02-2024 (sobota) 18:30, OSiR Bemowo ul. Obrońców Tobruku 11, 01-494 Warszawa
Zbiórka 03-02-2024 (sobota) 17:30, OSiR Bemowo ul. Obrońców Tobruku 11, 01-494 Warszawa, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)

Zawodnicy: Chodowski Piotr, Dembowski Michał, Druzicki Mikołaj, Jarzyński Szymon, Kapelko Filip, Kasprzykowski Szymon, Kopciński Kacper, Materliński Mikołaj, Mech Wiktor, Mora Filip, Mosakowski Krzysztof, Piotrowski Jeremi, Pomorski Wojciech, Radecki Jakub, Strozik Kajetan, Suska Dominik, Wieczorkowski Szymon, Zarzycki Filip

Okiem trenera Roberta Złotnika 01-02-2024

Głównym wydarzeniem stycznia był wyjazd na obóz do Darłowa. Dziewięć dni spędzonych w doskonałych warunkach to okres wytężonej pracy na treningach, ale również zabawy i odpoczynku. Na zajęciach treningowych skupialiśmy się głównie na taktyce indywidualnej i technice. Chociaż uważam, że są one w naszym zespole na wysokim poziomie, to jednak wszyscy wiemy, że mistrzostwo osiąga się codzienną, systematyczną pracą. Rozpoczęliśmy również pracę teoretyczną. Przedstawienie i przypomnienie w formie wykładu i prezentacji głównych zasad gry na pewno pozwoli zawodnikom lepiej wyobrazić i zaplanować swoje zachowania na boisku. Po treningach był czas na zabawę, spacery, szaleństwa w basenie i rozmowy. Pierwsze zajęcia po obozie pokazały, że mamy mnóstwo energii a spędzony na obozie czas spożytkowaliśmy bardzo dobrze. RZ

Sparing z Gryfem Słupsk 21-01-2024

Za nami pierwszy mecz sparingowy w tym roku. Zagraliśmy z drużyną Gryfa Słupsk. Przeciwnik nie był najsilniejszy, ale bardzo, bardzo zdeterminowany.  Braki w technice i taktyce nadrabiał walecznością i poświęceniem oraz dosyć ostrą grą. My zaś do meczu podeszliśmy bardzo rozlużnieni. Przez pierwsze minut graliśmy nawet ładnie, ale po błędach własnych szybko zostalismy skarceni. Dalej niestety gralismy już powoli, niedokładnie, nie tworzyliśmy drużyny, a jakoś gry obrazuje wynik do przerwy. Po przerwie obraz gry nie uległ niestety dużej zmianie. W dalszym ciągu byliśmy rozkojarzeni, zapominaliśmy o najprostszych zasadach. Stać nas było tylko na pojedyncze składne akcje i kilka indywidualnych zagrań. Przegraliśmy zasłużenie, ale z rozmów między zawodnikami po ostatnim gwizdku sędziego wnioskować można, że następny mecz będzie wyglądał zupełnie inaczej. To, że potrafimy grać w piłkę drużyna pokazała już na wieczornym treningu. RZ

K.S. Delta Warszawa - Gryf Słupsk 4:7 (1:4)

Bramki: 24', 78' Materliński, 61' Wieczorkowski, 70' Kolanowski J.

Skład: Druzicki M. – Radecki J., Jarzyński Sz., Kasprzykowski Sz. - Kapelko F., Zarzycki F., Piotrowski J., Pawluczuk J., - Chodowski P., Materliński M - Wieczorkowski Sz.

Wchodzący: Krośnicki M. - Dembowski M., Kolanowski J., Kopciński K., Mosakowski K., Mora F., zaw. testowany