20172017 Konstancin-Jeziorna 20192019 Konstancin-Jeziorna
|
Ekstraliga Juniorów Młodszych |
|
Drużyna |
PKT |
M |
Z |
R |
P |
BR |
BIL |
|
|
1. |
Legia Warszawa SA |
35 |
14 |
11 |
2 |
1 |
53 |
:16 |
37 |
|
2. |
Escola Varsovia |
33 |
14 |
11 |
0 |
3 |
42 |
:18 |
24 |
|
3. |
K.S. Delta Warszawa |
25 |
14 |
7 |
4 |
3 |
31 |
:28 |
3 |
|
4. |
KOSA Konstancin |
24 |
14 |
8 |
0 |
6 |
51 |
:30 |
21 |
|
5. |
SEMP Ursynów |
16 |
14 |
5 |
1 |
8 |
25 |
:36 |
-11 |
|
6. |
SSM Wisła Płock |
15 |
14 |
4 |
3 |
7 |
27 |
:42 |
-15 |
|
7. |
Znicz Pruszków |
9 |
14 |
2 |
3 |
9 |
25 |
:41 |
-16 |
|
8. |
MOSiR Mińsk Maz. |
4 |
14 |
1 |
1 |
12 |
15 |
:58 |
-43 |
|
|
Piłkarz |
Bramki |
Asysty |
|
|
1. |
Ciurkot Oliwier |
0 |
1 |
|
2. |
Ede Bright |
6 |
7 |
|
3. |
Frączek Kamil |
1 |
1 |
|
4. |
Hoppe Mateusz |
1 |
1 |
|
5. |
Konanau Maksim |
13 |
5 |
|
6. |
Kostrzeba Filip |
0 |
1 |
|
7. |
Król Kacper |
3 |
0 |
|
8. |
Lubelski Maciej |
2 |
1 |
|
9. |
Michalski Paweł |
2 |
4 |
|
10. |
Mućko Maksymilian |
1 |
1 |
|
11. |
Mulawa Łukasz |
1 |
3 |
|
12. |
Pawłowski Igor |
0 |
2 |
|
13. |
Perliceusz Mateusz |
0 |
1 |
|
14. |
Sierakowski Kamil |
1 |
1 |
|
15. |
Zaleski Jakub |
0 |
1 |
|
Kolejka I |
20-03-2022 (12:00) niedziela |
|
K.S. Delta Warszawa |
- KOSA Konstancin |
3 |
:8 |
(2:3) |
|
|
Escola Varsovia |
- Znicz Pruszków |
3 |
:2 |
|
|
|
Legia Warszawa SA |
- SSM Wisła Płock |
6 |
:1 |
|
|
|
MOSiR Mińsk Maz. |
- SEMP Ursynów |
2 |
:5 |
|
|
|
|
Kolejka II |
26-03-2022 (13:30) sobota |
|
SSM Wisła Płock |
- K.S. Delta Warszawa |
3 |
:3 |
(2:0) |
|
|
MOSiR Mińsk Maz. |
- Legia Warszawa SA |
1 |
:6 |
|
|
|
KOSA Konstancin |
- Escola Varsovia |
2 |
:3 |
|
|
|
SEMP Ursynów |
- Znicz Pruszków |
2 |
:2 |
|
|
|
|
Kolejka III |
06-04-2022 (11:00) środa |
|
K.S. Delta Warszawa |
- MOSiR Mińsk Maz. |
1 |
:1 |
(0:1) |
|
|
Escola Varsovia |
- SSM Wisła Płock |
4 |
:2 |
|
|
|
Legia Warszawa SA |
- SEMP Ursynów |
5 |
:1 |
|
|
|
Znicz Pruszków |
- KOSA Konstancin |
4 |
:2 |
|
|
|
|
Kolejka IV |
09-04-2022 (11:00) sobota |
|
Legia Warszawa SA |
- K.S. Delta Warszawa |
5 |
:2 |
(1:1) |
|
|
MOSiR Mińsk Maz. |
- Escola Varsovia |
1 |
:4 |
|
|
|
SEMP Ursynów |
- KOSA Konstancin |
1 |
:4 |
|
|
|
SSM Wisła Płock |
- Znicz Pruszków |
3 |
:2 |
|
|
|
|
Kolejka V |
14-04-2022 (14:30) czwartek |
|
K.S. Delta Warszawa |
- SEMP Ursynów |
3 |
:1 |
(3:0) |
|
|
Escola Varsovia |
- Legia Warszawa SA |
2 |
:3 |
|
|
|
Znicz Pruszków |
- MOSiR Mińsk Maz. |
5 |
:1 |
|
|
|
KOSA Konstancin |
- SSM Wisła Płock |
6 |
:1 |
|
|
|
|
Kolejka VI |
24-04-2022 (15:00) niedziela |
|
K.S. Delta Warszawa |
- Escola Varsovia |
3 |
:1 |
(2:0) |
|
|
Legia Warszawa SA |
- Znicz Pruszków |
4 |
:2 |
|
|
|
MOSiR Mińsk Maz. |
- KOSA Konstancin |
1 |
:8 |
|
|
|
SEMP Ursynów |
- SSM Wisła Płock |
2 |
:0 |
|
|
|
|
Kolejka VII |
30-04-2022 (11:15) sobota |
|
Znicz Pruszków |
- K.S. Delta Warszawa |
1 |
:1 |
(0:1) |
|
|
Escola Varsovia |
- SEMP Ursynów |
1 |
:0 |
|
|
|
KOSA Konstancin |
- Legia Warszawa SA |
2 |
:1 |
|
|
|
SSM Wisła Płock |
- MOSiR Mińsk Maz. |
5 |
:1 |
|
|
|
|
Kolejka VIII |
07-05-2022 (12:00) sobota |
|
KOSA Konstancin |
- K.S. Delta Warszawa |
1 |
:4 |
(1:1) |
|
|
Znicz Pruszków |
- Escola Varsovia |
0 |
:1 |
|
|
|
SEMP Ursynów |
- MOSiR Mińsk Maz. |
3 |
:1 |
|
|
|
SSM Wisła Płock |
- Legia Warszawa SA |
2 |
:2 |
|
|
|
|
Kolejka IX |
14-05-2022 (13:00) sobota |
|
K.S. Delta Warszawa |
- SSM Wisła Płock |
3 |
:2 |
(1:2) |
|
|
Escola Varsovia |
- KOSA Konstancin |
4 |
:1 |
|
|
|
Legia Warszawa SA |
- MOSiR Mińsk Maz. |
5 |
:0 |
|
|
|
Znicz Pruszków |
- SEMP Ursynów |
3 |
:4 |
|
|
|
|
Kolejka X |
22-05-2022 (11:00) niedziela |
|
MOSiR Mińsk Maz. |
- K.S. Delta Warszawa |
1 |
:3 |
(0:1) |
|
|
KOSA Konstancin |
- Znicz Pruszków |
5 |
:1 |
|
|
|
SEMP Ursynów |
- Legia Warszawa SA |
0 |
:1 |
|
|
|
SSM Wisła Płock |
- Escola Varsovia |
0 |
:6 |
|
|
|
|
Kolejka XI |
28-05-2022 (13:00) sobota |
|
K.S. Delta Warszawa |
- Legia Warszawa SA |
1 |
:1 |
(1:1) |
|
|
Escola Varsovia |
- MOSiR Mińsk Maz. |
3 |
:0 |
|
|
|
Znicz Pruszków |
- SSM Wisła Płock |
2 |
:2 |
|
|
|
KOSA Konstancin |
- SEMP Ursynów |
4 |
:2 |
|
|
|
|
Kolejka XII |
05-06-2022 (13:30) niedziela |
|
SEMP Ursynów |
- K.S. Delta Warszawa |
1 |
:2 |
(1:2) |
|
|
Legia Warszawa SA |
- Escola Varsovia |
3 |
:1 |
|
|
|
MOSiR Mińsk Maz. |
- Znicz Pruszków |
3 |
:1 |
|
|
|
SSM Wisła Płock |
- KOSA Konstancin |
2 |
:1 |
|
|
|
|
Kolejka XIII |
11-06-2022 (16:45) sobota |
|
Escola Varsovia |
- K.S. Delta Warszawa |
2 |
:0 |
(2:0) |
|
|
Znicz Pruszków |
- Legia Warszawa SA |
0 |
:8 |
|
|
|
KOSA Konstancin |
- MOSiR Mińsk Maz. |
6 |
:0 |
|
|
|
SSM Wisła Płock |
- SEMP Ursynów |
1 |
:2 |
|
|
|
|
Kolejka XIV |
15-06-2022 (13:30) środa |
|
K.S. Delta Warszawa |
- Znicz Pruszków |
2 |
:0 |
(0:0) |
|
|
Legia Warszawa SA |
- KOSA Konstancin |
3 |
:1 |
|
|
|
MOSiR Mińsk Maz. |
- SSM Wisła Płock |
2 |
:3 |
|
|
|
SEMP Ursynów |
- Escola Varsovia |
1 |
:7 |
|
|
|
I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych |
|
Drużyna |
PKT |
M |
Z |
R |
P |
BR |
BIL |
|
|
1. |
K.S. Delta Warszawa |
31 |
14 |
10 |
1 |
3 |
41 |
:14 |
27 |
|
2. |
Gwardia Warszawa |
31 |
14 |
10 |
1 |
3 |
43 |
:20 |
23 |
|
3. |
KS Ursus Warszawa |
29 |
14 |
9 |
2 |
3 |
46 |
:18 |
28 |
|
4. |
Radomiak SA |
25 |
14 |
8 |
1 |
5 |
37 |
:32 |
5 |
|
5. |
MKS Polonia Warszawa |
23 |
14 |
7 |
2 |
5 |
41 |
:20 |
21 |
|
6. |
AP Żyrardowianka |
16 |
14 |
5 |
1 |
8 |
26 |
:42 |
-16 |
|
7. |
Młodzik - 18 Radom |
7 |
14 |
2 |
1 |
11 |
28 |
:68 |
-40 |
|
8. |
Znicz Pruszków |
1 |
14 |
0 |
1 |
13 |
13 |
:61 |
-48 |
|
|
Piłkarz |
Bramki |
Asysty |
|
|
1. |
Ede Bright |
2 |
2 |
|
2. |
Hoppe Mateusz |
0 |
2 |
|
3. |
Konanau Maksim |
11 |
5 |
|
4. |
Król Kacper |
1 |
0 |
|
5. |
Lis Tymoteusz |
3 |
0 |
|
6. |
Michalski Paweł |
6 |
9 |
|
7. |
Mućko Maksymilian |
7 |
2 |
|
8. |
Mulawa Łukasz |
7 |
1 |
|
9. |
Pawłowski Igor |
2 |
2 |
|
10. |
Perliceusz Mateusz |
1 |
4 |
|
11. |
Plewka Igor |
0 |
3 |
|
12. |
Rychlica Krzysztof |
0 |
1 |
|
13. |
Shamaryn Siarhei |
0 |
1 |
|
14. |
Zaleski Jakub |
0 |
1 |
|
Kolejka I |
14-08-2021 (11:00) sobota |
|
Młodzik - 18 Radom |
- K.S. Delta Warszawa |
0 |
:3 |
(0:3) |
|
|
Gwardia Warszawa |
- KS Ursus Warszawa |
3 |
:2 |
|
|
|
MKS Polonia Warszawa |
- Znicz Pruszków |
9 |
:0 |
|
|
|
Radomiak SA |
- AP Żyrardowianka |
5 |
:2 |
|
|
|
|
Kolejka II |
22-08-2021 (13:00) niedziela |
|
K.S. Delta Warszawa |
- Radomiak SA |
0 |
:2 |
(0:1) |
|
|
KS Ursus Warszawa |
- AP Żyrardowianka |
6 |
:0 |
|
|
|
Znicz Pruszków |
- Młodzik - 18 Radom |
2 |
:5 |
|
|
|
Gwardia Warszawa |
- MKS Polonia Warszawa |
2 |
:1 |
|
|
|
|
Kolejka III |
27-08-2021 (11:00) piątek |
|
AP Żyrardowianka |
- K.S. Delta Warszawa |
1 |
:5 |
(0:4) |
|
|
MKS Polonia Warszawa |
- KS Ursus Warszawa |
1 |
:3 |
|
|
|
Młodzik - 18 Radom |
- Gwardia Warszawa |
2 |
:4 |
|
|
|
Radomiak SA |
- Znicz Pruszków |
4 |
:0 |
|
|
|
|
Kolejka IV |
04-09-2021 (13:00) sobota |
|
KS Ursus Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa |
0 |
:1 |
(0:1) |
|
|
Znicz Pruszków |
- AP Żyrardowianka |
3 |
:3 |
|
|
|
Gwardia Warszawa |
- Radomiak SA |
2 |
:2 |
|
|
|
MKS Polonia Warszawa |
- Młodzik - 18 Radom |
9 |
:2 |
|
|
|
|
Kolejka V |
22-09-2021 (13:00) środa |
|
K.S. Delta Warszawa |
- Znicz Pruszków |
4 |
:1 |
(1:1) |
|
|
Młodzik - 18 Radom |
- KS Ursus Warszawa |
4 |
:4 |
|
|
|
Radomiak SA |
- MKS Polonia Warszawa |
3 |
:0 |
|
|
|
AP Żyrardowianka |
- Gwardia Warszawa |
0 |
:5 |
|
|
|
|
Kolejka VI |
19-09-2021 (16:30) niedziela |
|
Gwardia Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa |
0 |
:1 |
(0:1) |
|
|
KS Ursus Warszawa |
- Znicz Pruszków |
2 |
:1 |
|
|
|
MKS Polonia Warszawa |
- AP Żyrardowianka |
0 |
:2 |
|
|
|
Młodzik - 18 Radom |
- Radomiak SA |
2 |
:5 |
|
|
|
|
Kolejka VII |
25-09-2021 (13:00) sobota |
|
K.S. Delta Warszawa |
- MKS Polonia Warszawa |
1 |
:1 |
(0:0) |
|
|
Radomiak SA |
- KS Ursus Warszawa |
3 |
:2 |
|
|
|
AP Żyrardowianka |
- Młodzik - 18 Radom |
3 |
:1 |
|
|
|
Znicz Pruszków |
- Gwardia Warszawa |
0 |
:4 |
|
|
|
|
Kolejka VIII |
03-10-2021 (13:00) niedziela |
|
K.S. Delta Warszawa |
- Młodzik - 18 Radom |
7 |
:1 |
(2:0) |
|
|
KS Ursus Warszawa |
- Gwardia Warszawa |
3 |
:0 |
|
|
|
Znicz Pruszków |
- MKS Polonia Warszawa |
0 |
:5 |
|
|
|
AP Żyrardowianka |
- Radomiak SA |
2 |
:1 |
|
|
|
|
Kolejka IX |
09-10-2021 (11:00) sobota |
|
Radomiak SA |
- K.S. Delta Warszawa |
1 |
:6 |
(0:3) |
|
|
AP Żyrardowianka |
- KS Ursus Warszawa |
1 |
:4 |
|
|
|
Młodzik - 18 Radom |
- Znicz Pruszków |
7 |
:3 |
|
|
|
MKS Polonia Warszawa |
- Gwardia Warszawa |
1 |
:2 |
|
|
|
|
Kolejka X |
17-10-2021 (15:30) niedziela |
|
K.S. Delta Warszawa |
- AP Żyrardowianka |
5 |
:1 |
(3:0) |
|
|
KS Ursus Warszawa |
- MKS Polonia Warszawa |
3 |
:3 |
|
|
|
Gwardia Warszawa |
- Młodzik - 18 Radom |
7 |
:1 |
|
|
|
Znicz Pruszków |
- Radomiak SA |
0 |
:3 |
|
|
|
|
Kolejka XI |
23-10-2021 (15:30) sobota |
|
K.S. Delta Warszawa |
- KS Ursus Warszawa |
0 |
:1 |
(0:0) |
|
|
AP Żyrardowianka |
- Znicz Pruszków |
3 |
:0 |
|
|
|
Radomiak SA |
- Gwardia Warszawa |
2 |
:5 |
|
|
|
Młodzik - 18 Radom |
- MKS Polonia Warszawa |
0 |
:2 |
|
|
|
|
Kolejka XII |
31-10-2021 (15:00) niedziela |
|
Znicz Pruszków |
- K.S. Delta Warszawa |
2 |
:4 |
(2:2) |
|
|
KS Ursus Warszawa |
- Młodzik - 18 Radom |
8 |
:0 |
|
|
|
MKS Polonia Warszawa |
- Radomiak SA |
2 |
:1 |
|
|
|
Gwardia Warszawa |
- AP Żyrardowianka |
3 |
:1 |
|
|
|
|
Kolejka XIII |
06-11-2021 (10:00) sobota |
|
K.S. Delta Warszawa |
- Gwardia Warszawa |
3 |
:0 |
(2:0) |
|
|
Znicz Pruszków |
- KS Ursus Warszawa |
0 |
:2 |
|
|
|
AP Żyrardowianka |
- MKS Polonia Warszawa |
0 |
:4 |
|
|
|
Radomiak SA |
- Młodzik - 18 Radom |
4 |
:3 |
|
|
|
|
Kolejka XIV |
14-11-2021 (10:00) niedziela |
|
MKS Polonia Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa |
3 |
:1 |
(1:0) |
|
|
KS Ursus Warszawa |
- Radomiak SA |
6 |
:1 |
|
|
|
Młodzik - 18 Radom |
- AP Żyrardowianka |
0 |
:7 |
|
|
|
Gwardia Warszawa |
- Znicz Pruszków |
6 |
:1 |
|
|
|
|
|
Trzeciakowski Krzysztof
Trener Trzeciakowski Krzysztof | Kłosek Michał
Trener Asystent Kłosek Michał | Kotusiewicz Łukasz
Trener Asystent Kotusiewicz Łukasz | Majecki Michał
Trener Asystent Majecki Michał | Zgódka Sebastian
Trener Bramkarzy Zgódka Sebastian |
| |
|
|
Powołania 2005 |
23-04-2022 |
2005 Mecz ligowy z LKS Jedność Żabieniec
24-04-2022 (niedziela) 17:30, Warszawa, ul. Jeziorna 2
Zbiórka 24-04-2022 (niedziela)
16:30, Warszawa, ul. Jeziorna 2, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)
Zawodnicy: Górka Michał, Jabłoński Paweł, Kaczyński Szymon, Kowalski Kacper, Kujawa Sebastian, Laps Jakub, Lis Tymoteusz, Lutek Aleksander, Łapacz Domink, Moraczyński Ludwik, Mulawa Łukasz, Stańczyk Kacper, Szczepaniak Jan, Witan Damian, Wróbel Jakub
Zabieramy:
LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty
piłkarskie KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli
(ręcznik, klapki, płyn do mycia). |
|
|
Król Kacper |
23-04-2022 |
Dziś urodziny obchodzi Król Kacper
Od kolegów i od kadry moc serdeczności dzisiaj płynie. Niech ten dzień urodzin szczęściem i spełnieniem marzeń się stanie.
|
|
|
Powołania 2004 |
22-04-2022 |
2004 Mecz ligowy z Escola Varsovia
23-04-2022 (sobota) 13:00, Warszawa, ul. Jeziorna 2
Zbiórka 23-04-2022 (sobota)
11:45, Warszawa, ul. Jeziorna 2, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)
Zawodnicy: Cichocki Dominik, Czarnak Mikołaj, Demski Ignacy, Furtak Krzysztof, Górka Michał, Jabłoński Michał, Jabłoński Paweł, Kowalski Kacper, Lubelski Maciej, Makulski Patryk, Michalak Wojciech, Pawlak Bartosz, Pudełek Krystian, Rosłoniec Dawid, Skorupa Andrzej, Stańczyk Kacper, Traczyk Bartosz, Zdunek Kacper
Zabieramy:
LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty
piłkarskie KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli
(ręcznik, klapki, płyn do mycia). |
|
|
Powołania 2007 |
22-04-2022 |
2007 Mecz ligowy z Pogoń Grodzisk Maz.
23-04-2022 (sobota) 16:00, Warszawa, ul. Jeziorna 2
Zbiórka 23-04-2022 (sobota)
14:45, Warszawa, ul. Jeziorna 2, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)
Zawodnicy: Banaś Stanisław, Bodnaruś Maciej, Chaciński Jan, Chmielewski Damian, Drohomirecki Jakub, Ede Bright, Frączek Kamil, Kubak Maciej, Olszewski Filip, Pawlik Paweł, Połoński Mikołaj, Pomarański Jan, Sobierajski Krzysztof, Sobota Michał, Solarz Maksymilian, Stelmach Krzysztof, Troszczyński Szymon
Zabieramy:
LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty
piłkarskie KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli
(ręcznik, klapki, płyn do mycia). |
|
|
Powołania 2006 |
22-04-2022 |
2006 Mecz ligowy z Escola Varsovia
24-04-2022 (niedziela) 15:00, Warszawa, ul. Jeziorna 2
Zbiórka 24-04-2022 (niedziela)
13:45, Warszawa, ul. Jeziorna 2, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)
Zawodnicy: Ede Bright, Frączek Kamil, Hoppe Mateusz, Konanau Maksim, Kostrzeba Filip, Król Kacper, Kusak Antoni, Lubelski Maciej, Michalski Paweł, Mućko Maksymilian, Mulawa Łukasz, Pawłowski Igor, Perliceusz Mateusz, Rychlica Krzysztof, Sierakowski Kamil, Sobota Michał, Zaleski Jakub
Zabieramy:
LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty
piłkarskie KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli
(ręcznik, klapki, płyn do mycia). |
|
|
1% - prośba o darowizny |
22-04-2022 |
Mamy obecnie czas rozliczania podatków za rok 2021. Nieustająco zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich związanych z naszym klubem aby wypełniając swoje deklaracje PIT pamiętali o naszych chłopcach. Prosimy o przeznaczenie 1% z podatku na nasze pociechy (wszystkie środki zostaną przeznaczone na dopłaty do wynajmu bazy sportowej, wyjazdów na zgrupowania szkoleniowe, trenerów specjalistycznych).
Jesteśmy pewni, że widząc w jaki sposób pracujemy i co robimy nie będziecie się Państwo wahać. Bardzo gorąco prosimy o wpisanie naszego numeru KRS 0000111565 w odpowiednią rubrykę PIT w Państwa deklaracjach.
|
|
|
Mecz ligowy z SEMP-em Ursynów |
14-04-2022 |
|
Meczem z SEMP-em Ursynów zakończyliśmy maraton trzech spotkań w tydzień. Tym samym zainaugurowaliśmy mecze ligowe na naszym obiekcie na Jeziornej. W pierwszej części meczu dominowała walka, dużo błędów technicznych, ale finalnie to my wyszliśmy z tego lepiej. Po trafieniach Maćka Lubelskiego, Maksa Konanaua i Brighta Ede prowadziliśmy do przerwy 3:0 i na drugie 45 minut mogliśmy wyjść z bardzo komfortową sytuacją. Wiedzieliśmy jednak, że przeciwnik tak łatwo nie odda nam zwycięstwa i zmotywowani wychodziliśmy na drugą połowę. Początek drugiej części meczu z rozpoczął się dla nas bardzo dobrze i stworzyliśmy sobie kilka bardzo dogodnych sytuacji. Niestety niewykorzystane sytuacje się mszczą i rywal dobył bramkę z rzutu karnego. Od tego momentu goście próbowali sforsować naszą defensywę, a my dobrze ustawieni w strukturze odpieraliśmy ataki. Finalnie już nie zobaczyliśmy więcej goli i notujemy pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej. Cieszy, że ciężki treningowo-meczowy tydzień kończymy wygraną, a do tego zanotowaną na własnym obiekcie. Gratuluję chłopcy, czas na zasłużony odpoczynek, po czym szykujemy się do kolejnego meczu ligowego, w którym zmierzymy się z Escola Varsovia. KT
K.S. Delta Warszawa – SEMP Ursynów 3:1 (3:0)
Bramki: 15’ Lubelski M – Michalski P., 38’ Konanau M. – Pawłowski I., 44’ Ede B.
Skład: Jerke M. (75’ Rychlica K.) – Pawłowski I., Król K., Kusak A. – Perliceusz M. (85’ Lis T.), Hoppe M., Michalski P., Sierakowski K. (55’ Mućko M.) – Ede B. (58’ Kostrzeba F.) – Konanau M. (80’ Zaleski J.), Lubelski M. (70’ Mulawa Ł.)
|
|
|
Powołania SENIORZY |
14-04-2022 |
SENIORZY Mecz ligowy z LKS Victoria Głosków
16-04-2022 (sobota) 17:00, Głosków, ul. Lecha Abramowicza 1
Zbiórka 16-04-2022 (sobota)
15:45, Głosków, ul. Lecha Abramowicza 1, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)
Zawodnicy: Choroszucha Kacper, Cichocki Dominik, Furtak Krzysztof, Hamulczuk Nikodem, Jabłoński Michał, Jerke Michał, Kaczyński Szymon, Osuch Jakub, Pawlak Bartosz, Pudełek Krystian, Pudełek Przemysław, Rychlica Krzysztof, Traczyk Bartosz, Wagner Daniel, Wiktorowski Jakub, Zdunek Kacper
Zabieramy:
LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty
piłkarskie KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli
(ręcznik, klapki, płyn do mycia). |
|
|
Konanau Maksim |
14-04-2022 |
Dziś urodziny obchodzi Konanau Maksim
Od kolegów i od kadry moc serdeczności dzisiaj płynie. Niech ten dzień urodzin szczęściem i spełnieniem marzeń się stanie.
|
|
|
Powołania 2007 |
13-04-2022 |
2007 Mecz ligowy z AP Wilki Warszawa
14-04-2022 (czwartek) 13:00, Warszawa, ul. Marymoncka 42 (Boisko B)
Zbiórka 14-04-2022 (czwartek)
11:45, Warszawa, ul. Marymoncka 42 (Boisko B), w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)
Zawodnicy: Banaś Stanisław, Bodnaruś Maciej, Chaciński Jan, Chmielewski Damian, Drohomirecki Jakub, Frączek Kamil, Kubak Maciej, Olszewski Filip, Pawlik Paweł, Połoński Mikołaj, Pomarański Jan, Sobierajski Krzysztof, Sobota Michał, Solarz Maksymilian, Stelmach Krzysztof, Troszczyński Szymon
Zabieramy:
LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty
piłkarskie KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli
(ręcznik, klapki, płyn do mycia). |
|