10 (KPT I)

<<<   [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]
[17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25]  [26]   >>>

Mecz ligowy z ATP Warszawa 19-05-2019

Mecz z ATP Warszawa spokojnie można zaliczyć do tych trzymających w napięciu do ostatniej minuty. Początek spotkania wymarzony w naszym wykonaniu. Szybko strzelona bramka miała nas uskrzydlić. Tymczasem uśpiła i parę chwil później rywal doprowadza do wyrównania. Od tego momentu wzięliśmy się mocno do pracy i z każdą minutą byliśmy coraz groźniejsi i skuteczniejsi. Nasze akcje były wyprowadzone na dobrym tempie, zawodnicy pokazywali się na pozycje. Byliśmy w tym okresie meczu zespołem, który posiadał inicjatywę i dłużej utrzymywał się przy piłce. Uważnie podążaliśmy za rywalem. Nie było przestojów w grze. Oczywiście przydarzyły się nam także błędy indywidualne, które jak zwykle były wynikiem braku zrozumienia w starcie do piłki. Zespół jednak dzisiaj pokazał grę, która długimi fragmentami mogła się podobać. Zawodnicy byli bardzo mocno zdeterminowani do tego, aby przerwać niekorzystną serię. Jesteśmy przekonani, że czas pracuje na naszą korzyść i jakość gry drużyny będzie się stale podnosiła. W meczu z ATP bardzo dobrze reagowaliśmy na wydarzenia boiskowe. Nie poddaliśmy się w trudnym momencie meczu, opanowaliśmy grę i komplet punktów trafia na nasze konto. Dziękuję za dobry i emocjonujący mecz. Pokazaliśmy charakter walcząc do końca! ŁK

ATP Warszawa – K.S. Delta Warszawa 6:7 (3:5)

Bramki: 1’ Malesa N., 5’ Pliszkiewicz K., 10’ Zabrzeski M. – Szmyt A., 20’ Zabrzeski M. – Szmyt A., 22’ Malesa N. – Suchan J., 49’ Malesa N., 56’ Pliszkiewicz K.

Skład: Stempowicz K. – Szmyt A., Pliszkiewicz K. – Malesa N., Milo M.

Wchodzący: Ede V., Zabrzeski M., Suchan J.

Wewnętrzna Liga Żaków (2010 II zespół) 19-05-2019

Wyniki V kolejki: K.S. Delta Warszawa WI – UKS Wilanowskie Wilki - przełożony, K.S. Delta Warszawa GM  – FA Warszawa 7:9 (5:6) , WAF Warszawa – pauza, Be a Star FA Warszawa – K.S. Delta Warszawa 2:22 (1:13)

8) UKS 141 Warszawa 7 / 0 / 0:21

Bramki: Ignaszak J. – 14, Suchan J. – 12,  Zabrzeski M. – 7, Barycza M. – 5, Kotowski A. – 4, Wierzchowiecki O. – 4, Zegarowski T. – 3,  Arruza – Jesionek – 3, Milo M. – 3, Ede V. – 3, , Stempowicz K. – 3, Karłowski L. – 2, Kwiatkowski A. – 1

Asysty:  Zabrzeski M – 5, Ede V. – 5, Suchan J. – 5, Kwiatkowski A. – 4, Milo M. – 3, Barycza M. – 3, Stempowicz K. – 2, Wierzchowiecki O. – 2, Ignaszak J. – 2, Kotowski A. – 1, Zegarowski T. – 1

Mecz ligowy z Be a Star FA Warszawa (II zespół) 18-05-2019

Za nami kolejny mecz w ramach rozgrywek Wewnętrznej Ligi Żaków. Jeśli chodzi o nasz plan przedmeczowy to założyliśmy sobie, że główną naszą siła będzie utrzymanie się przy piłce i szukanie dogodnych sytuacji strzeleckich. W tym spotkaniu na szczęście mieliśmy dobrze nastawione celowniki, a długie i umiejętne posiadanie futbolówki skutkowało licznymi okazjami strzeleckimi. Z zapasem kilkunastu bramek w drugiej części meczu skupiliśmy się na próbie minimalizacji naszych własnych błędów oraz realizacji założeń taktycznych co do budowania akcji. Gra wyglądała dobrze, widać, że zawodnicy dostrzegali siebie na boisku i szukali ciekawych rozwiązań. Kilka razy mogliśmy mocniej doskoczyć do rywala, ale z przebiegu meczu nie pozostawiliśmy przeciwnikom praktycznie w ogóle miejsca. Na dobrym poziomie współpracowały nasze formacje. Gra całego zespołu mogła się dzisiaj podobać i za to należą się pochwały dla zawodników. ŁK

Be a Star FA Warszawa – K.S. Delta Warszawa 2:22 (1:13)

Bramki: 2’ Ignaszak J. – Ede V., 7’ Ignaszak J. – Zegarowski T., 9’ Stempowicz K., 10’ Karłowski L., 11’ Zegarowski T., 13’ Zegarowski T., 14’ Wierzchoweicki O., 15’ Stempowicz K., 17’ Karłowski L., 19’ Suchan J. – Ede V., 21’ Suchan J., 24’ Suchan J., 27’ Ignaszak J. – Suchan J., 32’ Ignaszak J. – Ede V., 37’ Barycza M., 39’ Suchan J., 41’ Wierzchowiecki O., 43’ Ede V. – Ignaszak J., 45’ Zegarowski T., 48’ Ignaszak J., 55’ Ignaszak J. – Ede V., 57’ Ignaszak J. – Suchan J.

Skład: Stańczykowski K. – Karłowski L., Ede V. – Stempowicz K., Zegarowski T., Barycza M.,  - Ignaszak J.

Wchodzący: Wierzchowiecki O., Suchan J.

Powołania 2011 16-05-2019
2011
Mecz ligowy z UKS Łady

19-05-2019 (niedziela) 13:30, Dawidy Bankowe, ul. Długa 49
Zbiórka 19-05-2019 (niedziela) 12:40, Dawidy Bankowe, ul. Długa 49 , w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)

Zawodnicy: Gendaj Grzegorz, Gromadzki Piotr, Klein Szymon, Kotowski Antoni, Kwiatkowski Adam, Puna Kacper, Serokin Stanisław, Tokarzewski Jan, Zarzycki Filip

Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia).

Powołania 2010 15-05-2019
2010
Mecz ligowy z Be a Star FA Warszawa

18-05-2019 (sobota) 18:00, Warszawa, ul. Strumykowa 21
Zbiórka 18-05-2019 (sobota) 17:00, Warszawa, ul. Strumykowa 21, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)

Zawodnicy: Barycza Mikołaj, Ede Valantine, Ignaszak Jerzy, Karłowski Leon, Stańczykowski Karol, Stempowicz Kacper, Wierzchowiecki Olivier, Zegarowski Tymoteusz

2010
Mecz ligowy z ATP Warszawa

19-05-2019 (niedziela) 19:00, Stare Babice, ul Polna 40
Zbiórka 19-05-2019 (niedziela) 18:00, Stare Babice, ul. Polna 40, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)

Zawodnicy: Ede Valantine, Malesa Nikodem, Milo Marcel, Pliszkiewicz Kajetan, Stempowicz Kacper, Suchan Jan, Szmyt Artur, Zabrzeski Maksymilian

Wewnętrzna Liga Żaków (2010 II zespół) 13-05-2019

Wyniki IV kolejki: K.S. Delta Warszawa WI K.S. Delta Warszawa GM 11:8 (5:1), K.S. Delta Warszawa – UKS Wilanowskie Wilki 7:7 (3:4), FA Warszawa – UKS 141 Warszawa 3:0 vo., WAF Warszawa – pauza, Be a Star FA Warszawa – pauza

1) K.S. Delta Warszawa 4 / 10 / 46:14
2) K.S. Delta Warszawa WI 3 / 6 / 19:18
3) FA Warszawa 3 / 6 / 18:31
5) Be a Star FA Warszawa 1 / 3 / 3:0
6) K.S. Delta Warszawa GM 2 / 3 / 11:11
7) WAF Warszawa 2 / 3 / 8:13

Bramki: Suchan J. – 8, Ignaszak J. – 7, Zabrzeski M. – 7, Barycza M. – 4, Kotowski A. – 4, Arruza – Jesionek – 3, Milo M. – 3, Ede V. – 2, Wierzchowiecki O. – 2, Stempowicz K. – 1, Kwiatkowski A. – 1

Asysty:  Zabrzeski M – 5, Kwiatkowski A. – 4, Milo M. – 3, Suchan J. – 3, Barycza M. – 3, Stempowicz K. – 2, Wierzchowiecki O. – 2, Kotowski A. – 1, Ede V. – 1

Powołania 2009 12-05-2019
2009
Mecz ligowy z AP Agape Białołęka

15-05-2019 (środa) 17:45, Warszawa, ul. Jeziorna 2
Zbiórka 15-05-2019 (środa) 16:45, Warszawa, ul. Jeziorna 2, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)

Zawodnicy: Friedel David, Joński Antoni, Konieczny Franciszek, Malesa Nikodem, Milo Marcel, Tarkowski Adam, Zieliński-Bąbka Aleksander, Żmuda Jan

Mecz ligowy z UKS Wilanowskie Wilki (II zespół) 12-05-2019

Za nami kolejny mecz w Wewnętrznej Lidze Żaków. W niedzielne popołudnie przyszło nam rywalizować z drużyną UKS Wilanowskie Wilki. Początek spotkania pokazał, że będzie to wyrównany mecz. Pierwsza kwarta zakończona wynikiem 2:3 dla gości. W kolejnych 15 minutach zarysowała się nasza przewaga. Lepiej operowaliśmy piłką w środku pola i mieliśmy więcej klarownych sytuacji na zmianę rezultatu. Udało się strzelić tylko jedną bramkę, przeciwnik zaś wykorzystał naszą niefrasobliwość w obronie i po kontrataku strzela również gola. Do przerwy więc przegrywamy 3:4. Na drugą połowę wychodzimy już bardziej skoncentrowani, utrzymujemy się długo przy piłce,  stwarzamy sytuacje, brakuje jednak finalizacji. Z kilkunastu akcji bramkowych w trzeciej odsłonie zdobywamy tylko jednego gola. Na czwarta kwartę wychodzimy jeszcze z większym animuszem. Efektem tego są dwie kolejne bramki na koncie. Wydaje się że mecz jest już rozstrzygnięty, niestety proste błędy w obronie a także brak reakcji po stracie piłki powodują, że rywal strzela nam trzy bramki w 5 minut. Do pełni szczęścia zabrakło nam niewiele. Należy pamiętać, że gra się do ostatniego gwizdka. ŁK

K.S. Delta Warszawa - UKS Wilanowskie Wilki 7:7 (3:4)

Bramki: 5' Arruza-Jesionek T., 10' Arruza - Jesionek T. - Barycza M., 26' Ede V., 37' Zabrzeski M. - Kwiatkowski A., 47' Zabrzeski M., 50' Arruza T. - Zabrzeski M., 60' Barycza M. - Zabrzeski M.

Skład: Ede V. - Serokin S., Karłowski L. - Arruza-Jesionek T., Zabrzeski M., Barycza M. - Kotowski A.

Wchodzący: Kwiatkowski A.

Mecz ligowy z Pogonią Grodziska Maz. 12-05-2019

Dzisiejsza konfrontacja z zespołem z Grodziska Mazowieckiego miała różne oblicza. Przed meczem powiedzieliśmy sobie wyraźnie, że nie możemy spuszczać z oka naszych rywali w obrębie własnego pola karnego oraz jego bezpośrednim sąsiedztwie. Musimy zachować koncentrację na najwyższym poziomie, cały czas kontrolując zawodników Pogoni. Niestety pierwszy rzut rożny, błąd w ustawieniu i tracimy bramkę jak to się mówi – „z niczego”. Do końca tej kwarty staramy się odrabiać straty, lecz nie dopisuje nam szczęście. Słupki, poprzeczki są sprzymierzeńcem naszych rywali. Nim na dobre rozpoczęła się druga kwarta, błąd indywidualny powoduje utratę kolejnego gola. Nie mając już nic do stracenia ruszamy do zdecydowanych ataków. Z każdą minutą zarysowuje się nasza przewaga, nasze akcje są coraz płynniejsze i przeprowadzane na niezłym tempie. Wciąż jednak brakowało skuteczności, zimnej głowy pod bramką przeciwnika. Na początku ostatniej odsłony meczu wreszcie łapiemy kontakt z rywalem. Po paru minutach dokładamy kolejne trafienie i mamy remis. To jednak co stało się w ostatnich minutach meczu pozostanie na długo zagadką. Poprzez własne, niewymuszone błędy, brak zdecydowania tracimy kolejno trzy gole. To kolejna sroga lekcja dla nas. Może zbyt szybko chcieliśmy wygrać ten mecz, zapominając o kryciu czy asekuracji w obronie. Dziwi mnie jako trenera fakt, że mimo podpowiedzi zawodnicy nie analizują swoich błędów indywidualnych, często popełnionych wcześniej. Dzisiaj w dużej mierze przegraliśmy z własnymi słabościami, które były wodą na młyn dla przeciwnika. Nie załamujemy się. To jest sport. Chcemy się podnieść, przeanalizować naszą grę, wyciągnąć wnioski i w kolejnym meczu wrócić na właściwe tory, ponieważ stać nas na taką grę. ŁK

Pogoń Grodzisk Mazowiecki – K.S. Delta Warszawa 5:2 (2:0)

Bramki: 47’ Zegarowski T., 50’ Pliszkiewicz K.

Skład: Stempowicz K. – Malesa N., Szmyt A. – Pliszkiewicz K., Milo M.

Wchodzący: Suchan J., Ignaszak J., Zegarowski T.