SEKCJA TENISA ZIEMNEGO | PRZYSTANEK CAFE | CENTRUM WARSZAWA   

Powstanie Warszawskie 1944
pamiętamy...
17-09-2018

17. wrzesień 1939
Sowieci też przeciwko nam...
17-09-2018

XVI Rodzinny Piknik Integrayjny (Ochota)
rozmowy o przyszłości Warszawy...
16-09-2018

Dni Wilanowa
znów z mieszkańcami...
09-09-2018

1 2 3 4

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] >>>

 
WRDPP - sesja 19-09-2018 19-09-2018

Wrześniowe posiedzenie Warszawskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego zakończone. Na wstępie pozytywnie zaopiniowaliśmy przesunięcia środków w budżecie Biura Sportu i Rekreacji. Kwota przesunięcia powstała ze zwrotów z dotacji, a przesunięta będzie na bezpłatne zajęcia rekreacyjne dla mieszkańców. W dalszym ciągu obrad po dyskusji i wniesieniu uwag pozytywnie zaopiniowaliśmy projekty uchwał dotyczące programu Wspierania Rodziny na lata 2019-2021, programu Przeciwdziałania Narkomanii na lata 2019-2021 oraz programu Przeciwdziałania Zakażeniom HIV na lata 2019-2021. Również pozytywnie Rada odniosła się do projektu uchwały dotyczącej odpłatności za pobyt w schroniskach dla bezdomnych. Wysłuchaliśmy dzisiaj również informacji dotyczącej wstępnego zarysu projektu związanego z dostępnością dla różnych grup o ograniczonym zakresie możliwości. Chodzi tu o dostępność w zakresie architektury, cyfryzacji, wydarzeń i dokumentacji. Niebawem projekt przechodził będzie różne konsultacje społeczne. Wygląda, że rodzi nam się kolejny sukces i to na skalę nie tylko krajową. Na zakończenie poruszyliśmy jeszcze kwestię zmiany dokumentów związanych z konkursami dotacyjnymi. Jest obawa, że druki nie są do końca dobrze dopracowane, a wejdą w życie w okresie bardzo newralgicznym dla organizacji pozarządowych. Kolejne obrady w październiku.

Andrzej Trzeciakowski
Prezes Zarządu K.S. Dleta Warszawa
Członek Warszawskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego
Członek Mazowieckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego

 
Powstanie Warszawskie 17-09-2018

Kolejny rok staramy się na różny sposób przybliżyć naszym chłopcom tragiczne losy Powstania Warszawskiego i Warszawy tamtych lat. Poprzednie lata to uwypuklenie roli dzieci. W tym roku skupiliśmy się na gigantycznych stratach w strukturze miejskiej. Jak wszyscy wiemy nasze miasto zostało praktycznie zrównane z ziemią. Zniszczono budynki i wszystko co się w nich znajdowało czyli całą kulturę materialną Warszawy. Chłopcy otrzymali koszulki ze zdjęciem przedstawiającym jedyny drapacz chmur przedwojennej stolicy – Prudential czyli późniejszy Hotel Warszawa w mgłach wybuchów. Mimo starań Niemców budynek był na tyle doskonale skonstruowany, że nie udało się go całkowicie zniszczyć. Prudential jest tu symbolem NAS - mieszkańców Warszawy, których też nie udało się pokonać. Wróciliśmy, odbudowaliśmy nasze domy, a miasto jest obecnie równie piękne jak było. Inny jest oczywiście jego duch ale serce bije to samo. Dzisiaj kolejny raz na znak pamięci ułożyliśmy tuż przy klubie nad Jeziorkiem Czerniakowskim znak Polski Walczącej. Jest to wyraz naszej pamięci dla wszystkich ofiar jakie poniosła Warszawa, ofiar ludzkich i materialnych. Ciężko pracując mamy nadzieję, że tak tragiczne dni nie wrócą nigdy. Dlatego też musimy pamiętać o tamtych latach aby wiedzieć jak ważna jest praca dla pokoju, przyjaźni i jak ważna jest w życiu tolerancja. Dlatego też bardzo dziękujemy wszystkim naszym zawodnikom, którzy byli dzisiaj obecni. Jesteśmy z was dumni!

 
17. wrzesień 1939 17-09-2018

Wrzesień w historii naszego kraju to miesiąc bardzo tragiczny i nie możemy o tym zapomnieć. Pierwszego dnia września 1939 roku nasz został zaatakowany przez Niemców co zainicjowało II Wojnę Światową.  Kilkanaście dni później siedemnastego września do ataku na Polskę przyłączyła się Rosja sowiecka. W ten sposób dokonał się IV rozbiór Polski. Wydarzenia z 17 września 1939 roku zapoczątkowały okres mordów na naszych obywatelach i grabieży kraju, które nie skończyły się wraz z klęską Niemców. Warto dzisiaj w rocznicę tego wydarzenia poświęcić chwilę na zadumę zważywszy, że jesteśmy w sytuacji kiedy różne imperialistyczne i faszystowskie ruchy na naszym kontynencie odżywają. Miejmy nadzieję, że większość z nas nauczona historią wie "czym to pachnie". Cywilizowany świat, to świat tolerancji, przyjaźni i porozumienia bez podżegań, nienawiści i szowinizmu, warto o tym pamiętać.

 
XVI Rodzinny Piknik Integracyjny (Ochota) 16-09-2018

Kolejna wspaniała impreza z mieszkańcami za nami. Dzisiaj nasze stoisko klubowe od rana obecne było na Ochocie, na festynie rodzin i organizacji pozarządowych. Odbyliśmy wiele spotkań z mieszkańcami i przyszłymi naszymi zawodnikami. Mieliśmy też inna specjalną wizytę. Odwiedził nas Pan Rafał Trzaskowski z całą grupą polityków z którym rozmawialiśmy o potrzebach sportu i o tym co warto zmienić w naszym mieście. Warszawa jest wspaniała, jesteśmy pewni – będzie jeszcze piękniejsza.

 
Zgrupowanie Szkoleniowe - Madryt (Hiszpania) 15-09-2018

Kolejne klubowe Zgrupowanie Szkoleniowe mamy już potwierdzone. W grudniu na sparingi z Atletico Madryt jadą zespoły 2006 2009. Jesteśmy niezmiernie radzi, że udało się załatwić tak wspaniałe szkoleniowo i nie ukrywajmy turystycznie zgrupowanie. Mamy możliwość rywalizować na najwyższym poziomie i zwiedzić stolicę Hiszpanii. Więcej szczegółów jak zawsze znajduje się w zakładce „Obozy” gdzie serdecznie wszystkich zapraszamy.

 
Powstanie Warszawskie 14-09-2018

Wszyscy wiemy jak wszystko co związane jest z Powstaniem Warszawskim ważne jest dla nas mieszkańców stolicy. Dlatego tez nasz klub rok w rok stara się naszym chłopcom przybliżać losy miasta i mieszkańców z tamtych lat. Przez ostatni okres dużo mówiliśmy o dzieciach, które walczyły o swoje miasto. Ten rok to przypomnienie strat w strukturze miejskiej. Szczęśliwie dziś Warszawa jest znów piękna, nie było tak jednak po wojnie. Miasto uległo praktycznie całkowitemu zniszczeniu. Musimy pamiętać o tym i nie chodzi tu o nienawiść tylko o przestrogę. Pamiętajmy jak ważny jest pokój, pamiętajmy też o wszystkich żołnierzach i mieszkańcach, którzy w Powstaniu Warszawskim stracili wszystko.

Chłopcy mają specjalne koszulki związane z Powstaniem Warszawskim. Osoby, które jeszcze ich nie odebrały mogą zrobić to poprzez swojego trenera lub osobiście w dniu akcji do której chcemy zaprosić naszych zawodników. Zachęcamy cały czas do chodzenia w nich i pokazywania, że nie zapomnieliśmy!

Zbieramy się w dniu 17-09-2018 o godzinie 19:00 nad Jeziorkiem Czerniakowskim. Układać będziemy znak Polski Walczącej. Chcemy pokazać znów, tak jak przy sprzątaniu kraju, że – Piłkarze Potrafią. Bardzo prosimy o jak najliczniejsze przybycie. Rozumiemy, że zwolnieni są ci chłopcy, którzy w tym terminie mają treningi, a na wszystkich pozostałych czekamy! Czym będzie nas więcej tym efekt będzie lepszy. Całość kręcimy za pomocą drona więc zapowiada też się niezły film.

 
DKDS - Wawer 13-09-2018

Pierwsze od kilku miesięcy spotkanie Dzielnicowej Komisji Dialogu Społecznego na Wawrze zakończone. Z uwagi na rezygnację przewodniczącego wybraliśmy nowe władze komisji. Mamy nadzieję, że teraz praca nasza będzie bardziej dynamiczna. Ustaliliśmy plan działań na najbliższe tygodnie. Będziemy starać się też zaktywizować wawerskie organizacje pozarządowe do udziału w naszej komisji. Kolejne obrady w listopadzie.

Andrzej Trzeciakowski
Prezes Zarządu K.S. Delta Warszawa
Członek Warszawskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego
Członek Mazowieckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego

 
DKDS - Mokotów 11-09-2018

Dzielnicowa Komisja Dialogu Społecznego na Mokotowie w dniu dzisiejszym jak zawsze obradowała od samego rana. Dyskutowaliśmy o planowanych na rok 2019 konkursach dotacyjnych oraz o kolejnym pikniku naszych organizacji pozarządowych czyli o Pożytecznym Mokotowie. Dalej rozmawialiśmy o systemie funkcjonowania organizacji pozarządowych na Mokotowie i o tym jak im pomóc. Będziemy starali się aby organizacje działające aktywnie w dzielnicy były preferencyjnie traktowane przy przyznawaniu grantów. Kolejne obrady w październiku.

Andrzej Trzeciakowski
Prezes Zarządu K.S. Delta Warszawa
Członek Warszawskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego
Członek Mazowieckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego

 
BKDS - Biuro Edukacji 10-09-2018

Wrześniowe obrady Branżowej Komisji Dialogu Społecznego przy Biurze Edukacji zakończone. Na wstępie po omówieniu różnych spraw zawiązanych z nowym rokiem szkolnym po dyskusji pozytywnie zaopiniowaliśmy ogłoszenie konkursowe dotyczące pilotażowego programu dotyczącego szeroko rozumianej promocji wiedzy o organizacjach pozarządowych w placówkach edukacyjnych. W dalszym toku obrad wysłuchaliśmy uwag dotyczących przebiegu kontroli podczas akcji letniej i związanych z tym programów. Okazało się, że pojawiły się złe praktyki związane z przekładaniem zajęć, które w toku dalszych prac i funkcjonowania kolejnych programów należy wyeliminować. Następnie rozmawialiśmy o przebiegu przygotowań do II Warszawskiego Pozarządowego Tygodnia Edukacyjnego. Obecnie mamy już 37 organizacji, których zgłoszenia i projekty zostały zaakceptowane. Na zakończenie omówiliśmy zasadę pracy Międzyszkolnych Ośrodków Sportu i ich roli w sporcie i edukacji. Kolejne obrady w październiku.

Andrzej Trzeciakowski
Prezes Zarządu K.S. Delta Warszawa
Członek Warszawskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego
Członek Mazowieckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego

 
Dni Wilanowa 09-09-2018

W dniu dzisiejszym uczestniczyliśmy we wspaniałym święcie Wilanowa. Dni Wilanowa to impreza, której nie trzeba reklamować więc nie dziwi obecność naszego stoiska. Filia Wilanów rozwija się znakomicie, dlatego też dzisiaj staraliśmy się pokazać kolejnym rodzicom jak pracujemy i dlaczego do nas warto przyprowadzać swoje dzieci. Wielkie brawa należą się władzom dzielnicy za tak wspaniałe święto.

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] >>>

 Sezon 2018/2019
 Sezon 2017/2018
 Sezon 2016/2017
 Sezon 2015/2016
 Sezon 2014/2015
 Sezon 2013/2014
 Sezon 2012/2013
 Sezon 2011/2012
 Sezon 2010/2011
 Sezon 2009/2010
 Sezon 2008/2009
 Sezon 2007/2008
 Sezon 2006/2007
 Sezon 2005/2006
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy Modecom
Towarzystwo Sportowe Falenica Select - players choice
Marcon KS Ursynów Warszawa
2006 Górny Mokotów
Mecz ligowy z: KS Ursynów, Warszawa, ul. Małcużyńskiego 4
22-09-2018 (sobota) 10:00, zbiórka o godzinie 09:00, Warszawa, ul. Małcużyńskiego 4
2008
Mecz ligowy z: KS Drukarz Warszawa, Warszawa, Al. Zieleniecka 2
22-09-2018 (sobota) 10:00, zbiórka o godzinie 09:00, Warszawa, Al. Zieleniecka 2
2004
Mecz ligowy z: MKS Znicz Pruszków, Warszawa, ul. Jeziorna 2
22-09-2018 (sobota) 10:00, zbiórka o godzinie 8:45, Warszawa, ul. Jeziorna 2
2010
Sparing z: FC Lesznowola, Nowa Wola, ul. Krasickiego 176
22-09-2018 (sobota) 11:30, zbiórka o godzinie 10:30, Nowa Wola, ul. Krasickiego 176
2005
Mecz ligowy z: Unia Warszawa, Warszawa, ul. Jeziorna 2
22-09-2018 (sobota) 13:00, zbiórka o godzinie 11:45, Warszawa, ul. Jeziorna 2
2004
Mecz ligowy z: MKS Ząbkovia Ząbki, Ząbki, ul. Juliusza Słowackiego 21
22-09-2018 (sobota) 14:15, zbiórka o godzinie 13:00, Ząbki, ul. Juliusza Słowackiego 21
2009
Mecz ligowy z: Be a Star FA Warszawa, Warszawa, ul. Uprawna 9/17
22-09-2018 (sobota) 15:00, zbiórka o godzinie 14:15, Warszawa, ul. Uprawna 9/17
2007
Mecz ligowy z: SEMP Ursynów , Warszawa, ul. Koncertowa 4
22-09-2018 (sobota) 15:20, zbiórka o godzinie 14:20, Warszawa, ul. Koncertowa 4
2009 Wilanów
Mecz ligowy z: WAF Warszawa, Warszawa, ul. Uprawna 9/17
22-09-2018 (sobota) 16:30, zbiórka o godzinie 15:45, Warszawa, ul. Uprawna 9/17
2011 czerwoni Praga Południe
Turniej: Dziekan Cup, Warszawa, ul. Niegocińska 2a
23-09-2018 (niedziela) 10.00, zbiórka o godzinie 9.30, Warszawa, ul. Niegocińska 2a
2011
Sparing z: Znicz Pruszków, Pruszków, ul. Bohaterów Warszawy 4
23-09-2018 (niedziela) 8:00, zbiórka o godzinie 7:30, Pruszków, ul. Bohaterów Warszawy 4
2011 czerwoni Wilanów
Turniej: Dziekan Cup, Warszawa, ul. Niegocińska 2a
23-09-2018 (niedziela) 10:00, zbiórka o godzinie 09:30, Warszawa, ul. Niegocińska 2a
2010 czerwoni Wilanów
Mecz ligowy z: Be a Star FA Warszawa, Warszawa, ul. Syta 123
23-09-2018 (niedziela) 10:00, zbiórka o godzinie 9:00, Warszawa, ul. Syta 123
2010
Mecz ligowy z: Błyskawica Warszawa, Warszawa, ul. Szanajcy 5
23-09-2018 (niedziela) 10:00, zbiórka o godzinie 9:00, Warszawa, ul. Szanajcy 5
2007 Praga Południe
Mecz ligowy z: UKS 141 Warszawa, Warszawa, ul. Chełmska 23
23-09-2018 (niedziela) 11:15, zbiórka o godzinie 10:45
2008
Mecz ligowy z: SMPN Progres Garwolin, Garwolin, II Armii Wojska Polskiego
23-09-2018 (niedziela) 12:00, zbiórka o godzinie 10:45, Garwolin, II Armii Wojska Polskiego
2010 Górny Mokotów
Mecz ligowy z: TS Falenica, Warszawa, ul. Syta 123
23-09-2018 (niedziela) 12:00, zbiórka o godzinie 11:00, Warszawa, ul. Syta 123
2006
Mecz ligowy z: Znicz Pruszków, Warszawa, ul. Jeziorna 2
23-09-2018 (niedziela) 12:30, zbiórka o godzinie 11:15, Warszawa, ul. Jeziorna 2
2008 Górny Mokotów
Mecz ligowy z: TS Falenica , Chełmska 23, Warszawa
23-09-2018 (niedziela) 13:00, zbiórka o godzinie 12:00, Chełmska 23, Warszawa
[1]  [2]  [3]   >>>
Liga Mistrzów 19-09-2018

Za nami pierwsza kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów. W środowy wieczór poznaliśmy ostatnie rozstrzygnięcia z inauguracyjnej serii gier. Kolejne mecze rozegrane zostaną 2 i 3 października.

Grupa E:
Ajax Amsterdam - AEK Ateny 3:0 (0:0)
Bramki: Tagliafico (46) i (90), Van de Beek (77)

SL Benfica - Bayern Monachium 0:2 (0:1)
Bramki: Lewandowski (10), Sanches (54)

Grupa F:
Szachtar Donieck - TSG 1899 Hoffenheim 2:2 (1:2)
Bramki: Ismaily (27), Maycon (81) - Grillitsch (6), Nordtveit (38)

Manchester City - Olympique Lyon 1:2 (0:2)
Bramki: Silva (67) - Cornet (26), Fekir (43)

Grupa G:
Real Madryt - AS Roma 3:0 (1:0)
Bramki: Isco (45), Bale (58), Diaz (90)

FC Viktoria Plzen - CSKA Moskwa 2:2 (2:0)
Bramki: Krmencik (29) i (41) - Czałow (49), Vlasić (90 k.)

Grupa H:
BSC Young Boys Berno - Manchester United 0:3 (0:2)
Bramki: Pogba (35) i (44 k.), Martial (66)

Valencia CF - Juventus Turyn 0:2 (0:1)
Bramki: Pjanić (45 k.) i (51 k.)

Liga Mistrzów 18-09-2018

We wtorkowy wieczór rozpoczęła się faza grupowa Ligi Mistrzów. Jako pierwsze do rywalizacji stanęły zespoły z grup A-D. Pierwsza seria gier dokończona zostanie w środę.

Grupa A:
Club Brugge - Borussia Dortmund 0:1 (0:0)
Bramka: Pulisić (85)

AS Monaco - Atletico Madryt 1:2 (1:2)
Bramki: Grandsir (18) - Costa (31), Gimenez (45)

Grupa B:
FC Barcelona - PSV Eindhoven 4:0 (1:0)
Bramki: Messi (32), (77) i (87), Dembele (75)

Inter Mediolan - Tottenham Hotspur 2:1
Bramki: Icari (86), Vecino (90) - Eriksen (53)

Grupa C:
Liverpool FC - Paris Saint Germain 3:2 (2:1)
Bramki: Sturridge (30), Milner (36 k.), Firmino (90) - Meunier (40), Mbappe (83)

FK Crvena zvezda - SSC Napoli 0:0

Grupa D:
Galatasaray SK - Łokomotiw Moskwa 3:0 (1:0)
Bramki: Rodrigues (9), Derdiyok (67), Inan (90 k.)

Schalke 04 Gelsenkirchen - FC Porto 1:1 (0:0)
Bramki: Embolo (64) - Otavio (75 k.)

5. kolejka Premier League 17-09-2018

Wyniki 5. kolejki Premier League:
Tottenham Hotspur - Liverpool 1:2
Newcastle United - Arsenal Londyn 1:2
Manchester City - Fulham 3:0
Huddersfield Town - Crystal Palace 0:1
Chelsea Londyn - Cardiff City 4:1
Bournemouth - Leicester City 4:2
Watford - Manchester United 1:2
Wolverhampton Wandereres - Burnley FC 1:0
Everton - West Ham United 1:3
Southampton - Brighton & Hove Albion 2:2


Tabela po 5. kolejce Premier League:

Zespół Pkt. Br.
1. Chelsea Londyn 15 14:4
2. Liverpool 15 11:2
3. Manchester City 13 14:3
4. Watford 12 10:5
5. Bournemouth 10 10:7
6. Tottenham Hotspur 9 10:6
7. Arsenal Londyn 9 10:9
8. Manchester United 9 8:8
9. Wolverhampton Wanderers 8 5:5
10. Everton 6 8:9
11. Leicester City  6 8:9
12. Crystal Palace 6 4:6
13. Southampton 5 6:6
14. Brighton & Hove Albion 5 7:9
15. Fulham 4 7:12
16. West Ham United 3 5:11
17. Cardiff City 2 3:9
18. Huddersfield Town 2 2:11
19. Newcastle United 1 4:8
20. Burnley FC 1 3:10


1-4 - Liga Mistrzów, 5-6 - Liga Europy, 18-20 - spadek

5. kolejka Ligue 1 17-09-2018

Wyniki 5. kolejki Ligue 1:
OGC Nice - Stade Rennais 2:1
Paris Saint Germain - AS Saint-Etienne 4:0
SM Caen - Olympique Lyon 2:2
Amiens SC - Lille OSC 2:3
Montpellier - RC Strasbourg 1:1
Dijon FCO - Angers SCO 1:3
Toulouse FC - AS Monaco 1:1
FC Nantes - Stade de Reims 0:0
Girondins Bordeaux - Nimes Olympique 3:3
Olympique Marsylia - Avant Guingamp 4:0

Tabela po 5. kolejce Ligue 1:

Zespół Pkt. Br.
1. Paris Saint Germain 15 17:4
2. Olympique Marsylia 10 14:7
3. Lille OSC 10 9:4
4. Toulouse FC 10 6:7
5. Dijon FCO 9 9:6
6. Montpellier 8 5:4
7. Olympique Lyon 7 6:4
8. Nimes Olympique 7 12:12
9. Stade Rennais 7 7:7
10. Stade de Reims 7 3:5
11. OGC Nice 7 4:7
12. Angers SCO 6 8:9
13. SM Caen 6 6:7
14. AS Saint-Etienne 6 3:6
15. AS Monaco 5 7:7
16. RC Strasbourg 5 6:7
17. FC Nantes 5 5:8
18. Amiens SC 4 7:8
19. Girondins Bordeaux 4 6:10
20. Avant Guingamp 0 3:14


1-3 Liga Mistrzów, 4 - Liga Europy, 18-20 - spadek

4. kolejka Primera Division 17-09-2018

Wyniki 4. kolejki Primera Division:
SD Huesca - Rayo Vallecano 0:1
Atletico Madryt - SD Eibar 1:1
Real Sociedad - FC Barcelona 1:2
Valencia CF - Real Betis Sewilla 0:0
Athletic Bilbao - Real Madryt 1:1
CD Leganes - Villarreal CF 0:1
Espanyol Barcelona - Levante UD 1:0
Real Valladolid - Deportivo Alaves 0:1
Sevilla FC - Getafe CF 0:2
Girona - Celta Vigo 3:2
 

Tabela po 4. kolejce Primera Divison:

Zespół Pkt. Br.
1. FC Barcelona 12 14:3
2. Real Madryt 10 11:3
3. Celta Vigo 7 7:5
4. Espanyol Barcelona 7 5:3
5. Getafe CF 7 4:2
6. Girona 7 5:6
7. Deportivo Alaves 7 3:4
8. Athletic Bilbao 5 5:4
9. Atletico Madryt 5 3:4
10. Real Betis Sewilla 5 1:3
11. Levante UD 4 6:5
12. Sevilla FC 4 4:4
13. Real Sociedad 4 6:7
14. Villarreal CF  4 2:3
15. SD Eibar 4 4:6
16. SD Huesca 4 6:12
17. Valencia CF 3 3:5
18. Rayo Vallecano 3 2:5
19. Real Valladolid 2 0:2
20. CD Leganes 1 4:9


1-4 - Liga Mistrzów, 5-6 - Liga Europy, 18-20 - spadek

3. kolejka Bundesligi 17-09-2018

Wyniki 3. kolejki Bundesligi:
Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt 3:1
Bayern Monachium - Bayer Leverkusen 3:1
Fortuna Dusseldorf - TSG 1899 Hoffenheim 2:1
FSV Mainz 05 - FC Augsburg 2:1
RB Lipsk - Hannover 96 3:2
VfL Wolfsburg - Hertha Berlin 2:2
Borussia Monchengladbach - Schalke 04 Gelsenkirchen 2:1
Werder Brema - FC Nurnberg 1:1
SC Freiburg - VfB Stuttgart 3:3
 

Tabela po 3. kolejce Bundesligi:

Zespół Pkt. Br.
1. Bayern Monachium  9 9:2
2. Borussia Dortmund 7 7:2
3. VfL Wolfsburg 7 7:4
4. Borussia Monchengladbach 7 5:2
5. Hertha Berlin 7 5:2
6. FSV Mainz 05 7 4:2
7. Werder Brema 5 4:3
8. FC Augsburg 4 4:4
9. Fortuna Dusseldorf 4 4:4
10. RB Lipsk 4 5:7
11. TSG 1899 Hoffenheim 3 5:6
12. Eintracht Frankfurt 3 4:5
13. Hannover 96 2 3:4
14. FC Nurnberg 2 2:3
15. SC Freiburg 1 4:8
16. VfB Stuttgart 1 3:7
17. Schalke 04 Gelsenkirchen 0 2:6
18. Bayer Leverkusen 0 2:8


1-4 - Liga Mistrzów, 5-6 - Liga Europy, 16 - baraż, 17-18 - spadek

8. kolejka ekstraklasy 17-09-2018

Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 1:1 (1:0)
Bramki: Sanogo (17) - Angulo (85)
 

Zespół Pkt. Br.
1. Wisła Kraków 17 17:7
2. Lechia Gdańsk 17 13:8
3. Jagiellonia Białystok 16 13:7
4. Piast Gliwice 16 13:9
5. Zagłębie Lubin 15 13:9
6. Legia Warszawa 14 10:10
7. Lech Poznań 13 13:10
8. Korona Kielce 12 10:10
9. Miedź Legnica 11 11:12
10. Górnik Zabrze 8 8:11
11. Wisła Płock 7 12:13
12. Arka Gdynia 7 7:9
13. Zagłębie Sosnowiec 6 12:16
14. Śląsk Wrocław 6 8:13
15. Pogoń Szczecin 4 5:12
16. Cracovia 3 4:13


1- el. Ligi Mistrzów, 2-3 - el. Ligi Europy, 15-16 - spadek

4. kolejka Serie A 17-09-2018

Wyniki 4. kolejki Serie A:
Inter Mediolan - Parma Calcio 0:1
SSC Napoli - ACF Fiorenitna 1:0
Frosinone Calcio - Sampdoria Genua 0:5
Juventus Turyn - US Sassuolo 2:1
AS Roma - Chievo Verona 2:2
Genoa CFC - Bologna FC 1:0
Udinese Calcio - Torino FC 1:1
Empoli - SS Lazio Rzym 0:1
Cagliari Calcio - AC Milan 1:1
SPAL Ferrara - Atalanta Bergamo 2:0

Tabela po 4. kolejce Serie A:

Zespół Pkt. Br.
1. Juventus Turyn 12 9:4
2. SPAL Ferrara 9 4:1
3. SSC Napoli 9 6:6
4. US Sassuolo 7 9:7
5. Sampdoria Genua 6 8:1
6. ACF Fiorentina 6 7:2
7. Genoa CFC 6 6:6
8. SS Lazio Rzym 6 3:4
9. AS Roma 5 7:7
10. Torino FC 5 4:4
11. Udinese Calcio 5 4:4
12. Cagliari Calcio 5 4:5
13. Atalanta Bergamo 4 7:6
14. Inter Mediolan 4 5:4
15. AC Milan 4 5:5
16. Empoli 4 3:3
17. Parma Calcio 4 4:5
18. Chievo Verona 2 5:11
19. Bologna FC 1 0:5
20. Frosinone Calcio 1 0:10


1-3 - Liga Mistrzów, 4-5 - Liga Europy, 18-20 - spadek

Wyniki zespołów z Warszawy i okolic 16-09-2018

II liga:
Znicz Pruszków - GKS Bełchatów 1:0 (1:0)
Bramka: Smoliński (43 k.)

III liga:
Legionovia Legionowo - MKS Ełk 3:1 (1:0)
Bramki: Krawczyk (45 k.) i (74), Koziara (78) - Łapiński (88)

Victoria Sulejówek - Huragan Morąg 2:2 (0:1)
Bramki: Zawistowski (75), Wocial (88) - Galik (11), Kruczkowski (49)

Legia II Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5:3 (2:1)
Bramki: Hołownia (22) i (62), Pasquato (45), Bajdur (50), Praszelik (90) - Rudnicki (6), Pomorski (56 k.), Wiśniewski (59)

Ursus Warszawa - Znicz Biała Piska 3:1 (2:0)
Bramki: Worach (20), Dziełak (29), Wolski (68) - Gondek (80)

Broń Radom - Polonia Warszawa 4:3 (2:1)
Bramki: Czarnecki (38) i (45), Paterek (60), Więcek (90) - Małek (29), Pieczara (56), Szabat (89)


[1]  [2]  [3]   >>>
Copyright © 2013 K.S. DELTA WARSZAWA