SEKCJA TENISA ZIEMNEGO | PRZYSTANEK CAFE | CENTRUM WARSZAWA   

Warszawskie Dni Sportu
Przedszkole Nr 140 (Mokotów)
22-06-2018

Warszawskie Dni Sportu
Szkoła Podstawowa Nr 190 (Mokotów)
19-06-2018

Warszawskie Dni Sportu
Szkoła Podstawowa Nr 190 (Mokotów)
18-06-2018

Mini EURO
bawimy się doskonale...
17-06-2018

1 2 3 4

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] >>>

 
Okiem Prezesa 23-06-2018

Kończymy kolejny sezon. Kolejny sezon sukcesów, zmian, nowych zawodników i nowych planów na przyszłość. Działo się tak wiele, że nie staje miejsca aby to opisać. Wybrać zatem należy coś najważniejszego aby podkreślić naszą inność. Tym czymś jest stosunek do zawodnika. Każdy z chłopców jest naszym partnerem. To właśnie powoduje, że wszyscy czujemy się razem znakomicie. Partnerstwo zakłada słuchanie się nawzajem i szanowanie się wzajemne i to jest dla nas najważniejsze. Potem idzie dalej rozwój nas wszystkich, zawodników, trenerów i klubu – zatem znów partnerstwo. Razem idziemy po sukces, po rozwój, po marzenia. Marzenia nasze i wasze, to nasza droga, którą kroczymy. Dziękuje za ten rok wszystkim moim partnerom zawodnikom i partnerom trenerom. Jestem pewien, że kolejny sezon będzie jeszcze lepszy, wzmacniamy się kadrowo, organizacyjnie, a pomysłów mamy jeszcze na sto lat. Nic tylko bawmy się dalej w to co tak bardzo kochamy. AT

 
Dyrektorskim Okiem Sebastiana Gmurka 23-06-2018

Za nami sezon pełen wrażeń. Kolejne dwanaście miesięcy minęło w zawrotnym tempie. Przychodzi czas podsumowania, analiz i kiedy zaczynam te wszystkie procesy na mojej twarzy pojawia się uśmiech. Jako klub zrobiliśmy kolejny krok do przodu. Nasi zawodnicy poczynili postępy zarówno w sferze umiejętności indywidualnych, grupowych jak i zespołowych. W zdecydowanej większości przypadków przełożyło się to także na wyniki sportowe, które spełniły nasze oczekiwania. Tak naprawdę jedynie spadek z Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych stanowi taki mały kamyczek w ogródku, ale to temat na odrębne opowiadanie, a ja nie mam w zwyczaju oceniać decyzji osób, którym wydaje się, że wiedzą lepiej. Czas pokaże kto miał rację chociaż historia wielu osób, które podejmowały podobne działania jednoznacznie wskazuje, że trzeba umieć obiektywnie spojrzeć na rzeczywistość. W pozostałych przypadkach drużyny zrealizowały stawiane przed nimi cele sportowe wynikające z rywalizacji ligowej. Dla nas ważniejsze jest jednak to, że gołym okiem widać progres w rozwoju zawodników i to zarówno sportowy jak i w sferze wychowawczej. Z każdym dniem nasze diabełki stają się lepszymi piłkarzami, a także ludźmi. Do takich efektów prowadzą działania całego sztabu ludzi pracujących w K.S. Delta Warszawa. Wszyscy realizują program obejmujący oprócz szkolenia sportowego także inne aspekty funkcjonowania w społeczeństwie. Doskonałym przykładem są akcje społeczne, w których bezpośrednio uczestniczymy jako klub wraz z naszymi wychowankami. Jako klub jesteśmy doskonale rozpoznawalni w mieście, województwie, a także w kraju. Marka K.S. Delta Warszawa nie jest już anonimowa i z każdym dniem rośniemy w siłę. Bardzo dziękujemy za zaufanie jakim obdarzają nas rodzice powierzając nam swoje pociechy bo to w dużej mierze Wasza zasługa, że jesteśmy w tym, a nie innym miejscu. Zakończony sezon oceniamy pozytywnie, ale jeszcze zanim dobiegł końca już działamy żeby następny był jeszcze lepszy. Kolejne projekty, o których informujemy na bieżąco na stronie pozwolą nam jeszcze bardziej umocnić nas wśród najlepszych klubów na Mazowszu, a także zbliżyć się do czołówki w Polsce. Miniony rok był naprawdę udany, ale kosztował wielu ludzi bardzo dużo pracy i wysiłku. Dlatego chciałbym bardzo podziękować tym wszystkim, którzy dołożyli cegiełkę do naszych sukcesów. W pierwszej kolejności są to zawodnicy i rodzice, którzy jak mówiłem zaufali nam i są z nami. Słowa uznania dla Trenerów, którzy z pełnym poświęceniem, pasją i w profesjonalny sposób sprawili, że poziom naszych zawodników rósł z każdą sekundą spędzoną na boisku i w szatni. Komfort pracy jakiego wiele klubów może nam pozazdrościć to zasługa Pana Prezesa oraz pozostałych osób odpowiadających za stronę administracyjną. Czasami zapominamy, że bez tych osób funkcjonowanie klubu byłoby niemożliwe. Wszystkim jeszcze raz dziękuję i jestem przekonany, że przed nami kolejny sezon pełen sukcesów. SG

 
Okiem trenera Sebastiana Zgódki 23-06-2018

Nie tak dawno dołączyłem do struktur klubu, a już wypada podsumować sezon i mijający okres naszej wspólnej pracy. Osobiście bardzo się cieszę, że jestem w klubie, w którym sam rozwijałem się jako zawodnik i człowiek, a teraz po upływie kilku lat, na tym samym boisku mogę zarażać pasją, przekazywać odpowiednie cechy i umiejętności naszym zawodnikom.

Mijającym okres trzech miesięcy był naprawdę intensywny, jednocześnie przy wnikliwej obserwacji i określaniu poziomu, na którym się znajdują, starałem się dać jak najlepiej poznać naszym zawodnikom, tak aby wiedzieli czego mogą się spodziewać, ale i czego jako trener od nich oczekuje, wpajając już od samego początku określony model gry bramkarza.

Teraz dla naszych bramkarzy zasłużona przerwa i krótkie wakacje, za niedługo widzimy ponownie, mam nadzieje z jeszcze większą pasją i zaangażowaniem w to co robimy. Wtedy nasza ciężka praca będzie przynosiła wymierne efekty. SZ

 
Warszawskie Dni Sportu 2018 22-06-2018

Wiosenną edycję Warszawskich Dni Sportu kończymy na Mokotowie w Przedszkolu Nr 140. Zabawa była udana, wszyscy wiemy, że za pasem wakacje więc tym bardziej skorzy jesteśmy do ruchu i zabawy. Kolejny raz pokazaliśmy dzieciakom jak można się wspaniale bawić nie siedząc przed komputerem czy telewizorem. Mamy nadzieję, że była to dobra lekcja i zabawa zarazem. Więcej szczegółów dotyczących akcji znajduje się w zakładce "WDS".

 
Warszawskie Dni Sportu 2018 21-06-2018

Kontynuujemy akcję Warszawskich Dni Sportu w warszawskich przedszkolach. Tym razem odwiedzilismy Przedszkole Chatka Małolatka, które mieści się na Mokotowie. Nasi mali uczestnicy stanęli na wysokości zadania i doskonale spisywali się podczas wszystkich sportowych konkurencji. Dziękujemy za świetną zabawę i rywalizację oczywiście w duchu Fair Play. Więcej szczegółów znajduje się w zakładce "WDS".

 
Warszawskie Dni Sportu 2018 21-06-2018

Piękna słoneczna pogoda towarzyszyła nam podczas Warszawskich Dni Sportu w Przedszkolu Nr 300 na warszawskim Mokotowie. Za nami kilka godzin wspólnej zabawy w zdrowej, sportowej atmosferze. Dziękujemy wszystkim małym sportowcom i opiekunom za zaangażowanie i wielkiego ducha sportu. Do zobaczenia ponownie! Więcej szczegółów znajduje się w zakładce "WDS".

 
WRDPP - sesja 20-06-2018 20-06-2018

Czerwcowe obrady Warszawskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego zakończone. Biuro Edukacji m. st. Warszawy przedstawiło nam dzisiaj specjalne wydawnictwo, które trafiło na rynek a opisuje współpracę biura z warszawskimi organizacjami pozarządowymi na niwie edukacyjnej. Jest to wspaniałe kompendium wiedzy z którego będą mogły korzystać tak placówki edukacyjne jak i NGO-sy. Następnie omówiliśmy procedury dotyczące składania wniosków, jako – inicjatywa własna. Procedury te powstały dzięki naszej interwencji z przed kilku miesięcy. Cieszymy się gdyż było to bardzo potrzebne i działać będzie pozytywnie tak na organizacje pozarządowe, jak i na poszczególne organy miejskie. Następnie pozytywnie zaopiniowaliśmy zaprezentowany nam Kodeks Dobrych Praktyk dotyczący współpracy warszawskich dzielnicowych domów kultury z NGO-sami. Na zakończenie omawialiśmy różne sprawy organizacyjne, kolejne obrady w lipcu.

Andrzej Trzeciakowski
Prezes Zarządu K.S. Delta Warszawa
Członek Warszawskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego
Członek Mazowieckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego

 
Edukacja w klubie! 20-06-2018

Kolejny etap prac zawiązany z tworzeniem naszych szkół za nami. Mamy już zatwierdzony przez Ministerstwo Sportu i Turystyki ramowy system szkolenia dla Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego Delta w Warszawie, niebawem spodziewamy się podobnego zatwierdzenia dla Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego Delta w Warszawie. W dniu dzisiejszym złożyliśmy już oficjalne pismo do Zarządu Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy o wieloletnie udostępnienie nam obiektu szkolnego przy ul. Chełmskiej 23. Wcześniej pismo o wyłączenie tego obiektu ze Szkoły Podstawowej Nr 260 złożyła jej dyrekcja. Cały czas przygotowywane są dokumenty, które musimy złożyć do Biura Edukacji m. st. Warszawy po wakacjach. Idziemy do przodu i na bieżąco będziemy wszystkich informować o postępie prac.

 
Warszawskie Dni Sportu 2018 19-06-2018

Warszawskie Dni Sportu nie zwalniają tempa. Odwiedziliśmy Szkołę Podstawową Nr 190 na warszawskim Mokotowie. Dziękujemy za świetną zabawę oraz niesamowite emocje. Dziękujemy wszystkim uczniom i opiekunom za gościnę i obiecujemy, że za rok meldujemy się ponownie. Więcej szczegółów znajduje się w zakładce "WDS".

 
Warszawskie Dni Sportu 2018 18-06-2018

Początek tygodnia to dla nas kolejna okazja do wizyty Warszawskich Dni Sportu w placówkach edukacyjnych w Warszawie. Tym razem sportowe emocje towarzyszyły nam podczas rywalizacji w Szkole Podstawowej Nr 190 na Mokotowie. Dziękujemy wszystkim młodym uczestnikom za dużo energii i zaangażowania we wszystkie konkurencje. Do zobaczenia ponownie!! Więcej szczegółów znajduje się w zakładce "WDS".

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] >>>

 Sezon 2017/2018
 Sezon 2016/2017
 Sezon 2015/2016
 Sezon 2014/2015
 Sezon 2013/2014
 Sezon 2012/2013
 Sezon 2011/2012
 Sezon 2010/2011
 Sezon 2009/2010
 Sezon 2008/2009
 Sezon 2007/2008
 Sezon 2006/2007
 Sezon 2005/2006
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy Modecom
Towarzystwo Sportowe Falenica Select - players choice
Marcon KS Ursynów Warszawa
2008 Wilanów
Turniej: Olimpia Cup, ul. Grenady 16 , Warszawa
23-06-2018 (sobota) 10:00, zbiórka o godzinie 09:00, ul. Grenady 16 , Warszawa
2008
Turniej: Puchar Prezydenta m. st. Warszawy, Warszawa, ul. Wiertnicza 26
23-06-2018 (sobota) 10:00, zbiórka o godzinie 09:00, Warszawa, ul. Wiertnicza 26
2008
Turniej: Puchar Prezydenta m. st. Warszawy, Warszawa, ul. Wiertnicza 26
24-06-2018 (niedziela) 10:00, zbiórka o godzinie 09:00, Warszawa, ul. Wiertnicza 26
[1]  [2]  [3]   >>>
Mistrzostwa Świata 2018 23-06-2018

Znamy kolejne wyniki w grupie F, robi się tu coraz bardziej ciekawie. Meksyk po drugiej wygranej wydaje się pewniakiem, jednak Niemcy i Szwedzi jeszcze mają nadzieję na włączenie się do rywaliacji. Kolejne spotkania grupy odbędą się 27 czerwca.

Grupa F:
Korea Południowa - Meksyk 1:2 (0:1)
Bramki: Son (90) - Vela (26 k.), Hernandez (66)

Niemcy - Szwecja 2:1 (0:1)
Bramki: Reus (48), Kroos (90) - Toivonen (32)
 

Zespół Pkt. Br.
1. Meksyk 6 3:1
2. Szwecja 3 3:3
3. Niemcy 3 2:2
4. Korea Południowa 0 1:3
Mistrzostwa Świata 2018 23-06-2018

W jedynym dzisiaj rozegranym spotkaniu grupy G bezdyskusyjnie lepsi byli Belgowie i pokonali Tunezję. To kolejne trzy punkty Belgów, którzy idą jak burza. Jutro drugie spotkanie grupy, spotkają się Anglicy z Panamą.

Belgia- Tunezja 5:2 (3:1)
Bramki: Hazard (7 i 51), Lukaku (16 i 45), Batshuayi (89) - Bronn (18), Khazri (90) 

Mistrzostwa Świata 2018 22-06-2018

Kolejna kolejkia w grupie E za nami. Rywalizacja jest tu bardzo ciekawa i mamy jeszcze wiele możliwych rozwiązań. Następne pojedynki tej grupy odbęda się 27 czerwca.

Grupa E:
Brazylia - Kostaryka 2:0 (0:0)
Bramki: Coutinho (90+1), Neymar (90+7)

Serbia - Szwajcaria 1:2 (1:0)
Bramki: Mitrović (5) - Xhaka (53), Shaqiri (90)
 

Zespół Pkt. Br.
1. Brazylia 4 3:1
2. Szwajcaria 4 3:2
2. Serbia 3 2:2
4. Kostaryka 0 0:3
Mistrzostwa Świata 2018 22-06-2018

W dniu dzisiejszym skończyła się druga seria gier w grupie D, nikt przed rozpoczęciem rywalizacji nie spodziewał się, że tabela tej grupy będzie na tym etapie wyglądać w ten sposób. Kolejne mecze  grupy odbędą się 26 czerwca.

Grupa D:
Nigeria - Islandia 2:0 (0:0)
Bramki: Musa (49, 75)
 

Zespół Pkt. Br.
1. Chorwacja 6 5:0
2. Nigeria 3 2:2
2. Islandia 1 1:3
4. Argentyna 1 1:4
Mistrzostwa Świata 2018 21-06-2018

W czwartkowy wieczór rozegrany został pierwszy mecz drugiej kolejki fazy grupowej grupy D. Chorwacja pewnie pokonała Argetynę i zapewniła sobie awans do fazy pucharowej rozgrywek. W piątek drugą kolejkę dokończy mecz Nigerii z Islandią.

Grupa D:
Argentyna - Chorwacja 0:3 (0:0)
Bramki: Rebić (53), Modrić (80), Rakitić (90)

Mistrzostwa Świata 2018 21-06-2018

Pewnymi awansu do kolejnej fazy Mistrzostw Świata 2018 w grupie C, mogą być już reprezentanci Francji. W osatniej kolejce, która odbędzie się 26 czerwca o awans walczyć będa jeszcze Dania i Australia.

Grupa C:
Dania - Australia 1:1 (1:1)
Bramki: Eriksen (7) - Jedinak (38 k.)

Francja - Peru 1:0 (1:0)
Bramki: Mbappe (34)
 

Zespół Pkt. Br.
1. Francja 6 3:1
2. Dania 4 2:1
3. Australia 1 2:3
4. Peru 0 0:2
Mistrzostwa Świata 2018 20-06-2018

W środę rozegrana została druga kolejka fazy grupowej Mistrzostw Świata w grupie B. Po trzy oczka do swojego konta dopisały Portugalia i Hiszpania, które dzięki temu objeły prowadzenie w grupie. Ostatnia seria gier zaplanowana jest na 25 czerwca.

Grupa B:
Portugalia - Maroko 1:0 (1:0)
Bramki: Ronaldo (4)

Iran - Hiszpania 0:1 (0:0)
Bramki: Costa (54)
 

Zespół Pkt. Br.
1. Hiszpania 4 4:3
1. Portugalia 4 4:3
3. Iran 3 1:1
4. Maroko 0 0:2
Mistrzostwa Świata 2018 20-06-2018

Rozstrzygnęły się losy awansu do fazy pucharowej w rywalizacji grupy A. Po drugiej kolejce pewne gry w następnej rundzie są Rosja i Urugwaj. Ostatnia seria gier rozgerana zostanie 25 czerwca. 

Grupa A:
Urugwaj - Arabia Saudyjska 1:0 (1:0)
Bramki: Suarez (23)
 

Zespół Pkt. Br.
1. Rosja 6 8:1
2. Urugwaj 6 2:0
3. Egipt 0 1:4
4. Arabia Saudyjska 0 0:6
Mistrzostwa Świata 2018 19-06-2018

We wtorkowy wieczór rozpoczęła się druga seria gier fazy grupowej tegorocznych Mistrzostw Świata rozgrywanych w Rosji. W kolejnym pojedynku Rosja pewnie pokonała Egipt 3:1, czym praktycznie zapewniła sobie awans do fazy pucharowej rozgrywek. W środę drugą kolejką grupy A dokończy Urugwaj, który zmierzy się z Arabią Saudyjską.

Grupa A:
Rosja - Egipt 3:1 (0:0)
Bramki: Fathi (47 sam.), Czeryszew (59), Dziuba (62) - Salah (73 k.)


[1]  [2]  [3]   >>>
Copyright © 2013 K.S. DELTA WARSZAWA