SEKCJA TENISA ZIEMNEGO | PRZYSTANEK CAFE | CENTRUM WARSZAWA   

Treningi w okresie:    od 19-07-2021 do 25-07-2021
  PONIEDZIAŁEK WTOREK ¦RODA CZWARTEK PIˇTEK SOBOTA NIEDZIELA
2004
Ludynia Daniel
12:00 - 13:30
Kazimierzowska 58
10:00 - 12:00
Kazimierzowska 58
(Kłosek)
10:00 - 12:00
Kazimierzowska 58
(Kłosek)
10:00 - 11:30
Z±bki
---
13:45 - 14:45
Z±bki
10:00 - 11:30
Z±bki
---
13:45 - 14:45
Z±bki
(Kłosek)
X X
2005
Malicki Kacper
14:00 - 15:30
Chełmska 23
(Boguszewski)
12:00 - 14:00
Kazimierzowska 58
(Boguszewski, Kłosek)
12:00 - 14:00
Kazimierzowska 58
(Boguszewski, Kłosek)
10:00 - 11:30
Z±bki
(Boguszewski)
---
14:15 - 15:15
Z±bki
(Boguszewski, Kłosek)
10:00 - 11:30
Z±bki
(Boguszewski)
---
14:15 - 15:15
Z±bki
(Boguszewski)
X X
2006
Trzeciakowski Krzysztof
16:00 - 17:30
Chełmska 23
(Kłosek)
12:00 - 14:00
Kazimierzowska 58
(Kłosek)
12:00 - 14:00
Kazimierzowska 58
(Kłosek)
10:00 - 11:30
Z±bki
(Kłosek)
---
14:15 - 15:15
Z±bki
(Kłosek)
10:00 - 11:30
Z±bki
(Kłosek)
---
14:15 - 15:15
Z±bki
X X
Seniorzy
Szczygielski Damian
10:30 - 12:00
Kazimierzowska 58
10:00 - 12:00
Kazimierzowska 58
(Kłosek)
10:00 - 12:00
Kazimierzowska 58
(Kłosek)
10:00 - 11:30
Z±bki
---
13:45 - 14:45
Z±bki
10:00 - 11:30
Z±bki
---
13:45 - 14:45
Z±bki
(Kłosek)
X X
Treningi Bramkarskie
Zgódka Sebastian
X X X 10:00 - 11:30
Z±bki
(Seniorzy / 2004 / 2005 / 2006)
X X X
Treningi w okresie:    od 26-07-2021 do 01-08-2021
  PONIEDZIAŁEK WTOREK ¦RODA CZWARTEK PIˇTEK SOBOTA NIEDZIELA
2004
Ludynia Daniel
10:00 - 11:30
Z±bki
---
13:45 - 14:45
Z±bki
10:00 - 11:30
Z±bki
---
13:45 - 14:45
Z±bki
(Kłosek)
10:00 - 11:30
Z±bki
---
13:30 - 14:30
Basen Z±bki
10:00 - 11:00
Z±bki
---
13:45 - 14:45
Z±bki
Sparing X X
2005
Malicki Kacper
10:00 - 11:30
Z±bki
(Boguszewski)
---
14:15 - 15:15
Z±bki
(Boguszewski, Kłosek)
11:00 - 12:30
Z±bki
(Boguszewski)
---
14:15 - 15:15
Z±bki
(Boguszewski)
10:00 - 11:30
Z±bki
(Boguszewski)
---
14:30 - 15:30
Basen Z±bki
(Boguszewski)
11:00 - 12:00
Z±bki
(Boguszewski)
---
14:15 - 15:15
Z±bki
(Boguszewski)
Sparing X X
2006
Trzeciakowski Krzysztof
10:00 - 11:30
Z±bki
(Kłosek)
---
14:15 - 15:15
Z±bki
(Kłosek)
11:00 - 12:30
Z±bki
(Kłosek)
---
14:15 - 15:15
Z±bki
10:00 - 11:30
Z±bki
(Kłosek)
---
14:30 - 15:30
Basen Z±bki
11:00 - 12:00
Z±bki
(Kłosek)
---
14:15 - 15:15
Z±bki
Sparing X X
2007
Lisak Jakub
19:00 - 20:30
Chełmska 23
(Kłosek)
16:00 - 17:30
Chełmska 23
X 16:00 - 17:30
Chełmska 23
X X X
2008
Gmurek Sebastian
19:00 - 20:30
Chełmska 23
(Kłosek)
17:00 - 18:30
Syta 123
X 19:00 - 20:30
Chełmska 23
X X X
2009
Trzewik Tomasz
19:00 - 20:30
Chełmska 23
(Kłosek)
18:30 - 20:00
Syta 123
X 18:30 - 20:00
Syta 123
X X X
2010
Kotusiewicz Łukasz
17:30 - 19:00
Chełmska 23
X 19:00 - 20:30
Chełmska 23
X 19:00 - 20:30
Chełmska 23
X X
2011
Pluta Dawid
17:30 - 19:00
Chełmska 23
(Kłosek)
X 17:30 - 19:00
Chełmska 23
X 17:30 - 19:00
Chełmska 23
X X
Seniorzy
Szczygielski Damian
10:00 - 11:30
Z±bki
(Trzewik)
---
13:45 - 14:45
Z±bki
(Trzewik)
09:30 - 11:00
Z±bki
(Trzewik)
---
13:45 - 14:45
Z±bki
(Kłosek, Trzewik)
10:00 - 11:30
Z±bki
(Trzewik)
---
13:30 - 14:30
Basen Z±bki
(Trzewik)
10:00 - 11:00
Z±bki
(Trzewik)
---
13:45 - 14:45
Z±bki
(Trzewik)
Sparing X X
Treningi Bramkarskie
Zgódka Sebastian
10:00 - 11:00
Z±bki
(Seniorzy / 2004 / 2005 / 2006)
16:00 - 17:00
Chełmska 23
(2007 / 2009)
17:30 - 18:30
Chełmska 23
(2010 / 2011)
10:00 - 11:00
Z±bki
(Seniorzy / 2004 / 2005 / 2006)
X X X
Vipol Marcon
Select - players choice Towarzystwo Sportowe Falenica Urz±d Miasta Stołecznego Warszawy
ZAPISY
Copyright © 2013 K.S. DELTA WARSZAWA