SEKCJA TENISA ZIEMNEGO | PRZYSTANEK CAFE | CENTRUM WARSZAWA   

Treningi w okresie:    od 03-09-2018 do 31-10-2018
  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
2004 I
Szczygielski Damian
14:30 - 16:15
Jeziorna 2
(Kotusiewicz)
15:30 - 17:00
Jeziorna 2
(Dłutowski)
8:00 - 9:15
Chełmska 23
(Kłosek)
---
15:15 - 16:45
Jeziorna 2
(Kotusiewicz)
15:15 - 16:45
Warszawianka (góra)
(Kłosek)
13:45 - 15:30
Jeziorna 2
(Kotusiewicz)
X X
2004 II
Syga Maciej
14:30 - 16:15
Jeziorna 2
(Ede)
15:30 - 17:00
Syta 123
(Kurzępa)
8:00 - 9:15
Chełmska 23
---
15:15 - 16:45
Jeziorna 2
15:15 - 16:45
Warszawianka (góra)
(Ede)
13:45 - 15:30
Jeziorna 2
(Kłosek)
X X
2005/2006
Klechniowski Jan
17:00 - 18:30
Jeziorna 2
18:30 - 20:00
Biedronki
(Kotusiewicz)
X 18:30 - 20:00
Syta 123
(Syga)
X X X
2006/2007 I
Trzeciakowski Krzysztof
15:15 - 16:45
Jeziorna 2
(Kopcik)
15:15 - 16:45
Jeziorna 2
(Kopcik)
14:30 - 16:15
Jeziorna 2
(Kłosek)
14:30 - 16:15
Jeziorna 2
(Kotusiewicz)
15:15 - 16:45
Jeziorna 2
(Kopcik)
X X
2006/2007 II
Bartkiewicz Łukasz
15:00 - 16:30
Syta 123
(Kłosek)
15:15 - 16:45
Jeziorna 2
(Kłosek)
14:30 - 16:15
Jeziorna 2
(Kopcik)
14:30 - 16:15
Jeziorna 2
(Kopcik)
15:15 - 16:45
Jeziorna 2
(Ede)
X X
2008
Gmurek Sebastian
19:00 - 20:30
Chełmska 23
(Kopcik)
X 17.00 - 18.30
Jeziorna 2
(Bartkiewicz)
17:00 - 18:30
Jeziorna 2
(Trzeciakowski)
X X X
2009
Kopcik Joachim
17:30 - 19:00
Chełmska 23
(Gmurek)
X 17:00 - 18:30
Jeziorna 2
(Szczygielski)
INDYWIDUALNY
17:00 – 18:30
Jeziorna 2
17:00 - 18:30
Jeziorna 2
(Szczepański)
X X
2010
Kotusiewicz Łukasz
17:00 - 18:30
Jeziorna 2
(Szczepański)
17:00 - 18:30
Biedronki
(Klechniowski)
X 17:00 - 18:30
Biedronki
(Kalinowski)
INDYWIDUALNY
17:00 – 18:30
Jeziorna 2
X X
2011
Pluta Dawid
INDYWIDUALNY
17:00 – 18:30
Jeziorna 2
17.00 - 18.30
Jeziorna 2
(Presniakou)
X 17.30 - 19.00
Uprawna 9/17
(Kłosek)
X X X
2012
Majecki Michał
17:00 - 18:30
Jeziorna 2
(Komosa)
INDYWIDUALNY
17:00 – 18:30
Jeziorna 2
X X 17:00 - 18:30
Biedronki
(Rydelin)
X X
2013/2014
Herman Piotr
X X X 17:00 - 18:00
Jeziorna 2
(Gieleciński, Szczepański)
X X X
Treningi Bramkarskie
Zgódka Sebastian
16:15 - 17:15
Jeziorna 2
(2004)
---
17:30 - 18:30
Jeziorna 2
(2010)
16:15 - 17:15
Jeziorna 2
(2006)
- - -
18:00 - 19:00
Przyczółkowa 27
(SP czerwoni)
17:30 - 19:00
Chełmska 23
(SP żółci B)
16:15 - 17:15
Jeziorna 2
(2006)
- - -
18:00 - 19:00
Przyczółkowa 27
(SP żółci A)
16:15 - 17:15
Jeziorna 2
(2004)
---
17:30 - 18:30
Jeziorna 2
(SP czerwoni)
X X
Wilanów  
  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
2008
Kalinowski Bartłomiej
18:30 - 20:00
Worobczuka
(Gieleciński)
X INDYWIDUALNY
17:00 – 18:30
Jeziorna 2
18:30 - 20:00
Biedronki
(Kotusiewicz)
X X X
2009
Majecki Michał
INDYWIDUALNY
17:30 – 19:00
Chełmska 23
X 17:30 - 19:00
Uprawna 9/17
(Dłutowski)
X 18:30 - 20:00
Biedronki
(Rydelin)
X X
2010 czerwoni
Kurzępa Michał
INDYWIDUALNY
17:00 – 18:30
Jeziorna 2
17:00 - 18:30
Syta 123
(Syga)
X 18:30 - 20:00
Worobczuka
(Skonieczny)
X X X
2010 żółci
Kurzępa Michał
X
18:30 - 20:00
Syta 123
(Syga)
X 18:30 - 20:00
Worobczuka
(Skonieczny)
X X X
2011 czerwoni
Kłosek Michał
17:30 - 19:00
Biedronki
(Rydelin)
INDYWIDUALNY
17:00 – 18:30
Jeziorna 2
19:00 - 20:30
Biedronki
(Rydelin)
X X X X
2011 żółci
Kłosek Michał
19:00 - 20:30
Biedronki
(Rydelin)
X 17:30 - 19:00
Biedronki
(Rydelin)
X X X X
2012
Kurzępa Michał
17:30 - 19.00
Uprawna 9/17
(Bartkiewicz)
X 17:30 - 19:00
Worobczuka
(Syga, Szczepański)
X INDYWIDUALNY
17:00 – 18:30
Biedronki
X X
2013/2014
Kurzępa Michał
X X X 17:30 - 18:30
Worobczuka
(Skonieczny)
X X X
Górny Mokotów  
  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
2006
Kłosek Michał
X 18:30 - 20:00
Wałbrzyska 5
X X 17:30 - 19:00
Kazimierzowska 60
X X
2007
Dłutowski Norbert
18:30 - 20:00
Wałbrzyska 5
X X 19:00 - 20:30
Chełmska 23
(Bartkiewicz)
X X X
2008
Herman Piotr
INDYWIDUALNY
19:00 – 20:30
Chełmska 23
18:30 - 20:00
Wiktorska 30/32
(Komosa)
X
X 18:30 - 20:00
Wiktorska 30/32
(Kotusiewicz)
X X
2009
Kopcik Joachim
INDYWIDUALNY
17:30 – 19:00
Chełmska 23
18:30 - 20:00
Wałbrzyska 5
X 17:30 - 19:00
Pułku Baszta 3
(Presniakou)
X
X X
2010
Kotusiewicz Łukasz
INDYWIDUALNY
17:00 – 18:30
Jeziorna 2
X 17:00 - 18:30
Wałbrzyska 5
(Gieleciński)
X 17:00 - 18:30
Wiktorska 30/32
(Herman)
X X
2011 czerwoni
Pluta Dawid
18:30 - 20:00
Wiktorska 30/32
(Ede)
INDYWIDUALNY
17:00 – 18:30
Jeziorna 2
17:00 - 18:30
Wiktorska 30/32
(Ede)
X X X X
2011 żółci
Pluta Dawid
17:00 - 18:30
Wiktorska 30/32
(Ede)
X 18:30 - 20:00
Wiktorska 30/32
(Ede)
X X X X
2012 czerwoni
Majecki Michał
INDYWIDUALNY
17:00 – 18:30
Jeziorna 2
17:30 - 19:00
Pułku Baszta 3
(Kardasiewicz)
X 18:30 - 20:00
Wiktorska 30/32
(Krzyśków)
X X X
2012 żółci
Majecki Michał
X 18:00 - 19:30
Pułku Baszta 3
(Kardasiewicz)
X 17:00 - 18:30
Wiktorska 30/32
(Krzyśków)
X X X
2013/2014
Herman Piotr
X 17:00 - 18:00
Wiktorska 30/32
(Komosa)
X X X X X
Praga Południe  
  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
2007/2008
Dłutowski Norbert
X 18.30 - 20.00
Tarnowiecka 4
X X 18:30 - 20:00
Tarnowiecka 4
(Pluta)
X X
2009/2010
Presniakou Ihar
17:30 - 19:00
Międzyborska 64/70
(Trzeciakowski)
X INDYWIDUALNY
17:00 – 18:30
Jeziorna 2
INDYWIDUALNY
17:00 – 18:30
Biedronki
17:30 - 19:00
Międzyborska 64/70
(Kurzępa)
X X
2011 czerwoni
Skonieczny Krzysztof
X 17:00 - 18:30
Cyrklowa 1
(Ede)
X INDYWIDUALNY
17:00 – 18:30
Uprawna 9/17
18:30 - 20:00
Cyrklowa 1
(Ede)
X X
2011 żółci
Skonieczny Krzysztof
X 18:30 - 20:00
Cyrklowa 1
(Ede)
X X 17:00 - 18:30
Cyrklowa 1
(Ede)
X X
2012
Krzyśków Piotr
INDYWIDUALNY
17:00 – 18:30
Jeziorna 2
17:00 - 18:30
Międzyborska 64/70
X X 17:00 - 18:30
Cyrklowa 1
(Kardasiewicz)
X X
2013/2014
Pluta Dawid
X X X X 17:00 - 18:00
Tarnowiecka 4
(Dłutowski)
X X
Ochota  
  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
2010/2011
Bartkiewicz Łukasz
INDYWIDUALNY
17:00 – 18:30
Jeziorna 2
18:30 - 20:00
Wawelska 3
(Szczepański)
X INDYWIDUALNY
17:30 – 19:00
Uprawna 9/17
17:00 - 18:30
Wawelska 3
(Komosa)
X X
2012
Kalinowski Bartłomiej
INDYWIDUALNY
17:00 – 18:30
Jeziorna 2
18:30 - 20:00
Wawelska 3
X X 17:00 - 18:30
Wawelska 3
X X
2013/2014
Szczepański Łukasz
X 17:30 - 18:30
Wawelska 3
(Kalinowski)
X X X X X
Wawer  
  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
2012
Skonieczny Krzysztof
16:30 - 18:00
Starego Doktora 1
(Krzyśków)
X 17:00 - 18:30
Starego Doktora 1
X INDYWIDUALNY
17:00 – 18:30
Biedronki
X X
2013/2014
Krzyśków Piotr
X X 17:00 - 18:00
Starego Doktora 1
(Kardasiewicz)
X X X X
Treningi w okresie:    od 05-11-2018 do 29-03-2019
  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
2004 I
Szczygielski Damian
14:30 - 16:15
Worobczuka
(Kłosek)
- - -
14:30 - 15:30
Basen
Warszawianka
15:30 - 17:00
Warszawianka (góra)
(Dłutowski)
8:00 - 9:15
Chełmska 23
(Kłosek)
---
15:15 - 16:45
Syta 123
15:00 - 16:30
Warszawianka (góra)
(Gmurek, Kłosek)
14:00 - 15:30
MOSiR Ząbki
(Kłosek)
X X
2004 II
Syga Maciej
14:30 - 16:15
Syta 123
- - -
14:30 - 15:30
Basen
Warszawianka
15:30 - 17:00
Warszawianka (góra)
(Kurzępa)
8:00 - 9:15
Chełmska 23
(Kłosek)
---
15:15 - 16:45
Syta 123
15:00 - 16:30
Warszawianka (góra)
(Ede)
14:00 - 15:30
MOSiR Ząbki
(Kurzępa)
X X
2005/2006
Klechniowski Jan
17:00 - 18:30
Syta 123
17:00 - 18:30
Limanowskiego 9
X 18:30 - 20:00
Biedronki
(Pluta)
X X X
2006/2007 I
Trzeciakowski Krzysztof
15:15 - 16:45
Worobczuka
- - -
14:30 - 15:30
Basen
Warszawianka
15:30 - 17:00
Warszawianka (dół)
(Kotusiewicz, Kopcik)
14:30 - 16:00
Worobczuka
(Kłosek)
14:30 - 16:00
Warszawianka (dół)
(Kotusiewicz)
15:30 - 17:00
Warszawianka (dół)
(Kopcik)
X X
2006/2007 II
Bartkiewicz Łukasz
15:00 - 16:30
Syta 123
(Majecki)
---
14:30 - 15:30
Basen
Warszawianka
14:30 - 16:00
Warszawianka (góra)
(Kłosek)
14:30 - 16:15
Worobczuka
(Kopcik)
15:00 - 16:30
Warszawianka (góra)
(Kopcik)
15:30 - 17:00
Warszawianka (góra)
(Ede)
X X
2008
Gmurek Sebastian
17:00 - 20:00
Chełmska 23
(Trzeciakowski)
X 17:00 - 18:30
Warszawianka (dół)
(Bartkiewicz)
16:30 - 18:00
Warszawianka (góra)
(Kłosek)
X X X
2009
Kopcik Joachim
17:00 - 18:30
Warszawianka (góra)
(Syga)
X 17:00 - 18:30
Warszawianka (dół)
(Trzeciakowski)
X 17:00 - 18:30
Warszawianka (dół)
(Kłosek, Szczygielski)
X X
2010
Kotusiewicz Łukasz
17:00 - 18:30
Warszawianka (góra)
(Szczepański)
18:30 - 20:00
Biedronki
(Kłosek)
X 17:00 - 18:30
Limanowskiego 9
(Kalinowski)
X X X
2011
Pluta Dawid
X 17:00 - 18:30
Biedronki
(Kłosek)
X 17:00 - 18:30
Biedronki
(Klechniowski)
X X X
2012
Majecki Michał
17:30 - 19:00
Wiertnicza 26
(Bartkiewicz)
X X X 17:00 - 18:30
Biedronki
(Rydelin)
X X
2013/2014
Herman Piotr
X X X 17:00 - 18:00
Bobrowiecka 9
(Gieleciński, Komosa)
X X X
Treningi Bramkarskie
16:00-17:00
(04/06)
Worobczuka
---
17:30-18:30
(10)
Warszawianka (G)
16:15-17:15
(04/06)
Warszawianka (G)
---
18:00-19:00
(SP czerwoni)
Przyczółkowa 27
17:00-18:15
(04/06)
Chełmska 23
---
18:30-20:00
(SP żółci B)
Chełmska 23
16:15-17:15
(04/06)
Warszawianka (G)
---
18:00-19:00
(SP żółci A)
Przyczółkowa 27
17:00-18:30
(SP czerwoni)
Bobrowiecka 9
X X
Wilanów  
  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
2008 WI
Kalinowski Bartłomiej
18:30 - 20:00
Biedronki
(Kurzępa)
X X 18:30 - 20:00
Limanowskiego 9
(Kotusiewicz)
X X X
2009 WI
Majecki Michał
X X 17:30 - 19:00
Wiertnicza 26
(Syga)
X 18:30 - 20:00
Biedronki
(Rydelin)
X X
2010 WI
Kurzępa Michał
X 18:00 - 19:30
Uprawna 9/17
(Syga)
X 18:00 - 19:30
Wiertnicza 26
(Syga)
X X X
2011 WI czerwoni
Kłosek Michał
18:30 - 20:00
Limanowskiego 9
(Rydelin)
X 17:00 - 18:30
Biedronki
(Rydelin)
X X X X
2011 WI żółci
Kłosek Michał
17:00 - 18:30
Limanowskiego 9
(Rydelin)
X 18:30 - 20:00
Biedronki
(Rydelin)
X X X X
2012 WI czerwoni
Kurzępa Michał
17:00 - 18:30
Biedronki
(Gieleciński, Kalinowski)
X 17:00 - 18:30
Limanowskiego 9
(Szczepański)
X X X X
2012 WI żółci
Kurzępa Michał
17:00 - 18:30
Biedronki
(Gieleciński, Kalinowski)
X 18:30 - 20:00
Limanowskiego 9
(Szczepański)
X X X X
2013/2014 WI
Kurzępa Michał
X X X 17:00 - 18:00
Wiertnicza 26
(Kardasiewicz, Szczepański)
X X X
Górny Mokotów  
  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
2006/2007 GM
Dłutowski Norbert
17:00 - 18:30
Bytnara 19 (duża)
X X X 18:30 - 20:00
Bobrowiecka 9
X X
2008 GM
Herman Piotr
X 18:30 - 20:00
Niegocińska 2
(Komosa)
X X 17:30 - 19:00
Niegocińska 2
(Kurzępa)
X X
2009 GM
Kopcik Joachim
X 17:00 - 18:30
Warszawianka (góra)
(Ede)
X 18:00 - 19:30
Niegocińska 2
(Bartkiewicz)
X X X
2010 GM
Kotusiewicz Łukasz
X X 17:00 - 18:30
Bytnara 19 (mała)
(Gieleciński)
X 17:00 - 18:30
Bytnara 19 (duża)
(Klechniowski)
x x
2011 GM czerwoni
Pluta Dawid
18:30 - 20:00
Bytnara 19 (mała)
(Ede)
X 17:00 - 18:30
Bytnara 19 (duża)
(Ede)
X X X X
2011 GM żółci
Pluta Dawid
17:00 - 18:30
Bytnara 19 (mała)
(Ede)
X 17:00 - 18:30
Bytnara 19 (duża)
(Klechniowski)
X X X X
2012 GM czerwoni
Majecki Michał
X 17:00 - 18:30
Bytnara 19 (mała)
(Kardasiewicz)
X 17:00 - 18:30
Niegocińska 2
(Krzyśków)
X X X
2012 GM żółci
Majecki Michał
X 18:30 - 20:00
Bytnara 19 (mała)
(Kardasiewicz)
X 17:00 - 18:30
Niegocińska 2
(Krzyśków)
X X X
2013/2014 GM
Herman Piotr
X 17:00 - 18:00
Niegocińska 2
(Komosa)
X X X X X
Praga Południe  
  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
2007/2008 PP
Dłutowski Norbert
X 18:00 - 19:30
St. Zjednoczonych 24
X 18:00 - 19:30
St. Zjednoczonych 24
X X X
2009/2010 PP
Presniakou Ihar
X 16:30 - 18:00
St. Zjednoczonych 24
X 16:30 - 18:00
St. Zjednoczonych 24
X X X
2011 PP
Skonieczny Krzysztof
17:00 - 18:30
Angorska 2 (duża)
(Presniakou)
X X X 18:30 - 20:00
Angorska 2 (duża)
(Krzyśków)
X X
2012 PP
Krzyśków Piotr
X 17:30 - 19:00
Cyrklowa 1
X X 17:00 - 18:30
Angorska 2 (duża)
(Kardasiewicz)
X X
2013/2014 PP
Pluta Dawid
X X X X 16:30 - 17:30
Angorska 2 (duża)
(Kardasiewicz)
X X
Ochota  
  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
2010/2011 O
Bartkiewicz Łukasz
X 18:30 - 20:00
Wawelska 3
(Szczepański)
(do momentu oddania hali Grójecka 93)
---
18:30 – 20:00
Grójecka 93
(Szczepański)
X X 17:00 - 18:30
Wawelska 3
(Szczepański)
(do momentu oddania hali Grójecka 93)
---
18:30 – 20:00
Majewskiego 17
(Komosa)
X X
2012 O
Kalinowski Bartłomiej
X 17:30 - 19:00
Wawelska 3
(Szczepański)
(do momentu oddania hali Grójecka 93)
---
17:00 – 18:30
Grójecka 93
X X 18:30 – 20:00
Majewskiego 17
(Komosa)
(do momentu oddania hali Grójecka 93)
---
17:00 – 18:30
Grójecka 93
(Szczepański)
X X
2013/2014 O
Szczepański Łukasz
17:00 – 18:00
Skarżyńskiego 8
(do momentu oddania hali Grójecka 93)
zajęcia w poniedziałek
(do momentu oddania hali Grójecka 93)
- - -
17:00 – 18:00
Grójecka 93
(Gieleciński)
X X X X X
Wawer  
  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
2012 WA
Skonieczny Krzysztof
X 18:15 – 19:45
Kajki 80/82
X 18:15 – 19:45
Kajki 80/82
X X X
2013/2014 WA
Krzyśków Piotr
17:00 – 18:00
Króla Maciusia 1
(Kardasiewicz)
X X X X X X
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy Marcon Modecom
Towarzystwo Sportowe Falenica Select - players choice
Copyright © 2013 K.S. DELTA WARSZAWA