SEKCJA TENISA ZIEMNEGO

T001 - Podeszwa L/P w miejscu
T002 - Wewnętrzna L/P w miejscu
T003 - Podeszwa L/P do do środka
T004 - Podeszwa-wewnętrzna L/P do środka
T005 - Żonglerka L/P powyżej biodra
T006 - Podeszwa-wewnętrzna L/P po skosie
T007 - Slalom podeszwa L/P
T008 - Podeszwa - proste L/P
T009 - Slalom zew-wew L/P
M001 - Niedźwiedź
M002 - Dżdżownica
M003 - Krokodyl
M004 - Żaba
M005 - Raki - unoszenie bioder
M006 - Kaczka
M007 - Tarzan
M008 - Krokodyl z otwarciem klatki
M009 - Otwarcie klatki w leżeniu
Vipol Select - players choice
Marcon KS Ursynów Warszawa
Towarzystwo Sportowe Falenica Urząd Miasta Stołecznego Warszawy
KS Wilanów  

Droga do profesjonalnej piłki nożnej na najwyższym poziomie jest bardzo długa. Podstawą dla zawodowego zawodnika jest systematyczny trening z zespołem. Jednocześnie oprócz ciężkiej pracy na treningach niezbędna jest jeszcze jedna bardzo ważna rzecz – praca własna.

Jako profesjonalny klub dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić każdemu zawodnikowi jak największe możliwości spełnienia swojego marzenia – profesjonalnej kariery piłkarza nożnego. System szkolenia, odpowiednie planowanie treningu, czy jego jakość to jedne z elementów naszej pracy. W tym miejscu pojawia się jeszcze luka dla wspomnianej już pracy własnej. W celu pełnego uzupełnienia treningu postanowiliśmy stworzyć tą platformę o nazwie Ćwiczenia, która pomoże zawodnikom poprawiać umiejętności we własnym zakresie, jednak zgodnie z założeniami i klubowym systemem szkolenia.

Zaprezentowane ćwiczenia obejmują różne składowe, niezbędne do ukształtowania zawodnika. Każde ćwiczenie jest opisane oraz uzupełnione materiałem fotograficznym bądź filmowym. Musimy pamiętać, że bardzo ważna jest jakość wykonywanego przez nas zadania. Jeżeli podczas zapoznania się z ćwiczeniem pojawią się jakiekolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt z trenerem prowadzącym drużynę, który udzieli niezbędnych informacji.

Najważniejsze abyśmy nie śpieszyli się z zadaniem. Pamiętajmy o rozgrzewce, jakości wykonywania ćwiczeń i systematycznej pracy. Powodzenia!

ZAPISY
Copyright © 2013 K.S. DELTA WARSZAWA