SEKCJA TENISA ZIEMNEGO | PRZYSTANEK CAFE | CENTRUM WARSZAWA   

T001 - Podeszwa L/P w miejscu
T002 - Wewnętrzna L/P w miejscu
T003 - Podeszwa L/P do do środka
T004 - Podeszwa-wewnętrzna L/P do środka
T005 - Żonglerka L/P powyżej biodra
M001 - Niedźwiedź
M002 - Dżdżownica
Vipol KS Ursynów Warszawa
Towarzystwo Sportowe Falenica Select - players choice
Marcon Urząd Miasta Stołecznego Warszawy

Droga do profesjonalnej piłki nożnej na najwyższym poziomie jest bardzo długa. Podstawą dla zawodowego zawodnika jest systematyczny trening z zespołem. Jednocześnie oprócz ciężkiej pracy na treningach niezbędna jest jeszcze jedna bardzo ważna rzecz – praca własna.

Jako profesjonalny klub dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić każdemu zawodnikowi jak największe możliwości spełnienia swojego marzenia – profesjonalnej kariery piłkarza nożnego. System szkolenia, odpowiednie planowanie treningu, czy jego jakość to jedne z elementów naszej pracy. W tym miejscu pojawia się jeszcze luka dla wspomnianej już pracy własnej. W celu pełnego uzupełnienia treningu postanowiliśmy stworzyć tą platformę o nazwie "Ćwiczenia", która pomoże zawodnikom poprawiać umiejętności we własnym zakresie, jednak zgodnie z założeniami i klubowym systemem szkolenia.

Zaprezentowane ćwiczenia obejmują różne składowe, niezbędne do ukształtowania zawodnika. Każde ćwiczenie jest opisane oraz uzupełnione materiałem fotograficznym bądź filmowym. Musimy pamiętać, że bardzo ważna jest jakość wykonywanego przez nas zadania. Jeżeli podczas zapoznania się z ćwiczeniem pojawią się jakiekolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt z trenerem prowadzącym drużynę, który udzieli niezbędnych informacji.

Najważniejsze abyśmy nie śpieszyli się z zadaniem. Pamiętajmy o rozgrzewce, jakości wykonywania ćwiczeń i systematycznej pracy. Powodzenia!

ZAPISY
Copyright © 2013 K.S. DELTA WARSZAWA