SEKCJA TENISA ZIEMNEGO | PRZYSTANEK CAFE | CENTRUM WARSZAWA   

Poniżej znajduje się lista naszych wszystkich aktualnie funkcjonujących zespołów. Mamy tu roczniki trenujące bezpośrednio w samym klubie na Dolnym Mokotowie jak i roczniki z filii na WilanowieGórnym MokotowiePradze-PołudnieOchocie i Wawrze. System filii wprowadzony przez nasz klub dla młodszych roczników ma ułatwić rodzicom dojazdy na treningi. Nasi podopieczni mogą dostosować miejsce trenowania do miejsca zamieszkania. Drużyny tu prezentowane są od najstarszej na górze do najmłodszej na dole. Zainteresowani rocznikami z którymi już zakończyliśmy pracę mogą znaleźć je w zakładce Archiwum.

Uwaga! Aby zobaczyć stronę danej drużyny i zawarte tam informacje należy kliknąć poniżej na logo tej drużyny!

 
2004

Trener: Szczygielski Damian, Syga Maciej, Kłosek Michał, Kotusiewicz Łukasz, Trzewik Tomasz, Zgódka Sebastian

Bogacz Wiktor, Cichocki Dominik, Czernak Mikołaj, Ćwilich Szymon, Demski Ignacy, Drabik Piotr, Dyga Krystian, Fijałkowski Jakub, Głowala Filip, Grober Hubert, Grober Mateusz, Grocholski Rafał, Hamulczuk Nikodem, Jabłoński Michał, Kania Konrad, Kijo Krzysztof, Krępicz Filip, Kucharski Kuba, Kudła Patryk, Marchuk Mikita, Michalak Wojciech, Osuch Jakub, Owczarek Kajetan, Paradowski Dominik, Pawlak Bartosz, Pudełek Krystian, Rusztecki Jakub, Serokin Maksymilian, Skorupa Andrzej, Szczęk Bartosz, Traczyk Bartosz, Wagner Daniel, Wiktorowski Jakub, Wojciechowski Adam, Zając Bartosz, Zawiślak Stefan, Zdunek Kacper

Sukcesy: II Vice Mistrz Warszawy 2015/2016, II Vice Mistrz Warszawy 2016/2017, Vice Mistrz Warszawy 2017/2018, Vice Mistrz Mazowsza 2017/2018


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
Ekstraliga Juniorów Młodszych  2019/2020 jesień                  
Centralna Liga Juniorów U-15  2018/2019 wiosna 14 3 1 10 27:46 1,93 3,29 -19 7
Ekstraliga Trampkarzy  2018/2019 jesień 14 12 2 0 48:13 3,43 0,93 35 1
Ekstraliga Trampkarzy  2017/2018 wiosna 14 9 1 4 46:20 3,29 1,43 26 2
Ekstraliga Trampkarzy  2017/2018 jesień 14 9 3 2 48:15 3,43 1,07 33 2
I Okręgowa Liga Młodzików  2016/2017 wiosna 14 8 4 2 27:7 1,93 0,50 20 2
I Okręgowa Liga Młodzików  2016/2017 jesień 10 8 2 0 30:6 3,00 0,60 24 1
I Okręgowa Liga Młodzików  2015/2016 wiosna 10 6 2 2 32:16 3,20 1,60 16 2
I Okręgowa Liga Młodzików  2015/2016 jesień 14 9 1 4 41:21 2,93 1,50 20 2
I Liga Orlików  2014/2015 wiosna 8 5 1 2 49:33 6,13 4,13 16 2
Liga Orlików  2014/2015 jesień 10 10 0 0 118:12 11,80 1,20 106 1
Liga Orlików  2013/2014 20 15 1 4 137:66 6,85 3,30 71 2
  razem 142 94 18 30 603:255 4,25 1,80 348  
 
 
2005

Trener: Klechniowski Jan, Rydelin Tomasz, Syga Maciej, Zgódka Sebastian

Adamowski Franciszek, Ekiert Ernest, Juraś Andrzej, Mańk Krzysztof, Matusiak Jakub, Piślewski Maciej, Sidelnik Jan, Szatkowski Karol, Ślażyński Andrzej, Trepka Mariusz, Wróbel Jakub, Ziburske Nicolas, Zimoląg Maciej


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
III Okręgowa Liga Trampkarzy  2018/2019 wiosna 14 10 0 4 68:30 4,86 2,14 38 3
III Okręgowa Liga Trampkarzy  2018/2019 jesień 14 9 3 2 56:18 4,00 1,29 38 2
IV Okręgowa Liga Młodzików  2017/2018 wiosna 10 3 4 3 17:23 1,70 2,30 -6 4
IV Okręgowa Liga Młodzików  2017/2018 jesień 8 1 2 5 7:18 0,88 2,25 -11 4
IV Okręgowa Liga Młodzików  2016/2017 wiosna 10 6 2 2 29:18 2,90 1,80 11 3
III Okręgowa Liga Młodzików  2016/2017 jesień 10 1 0 9 6:50 0,60 5,00 -44 6
II Okręgowa Liga Orlików  2015/2016 wiosna 10 0 0 10 23:113 2,30 11,30 -90 6
II Okręgowa Liga Orlików  2015/2016 jesień 10 3 2 5 40:62 4,00 6,20 -22 4
I Liga Orlików  2014/2015 wiosna 8 4 1 3 52:25 6,50 3,13 27 3
Liga Orlików  2014/2015 jesień 8 6 0 2 51:20 6,38 2,50 31 2
  razem 102 43 14 45 349:377 3,42 3,70 -28  
 
 
2006

Trener: Trzeciakowski Krzysztof, Kłosek Michał, Kopcik Joachim, Kurzępa Michał, Zgódka Sebastian

Bakhno Matsvei, Ede Bright, Gawarecki Kacper, Hoppe Mateusz, Horodeński Szymon, Jerke Michał, Joński Jan, Kasprzykowski Kacper, Konanau Maksim, Krzeczunowicz Antoni, Lubelski Maciej, Mackiewicz Mikołaj, Michalski Paweł, Mućko Maksymilian, Plewka Igor, Rychlica Krzysztof, Shamaryn Siarhei, Sikorski Filip, Woźniak Alex

Sukcesy: II Vice Mistrz Warszawy 2015/2016, Vice Mistrz Warszawy 2016/2017


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
I Wojewódzka Liga Trampkarzy  2019/2020 jesień                  
I Okręgowa Liga Młodzików  2018/2019 wiosna 10 4 0 6 23:16 2,30 1,60 7 4
I Okręgowa Liga Młodzików  2018/2019 jesień 10 7 1 2 29:12 2,90 1,20 17 1
I Okręgowa Liga Młodzików  2017/2018 wiosna 10 5 1 4 22:14 2,20 1,40 8 4
I Okręgowa Liga Młodzików  2017/2018 jesień 10 6 2 2 20:10 2,00 1,00 10 1
I Okręgowa Liga Orlików  2016/2017 wiosna 10 5 3 2 28:15 2,80 1,50 13 2
I Okręgowa Liga Orlików  2016/2017 jesień 10 3 2 5 30:34 3,00 3,40 -4 4
I Okręgowa Liga Orlików  2015/2016 wiosna 10 4 2 4 47:32 4,70 3,20 15 3
I Okręgowa Liga Orlików  2015/2016 jesień 10 7 0 3 76:37 7,60 3,70 39 3
I Liga Żaków  2014/2015 wiosna 10 7 0 3 108:39 10,80 3,90 69 2
Liga Żaków  2014/2015 jesień 10 4 2 4 66:38 6,60 3,80 28 4
  razem 100 52 13 35 449:247 4,49 2,47 202  
 
 
2007

Trener: Gmurek Sebastian, Zgódka Sebastian

Asei-Dantoni Myles, Banaś Stanisław, Boguta Xawery, Kalisiak Jakub, Lah Karol, Mucha Adam, Sobota Michał, Tokarzewski Jerzy

Sukcesy: II Vice Mistrz Warszawy 2015/2016


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
II Okręgowa Liga Młodzików  2018/2019 wiosna 10 2 0 8 14:27 1,40 2,70 -13 5
II Okręgowa Liga Młodzików  2018/2019 jesień 10 6 1 3 35:21 3,50 2,10 14 2
II Okręgowa Liga Orlików  2017/2018 wiosna 10 7 1 2 75:35 7,50 3,50 40 2
I Okręgowa Liga Orlików  2017/2018 jesień 10 1 0 9 15:90 1,50 9,00 -75 6
II Okręgowa Liga Orlików  2016/2017 wiosna 10 8 0 2 81:26 8,10 2,60 55 1
I Okręgowa Liga Orlików  2016/2017 jesień 10 1 0 9 35:97 3,50 9,70 -62 6
I Okręgowa Liga Żaków  2015/2016 wiosna 10 6 0 4 68:38 6,80 3,80 30 2
II Okręgowa Liga Żaków  2015/2016 jesień 10 9 0 1 93:19 9,30 1,90 74 1
  razem 80 40 2 38 416:353 5,20 4,41 63  
 
 
2007

Trener: Gieleciński Robert, Zgódka Sebastian

Cegielski Bruno, Jankowski Mikołaj, Kaczmarski Aleksander, Kosiński Michał, Kyoi Yukimasa, Nawrocki-Woźniak Ryszard, Pawłowski Bartosz, Sagan Tymoteusz, Szuta Paweł, Tabiszewski Nikodem, Wilkowicz Aleksander, Wyszyński Leon, Zapora Igor


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
Wewnętrzna Liga Młodzików  2018/2019 jesień 7 1 0 6 39:45 5,57 6,43 -6 7
Wewnętrzna Liga Orlików  2017/2018 wiosna 6 2 0 4 27:52 4,50 8,67 -25 6
III Okręgowa Liga Orlików  2017/2018 jesień 10 0 0 10 25:96 2,50 9,60 -71 6
III Okręgowa Liga Orlików  2016/2017 wiosna 10 3 0 7 41:80 4,10 8,00 -39 4
IV Okręgowa Liga Orlików  2016/2017 jesień 10 7 0 3 77:45 7,70 4,50 32 1
III Okręgowa Liga Żaków  2015/2016 wiosna 10 3 1 6 42:80 4,20 8,00 -38 4
III Okręgowa Liga Żaków  2015/2016 jesień 10 1 2 7 39:65 3,90 6,50 -26 6
  razem 63 17 3 43 290:463 4,60 7,35 -173  
 
 
2007

Trener: Trzewik Tomasz, Zgódka Sebastian

Bachorowski Krystian, Klimek Jakub, Kosiński Bartosz, Miętus Kacper, Przybył Stanisław, Sadowski Antoni, Spoczyński Mateusz, Van-Der-Stam Maksymilian, Zieniewski Tomasz


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
Wewnętrzna Liga Młodzików  2018/2019 jesień 7 0 0 7 13:84 1,86 12,00 -71 8
Wewnętrzna Liga Orlików  2017/2018 wiosna 6 5 1 0 56:16 9,33 2,67 40 1
  razem 13 5 1 7 69:100 5,31 7,69 -31  
 
 
2008

Trener: Gmurek Sebastian, Kłosek Michał, Kopcik Joachim, Trzewik Tomasz, Zgódka Sebastian

Bernat Stefan, Bęcek Artur, Bronisz Wojciech, Demski Tymoteusz, Faber Gaweł, Gąszczak Maksymilian, Gregorczyk Marcel, Hanc Maciej, Leśniak Adam, Łopong Patryk, Mikołajuk Maksymilian, Olech Maciej, Palicki Wojciech, Papaj Mikołaj, Pilarski Sebastian, Puna Szymon, Rembacz Grzegorz, Thomas Dominik, Urbanek Tymon, Wach Patryk, Wojtasiak Alfred, Zatorski Alan, Zawada Gustaw

Sukcesy: II Vice Mistrz Warszawy 2015/2016


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
I Okręgowa Liga Orlików  2018/2019 wiosna 10 4 0 6 24:29 2,40 2,90 -5 4
I Okręgowa Liga Orlików  2018/2019 jesień 10 5 3 2 35:24 3,50 2,40 11 3
I Okręgowa Liga Orlików  2017/2018 wiosna 10 5 2 3 35:31 3,50 3,10 4 4
I Okręgowa Liga Orlików  2017/2018 jesień 10 3 1 6 19:41 1,90 4,10 -22 4
II Okręgowa Liga Żaków  2016/2017 wiosna 10 9 0 1 61:31 6,10 3,10 30 1
I Okręgowa Liga Żaków  2016/2017 jesień 10 2 0 8 34:50 3,40 5,00 -16 5
I Okręgowa Liga Żaków  2015/2016 wiosna 10 7 0 3 85:39 8,50 3,90 46 2
Liga Żaków  2015/2016 jesień 10 7 0 3 98:35 9,80 3,50 63 3
  razem 80 42 6 32 391:280 4,89 3,50 111  
 
 
2009

Trener: Kopcik Joachim, Gmurek Sebastian, Kłosek Michał, Trzewik Tomasz, Zgódka Sebastian

Bakhno Serafim, Bronecki Bratysław, Ciempiel Victor, Friedel David, Konieczny Franciszek, Kurabiowski Michał, Lah Julian, Malesa Nikodem, Michalski Wiktor, Średziński Stanisław, Tarkowski Adam, Woźniak Szymon, Zawisza Krystian, Zieliński-Bąbka Aleksander, Żmuda Jan

Sukcesy: II Vice Mistrz Warszawy 2017/2018


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
I Okręgowa Liga Orlików  2018/2019 wiosna 10 10 0 0 69:25 6,90 2,50 44 1
I Okręgowa Liga Orlików  2018/2019 jesień 10 9 1 0 113:29 11,30 2,90 84 1
I Okręgowa Liga Żaków  2017/2018 wiosna 10 6 2 2 74:43 7,40 4,30 31 2
I Okręgowa Liga Żaków  2017/2018 jesień 10 5 1 4 36:34 3,60 3,40 2 1
I Okręgowa Liga Żaków  2016/2017 wiosna 10 5 1 4 45:43 4,50 4,30 2 3
Liga Żaków  2016/2017 jesień 10 9 0 1 69:18 6,90 1,80 51 1
  razem 60 44 5 11 406:192 6,77 3,20 214  
 
 
2009

Trener: Majecki Michał, Kurzępa Michał, Rydelin Tomasz, Zgódka Sebastian

Arruza-Jesionek Stanisław, Filipiak Maciej, Gdula Joachim, Kaczorek Mateusz, Kanik Igor, Kierepka Wiktor, Koczywąs Marcel, Krym Xavier, Kuźmicki Piotr, Przyborowski Adam, Rączka Antoni, Ruciński Maciej, Sienkiewicz Stanisław, Stankiewicz Bartłomiej, Tomporowski Maciej, Zarembiński Tobiasz, Zębik Antoni


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
Wewnętrzna Liga Orlików  2018/2019 wiosna 6 5 0 1 80:11 13,33 1,83 69 1
Wewnętrzna Liga Orlików  2018/2019 jesień 6 3 1 2 40:47 6,67 7,83 -7 2
III Okręgowa Liga Żaków  2017/2018 wiosna 10 3 0 7 51:74 5,10 7,40 -23 4
III Okręgowa Liga Żaków  2017/2018 jesień 10 5 2 3 47:35 4,70 3,50 12 3
III Okręgowa Liga Żaków  2016/2017 wiosna 10 5 0 5 61:45 6,10 4,50 16 4
  razem 42 21 3 18 279:212 6,64 5,05 67  
 
 
2009

Trener: Szczepański Łukasz, Ede Lucky, Zgódka Sebastian

Baryga Jakub, Dondalski Aleksander, Dzidowski Antoni, Gławnicki Fabian, Hapanowicz Wiktor, Karski Jan, Klimecki Dominik, Michalczyk Igor, Pepłowski Grzegorz, Pieńczuk Michał, Soboń Filip, Stenzel Robert, Świerczyński Nikodem, Usiński Kuba


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
Wewnętrzna Liga Orlików  2018/2019 wiosna 6 0 0 6 16:92 2,67 15,33 -76 7
VI Okręgowa Liga Orlików  2017/2018 wiosna 10 9 1 0 103:36 10,30 3,60 67 1
III Okręgowa Liga Żaków  2017/2018 jesień 10 3 1 6 47:56 4,70 5,60 -9 5
II Okręgowa Liga Żaków  2016/2017 wiosna 10 0 2 8 25:72 2,50 7,20 -47 6
Liga Żaków  2016/2017 jesień 10 7 0 3 63:33 6,30 3,30 30 3
  razem 46 19 4 23 254:289 5,52 6,28 -35  
 
 
2009

Trener: Presniakou Ihar, Zgódka Sebastian

Charamel Victor, Dauvergne Aurelien, Pinto Juan, Tikhomiroff Wiktor, Wroński Mateusz, Żakowski Wiktor


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
Wewnętrzna Liga Orlików  2018/2019 wiosna 6 2 0 4 32:77 5,33 12,83 -45 5
  razem 6 2 0 4 32:77 5,33 12,83 -45  
 
 
2010

Trener: Kotusiewicz Łukasz, Kopcik Joachim, Pluta Dawid, Trzeciakowski Krzysztof, Zgódka Sebastian

Barycza Mikołaj, Ede Valantine, Ignaszak Jerzy, Karłowski Leon, Milo Marcel, Pliszkiewicz Kajetan, Stempowicz Kacper, Suchan Jan, Szmyt Artur, Wierzchowiecki Olivier, Zabrzeski Maksymilian, Zegarowski Tymoteusz

Sukcesy: Vice Mistrz Warszawy 2017/2018


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
I Okręgowa Liga Żaków  2018/2019 wiosna 10 6 0 4 42:31 4,20 3,10 11 2
I Okręgowa Liga Żaków  2018/2019 jesień 10 7 0 3 74:39 7,40 3,90 35 1
I Okręgowa Liga Żaków  2017/2018 wiosna 10 8 1 1 69:41 6,90 4,10 28 1
Liga Żaków  2017/2018 jesień 8 6 2 0 78:30 9,75 3,75 48 1
  razem 38 27 3 8 263:141 6,92 3,71 122  
 
 
2010

Trener: Kurzępa Michał, Ede Lucky, Kardasiewicz Damian, Syga Maciej, Zgódka Sebastian

Bielecki Adam, Breński Natan, Dworzyński Gustaw, Grygorczuk Franciszek, Jarczewski-Hernández Kevin, Józefczyk Maksymilian, Krystosiak Adam, Latek Igor, Majewski Paweł, Perełka Mikołaj, Piotrowski Tomasz, Pisarewicz Daniel, Polak Maciej, Pomacho Tymon, Półchłopek Tymoteusz, Stańczykowski Karol, Szurmak Maksymilian, Wiśniewski Franciszek, Zmorzyński Feliks


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
Wewnętrzna Liga Żaków  2018/2019 wiosna 7 4 0 3 34:48 4,86 6,86 -14 4
Wewnętrzna Liga Żaków  2018/2019 jesień 6 3 0 3 42:48 7,00 8,00 -6 4
  razem 13 7 0 6 76:96 5,85 7,38 -20  
 
 
2010

Trener: Kotusiewicz Łukasz, Ede Lucky, Zgódka Sebastian

Dzięciołowski Karol, Golema Adam, Gutowski Radosław, Jarmuż Jakub, Jedrej David, Kaczorowski Franciszek, Lukić Marko, Rawicki Tymon, Wakieć Leon, Waśkiewicz Tadeusz, Wierzbicki Wiktor, Wójciak Nikodem, Zasuwik Piotr


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
Wewnętrzna Liga Żaków  2018/2019 wiosna 7 3 0 4 44:51 6,29 7,29 -7 5
Wewnętrzna Liga Żaków  2018/2019 jesień 6 5 0 1 84:27 14,00 4,50 57 2
  razem 13 8 0 5 128:78 9,85 6,00 50  
 
 
2010

Trener: Szczepański Łukasz, Zgódka Sebastian

Dzięgielewski Franciszek, Lipiński Krzystof, Mędrzejewski Ignacy, Pstrągowski Rafał, Szczepocki Antoni, Szwarc Jakub, Tychowski Michał, Wolny-Pietrzak Gustaw


 
 
2011

Trener: Pluta Dawid, Kłosek Michał, Kotusiewicz Łukasz, Rydelin Tomasz, Zgódka Sebastian

Arruza-Jesionek Teo, Barański Jan, Gendaj Grzegorz, Gromadzki Piotr, Kasprzykowski Szymon, Klein Szymon, Kotowski Antoni, Kwiatkowski Adam, Mech Wiktor, Mielewski Antoni, Pióro Ksawery, Pomorski Wojciech, Puna Kacper, Sapała Radosław, Serokin Stanisław, Sobczyński Szymon, Tokarzewski Jan, Zarzycki Filip


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
I Okręgowa Liga Żaków  2018/2019 wiosna 10 8 0 2 74:37 7,40 3,70 37 1
Liga Żaków  2018/2019 jesień 6 4 1 1 56:10 9,33 1,67 46 2
  razem 16 12 1 3 130:47 8,13 2,94 83  
 
 
2011

Trener: Komosa Piotr, Kurzępa Michał, Rydelin Tomasz, Zgódka Sebastian

Bińkowski Jakub, Burda Mateusz, Gałecki Ryszard, Hamera Stanisław, Izdebski Piotr, Janik Fabian, Janiszewski Olaf, Jarzyński Szymon, Kalinowski Adrian, Koczywąs Aleksander, Kołakowski Jan, Majewski Szymon, Marzec Wojciech, Mauduit Andreas, Najder Adam, Olejniczak Fryderyk, Sadowski Franciszek, Sentkowski Tymon, Strumik Jakub, Sulik Leon, Szymani Karol, Talarczyk Maksymilian, Wilczyński Hubert, Zaradkiewicz Ignacy, Zawadzki Ignacy


 
 
2011

Trener: Pluta Dawid, Dłutowski Norbert, Gieleciński Robert, Zgódka Sebastian

Andruszkiewicz Olaf, Asmaryan Robert, Burczyński Igor, Bursiak Ignacy, Ciesielski Filip, Dembowski Michał, Dzięciołowski Tytus, Frankowski Iwo, Gruszczyński Wiktor, Jurzec Antoni, Kamiński Maksymilian, Kołodziej Wojciech, Kornacki Antoni, Masiul Piotr, Matejuk Maciej, Mihailović Melchior, Obszyński Franciszek, Pawełko Artur, Puławski Jędrzej, Radzki Tymoteusz, Rogiński Jakub, Rusztecki Ignacy, Sajkowski Jakub, Świst Franciszek, Trzos-Rastawiecki Jan


 
 
2011

Trener: Skonieczny Krzysztof, Komosa Piotr, Przyborowski Rafał, Trzewik Tomasz, Zgódka Sebastian

Bednarczyk Igor, Borski Mikołaj, Brzozowski Marek, Buczyński Kacper, Chmielewski Mikołaj, Cudny Olaf, Dębkowski Adam, Dobrogojski Piotr, Głuchowski Ignacy, Kapelko Filip, Kasprzyk Borys, Konarzewski Seweryn, Kozik Kacper, Krysiuk Stanisław, Linkiewicz Oskar, Majerczyk Mikołaj, Matuszewski Dominik, McNeal Wojciech, Milewski Jan, Miller Bruno, Muczko Dymitr, Paciora Jakub, Pieniążek Piotr, Sobociński Franciszek, Sobociński Ludwik, Stępień Juliusz, Tymoszuk Aleksander, Wawrzyniak Krystian, Wróblewski Antoni, Wysocki Antoni, Zbroja Stanisław


 
 
2012

Trener: Majecki Michał, Kłosek Michał, Rydelin Tomasz, Zgódka Sebastian

Broś Antoni, Castellanos-Benito Carlos, Celej Józef, Dąbrowski Filip, Diop Filip, Donat Filip, Macikowski Jerzy, Mora Filip, Noga Leonard, Posłajko Jakub, Romanowski Jan, Wasiak Julian, Wrona Bruno, Ziemlewski Filip


 
 
2012

Trener: Kurzępa Michał, Komosa Piotr, Majecki Michał, Zgódka Sebastian

Brejnak Aleksander, Caban Gustaw, Dworzyński Feliks, Dyka Kacper, Goc Marcel, Gołdon Filip, Jeżyński Franciszek, Kolanowski Jan, Kozieł Emil, Królewiecki Jakub, Pac-Pomarnacki Antoni, Piątosa Mikołaj, Radecki Jakub, Szyjka Jakub, Śmigielski Karol, Trela Jakub, Trybka Tymon, Wieczorek Mateusz, Wojdyr Krzysztof, Wysocki Kacper, Zawistowski Jan, Zbrojski Miłosz


 
 
2012

Trener: Majecki Michał, Kłosek Michał, Szczepański Łukasz, Zgódka Sebastian

Anuszewski Aleksander, Banaszek Leon, Grudzień Bartosz, Hassine-Różdżyński Feliks, Kamassa Oliwier, Kardyński Leon, Kowalewski Kazimierz, Kudzin-Ndi Antoni, Lipiec Mateusz, Miniakowski Kacper, Morari Wiktor, Myszór Antoni, Nycz Maksymilian, Raczkowski Gustaw, Różnowski Hubert, Szulczewski Leon, Ściborski Jakub, Tabiszewski Michał, Traczyk Olaf, Włodarski Ignacy, Woźniak Michał, Żukiewicz Filip


 
 
2012

Trener: Komosa Piotr, Zgódka Sebastian

Choromański Michał, Cichoniec Szymon, Dyląg Bartosz, Lipiński Szymon, Przyborek Wojciech, Tran-Vu Phong, Wiśniewski Borys


 
 
2013

Trener: Trzeciakowski Krzysztof, Kopcik Joachim, Kotusiewicz Łukasz, Zgódka Sebastian

Bęcek Bartosz, Bryszewski Leon, Burzyński Oskar, Czeszko Filip, Korycki Krzysztof, Marciniak Michał, Noga Teodor, Pietrasz Dominik, Sałach Stanisław, Wasiak Stefan, Wielądek Gustaw, Zegarowski Jakub


 
 
2013

Trener: Kurzępa Michał, Ede Lucky, Kardasiewicz Damian, Syga Maciej, Zgódka Sebastian

Bielecki Jan, Gabryś Kacper, Jakus Jakub, Józefczyk Franciszek, Kurasz Antoni, Lompert Miłosz, Nowinowski Antoni, Oleśkiewicz Franciszek, Szmaj Jakub, Wawrzecki Kamil, Wojdyr Kacper, Zwierko Franciszek


 
 
2013

Trener: Gieleciński Robert, Ede Lucky, Zgódka Sebastian

Bardziłowski Aleksander, Chmiel Antoni, Fuks Jan, Golema Antoni, Kalinowski Filip, Kostyra Miłosz, Kostyra Tymon, Lasek Maciej, Małecki Ignacy, Mikusek Bruno, Nosowski Jan, Sochocki Natan, Śmiech Antoni, Świeboda Ignacy


 
 
2013

Trener: Kardasiewicz Damian, Zgódka Sebastian

Badura Adam, Budziński Antoni, Gągałka Maciej, Kondraciuk Marcin, Kopik Adam, Powierża Antoni, Sawicki Borys, Sikorski Kamil


 
 
2013

Trener: Szczepański Łukasz, Zgódka Sebastian

Bolesta Łukasz, Choromański Tomasz, Godziński Stanisław, Gorzelnik Tymon, Kalawa Stanisław, Kurlenda Maksymilian, Lenczewski Jan, Romanowski Florian, Sawicki Jerzy, Tomczak Jakub, Wardak Gracjan


 
 
2013

Trener: Kardasiewicz Damian, Zgódka Sebastian

Bartosiak Jakub, Bartosiak Jan, Bujko Mikołaj, Gawęda Mateusz, Kłoniecki Piotr, Kuciński Tymon, Kulma Julian, Niemyjski Jan, Walczykowski Kacper, Wujcik Aleksander


 
 
2014

Trener: Kurzępa Michał, Klechniowski Jan, Zgódka Sebastian

Badziak Tadeusz, Dzitko Ignacy, Gendaj Fryderyk, Grześkowiak Stanisław, Lament Patryk, Marciniak Stanisław, Preiss Oskar, Skolimowski Michał, Szczucki Michał


 
 
2014

Trener: Rydelin Tomasz, Syga Maciej, Zgódka Sebastian

Brandt Hubert, Dryzner Maksymilian, Kaliszuk Franciszek, Szopa Marcel


 
 
2014

Trener: Szczepański Łukasz, Majecki Michał, Zgódka Sebastian

Rybarczyk Bartosz, Shtuka David, Soler Antoni, Traczyk Roch


 
 
W związku z przekazanymi danymi osobowymi na rzecz naszego Klubu, informujemy:

1) Administratorem danych osobowych jest Klub Sportowy Delta Warszawa, z siedzibą: ul. Jeziorna 2, 02-911 Warszawa, Telefon: 22 353 86 78 email: delta@delta.warszawa.pl 2) Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować pod adresem: iodo@rt-net.pl 3) Przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), tj. w oparciu o zgodę osoby, której dane dotyczą. 4) Przetwarzanie danych osobowych odbywa się w celu pozyskania utalentowanych graczy dla Klubu. Dane, które zbieramy to imię, nazwisko, numer telefonu oraz forma fizyczna. 5) Przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. 6) Dane osobowe nie pochodzą od stron trzecich. 7) Administrator danych osobowych nie zamierza przekazywać danych osobowych do krajów trzecich. 8) Dane osobowe będą przekazywane innym podmiotom tylko na podstawie przepisów prawa lub jeśli zaistnieje taka konieczność, na podstawie umów powierzenia danych. 9) Dane osobowe będą przechowywane w okresie prowadzenia działalności Administratora. W przypadku nawiązania dalszej współpracy, dane będą przechowywane do czasu wycofania zgody. 10) Osoba, której dane dotyczą ma prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. 11) Podanie danych osobowych nie jest obowiązkowe, lecz ich nie podanie może skutkować brakiem możliwości skorzystania z oferty Klubu w przyszłości. 12) Skargę na działania Klubu Sportowego Delta Warszawa można wnieść do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 13) Administrator przewiduje zautomatyzowane podejmowanie decyzji - na podstawie danych zebranych podczas testów sprawdzających, podejmowane będą decyzję dotyczące poziomu dyspozycyjności gracza.

Urząd Miasta Stołecznego Warszawy Marcon
Hattrick Akademia Piłki Nożnej Towarzystwo Sportowe Falenica Select - players choice
Copyright © 2013 K.S. DELTA WARSZAWA