SEKCJA TENISA ZIEMNEGO | PRZYSTANEK CAFE | CENTRUM WARSZAWA   

Poniżej znajduje się lista naszych wszystkich aktualnie funkcjonujących zespołów. Mamy tu roczniki trenujące bezpośrednio w samym klubie na Dolnym Mokotowie jak i roczniki z filii na WilanowieGórnym MokotowiePradze-PołudnieOchocie i Wawrze. System filii wprowadzony przez nasz klub dla młodszych roczników ma ułatwić rodzicom dojazdy na treningi. Nasi podopieczni mogą dostosować miejsce trenowania do miejsca zamieszkania. Drużyny tu prezentowane są od najstarszej na górze do najmłodszej na dole. Zainteresowani rocznikami z którymi już zakończyliśmy pracę mogą znaleźć je w zakładce „Archiwum".

Uwaga! Aby zobaczyć stronę danej drużyny i zawarte tam informacje należy kliknąć poniżej na logo tej drużyny!

 
2004

Trener: Szczygielski Damian, Syga Maciej, Dłutowski Norbert, Ede Lucky, Kłosek Michał, Kotusiewicz Łukasz, Kurzępa Michał, Zgódka Sebastian

Adamczyk Ignacy, Bogacz Wiktor, Cichocki Dominik, Ćwilich Szymon, Fijałkowski Jakub, Grocholski Rafał, Hamulczuk Nikodem, Juritka Peter, Kijo Krzysztof, Kucharski Kuba, Kudła Patryk, Le-Quang Kacper, Marchuk Mikita, Okleka Tomasz, Osuch Jakub, Owczarek Kajetan, Paradowski Dominik, Pawlak Bartosz, Pudełek Krystian, Serokin Maksymilian, Skorupa Andrzej, Szczęk Bartosz, Traczyk Bartosz, Wagner Daniel, Wiktorowski Jakub, Wojciechowski Adam, Wójcik Kamil, Zając Bartosz, Zawiślak Stefan, Zdunek Kacper, Żaboklicki Bartosz

Sukcesy: II Vice Mistrz Warszawy 2015/2016, II Vice Mistrz Warszawy 2016/2017, Vice Mistrz Warszawy 2017/2018, Vice Mistrz Mazowsza 2017/2018


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
Ekstraliga Trampkarzy  2018/2019 jesień                  
Ekstraliga Trampkarzy  2017/2018 wiosna 14 9 1 4 46:20 3,29 1,43 26 2
Ekstraliga Trampkarzy  2017/2018 jesień 14 9 3 2 48:15 3,43 1,07 33 2
I Okręgowa Liga Młodzików  2016/2017 wiosna 14 8 4 2 27:7 1,93 0,50 20 2
I Okręgowa Liga Młodzików  2016/2017 jesień 10 8 2 0 30:6 3,00 0,60 24 1
I Okręgowa Liga Młodzików  2015/2016 wiosna 10 6 2 2 32:16 3,20 1,60 16 2
I Okręgowa Liga Młodzików  2015/2016 jesień 14 9 1 4 41:21 2,93 1,50 20 2
I Liga Orlików  2014/2015 wiosna 8 5 1 2 49:33 6,13 4,13 16 2
Liga Orlików  2014/2015 jesień 10 10 0 0 118:12 11,80 1,20 106 1
Liga Orlików  2013/2014 20 15 1 4 137:66 6,85 3,30 71 2
  razem 114 79 15 20 528:196 4,63 1,72 332  
 
 
2005

Trener: Klechniowski Jan, Kotusiewicz Łukasz, Syga Maciej, Zgódka Sebastian

Adamowski Franciszek, Ekiert Ernest, Juraś Andrzej, Mańk Krzysztof, Matusiak Jakub, Novotný Hoang-Anh, Osuch Mateusz, Sałach Janusz, Sergiel Aleksander, Sidelnik Jan, Szatkowski Karol, Ślażyński Andrzej, Świdziński Filip, Trepka Mariusz, Wróbel Jakub, Ziburske Nicolas, Zieliński Marcin


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
III Okręgowa Liga Trampkarzy  2018/2019 jesień                  
IV Okręgowa Liga Młodzików  2017/2018 wiosna 10 3 4 3 17:23 1,70 2,30 -6 4
IV Okręgowa Liga Młodzików  2017/2018 jesień 8 1 2 5 7:18 0,88 2,25 -11 4
IV Okręgowa Liga Młodzików  2016/2017 wiosna 10 6 2 2 29:18 2,90 1,80 11 3
III Okręgowa Liga Młodzików  2016/2017 jesień 10 1 0 9 6:50 0,60 5,00 -44 6
II Okręgowa Liga Orlików  2015/2016 wiosna 10 0 0 10 23:113 2,30 11,30 -90 6
II Okręgowa Liga Orlików  2015/2016 jesień 10 3 2 5 40:62 4,00 6,20 -22 4
I Liga Orlików  2014/2015 wiosna 8 4 1 3 52:25 6,50 3,13 27 3
Liga Orlików  2014/2015 jesień 8 6 0 2 51:20 6,38 2,50 31 2
  razem 74 24 11 39 225:329 3,04 4,45 -104  
 
 
2006

Trener: Trzeciakowski Krzysztof, Kłosek Michał, Kopcik Joachim, Kotusiewicz Łukasz, Zgódka Sebastian

Bakhno Matsvei, Czwartosz Antoni, Drohomirecki Jakub, Duk Kacper, Ede Bright, Gawarecki Kacper, Hoppe Mateusz, Horodeński Szymon, Jerke Michał, Joński Jan, Kasprzykowski Kacper, Konanau Maksim, Krzeczunowicz Antoni, Lubelski Maciej, Mackiewicz Mikołaj, Michalski Paweł, Mućko Maksymilian, Plewka Igor, Sikorski Filip, Woźniak Alex

Sukcesy: II Vice Mistrz Warszawy 2015/2016, Vice Mistrz Warszawy 2016/2017


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
I Okręgowa Liga Młodzików  2018/2019 jesień                  
I Okręgowa Liga Młodzików  2017/2018 wiosna 10 5 1 4 22:14 2,20 1,40 8 4
I Okręgowa Liga Młodzików  2017/2018 jesień 10 6 2 2 20:10 2,00 1,00 10 1
I Okręgowa Liga Orlików  2016/2017 wiosna 10 5 3 2 28:15 2,80 1,50 13 2
I Okręgowa Liga Orlików  2016/2017 jesień 10 3 2 5 30:34 3,00 3,40 -4 4
I Okręgowa Liga Orlików  2015/2016 wiosna 10 4 2 4 47:32 4,70 3,20 15 3
I Okręgowa Liga Orlików  2015/2016 jesień 10 7 0 3 76:37 7,60 3,70 39 3
I Liga Żaków  2014/2015 wiosna 10 7 0 3 108:39 10,80 3,90 69 2
Liga Żaków  2014/2015 jesień 10 4 2 4 66:38 6,60 3,80 28 4
  razem 80 41 12 27 397:219 4,96 2,74 178  
 
 
2006

Trener: Kłosek Michał, Zgódka Sebastian

Bobrowski Mateusz, Datczuk Mikołaj, Jarosiewicz Oliwier, Motyka Jakub, Szafarczyk Antoni, Wiśniewski Filip, Zimoląg Maciej


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
Wewnętrzna Liga Młodzików  2018/2019 jesień                  
Wewnętrzna Liga Młodzików  2017/2018 wiosna 13 8 5 0 48:35 3,69 2,69 13 2
Wewnętrzna Liga Młodzików  2017/2018 jesień 7 7 0 0 67:12 9,57 1,71 55 1
IV Okręgowa Liga Orlików  2016/2017 wiosna 10 1 0 9 28:56 2,80 5,60 -28 6
III Okręgowa Liga Orlików  2016/2017 jesień 10 0 0 10 18:79 1,80 7,90 -61 6
II Okręgowa Liga Orlików  2015/2016 wiosna 10 3 1 6 23:52 2,30 5,20 -29 5
IV Okręgowa Liga Orlików  2015/2016 jesień 10 5 1 4 65:47 6,50 4,70 18 3
II Liga Żaków  2014/2015 wiosna 8 3 2 3 34:49 4,25 6,13 -15 3
Liga Żaków  2014/2015 jesień 8 5 2 1 56:28 7,00 3,50 28 2
  razem 76 32 11 33 339:358 4,46 4,71 -19  
 
 
2007

Trener: Bartkiewicz Łukasz, Ede Lucky, Kłosek Michał, Kopcik Joachim, Zgódka Sebastian

Asei-Dantoni Myles, Banaś Stanisław, Boguta Xawery, Dzianachowski Jan, Lah Karol, Mucha Adam, Tokarzewski Jerzy

Sukcesy: II Vice Mistrz Warszawy 2015/2016


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
II Okręgowa Liga Młodzików  2018/2019 jesień                  
II Okręgowa Liga Orlików  2017/2018 wiosna 10 7 1 2 75:35 7,50 3,50 40 2
I Okręgowa Liga Orlików  2017/2018 jesień 10 1 0 9 15:90 1,50 9,00 -75 6
II Okręgowa Liga Orlików  2016/2017 wiosna 10 8 0 2 81:26 8,10 2,60 55 1
I Okręgowa Liga Orlików  2016/2017 jesień 10 1 0 9 35:97 3,50 9,70 -62 6
I Okręgowa Liga Żaków  2015/2016 wiosna 10 6 0 4 68:38 6,80 3,80 30 2
II Okręgowa Liga Żaków  2015/2016 jesień 10 9 0 1 93:19 9,30 1,90 74 1
  razem 60 32 1 27 367:305 6,12 5,08 62  
 
 
2007

Trener: Dłutowski Norbert, Bartkiewicz Łukasz, Zgódka Sebastian

Bogacz Igor, Bugla Bruno, Cegielski Bruno, Duda Franciszek, Gołębiowski Maksymilian, Kyoi Yukimasa, Murer Julian, Osiński Michał, Stabiński Michał, Tabiszewski Nikodem, Trepczyński Adam, Wilkowicz Aleksander


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
Wewnętrzna Liga Młodzików  2018/2019 jesień                  
Wewnętrzna Liga Orlików  2017/2018 wiosna 6 2 0 4 27:52 4,50 8,67 -25 6
III Okręgowa Liga Orlików  2017/2018 jesień 10 0 0 10 25:96 2,50 9,60 -71 6
III Okręgowa Liga Orlików  2016/2017 wiosna 10 3 0 7 41:80 4,10 8,00 -39 4
IV Okręgowa Liga Orlików  2016/2017 jesień 10 7 0 3 77:45 7,70 4,50 32 1
III Okręgowa Liga Żaków  2015/2016 wiosna 10 3 1 6 42:80 4,20 8,00 -38 4
III Okręgowa Liga Żaków  2015/2016 jesień 10 1 2 7 39:65 3,90 6,50 -26 6
  razem 56 16 3 37 251:418 4,48 7,46 -167  
 
 
2007

Trener: Dłutowski Norbert, Pluta Dawid, Zgódka Sebastian

Bachorowski Krystian, Klimek Jakub, Kosiński Bartosz, Łotyszonok Maciej, Miętus Kacper, Przybył Stanisław, Sadowski Antoni, Spoczyński Mateusz, Van-Der-Stam Maksymilian, Zieniewski Tomasz


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
Wewnętrzna Liga Młodzików  2018/2019 jesień                  
Wewnętrzna Liga Orlików  2017/2018 wiosna 6 5 1 0 56:16 9,33 2,67 40 1
  razem 6 5 1 0 56:16 9,33 2,67 40  
 
 
2008

Trener: Gmurek Sebastian, Bartkiewicz Łukasz, Kopcik Joachim, Trzeciakowski Krzysztof, Zgódka Sebastian

Bęcek Artur, Bronisz Wojciech, Demski Tymoteusz, Faber Gaweł, Falkiewicz Hubert, Gregorczyk Marcel, Hanc Maciej, Leśniak Adam, Łatka Maciej, Łopong Patryk, Mikołajuk Maksymilian, Olech Maciej, Palicki Wojciech, Papaj Mikołaj, Puna Szymon, Rembacz Grzegorz, Thomas Dominik, Urbanek Tymon, Wach Patryk, Zatorski Alan, Zawada Gustaw

Sukcesy: II Vice Mistrz Warszawy 2015/2016


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
I Okręgowa Liga Orlików  2018/2019 jesień                  
I Okręgowa Liga Orlików  2017/2018 wiosna 10 5 2 3 35:31 3,50 3,10 4 4
I Okręgowa Liga Orlików  2017/2018 jesień 10 3 1 6 19:41 1,90 4,10 -22 4
II Okręgowa Liga Żaków  2016/2017 wiosna 10 9 0 1 61:31 6,10 3,10 30 1
I Okręgowa Liga Żaków  2016/2017 jesień 10 2 0 8 34:50 3,40 5,00 -16 5
I Okręgowa Liga Żaków  2015/2016 wiosna 10 7 0 3 85:39 8,50 3,90 46 2
Liga Żaków  2015/2016 jesień 10 7 0 3 98:35 9,80 3,50 63 3
  razem 60 33 3 24 332:227 5,53 3,78 105  
 
 
2008

Trener: Kalinowski Bartłomiej, Gieleciński Robert, Kotusiewicz Łukasz, Zgódka Sebastian

Bednarczuk Igor, Czechowski Franciszek, Gasiński Iwo, Gasiński Ludwik, Górniak Kacper, Jakubowski Borys, Kaczorowski Bartosz, Klimek Jakub, Łysiak Ignacy, Ochal Aleksander, Przepiórkiewicz Jan, Żurawski Leon


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
Wewnętrzna Liga Orlików  2018/2019 jesień                  
Wewnętrzna Liga Orlików  2017/2018 wiosna 8 5 3 0 29:21 3,63 2,63 8 3
  razem 8 5 3 0 29:21 3,63 2,63 8  
 
 
2008

Trener: Herman Piotr, Komosa Piotr, Kotusiewicz Łukasz, Zgódka Sebastian

Bazga Filip, Bielobradek Jan, Dąbrowski Mikołaj, Józefczuk Franciszek, Kosiński Michał, Latała Wiktor, Nawrocki-Woźniak Ryszard, Odoliński Jan, Sobierajski Ignacy, Szczypkowski Wojciech, Szuta Paweł, Wełpa Aleks, Woelke Stanisław, Zapora Igor, Zasada Maciej, Zasada Mikołaj, Ziółkowski Maciej


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
Wewnętrzna Liga Orlików  2018/2019 jesień                  
Wewnętrzna Liga Orlików  2017/2018 wiosna 9 5 4 0 47:15 5,22 1,67 32 2
IV Okręgowa Liga Orlików  2017/2018 jesień 10 7 2 1 64:27 6,40 2,70 37 1
V Okręgowa Liga Żaków  2016/2017 wiosna 10 3 0 7 38:61 3,80 6,10 -23 5
II Okręgowa Liga Żaków  2015/2016 wiosna 10 8 0 2 103:30 10,30 3,00 73 2
Liga Żaków  2015/2016 jesień 6 4 0 2 23:63 3,83 10,50 -40 2
  razem 45 27 6 12 275:196 6,11 4,36 79  
 
 
2009

Trener: Kopcik Joachim, Gmurek Sebastian, Szczepański Łukasz, Szczygielski Damian, Zgódka Sebastian

Bakhno Serafim, Bartoszek-Navas Arturo, Ciempiel Victor, Friedel David, Gwadera Konrad, Horyń Wojciech, Janiszewski Patryk, Kierepka Wiktor, Konieczny Franciszek, Lah Julian, Lubieniecki Oskar, Malesa Nikodem, Michalski Wiktor, Stefański Michał, Tomporowski Maciej, Woźniak Szymon, Zieliński-Bąbka Aleksander

Sukcesy: II Vice Mistrz Warszawy 2017/2018


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
I Okręgowa Liga Orlików  2018/2019 jesień                  
I Okręgowa Liga Żaków  2017/2018 wiosna 10 6 2 2 74:43 7,40 4,30 31 2
I Okręgowa Liga Żaków  2017/2018 jesień 10 5 1 4 36:34 3,60 3,40 2 1
I Okręgowa Liga Żaków  2016/2017 wiosna 10 5 1 4 45:43 4,50 4,30 2 3
Liga Żaków  2016/2017 jesień 10 9 0 1 69:18 6,90 1,80 51 1
  razem 40 25 4 11 224:138 5,60 3,45 86  
 
 
2009

Trener: Majecki Michał, Dłutowski Norbert, Rydelin Tomasz, Zgódka Sebastian

Arruza-Jesionek Stanisław, Bożyczko Franciszek, Fijołek Paweł, Filipiak Maciej, Gdula Joachim, Iwański Aleksander, Kaczorek Mateusz, Kanik Igor, Koczywąs Marcel, Krym Xavier, Kuźmicki Piotr, Owczarek Ignacy, Przyborowski Adam, Rączka Antoni, Ruciński Maciej, Sadowski Maciej, Sadowski Piotr, Stankiewicz Bartłomiej, Walencewicz Aleksander, Zarembiński Tobiasz, Zębik Antoni


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
Wewnętrzna Liga Orlików  2018/2019 jesień                  
III Okręgowa Liga Żaków  2017/2018 wiosna 10 3 0 7 51:74 5,10 7,40 -23 4
III Okręgowa Liga Żaków  2017/2018 jesień 10 5 2 3 47:35 4,70 3,50 12 3
III Okręgowa Liga Żaków  2016/2017 wiosna 10 5 0 5 61:45 6,10 4,50 16 4
  razem 30 13 2 15 159:154 5,30 5,13 5  
 
 
2009

Trener: Kopcik Joachim, Presniakou Ihar, Zgódka Sebastian

Balcerowski Jan, Baryga Jakub, Chłopaś Antoni, Dondalski Aleksander, Duda Antoni, Dzidowski Antoni, Fogiel Nikodem, Galas Franciszek, Gławnicki Fabian, Karski Jan, Klimecki Dominik, Krzemień-Martins Alexander, Michalczyk Igor, Pepłowski Grzegorz, Pieńczuk Michał, Soboń Filip, Stenzel Robert, Straburzyński Julian, Szcześniak Adam, Świerczyński Nikodem, Tarkowski Adam


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
VI Okręgowa Liga Orlików  2017/2018 wiosna 10 9 1 0 103:36 10,30 3,60 67 1
III Okręgowa Liga Żaków  2017/2018 jesień 10 3 1 6 47:56 4,70 5,60 -9 5
II Okręgowa Liga Żaków  2016/2017 wiosna 10 0 2 8 25:72 2,50 7,20 -47 6
Liga Żaków  2016/2017 jesień 10 7 0 3 63:33 6,30 3,30 30 3
  razem 40 19 4 17 238:197 5,95 4,93 41  
 
 
2009

Trener: Presniakou Ihar, Kurzępa Michał, Trzeciakowski Krzysztof, Zgódka Sebastian

Dauvergne Aurelien, Muffat-Wójcik Stanislas, Muffat-Wójcik Viktor, Pinto Juan, Tikhomiroff Wiktor, Wroński Mateusz, Żakowski Wiktor


 
 
2010

Trener: Kotusiewicz Łukasz, Kalinowski Bartłomiej, Klechniowski Jan, Szczepański Łukasz, Zgódka Sebastian

Barycza Mikołaj, Castellanos-Benito Gonzalo, Ede Valantine, Ignaszak Jerzy, Karłowski Leon, Kotowski Antoni, Milo Marcel, Owoc Stefan, Pliszkiewicz Kajetan, Sadowski Antoni, Stańczykowski Karol, Stempowicz Kacper, Wierzchowiecki Olivier, Zbrojski Juliusz, Zegarowski Tymoteusz

Sukcesy: Vice Mistrz Warszawy 2017/2018


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
I Okręgowa Liga Żaków  2018/2019 jesień                  
I Okręgowa Liga Żaków  2017/2018 wiosna 10 8 1 1 69:41 6,90 4,10 28 1
Liga Żaków  2017/2018 jesień 8 6 2 0 78:30 9,75 3,75 48 1
  razem 18 14 3 1 147:71 8,17 3,94 76  
 
 
2010

Trener: Kurzępa Michał, Skonieczny Krzysztof, Syga Maciej, Zgódka Sebastian

Bielecki Adam, Breński Natan, Dworzyński Gustaw, Grygorczuk Franciszek, Jaczewski-Hernández Kevin, Józefczyk Maksymilian, Krystosiak Adam, Latek Igor, Majewski Paweł, Michel Mikołaj, Ostrowski Bartosz, Palmowski Wiktor, Perełka Mikołaj, Piotrowski Tomasz, Pisarewicz Daniel, Polak Maciej, Pomacho Tymon, Półchłopek Tymoteusz, Szurmak Maksymilian, Szyjka Bartłomiej, Wiśniewski Franciszek, Zmorzyński Feliks


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
Wewnętrzna Liga Żaków  2018/2019 jesień                  
  razem 0 0 0 0 0:0 0,00 0,00 0  
 
 
2010

Trener: Kotusiewicz Łukasz, Gieleciński Robert, Herman Piotr, Zgódka Sebastian

Bobiv Antonio, Dusiński Karol, Dymecki Adrian, Dzięciołowski Karol, Golema Adam, Gutowski Radosław, Jarmuż Jakub, Kaczorowski Franciszek, Maciejewski Andrzej, Milewski Kasjan, Rawicki Tymon, Suchan Jan, Wakieć Leon, Wierzbicki Wiktor, Zabrzeski Maksymilian, Zasuwik Piotr


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
Wewnętrzna Liga Żaków  2018/2019 jesień                  
  razem 0 0 0 0 0:0 0,00 0,00 0  
 
 
2010

Trener: Bartkiewicz Łukasz, Komosa Piotr, Szczepański Łukasz, Zgódka Sebastian

Dzięciołowski Tytus, Dzięgielewski Franciszek, Lewicki Aleksander, Lipiński Krzystof, Mędrzejewski Ignacy, Pióro Ksawery, Presko Tymon, Pstrągowski Rafał, Sudacki Stanisław, Szczepocki Antoni, Szwarc Jakub, Tychowski Michał, Wolny-Pietrzak Gustaw


 
 
2011

Trener: Pluta Dawid, Kłosek Michał, Presniakou Ihar, Zgódka Sebastian

Arruza-Jesionek Teo, Gendaj Grzegorz, Gromadzki Piotr, Kasprzykowski Szymon, Kęsik Michał, Klein Szymon, Kwiatkowski Adam, Mech Wiktor, Mielewski Antoni, Pomorski Wojciech, Puna Kacper, Rogiński Jakub, Sapała Radosław, Serokin Stanisław, Sobczyński Szymon, Tokarzewski Jan, Wieprzycki Witold, Zarzycki Filip


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
Liga Żaków  2018/2019 jesień                  
  razem 0 0 0 0 0:0 0,00 0,00 0  
 
 
2011

Trener: Kłosek Michał, Rydelin Tomasz, Zgódka Sebastian

Burda Mateusz, Chojnacki Julian, Gałecki Ryszard, Hamera Stanisław, Izdebski Piotr, Janiszewski Olaf, Jarzyński Szymon, Koczywąs Aleksander, Kołakowski Jan, Kremser Mateusz, Majewski Szymon, Marzec Wojciech, Mauduit Andreas, Najder Adam, Olejniczak Fryderyk, Przewłocki Kacper, Sadowski Franciszek, Sentkowski Tymon, Strumik Jakub, Sulik Leon, Szymani Karol, Talarczyk Maksymilian, Wilczyński Hubert, Zaradkiewicz Ignacy, Zawadzki Ignacy, Żyluk Tomasz


 
 
2011

Trener: Pluta Dawid, Ede Lucky, Zgódka Sebastian

Andruszkiewicz Olaf, Asmaryan Robert, Baczyński-Wroński Jan, Burczyński Igor, Bursiak Ignacy, Ciesielski Filip, Dembowski Michał, Frankowski Iwo, Gruszczyński Wiktor, Kamiński Maksymilian, Kołodziej Wojciech, Kornacki Antoni, Lipiński Julian, Masiul Piotr, Matejuk Maciej, Matusewicz Leon, Pawełko Artur, Puławski Jędrzej, Radzki Tymoteusz, Rusztecki Ignacy, Sajkowski Jakub, Tomczyk Adrian, Trzos-Rastawiecki Jan, Wróblewski Igor


 
 
2011

Trener: Skonieczny Krzysztof, Ede Lucky, Zgódka Sebastian

Bednarczyk Igor, Brzozowski Marek, Buczyński Kacper, Cudny Olaf, Czarnecki Tymon, Dębkowski Adam, Głuchowski Ignacy, Jaworski Wojciech, Konarzewski Seweryn, Krysiuk Stanisław, Milewski Jan, Mora Filip, Muczko Dymitr, Pol Stanisław, Stępień Juliusz, Wawrzyniak Krystian, Wróblewski Antoni, Wysocki Antoni, Zbroja Stanisław, Ziółkowski Oliwier


 
 
2012

Trener: Majecki Michał, Komosa Piotr, Rydelin Tomasz, Zgódka Sebastian

Broś Antoni, Castellanos-Benito Carlos, Celej Józef, Dąbrowski Filip, Diop Filip, Donat Filip, Macikowski Jerzy, Mielewski Aleksander, Noga Leonard, Romanowski Jan, Smyk Robert, Tatjewski Maksymilian, Wasiak Julian, Wrona Bruno, Zbrojski Miłosz, Ziemlewski Filip


 
 
2012

Trener: Kurzępa Michał, Bartkiewicz Łukasz, Syga Maciej, Szczepański Łukasz, Zgódka Sebastian

Caban Gustaw, Dworzyński Feliks, Grzesiuk Bartosz, Jeżyński Franciszek, Kawecki Piotr, Kolanowski Jan, Kozieł Emil, Królewiecki Jakub, Mania Piotr, Pyrka Jakub, Remisiewicz Leon, Sołtan Franciszek, Szyjka Jakub, Śmigielski Karol, Trela Jakub, Wieczorek Mateusz, Wojdyr Krzysztof, Wysocki Kacper, Zawadzki Franicszek, Zawistowski Jan


 
 
2012

Trener: Majecki Michał, Kardasiewicz Damian, Krzyśków Piotr, Zgódka Sebastian

Banaszek Leon, Białousz Stanisław, Bosy Julian, Brysiak Antoni, Grudzień Bartosz, Kamassa Oliwier, Kardyński Leon, Kowalewski Kazimierz, Lindorf Aleksander, Lipiec Mateusz, Mielniczek Jan, Miniakowski Kacper, Myszór Antoni, Nycz Maksymilian, Raczkowski Gustaw, Rudnicki Tadeusz, Rumiński Paweł, Szulczewski Leon, Ściborski Jakub, Tabiszewski Michał, Włodarski Ignacy, Żukiewicz Filip


 
 
2012

Trener: Krzyśków Piotr, Kardasiewicz Damian, Zgódka Sebastian

Bieniek Adam, Borski Mikołaj, Chojecki Antoni, Kasprzyk Borys, Łapiński Oskar, Miller Bruno, Sobociński Franciszek, Sobociński Ludwik


 
 
2012

Trener: Kalinowski Bartłomiej, Zgódka Sebastian

Choromański Michał, Cichoniec Szymon, Dyląg Bartosz, Kubiak Leon, Lipiński Szymon, Przyborek Wojciech, Sawicki Jakub, Seruga Miłosz, Wiśniewski Borys, Zawada Kacper, Żuczkowski Leon


 
 
2012

Trener: Skonieczny Krzysztof, Krzyśków Piotr, Zgódka Sebastian

Chmielewski Mikołaj, Derkacz Olivier, Janowski Jan, Kozik Kacper


 
 
2013

Trener: Herman Piotr, Gieleciński Robert, Szczepański Łukasz

Bęcek Bartosz, Bień Leon, Bryszewski Leon, Burzyński Oskar, Cripps-III Paul, Dzitko Ignacy, Gabryś Patryk, Gendaj Fryderyk, Grześkowiak Stanisław, Lament Patryk, Marciniak Michał, Marciniak Stanisław, Meric Balkan, Noga Teodor, Pietrasz Dominik, Preiss Oskar, Putts Michael, Rajtar Oskar, Sałach Stanisław, Szczucki Michał, Wasiak Stefan, Wielądek Gustaw, Wielądek Julian, Zegarowski Jakub


 
 
2013

Trener: Kurzępa Michał, Skonieczny Krzysztof

Bielecki Jan, Dryzner Maksymilian, Gabryś Kacper, Gajewski Bronisław, Jakus Jakub, Kaliszuk Franciszek, Kurasz Antoni, Lompert Miłosz, Michel Teodor, Nowinowski Antoni, Oleśkiewicz Franciszek, Półchłopek Filip, Rutkiewicz Jan, Szmaj Jakub, Szopa Marcel, Wawrzecki Kamil, Wojdyr Kacper, Zalewski Franciszek, Zwierko Franciszek


 
 
2013

Trener: Herman Piotr, Komosa Piotr

Bartczak Adam, Biegaj Karol, Biernat Jan, Chmiel Antoni, Chulaievskyi Aleksandr, Ćwiek Aleksander, Dudziński Karol, Fuks Jan, Kalinowski Filip, Kostyra Miłosz, Kostyra Tymon, Lasek Maciej, Małecki Ignacy, Nosowski Jan, Raczkowski Feliks, Shtuka David, Sochocki Natan, Śmiech Antoni, Świeboda Ignacy


 
 
2013

Trener: Pluta Dawid, Dłutowski Norbert

Budziński Antoni, Gągałka Maciej, Kapik Adam, Kondraciuk Marcin, Parafiński Krystian, Powierża Antoni, Sawicki Borys, Sikorski Kamil


 
 
2013

Trener: Szczepański Łukasz, Kalinowski Bartłomiej

Boczar Michał, Bolesta Łukasz, Choromański Tomasz, Godziński Stanisław, Gorzelnik Tymon, Kalawa Stanisław, Lenczewski Jan, Sawicki Jerzy, Wardak Gracjan, Wawrzyński Leon


 
 
2013

Trener: Krzyśków Piotr, Kardasiewicz Damian

Bujko Mikołaj, Gawęda Mateusz, Kłoniecki Piotr, Królak Filip, Niemyjski Jan, Walczykowski Kacper, Wujcik Aleksander, Wyszomirski Eryk, Żochowski Piotr


 
 
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy Marcon Modecom
Towarzystwo Sportowe Falenica Select - players choice
Copyright © 2013 K.S. DELTA WARSZAWA