20172017 Konstancin-Jeziorna 20192019 Konstancin-Jeziorna
|
Ekstraliga Juniorów Młodszych |
|
Drużyna |
PKT |
M |
Z |
R |
P |
BR |
BIL |
|
|
1. |
Varsovia Warszawa |
37 |
14 |
12 |
1 |
1 |
56 |
:14 |
42 |
|
2. |
Znicz Pruszków |
30 |
14 |
9 |
3 |
2 |
51 |
:14 |
37 |
|
3. |
SEMP Ursynów |
23 |
14 |
7 |
2 |
5 |
32 |
:26 |
6 |
|
4. |
KS Ursus Warszawa |
21 |
14 |
6 |
3 |
5 |
26 |
:24 |
2 |
|
5. |
K.S. Delta Warszawa |
19 |
14 |
6 |
1 |
7 |
27 |
:37 |
-10 |
|
6. |
Świt Nowy Dwór Maz. |
17 |
14 |
5 |
2 |
7 |
21 |
:23 |
-2 |
|
7. |
MKP Pogoń Siedlce |
7 |
14 |
2 |
1 |
11 |
18 |
:50 |
-32 |
|
8. |
Młodzik - 18 Radom |
7 |
14 |
2 |
1 |
11 |
17 |
:60 |
-43 |
|
|
Piłkarz |
Bramki |
Asysty |
|
|
1. |
Frączek Kamil |
0 |
1 |
|
2. |
Hoppe Mateusz |
0 |
1 |
|
3. |
Kandratsenia Mikita |
1 |
1 |
|
4. |
Konanau Maksim |
9 |
4 |
|
5. |
Król Kacper |
1 |
1 |
|
6. |
Kusak Antoni |
1 |
2 |
|
7. |
Łapacz Dominik |
0 |
1 |
|
8. |
Mućko Maksymilian |
6 |
3 |
|
9. |
Mulawa Łukasz |
1 |
4 |
|
10. |
Pawłowski Igor |
4 |
1 |
|
11. |
Piotrowski Antoni |
0 |
2 |
|
12. |
Plewka Igor |
2 |
0 |
|
13. |
Saunders Paul |
2 |
2 |
|
14. |
Tchórzewski Maksymilian |
0 |
1 |
|
Kolejka I |
12-04-2023 (20:30) środa |
|
K.S. Delta Warszawa |
- KS Ursus Warszawa |
5 |
:1 |
(1:0) |
|
|
Świt Nowy Dwór Maz. |
- SEMP Ursynów |
1 |
:0 |
|
|
|
Młodzik - 18 Radom |
- MKP Pogoń Siedlce |
3 |
:2 |
|
|
|
Varsovia Warszawa |
- Znicz Pruszków |
3 |
:1 |
|
|
|
|
Kolejka II |
26-04-2023 (19:30) środa |
|
Świt Nowy Dwór Maz. |
- K.S. Delta Warszawa |
5 |
:2 |
(4:2) |
|
|
KS Ursus Warszawa |
- Młodzik - 18 Radom |
4 |
:2 |
|
|
|
Znicz Pruszków |
- MKP Pogoń Siedlce |
8 |
:0 |
|
|
|
Varsovia Warszawa |
- SEMP Ursynów |
0 |
:3 |
|
|
|
|
Kolejka III |
03-04-2023 (14:00) poniedziałek |
|
K.S. Delta Warszawa |
- Varsovia Warszawa |
1 |
:3 |
(0:2) |
|
|
MKP Pogoń Siedlce |
- KS Ursus Warszawa |
2 |
:3 |
|
|
|
SEMP Ursynów |
- Znicz Pruszków |
0 |
:5 |
|
|
|
Młodzik - 18 Radom |
- Świt Nowy Dwór Maz. |
2 |
:2 |
|
|
|
|
Kolejka IV |
06-04-2023 (11:00) czwartek |
|
SEMP Ursynów |
- K.S. Delta Warszawa |
3 |
:3 |
(1:0) |
|
|
Świt Nowy Dwór Maz. |
- MKP Pogoń Siedlce |
0 |
:1 |
|
|
|
Znicz Pruszków |
- KS Ursus Warszawa |
1 |
:1 |
|
|
|
Varsovia Warszawa |
- Młodzik - 18 Radom |
10 |
:2 |
|
|
|
|
Kolejka V |
16-04-2023 (11:00) niedziela |
|
K.S. Delta Warszawa |
- Znicz Pruszków |
0 |
:5 |
(0:2) |
|
|
KS Ursus Warszawa |
- Świt Nowy Dwór Maz. |
1 |
:1 |
|
|
|
MKP Pogoń Siedlce |
- Varsovia Warszawa |
1 |
:1 |
|
|
|
Młodzik - 18 Radom |
- SEMP Ursynów |
1 |
:4 |
|
|
|
|
Kolejka VI |
23-04-2023 (11:00) niedziela |
|
K.S. Delta Warszawa |
- Młodzik - 18 Radom |
2 |
:0 |
(0:0) |
|
|
Znicz Pruszków |
- Świt Nowy Dwór Maz. |
3 |
:1 |
|
|
|
SEMP Ursynów |
- MKP Pogoń Siedlce |
4 |
:2 |
|
|
|
Varsovia Warszawa |
- KS Ursus Warszawa |
2 |
:0 |
|
|
|
|
Kolejka VII |
30-04-2023 (11:00) niedziela |
|
MKP Pogoń Siedlce |
- K.S. Delta Warszawa |
1 |
:3 |
(1:2) |
|
|
KS Ursus Warszawa |
- SEMP Ursynów |
3 |
:1 |
|
|
|
Świt Nowy Dwór Maz. |
- Varsovia Warszawa |
0 |
:4 |
|
|
|
Młodzik - 18 Radom |
- Znicz Pruszków |
0 |
:5 |
|
|
|
|
Kolejka VIII |
09-05-2023 (20:00) wtorek |
|
KS Ursus Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa |
1 |
:2 |
(1:2) |
|
|
MKP Pogoń Siedlce |
- Młodzik - 18 Radom |
4 |
:1 |
|
|
|
SEMP Ursynów |
- Świt Nowy Dwór Maz. |
2 |
:1 |
|
|
|
Znicz Pruszków |
- Varsovia Warszawa |
0 |
:4 |
|
|
|
|
Kolejka IX |
14-05-2023 (11:00) niedziela |
|
K.S. Delta Warszawa |
- Świt Nowy Dwór Maz. |
3 |
:2 |
(1:1) |
|
|
MKP Pogoń Siedlce |
- Znicz Pruszków |
1 |
:5 |
|
|
|
SEMP Ursynów |
- Varsovia Warszawa |
0 |
:3 |
|
|
|
Młodzik - 18 Radom |
- KS Ursus Warszawa |
0 |
:1 |
|
|
|
|
Kolejka X |
17-05-2023 (16:45) środa |
|
Varsovia Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa |
4 |
:2 |
(3:0) |
|
|
KS Ursus Warszawa |
- MKP Pogoń Siedlce |
6 |
:0 |
|
|
|
Świt Nowy Dwór Maz. |
- Młodzik - 18 Radom |
3 |
:0 |
|
|
|
Znicz Pruszków |
- SEMP Ursynów |
1 |
:1 |
|
|
|
|
Kolejka XI |
27-05-2023 (10:00) sobota |
|
K.S. Delta Warszawa |
- SEMP Ursynów |
0 |
:4 |
(0:2) |
|
|
KS Ursus Warszawa |
- Znicz Pruszków |
2 |
:2 |
|
|
|
MKP Pogoń Siedlce |
- Świt Nowy Dwór Maz. |
0 |
:2 |
|
|
|
Młodzik - 18 Radom |
- Varsovia Warszawa |
0 |
:8 |
|
|
|
|
Kolejka XII |
03-06-2023 (17:30) sobota |
|
Znicz Pruszków |
- K.S. Delta Warszawa |
4 |
:0 |
(2:0) |
|
|
Świt Nowy Dwór Maz. |
- KS Ursus Warszawa |
1 |
:0 |
|
|
|
SEMP Ursynów |
- Młodzik - 18 Radom |
5 |
:3 |
|
|
|
Varsovia Warszawa |
- MKP Pogoń Siedlce |
6 |
:2 |
|
|
|
|
Kolejka XIII |
13-06-2023 (14:30) wtorek |
|
Młodzik - 18 Radom |
- K.S. Delta Warszawa |
2 |
:0 |
(0:0) |
|
|
KS Ursus Warszawa |
- Varsovia Warszawa |
0 |
:4 |
|
|
|
MKP Pogoń Siedlce |
- SEMP Ursynów |
0 |
:4 |
|
|
|
Świt Nowy Dwór Maz. |
- Znicz Pruszków |
0 |
:1 |
|
|
|
|
Kolejka XIV |
17-06-2023 (10:00) sobota |
|
K.S. Delta Warszawa |
- MKP Pogoń Siedlce |
4 |
:2 |
(3:0) |
|
|
Znicz Pruszków |
- Młodzik - 18 Radom |
10 |
:1 |
|
|
|
SEMP Ursynów |
- KS Ursus Warszawa |
1 |
:3 |
|
|
|
Varsovia Warszawa |
- Świt Nowy Dwór Maz. |
4 |
:2 |
|
|
|
Ekstraliga Juniorów Młodszych |
|
Drużyna |
PKT |
M |
Z |
R |
P |
BR |
BIL |
|
|
1. |
Znicz Pruszków |
25 |
14 |
8 |
1 |
5 |
32 |
:23 |
9 |
|
2. |
MKS Świt Nowy Dwór Maz. |
23 |
14 |
7 |
2 |
5 |
26 |
:16 |
10 |
|
3. |
K.S. Delta Warszawa |
21 |
14 |
5 |
6 |
3 |
31 |
:25 |
6 |
|
4. |
SEMP Ursynów |
21 |
14 |
6 |
3 |
5 |
32 |
:23 |
9 |
|
5. |
KS Ursus Warszawa |
20 |
14 |
5 |
5 |
4 |
25 |
:21 |
4 |
|
6. |
MKP Pogoń Siedlce |
19 |
14 |
5 |
4 |
5 |
23 |
:26 |
-3 |
|
7. |
MOSiR Mińsk Maz. |
19 |
14 |
6 |
1 |
7 |
22 |
:37 |
-15 |
|
8. |
MKS Piaseczno |
9 |
14 |
3 |
0 |
11 |
21 |
:41 |
-20 |
|
|
Piłkarz |
Bramki |
Asysty |
|
|
1. |
Hoppe Mateusz |
0 |
2 |
|
2. |
Konanau Maksim |
5 |
4 |
|
3. |
Kostrzeba Filip |
1 |
0 |
|
4. |
Król Kacper |
3 |
1 |
|
5. |
Kusak Antoni |
2 |
4 |
|
6. |
Lis Tymoteusz |
1 |
0 |
|
7. |
Lubelski Maciej |
7 |
0 |
|
8. |
Michalski Paweł |
1 |
3 |
|
9. |
Mućko Maksymilian |
5 |
2 |
|
10. |
Mulawa Łukasz |
0 |
2 |
|
11. |
Pawłowski Igor |
4 |
1 |
|
12. |
Perliceusz Mateusz |
0 |
3 |
|
13. |
Poleszak Filip |
0 |
1 |
|
14. |
Saunders Paul |
1 |
1 |
|
15. |
Sierakowski Kamil |
0 |
1 |
|
16. |
Tchórzewski Maksymilian |
1 |
2 |
|
17. |
Zaleski Jakub |
0 |
2 |
|
Kolejka I |
20-08-2022 (18:00) sobota |
|
K.S. Delta Warszawa |
- MOSiR Mińsk Maz. |
5 |
:2 |
(3:1) |
|
|
MKS Piaseczno |
- KS Ursus Warszawa |
3 |
:2 |
|
|
|
MKS Świt Nowy Dwór Maz. |
- MKP Pogoń Siedlce |
1 |
:0 |
|
|
|
Znicz Pruszków |
- SEMP Ursynów |
4 |
:1 |
|
|
|
|
Kolejka II |
28-08-2022 (14:00) niedziela |
|
KS Ursus Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa |
2 |
:2 |
(2:0) |
|
|
SEMP Ursynów |
- MKP Pogoń Siedlce |
5 |
:1 |
|
|
|
Znicz Pruszków |
- MKS Piaseczno |
4 |
:2 |
|
|
|
MOSiR Mińsk Maz. |
- MKS Świt Nowy Dwór Maz. |
3 |
:2 |
|
|
|
|
Kolejka III |
01-09-2022 (13:30) czwartek |
|
K.S. Delta Warszawa |
- Znicz Pruszków |
2 |
:3 |
(2:1) |
|
|
MKS Piaseczno |
- SEMP Ursynów |
1 |
:5 |
|
|
|
MKS Świt Nowy Dwór Maz. |
- KS Ursus Warszawa |
3 |
:1 |
|
|
|
MOSiR Mińsk Maz. |
- MKP Pogoń Siedlce |
0 |
:2 |
|
|
|
|
Kolejka IV |
03-09-2022 (12:00) sobota |
|
MKS Piaseczno |
- K.S. Delta Warszawa |
2 |
:3 |
(1:0) |
|
|
SEMP Ursynów |
- MOSiR Mińsk Maz. |
5 |
:0 |
|
|
|
KS Ursus Warszawa |
- MKP Pogoń Siedlce |
2 |
:2 |
|
|
|
Znicz Pruszków |
- MKS Świt Nowy Dwór Maz. |
2 |
:0 |
|
|
|
|
Kolejka V |
10-09-2022 (10:00) sobota |
|
K.S. Delta Warszawa |
- SEMP Ursynów |
3 |
:2 |
(0:1) |
|
|
MKS Świt Nowy Dwór Maz. |
- MKS Piaseczno |
3 |
:1 |
|
|
|
MOSiR Mińsk Maz. |
- KS Ursus Warszawa |
0 |
:2 |
|
|
|
MKP Pogoń Siedlce |
- Znicz Pruszków |
2 |
:1 |
|
|
|
|
Kolejka VI |
18-09-2022 (13:00) niedziela |
|
K.S. Delta Warszawa |
- MKS Świt Nowy Dwór Maz. |
0 |
:3 |
(0:2) |
|
|
MKS Piaseczno |
- MKP Pogoń Siedlce |
2 |
:1 |
|
|
|
Znicz Pruszków |
- MOSiR Mińsk Maz. |
3 |
:4 |
|
|
|
SEMP Ursynów |
- KS Ursus Warszawa |
0 |
:2 |
|
|
|
|
Kolejka VII |
24-09-2022 (19:30) sobota |
|
MKP Pogoń Siedlce |
- K.S. Delta Warszawa |
1 |
:1 |
(0:0) |
|
|
KS Ursus Warszawa |
- Znicz Pruszków |
2 |
:1 |
|
|
|
MKS Świt Nowy Dwór Maz. |
- SEMP Ursynów |
3 |
:1 |
|
|
|
MOSiR Mińsk Maz. |
- MKS Piaseczno |
2 |
:1 |
|
|
|
|
Kolejka VIII |
01-10-2022 (18:00) sobota |
|
MOSiR Mińsk Maz. |
- K.S. Delta Warszawa |
2 |
:4 |
(0:3) |
|
|
KS Ursus Warszawa |
- MKS Piaseczno |
3 |
:1 |
|
|
|
MKP Pogoń Siedlce |
- MKS Świt Nowy Dwór Maz. |
2 |
:1 |
|
|
|
SEMP Ursynów |
- Znicz Pruszków |
1 |
:2 |
|
|
|
|
Kolejka IX |
09-10-2022 (11:00) niedziela |
|
K.S. Delta Warszawa |
- KS Ursus Warszawa |
2 |
:2 |
(0:0) |
|
|
MKS Piaseczno |
- Znicz Pruszków |
2 |
:4 |
|
|
|
MKS Świt Nowy Dwór Maz. |
- MOSiR Mińsk Maz. |
5 |
:0 |
|
|
|
MKP Pogoń Siedlce |
- SEMP Ursynów |
1 |
:1 |
|
|
|
|
Kolejka X |
16-10-2022 (15:30) niedziela |
|
Znicz Pruszków |
- K.S. Delta Warszawa |
0 |
:0 |
(0:0) |
|
|
KS Ursus Warszawa |
- MKS Świt Nowy Dwór Maz. |
0 |
:0 |
|
|
|
MKP Pogoń Siedlce |
- MOSiR Mińsk Maz. |
1 |
:1 |
|
|
|
SEMP Ursynów |
- MKS Piaseczno |
2 |
:0 |
|
|
|
|
Kolejka XI |
22-10-2022 (14:30) sobota |
|
K.S. Delta Warszawa |
- MKS Piaseczno |
1 |
:2 |
(1:1) |
|
|
MKS Świt Nowy Dwór Maz. |
- Znicz Pruszków |
2 |
:3 |
|
|
|
MOSiR Mińsk Maz. |
- SEMP Ursynów |
1 |
:3 |
|
|
|
MKP Pogoń Siedlce |
- KS Ursus Warszawa |
1 |
:0 |
|
|
|
|
Kolejka XII |
29-10-2022 (13:30) sobota |
|
SEMP Ursynów |
- K.S. Delta Warszawa |
2 |
:2 |
(1:0) |
|
|
KS Ursus Warszawa |
- MOSiR Mińsk Maz. |
2 |
:3 |
|
|
|
MKS Piaseczno |
- MKS Świt Nowy Dwór Maz. |
1 |
:2 |
|
|
|
Znicz Pruszków |
- MKP Pogoń Siedlce |
4 |
:1 |
|
|
|
|
Kolejka XIII |
05-11-2022 (11:30) sobota |
|
MKS Świt Nowy Dwór Maz. |
- K.S. Delta Warszawa |
0 |
:0 |
(0:0) |
|
|
KS Ursus Warszawa |
- SEMP Ursynów |
2 |
:2 |
|
|
|
MOSiR Mińsk Maz. |
- Znicz Pruszków |
1 |
:0 |
|
|
|
MKP Pogoń Siedlce |
- MKS Piaseczno |
6 |
:1 |
|
|
|
|
Kolejka XIV |
13-11-2022 (10:00) niedziela |
|
K.S. Delta Warszawa |
- MKP Pogoń Siedlce |
6 |
:2 |
(4:0) |
|
|
MKS Piaseczno |
- MOSiR Mińsk Maz. |
2 |
:3 |
|
|
|
Znicz Pruszków |
- KS Ursus Warszawa |
1 |
:3 |
|
|
|
SEMP Ursynów |
- MKS Świt Nowy Dwór Maz. |
2 |
:1 |
|
|
|
|
|
Trzeciakowski Krzysztof
Trener Trzeciakowski Krzysztof | Kłosek Michał
Trener Asystent Kłosek Michał | Jaoko Robert
Trener Bramkarzy Jaoko Robert | Zgódka Sebastian
Trener Bramkarzy Zgódka Sebastian |
| |
|
|
Powołania 2006 |
29-07-2022 |
2006 Sparing z GKS Comfort-Therm Gumino
30-07-2022 (sobota) 10:00, Nowe Gumino 42
Zbiórka 30-07-2022 (sobota)
7:20, Warszawa, ul. Jeziorna 2, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)
Zawodnicy: Ciurkot Oliwier, Kintop Marcel, Konanau Maksim, Kostrzeba Filip, Kusak Antoni, Lis Tymoteusz, Lubelski Maciej, Łapacz Domink, Michalski Paweł, Mućko Maksymilian, Mulawa Łukasz, Perliceusz Mateusz, Plewka Igor, Rychlica Krzysztof, Shamaryn Siarhei, Zaleski Jakub
Zabieramy:
LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty
piłkarskie KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli
(ręcznik, klapki, płyn do mycia). |
|
|
Powołania 2007 |
28-07-2022 |
2007 Sparing z Markovia Marki
29-07-2022 (piątek) 16:00, Marki, ul. Wspólna 40
Zbiórka 29-07-2022 (piątek)
15:00, Marki, ul. Wspólna 40, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)
Zawodnicy: Bodnaruś Maciej, Chaciński Jan, Chełmicki Kuba, Chmielewski Damian, Frączek Kamil, Jastrzębski Bartłomiej, Kubak Maciej, Madetko Dawid, Olszewski Filip, Pawlikowski Bartosz, Pelypas Sviatoslav, Poleszak Filip, Pyrka Jakub, Sobota Michał, Tchórzewski Maksymilian, Troszczyński Szymon, Ziółkowski Dawid
Zabieramy:
LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty
piłkarskie KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli
(ręcznik, klapki, płyn do mycia). |
|
|
Powołania SENIORZY |
28-07-2022 |
SENIORZY Sparing z Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
29-07-2022 (piątek) 19:00, Nowe Miasto nad Pilicą, ul. Ogrodowa 16
Zbiórka 29-07-2022 (piątek)
15:30, Warszawa, ul. Jeziorna 2, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)
Zawodnicy: Choroszucha Kacper, Czarnak Mikołaj, Giętkowski Jacek, Hamulczuk Nikodem, Jabłoński Michał, Kijo Krzysztof, Klejno Michał, Konanau Maksim, Kravtsov Mykola, Makulski Patryk, Mazurkiewicz Kacper, Michalski Paweł, Pudełek Krystian, Stańczyk Kacper, Wiktorowski Jakub, Zavarza Vladislav
Zabieramy:
LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty
piłkarskie KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli
(ręcznik, klapki, płyn do mycia). |
|
|
Kusak Antoni |
27-07-2022 |
Dziś urodziny obchodzi Kusak Antoni
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń życzą wszystkie diabełki duże i małe.
|
|
|
Niechorze (POS) |
20-07-2022 |
Zbiórka dla wyjeżdżających 01-08-2022 (poniedziałek), ul. Jeziorna 2 - 4:30
Wyjazd na obóz jest możliwy tylko i wyłącznie dla zawodników posiadających ważne badania dopuszczające do uprawiania sportu oraz przekazaną trenerowi kartę obozową wraz z oświadczeniem zdrowia zgodną z zaleceniami GIS.
UWAGA ! Jedziemy w czerwonych koszulkach klubowych (nie treningowe)!!!
Przypominamy, że należy zabrać ze sobą:
- Sprzęt treningowy na boisko (getry, spodenki, koszulki, bluza, spodnie treningowe, ortalion, buty do biegania, korki, ochraniacze) w odpowiednich ilościach gwarantujących chłopcom normalne trenowanie gdyż w innym sprzęcie nie wolno wchodzić na zajęcia
- Czerwone koszulki klubowe (różne wzory), na co dzień chodzimy tylko w tych koszulkach (minimum 7 sztuk)
- Sprzęt reprezentacyjny (torba, plecak, dres reprezentacyjny, szara bluza z kapturem, szare koszulki, koszulki polo, czapka z daszkiem, skarpetki i inne – kto co ma)
- Odzież pozostała według uznania
- Obowiązkowo zabieramy dwa ręczniki, klapki, środki do higieny osobistej
- Bidon
- Książka (nie komiks) – obowiązkowo gdyż czytamy na obozie
- Suchy prowiant na drogę (przyjeżdżamy dopiero na kolację), nie dajemy słodyczy tylko kanapki i owoce!
- Drobne na prywatne wydatki oraz na zakup wody na treningi. UWAGA, nie bierzemy żadnej wody czy napojów na treningi do autokarów, walające się butelki, rozpadające zgrzewki i problem z noszeniem jest potem ogromny. Woda i napoje wszędzie w sklepach kosztują podobnie i nie ma żadnej konieczności zabierania ich z Warszawy.
Planowany powrót 10-08-2022 (środa), ul. Jeziorna 2 – około godziny 23:30
Prosimy w przypadku wątpliwości i pytań o kontakt z bezpośrednim trenerem lub z innym przedstawicielem klubu.
|
|
|
Niechorze (POS) |
18-07-2022 |
Za nami termin opłacania zadatków na sierpniowy wyjazd do Niechorza.
Zakończyliśmy nabór, brak jest już miejsc poza tymi, które zostały ustalone z trenerami. Czekamy na wpłaty końcowe do 22-07-2022. Prosimy o nie przekraczanie tego terminu.
Szczegółowa informacja o obozie jest we wszystkich zakładkach drużyn pod datą 19-05-2022.
|
|
|
Rychlica Krzysztof |
15-07-2022 |
Dziś urodziny obchodzi Rychlica Krzysztof
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń życzą wszystkie diabełki duże i małe.
|
|
|
Troszczyński Szymon |
12-07-2022 |
Dziś urodziny obchodzi Troszczyński Szymon
Od kolegów i od kadry moc serdeczności dzisiaj płynie. Niech ten dzień urodzin szczęściem i spełnieniem marzeń się stanie.
|
|
|
Łapacz Domink |
06-07-2022 |
Dziś urodziny obchodzi Łapacz Domink
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń życzą wszystkie diabełki duże i małe.
|
|
|
Piłkarski Obóz Szkoleniowy - Darłowo 2023! |
27-06-2022 |
Pierwszy z zimowych obozów klubowych został właśnie zakontraktowany. W zeszłym roku byliśmy pierwszy raz w Darłowie. Opinie kadry i zawodników były doskonałe dlatego też jedziemy tam w najbliższą zimę w większej ilości. Do wiosennego sezonu przygotowywać się tam będą zespoły: 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011 i 2012. Standard hotelu jest bardzo dobry, na podobnym poziomie mamy też zapewnioną bazę sportową. Więcej jak zawsze w zakładce Obozy gdzie zapraszamy. Prosimy tak już planować ferie zimowe, aby każdy zawodnik był do dyspozycji na obóz w Darłowie.
|
|