20172017 Konstancin-Jeziorna 20192019 Konstancin-Jeziorna
|
I Okręgowa Liga Żaków |
|
Drużyna |
PKT |
M |
Z |
R |
P |
BR |
BIL |
|
|
1. |
Be a Star FA Warszawa |
22 |
10 |
7 |
1 |
2 |
62 |
:40 |
22 |
|
2. |
K.S. Delta Warszawa |
20 |
10 |
6 |
2 |
2 |
74 |
:43 |
31 |
|
3. |
Znicz Pruszków |
18 |
10 |
6 |
0 |
4 |
76 |
:51 |
25 |
|
4. |
KOSA Konstancin |
15 |
10 |
5 |
0 |
5 |
58 |
:59 |
-1 |
|
5. |
KS Ożarowianka |
10 |
10 |
3 |
1 |
6 |
46 |
:73 |
-27 |
|
6. |
AP Żyrardów |
3 |
10 |
1 |
0 |
9 |
24 |
:74 |
-50 |
|
|
Piłkarz |
Bramki |
Asysty |
|
|
1. |
Bakhno Serafim |
29 |
15 |
|
2. |
Ciempiel Victor |
8 |
11 |
|
3. |
Friedel David |
1 |
2 |
|
4. |
Horyń Wojciech |
18 |
13 |
|
5. |
Konieczny Franciszek |
6 |
2 |
|
6. |
Lah Julian |
3 |
7 |
|
7. |
Malesa Nikodem |
0 |
1 |
|
8. |
Piotrkowicz Kacper |
1 |
0 |
|
9. |
Zieliński B±bka Aleksander |
8 |
5 |
|
Kolejka I |
15-04-2018 (11:30) niedziela |
|
KS Ożarowianka |
- K.S. Delta Warszawa |
4 |
:4 |
(3:1) |
|
|
KOSA Konstancin |
- AP Żyrardów |
8 |
:3 |
|
|
|
Znicz Pruszków |
- Be a Star FA Warszawa |
6 |
:7 |
|
|
|
|
Kolejka II |
21-04-2018 (15:00) sobota |
|
AP Żyrardów |
- K.S. Delta Warszawa |
1 |
:3 |
(0:1) |
|
|
Be a Star FA Warszawa |
- KS Ożarowianka |
3 |
:6 |
|
|
|
KOSA Konstancin |
- Znicz Pruszków |
3 |
:11 |
|
|
|
|
Kolejka III |
24-04-2018 (18:30) wtorek |
|
K.S. Delta Warszawa |
- Be a Star FA Warszawa |
4 |
:5 |
(2:4) |
|
|
Znicz Pruszków |
- AP Żyrardów |
12 |
:1 |
|
|
|
KS Ożarowianka |
- KOSA Konstancin |
4 |
:8 |
|
|
|
|
Kolejka IV |
10-05-2018 (18:45) czwartek |
|
KOSA Konstancin |
- K.S. Delta Warszawa |
7 |
:8 |
(2:2) |
|
|
AP Żyrardów |
- Be a Star FA Warszawa |
1 |
:7 |
|
|
|
Znicz Pruszków |
- KS Ożarowianka |
5 |
:7 |
|
|
|
|
Kolejka V |
13-05-2018 (10:00) niedziela |
|
K.S. Delta Warszawa |
- Znicz Pruszków |
9 |
:6 |
(6:2) |
|
|
KS Ożarowianka |
- AP Żyrardów |
7 |
:2 |
|
|
|
Be a Star FA Warszawa |
- KOSA Konstancin |
6 |
:2 |
|
|
|
|
Kolejka VI |
22-05-2018 (18:30) wtorek |
|
K.S. Delta Warszawa |
- KS Ożarowianka |
12 |
:1 |
(11:1) |
|
|
AP Żyrardów |
- KOSA Konstancin |
1 |
:7 |
|
|
|
Be a Star FA Warszawa |
- Znicz Pruszków |
9 |
:8 |
|
|
|
|
Kolejka VII |
31-05-2018 (9:00) czwartek |
|
K.S. Delta Warszawa |
- AP Żyrardów |
13 |
:3 |
(6:1) |
|
|
KS Ożarowianka |
- Be a Star FA Warszawa |
4 |
:14 |
|
|
|
Znicz Pruszków |
- KOSA Konstancin |
6 |
:4 |
|
|
|
|
Kolejka VIII |
03-06-2018 (9:00) niedziela |
|
Be a Star FA Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa |
3 |
:3 |
(0:1) |
|
|
AP Żyrardów |
- Znicz Pruszków |
1 |
:8 |
|
|
|
KOSA Konstancin |
- KS Ożarowianka |
10 |
:6 |
|
|
|
|
Kolejka IX |
07-06-2018 (18:30) czwartek |
|
K.S. Delta Warszawa |
- KOSA Konstancin |
12 |
:6 |
(7:2) |
|
|
Be a Star FA Warszawa |
- AP Żyrardów |
6 |
:3 |
|
|
|
KS Ożarowianka |
- Znicz Pruszków |
4 |
:7 |
|
|
|
|
Kolejka X |
17-06-2018 (12:30) niedziela |
|
Znicz Pruszków |
- K.S. Delta Warszawa |
7 |
:6 |
(3:3) |
|
|
AP Żyrardów |
- KS Ożarowianka |
8 |
:3 |
|
|
|
KOSA Konstancin |
- Be a Star FA Warszawa |
3 |
:2 |
|
|
|
I Okręgowa Liga Żaków |
|
Drużyna |
PKT |
M |
Z |
R |
P |
BR |
BIL |
|
|
1. |
Znicz Pruszków |
27 |
10 |
9 |
0 |
1 |
102 |
:30 |
72 |
|
2. |
Be a Star FA Warszawa |
18 |
10 |
6 |
0 |
4 |
59 |
:37 |
22 |
|
3. |
K.S. Delta Warszawa |
16 |
10 |
5 |
1 |
4 |
36 |
:34 |
2 |
|
4. |
AP Żyrardów |
16 |
10 |
5 |
1 |
4 |
42 |
:42 |
0 |
|
5. |
Unia Boryszew |
7 |
10 |
2 |
1 |
7 |
27 |
:73 |
-46 |
|
6. |
SF Warszawa |
4 |
10 |
1 |
1 |
8 |
22 |
:72 |
-50 |
|
MVP Sezonu: |
Horyń Wojciech
8/10 Horyń Wojciech | Zieliński B±bka
Aleksander
6/10 Zieliński B±bka Aleksander | Stefański Michał
4/10 Stefański Michał | Ciempiel Victor
3/10 Ciempiel Victor |
|
Piłkarz |
Bramki |
Asysty |
|
|
1. |
Ciempiel Victor |
2 |
5 |
|
2. |
Horyń Wojciech |
3 |
5 |
|
3. |
Janiszewski Patryk |
2 |
3 |
|
4. |
Konieczny Franciszek |
8 |
0 |
|
5. |
Lah Julian |
2 |
7 |
|
6. |
Malesa Nikodem |
2 |
2 |
|
7. |
Stefański Michał |
8 |
3 |
|
8. |
Urbaniak Paweł |
2 |
0 |
|
9. |
Wilczyński Jan |
1 |
0 |
|
10. |
Zieliński B±bka Aleksander |
5 |
3 |
|
Kolejka I |
02-09-2017 (16.00) sobota |
|
Unia Boryszew |
- K.S. Delta Warszawa |
4 |
:4 |
(4:1) |
|
|
Znicz Pruszków |
- AP Żyrardów |
7 |
:4 |
|
|
|
SF Warszawa |
- Be a Star FA Warszawa |
4 |
:6 |
|
|
|
|
Kolejka II |
09-09-2017 (10.00) sobota |
|
AP Żyrardów |
- K.S. Delta Warszawa |
1 |
:6 |
(1:2) |
|
|
Be a Star FA Warszawa |
- Unia Boryszew |
11 |
:1 |
|
|
|
Znicz Pruszków |
- SF Warszawa |
20 |
:2 |
|
|
|
|
Kolejka III |
17-09-2017 (10.00) niedziela |
|
K.S. Delta Warszawa |
- Be a Star FA Warszawa |
4 |
:8 |
(4:2) |
|
|
SF Warszawa |
- AP Żyrardów |
4 |
:4 |
|
|
|
Unia Boryszew |
- Znicz Pruszków |
2 |
:14 |
|
|
|
|
Kolejka IV |
23-09-2017 (16.30) sobota |
|
Znicz Pruszków |
- K.S. Delta Warszawa |
4 |
:2 |
(3:1) |
|
|
AP Żyrardów |
- Be a Star FA Warszawa |
5 |
:4 |
|
|
|
SF Warszawa |
- Unia Boryszew |
2 |
:1 |
|
|
|
|
Kolejka V |
01-10-2017 (11.00) niedziela |
|
K.S. Delta Warszawa |
- SF Warszawa |
5 |
:3 |
(3:2) |
|
|
Unia Boryszew |
- AP Żyrardów |
7 |
:4 |
|
|
|
Be a Star FA Warszawa |
- Znicz Pruszków |
4 |
:7 |
|
|
|
|
Kolejka VI |
07-10-2017 (12.30) sobota |
|
K.S. Delta Warszawa |
- Unia Boryszew |
5 |
:2 |
(3:2) |
|
|
AP Żyrardów |
- Znicz Pruszków |
6 |
:5 |
|
|
|
Be a Star FA Warszawa |
- SF Warszawa |
9 |
:3 |
|
|
|
|
Kolejka VII |
14-10-2017 (10.00) sobota |
|
K.S. Delta Warszawa |
- AP Żyrardów |
2 |
:1 |
(1:0) |
|
|
Unia Boryszew |
- Be a Star FA Warszawa |
1 |
:5 |
|
|
|
SF Warszawa |
- Znicz Pruszków |
0 |
:12 |
|
|
|
|
Kolejka VIII |
31-10-2017 (18.15) wtorek |
|
Be a Star FA Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa |
4 |
:1 |
(3:1) |
|
|
AP Żyrardów |
- SF Warszawa |
7 |
:1 |
|
|
|
Znicz Pruszków |
- Unia Boryszew |
21 |
:0 |
|
|
|
|
Kolejka IX |
28-10-2017 (10.00) sobota |
|
K.S. Delta Warszawa |
- Znicz Pruszków |
5 |
:6 |
(3:3) |
|
|
Be a Star FA Warszawa |
- AP Żyrardów |
3 |
:5 |
|
|
|
Unia Boryszew |
- SF Warszawa |
6 |
:2 |
|
|
|
|
Kolejka X |
04-11-2017 (12.00) sobota |
|
SF Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa |
1 |
:2 |
(0:0) |
|
|
AP Żyrardów |
- Unia Boryszew |
5 |
:3 |
|
|
|
Znicz Pruszków |
- Be a Star FA Warszawa |
6 |
:5 |
|
|
|
|
|
Kopcik Joachim
Trener Kopcik Joachim | Gieleciński Robert
Trener Asystent Gieleciński Robert | Szczygielski Damian
Trener Asystent Szczygielski Damian | Trzeciakowski Krzysztof
Trener Asystent Trzeciakowski Krzysztof | Zgódka Sebastian
Trener Bramkarzy Zgódka Sebastian |
| |
|
|
Powołania 2009 Górny Mokotów |
28-09-2017 |
2009 Górny Mokotów Mecz ligowy z: UKS Derby 356 Warszawa
30-09-2017 (sobota) 13:00, Warszawa, ul. Głębocka 66
Zbiórka 12:00, Warszawa, ul. Głębocka 66, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)
Zawodnicy: Chomicki Wojciech, Derecki Marcel, Duda Antoni, Ede Valantine, Friedel David, Gławnicki Fabian, Łapiński Jan, Owczarek Ignacy, Stanicki Igor
Zabieramy:
LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie
KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kapieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia). |
|
|
Powołania 2009 |
28-09-2017 |
2009 Mecz ligowy z: SF Warszawa
01-10-2017 (niedziela) 11:00, Warszawa, ul. Worobczuka
Zbiórka 09:45, Warszawa, ul. Worobczuka, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)
Zawodnicy: Horyń Wojciech, Janiszewski Patryk, Kaczorek Mateusz, Konieczny Franciszek, Lah Julian, Malesa Nikodem, Stefański Michał, Wilczyński Jan, Zieliński-B±bka Aleksander
Zabieramy:
LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie
KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kapieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia). |
|
|
Powołania 2009 Wilanów |
26-09-2017 |
2009 Wilanów Mecz ligowy z: OKS Start Otwock
30-09-2017 (sobota) 14:00, Otwock, ul. Sportowa 1
Zbiórka 13:10, Otwock, ul. Sportowa 1, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)
Zawodnicy: Bojanowski Jan, Fijołek Paweł, Filipiak Maciej, Goł±b Kajetan, Iwański Aleksander, Kanik Igor, Kierepka Wiktor, Piotrkowicz Kacper, Stankiewicz Bartłomiej, Zębik Antoni
Zabieramy:
LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie
KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kapieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia). |
|
|
Mecz ligowy ze Zniczem Pruszków |
23-09-2017 |
Dzisiejszego popołudnia wybrali¶my się do Pruszkowa, gdzie rozegrali¶my spotkanie ligowe z miejscowym Zniczem. Wiedzieli¶my, że czeka nas niesamowicie trudna rywalizacja, podeszli¶my jednak do niej z wiar± i koncentracj±. Pierwsza kwarta, mimo naszej niezłej gry kończy się dwubramkowym prowadzeniem gospodarzy. Dalsza czę¶ć meczu to już nasza lekka przewaga. Tworzyli¶my sporo okazji bramkowych i grali¶my z ogromnym zaangażowaniem. Niestety po raz kolejny zawodzi nas skuteczno¶ć i na koniec to miejscowi ciesz± się z kompletu punktów. Nie to jest jednak najważniejsze. Jeste¶my zadowoleni, że nawi±zali¶my równorzędn± walkę z silnym rywalem, a momentami potrafili¶my go nawet zdominować. Brakło nam nieco szczę¶cia i opanowania w finalizacji akcji, jednak sama organizacja naszej gry mogła się podobać. Jestem pewien, że jeżeli nadal będziemy sumiennie i pokornie pracować to będzie tylko lepiej. Dziękuję drużynie za walkę. JK
Znicz Pruszków - K.S. Delta Warszawa 4:2 (3:1)
Skład: Janiszewski P. - Ciempiel V., Urbaniak P. - Horyń W., Lah J.
Wchodz±cy: Stefański M., Konieczny F., Zieliński-B±bka A.
Bramki: 14' Stefański M. - Ciempiel V., 48' Zieliński-B±bka A. - Lah J.
|
MVP meczu: |
Ciempiel Victor
| Horyń Wojciech
| Zieliński B±bka Aleksander
| |
|
|
Ciempiel Victor |
23-09-2017 |
Dzi¶ urodziny obchodzi Ciempiel Victor
Szczę¶cia, zdrowia, pomy¶lno¶ci z okazji urodzin życz± rogate dusze znad Jeziorka.
|
|
|
Powołania 2009 Wilanów |
21-09-2017 |
2009 Wilanów Mecz ligowy z: UKS Iwiczna
24-09-2017 (niedziela) 12:30, Warszawa, ul. Syta 123
Zbiórka 11:40, Warszawa, ul. Syta 123, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)
Zawodnicy: Bojanowski Jan, Fijołek Paweł, Filipiak Maciej, Goł±b Kajetan, Iwański Aleksander, Kanik Igor, Kierepka Wiktor, Stankiewicz Bartłomiej
Zabieramy:
LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie
KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kapieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia). |
|
|
Powołania 2010 |
21-09-2017 |
2010 Mecz ligowy z: UKS TKM Tomice
24-09-2017 (niedziela) 13:00, Góra Kalwaria, ul. Kalwaryjska 3
Zbiórka 12:00, Góra Kalwaria, ul. Kalwaryjska 3, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)
Zawodnicy: Barycza Mikołaj, Ede Valantine, Ignaszak Jerzy, Koczur Albert, Malesa Nikodem, Pliszkiewicz Kajetan, Stańczykowski Karol, Zegarowski Tymoteusz
Zabieramy:
LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie
KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kapieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia). |
|
|
Powołania 2009 Górny Mokotów |
21-09-2017 |
2009 Górny Mokotów Mecz ligowy z: KS Przyszło¶ć Włochy
24-09-2017 (niedziela) 10:00, Warszawa, ul. Syta 123
Zbiórka 09:00, Warszawa, ul. Syta 123, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)
Zawodnicy: Chomicki Wojciech, Derecki Marcel, Duda Antoni, Friedel David, Kaczorek Mateusz, Owczarek Ignacy, Piotrkowicz Kacper, Wilczyński Jan
Zabieramy:
LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty
piłkarskie KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kapieli
(ręcznik, klapki, płyn do mycia). |
|
|
Powołania 2009 |
21-09-2017 |
2009 Mecz ligowy z: Znicz Pruszków
23-09-2017 (sobota) 16:30, Pruszków, ul. Bohaterów Warszawy 4
Zbiórka 15:20, Pruszków, ul. Bohaterów Warszawy 4, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)
Zawodnicy: Ciempiel Victor, Horyń Wojciech, Janiszewski Patryk, Konieczny Franciszek, Lah Julian, Stefański Michał, Urbaniak Paweł, Zieliński-B±bka Aleksander
Zabieramy:
LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty
piłkarskie KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kapieli
(ręcznik, klapki, płyn do mycia). |
|
|
Powołania 2010 |
17-09-2017 |
2010 Mecz ligowy z: LKS Victoria Głosków
19-09-2017 (wtorek) 18:00, Głosków, Lecha Abramowicza 1
Zbiórka 17:00, Głosków, Lecha Abramowicza 1, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)
Zawodnicy: Barycza Mikołaj, Ede Valantine, Ignaszak Jerzy, Koczur Albert, Malesa Nikodem, Pliszkiewicz Kajetan, Stańczykowski Karol, Zegarowski Tymoteusz
Zabieramy:
LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty
piłkarskie KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kapieli
(ręcznik, klapki, płyn do mycia). |
|