20172017 Konstancin-Jeziorna 20192019 Konstancin-Jeziorna
|
I Okręgowa Liga Młodzików |
|
Drużyna |
PKT |
M |
Z |
R |
P |
BR |
BIL |
|
|
1. |
Znicz Pruszków |
25 |
10 |
8 |
1 |
1 |
16 |
:6 |
10 |
|
2. |
K.S. Delta Warszawa |
19 |
10 |
6 |
1 |
3 |
13 |
:10 |
3 |
|
3. |
UKS Talent Warszawa |
14 |
10 |
4 |
2 |
4 |
19 |
:13 |
6 |
|
4. |
SEMP Ursynów |
10 |
10 |
3 |
1 |
6 |
7 |
:17 |
-10 |
|
5. |
STF Champion |
8 |
10 |
2 |
2 |
6 |
11 |
:17 |
-6 |
|
6. |
Wicher Kobyłka |
8 |
10 |
1 |
5 |
4 |
6 |
:9 |
-3 |
|
|
Piłkarz |
Bramki |
Asysty |
|
|
1. |
Gawkowski Rafał |
1 |
0 |
|
2. |
Hartmann Phillip |
3 |
0 |
|
3. |
Krzywiec Wiktor |
2 |
0 |
|
4. |
Malesa Nikodem |
2 |
0 |
|
5. |
Mech Wiktor |
0 |
1 |
|
6. |
Milo Marcel |
1 |
1 |
|
7. |
Pisarewicz Daniel |
0 |
1 |
|
8. |
Pliszkiewicz Kajetan |
2 |
1 |
|
9. |
Szmyt Artur |
1 |
0 |
|
10. |
Zaliwski Kajetan |
1 |
1 |
|
11. |
Żelechowski Maksymilian |
0 |
1 |
|
Kolejka I |
02-04-2023 (10:00) niedziela |
|
K.S. Delta Warszawa |
- Wicher Kobyłka |
2 |
:1 |
(0:1) |
|
|
SEMP Ursynów |
- STF Champion |
1 |
:1 |
|
|
|
UKS Talent Warszawa |
- Znicz Pruszków |
1 |
:2 |
|
|
|
|
Kolejka II |
06-04-2023 (15:30) czwartek |
|
K.S. Delta Warszawa |
- UKS Talent Warszawa |
0 |
:3 |
(0:2) |
|
|
Wicher Kobyłka |
- STF Champion |
1 |
:1 |
|
|
|
Znicz Pruszków |
- SEMP Ursynów |
3 |
:0 |
|
|
|
|
Kolejka III |
15-04-2023 (13:15) sobota |
|
SEMP Ursynów |
- K.S. Delta Warszawa |
0 |
:1 |
(0:0) |
|
|
STF Champion |
- Znicz Pruszków |
1 |
:2 |
|
|
|
UKS Talent Warszawa |
- Wicher Kobyłka |
0 |
:0 |
|
|
|
|
Kolejka IV |
22-04-2023 (13:30) sobota |
|
K.S. Delta Warszawa |
- STF Champion |
2 |
:0 |
(0:0) |
|
|
Wicher Kobyłka |
- Znicz Pruszków |
0 |
:0 |
|
|
|
UKS Talent Warszawa |
- SEMP Ursynów |
6 |
:0 |
|
|
|
|
Kolejka V |
06-05-2023 (16:30) sobota |
|
Znicz Pruszków |
- K.S. Delta Warszawa |
0 |
:2 |
(0:1) |
|
|
SEMP Ursynów |
- Wicher Kobyłka |
1 |
:0 |
|
|
|
STF Champion |
- UKS Talent Warszawa |
2 |
:5 |
|
|
|
|
Kolejka VI |
13-05-2023 (14:00) sobota |
|
Wicher Kobyłka |
- K.S. Delta Warszawa |
0 |
:0 |
(0:0) |
|
|
Znicz Pruszków |
- UKS Talent Warszawa |
2 |
:0 |
|
|
|
STF Champion |
- SEMP Ursynów |
0 |
:2 |
|
|
|
|
Kolejka VII |
21-05-2023 (10:00) niedziela |
|
UKS Talent Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa |
0 |
:2 |
(0:0) |
|
|
SEMP Ursynów |
- Znicz Pruszków |
0 |
:1 |
|
|
|
STF Champion |
- Wicher Kobyłka |
1 |
:0 |
|
|
|
|
Kolejka VIII |
27-05-2023 (13:30) sobota |
|
K.S. Delta Warszawa |
- SEMP Ursynów |
3 |
:1 |
(2:0) |
|
|
Wicher Kobyłka |
- UKS Talent Warszawa |
1 |
:1 |
|
|
|
Znicz Pruszków |
- STF Champion |
1 |
:0 |
|
|
|
|
Kolejka IX |
06-06-2023 (19:30) wtorek |
|
STF Champion |
- K.S. Delta Warszawa |
3 |
:0 |
(3:0) |
|
|
SEMP Ursynów |
- UKS Talent Warszawa |
2 |
:0 |
|
|
|
Znicz Pruszków |
- Wicher Kobyłka |
3 |
:1 |
|
|
|
|
Kolejka X |
11-06-2023 (14:30) niedziela |
|
K.S. Delta Warszawa |
- Znicz Pruszków |
1 |
:2 |
(0:0) |
|
|
Wicher Kobyłka |
- SEMP Ursynów |
2 |
:0 |
|
|
|
UKS Talent Warszawa |
- STF Champion |
3 |
:2 |
|
|
|
I Okręgowa Liga Młodzików |
|
Drużyna |
PKT |
M |
Z |
R |
P |
BR |
BIL |
|
|
1. |
K.S. Delta Warszawa |
24 |
10 |
8 |
0 |
2 |
20 |
:10 |
10 |
|
2. |
MKS Piaseczno |
22 |
10 |
7 |
1 |
2 |
20 |
:10 |
10 |
|
3. |
STF Champion |
14 |
10 |
4 |
2 |
4 |
17 |
:13 |
4 |
|
4. |
Znicz Pruszków |
12 |
10 |
4 |
0 |
6 |
10 |
:18 |
-8 |
|
5. |
KS Ursus Warszawa |
9 |
10 |
3 |
0 |
7 |
15 |
:20 |
-5 |
|
6. |
AP Żyrardowianka |
7 |
10 |
2 |
1 |
7 |
10 |
:21 |
-11 |
|
|
Piłkarz |
Bramki |
Asysty |
|
|
1. |
Bogucki Krzysztof |
1 |
1 |
|
2. |
Gawkowski Rafał |
3 |
0 |
|
3. |
Hartmann Phillip |
8 |
0 |
|
4. |
Ignaszak Jerzy |
1 |
0 |
|
5. |
Krzywiec Wiktor |
1 |
2 |
|
6. |
Malesa Nikodem |
1 |
3 |
|
7. |
Milo Marcel |
1 |
1 |
|
8. |
Pisarewicz Daniel |
1 |
2 |
|
9. |
Pliszkiewicz Kajetan |
1 |
3 |
|
10. |
Szmyt Artur |
1 |
1 |
|
11. |
Zaliwski Kajetan |
0 |
4 |
|
Kolejka I |
04-09-2022 (10:00) niedziela |
|
K.S. Delta Warszawa |
- AP Żyrardowianka |
2 |
:1 |
(1:1) |
|
|
KS Ursus Warszawa |
- STF Champion |
3 |
:2 |
|
|
|
MKS Piaseczno |
- Znicz Pruszków |
1 |
:0 |
|
|
|
|
Kolejka II |
10-09-2022 (10:00) sobota |
|
STF Champion |
- K.S. Delta Warszawa |
2 |
:3 |
(0:2) |
|
|
MKS Piaseczno |
- KS Ursus Warszawa |
3 |
:1 |
|
|
|
Znicz Pruszków |
- AP Żyrardowianka |
2 |
:0 |
|
|
|
|
Kolejka III |
18-09-2022 (10:00) niedziela |
|
K.S. Delta Warszawa |
- MKS Piaseczno |
3 |
:1 |
(1:0) |
|
|
AP Żyrardowianka |
- STF Champion |
1 |
:1 |
|
|
|
KS Ursus Warszawa |
- Znicz Pruszków |
1 |
:2 |
|
|
|
|
Kolejka IV |
02-11-2022 (16:00) środa |
|
KS Ursus Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa |
2 |
:3 |
(2:1) |
|
|
MKS Piaseczno |
- AP Żyrardowianka |
3 |
:1 |
|
|
|
Znicz Pruszków |
- STF Champion |
0 |
:1 |
|
|
|
|
Kolejka V |
01-10-2022 (13:00) sobota |
|
K.S. Delta Warszawa |
- Znicz Pruszków |
2 |
:0 |
(1:0) |
|
|
AP Żyrardowianka |
- KS Ursus Warszawa |
2 |
:0 |
|
|
|
STF Champion |
- MKS Piaseczno |
2 |
:2 |
|
|
|
|
Kolejka VI |
08-10-2022 (15:00) sobota |
|
AP Żyrardowianka |
- K.S. Delta Warszawa |
1 |
:3 |
(1:1) |
|
|
Znicz Pruszków |
- MKS Piaseczno |
0 |
:4 |
|
|
|
STF Champion |
- KS Ursus Warszawa |
2 |
:1 |
|
|
|
|
Kolejka VII |
15-10-2022 (16:00) sobota |
|
K.S. Delta Warszawa |
- STF Champion |
0 |
:2 |
(0:2) |
|
|
AP Żyrardowianka |
- Znicz Pruszków |
0 |
:4 |
|
|
|
KS Ursus Warszawa |
- MKS Piaseczno |
2 |
:1 |
|
|
|
|
Kolejka VIII |
22-10-2022 (10:00) sobota |
|
MKS Piaseczno |
- K.S. Delta Warszawa |
1 |
:0 |
(0:0) |
|
|
Znicz Pruszków |
- KS Ursus Warszawa |
2 |
:1 |
|
|
|
STF Champion |
- AP Żyrardowianka |
0 |
:1 |
|
|
|
|
Kolejka IX |
05-11-2022 (10:00) sobota |
|
K.S. Delta Warszawa |
- KS Ursus Warszawa |
1 |
:0 |
(0:0) |
|
|
AP Żyrardowianka |
- MKS Piaseczno |
1 |
:2 |
|
|
|
STF Champion |
- Znicz Pruszków |
5 |
:0 |
|
|
|
|
Kolejka X |
09-11-2022 (19:00) środa |
|
Znicz Pruszków |
- K.S. Delta Warszawa |
0 |
:3 |
(0:0) |
|
|
KS Ursus Warszawa |
- AP Żyrardowianka |
4 |
:2 |
|
|
|
MKS Piaseczno |
- STF Champion |
2 |
:0 |
|
|
|
|
|
Kotusiewicz Łukasz
Trener Kotusiewicz Łukasz | Boguszewski Jakub
Trener Asystent Boguszewski Jakub | Kłosek Michał
Trener Asystent Kłosek Michał | Pluta Dawid
Trener Asystent Pluta Dawid | Wcisłek Antoni
Trener Asystent Wcisłek Antoni | Hamulczuk Nikodem
Trener Praktykant Hamulczuk Nikodem | Zgódka Sebastian
Trener Bramkarzy Zgódka Sebastian |
| |
|
|
Powołania 2009 |
31-03-2023 |
2009 Mecz ligowy z Znicz Pruszków
01-04-2023 (sobota) 14:30, 05-800 Pruszków, ul. Bohaterów Warszawy 4
Zbiórka 01-04-2023 (sobota)
13:15, 05-800 Pruszków, ul. Bohaterów Warszawy 4, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)
Zawodnicy: Budzyński Oskar, Głowacki Tomasz, Kabała Bartosz, Kaczmarczyk Mateusz, Kaniuchka Kiryl, Krzywicki Krystian, Kurabiowski Michał, Milanowski Jakub, Miloserdov Ivan, Minda Marek, Mozhuto Yaroslav, Pabianek Gabriel, Sikora Filip, Staszko Franciszek, Szczodroński Bartosz, Szmyt Artur, Wieczorkowski Mateusz, Zadrożny Maciej, Zawisza Krystian
Zabieramy:
LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (komplet treningowy, getry, dres treningowy, ortalion), sprzęt reprezentacyjny (dres reprezentacyjny, koszulka polo lub czerwona, skarpetki, w okresie letnim spodenki hotelowe, w okresie zimowym kurtka zimowa, czapka, rękawiczki), buty piłkarskie
KORKI, ochraniacze, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia). |
|
|
Zmiana miejsca treningu! |
30-03-2023 |
Z uwagi na niedostępność boiska przy ul. Wawelskiej 3 w dniu 31-03-2023 (piątek) zajęcia drużyny 2010 odbędą się o godzinie 17:00 na boisku przy ul. Pułku Baszta 3. Za utrudnienia przepraszamy.
|
|
|
Turniej - D&D Sport Cup |
26-03-2023 |
|
Zimowe przygotowania dobiegły końca. Ostatnim akcentem tego okresu przed zbliżającym się pierwszym meczem ligowym był turniej D&D Sport Cup. Dwudniowa rywalizacja piłkarska była doskonałą okazją ku temu, aby wdrożyć w życie nasze zagrywki, nad którymi przyszło nam pracować w ostatnich tygodniach. Były to bardzo dobre zawody a oprócz zwycięstwa w całym turnieju cieszy bardzo dyspozycja zawodników. Na końcowy sukces złożyła się sprawna organizacja na boisku i poza nim. W tych sytuacjach byliśmy jednością. Dziękuję zawodnikom za zaangażowanie, za jakość gry oraz fakt, że znaleźliśmy się na podium zawodów dzięki odpowiedniemu nastawieniu oraz realizacji planów meczowych. W turnieju nie straciliśmy gola. Z tej potyczki przywozimy także nagrody indywidualne. MVP naszego zespołu został wybrany Marcel, a statuetka najlepszego bramkarza trafiła w ręce Bartka. Cieszyliśmy się po końcowym sukcesie, zagraliśmy wreszcie stricte turniejowo a ten pozytywny impuls niech nas niesie w dalszych spotkaniach. ŁK
Skład: Szczodroński B., Stempowicz K., Mech W., Bogucki K., Hartmann P., Karłowski L., Krzywiec W., Milo M., Malesa N., Pisarewicz D., Pliszkiewicz K., Prorok T., Wierzbicki W. G., Zaliwski K., Żelechowski M.
Faza grupowa:
K.S. Delta Warszawa - Pogoń Grodzisk Mazowiecki II 2:0
K.S. Delta Warszawa - Victoria Parczew 8:0
Wisła Puławy - K.S. Delta Warszawa 0:1
Znicz Pruszków - K.S. Delta Warszawa 0:0
Faza pucharowa:
Wilga Garwolin - K.S. Delta Warszawa 0:3
K.S. Delta Warszawa - ZWAR Warszawa 2:0
SEMP Pogoń Siedlce - K.S. Delta Warszawa 0:1
Bramki: Hartmann P. x4, Milo M. x4, Prorok T. x4, Zaliwski K. x2, Pliszkiewicz K. x1, Stempowicz K. x1, Wierzbicki W. x1
Klasyfikacja: 1. K.S. Delta Warszawa, 2. ZWAR Warszawa 3. SEMP Pogoń Siedlce, 4. Znicz Pruszków 5. Wilga Garwolin, 6. Wisła Puławy, 7. Pogoń Grodzisk Mazowiecki I, 8. Pogoń Grodzisk Mazowiecki II, 9. Talent FA., 10. Hetman Zamość, 11. Victoria Parczew
|
|
|
Powołania 2011 |
25-03-2023 |
2011 Sparing z BKS Naprzód Brwinów
26-03-2023 (niedziela) 11:00, Turystyczna 4, 05-840 Brwinów
Zbiórka 26-03-2023 (niedziela)
10:30, Turystyczna 4, 05-840 Brwinów, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)
Zawodnicy: Dembowski Michał, Grala Szymon, Jarzyński Szymon, Kasprzykowski Szymon, Kwiatkowski Adam, Materliński Mikołaj, Mech Wiktor, Mosakowski Krzysztof, Pawełko Artur, Pawluczuk Jan, Pyza Szymon, Serokin Stanisław, Snarski Mikołaj, Strozik Kajetan, Wieczorkowski Szymon
Zabieramy:
LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (komplet treningowy, getry, dres treningowy, ortalion), sprzęt reprezentacyjny (dres reprezentacyjny, koszulka polo lub czerwona, skarpetki, w okresie letnim spodenki hotelowe, w okresie zimowym kurtka zimowa, czapka, rękawiczki), buty piłkarskie
KORKI, ochraniacze, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia). |
|
|
Hartmann Phillip |
25-03-2023 |
Dziś urodziny obchodzi Hartmann Phillip
Od kolegów i od kadry moc serdeczności dzisiaj płynie. Niech ten dzień urodzin szczęściem i spełnieniem marzeń się stanie.
|
|
|
Kadra MZPN - 2011 |
24-03-2023 |
W dniu wczorajszym miała miejsce kolejna konsultacja kadry Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej dla rocznika 2011. W oczach szkoleniowców uznanie znaleźli zawodnicy grający na co dzień w zespole 2010 czyli Wiktor Mech i Kajetan Zaliwski. Nasi chłopcy pokazali się z dobrej strony i miejmy nadzieję, że wrażenie które pozostawili po sobie będzie przepustką do kolejnych powołań czego sobie życzymy.
|
|
|
Powołania 2010 |
24-03-2023 |
2010 Turniej D&D Sport Cup 2010
25-03-2023 (sobota) 11:50, 08-400 Miętne, ul. Główna 45 Powiatowy Ośrodek Sportu
Zbiórka 25-03-2023 (sobota)
11:15, 08-400 Miętne, ul. Główna 45 Powiatowy Ośrodek Sportu , w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)
Zawodnicy: Bogucki Krzysztof, Hartmann Phillip, Karłowski Leon, Krzywiec Wiktor, Malesa Nikodem, Mech Wiktor, Milo Marcel, Pisarewicz Daniel, Pliszkiewicz Kajetan, Prorok Tymon, Stempowicz Kacper, Szczodroński Bartosz, Wierzbicki Wiktor Gustaw, Zaliwski Kajetan, Żelechowski Maksymilian
Zabieramy:
LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (komplet treningowy, getry, dres treningowy, ortalion), sprzęt reprezentacyjny (dres reprezentacyjny, koszulka polo lub czerwona, skarpetki, w okresie letnim spodenki hotelowe, w okresie zimowym kurtka zimowa, czapka, rękawiczki), buty piłkarskie
KORKI, ochraniacze, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia). |
|
|
Grafik wiosna 2023 |
23-03-2023 |
W zakładce Treningi jest już zamieszczony nowy wiosenny grafik, który będzie obowiązywał od 03-04-2023. Prosimy wszystkich o zapoznanie się z nim, zmian było w stosunku do jesieni mało i mamy nadzieję, że nic nie zakłóci chłopcom regularnego trenowania.
|
|
|
Mech Wiktor |
22-03-2023 |
Dziś urodziny obchodzi Mech Wiktor
Od kolegów i od kadry moc serdeczności dzisiaj płynie. Niech ten dzień urodzin szczęściem i spełnieniem marzeń się stanie.
|
|
|
Powołania 2010 |
17-03-2023 |
2010 Mecz wewnętrzny z K.S. Delta Warszawa 2010
18-03-2023 (sobota) 14:00, 01-813 ul. Marymoncka 34 Warszawa AWF boisko nr 3
Zbiórka 18-03-2023 (sobota)
13:40, 01-813 ul. Marymoncka 34 Warszawa AWF boisko nr 3, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)
Zawodnicy: Bogucki Krzysztof, Ede Valantine, Hartmann Phillip, Ignaszak Jerzy, Karłowski Leon, Krzywiec Wiktor, Lukić Marko, Malesa Nikodem, Mech Wiktor, Milo Marcel, Pisarewicz Daniel, Pliszkiewicz Kajetan, Prorok Tymon, Stempowicz Kacper, Szczodroński Bartosz, Wierzbicki Wiktor Gustaw, Zaliwski Kajetan, Żelechowski Maksymilian, zawodnik testowany
Zabieramy:
LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (komplet treningowy, getry, dres treningowy, ortalion), sprzęt reprezentacyjny (dres reprezentacyjny, koszulka polo lub czerwona, skarpetki, w okresie letnim spodenki hotelowe, w okresie zimowym kurtka zimowa, czapka, rękawiczki), buty piłkarskie
KORKI, ochraniacze, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia). |
|