20172017 Konstancin-Jeziorna 20192019 Konstancin-Jeziorna
|
Wewnętrzna Liga Trampkarzy |
|
Drużyna |
PKT |
M |
Z |
R |
P |
BR |
BIL |
|
|
1. |
K.S. Delta Warszawa WI |
15 |
6 |
5 |
0 |
1 |
43 |
:18 |
25 |
|
2. |
K.S. Delta Warszawa GM |
13 |
6 |
4 |
1 |
1 |
35 |
:24 |
11 |
|
3. |
WAF Warszawa |
12 |
6 |
4 |
0 |
2 |
55 |
:29 |
26 |
|
4. |
KS Ursynów Warszawa |
10 |
6 |
3 |
1 |
2 |
35 |
:34 |
1 |
|
5. |
Junior Józefosław Julianów |
9 |
6 |
3 |
0 |
3 |
28 |
:24 |
4 |
|
6. |
UKS Orzeł Warszawa |
3 |
6 |
1 |
0 |
5 |
20 |
:64 |
-44 |
|
7. |
UKS Wilanowskie Wilki |
0 |
6 |
0 |
0 |
6 |
9 |
:32 |
-23 |
|
|
Piłkarz |
Bramki |
Asysty |
|
|
1. |
Bobiv Antonio |
3 |
2 |
|
2. |
Ede Valantine |
2 |
0 |
|
3. |
Golema Adam |
0 |
1 |
|
4. |
Kos-Nowicki Mikołaj |
3 |
3 |
|
5. |
Kucharski Aleksander |
5 |
0 |
|
6. |
Lukić Marko |
4 |
2 |
|
7. |
Maciak Marcel |
4 |
3 |
|
8. |
Mówka Łukasz |
1 |
0 |
|
9. |
Piasecki Jan |
2 |
0 |
|
10. |
Połosak Krzysztof |
3 |
2 |
|
11. |
Prorok Tymon |
0 |
1 |
|
12. |
Stempowicz Kacper |
0 |
1 |
|
13. |
Szepietowski Szymon |
2 |
0 |
|
14. |
Zabrzeski Maksymilian |
2 |
4 |
|
Kolejka I |
17-04-2023 (18:30) poniedziałek |
|
K.S. Delta Warszawa GM |
- KS Ursynów Warszawa |
8 |
:8 |
(2:6) |
|
|
Junior Józefosław Julianów |
- K.S. Delta Warszawa WI |
3 |
:6 |
|
|
|
WAF Warszawa |
- UKS Orzeł Warszawa |
20 |
:2 |
|
|
|
UKS Wilanowskie Wilki |
|
|
|
Kolejka II |
26-04-2023 (18:45) środa |
|
WAF Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa GM |
6 |
:7 |
(3:3) |
|
|
UKS Wilanowskie Wilki |
- Junior Józefosław Julianów |
2 |
:4 |
|
|
|
UKS Orzeł Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa WI |
1 |
:15 |
|
|
|
KS Ursynów Warszawa |
|
|
|
Kolejka III |
07-05-2023 (11:00) niedziela |
|
UKS Orzeł Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa GM |
2 |
:9 |
(2:1) |
|
|
Junior Józefosław Julianów |
- KS Ursynów Warszawa |
1 |
:4 |
|
|
|
K.S. Delta Warszawa WI |
- UKS Wilanowskie Wilki |
3 |
:0 |
|
vo. |
|
WAF Warszawa |
|
|
|
Kolejka IV |
14-05-2023 (15:10) niedziela |
|
K.S. Delta Warszawa GM |
- Junior Józefosław Julianów |
5 |
:4 |
(1:3) |
|
|
KS Ursynów Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa WI |
3 |
:8 |
|
|
|
UKS Wilanowskie Wilki |
- WAF Warszawa |
1 |
:8 |
|
|
|
UKS Orzeł Warszawa |
|
|
|
Kolejka V |
20/21-05-2023 |
|
K.S. Delta Warszawa GM |
- UKS Wilanowskie Wilki |
3 |
:0 |
|
vo. |
|
Junior Józefosław Julianów |
- WAF Warszawa |
6 |
:5 |
|
|
|
KS Ursynów Warszawa |
- UKS Orzeł Warszawa |
8 |
:5 |
|
|
|
K.S. Delta Warszawa WI |
|
|
|
Kolejka VI |
28-05-2023 (15:00) niedziela |
|
K.S. Delta Warszawa WI |
- K.S. Delta Warszawa GM |
4 |
:3 |
(3:1) |
|
|
WAF Warszawa |
- KS Ursynów Warszawa |
8 |
:6 |
|
|
|
UKS Wilanowskie Wilki |
- UKS Orzeł Warszawa |
2 |
:8 |
|
|
|
Junior Józefosław Julianów |
|
|
|
Kolejka VII |
03/04-06-2023 |
|
K.S. Delta Warszawa GM |
|
|
K.S. Delta Warszawa WI |
- WAF Warszawa |
7 |
:8 |
|
|
|
KS Ursynów Warszawa |
- UKS Wilanowskie Wilki |
6 |
:4 |
|
|
|
UKS Orzeł Warszawa |
- Junior Józefosław Julianów |
2 |
:10 |
|
|
|
Wewnętrzna Liga Trampkarzy |
|
Drużyna |
PKT |
M |
Z |
R |
P |
BR |
BIL |
|
|
1. |
K.S. Delta Warszawa WI |
15 |
6 |
5 |
0 |
1 |
50 |
:16 |
34 |
|
2. |
K.S. Delta Warszawa GM II |
15 |
6 |
5 |
0 |
1 |
39 |
:13 |
26 |
|
3. |
K.S. Delta Warszawa GM |
15 |
6 |
5 |
0 |
1 |
40 |
:17 |
23 |
|
4. |
Junior Józefosław Julianów |
9 |
6 |
3 |
0 |
3 |
31 |
:22 |
9 |
|
5. |
WAF Warszawa |
6 |
6 |
2 |
0 |
4 |
31 |
:41 |
-10 |
|
6. |
UKS Wilanowskie Wilki |
3 |
6 |
1 |
0 |
5 |
29 |
:55 |
-26 |
|
7. |
KS Ursynów Warszawa |
0 |
6 |
0 |
0 |
6 |
16 |
:72 |
-56 |
|
|
Piłkarz |
Bramki |
Asysty |
|
|
1. |
Bobiv Antonio |
2 |
1 |
|
2. |
Golema Adam |
2 |
1 |
|
3. |
Goode Zachary |
3 |
0 |
|
4. |
Hristovski Borjan |
0 |
2 |
|
5. |
Jarmuż Jakub |
0 |
1 |
|
6. |
Kos-Nowicki Mikołaj |
7 |
4 |
|
7. |
Kucharski Aleksander |
1 |
0 |
|
8. |
Lukić Marko |
1 |
2 |
|
9. |
Maciak Marcel |
2 |
0 |
|
10. |
Mówka Łukasz |
0 |
1 |
|
11. |
Perez Muter Oscar |
4 |
1 |
|
12. |
Połosak Krzysztof |
8 |
1 |
|
13. |
Szepietowski Szymon |
4 |
0 |
|
14. |
Wierzbicki Wiktor Gustaw |
6 |
2 |
|
15. |
Wierzbicki Wiktor |
1 |
0 |
|
16. |
Wójciak Nikodem |
0 |
1 |
|
Kolejka I |
11-09-2022 (16:30) niedziela |
|
K.S. Delta Warszawa GM II |
- KS Ursynów Warszawa |
11 |
:1 |
|
|
|
WAF Warszawa |
|
|
K.S. Delta Warszawa GM |
- UKS Wilanowskie Wilki |
9 |
:5 |
(5:3) |
|
|
Junior Józefosław Julianów |
- K.S. Delta Warszawa WI |
3 |
:5 |
|
|
|
|
Kolejka II |
18-09-2022 (13:45) niedziela |
|
WAF Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa GM II |
1 |
:7 |
|
|
|
K.S. Delta Warszawa WI |
|
|
UKS Wilanowskie Wilki |
- Junior Józefosław Julianów |
4 |
:6 |
|
|
|
K.S. Delta Warszawa GM |
- KS Ursynów Warszawa |
14 |
:3 |
(7:1) |
|
|
|
Kolejka III |
24/25-09-2022 |
|
K.S. Delta Warszawa GM II |
|
|
Junior Józefosław Julianów |
- KS Ursynów Warszawa |
9 |
:4 |
|
|
|
K.S. Delta Warszawa WI |
- UKS Wilanowskie Wilki |
16 |
:2 |
|
|
|
WAF Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa GM |
4 |
:10 |
(2:5) |
|
|
|
Kolejka IV |
02-10-2022 (12:30) niedziela |
|
K.S. Delta Warszawa GM II |
- Junior Józefosław Julianów |
5 |
:4 |
|
|
|
K.S. Delta Warszawa GM |
|
|
KS Ursynów Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa WI |
2 |
:14 |
|
|
|
UKS Wilanowskie Wilki |
- WAF Warszawa |
5 |
:8 |
|
|
|
|
Kolejka V |
08-10-2022 (08:00) sobota |
|
UKS Wilanowskie Wilki |
- K.S. Delta Warszawa GM II |
2 |
:10 |
|
|
|
KS Ursynów Warszawa |
|
|
K.S. Delta Warszawa WI |
- K.S. Delta Warszawa GM |
3 |
:1 |
(2:0) |
|
|
Junior Józefosław Julianów |
- WAF Warszawa |
9 |
:1 |
|
|
|
|
Kolejka VI |
16-10-2022 (09:15) niedziela |
|
K.S. Delta Warszawa WI |
- K.S. Delta Warszawa GM II |
2 |
:4 |
|
|
|
UKS Wilanowskie Wilki |
|
|
K.S. Delta Warszawa GM |
- Junior Józefosław Julianów |
3 |
:0 |
(0:0) |
|
|
WAF Warszawa |
- KS Ursynów Warszawa |
13 |
:0 |
|
|
|
|
Kolejka VII |
19-10-2022 (17:00) środa |
|
K.S. Delta Warszawa GM |
- K.S. Delta Warszawa GM II |
3 |
:2 |
(1:1) |
|
|
Junior Józefosław Julianów |
|
|
K.S. Delta Warszawa WI |
- WAF Warszawa |
10 |
:4 |
|
|
|
KS Ursynów Warszawa |
- UKS Wilanowskie Wilki |
6 |
:11 |
|
|
|
|
|
Kotusiewicz Łukasz
Trener Kotusiewicz Łukasz | Choroszucha Kacper
Trener Praktykant Choroszucha Kacper | Piotrowski Antoni
Trener Praktykant Piotrowski Antoni | Jaoko Robert
Trener Bramkarzy Jaoko Robert |
| |
|
|
Powołania 2010 Górny Mokotów |
15-04-2023 |
2010 Górny Mokotów Mecz ligowy z KS Ursynów
17-04-2023 (poniedziałek) 18:45, 02-739 Warszawa, ul. Wałbrzyska 5
Zbiórka 17-04-2023 (poniedziałek)
18:25, 02-739 Warszawa, ul. Wałbrzyska 5, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)
Zawodnicy: Bobiv Antonio, Golema Adam, Kos-Nowicki Mikołaj, Kucharski Aleksander, Lukić Marko, Maciak Marcel, Mówka Łukasz, Piasecki Jan, Połosak Krzysztof, Szepietowski Szymon, Wierzbicki Wiktor, Zabrzeski Maksymilian
Zabieramy:
LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (komplet treningowy, getry, dres treningowy, ortalion), sprzęt reprezentacyjny (dres reprezentacyjny, koszulka polo lub czerwona, skarpetki, w okresie letnim spodenki hotelowe, w okresie zimowym kurtka zimowa, czapka, rękawiczki), buty piłkarskie
KORKI, ochraniacze, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia). |
|
|
Grafik wiosenny! |
02-04-2023 |
Przypominamy, że od jutra obowiązuje już grafik wiosenny, który jak zawsze dostępny jest w zakładce Treningi. Jest trochę zmian, generalnie wróciliśmy do tego co było na jesieni. Mamy nadzieję, że zmiany nikomu nie zakłócą planów i wszyscy chłopcy będą mogli spokojnie kontynuować treningi.
|
|
|
Okiem trenera Łukasza Kotusiewicza |
01-04-2023 |
Upływający miesiąc był poświęcony w dużej mierze działaniom zespołu polegającym na sprawnym, mądrym i dokładnym sposobie rozgrywania akcji. Chcemy opierać grę o umiejętności wszystkich zawodników, a w spotkaniu z bezpośrednim rywalem nadawać ton rywalizacji. Wkrótce startuje nasza liga wewnętrzna, do której w najbliższym czasie przystąpimy. Przed nami zatem czas wzmożonych treningów, bo tylko dobre przygotowanie da gwarancję naszej dobrej gry. Zawodnicy opuszczają już kryte obiekty, w których przez zimę pracowali w pocie czoła znacznie poprawiając technikę użytkową czy poszczególne elementy współpracy boiskowej. ŁK
|
|
|
Grafik wiosna 2023 |
23-03-2023 |
W zakładce Treningi jest już zamieszczony nowy wiosenny grafik, który będzie obowiązywał od 03-04-2023. Prosimy wszystkich o zapoznanie się z nim, zmian było w stosunku do jesieni mało i mamy nadzieję, że nic nie zakłóci chłopcom regularnego trenowania.
|
|
|
Powołania 2010 |
17-03-2023 |
2010 Mecz wewnętrzny z K.S. Delta Warszawa 2010
18-03-2023 (sobota) 14:00, 01-813 ul. Marymoncka 34 Warszawa AWF boisko nr 3
Zbiórka 18-03-2023 (sobota)
13:40, 01-813 ul. Marymoncka 34 Warszawa AWF boisko nr 3, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)
Zawodnicy: Bogucki Krzysztof, Ede Valantine, Hartmann Phillip, Ignaszak Jerzy, Karłowski Leon, Krzywiec Wiktor, Lukić Marko, Malesa Nikodem, Mech Wiktor, Milo Marcel, Pisarewicz Daniel, Pliszkiewicz Kajetan, Prorok Tymon, Stempowicz Kacper, Szczodroński Bartosz, Wierzbicki Wiktor Gustaw, Zaliwski Kajetan, Żelechowski Maksymilian, zawodnik testowany
Zabieramy:
LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (komplet treningowy, getry, dres treningowy, ortalion), sprzęt reprezentacyjny (dres reprezentacyjny, koszulka polo lub czerwona, skarpetki, w okresie letnim spodenki hotelowe, w okresie zimowym kurtka zimowa, czapka, rękawiczki), buty piłkarskie
KORKI, ochraniacze, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia). |
|
|
Powołania 2010 |
11-03-2023 |
2010 Sparing z Widok Skierniewice
12-03-2023 (niedziela) 16:00, 05-091 Ząbki, ul. Słowackiego 21
Zbiórka 12-03-2023 (niedziela)
15:20, 05-091 Ząbki, ul. Słowackiego 21, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)
Zawodnicy: Bogucki Krzysztof, Ede Valantine, Gawkowski Rafał, Hartmann Phillip, Ignaszak Jerzy, Karłowski Leon, Krzywiec Wiktor, Malesa Nikodem, Mech Wiktor, Milo Marcel, Pisarewicz Daniel, Pliszkiewicz Kajetan, Prorok Tymon, Stempowicz Kacper, Szczodroński Bartosz, Wierzbicki Wiktor Gustaw, Zaliwski Kajetan, Żelechowski Maksymilian, zawodnik testowany
Zabieramy:
LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (komplet treningowy, getry, dres treningowy, ortalion), sprzęt reprezentacyjny (dres reprezentacyjny, koszulka polo lub czerwona, skarpetki, w okresie letnim spodenki hotelowe, w okresie zimowym kurtka zimowa, czapka, rękawiczki), buty piłkarskie
KORKI, ochraniacze, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia). |
|
|
Powołania 2010 |
04-03-2023 |
2010 Sparing z Stal Niewiadów
05-03-2023 (niedziela) 12:00, 01-813 Warszawa, ul. Marymoncka 34 (boisko nr 3)
Zbiórka 05-03-2023 (niedziela)
11:30, 01-813 Warszawa, ul. Marymoncka 34 , w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)
Zawodnicy: Bogucki Krzysztof, Ede Valantine, Hartmann Phillip, Ignaszak Jerzy, Malesa Nikodem, Mech Wiktor, Milo Marcel, Pisarewicz Daniel, Prorok Tymon, Szczodroński Bartosz, Wierzbicki Wiktor Gustaw, Zaliwski Kajetan, Żelechowski Maksymilian, dwóch zawodników testowanych
Zabieramy:
LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (komplet treningowy, getry, dres treningowy, ortalion), sprzęt reprezentacyjny (dres reprezentacyjny, koszulka polo lub czerwona, skarpetki, w okresie letnim spodenki hotelowe, w okresie zimowym kurtka zimowa, czapka, rękawiczki), buty piłkarskie
KORKI, ochraniacze, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia). |
|
|
Powołania 2010 |
03-03-2023 |
2010 Sparing z Juventus Academy Warszawa, SKS 13 Poznań
04-03-2023 (sobota) 12:00, 02-930 Warszawa, ul. Sobieskiego 68
Zbiórka 04-03-2023 (sobota)
11:30, 02-930 Warszawa, ul. Sobieskiego 68, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)
Zawodnicy: Bogucki Krzysztof, Gawkowski Rafał, Golema Adam, Hartmann Phillip, Ignaszak Jerzy, Karłowski Leon, Maciak Marcel, Milo Marcel, Pisarewicz Daniel, Prorok Tymon, Stempowicz Kacper, Wierzbicki Wiktor Gustaw, Zaliwski Kajetan, Żelechowski Maksymilian, zawodnik testowany
Zabieramy:
LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (komplet treningowy, getry, dres treningowy, ortalion), sprzęt reprezentacyjny (dres reprezentacyjny, koszulka polo lub czerwona, skarpetki, w okresie letnim spodenki hotelowe, w okresie zimowym kurtka zimowa, czapka, rękawiczki), buty piłkarskie
KORKI, ochraniacze, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia). |
|
|
Okiem trenera Łukasza Kotusiewicza |
01-03-2023 |
Po okresie intensywniejszej pracy na treningach przyszedł czas ferii i zasłużonego wypoczynku. Z pewnością młode diabełki z Górnego Mokotowa nie próżnowały a uzupełnieniem dla piłki nożnej stały się inne sporty. Od jakiegoś czasu jednak trenujemy już na większych obrotach i przy dobrej frekwencji. W najbliższym czasie mocną uwagę skupimy na działaniach indywidualnych z zakresu techniczno-taktycznego. Warto teraz solidnie przyłożyć się do budowania swojej formy by jej owoce zbierać za kilka tygodni. ŁK
|
|
|
Powołania 2010 |
25-02-2023 |
2010 Sparing z Widzew Łódź
26-02-2023 (niedziela) 14:00, 05-091 Ząbki, ul. Słowackiego 21
Zbiórka 26-02-2023 (niedziela)
13:20, 05-091 Ząbki, ul. Słowackiego 21, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)
Zawodnicy: Bogucki Krzysztof, Hartmann Phillip, Ignaszak Jerzy, Karłowski Leon, Krzywiec Wiktor, Malesa Nikodem, Milo Marcel, Pisarewicz Daniel, Pliszkiewicz Kajetan, Stempowicz Kacper, Szczodroński Bartosz, Szmyt Artur, Wierzbicki Wiktor Gustaw, Zaliwski Kajetan, Żelechowski Maksymilian, trzech zawodników testowanych
Zabieramy:
LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (komplet treningowy, getry, dres treningowy, ortalion), sprzęt reprezentacyjny (dres reprezentacyjny, koszulka polo lub czerwona, skarpetki, w okresie letnim spodenki hotelowe, w okresie zimowym kurtka zimowa, czapka, rękawiczki), buty piłkarskie
KORKI, ochraniacze, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia). |
|