Powołania 2013 Wilanów 26-11-2020
2013 Wilanów
Mecz wewnętrzny z K.S. Delta Warszawa

28-11-2020 (sobota) 10:00, Warszawa, ul.Merliniego 2
Zbiórka 28-11-2020 (sobota) 9:30, Warszawa, ul.Merliniego 2, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)

Zawodnicy: Bryszewski Leon, Brzozowski Jan, Gabryś Kacper, Jakus Jakub, Lompert Miłosz, Narczyk Antoni, Oleśkiewicz Franciszek, Ostaszewski Franciszek, Rutkiewicz Jan, Skołorzyński Ignacy, Wawrzecki Kamil, Wielądek Gustaw, Wojdyr Kacper, Zwierko Franciszek

Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia).

Zimowe obozy sportowe! 25-11-2020

Bardzo przepraszamy, że nie ma jeszcze konkretnych informacji dotyczących zimowych wyjazdów obozowych. Obecnie po ostatnich zmianach zapowiedzianych przez rząd czekamy na stosowne przepisy. Na tą chwilę wygląda, że czeka nas przesunięcie terminu ferii i w związku z tym przesunięcia terminów obozów. Z informacji jakie do nas dociera wydaje się, że obozy są niezagrożone i będziemy mogli na nie spokojnie jechać. Już niebawem więcej informacji w sprawie. My już dzisiaj namawiamy na udział i wspólną doskonałą zabawę. Teraz kiedy dzieci są poza normalnymi kontaktami społecznymi takie obozy są idealną formą aby się prawidłowo rozwijać.

Powołania 2013 Wilanów 25-11-2020
Turniej Lwy Lechistanu Cup - II Turniej Eliminacyjny

29-11-2020 (niedziela) 14:06, Warszawa, ul. Wiertnicza 26
Zbiórka 29-11-2020 (niedziela) 13:36, Warszawa, ul. Wiertnicza 26, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)

Zawodnicy: Bryszewski Leon, Brzozowski Jan, Gabryś Kacper, Jakus Jakub, Lompert Miłosz, Oleśkiewicz Franciszek, Ostaszewski Franciszek, Wawrzecki Kamil, Wielądek Gustaw, Wojdyr Kacper, Zwierko Franciszek

Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie HALÓWKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia).

Lwy Lechistanu Cup - I Turniej Eliminacyjny 22-11-2020

W niedzielne popołudnie wzięliśmy udział w pierwszym turnieju eliminacyjnym w cyklu Lwy Lechistanu Cup występując jako III klubowy zespół. Nasi chłopcy dzisiaj zaprezentowali się  na miarę swoich możliwości. Na boisku naszym diabełkom nie brakowało zaangażowania, była i walka, a z czasem poprawi się jakość gry. Gratulujemy zwycięzcom oraz pozostałym uczestnikom. Wszystkie wyniki i zdjęcia dostępne w zakładce LL CUP gdzie zapraszamy. DK

K.S. Delta Warszawa III

Skład: Gabryś K. Ostaszewski F. Lompert M. Bryszwski L. Brzozowski J. Oleśkiewicz F. Wawrzecki K. Wojdyr K. Zwierko F.

Bramki: Gabryś K. Ostaszewski F. Lompert M. Oleśkiewicz F.

Powołania 2013 Wilanów 18-11-2020
Turniej Lwy Lechistanu Cup / I Turniej Eilminacyjny

22-11-2020 (niedziela) 13:58, Warszawa, ul. Wiertnicza 26

Zawodnicy: Bryszewski Leon, Brzozowski Jan, Gabryś Kacper, Lompert Miłosz, Oleśkiewicz Franciszek, Ostaszewski Franciszek, Wawrzecki Kamil, Wielądek Gustaw, Wojdyr Kacper, Zwierko Franciszek

Sparing z UKS Junior Zacisze 15-11-2020

Dzisiejszego dnia, nasza drużyna rozegrała kolejny sparing. Początek meczu, był bardzo zły w naszym wykonaniu. Chłopcy nie mając żadnych powodów, wyraźnie przestraszyli się rywala. Efektem tego na boisku mnożyły się błędy i złe zagrania. W ataku brakowało nam celnych podań do partnera oraz ruchu bez piłki wśród zawodników. W obronie zaś, byliśmy mało zdecydowani, i zaangażowani w odbiór piłki. W niecałe pięć minut straciliśmy cztery bramki. Po kilku zmianach drużyna otrząsnęła się. Od siódmej minuty w której strzeliliśmy gola, zespół zaczął przeważać na boisku. Akcję toczyły się na połowie rywala, lub w środkowym sektorze boiska. Po krótkiej rozmowie w przerwie zawodnicy, uświadomili sobie swój błąd z początku meczu. Ustaliliśmy też, że w dalszej części meczu będziemy pokazywać charakter prawdziwego sportowca. Początek drugiej kwarty cechował się nadal dobrą grą zespołu. Niestety po naszym błędzie w wyprowadzeniu piłki straciliśmy kolejnego gola. Chwilę po tej bramce odpowiedzieliśmy przeciwnikowi kolejnym trafieniem. Następnie po świetnej koronkowej akcji w wykonaniu Miłosza, Jerzego i Kacpra strzeliliśmy kolejnego gola. Druga kwarta to okres w którym bardzo dobrze graliśmy realizując swoje założenia. O trzeciej kwarcie najchętniej chcielibyśmy zapomnieć. Podczas tych piętnastu minut straciliśmy pięć bramek. Przyczyną utraty były głównie błędy własne podczas wyprowadzenia, czy brak spokoju w pozoru niegroźnych sytuacjach. W ostatniej kwarcie gra była bardziej wyrównana. Stworzyliśmy sobie w niej dwie świetne okazję 100% okazję. Niestety w obydwu przypadkach zawiodła nas skuteczność. Z dzisiejszego meczu płynie dla nas świetna lekcja, że jeżeli zaczynając mecz myślisz o porażce, to pewnie przegrasz. Musimy pamiętać, że nie ważne z kim będziemy się mierzyć, zawsze trzeba grać z wiarą własne możliwości i bez kompleksów. Dobitnie pokazała nam to druga kwarta dzisiejszego spotkania. Pamiętajmy, że nawet jeśli naszym przeciwnikiem byłby zespół dużo wyżej sklasyfikowany, a nasza ekipa byłaby w tym pojedynku skazywana na porażkę,  przeciwnik jest zobowiązany „wyszarpać” od nas to zwycięstwo. To znaczy, że zawsze trzeba walczyć do końca, czy to w życiu czy na boisku. JK

UKS Junior Zacisze -  K.S. Delta Warszawa  WI 11:3 (6:2)

Bramki: 7’ Brzozowski J., 23’ Sawicki J., 24’ Gabryś K. – Sawicki J

Skład: Wojdyr K. – Lompert M. – Sawicki J., Wawrzecki K. – Gabryś K.

Wchodzący: Brzozowski J, Chmielewski M, Zwierko F .

Zmiana godziny i miejsca treningu! 13-11-2020

W związku z brakiem możliwości korzystania w dniu 16-11-2020 (poniedziałek) z sali gimnastycznej przy ul. Limanowskiego 9 zajęcia drużyny 2013 WI odbędą się o godzinie 17:30 na hali przy ul. Wiertniczej 26. Za utrudnienia przepraszamy.

Powołania 2013 Wilanów 12-11-2020
Sparing z UKS Junior Zacisze

15-11-2020 (niedziela) 9:00, Warszawa, ul. Samarytanki 11a
Zbiórka 15-11-2020 (niedziela) 8:30, Warszawa, ul. Samarytanki 11a, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)

Zawodnicy: Brzozowski Jan, Chmielewski Mikołaj, Gabryś Kacper, Lompert Miłosz, Narczyk Antoni, Ostaszewski Franciszek, Sawicki Jerzy, Wawrzecki Kamil, Wojdyr Kacper, Zwierko Franciszek

Wiśniewski Leonard 09-11-2020

Dziś urodziny obchodzi Wiśniewski Leonard

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń życzą wszystkie diabełki duże i małe.

Skołorzyński Ignacy 09-11-2020

Dziś urodziny obchodzi Skołorzyński Ignacy

Szczęścia, zdrowia, pomyślności z okazji urodzin życzą rogate dusze znad Jeziorka.