2019
2019 Konstancin-Jeziorna

<<<   [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]   >>>

Sparing z UKS Junior Zacisze 13-03-2021

W sobotni poranek znowu zawitaliśmy na obiekcie przy ul. Samarytanka, gdzie swoje treningi mecze rozgrywa UKS Junior Zacisze. Początek meczu należał zdecydowanie do drużyny gospodarzy, którzy na przerwę schodzili z prowadzeniem 6:1. Staraliśmy się rozgrywać piłkę od tyłu, wymienić kilka podań i dopiero zaatakować bramkę przeciwnika. Ten aspekt wychodził nam bardzo dobrze, zabrakło jedynie skuteczności, czego powodem były zapewne próby strzału z dystansu mimo że mogliśmy podejść jeszcze dwa, a nawet trzy metry bliżej bramki. To co nam nie wychodziło przed zmianą stron, wyszło zupełnie świetnie w drugiej połowie, szybko zdobyte trzy bramki i złapanie kontaktu z przeciwnikiem sprawiło ze gospodarze zaczęli się gubić w dokładności podań i popełniali proste błędy, w głównej mierze dzięki temu że zaczęliśmy stosować wyższy pressing. Ostatecznie mecz zakończył się wysokim remisem, co pokazuje ze zabawa była bardzo fajna. Żaden zawodnik tez dzisiaj nie może powiedzieć że grał dziś za mało, lub że nie miał okazji pokazania się na kilku pozycjach – bawiliśmy się przednio. RG

UKS Junior Zacisze - K.S. Delta Warszawa GM 10:10 (6:1)

Bramki: 27' Arciszewski T., 32' Baran A., 35' Baran A. - Krywoniuk F., 39' Arciszewski T., 43, Marciniak J. - Oracz M., 47' Oracz M. Marciniak J., 50' Starzyński F., 52' Krywoniuk F. Chmielewski M., 54' Chmielewski M., 59' Chmielewski M.

Skład: Kucharski M. - Oracz M. - Chmielewski M., Baran A. - Arciszewski T.

Wchodzący: Krywoniu F., Marciniak J., Starzyński F., Rogoziński A.

Powołania 2013 Górny Mokotów 11-03-2021
2013 Górny Mokotów
Turniej Delta Cup

14-03-2021 (niedziela) 10:32, Warszawa, ul. Merliniego 2
Zbiórka 14-03-2021 (niedziela) 09:45, Warszawa, ul. Merliniego 2, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)

Zawodnicy: Arciszewski Tomasz, Chmielewski Mikołaj, Figurov Igor, Lompert Miłosz, Marciniak Jan, Milczarek Antoni, Oleśkiewicz Franciszek, Sawicki Jerzy, Wielądek Gustaw

Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia).

Sparing z UKS Junior Zacisze

13-03-2021 (sobota) 10:30, Samarytanka 11a, Warszawa
Zbiórka 13-03-2021 (sobota) 10:10, Samarytanka 11a, Warszawa, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)

Zawodnicy: Arciszewski Tomasz, Baran Aleksander, Chmielewski Mikołaj, Hryniewski Aleksy, Krywoniuk Filip, Kucharski Maciej, Marciniak Jan, Mikusek Bruno, Oracz Maciej, Rogoziński Antoni, Starzyński Franciszek, Stępień Franciszek

Powołania 2013 04-03-2021
2013
Sparing z Jagiellonia Białystok

07-03-2021 (niedziela) 12:00, Białystok, ul. Elewatorska 4
Zbiórka 07-03-2021 (niedziela) 7:30, Warszawa, ul. Jeziorna 2, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)

Zawodnicy: Bęcek Bartosz, Burzyński Oskar, Chmiel Antoni, Chmielewski Mikołaj, Figurov Igor, Kurzyński Mikołaj, Maniewski Franciszek, Marciniak Michał, Pasik Cezary, Sawicki Jerzy, Sobociński Ludwik

Okiem trenera Roberta Gielecińskiego 01-03-2021

Skończył się najkrótszy miesiąc w roku, jednak w wykonaniu naszej drużyny to chyba do tej pory najbardziej efektywnie wykorzystany okres. Raz że skład nam się z treningu na trening powiększa, dwa to wisienka na torcie w treningach pilarskich czyli mecze. Nasi zawodnicy brali udział w kolejnej edycji turnieju Delta Cup, zbierając masę nauki i doświadczenia. Rozegraliśmy też w tym miesiącu trzy bardzo ciekawe i wszystkie zakończone naszym zwycięstwem mecze sparingowe. Każdy więc zawodnik miał dużo okazji do pokazania się na boisku, do wykorzystania tego czego się uczył na zajęciach. Chłopcy z zajęć wychodzą za każdym razem uśmiechnięci i dzielą się wrażeniami komu jak wyszło poszczególne ćwiczenie na zajęciach. RG

Sparing z UKS Junior Zacisze 28-02-2021

Kończymy piłkarski weekend kolejnym zwycięstwem. Tym razem graliśmy na Targówku gdzie mierzyliśmy się z UKS Junior Zacisze. Pierwsza kwarta meczu była jak w piłce seniorskiej, poświęcona na wzajemnym badaniu się, kto co potrafi, który zawodnik jest szybszy, która obrona jest szczelniejsza. Otwarcie wyniku przyszło w 11 minucie, po nieszczęśliwie rozegranym dla nas rzucie rożnym gospodarzy i bramce samobójczej. Zawodnik który oszukał naszego bramkarza, od razu minutę później wyrównał wynik meczu i mogliśmy znowu zacząć grać piłką, czego efektem była kolejna bramka która pozwoliła nam trochę uspokoić grę. Na przerwę schodziliśmy z prowadzeniem jedną bramką. Po wznowieniu gry zawodnicy mocno wzięli sobie do serca słowa jakie padły w przerwie i nie pozwolili drużynie gospodarzy zbliżyć się do naszego pola karnego za często. A kiedy już udało im się przejść nasza defensywę, wspaniałymi paradami bramkarskim popisywał się Janek Marciniak. Nie udało się do końca meczu utrzymać pełnej koncentracji, na szczęście po obu stronach. Jak tylko zawodnicy usłyszeli że zostały dwie minuty do końca, zaczął się festiwal strzelecki, z odpuszczeniem zadań w obronie, co zaowocowało 4 bramkami w ciągu 120 sekund. Ostatecznie z Targówka wracamy uśmiechnięci po zwycięstwie. Dziś cała drużyna zasługuje na pochwały i na miano bohatera, wszyscy zawodnicy tak z pierwszego składu jak i wchodzący pokazali kawał dobrej gry i zostawili dużo zdrowia na boisku. na pewno ten mecz będzie miał pozytywny wkład w dalszy rozwój tak piłkarski jak i mentalny naszych chłopców. RG

UKS Junior Zacisze  - K.S. Delta Warszawa GM 5:8 (1:2)

Bramki: 12' Wielądek G., 29' Jagodziński K.(Oleśkiewicz F.), 34' Jagodziński K., 53' Starzyński F.(Jagodziński K.), 54' Gabryś K., 55' Starzyński F.(Jagodziński K.), 59' Jagodziński K., 60' Jagodziński K.

Skład: Marciniak J. - Gabryś K. - Wielądek G., Starzyński F. - Lompert M.

Wchodzący: Hryniewski A., Jagodziński K., Oleśkiewicz F.

Sparing z KS Łomianki 27-02-2021

Dziś nasi chłopcy zagrali kolejną grę kontrolną. Gościliśmy na hali w Łomiankach gdzie spotkaliśmy się z miejscowym klubem sportowym. Początek meczu lepiej zaczęli gospodarze i już w 2 minucie wyszli na prowadzenie. Nasi zawodnicy potrzebowali kwadransa by zgrać się i funkcjonować jak dobry zegarek. Mecz obfitował w dużą ilość bramek po obu stronach. Było sporo ciekawych rajdów na obu skrzydłach, dużą ilość naprawdę ładnych bramek. O ile naszej połowie potrafiliśmy kilka razy ładnie wymienić dokładne podania, a także przenieść ciężar gry z lewej flanki na prawą, o tyle na połowie przeciwnika trzeba było jeszcze zachęcać zawodników do gry zespołowej, a nie pod rekordy strzeleckie. Świadczyć o tym może jedynie 9 bramek zdobytych po podaniu od partnera na 13 po akcjach indywidualnych. Zdecydowanym królem strzelców dzisiejszych zawodów, został wracający po miesięcznej nieobecności Kajetan Jagodziński, zdobywca połowy bramek z naszej drużyny. RG

KS Łomianki - K.S. Delta Warszawa GM 8:22

Bramki: 14' Wielądek G., 16' Starzyński F.(Wielądek G.), 17' Jagodziński K.( Baran A.), 17'Jagodziński K.(Wielądek G.), 18' Jagodziński K., 18' Jagodziński K.(Baran A.), 21' Jagodziński K., 23' Jagodziński K., 24' Jagodziński K., 26' Gabryś K., 43' Starzyński F.(Baran A.), 46' Baran A., 53' Wielądek G., 60' Wielądek G., 62' Jagodziński K.(Starzyński F.), 63 Wielądek G.(Gabryś K.), 64' Jagodziński K.,65' Jagodziński K., 69' Oleśkiewicz F., 71' Baran A.(Jagodziński K.), 72' Oleśkiewicz F.(Baran A.), 73' Jagodziński K.

Skład: Oleśkiewicz F. - Gabryś K. - Wielądek G., Baran A. - Starzyński F.

Wchodzący: Marciniak J., Jagodziński K., Rogoziński A.

Powołania 2013 Górny Mokotów 25-02-2021

28-02-2021 (niedziela) 10:00, Samarytanka 11a, Warszawa
Zbiórka 28-02-2021 (niedziela) 09:40, Samarytanka 11a, Warszawa, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)

Zawodnicy: Gabryś Kacper, Hryniewski Aleksy, Jagodziński Kajetan, Lompert Miłosz, Marciniak Jan, Oleśkiewicz Franciszek, Ostaszewski Franciszek, Starzyński Franciszek, Wielądek Gustaw

Sparing z K.S. Łomianki

27-02-2021 (sobota) 13:30, Hala icds , Staszica 2, Łomianki
Zbiórka 27-02-2021 (sobota) 13:10, Hala icds , Staszica 2, Łomianki, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)

Zawodnicy: Gabryś Kacper, Jagodziński Kajetan, Marciniak Jan, Mikusek Bruno, Rogoziński Antoni, Starzyński Franciszek, Wielądek Gustaw, Baran Alek

Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie HALÓWKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia).

Zakaz wejść rodziców na obiekty! 25-02-2021

Jak wszyscy wiedzą z uwagi na pandemie wejścia rodziców na obiekty sportowe są niemożliwe. Zgodnie z przepisami rodzice w maseczkach wprowadzić mogą dziecko i musza opuścić obiekt. Ponieważ ostatnio mamy coraz częściej uwagi, że rodzice nie przestrzegają tych zasad to musimy zwrócić się jeszcze raz – bardzo prosimy o dostosowanie się do przepisów jakie muszą egzekwować obiekty na których trenujemy. Jeżeli nie będzie to przestrzegane to może grozić nam wymówienie umów wynajmu. Nie trzeba mówić co by to było dla nas i chłopców. Prosimy zatem jeszcze raz o zrozumienie sytuacji w jakiej się znajdujemy.