Święto Konstytucji
nasze prawa...
03-05-2024
Święto Flagi
nasze barwy...
02-05-2024
Święto Pracy
nasze święto...
01-05-2024
Kadra MZPN - 2013
kolejny krok do przodu...
30-04-2024
|
|
|
|
Regulamin - modyfikacja |
01-07-2013 |
Z dniem wczorajszym nasz Regulamin uległ drobnej modyfikacji. Zmiana dotyczy opisu działania filii w klubie. Pozostałe tematy nie zostały zmienione. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z nową wersją. |
|
|
Niechorze – dzień pierwszy |
01-07-2013 |
Dzisiaj od rana wszyscy mamy gorące głowy, przed nami obóz w Niechorzu. Pobudka, potem 10 godzin w autokarze i jesteśmy nad Bałtykiem. Przywitało nas słońce, potem burza a na koniec znów mieliśmy piękny wieczór. Byliśmy na spacerze i na plaży. Pierwsze obozowe organizacje za nami, za nami też pierwsze lody. Wszyscy z uśmiechami idziemy spać. Od jutra już prawdziwa treningowa praca. |
|
|
Terminy rozpoczęcia zajęć |
01-07-2013 |
Obecnie starsi cieszą się wakacjami, młodsi właśnie są w drodze na obóz do Niechorza. Przypominam, że roczniki 1998, 2000, 2001, 2002, 2003 wznawiają zajęcia w czwartek 01-08-2013, a roczniki 2004, 2005, 2006 wracają do treningów w poniedziałek 19-08-2013. Wszystkie szczegóły są oczywiście dostępne w zakładce „Treningi". Od początku września ruszają rozgrywki ligowe, chłopcy muszą się do nich przygotować. Apelujemy o takie planowanie urlopów aby w podanych terminach chłopcy byli do dyspozycji trenerów. |
|
|
|
|
2016
Turniej Bellsport Cup, 34-500 Zakopane, ul. Pardałówka 9
10-05-2024 (piątek) 8:36 | 2011 Praga-Południe
Mecz ligowy z Alfa Przymierze Rodzin, Warszawa, ul. Grzegorzewskiej 10
11-05-2024 (sobota) 8:30 | 2017
Turniej Mini EURO , 02-911 Warszawa, ul. Jeziorna 2
11-05-2024 (sobota) 9:00 | 2017 Górny Mokotów
Turniej Mini EURO, 02-911 Warszawa, ul. Jeziorna 2
11-05-2024 (sobota) 09:00 | 2017 Ochota
Turniej Mini EURO, 02-911 Warszawa, ul. Jeziorna 2
11-05-2024 (sobota) 9:00 | 2017 Praga-Południe
Turniej Mini Euro, Warszawa, ul. Jeziorna 2
11-05-2024 (sobota) 9:00 | 2011 Praga-Południe
Mecz ligowy z Alfa Przymierze Rodzin, Warszawa, ul. Grzegorzewskiej 10
11-05-2024 (sobota) 9:30 | 2014 Wilanów
Mecz ligowy z K.S. Delta Warszawa WI II, Warszawa, ul. Piaseczyńska 71
11-05-2024 (sobota) 09:30 | 2014 Wilanów
Mecz ligowy z K.S. Delta Warszawa WI, Warszawa, ul. Piaseczyńska 71
11-05-2024 (sobota) 09:30 | 2013 Praga-Południe
Mecz ligowy z Futgol Warszawa, Blizne Łaszczyńskiego, ul. Serwisowa 3, 05-082
11-05-2024 (sobota) 10:00 | 2018 Wilanów
Turniej Mini EURO , 02-911 Warszawa, ul. Jeziorna 2
11-05-2024 (sobota) 10:15 | 2019 Praga-Południe
Turniej Mini EURO, 02-911 Warszawa, ul. Jeziorna 2
11-05-2024 (sobota) 10:15 | 2018 Wawer
Turniej Mini EURO, 02-911 Warszawa, ul. Jeziorna 2
11-05-2024 (sobota) 10:15 | 2019 Ochota
Turniej Mini EURO, 02-911 Warszawa, ul. Jeziorna 2
11-05-2024 (sobota) 10:15 | 2018
Turniej Mini EURO, 02-911 Warszawa, ul. Jeziorna 2
11-05-2024 (sobota) 10:15 | 2017 Praga-Południe
Turniej Mini Euro, Warszawa, ul. Jeziorna 2
11-05-2024 (sobota) 10:15 | 2015 Górny Mokotów
Mecz ligowy z Futgol Warszawa, 05-082 Blizne Łaszczyńskiego, ul. Serwisowa 3
11-05-2024 (sobota) 11:00 | 2015 Wilanów
Mecz ligowy z KS Drukarz Warszawa, 02-987 Warszawa, ul. Syta 123
11-05-2024 (sobota) 11:30 | 2012
Mecz ligowy z Legia Warszawa, 02-911 Warszawa, ul. Jeziorna 2
11-05-2024 (sobota) 13:00 | SENIORZY
Mecz ligowy z KS GROM Warszawa, 05-091 Ząbki, ul. Słowackiego 21
11-05-2024 (sobota) 14:00 | 2014 Wilanów
Mecz ligowy z WAF Warszawa, Warszawa, ul. Lokajskiego 3
11-05-2024 (sobota) 14:30 | 2014 Górny Mokotów
Mecz ligowy z WAF Warszawa, Warszawa, ul. Lokajskiego 3
11-05-2024 (sobota) 16:00 | 2013 Górny Mokotów
Mecz ligowy z WAF Warszawa, 02-793 Warszawa, ul. Lokajskiego 3
11-05-2024 (sobota) 17:30 | 2013 Górny Mokotów
Mecz ligowy z WAF Warszawa II, 02-793 Warszawa, ul. Lokajskiego 3
11-05-2024 (sobota) 18:45 | 2014
Turniej Piaseczno Cup, 05-500 Piaseczno, ul. 1 maja 16
12-05-2024 (niedziela) 9:00 | 2017
Sparing z KS Ursus Warszawa , 00-724 Warszawa, ul. Chełmska 23
12-05-2024 (niedziela) 9:15 | 2006
Mecz ligowy z KS Ursus Warszawa, 02-911 Warszawa, ul. Jeziorna 2
12-05-2024 (niedziela) 11:00 | 2013
Mecz ligowy z Legia Warszawa, 00-724 Warszawa, ul. Chełmska 23
12-05-2024 (niedziela) 11:00 | 2011 Praga-Południe
Mecz ligowy z K.S. Delta Warszawa Ochota, Warszawa, ul. Wawelska 3
12-05-2024 (niedziela) 12:30 | 2010 Ochota
Mecz ligowy z K.S. Delta Warszawa PP, 02-034 Warszawa, ul. Wawelska 3
12-05-2024 (niedziela) 12:30 | 2015
Mecz ligowy z AP Deyna, 00-724 Warszawa, ul. Chełmska 23
12-05-2024 (niedziela) 12:30 | 2015 Praga-Południe
Mecz ligowy z UKS Wilanowskie Wilki, 02-034 Warszawa, ul. Wawelska 3
12-05-2024 (niedziela) 13:50 | 2014 Górny Mokotów
Mecz ligowy z K.S. Delta Warszawa WI, Warszawa, ul. Wawelska 3
12-05-2024 (niedziela) 15:10 | 2014 Wilanów
Mecz ligowy z K.S. Delta Warszawa GM, Warszawa, ul. Wawelska 3
12-05-2024 (niedziela) 15:10 | 2013 Wilanów
Mecz ligowy z RKS 1923 Mirków Konstancin, Warszawa, ul. Wawelska 3
12-05-2024 (niedziela) 16:45 |
|
• |
Liga Konferencji Europy - półfinał |
09-05-2024 |
Club Brugge - ACF Fiorentina 1:1 (1:0)
Vanaken (20) - Beltran (85)
Wynik pierwszego spotkania: 2:3, awans ACF Fiorentina
|
|
• |
Liga mistrzów - półfinał |
09-05-2024 |
Real Madryt - Bayern Monachium 2:1 (0:0)
Joselu (88, 90+1) - Davies (68)
Wynik pierwszego spotkania: 2:2, awans Real Madryt
|
|
• |
Liga mistrzów - półfinał |
08-05-2024 |
Paris Saint-Germain F.C. - Borussia Dortmund 0:1 (0:0)
Hummels (50)
Wynik pierwszego spotkania: 0:1, awans Borussia Dortmund
|
|
• |
Ligue 1 (32. kolejka) |
07-05-2024 |
Toulouse FC - Montpellier HSC 1:2 (1:1)
Dallinga (34) - Savanier (27), Fayad (81)
RC Lens - FC Lorient 2:0 (0:0)
Wahi (57), Pereira da Costa (81)
Le Havre AC - RC Strasbourg 3:1 (1:0)
Kechta (24, 65), Ayew (90+5) - Guilbert (86)
AS Monaco FC - Clermont Foot 63 4:1 (2:1)
Minamino (16), Embolo (37), Ben Yedder (57, 87) - Muhammed Cham (34)
FC Metz - Stade Rennais 2:3 (2:1)
Mikautadze (17), Diallo (45) - Gouiri (23), Bourigeaud (73), Kalimuendo (90+2)
Stade Brestois 29 - FC Nantes 0:0
LOSC Lille - Olympique Lyon 3:4 (2:0)
Diakite (21, 85), Zhegrova (37) - Benrahma (65), Fofana (82), Lacazette (88), Balde (90+1)
DRUŻYNA |
PKT |
M |
+/- |
1. Paris Saint-Germain F.C. |
70 |
31 |
76:29 |
2. AS Monaco FC |
61 |
32 |
62:42 |
3. Stade Brestois 29 |
57 |
32 |
49:33 |
4. LOSC Lille |
55 |
32 |
48:31 |
5. OGC Nice |
51 |
31 |
36:25 |
6. RC Lens |
49 |
32 |
42:34 |
7. Olympique Lyon |
47 |
32 |
46:54 |
8. Stade Rennais |
45 |
32 |
51:43 |
9. Olympique Marsylia |
44 |
31 |
47:38 |
10. Montpellier HSC |
40 |
32 |
41:44 |
11. Toulouse FC |
40 |
32 |
39:42 |
12. Stade de Reims |
40 |
31 |
38:45 |
13. RC Strasbourg |
36 |
32 |
35:47 |
14. FC Nantes |
33 |
32 |
29:49 |
15. Le Havre AC |
32 |
32 |
33:42 |
16. FC Metz |
29 |
32 |
34:54 |
17. FC Lorient |
26 |
32 |
37:63 |
18. Clermont Foot 63 |
25 |
32 |
26:54 |
1-4 Awans (LM), 5 Awans (LE), 6 Awans (LK), 16 Baraż, 17-18 Spadek (Ligue 2)
|
|
• |
Serie A (35. kolejka) |
07-05-2024 |
Torino FC - Bologna FC 1909 0:0
AC Monza - S.S. Lazio 2:2 (0:1)
Djuric (73, 90+2) - Immobile (11), Vecino (83)
US Sassuolo Calcio - Inter 1:0 (1:0)
Lauriente (20)
Cagliari Calcio - US Lecce 1:1 (1:0)
Mina (26) - Krstovic (84)
Hellas Verona - ACF Fiorentina 2:1 (1:1)
Lazovic (13), Noslin (59) - Castrovilli (42)
Empoli FC - Frosinone Calcio 0:0
AC Milan - Genoa CFC 3:3 (1:1)
Florenzi (45), Gabbia (72), Giroud (75) - Retegui (5), Ekuban (48), Thiaw (BS) (87)
AS Roma - Juventus F.C. 1:1 (1:1)
Lukaku (15) - Bremer (31)
US Salernitana 1919 - Atalanta BC 1:2 (1:0)
Tchaouna (18) - Scamacca (57), Koopmeiners (63)
Udinese Calcio - SSC Napoli 1:1 (0:0)
Success (90+2) - Osimhen (51)
DRUŻYNA |
PKT |
M |
+/- |
1. Inter |
89 |
35 |
81:19 |
2. AC Milan |
71 |
35 |
67:42 |
3. Juventus F.C. |
66 |
35 |
48:27 |
4. Bologna FC 1909 |
64 |
35 |
49:27 |
5. Atalanta BC |
60 |
34 |
63:38 |
6. AS Roma |
60 |
35 |
62:42 |
7. S.S. Lazio |
56 |
35 |
45:37 |
8. SSC Napoli |
51 |
35 |
53:44 |
9. ACF Fiorentina |
50 |
34 |
51:39 |
10. Torino FC |
47 |
35 |
31:31 |
11. AC Monza |
45 |
35 |
38:46 |
12. Genoa CFC |
43 |
35 |
41:43 |
13. US Lecce |
37 |
35 |
32:50 |
14. Hellas Verona |
34 |
35 |
33:46 |
15. Cagliari Calcio |
33 |
35 |
37:60 |
16. Frosinone Calcio |
32 |
35 |
43:63 |
17. Empoli FC |
32 |
35 |
26:50 |
18. Udinese Calcio |
30 |
35 |
33:52 |
19. US Sassuolo Calcio |
29 |
35 |
41:70 |
20. US Salernitana 1919 |
15 |
35 |
27:75 |
1-4 Awans (LM), 5-6 Awans (LE), 7 Awans (LK), 18-20 Spadek (Serie B)
|
|
• |
Premier League (36. kolejka) |
07-05-2024 |
Luton Town - Everton 1:1 (1:1)
Adebayo (31) - Calvert-Lewin (24)
Arsenal - Bournemouth 3:0 (1:0)
Saka (45), Trossard (70), Rice (90+7)
Sheffield United - Nottingham Forest 1:3 (1:1)
Brereton Diaz (17) - Hudson-Odoi (27, 65), Yates (51)
Burnley - Newcastle United 1:4 (0:3)
O'Shea (86) - Wilson (19), Longstaff (35), Guimaraes (40), Isak (55)
Brentford - Fulham 0:0
Manchester City - Wolverhampton Wanderers 5:1 (3:0)
Haaland (12, 35, 45+3, 54), Alvarez (85) - Hwang Hee-Chan (53)
Chelsea - West Ham United 5:0 (3:0)
Palmer (15), Gallagher (30), Madueke (36), Jackson (48, 80)
Brighton & Hove Albion - Aston Villa 1:0 (0:0)
Joao Pedro (87)
Liverpool - Tottenham Hotspur 4:2 (2:0)
Salah (16), Robertson (45), Gakpo (50), Elliott (59) - Richarlison (72), Son Heung-Min (77)
Crystal Palace - Manchester United 4:0 (2:0)
Olise (12, 66), Mateta (40), Mitchell (58)
DRUŻYNA |
PKT |
M |
+/- |
1. Arsenal |
83 |
36 |
88:28 |
2. Manchester City |
82 |
35 |
87:33 |
3. Liverpool |
78 |
36 |
81:38 |
4. Aston Villa |
67 |
36 |
73:53 |
5. Tottenham Hotspur |
60 |
35 |
69:58 |
6. Newcastle United |
56 |
35 |
78:56 |
7. Chelsea |
54 |
35 |
70:59 |
8. Manchester United |
54 |
35 |
52:55 |
9. West Ham United |
49 |
36 |
56:70 |
10. Bournemouth |
48 |
36 |
52:63 |
11. Brighton & Hove Albion |
47 |
35 |
53:57 |
12. Wolverhampton Wanderers |
46 |
36 |
49:60 |
13. Fulham |
44 |
36 |
51:55 |
14. Crystal Palace |
43 |
36 |
49:57 |
15. Everton |
37 |
36 |
38:49 |
16. Brentford |
36 |
36 |
52:63 |
17. Nottingham Forest |
29 |
36 |
45:63 |
18. Luton Town |
26 |
36 |
49:78 |
19. Burnley |
24 |
36 |
39:74 |
20. Sheffield United |
16 |
36 |
35:100 |
1-4 Awans (LM), 5 Awans (LE), 6 Awans (LK), 18-20 Spadek (Championship)
|
|
• |
Ekstraklasa (31. kolejka) |
07-05-2024 |
Pogoń Szczecin - Puszcza Niepołomice 1:0 (0:0)
Koutris (53)
DRUŻYNA |
PKT |
M |
+/- |
1. Jagiellonia Białystok |
56 |
31 |
70:44 |
2. Śląsk Wrocław |
54 |
31 |
42:30 |
3. Lech Poznań |
52 |
31 |
44:36 |
4. Pogoń Szczecin |
51 |
31 |
57:36 |
5. Górnik Zabrze |
51 |
31 |
43:38 |
6. Legia Warszawa |
50 |
31 |
46:37 |
7. Raków Częstochowa |
49 |
31 |
51:34 |
8. Widzew Łódź |
42 |
31 |
40:41 |
9. Stal Mielec |
41 |
31 |
39:44 |
10. Zagłębie Lubin |
41 |
31 |
37:46 |
11. Piast Gliwice |
39 |
31 |
33:33 |
12. Radomiak Radom |
38 |
31 |
40:51 |
13. Warta Poznań |
37 |
31 |
33:38 |
14. Cracovia |
36 |
31 |
43:40 |
15. Puszcza Niepołomice |
33 |
31 |
36:48 |
16. Korona Kielce |
32 |
31 |
36:40 |
17. Ruch Chorzów |
26 |
31 |
36:53 |
18. ŁKS Łódź |
21 |
31 |
30:67 |
1 Kwalifikacje (LM), 2-3 Eliminacje (LK), 16-18 Spadek (1 Liga)
|
|
• |
Ligi mazowieckie (30.04-05.05.2024) |
06-05-2024 |
I Liga - kolejka 31
Znicz Pruszków - Chrobry Głogów 1:1 (0:1)
Stanclik (72) - Bartlewicz (37)
Wisła Płock - Motor Lublin 1:0 (0:0)
Gric (82)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Polonia Warszawa 2:2 (1:1)
Biedrzycki (7), Ambrosiewicz (64) - Bajdur (45+1), Koton (46)
II Liga - kolejka 31
Zagłębie Lubin II - Pogoń Siedlce 0:2 (0:2)
Hrnciar (15), Demianiuk (37)
III Liga - Grupa I - kolejka 28
Pilica Białobrzegi - Concordia Elbląg 0:1 (0:0)
Joao Augusto (61)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Mławianka Mława 3:0 (2:0)
Kamiński (4), Tkaczyk (7), Yampol (88)
Lechia Tomaszów Mazowiecki - KS Legionovia Legionowo 3:1 (2:1)
Snopczynski (12), Szymczak (45+4), Ziarek (90+5) - Szwed (15)
Unia Skierniewice - Broń Radom 3:1 (0:1)
Sabillo (47), Papikyan (73), Vasin (90) - Szymczak (21)
Victoria Sulejówek - Olimpia Zambrów 1:3 (0:3)
Bednarek (70) - Romanowicz (15, 27), Trukhan (45)
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Pelikan Łowicz 3:1 (2:1)
Zinkewycz (7), Odolak (32, 66) - Soltysinski (45+3)
ŁKS Łomża - Legia Warszawa 3:1 (2:1)
Karmanski (6), Antkowiak (24), Wnorowski (BS) (51) - Ryczkowski (38)
|
|
• |
Bundesliga (32. kolejka) |
06-05-2024 |
TSG Hoffenheim - RB Lipsk 1:1 (0:1)
Kramaric (90) - Sesko (38)
Werder Brema - Borussia Moenchengladbach 2:2 (1:1)
Woltemade (45, 65) - Hack (8), Neuhaus (90+1)
VfL Wolfsburg - Darmstadt 3:0 (2:0)
Wimmer (8), Wind (11), Cerny (90+3)
VFB Stuttgart - Bayern Monachium 3:1 (1:1)
Stergiou (29), Jeong Woo-Yeong (83), Silas (90+3) - Kane (37)
Borussia Dortmund - FC Augburg 5:1 (4:1)
Moukoko (4, 29), Malen (20), Reus (34), Nmecha (64) - Vargas (32)
1. FC Koeln - SC Freiburg 0:0
1. FC Union Berlin - Bochum 3:4 (0:3)
Vertessen (59), Bedia (62), Hollerbach (74) - Wittek (16, 31), Schlotterbeck (37), Hofmann (70)
Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen 1:5 (1:2)
Ekitike (32) - Xhaka (12), Schick (44), Palacios (58), Frimpong (77), Boniface (89)
Heindenheim - 1. FSV Mainz 05 1:1 (0:1)
Kleindienst (65) - Burkardt (37)
DRUŻYNA |
PKT |
M |
+/- |
1. Bayer Leverkusen |
84 |
32 |
82:23 |
2. Bayern Monachium |
69 |
32 |
90:41 |
3. VFB Stuttgart |
67 |
32 |
73:36 |
4. RB Lipsk |
63 |
32 |
74:36 |
5. Borussia Dortmund |
60 |
32 |
64:40 |
6. Eintracht Frankfurt |
45 |
32 |
48:47 |
7. SC Freiburg |
41 |
32 |
43:55 |
8. TSG Hoffenheim |
40 |
32 |
56:64 |
9. FC Augburg |
39 |
32 |
49:57 |
10. Heindenheim |
38 |
32 |
45:53 |
11. Werder Brema |
38 |
32 |
43:52 |
12. VfL Wolfsburg |
37 |
32 |
40:51 |
13. Borussia Moenchengladbach |
33 |
32 |
55:62 |
14. Bochum |
33 |
32 |
41:65 |
15. 1. FC Union Berlin |
30 |
32 |
29:54 |
16. 1. FSV Mainz 05 |
29 |
32 |
33:50 |
17. 1. FC Koeln |
24 |
32 |
24:54 |
18. Darmstadt |
17 |
32 |
30:76 |
1-4 Awans (LM), 5 Awans (LE), 6 Awans (LK), 16 Baraż, 17-18 Spadek (2. Bundesliga)
|
|
|
|
|