<<<   [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]
[17]  [18]  [19]  [20]  [21]   >>>

Opłaty - obozy i składki miesięczne 04-06-2021

Przed nami ostatnie zajęcia, a potem wakacje i obozy. Bardzo prosimy do końca treningów o uzupełnienie brakujących opłat składkowych. Jest to bardzo istotne dla prawidłowego funkcjonowania klubu. Oczywiście prosimy nie zapomnieć również o końcowej opłacie za obozy.

Okiem trenera Tomasza Trzewika 01-06-2021

Maj to miesiąc, któremu towarzyszyły liczne emocje i cenne doświadczenia. Emocje były różne, od tych trudniejszych po te bliskie euforii. Zarówno jedne jak i drugie są elementami sportu wyczynowego, z którym mamy do czynienia. Forma sportowa drużyny stopniowo rośnie i można być z tego dumnym. Nie należy jednak popadać w skrajne samozadowolenie, przed nami bardzo trudne spotkania ligowe. Jestem pewny, że jesteśmy gotowi stawić im czoła. Tak samo jestem pewny, że jest niewiele zespołów, które mogą się z nami równać. Jest tylko jeden czynnik, który to determinuje – nasze nastawienie. Musimy teraz zachować balans pomiędzy pewnością siebie a pokorą. Mamy powody by być wierzyć we własne umiejętności. Ostatnie mecze i dyspozycja zawodników w trakcie jednostek treningowych, wręcz nie pozwalają nam w nie wątpić. Zawsze w miesięcznym podsumowaniu przemycam chłopcom słowo kluczowe na najbliższy okres, dziś chcę powiedzieć o maksymalnym wykorzystaniu potencjału treningu - grasz tak jak trenujesz, więc trenuj tak jak chcesz grać. Sukces odnoszą tylko ci, którzy nie marnują czasu, wyciągają 100% z każdego powtórzenia i z każdej gry. My jesteśmy sukcesu głodni i z pewnością nie zabraknie nam też wewnętrznej mobilizacji w nadchodzących zadaniach, które stawia przed nami proces szkolenia. TT

Średziński Stanisław 31-05-2021

Dziś urodziny obchodzi Średziński Stanisław

Szczęścia, zdrowia, pomyślności z okazji urodzin życzą rogate dusze znad Jeziorka.

Zmiana godziny i miejsca treningu! 30-05-2021

W związku ze zmianami w organizacji treningów dnia 31-05-2021 (poniedziałek) zajęcia drużyny 2009 odbędą się o godzinie 17:30 na boisku przy ul. Biedronki. Za ewentualne utrudnienia przepraszamy.

Mecz ligowy z STF Champion 29-05-2021

W sobotnie popołudnie gościliśmy na swoim boisku STF Champion. Mecze z tym rywalem zawsze były trudne i wyrównane. Dziś jednak było inaczej i od pierwszej minuty meczu ruszyliśmy po swoje. W 8 minucie Wieczor posłał piłkę do siatki po odbiorze w strefie wysokiej. Zaledwie 3 minuty później podwoił swój dorobek po dośrodkowaniu z narożnika. Wygrywaliśmy większość pojedynków w obronie i w pierwszej połowie goście nie mieli zbyt wielu okazji do zdobycia bramki. Na 5 minut przed zejściem na przerwę Kornaś podjął bardzo dobrą decyzję i uderzył piłkę z przed pola karnego, którą nerwowo wybili rywale. Jego uderzenie powędrowało w dolny róg bramki i cieszyliśmy się już trzeci raz. Druga połowa, to czas kilku innowacji i rotacji na pozycjach. Wciąż byliśmy zespołem lepszym, ale nasza przewaga nie była aż tak wyraźna. W dzisiejszym meczu przeciwnicy zakładali na nas bardzo wysoki pressing, co z jednej strony utrudniało nam działania na własnej połowie, ale za to mnóstwo przestrzeni mieliśmy w wyższych strefach. Kilkukrotnie udało się posłać piłkę bezpośrednio w napastnika i warto zaznaczyć, że każdy z zawodników tam grających potrafił się utrzymać z rywalem na plecach. Bardzo wartościową postacią naszego zespołu był w tym meczu Krystek i to on w 39 minucie wpisał się na listę strzelców. Niestety nie udało się zachować czystego konta, bo w ostatniej minucie po sprawnie przeprowadzonym ataku bocznym sektorem goście zmniejszyli stratę. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem. Nie byliśmy dziś bezbłędni, ale nasze determinacja i pewność siebie niwelowały nasze potknięcia. Z pewnością kibice chcą jak najczęściej oglądać ten zespół w takiej dyspozycji. Potrzebowaliśmy tego zwycięstwa jak tlenu. Brawo diabły. TT

K.S. Delta Warszawa – STF Champion 4:1 (3:0)

Bramki: 8’ Wieczorkowski M., 11’ Wieczorkowski M. – Zieliński-Bąbka A., 25’ Kornacki I., 39’ Zawisza K.

Skład: Rączka A. – Kornacki I., Kurabiowski M., Zadrożny M. – Kaczmarczyk M., Milanowski J., Żmuda J., Zieliński-Bąbka A. – Wieczorkowski M.

Wchodzący: Cichacki M., Gągór T., Król R., Średziński S., Tarkowski A., Zawisza K.

Powołania 2009 27-05-2021
2009
Mecz ligowy z STF Champion

29-05-2021 (sobota) 16:00, Warszawa, ul. Jeziorna 2
Zbiórka 29-05-2021 (sobota) 15:00, Warszawa, ul. Jeziorna 2, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)

Zawodnicy: Cichacki Maksymilian, Gągór Tymon, Kaczmarczyk Mateusz, Konieczny Franciszek, Kornacki Igor, Król Radosław, Kurabiowski Michał, Milanowski Jakub, Rączka Antoni, Staszko Franciszek, Średziński Stanisław, Tarkowski Adam, Wieczorkowski Mateusz, Zadrożny Maciej, Zawisza Krystian, Zieliński Bąbka Aleksander, Żmuda Jan

Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia).

Kadra MZPN - 2009 24-05-2021

Dzień po trudnym ligowym spotkaniu jeden z naszych podopiecznych, z zespołu 2009 stawił się na warszawskim Bemowie by dumnie reprezentować nasz klub. Jan Żmuda, bo o nim tu mowa, został powołany na kolejne konsultacje do kadry MZPN. Zawodnik pokazał się z najlepszej strony i z pewnością wystawił nam pozytywne świadectwo. Cieszy nas zainteresowanie diabełkami, to dowód dobrze wykonywanej, wspólnej pracy.

Mecz ligowy z Legią Warszawa SA 23-05-2021

W niedzielne popołudnie stawiliśmy się przy ul. Łazienkowskiej, by rywalizować z Legią Warszawa. Byliśmy bardzo pozytywni, wierzyliśmy w swoje umiejętności i nie mieliśmy żadnych kompleksów. Początek meczu był dla nas dobry. Gospodarzom nie udało się nas zdominować, a my bardzo odważnie wygrywaliśmy pojedynki, zarówno w ataku jak i w obronie. Oczywiście nie byliśmy bezbłędni, ale nasza postawa pozwoliła nam nawiązać równą walkę. Mecz był bardzo atrakcyjny i bogaty w jakość piłkarską. W pierwszej części spotkania to my byliśmy groźniejsi i lepiej operowaliśmy piłką. Niestety zabrakło zimnej krwi pod bramką rywali i pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Po ponownym wyjściu na murawę było dużo trudniej. Legia zaczęła coraz pewniej działać na naszej połowie, a nasza agresywna, wysoka obrona kosztowała nas wiele sił. Dobra postawa Antka w bramce i ciężka praca całego zespołu w odbiorze długo nie pozwoliła gospodarzom zdobyć bramki. Przeciwnicy tworzyli sobie coraz więcej sytuacji ale dopiero w 51 minucie po szybkim ataku środkowym sektorem wyszli na prowadzenie. Reakcja poprawna -  nie poddaliśmy się i dążyliśmy do wyrównania. Niestety do końca meczu nie padła już żadna bramka. Zostawiliśmy po sobie dobre wrażenie, graliśmy w piłkę. Nie jest to porażka, której powinniśmy się wstydzić. Włożyliśmy mnóstwo pracy, by wywieźć punkty z boiska lidera, ale się nie udało. Jedno jest pewne – pokazaliśmy dziś swoją siłę i teraz chcemy oglądać taki zespół zawsze. Bardzo niewiele drużyn może z nami konkurować jeśli będziemy w takiej dyspozycji jak dziś. TT

Legia Warszawa SA – K.S. Delta Warszawa 1:0 (0:0)

Skład: Rączka A. – Średziński S., Kurabiowski M., Zadrożny M. – Zieliński-Bąbka A., Kornacki I., Żmuda J., Kaczmarczyk M. – Wieczorkowski M.

Wchodzący: Cichacki M., Gągór T., Konieczny F., Król R., Milanowski J., Tarkowski A., Zawisza K.

Zmiana godziny i miejsca treningu! 22-05-2021

Powołania 2009 21-05-2021
2009
Mecz ligowy z Legia Warszawa SA

23-05-2021 (niedziela) 14:00, Warszawa, ul. Łazienkowska 3
Zbiórka 23-05-2021 (niedziela) 13:00, Warszawa, ul. Łazienkowska 3, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)