Karol
11

<<<   [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]   >>>

Mecz ligowy z FT Warszawa 26-05-2021

Za nami spotkanie rewanżowe z drużyną FT Warszawa. Od początku meczu obie drużyny grały szukały możliwości do zdobycia bramki. My budowaliśmy swoje akcje odważnie i bez obaw. W ten sposób już w 16 minucie spotkania wynik otwiera Kamil Frączek, który wykorzystał błąd obrońcy, przejął piłkę i pokonał bramkarza rywali. Dziś swoją fantastyczną postawę pokazał nam, Maks Solarz, który rozegrał naprawdę świetne zawody. Starając się w dalszym ciągu grać w piłkę, rozgrywamy nasz najlepszy mecz tej rundy. Pamiętając jak wiele emocji kosztował nas pierwszy pojedynek na Jeziornej, musieliśmy uspokoić się i żmudnie szukać swoich kolejnych szans. Pierwsza połowa skończyła się bez zmian naszym prowadzeniem ale gdyby nie dobrze dysponowana tego dnia obrona i Michał Sobota w bramce, mógłby być już remis. Druga połowa to realizacja postawionych założeń! Schematyczne granie oraz doskonała dyspozycja naszej ofensywnej trójki zawodników sprawiła, że dochodziliśmy do kolejnych sytuacji pod bramkowych, jednakże ogromną pracę w bramce wykonał bramkarz gospodarzy. Skończyło się wiec bez zmian. Ja jestem zadowolony gdyż wykonywaliśmy to czego od początku się uczymy! Taki zespół chciałbym widzieć w każdym spotkaniu! Chciałbym podziękować zawodnikom powołanym z zespołu 2008 Jak i wszystkim pozostałym chłopcom. Brawo dla Was!!Powtórzę raz jeszcze dopiero początek! Odpoczywamy i regenerujemy się przed kolejną rywalizacją w sobotę! JL

FT Warszawa –  K.S. Delta Warszawa 0:1 (0:0)

Bramki: ’16 Frączek K.

Skład: Sobota M. – Banaś S., Olszewski F., Olech M. – Kubak M., Solarz M., Połoński M., Pomarański J., Zawada G. – Bodnaruś M., Frączek K.

Wchodzący:  Thomas D., Chmielewski D., Boye I., Pilarski S., Miętkiewicz J.

Powołania 2007 25-05-2021
2007
Mecz ligowy z FT Warszawa

26-05-2021 (środa) 19:15, ul. Turczynek 8, Milanówek
Zbiórka 26-05-2021 (środa) 18:00, ul. Turczynek 8, Milanówek, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)

Zawodnicy: Banaś Stanisław, Bodnaruś Maciej, Boye Jgor, Chmielewski Damian, Frączek Kamil, Kubak Maciej, Miętkiewicz Jakub, Olech Maciej, Olszewski Filip, Pilarski Sebastian, Połoński Mikołaj, Pomarański Jan, Sobierajski Krzysztof, Sobota Michał, Solarz Maksymilian, Thomas Dominik, Zawada Gustaw

Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia).

Mecz ligowy z LKS Jedność Żabieniec 22-05-2021

Dzisiejszego dnia na własnym boisku rozegraliśmy spotkanie rewanżowe z drużyną Jedność Żabieniec. Od początku meczu szybkie odbiory piłki na połowie przeciwnika i tworzenie kolejnych sytuacji do zdobycia bramki – pokazywały naszą przewagę w tym spotkaniu. Nie przeszkodziła nam również pogoda, mimo intensywnych opadów deszczu, minuta po minucie osiągaliśmy swój cel w tym spotkaniu. W ten sposób już w 15 minucie spotkania wynik otwiera Jan Pomarański, który pokonuje bramkarza uderzeniem z dystansu. Po 5 kolejnych minutach na listę strzelców wpisuje się Kamil Frączek, który otrzymał wspaniałe prostopadłe podanie od Gustawa Zawady. Pamiętając jak wiele emocji kosztował nas pierwszy pojedynek na inaugurację ligi, chcieliśmy szybko ustawić sobie spokój na resztę spotkania. Pierwsza połowa skończyła się wynikiem 2:0 co tylko pokazuje jak bardzo byliśmy zdeterminowani do osiągnięcia najważniejszego celu. Druga połowa to dalsza konsekwencja i realizacja postawionych założeń! Schematyczne granie oraz doskonała dyspozycja naszej ofensywnej trójki zawodników sprawiła, że w 56 minucie po raz kolejny bramkę zdobywa Frączi. Ostatnią bramkę zdobywa Igor Boye dla którego to jest bardzo dobra motywacja do dalszej pracy! Dziś pierwszy raz mogę powiedzieć, że wszystko wyglądało bardzo dobrze! Wszystkie plany zostały zrealizowane od początku do końca! Taki zespół Delty chciałbym widzieć w każdym spotkaniu! Brawo dla Was chłopcy! Powtórzę raz jeszcze dopiero początek! W Środę kolejny mecz, naszym rywalem będzie FT Warszawa. Odpoczywamy i regenerujemy się na tę najważniejszą rywalizację! JL

K.S. Delta Warszawa –  LKS Jedność Żabieniec 4:0 (2:0)

Bramki: ’15 Pomarański J., ‘20 Frączek K. – Zawada G., ’56 Frączek K. – Zawada G., ’69 Boye I. – Frączek K.

Skład: Sobota M. – Banaś S., Olszewski F., Solarz M. – Kubak M., Chmielewski D., Połoński M., Pomarański J., Zawada G. – Bodnaruś M., Frączek K.

Wchodzący: Olech M., Demski T., Boye I., Leśniak A., Sobierajski K., Miętkiewicz J.

Powołania 2007 21-05-2021
2007
Mecz ligowy z Jedność Żabieniec

22-05-2021 (sobota) 13:00, ul. Jeziorna 2, Warszawa
Zbiórka 22-05-2021 (sobota) 11:45, ul. Jeziorna 2, Warszawa, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)

Zawodnicy: Banaś Stanisław, Bodnaruś Maciej, Boye Jgor, Chmielewski Damian, Demski Tymoteusz, Frączek Kamil, Kubak Maciej, Leśniak Adam, Miętkiewicz Jakub, Olech Maciej, Olszewski Filip, Połoński Mikołaj, Pomarański Jan, Sobierajski Krzysztof, Sobota Michał, Solarz Maksymilian, Zawada Gustaw

Zmiana godziny i miejsca treningu! 19-05-2021

W związku ze zmianami w organizacji treningów dnia 20-05-2021 (czwartek) zajęcia drużyny 2007 odbędą się o godzinie 18:30 na boisku przy ul. Biedronki. Za ewentualne utrudnienia przepraszamy.

Indywidualne ZT i Indywidualne ZM 17-05-2021

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych zawodników rozwojem indywidualnym na nasze dodatkowe zajęcia. Prowadzimy je w dwóch blokach.

Indywidualne Zajęcia Techniczne to zajęcia z szeroko rozumianej indywidualnej techniki użytkowej. Blok ten oparty jest na głębokiej znajomości zaawansowania technicznego zawodnika, a ma za zadanie poprawę tego aspektu.

Indywidualne Zajęcia Motoryczne to szeroko rozumiane przygotowanie motoryczne zawodnika. Blok ten skorelowany jest z całym procesem treningowym w klubie i ma za zadanie poprawić wszelkie parametry motoryczne zawodnika.

Więcej szczegółów oraz kontakt do osób prowadzących znajduje się w zakładce IZT/IZM. Do dyspozycji jest też zawsze kierownik projektu Michał Kłosek  (+48) 500 747 044.

Trenerzy prowadzą zapisy i indywidualnie dostosowują czas i miejsce zajęć do innych treningów w klubie. Zajęcia indywidualne dostosowane są również to rocznego planu treningowego każdego zawodnika.

Mecz ligowy z KS Ursynów 16-05-2021

Dzisiejszego dnia na własnym boisku rozegraliśmy spotkanie rewanżowe z drużyną KS Ursynów. Od początku meczu szybkie odbiory piłki na połowie przeciwnika i tworzenie kolejnych sytuacji do zdobycia bramki – pokazywały naszą przewagę w tym spotkaniu. Nie przeszkodziła nam również pogoda, mimo burzy i opadów deszczu, minuta po minucie osiągaliśmy swój cel w tym spotkaniu. W ten sposób już w 5 minucie spotkania wynik otwiera Gustaw Zawada, który został obsłużony przez Maćka Bodnarusia, po zaledwie minucie kolejną bramkę na swoje konto zapisuje Kamil Frączek, który otrzymał wspaniałe prostopadłe podanie od Maćka Kubaka. Pamiętając jak wiele emocji kosztował nas pierwszy pojedynek na inaugurację ligi, chcieliśmy szybko ustawić sobie spokój na resztę spotkania. Pierwsza połowa skończyła się wynikiem 4:0 co tylko pokazuje jak bardzo jesteśmy głodni kolejnych dobrej gry i zwyciężania. Druga połowa to dalsza konsekwencja i realizacja postawionych założeń! Dziś pierwszy raz mogę powiedzieć, że wszystko wyglądało bardzo dobrze! Wszystkie plany zostały zrealizowane od początku do końca! Taki zespół chciałbym widzieć w każdym spotkaniu! Brawo dla was chłopcy! To dopiero początek wielkiej przygody, która przed nami! Odpoczywamy, po ostatnich intensywnych dniach. Skupmy się teraz na dalszej pracy i nauce! Przed nami kolejne wyzwania. JL

K.S. Delta Warszawa –  KS Ursynów 8:0 (4:0)

Bramki: ’5 Zawada G. – Bodnaruś M., ‘6 Frączek K. – Kubak M., ’23 Frączek K. – Zawada G., ’29 Olszewski F., ’41 Bodnaruś M. – Łopong P., ’51 Bodnaruś M. – Frączek K., ’53 Frączek K. – Miętkiewicz J., ’65 Frączek K. – Bodnaruś M.

Wchodzący: Olech M., Demski T., Zychowicz W., Łopong P., Sobierajski K., Miętkiewicz J.

Powołania 2007 14-05-2021
2007
Mecz ligowy z KS Ursynów

16-05-2021 (niedziela) 14:00, ul. Jeziorna 2, Warszawa
Zbiórka 16-05-2021 (niedziela) 12:45, ul. Jeziorna 2, Warszawa, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)

Zawodnicy: Banaś Stanisław, Bodnaruś Maciej, Chmielewski Damian, Demski Tymoteusz, Frączek Kamil, Kubak Maciej, Łopong Patryk, Miętkiewicz Jakub, Olech Maciej, Olszewski Filip, Połoński Mikołaj, Pomarański Jan, Sobierajski Krzysztof, Sobota Michał, Solarz Maksymilian, Zawada Gustaw, Zychowicz Wojciech

Obozy letnie - Niechorze 2021 14-05-2021

Trenerzy prowadzący zespoły mają już wszystkie informacje dotyczące obozów letnich w Niechorzu. Jesteśmy w pełni przygotowani aby wszystko przeszło zgodnie z obowiązującymi przepisami i przy przestrzeganiu wszelkich norm bezpieczeństwa związanego z pandemią koronawirusa. Na obozie też będzie można realizować wszystko to co każdego roku. Będą treningi, spacery, plaża, animacje i oczywiście lody. Przed wyjazdem rodzice, zawodnicy i trenerzy otrzymają szczegółowe zasady pobytu na obozie z uwzględnieniem wszelkich obostrzeń.

Wpłat dokonujemy na konto, na które wpłacane są składki, w treści przelewu podając: nazwisko chłopca, rocznik drużyny w której gra i dopisek Niechorze. Przypominamy, że obóz dotyczy wszystkich zawodników klubu niezależnie od miejsca treningu, a w zakładce Obozy jest więcej informacji dotyczących poszczególnych wyjazdów. W przypadku chęci uzyskania informacji proszę najpierw kontaktować się z trenerami prowadzącymi, a dopiero potem bezpośrednio z klubem. W przypadku jeżeli zostaną wprowadzone dodatkowe obostrzenia związane z ilością miejsc w autobusach zastrzegamy sobie możliwość podwyższenia kosztu obozu o zwyżkę na koszcie transportu. Klub nasz nie jest upoważniony do realizacji bonów turystycznych.

Bardzo prosimy też aby wszyscy wyjeżdzający na obozy wcześniej uzupełnili niezbędny sprzęt. Często rodzice zakupy robią tuż przed samym wyjazdem i jak czegoś zabraknie to nie mamy możliwości na uzupełnienie magazynu.

UWAGA! Do dnia wyjazdu muszą zostać dokonane i zarejestrowane wszelkie wpłaty, oraz wszyscy zawodnicy muszą mieć ważne badania lekarskie. Obecnie wiele badań jest przedłużona urzędowo, prosimy jednak aby każdy z rodziców sprawdził to z trenerem prowadzącym czy w jego przypadku jest taka sytuacja. Niezależnie od wpłaty brak ważnych badań wyklucza zawodnika z udziału w obozie bez zwrotu poniesionych opłat. W przypadku jeżeli dziecko musi mieć podawane leki przez Panią pielęgniarkę to rodzice muszą dostarczyć zaświadczenie lekarskie z określeniem leku i sposobu jego dawkowania.

Drużyny: 2008 GM, 2009 WI2010 GM2010 O2011 WI2011 GM2011 PP20122012 WI2012 GM2012 O20132013 WI2013 GM2013 PP2013 O2013 WA20142014 WI, 2014 GM20152015 WI2015 GM2015 PP2015 O.

Pobyt od 28-06-2021 do 07-07-2021
Zadatek  do 14-05-2021 (750,00), zapłata końcowa do 18-06-2021 (1.200,00)  = razem 1.950,00

Drużyny: 20042005200620072008200920102011.

Pobyt od 02-08-2021 do 11-08-2021
Zadatek  do 14-05-2021 (750,00), zapłata końcowa do 23-07-2021 (1.200,00)  = razem 1.950,00

Na obozach mamy do dyspozycji jedynie po 115 miejsc dla zawodników (z uwagi na ograniczenia zalecone przez Sanepid). W związku z tym o zakwalifikowaniu się na wyjazd decyduje kolejność zgłoszeń – wpłat zadatków lub całych wpłat. Jeżeli ilość chętnych na dany obóz przekroczy 115 uczestników wpłacone kolejne zadatki lub pełne kwoty będą zwracane. W przypadku zadatków przypominamy, że nie są one zwracane jeżeli uczestnik rezygnuje z wyjazdu na obóz. W usprawiedliwionych sytuacjach oraz jeżeli będzie można zamienić uczestnika za uczestnika zadatki będą zwracane. O powyższym decyduje Klub. W przypadku opłacenia zapłaty końcowej podlega ona zwrotowi tylko jeżeli rezygnacja z udziału w obozie zostanie zgłoszona nie później niż 10 (dziesięć) dni przed wyjazdem na dany obóz lub z powodu COVID-19 - nie dotyczy to oczywiście zadatków. Zapisanie zawodnika odbywa się poprzez dokonanie stosownych wpłat!

Mecz ligowy z FT Warszawa 12-05-2021

Kolejna ligowa kolejka odrobiona, dzisiejsze spotkanie z FT Warszawa, które rozegraliśmy przy Jeziornej.  Zespół gości jak dotąd był niepokonany, co dawało tylko potwierdzenie wielkich emocji. Mecz był wyrównany, pełen walki oraz zwiastujący ciężką przeprawę dla obu zespołów. Na prowadzenie wyszliśmy w 7 minucie meczu, po doskonałym podaniu Ede Brighta do Kamila Frączka, który pewnym uderzeniem zdobywa bramkę. Pierwszą połowę podsumować można jednym słowem walka, która była bardzo wyrównana. To co zostało powiedziane w przerwie meczowej w szatni, udało się w całości  zrealizować w drugiej połowie. Tak rozpoczynając drugą połowę, głodni zwycięstwa, szukamy sposobności na rywala. W 53 minucie spotkania podwyższamy prowadzenie na 2:0, po stałym fragmencie gry z bocznego sektora, po dośrodkowaniu Janka Pomarańskiego, uderzeniem z woleja bramkę zdobywa Maciej Bodnaruś. W dalszej części spotkania raz po raz staraliśmy się podwyższyć wynik, dwie poprzeczki Frączka i brak szczęścia nie pozwoliły nam jednak zbyt szybko świętować. Przyjezdni nie odpuszczali, jednakże dobrze dysponowany dzisiejszego dnia Michał Sobota, skutecznie bronił swojej bramki. Ostatnie minuty meczu przyniosły Nam ostatnią bramkę, podanie od Kamila do dobrze ustawionego Maksa Solarza i uderzenie z pierwszej piłki i 3:0. Każdy kolejny mecz jest dowodem, że jesteśmy zespołem, który żmudnie realizuje postawione zadania i potwierdza, iż tworzymy grupę bardzo ambitną. Chciałbym podziękować wszystkim zawodnikom za dzisiejszą pracę. To był trudny mecz, dlatego brawo dla was chłopcy! Wszyscy razem idziemy tym samym szlakiem, który prowadzi nas do celu jaki sobie postawiliśmy. Powtórzę raz jeszcze słowa, to dopiero początek! Zapinamy pasy i pracujemy dalej! Przed nami kolejne wyzwanie i rewanż z KS Ursynów. JL

K.S. Delta Warszawa –  FT Warszawa 3:0 (1:0)

Bramki: ’7 Frączek K. – Ede B., ‘53 Bodnaruś M. – Pomarański J., ’80. Solarz M. – Frączek K.

Skład: Sobota M. – Banaś S., Olszewski F., Solarz M. – Kubak M., Chmielewski D., Połoński M., Pomarański J., Ede B. – Bodnaruś M., Frączek K.

Wchodzący: Olech M., Boye I., Leśniak A., Łopong P., Pilarski S., Miętkiewicz J.