<<<   [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]

Powołania 2014 18-01-2023
2014
Sparing z KS L.A.S. Warszawa

22-01-2023 (niedziela) 9:00, Warszawa, ul. Kazimierzowska 58
Zbiórka 22-01-2023 (niedziela) 8:55, Warszawa, ul. Kazimierzowska 58, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)

Zawodnicy: Bezler Mateusz, Brede Piotr, Gorzelnik Aleksander, Gorzelnik Tymon, Kubieniec Filip, Masiul Michał, Rawa Mateusz, Wasiak Stefan, Yushkavets Kanstantsin, Ziemlewski Bartosz

Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (komplet treningowy, getry, dres treningowy, ortalion), sprzęt reprezentacyjny (dres reprezentacyjny, koszulka polo lub czerwona, skarpetki, w okresie letnim spodenki hotelowe, w okresie zimowym kurtka zimowa, czapka, rękawiczki), buty piłkarskie KORKI, ochraniacze, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia).

2014
Turniej Kwalifikacyjny Irzyk Cup

21-01-2023 (sobota) 14:18, 01-318 Warszawa, ul. Irzykowskiego 1a
Zbiórka 21-01-2023 (sobota) 13:40, 01-318 Warszawa, ul. Irzykowskiego 1a, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)

Zawodnicy: Bezler Mateusz, Gorzelnik Aleksander, Gorzelnik Tymon, Kubieniec Filip, Nowak Alex, Szczepański Tytus, Yushkavets Kanstantsin, Ziemlewski Bartosz

Powołania 2015 18-01-2023
2015
Sparing z Bóbr Tłuszcz '14

22-01-2023 (niedziela) 10:15, 02-543 Warszawa, ul. Kazimierzowska 58
Zbiórka 22-01-2023 (niedziela) 9:30, 02-543 Warszawa, ul. Kazimierzowska 58, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)

Yushkavets Kanstantsin 16-01-2023

Dziś urodziny obchodzi Yushkavets Kanstantsin

Od kolegów i od kadry moc serdeczności dzisiaj płynie. Niech ten dzień urodzin szczęściem i spełnieniem marzeń się stanie.

Sparing z WAP '13 15-01-2023

Dzisiejszego poranka rozegraliśmy pierwszy sparing w nowym roku. Pierwsze piętnaście minut to okres w którym byliśmy w większym posiadaniu piłki. Staraliśmy się budować nasze akcję począwszy od bramki przez każdą z formacji.  Mimo większego utrzymania przy piłce,  nie byliśmy w stanie przenieść jej pod bramkę rywala a tym samym stworzyć sobie sytuacji podbramkowych. W tym okresie przeciwnik był dużo bardziej konkretniejszy. Po naszych dwóch błędach w rozegraniu, goście wyszli na dwubramkowe prowadzenie. Na początku drugiej kwarty gola zdobywa Stefan. W kolejnych minutach stworzyliśmy sobie kilka okazji, jednakże brakowało nam lepszej celności pod bramką rywala. Początek drugiej połowy to okres w którym poważniej zagroził nam przeciwnik, na szczęście w ostatniej chwili na posterunku znaleźli się nasi obrońcy. W dalszej części meczu, oddaliliśmy grę na połowę rywala, jednakże nasze ataki były bardziej bezpośrednie i nerwowe. Gola kontaktowego uzyskaliśmy za sprawą Mateusza. Na kilka minut przed końcem, po dobrym fragmencie doprowadziliśmy do remisu. Sama końcówka należała jednak do gospodarzy którzy po kontrataku zdobyli gola dającego wygraną w tym spotkaniu. JK

WAP '13 - K.S. Delta Warszawa 4:3 (3:1)

Bramki: 16’ Wasiak S. – Janiszewski I., 45’ Bezler M., 57’ Tomala L.

Skład: Wrześniski A. – Ziemlewski B., Rawa M. – Wasiak S., Nowak A., Brede P. – Gorzelnik T.

Wchodzący: Bezler M, Janiszewski I, Tomala L.

Czwórmecz z Wektrą Zbuczyn, KKS Koliszki i K.S. Delta Warszawa II '13 14-01-2023

Dzisiejszego spokojnego poranka, czwórmeczem z drużynami: Wektry Zbuczyn, KKS Koluszki oraz drugim zespołem naszych klubowych kolegów z 2013 zainaugurowaliśmy grę w nowym roku. Na początek wydarzenia zmierzyliśmy się z pierwszym z wcześniej wymienionych zespołów. Nasz rywal dzielnie walczył przez całe spotkanie, jednakże nie zdołał nam zbytnio zagrozić. W drugim pojedynku zagraliśmy ze zwycięzcą ostatniego Delta Cupu dla naszego rocznika. W tym meczu przez pierwsze dziesięć minut styl drużyny pozostawiał wiele do życzenia. Wraz jednak z upływem czasu gra diabełków, zaczęła być bardziej kolektywna, dzięki czemu powoli zaczęliśmy przejmować inicjatywę na boisku. W drugiej połowie chłopcy już całkowicie zadomowili się na połowie rywala, w konsekwencji czego mogliśmy cieszyć się po końcowym gwizdku sędziego. W ostatnim pojedynku dzisiejszego czwórmeczu zagraliśmy z drugim zespołem naszego rocznika 2013. Mecz ten był dla nas najbardziej wymagającą grą. Starsi chłopcy, wykorzystali nasze braki w obronie, wynikające z małego ogrania w systemie siedmioosobowym i do końca spotkania toczyli z nami wyrównany bój. Ostatecznie to my dzięki lepszej dyspozycji w końcówce cieszyliśmy się z finalnego rezultatu. Dzisiejszy czwórmecz pozwolił nam przećwiczyć pewne działania indywidualne oraz grupowe zespołu. Na dzień dzisiejszy z efektu jesteśmy zadowoleni, jednakże przed nami wciąż dużo pracy. JK

Skład: Bezler M, Brede P, Gorzelnik A, Gorzelnik T, Kubieniec F, Masiul M, Nowak A, Rawa M, Wasiak S, Yushkavets K, Ziemlewski B.

K.S. Delta Warszawa – Wektra Zbuczyn 19:1
Bramki: Bezler M. x5, Gorzelnik A. x1, Kubieniec F. x1, Nowak A. x1, Wasiak S. x1, Yushkavets K. x8, Ziemlewski B. x1, gol samobójczy

K.S. Delta Warszawa – KKS Koluszki 10:1
Bramka: Bezler M. x3, Gorzelnik A. x1, Gorzelnik T. x1, Kubieniec F. x1, Rawa M. x1, Wasiak S. x2, Yushkavets K. x1

K.S. Delta Warszawa – K.S. Delta Warszawa II '13 10:8
Bramki: Bezler M. x2, Kubieniec F. x2, Nowak A. x1, Wasiak S. x2, Yushkavets K. x3

Powołania 2014 11-01-2023
2014
Sparing z WAP

15-01-2023 (niedziela) 10:30, 01-355 Warszawa, ul. Czumy 8 (Orlik SP 362)
Zbiórka 15-01-2023 (niedziela) 10:00, 01-355 Warszawa, ul. Czumy 8 (Orlik SP 362), w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)

Zawodnicy: Brede Piotr, Gorzelnik Tymon, Janiszewski Ignacy, Nowak Alex, Rawa Mateusz, Tomala Leon, Wasiak Stefan, Wrzesiński Aleksander, Ziemlewski Bartosz

2014
Sparing z KKS Koluszki, K.S. Delta Warszawa 2013 II, Wektra Zbuczyn

14-01-2023 (sobota) 10:10, Warszawa, ul. Piaseczyńska 71
Zbiórka 14-01-2023 (sobota) 9:30, Warszawa, ul. Piaseczyńska 71, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)

Zawodnicy: Bezler Mateusz, Brede Piotr, Gorzelnik Aleksander, Gorzelnik Tymon, Kubieniec Filip, Masiul Michał, Nowak Alex, Rawa Mateusz, Wasiak Stefan, Yushkavets Kanstantsin, Ziemlewski Bartosz

Powołania 2015 11-01-2023
2015
Turniej Irzyk Cup

14-01-2023 (sobota) 13:15, 01-318 Warszawa, ul. Irzykowskiego 1A
Zbiórka 14-01-2023 (sobota) 12:30, 01-318 Warszawa, ul. Irzykowskiego 1A, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)

Zawodnicy: Dyndor Antoni, Gorzelnik Aleksander, Kobosko Marcin, Kotkiewicz Mikolaj, Krzysiak Jan, Niewczas Franciszek, Regulski-Lokanga Andrzej, Sadoch Michał

Gorzelnik Aleksander 10-01-2023

Dziś urodziny obchodzi Gorzelnik Aleksander

Szczęścia, zdrowia, pomyślności z okazji urodzin życzą rogate dusze znad Jeziorka.