​02-04-2024

1 2 3 4

<<< [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] >>>

LXXI Delta Cup - 2002 24-11-2012
Za nami kolejny turniej Delta Cup. Jak zawsze w hali na ul. Narbutta rywalizacja była ogromna. Jedni zaprezentowali się lepiej inni czują niedosyt. Najważniejsze, że znów jednak wszyscy chłopcy zrobili kolejny krok do tego aby osiągnąć cel swoich marzeń. Zapraszamy do zakładki „Delta Cup” gdzie znajdują się zdjęcia z imprezy i wszystkie wyniki.

LL Cup - II Turniej Eliminacyjny 18-11-2012
Wczoraj odbył się I Turniej Kwalifikacyjny dzisiaj zakończyliśmy II i znamy już finalistów II turnieju Lwy Lechistanu Cup. Jak pisaliśmy wcześniej w tym roku w imprezie uczestniczą chłopcy urodzeni w 2000 roku. Zapraszamy do zakładki „LL Cup” gdzie są dostępne wszystkie informacje o imprezie.

Rocznik 1996 18-11-2012
W zaległym spotkaniu ligi okręgowej PKS Radość przegrał w Kobyłce z tamtejszym Wichrem 3:0. Tak naprawdę trudno jednak jednoznacznie odnieść się do wydarzeń na boisku. Powodem takiego stanu rzeczy jest wielce kontrowersyjna decyzja arbitra, który już w 20 minucie usunął z boiska zawodnika gości. W całej sytuacji trudno było doszukać się przewinienia, a jeżeli już to wynikało ono z walki o piłkę i pokazanie w konsekwencji czerwonej kartki wydaje się nadzwyczaj pochopne. Na domiar złego tuż przed przerwą w następstwie dwóch żółtych kartek plac gry opuścił jeszcze jeden z parafialnych. Grając całą drugą odsłonę z przewagą dwóch zawodników gospodarze osiągnęli przewagę, ale przyjezdni umiejętnie odpierali ich ataki. Niestety niespełna 20 minut przed końcem spotkania miejscowi dopięli swego i wyszli na prowadzenie. Od tego momentu goście musieli podjąć ryzyko. Nie udało im się jednak odmienić losów meczu, a w doliczonym czasie gry Wicher jeszcze dwukrotnie trafił do ich bramki. Całe spotkanie rozegrał Piotr Kurbiel, który w środku tygodnia przebywał na testach w Lechu Poznań, a blisko 40 minut rozegrał powracający po kontuzji Adam Jastrząb. Teraz pora na odpoczynek dla zawodników po naprawdę udanej rundzie, a następnie przyjdzie czas na przygotowania do skutecznej walki o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. SG

Wicher Kobyłka - PKS Radość 3:0 (0:0)

HMW - I Turniej Kwalifikacyjny 18-11-2012
Sobota to rozpoczęcie zmagań w ramach turnieju Lwy Lechistanu Cup. Niedziela to pierwszy turniej Eliminacyjny Halowych Mistrzostw Warszawy. Rywalizacja w tym roku dotyczy chłopców urodzonych w roczniku 1999 czyli uczniów klas I gimnazjum. Impreza corocznie organizowana jest wraz z OSiR Włochy pod patronatem Prezydenta m. st. Warszawy Pani Hanna Gronkiewicz – Waltz. Zapraszamy do zakładki „HMW” gdzie znajdują się wszystkie szczegóły Mistrzostw.

LL Cup - I Turniej Eliminacyjny 17-11-2012
Dzisiejszego dnia w Wilanowie rozpoczęliśmy rywalizację w II już turnieju Lwy Lechistanu Cup. W tym roku w imprezie uczestniczą chłopcy urodzeni w 2000 roku. Za nami I Turniej Eliminacyjny znamy już pierwsze trzy zespoły, które będą miały możliwość gry w wielkim finale. Dziękujemy Panu Ludwikowi Rakowskiemu Burmistrzowi Dzielnicy Wilanów m. st. Warszawy za dużo serce dla naszych dzieci. Zapraszamy do zakładki „LL Cup” gdzie są dostępne wszystkie informacje o imprezie.

Okiem Prezesa 15-11-2012
Puk! Taki odgłos pękającej bańki mydlanej usłyszałem wczoraj podczas meczu naszej reprezentacji. Po jednym spotkaniu z Anglią niektórzy próbowali tworzyć mit trenera Fornalika – „Ten co zatrzymał Anglię”. Wyspiarze w pamiętnym spotkaniu snuli się zmęczeni i zniechęceni po boisku a my budowaliśmy na tym swoją potęgę. Wszyscy wiedzą jaka była otoczka tamtego meczu, nasi przeciwnicy nie mogli i też nie chcieli grać lepiej, my zaś musieliśmy przynajmniej biegać. Za to bieganie, ambicję i wolę walki oczywiście należą się pochwały. Nie zmienia to jednak wiele w naszej piłce. Potrzeba lat pracy z młodzieżą i sporych pieniędzy włożonych w sport ogólnie abyśmy mogli mówić o jakichkolwiek sukcesach. Naszą pozycję w światowej piłce pokazał wczorajszy mecz towarzyski. Urugwajczycy dali nam lekcję nowoczesnego futbolu a o reszcie pomilczmy. AT

Kadra Polski - U 21 15-11-2012
Reprezentacja Polski do lat 21 w kolejnym spotkaniu w ramach Turnieju Czterech Narodów pokonała na stadionie w Gliwicach Niemców. Do przerwy na tablicy wyników widniał remis, ale po zmianie stron to Biało-Czerwoni zadali decydujący cios i odnieśli ważne zwycięstwo. Dzięki tej wygranej Polacy zajmują pierwsze miejsce w tabeli i spokojnie mogą przygotowywać się do meczów z Włochami, które zostaną rozegrane w przyszłym roku. Od 46 minuty spotkania z Niemcami na placu gry pojawił się nasz wychowanek Krzysztof Kopciński. Cieszymy się z kolejnego występu Kopcia w kadrze i życzymy następnych powołań od selekcjonera Władysława Żmudy. SG

Polska - Niemcy 2:1 (1:1)

50. występ Lewego w kadrze 14-11-2012
W dzisiejszym meczu reprezentacji Polski z kadrą Urugwaju, na pozycji wysuniętego napastnika zagrał Robert Lewandowski. Nasz wychowanek rozegrał kolejne 90. minut z orzełkiem na piersi, a spotkanie z Urugwajem było 50. meczem Roberta w seniorskiej kadrze narodowej. Cieszymy się z sukcesów jakie odnosi "Lewy" w swojej karierze, szczególnie, że swoje pierwsze kroki w zawodowej piłce nożnej stawiał właśnie przy Jeziornej 2. Życzymy Robertowi dużo zdrowia i kolejnych 50 występów w kadrze, a sami obiecujemy wychowywać kolejnych piłkarzy na europejskim poziomie.

Pływamy ! 12-11-2012
Jak wszyscy wiedzą lub nie kolejny rok nasi chłopcy mają możliwość doskonalić swoje umiejętności pływackie. Do dyspozycji mamy wspaniały obiekt OSiR’u Włochy przy ulicy Gładkiej. Część czasu przeznaczona jest na naukę, jest też jednak i czas na wspaniała zabawę. Wspaniale jest patrzeć jak nasi zawodnicy coraz lepiej radzą sobie w wodzie. Dzięujemy Ministerstwu Sportu i Turystyki za wsparcie finansowe.

Rocznik 1996 11-11-2012
W XV kolejce ligi okręgowej PKS Radość gościł w Serocku. Potyczka z tamtejszym Sokołem miała dramatyczny przebieg, ale zakończyła się happy endem dla parafialnych. Przed przerwą gospodarze dwukrotnie obejmowali prowadzenie, ale to przyjezdni schodzili w lepszych nastrojach do szatni. Po zmianie stron zawodnicy z Radości powiększyli swoje prowadzenie, a miejscowych stać było jedynie na bramkę kontaktową. Dzięki temu zwycięstwu i kolejnej porażce lidera z Ząbek parafialni zrównali się z nim punktami. W zdobyciu tych niezwykle cennych trzech punktów ogromny udział miał wychowanek K.S. Delta Warszawa Piotr Kurbiel, który zdobył dwie bramki i rozegrał naprawdę bardzo dobre zawody. Ostatnie kilka minut spotkania na placu gry także spędził Daniel Witak. PKS Radość ma do rozegrania jeszcze zaległy mecz z Wichrem Kobyłka. Jeśli uda im się utrzymać zwycięską passę zakończą rundę jesienną na pierwszym miejscu w tabeli. SG

Sokół Serock - PKS Radość 3:4 (2:3)