<<<   [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]

Powołania 2014 03-05-2022
2014
Mecz ligowy z KS Ursus Warszawa

05-05-2022 (czwartek) 19:00, Warszawa, ul. Sosnkowskiego 3
Zbiórka 05-05-2022 (czwartek) 18:30, Warszawa, ul. Sosnkowskiego 3, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)

Zawodnicy: Gorzelnik Aleksander, Gorzelnik Tymon, Kubieniec Filip, Majcher-Roos Nikodem, Masiul Michał, Noga Teodor, Yushkavets Kanstantsin, Ziemlewski Bartosz

Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia).

Okiem trenera Jana Klechniowskiego 01-05-2022

Wraz z końcem miesiąca czas na kolejne podsumowanie. Kwiecień to okres w którym duża część z nas miała po kilka absencji na treningach. Wynikały one głównie z przedłużonych świątecznych wyjazdów. Ci z nas którzy zostali i trenowali sumiennie, w nagrodę wyraźnie poprawili swoje umiejętności. W tym miesiącu najlepszą frekwencją wykazali się Tymon, Filip, Nikodem oraz Kanstantsin. Wyżej wymieniona czwórka nie opuściła w kwietniu żadnego treningu oraz meczu. W minionym miesiącu, można było już także zauważyć, którym z naszych chłopców bardziej zależy na tym żeby zostać piłkarzem. Osoby te dodatkowo w czasie wolnym doskonaliły swoją żonglerkę. Tytus, Filip, Tymek, Kostek oraz Bartek, uzyskali widoczny progres swoich umiejętności. Tak trzymać chłopcy! W ciągu ostatnich 30 dni, rozegraliśmy tylko dwa mecze ligowe. Obydwa spotkania, utwierdziły nas, że idziemy w dobrym kierunku. Nie oznacza to jednak, że możemy spocząć już na laurach. Nadal musimy pracować na 100% na każdym treningu. Trzeba także poświęcać się doskonaleniu w czasie wolnym. Tylko tak będziemy w stanie osiągnąć nasz cel. Przed nami maj, miesiąc w którym weźmiemy udział w dwóch turniejach. W okresie 12-15 dwie nasze drużyny wyjadą do Krakowa oraz Zakopanego, po to aby zbierać doświadczenie w pojedynkach z czołowymi zespołami z Polski. JK

Mecz ligowy z Barca Academy Warszawa 28-04-2022

Dzisiejszego wieczora rozegraliśmy zaległe spotkanie ligowe z drużyną Barca Academy Warszawa. Początek meczu należał do nas. Dość szybko stworzyliśmy sobie w kilka okazji. Na przeszkodzie do zdobycia gola stał jednak bramkarz rywali, lub nasza słaba skuteczność. Pierwszą bramkę dająca prowadzenie w tym meczu uzyskaliśmy dopiero w ostatniej minucie pierwszej kwarty. Druga część meczu, to okres w którym, przeważaliśmy w posiadaniu piłki na połowie rywala. Niestety, również w tych piętnastu minutach brakowało nam postawienia kropki nad i, tak aby potwierdzić swoją supremację. Na początku trzeciej kwarty zdobyliśmy dwie bramki, dzięki czemu gra stała się dla nas lżejsza. Po strzelonych golach, obraz spotkanie nie uległ zmianie, jednakże w samej końcówce po naszych błędach Barca uzyskała dwa trafienia. Ostatnie piętnaście minut to okres dobrej gry naszej ekipy, w którym udało nam się podwyższyć prowadzenie. Cieszy dobra realizacja założeń zarówno defensywnych, jak i ofensywnych. Gratulacje drużyna!  JK

Barca Academy Warszawa - K.S. Delta Warszawa 3:9 (0:2)

Bramki: 15’ Yushkavets K., 27’ Kubieniec F., 32’ Gorzelnik A., 35’ Majcher-Ross N., 40’ Gorzelnik A. – Kubieniec F., 43’ Majcher-Ross N., 44’ Kubieniec F., 46’ Masiul M. – Kubieniec F., 48’ Gorzelnik T. – Kubieniec F.

Skład: Ziemlewski B. – Masiul M., Yushkavets K., Noga T. – Gorzelnik A.

Wchodzący: Gorzelnik T, Kubieniec F, Majcher-Ross N.

Mecz ligowy z SEMP-em Ursynów (II zespół) 26-04-2022

W dniu dzisiejszym w celu rozegrania kolejnego meczu ligowego, zawitaliśmy na boisko przy ul. Koncertowej 4. Naszym przeciwnikiem był miejscowy SEMP Ursynów. Początek tego pojedynku zdecydowanie należał do naszej ekipy. W ciągu pierwszych dziesięciu minut stworzyliśmy sobie kilka dogodnych okazji, które udało nam się zamienić na trzy bramki. Po tym okresie do głosu doszli gospodarze, którzy stworzyli sobie sytuację. Początek drugiej kwarty, to czas w którym znowu nacieraliśmy na rywala. Po dwóch sytuacjach, najpierw Tomka, a następnie Stefana, wreszcie zdobyliśmy gola za sprawą tego drugiego. Po czwartej bramce dla naszego rywala, gra wyrównała się. Pod koniec kwarty za sprawą głupiego błędu w wyprowadzeniu piłki przy aucie, przeciwnik zdobył honorowe trafienie. Po trafieniu tym nasi dzisiejsi rywale nabrali wiatru w żagle. Efektem czego była strzelona przez nich kolejna bramka. Początek trzeciej kwarty to znowu odpowiedź w naszym wykonaniu. Najpierw uzyskujemy trafienie po trzeźwo rozegranym rzucie rożnym, żeby za chwilę podwyższyć prowadzenie po golu z rzutu wolnego Stasia. Gol ten był naprawdę pięknej urody. W dalszej części kwarty dalej nacieraliśmy, jednakże nasza skuteczność nie stała na dobrym poziomie. Wraz z nastaniem czwartej kwarty pozwoliliśmy sobie na większe roszady na pozycjach. Początek tej części gry należał do gospodarzy, którzy uzyskali gola po szybkim wprowadzeniu piłki z autu. Chwilę później, padły bramki dla naszego zespołu. W samej końcówce, to przeciwnik postraszył nas dwukrotnie. Spotkanie to, w naszym wykonaniu nie stało dzisiaj na wysokim poziomie. Zawodziła nas skuteczność. Piłkarsko stać nasz zespół na dużo więcej, co pokazywaliśmy choćby w poprzednich pojedynkach. Zapominaliśmy o podstawowych ruchach na pozycjach, co nie powinno nam się już zdarzać. Długimi momentami graliśmy zbyt chaotycznie. Staraliśmy się za to realizować nasze założenia gry w obronie, i w tym możemy się dopatrywać dzisiaj plusów. Ważne jest, żebyśmy pamiętali, na meczu, że najważniejsza dla nas jest nauka gry w piłkę. Pod koniec chciałbym pochwalić Mateusza. Jego interwencje, oraz solidne wyprowadzenie piłki dodały nam dzisiaj dużo pewności.  JK

SEMP Ursynów - K.S. Delta Warszawa 6:8 (2:4)

Bramki: 2’ Wasiak S. – Kowalczyk T., 4’ gol samobójczy., 9’ Wasiak S.,  18’ Wasiak S. – Kowalczyk T., 32’ Kowalczyk T. – Wasiak S, 34’ Kalawa S., 55’ Kowalczyk T. – Wasiak S.,  58’ Kalawa S.

Skład: Rawa M. – Majcher-Ross N. – Wasiak S., Kalawa S. – Kowalczyk T.

Wchodzący: Krzemiński J, Możdżyński M.

Powołania 2014 26-04-2022
2014
Mecz ligowy z Barca Academy Warszawa

28-04-2022 (czwartek) 18:00, Warszawa, ul. Fleminga 2
Zbiórka 28-04-2022 (czwartek) 17:30, Warszawa, ul. Fleminga 2, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)

Powołania 2014 25-04-2022
2014
Mecz ligowy z SEMP Ursynów

26-04-2022 (wtorek) 17:45, Warszawa, ul. Koncertowa 4
Zbiórka 26-04-2022 (wtorek) 17:00, Warszawa, ul. Koncertowa 4, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)

Zawodnicy: Kalawa Stanisław, Kowalczyk Tomasz, Krzemiński Jan, Majcher-Roos Nikodem, Możdżyński Miron, Rawa Mateusz, Wasiak Stefan, Ziemlewski Bartosz

Sparing z KS Raszyn (II zespół) 24-04-2022

Dzisiejszego pięknego, wiosennego poranka zmierzyliśmy się z zespołem KS Raszyn. Początek meczu był dość wyrównany, jedna jak i druga ekipa na zmianę zagrażały bramce rywala. Pierwszą bramkę straciliśmy w ósmej minucie po stracie na własnej połowie w wyniku błędu w wyprowadzeniu piłki przez naszego obrońcę. Z kolejnymi minutami jednak zespół przejął inicjatywę na boisku, tworząc sobie kilka dogodnych sytuacji. Niestety podczas finalizacji, ciągle czegoś nam brakowało. Uderzaliśmy w bramkarza, lub w sytuacji jeden na jeden zbyt długo trzymaliśmy piłkę przy nodze. Druga kwarta rozpoczęła się od naszych ataków. W przeciągu kilku minut zdobyliśmy sześć bramek, dzięki czemu szybko, wyszliśmy na bezpieczne prowadzenie. W tej kwarcie niepodzielnie dominowaliśmy na boisku, dobrze odnajdując balans pomiędzy akcjami indywidualnymi a zespołowymi. Kolejne część gry rozpoczęliśmy w eksperymentalnym zestawieniu, na boisku widać też było pierwsze odznaki zmęczenia obydwu zespołów. W początek tej kwarty, lepiej weszli goście, którzy w wyniku naszych prostych błędów szybko zdobyli dwie bramki. W samej końcówce nasz przeciwnik dołożył jeszcze jedno trafienie, na które my odpowiedzieliśmy golem Tomka. Ostatnie piętnaście minut zapowiadało się bardzo emocjonująco. W tym okresie, nasi chłopcy ponownie przejęli inicjatywę na boisku. Mimo rotacji na pozycjach, nasza gra układała się, czego efektem było wyraźne podwyższenie wyniku. W dzisiejszym spotkaniu, realizowaliśmy nasze założenia defensywne. W ataku zaś musimy zdecydowanie znaleźć większy balans między naszymi działaniami indywidualnymi a zespołowymi. JK

K.S. Delta Warszawa – KS Raszyn 11:5 (6:1)

Bramki: 16’ Kowalczyk T. – Kalawa S, 17’ Kalawa S. – Majcher-Ross N., 19’ Kalawa S.,  20’ Kalawa S. – Majcher-Ross N., 21’ Kalawa S. – Tomala L., 25’ Kowalczyk T. – Kalawa S., 46’ Kowalczyk T., 50’ Kalawa S., 51’ Majcher-Ross N. – Kalawa S., 52’ Majcher-Ross N. – Ziemlewski B., 55’ Majcher-Ross N.

Skład: Ziemlewski B. – Kowalczyk T. – Kalawa S., Możdżyński M. – Tomala L.

Wchodzący: Majcher-Ross N, Monikowski M.

1% - prośba o darowizny 22-04-2022

Mamy obecnie czas rozliczania podatków za rok 2021. Nieustająco zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich związanych z naszym klubem aby wypełniając swoje deklaracje PIT pamiętali o naszych chłopcach. Prosimy o przeznaczenie 1% z podatku na nasze pociechy (wszystkie środki zostaną przeznaczone na dopłaty do wynajmu bazy sportowej, wyjazdów na zgrupowania szkoleniowe, trenerów specjalistycznych).

Jesteśmy pewni, że widząc w jaki sposób pracujemy i co robimy nie będziecie się Państwo wahać. Bardzo gorąco prosimy o wpisanie naszego numeru KRS 0000111565 w odpowiednią rubrykę PIT w Państwa deklaracjach.

Powołania 2013 21-04-2022
2013
Mecz ligowy z KS Łomianki

24-04-2022 (niedziela) 10:00, Łomianki, ul. Wiślana 69
Zbiórka 24-04-2022 (niedziela) 9:20, Łomianki, ul. Wiślana 69, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)

Zawodnicy: Chmiel Antoni, Chmielewski Mikołaj, Fuks Jan, Kubieniec Filip, Kurzyński Mikołaj, Maniewski Franciszek, Sieradzki Iwo, Sobociński Ludwik

Powołania 2014 20-04-2022
2014
Mecz ligowy z KS Raszyn

24-04-2022 (niedziela) 11:00, Warszawa, ul. Chełmska 23
Zbiórka 24-04-2022 (niedziela) 10:15, Warszawa, ul. Chełmska 23, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)

Zawodnicy: Kalawa Stanisław, Kowalczyk Tomasz, Kwiatkowski Maciej, Majcher-Roos Nikodem, Możdżyński Miron, Rawa Mateusz, Tomala Leon, Ziemlewski Bartosz