Żywisław

<<<   [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]
[17]  [18]   >>>

Sparing z UKS Varsovia Warszawa 04-02-2024

Dzisiejszy niedzielny poranek stanął pod znakiem kontynuacji naszych piłkarskich zmagań z tego tygodnia. Po sparingu z Pogonią Szczecin, czekał na nas mecz kontrolny z kolejnym dobrym przeciwnikiem czyli Varsovią Warszawa.  Pierwsze dwie kwarty były okresem cechującym nasz zespół wysoką kulturą gry. Tworzyliśmy wiele koronkowych akcji. Będąc przy piłce odznaczał nas spokój w rozegraniu, duża cierpliwość oraz dokładność. W tym okresie stworzyliśmy sobie też wiele okazji, jednakże jak to również było widoczne dzień wcześniej, byliśmy mało skuteczni. Słaba finalizacja pod bramką rywala, co później czas pokazał była kolejny raz naszą bolączką. Akcję rywala kończyły się na długich zagraniach, z którymi ławo sobie radziliśmy. Mimo takiego obrazu meczu, to rywal po trzydziestu minutach prowadził przewagą jednej bramki. W kolejnej kwarcie, wnieśliśmy do naszej gry więcej elementu zaskoczenia. Przy bardzo wysokim pressingu kierowaliśmy podania na wolną przestrzeń do naszego napastnika oraz skrzydłowych. Ta taktyka powiodła się. Dzięki tym podaniom stworzyliśmy sobie wiele dogodnych sytuacji, po których piłka wręcz musiała wpaść do bramki. Niestety tak się nie działo. Przeciwnik w tej części gry, w za łatwy sposób przedostawał się pod nasze pole karne. Spotykając się często z jakimś rozwiązaniem stosowanym na boisku przez naszego rywala. Musimy wyciągać wnioski z takich zagrań i umieć na nie odpowiedzieć. W ostatniej kwarcie jakość naszej gry znacznie się obniżyła. Brakowało nam dokładności oraz siły w zagraniach, gra znacznie się wyrównała, a nawet to przeciwnik dzięki szybkiej grze krótkimi podaniami, oraz skutecznej postawie w pressingu zaczął zdecydowanie przeważać. Podsumowując spotkanie, cieszy nas utrzymanie dobrej postawy zespołu w grze w ataku, oraz lepsza dyspozycja drużyny w obronie, podczas modelowych działań. Ciągle jednak do poprawy mamy naszą skuteczność. Rodzicom dziękuje za kulturalny doping w strefie wyznaczonej przez organizatora. JK

UKS Varsovia Warszawa - K.S. Delta Warszawa 5:5 (2:1)

Bramki: 24’ Krygier K., 32’ Gorzelnik A., 41’ Sadoch M. – Ziemlewski B, 46’ Nowak A. – Bezler M., 110’ gol samobójczy.

Skład: Marcinkowski W. – Ziemlewski B., Gorzelnik A. – Rose H., Krygier K., Kubieniec F. – Nowak A.

Wchodzący: Bezler M., Brede P., Sadoch M.

Sparing z Pogonią Szczecin 03-02-2024

Po długim okresie bez spotkań oraz turniejów rozegraliśmy nasz pierwszy mecz kontrolny w nowym roku. W związku z długą absencją od gier, dzisiaj chcieliśmy powtórzyć sobie to co trenowaliśmy przez ostatnie pół roku. W pierwszej tercji dobrze prezentowaliśmy się w ataku pozycyjnym, konstruując ataki przez wszystkie formacje. Czasami jednak brakowało nam szybkości w podejmowaniu decyzji, co skutkowało wstrzymywaniem akcji. Rywal zaś dobrze wyglądał w ataku szybkim, często tworząc sobie przewagę liczebną w naszej strefie obronnej. Pierwsza tercja zakończyła się remisem. W drugiej tercji, obraz gry nie zmienił się, cechowała nas dobra gra w ataku pozycyjnym, jednak brakowało nam decyzyjności związanej z strzałami, oraz momentów przyśpieszenia. W obronie, pozwalaliśmy naszemu rywalowi często na strzały z dystansu które kończyły się utratą bramek.  W ten sposób strzelone gole pozwoliły rywalowi odskoczyć do nas na bezpieczną przewagę. Początek ostatniej tercji był dobry w naszym wykonaniu. Udało nam się przenieść ciężar gry na połowę rywala i tam operować piłką. W dalszej części mieliśmy jednak powtórkę z poprzednich bramek dla Pogoni. Brak powrotów podczas ataków szybkich, oraz problemy w kryciu przy stałych fragmentach przyczyniły się do utraty kolejnych goli. Sprawdzian naszych umiejętności po długim okresie odpoczynku, można uznać za połowicznie udany. Dobrze asekurowaliśmy się w obronie, funkcjonowały też odpowiednio nasze zachowania na pozycjach. Często mieliśmy jednak problem z prawidłowym założeniem pressingu w bocznym sektorze. Dzisiaj wyciągamy wnioski z naszej gry, tak żeby jutro pokazać się z dobrej strony. JK

K.S. Delta Warszawa – Pogoń Szczecin 6:12 (5:10)

Bramki: 11’ Sadoch M., 22’ Krygier K. – Nowak A., 25’ Bezler M. – Nowak A., 26’ Nowak A. – Krygier K., 45’ Noga T., 56’ Bezler M.

Skład: Rawa M. – Kubieniec F., Sadurski P. – Nowak A., zaw. testowany., Noga T. – Sadoch M.

Wchodzący: Bezler M., Gorzelnik A., Krygier K., Ziemlewski B."

Powołania 2014 01-02-2024
2014
Sparing z Pogoń Szczecin

03-02-2024 (sobota) 17:00, 01-452 Warszawa, ul. Księcia Bolesława 1/3
Zbiórka 03-02-2024 (sobota) 16:20, 01-452 Warszawa, ul. Księcia Bolesława 1/3, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)

Zawodnicy: Bezler Mateusz, Gorzelnik Aleksander, Krygier Kacper, Kubieniec Filip, Noga Teodor, Nowak Alex, Rawa Mateusz, Sadoch Michał, Sadurski Patryk, Ziemlewski Bartosz, dwóch zawodników testowanych

Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (komplet treningowy, getry, dres treningowy, ortalion), sprzęt reprezentacyjny (dres reprezentacyjny, koszulka polo lub czerwona, skarpetki, w okresie letnim spodenki hotelowe, w okresie zimowym kurtka zimowa, czapka, rękawiczki), buty piłkarskie KORKI, ochraniacze, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia).

2014
Sparing z Varsovia Warszawa

04-02-2024 (niedziela) 10:00, 00-208 Warszawa, ul. Międzyparkowa 4
Zbiórka 04-02-2024 (niedziela) 9:30, 00-208 Warszawa, ul. Międzyparkowa 4, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)

Zawodnicy: Bezler Mateusz, Brede Piotr, Gorzelnik Aleksander, Krygier Kacper, Kubieniec Filip, Marcinkowski Wiktor, Noga Teodor, Nowak Alex, Rose Heidryan, Sadoch Michał, Ziemlewski Bartosz

Sadoch Michał 01-02-2024

Dziś urodziny obchodzi Sadoch Michał

Od kolegów i od kadry moc serdeczności dzisiaj płynie. Niech ten dzień urodzin szczęściem i spełnieniem marzeń się stanie.

Okiem trenera Jana Klechniowskiego 01-02-2024

Jeszcze nie dawno świętowaliśmy Nowy Rok, a za nami już pierwszy miesiąc roku 2024. Styczeń upłynął nam głównie pod kątem wzmożonej pracy obozowej, a później zasłużonego odpoczynku. W tym miejscu chciałbym podkreślić jak ważny w kontekście rozwoju umiejętności naszych chłopców jest obóz piłkarski. W trakcie takiego wyjazdu diabełki odbywają koło jedenastu jednostek treningowych. W prawie takiej samej ilości treningów chłopcy uczestniczą w ciągu miesiąca. Poza planowanymi zajęciami, z zawodnikami przeprowadzane też są rozmowy z kadrą prowadzącą. Konwersacje te mają na celu zwiększanie świadomości treningowej i meczowej chłopców. Wspólny wyjazd, to także doskonały czas w którym diabełki integrują się miedzy sobą podczas różnych rodzajów aktywności. Jest to także okres wypoczynku od nadmiernej ilości bodźców generowanych przez użytkowanie telefonów. Każdy kto chciałby zostać zawodowym piłkarzem, albo rozwinąć swoje umiejętności piłkarskie po prostu musi być na takim wydarzeniu. Dla zawodników reprezentacji jest on oczywiście obligatoryjny. Po obozie, nasi chłopcy mieli okazję wypocząć oraz nabrać sił, przed wymagającą drugą częścią sezonu. Ten okres rozpoczynamy sparingami z mocnymi zespołami. W lutym czekają nas pojedynki z: Pogonią Szczecin, Varsovią, Pogonią Grodzisk Mazowiecki oraz MKS Piaseczno. JK

Powołania 2013 Górny Mokotów 30-01-2024
Mecz wewnętrzny z K.S. Delta Warszawa 2013 WI, K.S. Delta Warszawa 2013 PP

03-02-2024 (sobota) 10:30, Warszawa, ul. Syta 123
Zbiórka 03-02-2024 (sobota) 10:25, Warszawa, ul. Syta 123, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)

Zawodnicy: Arciszewski Tomasz, Baran Aleksander, Burzyński Oskar, Golema Antoni, Kraszewski Tymoteusz, Król Tadeusz, Kucharski Maciej, Płocica Aleksander, Stępień Franciszek, Szczepański Tytus, Szkodziński Filip

Bezler Mateusz 28-01-2024

Dziś urodziny obchodzi Bezler Mateusz

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń życzą wszystkie diabełki duże i małe.

Zmiana godziny i miejsca treningu! 11-01-2024

Z uwagi na panujące warunki atmosferyczne dnia 11-01-2024 (czwartek) zajęcia drużyny 2014 odbędą się o godzinie 18:30 na boisku przy ul. Sytej 123. Za utrudnienia przepraszamy.