SEKCJA TENISA ZIEMNEGO | PRZYSTANEK CAFE | CENTRUM WARSZAWA   

Niechorze (POP) dzień dziesiąty
odlatujemy do domu...
08-07-2020

Niechorze (POP) dzień dziewiąty
ostatni raz na plaży...
07-07-2020

Niechorze (POP) dzień ósmy
pozytywnie zakręceni...
06-07-2020

Niechorze (POP) dzień siódmy
team...
05-07-2020

1 2 3 4

<<< [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] >>>

 
Mielno (ZS) - dzień drugi 12-01-2020

Za nami drugi dzień pobytu w Mielnie. W niedziele odbyły się pierwsze jednostki treningowe. Starsi chłopcy poznali uroki treningu na plaży, a młodsi pojechali na zajęcia na boisku. Popołudniu mieliśmy kolejne zajęcia tym razem z zakresu motoryki, a wieczorem czekały nas odprawy i relaks na basenie. Zmęczeni kładziemy się spać, aby choć trochę odpocząć przed trudami kolejnego dnia!

 
Mielno (ZS) - dzień pierwszy 11-01-2020

W sobotni poranek rozpoczęliśmy pierwsze Zgrupowanie Szkoleniowe w 2020 roku. Zawodnicy z drużyn 2004, 2005 i 2006 wybrali się na wyjazd do Mielna, gdzie w towarzystwie ciężkiej pracy spędzą najbliższy tydzień. Pierwszy dzień to głównie podróż, najpierw pociągiem, a ostatnie kilometry autkarem. Następnie kolacja, odprawy i czas na regenerację przed inauguracyjnym dniem zajęć. Od jutra ruszamy do pracy!!

 
WRDPP - sesja 08-01-2020 08-01-2020

Zaczynamy kolejny rok pracy dla Warszawy i jej mieszkańców. Dzisiejsze obrady Warszawskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego rozpoczęliśmy od ustalenia harmonogram i zasada pracy przy wieloletnim programie rozwoju współpracy m.st. Warszawy i organizacji pozarządowych. W kolejnym punkcie po dyskusji pozytywnie zaopiniowaliśmy projekt programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie m.st. Warszawy w 2020 roku. Jest to bardzo ważny temat i dobrze, że Warszawa w coraz większym zakresie to dostrzega i wprowadza w życie nowe rozwiązania. Dyskutowaliśmy też dzisiaj o wprowadzeniu do zarządzenia dotyczącego udostępniania lokali szkolnych organizacjom pozarządowym pierwszeństwa dla tych organizacji. Jesteśmy po przepracowaniu sprawy, Branżowa Komisja Dialogu Społecznego ds. Edukacji pozytywnie zaopiniowała zmianę. Teraz czekamy na decyzję samego Biura Edukacji. Jest to bardzo istotna sprawa dla wszystkich NGO-sów, które pracują z dziećmi i w szkołach, często bowiem zdarzało się, że łatwiejszym klientem były komercyjne firmy, nie organizacje pomimo takich samych stawek cenowych. Kolejne obrady w lutym.

Andrzej Trzeciakowski
Prezes Zarządu K.S. Delta Warszawa
Członek Warszawskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego
Członek Mazowieckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego

 
Turnieje klubowe 07-01-2020

Jak zawsze działamy szybko, dlatego już mamy dopięte nasze klubowe turnieje na kolejną zimę. W zakładkach LL Cup, HMW i Delta Cup są już dodane nowe terminy. Zatem już od dzisiaj możemy zapraszać wszystkich do dobrej piłkarskiej zabawy.

Lwy Lechistanu Cup będą odbywać się już 10 raz, a w tym roku dla chłopców urodzonych w 2013 roku.

Halowe Mistrzostwa Warszawy będą odbywać się już 15 raz, a w tym roku dla chłopców urodzonych w 2011 roku.

Delta Cup tej zimy zakończymy na 178 edycji, dojdzie kolejnych 10 będzie więc ich już 188 edycji. Zbliżamy się znów bardzo szybko do okrągłej liczby. Turnieje będą organizowane dla roczników od 2009 do 2013.

 
Kluby Patronackie - grudzień 2020 06-01-2020

Końca dobiegł kolejny miesiąc współpracy z APN Hattrick BiałystokKS Ursynów TS Falenica, czyli naszymi klubami partnerskimi. W grudniu grupa wyznaczonych zawodników przez naszych partnerów podjęła pracę w ramach indywidualnego udziału w jednostkach treningowych naszych zespołów. Był to kolejny miesiąc, w którym z bardzo dobrej strony zaprezentowali się zawodnicy na stałe wytransferowani w nasze szeregi. Bardzo nas cieszy, że nasza współpraca jest tak owocna i efektywna.

12-2019 zawodnicy trwale do nas transferowani:

Pawlak Bartosz (2004 transferowany z KS Ursynów) – Bartosz wraz ze swoją drużyną 2004 wystąpił w meczach kontrolnych i zaliczył udane występy.

Ekiert Ernest (2005 transferowany z KS Ursynów) – Ernest zaliczył bardzo udane występy w swoim roczniku.

Matusiak Jakub (2005 transferowany z KS Ursynów) – Jakub wystąpił w meczach rocznika 2005. Pokazał się z bardzo dobrej strony.

Szatkowski Karol (2005 transferowany z KS Ursynów) – Karol rozegrał kolejne spotkania ligowe w zespole 2005. Był ważnym elementem drużyny i istotnie przyczynił się do dobrych wyników drużyny.

Trepka Mariusz (2005 transferowany z KS Ursynów) – Mariusz w każdym meczu stanowił solidne wzmocnienie dla swojego zespołu.

Żmuda Jan (2009 transferowany z KS Ursynów) – Jan wraz zdrużyną 2009 rozegrał Zimowe Mistrzostwa Zachodniej Białorusi. Zespół wrócił z Brześcia odziany w złoto. W każdym spotkaniu sumiennie realizował założenia trenerów i kilkukrotnie wpisał się na listę strzelców.

Szmyt Artur (2010 transferowany z KS Ursynów) – Artur wraz ze swoim zespołem 2010 rozegrał kolejną edycję Delta Cup. Był ważnym elementem drużyny i stanowił o jej sile.

 
Kluby Warszawskie - Policyjny Klub Sportowy 02-01-2020

Warszawa jako największe Polskie miasto ma bardzo bogatą historię. Niegdyś piękne kamienice, teatry, a nawet cyrk w stałym budynku. Oprócz pięknej infrastruktury, stolica była jednym z motorów napędowych sportu w kraju. Artykuły z serii Kluby warszawskie będą ukazywały tę inną, lecz równie piękną oraz prężną stronę naszego miasta. Spis klubów będzie dotyczył organizacji powstałych przed wybuchem drugiej wojny światowej. Przed nami kolejna warszawska organizacja, a jest nią Policyjny Klub Sportowy.

Policyjny Klub Sportowy zorganizowany został w 1925 roku z myślą o wszechstronnym wyszkoleniu Państwowej Policji. Członkami organizacji mogli być policjanci bądź w wyjątkowych przypadkach osoby "szczególnie zasłużone dla policji". W latach trzydziestych XX wieku PKS liczył około 2000 członków. Sport w policji był bardzo popularny, jednak warto dodać, że przynależność do PKS-u była "mile widziana" przez zwierzchników. Klub utrzymywał się ze zbiórek pieniędzy wśród pracowników. Wiodącymi dyscyplinami wśród policjantów były boks, ciężka atletyka, szermierka, czy piłka nożna. Oprócz tego uprawiano jeszcze lekkoatletykę, sporty motorowe, pływanie i wioślarstwo oraz kolarstwo. PKS przygotowywał swoich członków do udziału w Mistrzostwach Polski Policji Państwowej.

Boks był najbardziej cenioną dyscypliną przez władze klubu, do tego stopnia, że jeden z utalentowanych zawodników został wysłany w 1927 roku na trzymiesięczny staż do Paryża. Mimo swej popularności w organizacji sekcja nie odniosła żadnych sukcesów w rozgrywkach. Zupełnie inaczej miała się rzecz z założoną w 1934 roku sekcją ciężkiej atletyki. Zapaśnicy, których duże grono wcześniej trenowało w warszawskim YMCA, wylądowali nawet na olimpiadzie w Berlinie (1936). Byli to Antoni Rokita i Zbigniew Szajewski. Oprócz nich medale na Mistrzostwach Polski zdobywali Stanisław Ilczyk i Feliks Rejniak

Pozostałe sekcje nie odnosiły większych sukcesów w rozgrywkach i w dużej mierze skupiły się na grach towarzyskich i wewnątrzresortowych (jak np. piłka nożna). Mimo tego cieszyły się one również dużym powodzeniem, a ich członkowie systematycznie brali udział we wszystkich wydarzeniach.

Siedziba klubu mieściła się przy ulicy Senatorskiej 12. Od 1936 roku klub posiadał własną przystań przy Wale Miedzeszyńskim, ujeżdżalnie koni i strzelincę na Golędzinowie oraz salę gimanstyczną przy Krochmalnej. PKS był bardzo aktywny aż do wybuchu II wojny światowej, czego dowodem może być ogłoszenie z 31 sierpnia 1939, w którym Policyjny KS, mimo niepokojącej sytuacji, szukał trenera boksu. Po zakończeniu II WŚ klub nie został reaktywowany.

 
URODZINY K.S. DELTA WARSZAWA 01-01-2020

Za nami kolejny rok, kolejny rok naszego działania. Od 1955 roku jestesmy nad Jeziorkiem Czerniakowskim gdzie tysiące warszawiaków realizowało i realizuje swoją pasję życia. Życzymy wszystkim związanym z naszym klubem wszystkiego najlepszego tak z okazji kolejnego Nowego Roku jak i z okazji naszych urodzin.

 
Szczęśliwego Nowego Roku! 31-12-2019

Życzymy wszystkim szczęśliwego Nowego Roku! Niech wszystkim nam spełnią się marzenia, niech wyprostują się kręte drogi tym, którzy je mają. Niech rok 2020 będzie dla nas wszystkich szczodry i pełen słońca. Niech nasi chłopcy zawsze mają uśmiech na twarzach.

 
Wesołych Świąt! 23-12-2019

Zajęcia w klubie dobiegły już końca, nie zapominamy o piłce nożnej jednak w ten czas grzeją nas już domowe ogniska. Za nami wytężony okres pracy i nauki, a przed nami czas rodzin i przyjaciół. Życzymy wszystkim zawodnikom, rodzicom i rodzinom zawodników oraz całemu środowisku z nami związanemu spokojnych i wesołych Świąt. Niech ten okres spokoju i pozytywnych emocji naładuje nasze życiowe akumulatory na cały następny rok. Spotykamy się już niedługo i znów będziemy starać się realizować marzenia. 

 
Okiem Prezesa 20-12-2019

Od wiosny całe nasze piłkarskie środowisko żyło zelektryzowane wdrażaniem przez PZPN systemu certyfikacji dla szkółek i akademii szkolących dzieci i młodzież. Przyznać trzeba, że idea warta przyklaśnięcia, niestety jak to często bywa w naszym kraju pozostała tylko idea. Już na starcie klub nasz został zaproszony przez związek jako jeden z nielicznych do uczestniczenia w procesie wdrożeniowym. Pełni zapału ruszyliśmy do pracy. Niestety po kilku spotkaniach i przesłanych nam materiałach okazało się, że wszystko od spraw merytorycznych do organizacji to jedno wielkie nieporozumienie. System wdrążenia, zasady na jakich się przyznaje gwiazdki i sposób kontaktów z federacją był dla nas nie do przyjęcia. Jako pierwsi z większych powiedzieliśmy – nie. Wycofaliśmy się z pilotażu, a następnie z przystąpienia do programu. Nie można ukrywać, że liczyliśmy na to, że PZPN oprzytomnieje i dokona zmian powodujących, że ten genialny pomysł stanie się genialną rzeczywistością. Nie stało się tak jednak – walec toczył się dalej. W efekcie końcowym przyznano gwiazdki programu bez żadnego związku z pracą jaką prowadzi się w danym klubie, zaś te złote spotkał los najgorszy gdyż straciły jakąkolwiek rangę. Wprowadzone zasady programu mają się nijak do promowania wysokiego standardu szkolenia co potwierdza, że podjęliśmy słuszną decyzję nie chcąc mieć z tym nic wspólnego. Zasada promowania wielu małych klubów i pomoc im jest genialna jednak gradacja poziomów podmiotów szkolących powinna być podstawą. Wdrażanie związkowego programu szkolenia w małych ośrodkach jest dobre, dopasowywanie tego jednak do dużych klubów mających własne systemy i plany szkolenia już jest błędem. Jak pokazuje czas, po euforii w wielu ośrodkach pracujących tak jak my zaczyna się proces wycofywania się z programu. Na naszym warszawskim rynku taki krok zrobiła już Escola Varsovia. Warto dodać, że do rezygnacji złożyła stosowane oświadczenia z którym i my się w całości zgadzamy. Teraz trzeba mieć nadzieję, że takie ruchy spowodują, że PZPN zacznie myśleć i zmieni zasady certyfikacji i oczywiście sposób w jaki ten cały system jest prowadzony, a który jest totalnie amatorski. Pokazując PZPN żółtą kartkę pozostajemy dumni poza systemem. Czekamy na to co się wydarzy dalej.  AT

<<< [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] >>>

 Sezon 2020/2021
 Sezon 2019/2020
 Sezon 2018/2019
 Sezon 2017/2018
 Sezon 2016/2017
 Sezon 2015/2016
 Sezon 2014/2015
 Sezon 2013/2014
 Sezon 2012/2013
 Sezon 2011/2012
 Sezon 2010/2011
 Sezon 2009/2010
 Sezon 2008/2009
 Sezon 2007/2008
 Sezon 2006/2007
 Sezon 2005/2006
Vipol Hattrick Akademia Piłki Nożnej
Towarzystwo Sportowe Falenica Select - players choice
Marcon KS Ursynów Warszawa
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy
[1]  [2]  [3]   >>>
1/2 Pucharu Polski 09-07-2020

Lechia Gdańsk uzupełniła stawkę finalistów piłkarskiego Pucharu Polski. Po dramatycznym meczu, zakończonym serią rzutów karnych "Biało-zieloni" pokonali Lecha Poznań i po raz kolejny meldują się w finale tych prestiżowych rozgrywek. Gospodarzem meczu finałowego będzie Arena Lublin.

Lech Poznań - Lechia Gdańsk 1:1 (3:4 k.)
Bramki: Ramirez (65) - Paixao (62) 

1/2 Pucharu Polski 08-07-2020

Cracovia Kraków wygrała z Legią Warszawa i jako pierwszy zespół melduje się w finale Pucharu Polski. Sukces jest tym bardziej znaczący, że "Pasy" dokonały tej rzeczy po raz pierwszy w swej ponad stuletniej historii. W finale zaplanowanym na 24 lipca Cracovia zmierzy się ze zwycięzcą dzisiejszego pojedynku Lech Poznań - Lechia Gdańsk. 

Cracovia Kraków - Legia Warszawa 3:0 (2:0)
Bramki: Wdowiak (5), (82), Helik (14)

34. kolejka Ekstraklasy 07-07-2020

W meczu kończącym trzydziestą czwartą kolejkę spotkań Wisła Płock pokonała Górnika Zabrze. "Nafciarze" dzięki tej wygranej zapewnili sobie utrzymanie kosztem Arki Gdynia. Zespół znad morza wraca na zaplecze Ekstraklasy po czterech sezonach.

Wisła Płock - Górnik Zabrze 1:0 (0:0)
Bramka: Adamczyk (68)
 

Zespół Pkt. Br. 
Grupa Mistrzowska
1. Legia Warszawa 65 67-33
2. Piast Gliwice 57 38-30
3. Lech Poznań  57 61-32
4. Śląsk Wrocław  53 47-40
5. Cracovia Kraków 52 47-35
6. Lechia Gdańsk 52 44-46
7. Jagiellonia Białystok 49 46-44
8. Pogoń Sczecin  47 32-36
Grupa Spadkowa
9. Raków Częstochowa 50 46-48
10. Górnik Zabrze 47 45-43
11. Zagłębie Lubin 47 56-51
12. Wisła Płock 45 40-51
13. Wisła Kraków 44 42-51
14. Arka Gdynia  34 34-53
15. Korona Kielce 31 25-44
16. ŁKS Łódź 21 28-61


1 - el. Ligi Mistrzów, 2-3 Liga Europy 14-16 spadek

34. kolejka Ekstraklasy 05-07-2020

ŁKS Łódź, Korona Kielce i Arka Gdynia to zespoły, które praktycznie pożegnały się z Ekstraklsą. Ligowy byt utrzymała Wisła Kraków. Nadal mistrzostwa nie może być pewna Legia Warszawa, która w prestiżowym meczu uległa Lechowi Poznań. Dzięki tej wygranej "Kolejorz" przesunął się na podium w ligowej tabeli. Sposób na dobrze ostatnio spisującą się defensywę Lechii Gdańsk znalazła Cracovia Kraków. 

ŁKS Łódź - Wisła Kraków 1:2 (1:1)
Bramki: Pirulo (7) - Turgeman (46), (53) k.

Korona Kielce - Arka Gdynia 1:1 (0:1)
Bramki: Tzimopoulos (82) - Nalepa (7)

Raków Częstochowa -  Zagłębie Lubin 1:2 (0:2)
Bramki: Tudor (69) - Guldan (10), Bohar (43)

Lech Poznań - Legia Warszawa 2:1 (2:0)
Bramki: Jóźwiak (24), Kamiński (29) - Lewczuk (71)

Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków 0:3 (0:0)
Bramki: Lopes (48), Spilak (70), Hanca (90+4) k.

Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 2:2 (2:0)
Bramki: Drygas (3), Frączczak (35) k. - Prikryl (82), Puljic (90+3) k.

Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1:0 (1:0)
Bramki: Parzyszek (35)

W poniedziałęk zagrają: 
Wisła Płock - Górnik Zabrze (18:00)

Finał Pucharu Niemiec 04-07-2020

Bayern Monachuim zdobywcą piłkarskiego Pucharu Niemiec. W finale bawarczycy pokonali Bayer Leverkusen a do zwycięstwa poprowadził ich Robert Lewandowski, który dwukrotnie pokonał bramkarza rywali. Tym samym Bayern Monachuim zdobył swój dwudziesty Puchar Niemiec w historii. 

Bayer Leverkusen - Bayern Monachium 2:4 (0:2)
Bramki: Bender (64), Havertz (90) k. - Alaba (16), Gnabry (24), Lewandowski (59), (89)

33. kolejka Ekstraklasy 30-06-2020

W meczu kończącym trzydziestą trzecią kolejkę spotkań Cracovia Kraków pokonała Pogoń Szczecin. "Pasy" mimo wciąż nieustabilizowanej formy mają realne szanse na grę w europejskich pucharach w przyszłym sezonie. Na czele klasyfikacji strzelców znajduje się snajper Lecha Poznań Christan Gytkjaer, który na swoim koncie na dwadzieścia jeden ligowych trafień i o sześć goli wyprzeda Jorge Felixa (Piast Gliwice).

Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin 2:1 (1:0)
Bramki: Zech (22) sam., van Amersfoort (77) - Nunes (91)
 

Zespół Pkt. Br. 
Grupa Mistrzowska
1. Legia Warszawa 65 66-31
2. Piast Gliwice 54 37-30
3. Lech Poznań  54 59-31
4. Śląsk Wrocław  53 47-39
5. Lechia Gdańsk 52 44-43
6. Cracovia Kraków 49 44-35
7. Jagiellonia Białystok 48 44-42
8. Pogoń Sczecin  46 30-34
Grupa Spadkowa
9. Raków Częstochowa 50 45-46
10. Górnik Zabrze 47 45-42
11. Zagłębie Lubin 44 54-50
12. Wisła Płock 42 39-51
13. Wisła Kraków 41 40-50
14. Arka Gdynia  33 33-52
15. Korona Kielce 30 24-43
16. ŁKS Łódź 21 27-59


1 - el. Ligi Mistrzów, 2-3 Liga Europy 14-16 spadek

33. kolejka Ekstraklasy 29-06-2020

Mimo trudnych warunków atmosferycznych kibice we Wrocławiu obejrzeli bardzo interesujące widowsko, w którym to Śląsk Wrocław podzielił się punktami z Lechem Poznań. Kolejne trzy punkty zainkasowała gdańska Lechia. O końcowym sukcesie zespołu znad morza zdecydowała znakomita druga połowa. Tym występem zespół Piotra Stokowca wysłał komunikat, że do ostatniej kolejki będzie się bił o europejskie puchary.

Śląsk Wrocław - Lech Poznań 2:2 (0:1)
Bramki:Puerto (76), Łabojko (85) - Gytkjaer (17), Moder (82) k.

Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 1:2 (1:0)
Bramki: Puljić (45) - Zwoliński (47), (74)

W poniedziałek zagrają:
Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin (18:00)

33. kolejka Ekstraklasy 28-06-2020

Ekstraklasa finiszuje a pewna utrzymania wydaje się być już Wisła Kraków. Na drugim biegunie walka o czołowe lokaty. Legia Warszawa podzieliła się punktami z Piastem Gliwice w meczu na szczycie tabeli. Gliwiczanie prowadzili jednak w końcówce meczu nie sprostali atakom gospodarzy, którzy doprowadzili do remisu. Pozostali kandydaci do występów w europejskich pucharach rozegrają swoje mecze w niedzielę.

Raków Częstochowa - Arka Gdynia 3:2 (2:0)
Bramki: Piątkowski (27), Schwarz (42), Kościelny (65) - Kun (57) sam., da Silva (82)

Zagłębie Lubin - Korona Kielce 2:1 (1:1)
Bramki: Baszkirow (21), (67) - Forsell (45)

Wisła Płock - ŁKS Łódź 2:0 (2:0)
Bramki: Sheridan (19), Tomasik (38)

Legia Warszawa - Piast Gliwice 1:1 (0:0)
Bramki: Rosołek (84) - Felix (59) k.

Górnik Zabrze - Wisła Kraków 0:1 (0:0)
Bramka: Turgeman (47)

W niedzielę zagrają:
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk (15:00)
Śląsk Wrocław - Lech Poznań (17:30)

32. kolejka Ekstraklasy 26-06-2020

Nie zwalnia tempa piłkarska Ekstraklasa. W tej kolejce bezbramkowe remisy odnotowały zespoły walczące o najwyższe lokaty w lidze. W dalszym ciągu swoisty "patent" na zespół Piasta Gliwice ma Lechia Gdańsk. Miłą niespodziankę sprawiła Arka Gdynia wygrywając swoje spotkanie z zawsze niewygodnym dla przeciwników Zagłębiem Lubin. Dzięki zwycięstwu w swoim pojedynku duży krok w kierunku utrzymania poczyniła Wisła Kraków.

Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 3:2 (2:1)
Bramki: Nalepa (20) k., Jankowski (42), (69) - Boałek (45), Drazić (66)

Korona Kielce - Raków Częstochowa 0:1 (0:1)
Bramki: Malinowski (5)

Wisła Kraków - Wisła Płock 1:0 (1:0)
Bramki: Błaszczykowski (20) k.

ŁKS Łódź - Górnik Zabrze 1:3 (0:1)
Bramki: Sobociński (85) - Stavros (44), Angulo (59) k., Giakoumakis (61)

Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 1:0 (0:0)
Bramka: Paixao (74) k.

Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 0:0

Lech Poznań - Pogoń Szczecin 0:0

Ślask Wrocław - Cracovia Kraków 3:2 (0:0)
Bramki: Płacheta (60), (79), Exposito (62) - Lopes (47), (90+3)
 

Zespół Pkt. Br. 
1. Legia Warszawa 64 65-30
2. Piast Gliwice 53 36-29
3. Lech Poznań  53 57-29
4. Śląsk Wrocław  52 45-37
5. Lechia Gdańsk 49 42-42
6. Jagiellonia Białystok 48 43-40
7. Cracovia Kraków 46 42-34
8. Pogoń Szczecin 46 29-32
9. Górnik Zabrze 47 45-41
10. Raków Częstochowa 47 42-44
11. Zagłębie Lubin  41 52-49
12. Wisła Płock  39 37-51
13. Wisła Kraków 38 39-50
14. Arka Gdynia  33 31-39
15. Korona Kielce 30 23-41
16. ŁKS Łódź 21 27-57


1 - el. Ligi Mistrzów, 2-3 Liga Europy 15-16 spadek


[1]  [2]  [3]   >>>
ZAPISY
Copyright © 2013 K.S. DELTA WARSZAWA