SEKCJA TENISA ZIEMNEGO | PRZYSTANEK CAFE | CENTRUM WARSZAWA   

Niechorze (POP) dzień dziesiąty
odlatujemy do domu...
08-07-2020

Niechorze (POP) dzień dziewiąty
ostatni raz na plaży...
07-07-2020

Niechorze (POP) dzień ósmy
pozytywnie zakręceni...
06-07-2020

Niechorze (POP) dzień siódmy
team...
05-07-2020

1 2 3 4

<<< [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] >>>

 
Czasowe zawieszenie zajęć! 25-04-2020

W dniu wczorajszym władze podały, że placówki edukacyjne pozostają zamknięte do 24-05-2020, co nie jest wiadomością pocieszającą. W dniu dzisiejszym jednak są dla nas już lepsze wieści. Od 04-05-2020 możemy rozpoczynać zajęcia stosując pewne rygory. Rozpoczęliśmy do tego przygotowania, a pierwszym krokiem jest kontakt trenerów z rodzicami aby ustalić w jakich godzinach możemy prowadzić zajęcia. Do dyspozycji mamy cały tydzień od rana do wieczora więc mamy nadzieję, że uda się tak ustalić grafik, że będzie on dla każdego pasujący. Zajęcia odbywać się będą w mniejszych grupach, trener i pięciu zawodników bez korzystania z szatni. Cały sprzęt też na koniec pracy każdej grupy będzie dezynfekowany. Oprócz treningów na boisku utrzymane będą też zajęcia on-line. Dzięki temu wracamy od maja do życia, a szczegóły podamy niebawem.

Korzystając z okazji chcemy złożyć gorące podziękowania naszym rodzicom. Pomimo trudnej sytuacji jaką ma każdy z nas większość nie odwróciła się i dzięki temu trenerzy, którzy pracują teraz bardzo ciężko mają uregulowane wypłaty, a my istniejemy dalej. Warto powiedzieć, że oprócz bieżącej pracy związanej z treningami on-line wykonaliśmy bardzo dużo w sferze organizacyjnej, analiz, a to będzie służyło nam już niebawem. Tak jak zapowiadaliśmy, jesteśmy pewni, że ten najtrudniejszy mecz w historii naszego klubu wygramy wszyscy razem!

 
Ratujmy kluby - nasze piłkarskie rodziny! 22-04-2020

RATUJMY KLUBY – NASZE PIŁKARSKIE RODZINY! Ważna akcja, której celem jest pobudzenie naszego piłkarskiego związku  do pomocy wszystkim klubom w tym ciężkim czasie zainteresowała media. W dniu dzisiejszym sporo miejsca poświęciła sprawie Wirtualna Polska czyli jeden z największych sieciowych portali informacyjnych. Zapraszamy do lektury, warto!

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/879486/byly-klub-roberta-lewandowskiego-apeluje-do-zbigniewa-bonka-chodzi-o-pomoc-finan?fbclid=IwAR2WdVFuN2DOoD8i09WfIA5-HtirM1Cj-SR-oNpdN7QGAOK1r2a78ftmu-M

 
Ratujmy kluby - nasze piłkarskie rodziny! 21-04-2020

Klubom piłkarskim grozi śmierć! Nie możemy czekać i spokojnie na to patrzeć. Nie możemy całego ciężaru odpowiedzialności za istnienie przerzucić na rodziców niepełnoletnich zawodników i kibiców. Mamy PZPN, który jest pierwszy, który powinien działać! Dlatego też kierujemy na ręce Pana Prezesa Zbigniewa Bońka stosowny apel – RATUJMY KLUBY – NASZE PIŁKARSKIE RODZINY!

Bardzo prosimy wszystkich, którzy kochają piłkę nożną, którzy są z nią zawodowo związani oraz naszych najwspanialszych rodziców niepełnoletnich zawodników i kibiców o wzięcie udziału w tym wydarzeniu i poparciu apelu. Prosimy również o dalsze jego udostępnianie aby dotrzeć do kolejnych ludzi! Musimy pokazać jaka w nas drzemie siła, ilu nas jest i jak jesteśmy zdeterminowani. Musimy otrzymać wsparcie dla naszych najwspanialszych trenerów.

https://www.facebook.com/events/212207046896068/

Podkreślmy rolę tysięcy naszych klubów sportowych i dziesiątek tysięcy naszych trenerów, którzy szkolą setki tysięcy naszych zawodników – to ci ludzie są bohaterami i na nich opiera się piłka nożna! Im dlatego należy się pomoc!

Artur Kolator
Trener
Członek Zarządu Stowarzyszenia Trenerów Piłki Nożnej

Andrzej Trzeciakowski
Prezes Zarządu K.S. Delta Warszawa
Członek Warszawskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego

 
Coś nowego... 18-04-2020

Na kwiecień szykowaliśmy kolejną niespodziankę. Po wczorajszych i dzisiejszych reakcjach na zdjęcie, które zamieściliśmy na naszym klubowym Facebook widać, że trafiliśmy. Z odkryciem całej tajemnicy musimy jednak poczekać do wznowienia zajęć. Jesteśmy pewni, że kiedy wyjawimy o co chodzi zadowoleni będą i zawodnicy i kibice. Teraz jednak uzbrojeni w cierpliwość trenujemy zdalnie dalej. Pamiętajcie – wygramy ten najtrudniejszy mecz w historii naszego klubu!

 
Kluby Patronackie - marzec 2020 14-04-2020

Za nami kolejny miesiąc współpracy z naszymi klubami partnerskimi – APN HattrickKS Ursynów. i TS Falenica. Marzec był specyficzny i trudny. Zarówno my jak i nasi partnerzy realizowaliśmy zaplanowane jednostki treningowe jedynie na początku miesiąca, a w późniejszym czasie byliśmy zmuszeni do szukania innowacyjnych i niecodziennych rozwiązań. Obecna sytuacja panująca na świecie w znacznym stopniu wpłynęła na naszą pracę. Nie mamy możliwości bezpośredniego kontaktu z naszymi zawodnikami. Jednak jedną z wartości jakie niesie ze sobą uprawianie sportu jest nieustępliwość i dążenie do celu. Dlatego wraz z naszymi partnerami nie zwalniając tempa pracowaliśmy i staraliśmy się jak najlepiej wykorzystać czas w tym ciężkim okresie. Cieszy nas, że żaden z naszych zaprzyjaźnionych klubów nie poddał się i nie zawiesił przysłowiowych butów na kołku. Każdy na swój sposób stara się przekazywać swoją wiedzę i zaangażowanie podopiecznym. Często wymieniamy między sobą opinie i dzielimy się pomysłami. Dążymy do celu. Mamy nadzieję, że przerwa nie potrwa zbyt długo i już niebawem spotkamy się na zielonych boiskach, doceniając możliwość uprawiania pięknego sportu, jakim bez wątpienia jest piłka nożna.

 
Wesołych Świąt! 10-04-2020

Dzisiaj ostatni dzień zajęć on-line, nastaje czas, który zawsze spędzaliśmy w szerokim rodzinnym gronie. Z uwagi na pandemię niestety będziemy nie wszyscy razem, nie przy jednym stole. Te święta to czas naprawdę wielkiej próby, którą musimy zdać, a z wieloma bliskimi słyszeć się jedynie telefonicznie. Mimo to, należy z uśmiechem patrzeć w przyszłość – życzmy sobie wszyscy wiele zdrowia i nadziei na przyszłość. Już niebawem znów będzie normalnie, znów będzie świecić słońce.

 
Czasowe zawieszenie zajęć! 10-04-2020

W dniu wczorajszym władze w kraju przedłużyły okres kwarantanny do 26-04-2020. W zawiązku z tym do tej daty dalej nie możemy wrócić do zwykłych treningów. Kontynuujemy zatem zajęcia on-line, które co nas bardzo cieszy spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem. Frekwencja na nich tej jest bardzo dobra. Liczymy, że po świętach uda się ją jeszcze zwiększyć. Nie załamujemy rąk, pracujemy dalej!

 
Informacja o składkach! 08-04-2020

To co dzieje się w tej chwili dotyka nasz wszystkich. Zmuszeni jesteśmy do robienia rzeczy, które jeszcze niedawno były nie do wyobrażeni - nie możemy normalnie pracować. Nasz klub od połowy marca zamroził wszelkie wydatki, które było można. Pozostają nam teraz koszty stałe i oczywiście te najważniejsze - płace trenerów, którzy nie przestali pracować. Sytuacja wygląda tak, że raczej do końca kwietnia nie ma szans na wznowienie zajęć. Dlatego też nasze działania oprócz planowania przyszłości koncentrują się na zapewnieniu zawodnikom zajęć zdalnych. Wcześniej robiliśmy to w różnych formach. Od poniedziałku już wszystkie treningi prowadzone są w jednym systemie, który pozwala na pełny kontakt między zawodnikami i trenerem. W taki sposób będziemy prowadzili zajęcia do momentu kiedy będzie można wrócić na boiska. Wtedy też mamy zaplanowane dodatkowe treningi uzupełniające. Nie chodzi tu tylko o odrobienie straconych zajęć, chodzi głównie o szybszy powrót do formy naszych chłopców – musimy być najlepsi!

Wiemy, że problemy dotyczą nie tylko nas. Mamy już kilka sygnałów od rodziców o sytuacji jaka ich dotknęła. Uważamy, że solidarność, której oczekujemy musi działać w obie strony. Dlatego też nikt kto znajdzie się w ciężkim położeniu nie zostanie pozostawiony bez naszej reakcji. Po zakończeniu całej sytuacji, kiedy będziemy już normalnie funkcjonować nastąpi weryfikacja. Z wszystkimi osobami, które będą miały zaległości w składkach będziemy rozmawiać. Jeżeli takie zaległości powstały w wyniku straty pracy czy zamknięcia firmy będziemy dokonywać pełnego bądź częściowego zwolnienia w zależności od potrzeb. Przewidujemy również możliwość rozłożenia wpłat w czasie. Musimy zrobić wszystko aby każdy chłopiec mógł trenować i realizować swoją pasję.

Na dzień dzisiejszy bardzo prosimy o dokonywanie wpłat składek zgodnie z normalnymi zasadami. Dziękujemy wszystkim tym, którzy sami się z nami kontaktowali z pytaniami o pomoc, dobrymi radami i tym, którzy pomagają bez pytania. Robimy wszystko aby móc pracować i przetrwać. Wygramy ten najcięższy mecz w historii naszego klubu!

Andrzej Trzeciakowski
Prezes Zarządu K.S. Delta Warszawa

 
Treningi (on-line) 05-04-2020

Sytuacja w jakiej znajdujemy się obecnie jest wyjątkowa. Nikt nie był w stanie przewidzieć, że dojdzie do czegoś takiego. Dlatego też nie ma na taką okoliczność z góry wypracowanych rozwiązań. Najpierw po zawieszeniu zajęć daliśmy chłopom kilka chwil spokoju. Następnie wszyscy  otrzymali pierwsze ćwiczenia, a trenerom pozostawiliśmy pewną dowolność ich nadzorowania. W ostatnim tygodniu jednak mocno zawęziliśmy te możliwości. Cały też czas przygotowywaliśmy rozwiązanie systemowe. Zakupiliśmy dostęp do specjalnej aplikacji umożliwiającej wszystkim trenerom pracę ze swoimi drużynami w sposób taki, aby widzieć każdego zawodnika. Ustalony został nowy grafik i już od jutra startujemy tylko w jednym systemie w określonych dniach i godzinach. Trenerzy będą bezpośrednio przekazywać rodzicom lub zawodnikom (w zależności od wieku) link do treningu oraz informację o jakiej godzinie będzie się odbywał. Wracamy zatem do pewnej normalności, do kontaktu w pełni personalnego i do pełnego nadzoru procesu szkolenia. Ten sposób zajęć będzie kontynuowany do czasu zakończenia kwarantanny.

 
Wywiad w Gazecie Wyborczej 04-04-2020

Po TOK FM i Prawdzie Futbolu teraz w Gazecie Wyborczej kolejny głos Prezesa Zarządu naszego klubu Andrzeja Trzeciakowskiego o problemach z jakimi się borykamy. O solidarności społecznej i o tym co nas może czekać kiedy o tym zapomnimy.

https://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,25844030,koronawirus-wyniszcza-futbol-mlodziezowy-setki-szkolek-na-krawedzi.html?fbclid=IwAR2H2lqVWxs2P_t0eqh7oBq0s-XN-ABkXAc_oJYjL-4BrvAnXwODBwvkAB4

<<< [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] >>>

 Sezon 2020/2021
 Sezon 2019/2020
 Sezon 2018/2019
 Sezon 2017/2018
 Sezon 2016/2017
 Sezon 2015/2016
 Sezon 2014/2015
 Sezon 2013/2014
 Sezon 2012/2013
 Sezon 2011/2012
 Sezon 2010/2011
 Sezon 2009/2010
 Sezon 2008/2009
 Sezon 2007/2008
 Sezon 2006/2007
 Sezon 2005/2006
Vipol Hattrick Akademia Piłki Nożnej
Towarzystwo Sportowe Falenica Select - players choice
Marcon KS Ursynów Warszawa
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy
[1]  [2]  [3]   >>>
1/2 Pucharu Polski 09-07-2020

Lechia Gdańsk uzupełniła stawkę finalistów piłkarskiego Pucharu Polski. Po dramatycznym meczu, zakończonym serią rzutów karnych "Biało-zieloni" pokonali Lecha Poznań i po raz kolejny meldują się w finale tych prestiżowych rozgrywek. Gospodarzem meczu finałowego będzie Arena Lublin.

Lech Poznań - Lechia Gdańsk 1:1 (3:4 k.)
Bramki: Ramirez (65) - Paixao (62) 

1/2 Pucharu Polski 08-07-2020

Cracovia Kraków wygrała z Legią Warszawa i jako pierwszy zespół melduje się w finale Pucharu Polski. Sukces jest tym bardziej znaczący, że "Pasy" dokonały tej rzeczy po raz pierwszy w swej ponad stuletniej historii. W finale zaplanowanym na 24 lipca Cracovia zmierzy się ze zwycięzcą dzisiejszego pojedynku Lech Poznań - Lechia Gdańsk. 

Cracovia Kraków - Legia Warszawa 3:0 (2:0)
Bramki: Wdowiak (5), (82), Helik (14)

34. kolejka Ekstraklasy 07-07-2020

W meczu kończącym trzydziestą czwartą kolejkę spotkań Wisła Płock pokonała Górnika Zabrze. "Nafciarze" dzięki tej wygranej zapewnili sobie utrzymanie kosztem Arki Gdynia. Zespół znad morza wraca na zaplecze Ekstraklasy po czterech sezonach.

Wisła Płock - Górnik Zabrze 1:0 (0:0)
Bramka: Adamczyk (68)
 

Zespół Pkt. Br. 
Grupa Mistrzowska
1. Legia Warszawa 65 67-33
2. Piast Gliwice 57 38-30
3. Lech Poznań  57 61-32
4. Śląsk Wrocław  53 47-40
5. Cracovia Kraków 52 47-35
6. Lechia Gdańsk 52 44-46
7. Jagiellonia Białystok 49 46-44
8. Pogoń Sczecin  47 32-36
Grupa Spadkowa
9. Raków Częstochowa 50 46-48
10. Górnik Zabrze 47 45-43
11. Zagłębie Lubin 47 56-51
12. Wisła Płock 45 40-51
13. Wisła Kraków 44 42-51
14. Arka Gdynia  34 34-53
15. Korona Kielce 31 25-44
16. ŁKS Łódź 21 28-61


1 - el. Ligi Mistrzów, 2-3 Liga Europy 14-16 spadek

34. kolejka Ekstraklasy 05-07-2020

ŁKS Łódź, Korona Kielce i Arka Gdynia to zespoły, które praktycznie pożegnały się z Ekstraklsą. Ligowy byt utrzymała Wisła Kraków. Nadal mistrzostwa nie może być pewna Legia Warszawa, która w prestiżowym meczu uległa Lechowi Poznań. Dzięki tej wygranej "Kolejorz" przesunął się na podium w ligowej tabeli. Sposób na dobrze ostatnio spisującą się defensywę Lechii Gdańsk znalazła Cracovia Kraków. 

ŁKS Łódź - Wisła Kraków 1:2 (1:1)
Bramki: Pirulo (7) - Turgeman (46), (53) k.

Korona Kielce - Arka Gdynia 1:1 (0:1)
Bramki: Tzimopoulos (82) - Nalepa (7)

Raków Częstochowa -  Zagłębie Lubin 1:2 (0:2)
Bramki: Tudor (69) - Guldan (10), Bohar (43)

Lech Poznań - Legia Warszawa 2:1 (2:0)
Bramki: Jóźwiak (24), Kamiński (29) - Lewczuk (71)

Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków 0:3 (0:0)
Bramki: Lopes (48), Spilak (70), Hanca (90+4) k.

Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 2:2 (2:0)
Bramki: Drygas (3), Frączczak (35) k. - Prikryl (82), Puljic (90+3) k.

Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1:0 (1:0)
Bramki: Parzyszek (35)

W poniedziałęk zagrają: 
Wisła Płock - Górnik Zabrze (18:00)

Finał Pucharu Niemiec 04-07-2020

Bayern Monachuim zdobywcą piłkarskiego Pucharu Niemiec. W finale bawarczycy pokonali Bayer Leverkusen a do zwycięstwa poprowadził ich Robert Lewandowski, który dwukrotnie pokonał bramkarza rywali. Tym samym Bayern Monachuim zdobył swój dwudziesty Puchar Niemiec w historii. 

Bayer Leverkusen - Bayern Monachium 2:4 (0:2)
Bramki: Bender (64), Havertz (90) k. - Alaba (16), Gnabry (24), Lewandowski (59), (89)

33. kolejka Ekstraklasy 30-06-2020

W meczu kończącym trzydziestą trzecią kolejkę spotkań Cracovia Kraków pokonała Pogoń Szczecin. "Pasy" mimo wciąż nieustabilizowanej formy mają realne szanse na grę w europejskich pucharach w przyszłym sezonie. Na czele klasyfikacji strzelców znajduje się snajper Lecha Poznań Christan Gytkjaer, który na swoim koncie na dwadzieścia jeden ligowych trafień i o sześć goli wyprzeda Jorge Felixa (Piast Gliwice).

Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin 2:1 (1:0)
Bramki: Zech (22) sam., van Amersfoort (77) - Nunes (91)
 

Zespół Pkt. Br. 
Grupa Mistrzowska
1. Legia Warszawa 65 66-31
2. Piast Gliwice 54 37-30
3. Lech Poznań  54 59-31
4. Śląsk Wrocław  53 47-39
5. Lechia Gdańsk 52 44-43
6. Cracovia Kraków 49 44-35
7. Jagiellonia Białystok 48 44-42
8. Pogoń Sczecin  46 30-34
Grupa Spadkowa
9. Raków Częstochowa 50 45-46
10. Górnik Zabrze 47 45-42
11. Zagłębie Lubin 44 54-50
12. Wisła Płock 42 39-51
13. Wisła Kraków 41 40-50
14. Arka Gdynia  33 33-52
15. Korona Kielce 30 24-43
16. ŁKS Łódź 21 27-59


1 - el. Ligi Mistrzów, 2-3 Liga Europy 14-16 spadek

33. kolejka Ekstraklasy 29-06-2020

Mimo trudnych warunków atmosferycznych kibice we Wrocławiu obejrzeli bardzo interesujące widowsko, w którym to Śląsk Wrocław podzielił się punktami z Lechem Poznań. Kolejne trzy punkty zainkasowała gdańska Lechia. O końcowym sukcesie zespołu znad morza zdecydowała znakomita druga połowa. Tym występem zespół Piotra Stokowca wysłał komunikat, że do ostatniej kolejki będzie się bił o europejskie puchary.

Śląsk Wrocław - Lech Poznań 2:2 (0:1)
Bramki:Puerto (76), Łabojko (85) - Gytkjaer (17), Moder (82) k.

Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 1:2 (1:0)
Bramki: Puljić (45) - Zwoliński (47), (74)

W poniedziałek zagrają:
Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin (18:00)

33. kolejka Ekstraklasy 28-06-2020

Ekstraklasa finiszuje a pewna utrzymania wydaje się być już Wisła Kraków. Na drugim biegunie walka o czołowe lokaty. Legia Warszawa podzieliła się punktami z Piastem Gliwice w meczu na szczycie tabeli. Gliwiczanie prowadzili jednak w końcówce meczu nie sprostali atakom gospodarzy, którzy doprowadzili do remisu. Pozostali kandydaci do występów w europejskich pucharach rozegrają swoje mecze w niedzielę.

Raków Częstochowa - Arka Gdynia 3:2 (2:0)
Bramki: Piątkowski (27), Schwarz (42), Kościelny (65) - Kun (57) sam., da Silva (82)

Zagłębie Lubin - Korona Kielce 2:1 (1:1)
Bramki: Baszkirow (21), (67) - Forsell (45)

Wisła Płock - ŁKS Łódź 2:0 (2:0)
Bramki: Sheridan (19), Tomasik (38)

Legia Warszawa - Piast Gliwice 1:1 (0:0)
Bramki: Rosołek (84) - Felix (59) k.

Górnik Zabrze - Wisła Kraków 0:1 (0:0)
Bramka: Turgeman (47)

W niedzielę zagrają:
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk (15:00)
Śląsk Wrocław - Lech Poznań (17:30)

32. kolejka Ekstraklasy 26-06-2020

Nie zwalnia tempa piłkarska Ekstraklasa. W tej kolejce bezbramkowe remisy odnotowały zespoły walczące o najwyższe lokaty w lidze. W dalszym ciągu swoisty "patent" na zespół Piasta Gliwice ma Lechia Gdańsk. Miłą niespodziankę sprawiła Arka Gdynia wygrywając swoje spotkanie z zawsze niewygodnym dla przeciwników Zagłębiem Lubin. Dzięki zwycięstwu w swoim pojedynku duży krok w kierunku utrzymania poczyniła Wisła Kraków.

Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 3:2 (2:1)
Bramki: Nalepa (20) k., Jankowski (42), (69) - Boałek (45), Drazić (66)

Korona Kielce - Raków Częstochowa 0:1 (0:1)
Bramki: Malinowski (5)

Wisła Kraków - Wisła Płock 1:0 (1:0)
Bramki: Błaszczykowski (20) k.

ŁKS Łódź - Górnik Zabrze 1:3 (0:1)
Bramki: Sobociński (85) - Stavros (44), Angulo (59) k., Giakoumakis (61)

Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 1:0 (0:0)
Bramka: Paixao (74) k.

Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 0:0

Lech Poznań - Pogoń Szczecin 0:0

Ślask Wrocław - Cracovia Kraków 3:2 (0:0)
Bramki: Płacheta (60), (79), Exposito (62) - Lopes (47), (90+3)
 

Zespół Pkt. Br. 
1. Legia Warszawa 64 65-30
2. Piast Gliwice 53 36-29
3. Lech Poznań  53 57-29
4. Śląsk Wrocław  52 45-37
5. Lechia Gdańsk 49 42-42
6. Jagiellonia Białystok 48 43-40
7. Cracovia Kraków 46 42-34
8. Pogoń Szczecin 46 29-32
9. Górnik Zabrze 47 45-41
10. Raków Częstochowa 47 42-44
11. Zagłębie Lubin  41 52-49
12. Wisła Płock  39 37-51
13. Wisła Kraków 38 39-50
14. Arka Gdynia  33 31-39
15. Korona Kielce 30 23-41
16. ŁKS Łódź 21 27-57


1 - el. Ligi Mistrzów, 2-3 Liga Europy 15-16 spadek


[1]  [2]  [3]   >>>
ZAPISY
Copyright © 2013 K.S. DELTA WARSZAWA