10-06-2007
o miejsce 1-2
Mazowsze Miętne - Wisła Płock 2:3
baraż o awans do II ligi MLTS
UKS "1" Węgrów - Znicz Pruszków 3:6
16-06-2007
o miejsce 1-2
Wisła Płock - Mazowsze Miętne 1:2
baraż o awans do II ligi MLTS
Znicz Pruszków - UKS "1" Węgrów 3:0 vo.
Podsumowanie:
Mistrz Mazowsza 2006/2007 - Wisła Płock
Drużyny w grupach z pozycji 1-6 awans do I ligi MLTS
Awans do II ligi MLTS - Znicz Pruszków
|
Mazowiecka Liga Trampkarzy |
|
Drużyna |
PKT |
M |
Z |
R |
P |
B |
R |
BIL |
|
1. |
SSM Wisła Płock |
67 |
26 |
22 |
1 |
3 |
130 |
: 32 |
98 |
|
2. |
K.S. Delta Warszawa |
65 |
26 |
21 |
2 |
3 |
114 |
: 35 |
79 |
|
3. |
MKP Pogoń Siedlce |
64 |
26 |
21 |
1 |
4 |
91 |
: 26 |
65 |
|
4. |
Polonia Warszawa |
51 |
26 |
15 |
6 |
5 |
77 |
: 39 |
38 |
|
5. |
GKP Targówek |
46 |
26 |
14 |
4 |
8 |
68 |
: 48 |
20 |
|
6. |
Świt Nowy Dwór Maz. |
41 |
26 |
13 |
2 |
11 |
69 |
: 50 |
19 |
|
7. |
Agrykola Warszawa |
41 |
26 |
12 |
5 |
9 |
55 |
: 51 |
4 |
|
8. |
KOSA Konstancin |
36 |
26 |
11 |
3 |
12 |
75 |
: 87 |
-12 |
|
9. |
UKS "1" Węgrów |
29 |
26 |
8 |
5 |
13 |
51 |
: 74 |
-23 |
|
10. |
Junak Warszawa |
25 |
26 |
8 |
1 |
17 |
51 |
: 85 |
-34 |
|
11. |
Tęcza 34 Płońsk |
25 |
26 |
7 |
4 |
15 |
50 |
: 121 |
-71 |
|
12. |
Legionovia Legionowo |
21 |
26 |
6 |
3 |
17 |
51 |
: 77 |
-26 |
|
13. |
Narew Ostrołęka |
14 |
26 |
3 |
5 |
18 |
34 |
: 100 |
-66 |
|
14. |
Ryś Laski |
0 |
26 |
0 |
0 |
26 |
10 |
: 101 |
-91 |
|
|
Piłkarz |
Bramki |
Asysty |
|
|
1. |
Baczyński Jan |
1 |
0 |
|
2. |
Derbin Bartłomiej |
10 |
18 |
|
3. |
Kamiński Patryk |
5 |
6 |
|
4. |
Kłocewiak Kamil |
1 |
0 |
|
5. |
Kobyłecki Sebastian |
5 |
4 |
|
6. |
Kociński Wojciech |
4 |
3 |
|
7. |
Kolasiński Marcin |
6 |
15 |
|
8. |
Kopciński Krzysztof |
8 |
18 |
|
9. |
Lewandowski Bartosz |
0 |
1 |
|
10. |
Łukasik Patryk |
4 |
2 |
|
11. |
Łysik Jakub |
5 |
4 |
|
12. |
Milewski Łukasz |
1 |
2 |
|
13. |
Radgowski Patryk |
0 |
3 |
|
14. |
Sowa Mateusz |
1 |
1 |
|
15. |
Szczepanik Michał |
2 |
0 |
|
16. |
Sztymelski Bartosz |
4 |
1 |
|
17. |
Szulc Marcin |
4 |
3 |
|
18. |
Świadek Jakub |
0 |
1 |
|
19. |
Święszkowski Łukasz |
0 |
1 |
|
20. |
Talaga Wojciech |
2 |
0 |
|
21. |
Tietz Mateusz |
22 |
5 |
|
22. |
Trzeciakowski Krzysztof |
15 |
10 |
|
23. |
Wyleżyński Filip |
9 |
1 |
|
Kolejka I |
24-08-2006 (18.00) |
Agrykola Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa |
2 |
: 5 |
(0:1) |
|
|
Polonia Warszawa |
- SSM Wisła Płock |
1 |
: 1 |
|
|
|
Junak Warszawa |
- Narew Ostrołęka |
4 |
: 1 |
|
|
|
MKP Pogoń Siedlce |
- Legionovia Legionowo |
3 |
: 1 |
|
|
|
Świt Nowy Dwór Maz. |
- KOSA Konstancin |
7 |
: 2 |
|
|
|
GKP Targówek |
- Tęcza 34 Płońsk |
3 |
: 2 |
|
|
|
Ryś Laski |
- UKS "1" Węgrów |
2 |
: 3 |
|
|
|
|
Kolejka II |
27-08-2006 (11.00) |
SSM Wisła Płock |
- K.S. Delta Warszawa |
2 |
: 4 |
(1:2) |
|
|
UKS "1" Węgrów |
- Agrykola Warszawa |
1 |
: 4 |
|
|
|
Tęcza 34 Płońsk |
- Ryś Laski |
5 |
: 0 |
|
|
|
KOSA Konstancin |
- GKP Targówek |
2 |
: 2 |
|
|
|
Legionovia Legionowo |
- Świt Nowy Dwór Maz. |
2 |
: 0 |
|
|
|
Narew Ostrołęka |
- MKP Pogoń Siedlce |
1 |
: 2 |
|
|
|
Polonia Warszawa |
- Junak Warszawa |
5 |
: 1 |
|
|
|
|
Kolejka III |
30-08-2006 (15.00) |
K.S. Delta Warszawa |
- UKS "1" Węgrów |
8 |
: 0 |
(5:0) |
|
|
Junak Warszawa |
- SSM Wisła Płock |
1 |
: 2 |
|
|
|
MKP Pogoń Siedlce |
- Polonia Warszawa |
3 |
: 0 |
|
|
|
Świt Nowy Dwór Maz. |
- Narew Ostrołęka |
6 |
: 0 |
|
|
|
GKP Targówek |
- Legionovia Legionowo |
3 |
: 2 |
|
|
|
Ryś Laski |
- KOSA Konstancin |
2 |
: 3 |
|
|
|
Agrykola Warszawa |
- Tęcza 34 Płońsk |
4 |
: 4 |
|
|
|
|
Kolejka IV |
03-09-2006 (16.00) |
Tęcza 34 Płońsk |
- K.S. Delta Warszawa |
1 |
: 4 |
(1:2) |
|
|
SSM Wisła Płock |
- UKS "1" Węgrów |
6 |
: 1 |
|
|
|
KOSA Konstancin |
- Agrykola Warszawa |
0 |
: 1 |
|
|
|
Legionovia Legionowo |
- Ryś Laski |
5 |
: 0 |
|
|
|
Narew Ostrołęka |
- GKP Targówek |
1 |
: 1 |
|
|
|
Polonia Warszawa |
- Świt Nowy Dwór Maz. |
0 |
: 5 |
|
|
|
Junak Warszawa |
- MKP Pogoń Siedlce |
0 |
: 7 |
|
|
|
|
Kolejka V |
10-09-2006 (17.00) |
K.S. Delta Warszawa |
- KOSA Konstancin |
4 |
: 1 |
(3:0) |
|
|
MKP Pogoń Siedlce |
- SSM Wisła Płock |
7 |
: 2 |
|
|
|
Świt Nowy Dwór Maz. |
- Junak Warszawa |
5 |
: 0 |
|
|
|
GKP Targówek |
- Polonia Warszawa |
2 |
: 3 |
|
|
|
Ryś Laski |
- Narew Ostrołęka |
2 |
: 3 |
|
|
|
Agrykola Warszawa |
- Legionovia Legionowo |
3 |
: 1 |
|
|
|
UKS "1" Węgrów |
- Tęcza 34 Płońsk |
3 |
: 3 |
|
|
|
|
Kolejka VI |
16-09-2006 (13.00) |
Legionovia Legionowo |
- K.S. Delta Warszawa |
3 |
: 3 |
(2:2) |
|
|
SSM Wisła Płock |
- Tęcza 34 Płońsk |
12 |
: 1 |
|
|
|
KOSA Konstancin |
- UKS "1" Węgrów |
4 |
: 4 |
|
|
|
Narew Ostrołęka |
- Agrykola Warszawa |
2 |
: 4 |
|
|
|
Polonia Warszawa |
- Ryś Laski |
3 |
: 0 |
|
vo. |
|
Junak Warszawa |
- GKP Targówek |
3 |
: 4 |
|
|
|
MKP Pogoń Siedlce |
- Świt Nowy Dwór Maz. |
3 |
: 1 |
|
|
|
|
Kolejka VII |
24-09-2006 (16.00) |
K.S. Delta Warszawa |
- Narew Ostrołęka |
12 |
: 1 |
(4:1) |
|
|
Świt Nowy Dwór Maz. |
- SSM Wisła Płock |
0 |
: 3 |
|
|
|
GKP Targówek |
- MKP Pogoń Siedlce |
1 |
: 2 |
|
|
|
Ryś Laski |
- Junak Warszawa |
1 |
: 3 |
|
|
|
Agrykola Warszawa |
- Polonia Warszawa |
0 |
: 2 |
|
|
|
UKS "1" Węgrów |
- Legionovia Legionowo |
6 |
: 3 |
|
|
|
Tęcza 34 Płońsk |
- KOSA Konstancin |
0 |
: 5 |
|
|
|
|
Kolejka VIII |
30-09-2006 (14.00) |
Polonia Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa |
1 |
: 1 |
(0:0) |
|
|
SSM Wisła Płock |
- KOSA Konstancin |
7 |
: 1 |
|
|
|
Legionovia Legionowo |
- Tęcza 34 Płońsk |
9 |
: 0 |
|
|
|
Narew Ostrołęka |
- UKS "1" Węgrów |
2 |
: 2 |
|
|
|
Junak Warszawa |
- Agrykola Warszawa |
1 |
: 3 |
|
|
|
MKP Pogoń Siedlce |
- Ryś Laski |
3 |
: 0 |
|
vo. |
|
Świt Nowy Dwór Maz. |
- GKP Targówek |
2 |
: 0 |
|
|
|
|
Kolejka IX |
08-10-2006 (15.00) |
K.S. Delta Warszawa |
- Junak Warszawa |
8 |
: 0 |
(4:0) |
|
|
GKP Targówek |
- SSM Wisła Płock |
4 |
: 3 |
|
|
|
Ryś Laski |
- Świt Nowy Dwór Maz. |
0 |
: 4 |
|
|
|
Agrykola Warszawa |
- MKP Pogoń Siedlce |
1 |
: 1 |
|
|
|
UKS "1" Węgrów |
- Polonia Warszawa |
2 |
: 2 |
|
|
|
Tęcza 34 Płońsk |
- Narew Ostrołęka |
5 |
: 2 |
|
|
|
KOSA Konstancin |
- Legionovia Legionowo |
1 |
: 0 |
|
|
|
|
Kolejka X |
15-10-2006 (11.00) |
MKP Pogoń Siedlce |
- K.S. Delta Warszawa |
1 |
: 2 |
(1:2) |
|
|
SSM Wisła Płock |
- Legionovia Legionowo |
6 |
: 0 |
|
|
|
Narew Ostrołęka |
- KOSA Konstancin |
2 |
: 5 |
|
|
|
Polonia Warszawa |
- Tęcza 34 Płońsk |
7 |
: 0 |
|
|
|
Junak Warszawa |
- UKS "1" Węgrów |
3 |
: 4 |
|
|
|
Świt Nowy Dwór Maz. |
- Agrykola Warszawa |
0 |
: 1 |
|
|
|
GKP Targówek |
- Ryś Laski |
8 |
: 2 |
|
|
|
|
Kolejka XI |
22-10-2006 (15.00) |
K.S. Delta Warszawa |
- Świt Nowy Dwór Maz. |
3 |
: 2 |
(0:0) |
|
|
Ryś Laski |
- SSM Wisła Płock |
1 |
: 6 |
|
|
|
Agrykola Warszawa |
- GKP Targówek |
4 |
: 1 |
|
|
|
UKS "1" Węgrów |
- MKP Pogoń Siedlce |
1 |
: 0 |
|
|
|
Tęcza 34 Płońsk |
- Junak Warszawa |
0 |
: 4 |
|
|
|
KOSA Konstancin |
- Polonia Warszawa |
2 |
: 6 |
|
|
|
Legionovia Legionowo |
- Narew Ostrołęka |
4 |
: 1 |
|
|
|
|
Kolejka XII |
28-10-2006 (11.00) |
GKP Targówek |
- K.S. Delta Warszawa |
2 |
: 1 |
(2:1) |
|
|
SSM Wisła Płock |
- Narew Ostrołęka |
2 |
: 1 |
|
|
|
Polonia Warszawa |
- Legionovia Legionowo |
7 |
: 2 |
|
|
|
Junak Warszawa |
- KOSA Konstancin |
2 |
: 7 |
|
|
|
MKP Pogoń Siedlce |
- Tęcza 34 Płońsk |
10 |
: 3 |
|
|
|
Świt Nowy Dwór Maz. |
- UKS "1" Węgrów |
3 |
: 0 |
|
|
|
Ryś Laski |
- Agrykola Warszawa |
0 |
: 5 |
|
|
|
|
Kolejka XIII |
04-11-2006 (14.00) |
K.S. Delta Warszawa |
- Ryś Laski |
11 |
: 0 |
(5:0) |
|
|
Agrykola Warszawa |
- SSM Wisła Płock |
1 |
: 2 |
|
|
|
UKS "1" Węgrów |
- GKP Targówek |
0 |
: 3 |
|
|
|
Tęcza 34 Płońsk |
- Świt Nowy Dwór Maz. |
2 |
: 7 |
|
|
|
KOSA Konstancin |
- MKP Pogoń Siedlce |
1 |
: 8 |
|
|
|
Legionovia Legionowo |
- Junak Warszawa |
5 |
: 2 |
|
|
|
Narew Ostrołęka |
- Polonia Warszawa |
0 |
: 4 |
|
|
|
|
Kolejka XIV |
25-03-2007 (15.00) |
K.S. Delta Warszawa |
- Agrykola Warszawa |
6 |
: 3 |
(4:1) |
|
|
SSM Wisła Płock |
- Polonia Warszawa |
4 |
: 2 |
|
|
|
Narew Ostrołęka |
- Junak Warszawa |
2 |
: 0 |
|
|
|
Legionovia Legionowo |
- MKP Pogoń Siedlce |
1 |
: 7 |
|
|
|
KOSA Konstancin |
- Świt Nowy Dwór Maz. |
4 |
: 2 |
|
|
|
Tęcza 34 Płońsk |
- GKP Targówek |
2 |
: 1 |
|
|
|
UKS "1" Węgrów |
- Ryś Laski |
3 |
: 0 |
|
vo. |
|
|
Kolejka XV |
11-04-2007 (16.00) |
K.S. Delta Warszawa |
- SSM Wisła Płock |
2 |
: 4 |
(1:2) |
|
|
Agrykola Warszawa |
- UKS "1" Węgrów |
0 |
: 6 |
|
|
|
Ryś Laski |
- Tęcza 34 Płońsk |
0 |
: 3 |
|
vo. |
|
GKP Targówek |
- KOSA Konstancin |
6 |
: 3 |
|
|
|
Świt Nowy Dwór Maz. |
- Legionovia Legionowo |
3 |
: 1 |
|
|
|
MKP Pogoń Siedlce |
- Narew Ostrołęka |
2 |
: 0 |
|
|
|
Junak Warszawa |
- Polonia Warszawa |
1 |
: 5 |
|
|
|
|
Kolejka XVI |
06-04-2007 (11.00) |
UKS "1" Węgrów |
- K.S. Delta Warszawa |
1 |
: 2 |
(0:0) |
|
|
SSM Wisła Płock |
- Junak Warszawa |
8 |
: 1 |
|
|
|
Polonia Warszawa |
- MKP Pogoń Siedlce |
1 |
: 5 |
|
|
|
Narew Ostrołęka |
- Świt Nowy Dwór Maz. |
1 |
: 3 |
|
|
|
Legionovia Legionowo |
- GKP Targówek |
0 |
: 1 |
|
|
|
KOSA Konstancin |
- Ryś Laski |
3 |
: 0 |
|
vo. |
|
Tęcza 34 Płońsk |
- Agrykola Warszawa |
0 |
: 3 |
|
|
|
|
Kolejka XVII |
14-04-2007 (10.00) |
K.S. Delta Warszawa |
- Tęcza 34 Płońsk |
14 |
: 0 |
(8:0) |
|
|
UKS "1" Węgrów |
- SSM Wisła Płock |
0 |
: 7 |
|
|
|
Agrykola Warszawa |
- KOSA Konstancin |
1 |
: 2 |
|
|
|
Ryś Laski |
- Legionovia Legionowo |
0 |
: 3 |
|
vo. |
|
GKP Targówek |
- Narew Ostrołęka |
7 |
: 1 |
|
|
|
Świt Nowy Dwór Maz. |
- Polonia Warszawa |
0 |
: 2 |
|
|
|
MKP Pogoń Siedlce |
- Junak Warszawa |
0 |
: 1 |
|
|
|
|
Kolejka XVIII |
18-04-2007 (17.30) |
KOSA Konstancin |
- K.S. Delta Warszawa |
2 |
: 3 |
(2:1) |
|
|
SSM Wisła Płock |
- MKP Pogoń Siedlce |
3 |
: 1 |
|
|
|
Junak Warszawa |
- Świt Nowy Dwór Maz. |
1 |
: 2 |
|
|
|
Polonia Warszawa |
- GKP Targówek |
1 |
: 1 |
|
|
|
Narew Ostrołęka |
- Ryś Laski |
3 |
: 0 |
|
vo. |
|
Legionovia Legionowo |
- Agrykola Warszawa |
0 |
: 2 |
|
|
|
Tęcza 34 Płońsk |
- UKS "1" Węgrów |
2 |
: 1 |
|
|
|
|
Kolejka XIX |
22-04-2007 (16.30) |
K.S. Delta Warszawa |
- Legionovia Legionowo |
4 |
: 2 |
(2:0) |
|
|
Tęcza 34 Płońsk |
- SSM Wisła Płock |
0 |
: 4 |
|
|
|
UKS "1" Węgrów |
- KOSA Konstancin |
1 |
: 2 |
|
|
|
Agrykola Warszawa |
- Narew Ostrołęka |
2 |
: 2 |
|
|
|
Ryś Laski |
- Polonia Warszawa |
0 |
: 3 |
|
vo. |
|
GKP Targówek |
- Junak Warszawa |
5 |
: 2 |
|
|
|
Świt Nowy Dwór Maz. |
- MKP Pogoń Siedlce |
0 |
: 2 |
|
|
|
|
Kolejka XX |
28-04-2007 (11.00) |
Narew Ostrołęka |
- K.S. Delta Warszawa |
1 |
: 4 |
(1:3) |
|
|
SSM Wisła Płock |
- Świt Nowy Dwór Maz. |
8 |
: 1 |
|
|
|
MKP Pogoń Siedlce |
- GKP Targówek |
3 |
: 1 |
|
|
|
Junak Warszawa |
- Ryś Laski |
3 |
: 0 |
|
vo. |
|
Polonia Warszawa |
- Agrykola Warszawa |
3 |
: 3 |
|
|
|
Legionovia Legionowo |
- UKS "1" Węgrów |
1 |
: 4 |
|
|
|
KOSA Konstancin |
- Tęcza 34 Płońsk |
2 |
: 5 |
|
|
|
|
Kolejka XXI |
02-05-2007 (13.00) |
K.S. Delta Warszawa |
- Polonia Warszawa |
2 |
: 1 |
(0:0) |
|
|
KOSA Konstancin |
- SSM Wisła Płock |
1 |
: 9 |
|
|
|
Tęcza 34 Płońsk |
- Legionovia Legionowo |
2 |
: 1 |
|
|
|
UKS "1" Węgrów |
- Narew Ostrołęka |
4 |
: 2 |
|
|
|
Agrykola Warszawa |
- Junak Warszawa |
1 |
: 1 |
|
|
|
Ryś Laski |
- MKP Pogoń Siedlce |
0 |
: 3 |
|
vo. |
|
GKP Targówek |
- Świt Nowy Dwór Maz. |
2 |
: 2 |
|
|
|
|
Kolejka XXII |
05-05-2007 (10.00) |
Junak Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa |
0 |
: 2 |
(0:0) |
|
|
SSM Wisła Płock |
- GKP Targówek |
4 |
: 0 |
|
|
|
Świt Nowy Dwór Maz. |
- Ryś Laski |
3 |
: 0 |
|
vo. |
|
MKP Pogoń Siedlce |
- Agrykola Warszawa |
2 |
: 0 |
|
|
|
Polonia Warszawa |
- UKS "1" Węgrów |
1 |
: 1 |
|
|
|
Narew Ostrołęka |
- Tęcza 34 Płońsk |
1 |
: 1 |
|
|
|
Legionovia Legionowo |
- KOSA Konstancin |
1 |
: 1 |
|
|
|
|
Kolejka XXIII |
13-05-2007 (17.00) |
K.S. Delta Warszawa |
- MKP Pogoń Siedlce |
2 |
: 4 |
(1:1) |
|
|
Legionovia Legionowo |
- SSM Wisła Płock |
0 |
: 9 |
|
|
|
KOSA Konstancin |
- Narew Ostrołęka |
13 |
: 1 |
|
|
|
Tęcza 34 Płońsk |
- Polonia Warszawa |
0 |
: 5 |
|
|
|
UKS "1" Węgrów |
- Junak Warszawa |
1 |
: 2 |
|
|
|
Agrykola Warszawa |
- Świt Nowy Dwór Maz. |
4 |
: 1 |
|
|
|
Ryś Laski |
- GKP Targówek |
0 |
: 3 |
|
vo. |
|
|
Kolejka XXIV |
19-05-2007 (11.00) |
Świt Nowy Dwór Maz. |
- K.S. Delta Warszawa |
1 |
: 2 |
(1:1) |
|
|
SSM Wisła Płock |
- Ryś Laski |
3 |
: 0 |
|
vo. |
|
GKP Targówek |
- Agrykola Warszawa |
1 |
: 0 |
|
|
|
MKP Pogoń Siedlce |
- UKS "1" Węgrów |
3 |
: 0 |
|
|
|
Junak Warszawa |
- Tęcza 34 Płońsk |
7 |
: 1 |
|
|
|
Polonia Warszawa |
- KOSA Konstancin |
7 |
: 2 |
|
|
|
Narew Ostrołęka |
- Legionovia Legionowo |
2 |
: 2 |
|
|
|
|
Kolejka XXV |
27-05-2007 (17.00) |
K.S. Delta Warszawa |
- GKP Targówek |
2 |
: 0 |
(0:0) |
|
|
Narew Ostrołęka |
- SSM Wisła Płock |
1 |
: 6 |
|
|
|
Legionovia Legionowo |
- Polonia Warszawa |
1 |
: 2 |
|
|
|
Junak Warszawa |
- KOSA Konstancin |
3 |
: 5 |
|
|
|
Tęcza 34 Płońsk |
- MKP Pogoń Siedlce |
2 |
: 6 |
|
|
|
UKS "1" Węgrów |
- Świt Nowy Dwór Maz. |
1 |
: 3 |
|
|
|
Agrykola Warszawa |
- Ryś Laski |
3 |
: 0 |
|
vo. |
|
|
Kolejka XXVI |
03-06-2007 (10.00) |
Ryś Laski |
- K.S. Delta Warszawa |
0 |
: 3 |
|
vo. |
|
SSM Wisła Płock |
- Agrykola Warszawa |
7 |
: 0 |
|
|
|
GKP Targówek |
- UKS "1" Węgrów |
6 |
: 1 |
|
|
|
Świt Nowy Dwór Maz. |
- Tęcza 34 Płońsk |
6 |
: 6 |
|
|
|
MKP Pogoń Siedlce |
- KOSA Konstancin |
3 |
: 1 |
|
|
|
Junak Warszawa |
- Legionovia Legionowo |
5 |
: 1 |
|
|
|
Polonia Warszawa |
- Narew Ostrołęka |
3 |
: 0 |
|
vo. |
|
|
|
Romańczuk Jacek
Trener |
| |
|
|
Baczyński Jan |
12
|
|
|
|
Derbin Bartłomiej |
11
|
|
|
|
Kobyłecki Sebastian |
10
|
|
|
|
Kociński Wojciech |
17
|
|
|
|
Kolasiński Marcin |
14
|
|
|
|
Kopciński Krzysztof |
9
|
|
|
|
Łysik Jakub |
16
|
|
|
|
Milewski Łukasz |
15
|
|
|
|
Radgowski Patryk |
8
|
|
|
|
Sokołowski Damian |
22
|
|
|
|
Sowa Mateusz |
4
|
|
|
|
Sztymelski Bartosz |
13
|
|
|
|
Szulc Marcin |
2
|
|
|
|
Szykut Paweł |
21
|
|
|
|
Świadek Jakub |
3
|
|
|
|
Święszkowski Łukasz |
20
|
|
|
|
Trzeciakowski Krzysztof |
7
|
|
|
|
Wyleżyński Filip |
19
|
|
|
|
Zgódka Sebastian |
1
|
| |
|
|
Kuźnia talentów ! |
09-07-2006 |
Tytuł może jeszcze trochę na wyrost, ale talenty zaczynają się pojawiać. Każdy z naszych trenerów powie, że w jego drużynie znajduje się kilku perspektywicznych zawodników. W tym celu przecież pracujemy, aby wychować „piłkarzy”. Wkładamy ogrom pracy, zajęcia specjalistyczne, obozy czy testy mają temu służyć. Coraz lepsza praca z chłopcami i gra stojąca na coraz wyższym poziomie przyciąga do naszej Młodzieżowej Akademii Piłkarskiej kolejnych zdolnych i perspektywicznych młodych zawodników. To jeszcze bardziej urealnia nasze plany i oczekiwania. W reprezentacjach Mazowsza prowadzonych przez MZPN w minionym sezonie przewinęło się kilku naszych chłopców. Obecnie, z czego jesteśmy bardzo dumni wychowanek trenera Jacka Romańczuka z rocznika 1992 - Mateusz Tietz powrócił z finałów Pucharu „W.Kuchara”. Mamy nadzieję, że kolejny sezon zaowocuje powołaniami dla kolejnych naszych podopiecznych, a w dalszej perspektywie zobaczymy już naszych wychowanków w barwach zawodowych klubów piłkarskich. Tego naszym chłopcom serdecznie życzymy ! |
|