SEKCJA TENISA ZIEMNEGO | PRZYSTANEK CAFE | CENTRUM WARSZAWA   Sezon 2017/2018
Sezon 2016/2017
Sezon 2015/2016
Sezon 2014/2015
 
Vipol Hattrick Akademia Piłki Nożnej
Towarzystwo Sportowe Falenica Select - players choice
Marcon KS Ursynów Warszawa
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy
Skonieczny Krzysztof

Skonieczny
Krzysztof

Trener

Błachnio Filip
blank
Błachnio
Filip
Ciemior Mateusz
blank
Ciemior
Mateusz
Ochal Aleksander
blank
Ochal
Aleksander
Przybylski Jeremi
blank
Przybylski
Jeremi
Sadowski Antoni
blank
Sadowski
Antoni
Szpręgiel Jan
blank
Szpręgiel
Jan
Van-Der-Stam Maksymilian
blank
Van-Der-Stam
Maksymilian
Zieniewski Tomasz
blank
Zieniewski
Tomasz
 
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]   >>>
 
Zmiana organizacyjna zespołu 31-03-2018

Z dniem dzisiejszym drużyna kończy swoją historię jako zespół 2008 PP, wszyscy chłopcy są będą dalej kontynuować swoją piłkarską przygodę w zespole 2007 PP. Dzięki tej zmianie podniesie się poziom rywalizacji, co niebawem wszyscy zobaczą.

 
Sparing z AP 11 Legionowia 24-03-2018

W sobotni poranek rozegraliśmy pierwszy w tym sezonie mecz sparingowy na świeżym powietrzu z drużyną  AP 11 Legionowo. Od samego początku dobrze realizowaliśmy założenia, które ustaliliśmy w szatni na odprawie przedmeczowej. Podeszliśmy wysokim pressingiem pod przeciwnika,  stwarzaliśmy dużo sytuacji bramkowych, ale wynik udało nam się otworzyć dopiero pod koniec I kwarty.  Przeciwnik umiejętnie blokował dostępu do bramki, a nam brakowało skuteczności. Na przerwę po pierwszej połowie schodziliśmy z dwubramkową przewagą. W drugiej części spotkania pozwoliliśmy przeciwnikowi podejść bliżej naszej bramki i próbowaliśmy rozgrywać piłkę między formacjami, wymieniając dużą ilość podań. Oczywiście nie uniknęliśmy błędów, po których straciliśmy bramki, ale również mieliśmy wiele okazji do kontrataków. Mecz zakończył się naszym zwycięstwem, jednak nie wynik był najważniejszy lecz to, że chłopcy dobrze realizowali wskazówki trenera,  każdy z nich wykonał dobrą pracę. Cieszę się, że dzisiaj próbowaliśmy grać zespołowo i wszyscy schodziliśmy z boiska zadowoleni i uśmiechnięci. KS

K.S. Delta Warszawa - AP 11 Legionowo 10:4 (3:1)

Bramki: Zieniewski T. - Ochal A., Ochal A. - Szpręgiel J., Szpręgiel J., Szpręgiel J. - Bednarczuk I., Thompson.K - Zieniewski T., Thompson K - Bednarczuk I., Thompson K. - Zieniewski T., Thopmson K., - Bednarczuk I., Szpręgiel J. - Thompson K., Thompson K.

Skład: Górniak K., Bednarczuk I., Łysiak I., Thompson K., Ochal A., Zieniewski T., Szpręgiel J., Van-Der-Stam M.

 
Zmiana miejsca piątkowego treningu! 23-03-2018

Przypominamy, że w dniu dzisiejszym (23-03-2018) wyjątkowo trening odbędzie się w innym miejscu. Zapraszamy na Al. Stanów Zjednoczonych 24. Godzina zajęć pozostaje bez zmian.

 
Powołania 2008 Praga Południe 20-03-2018
2008 Praga Południe
Sparing z: AP 11 Legionowo
24-03-2018 (sobota) 10.00, Warszawa, ul. Syta 123
Zbiórka 9.30, Warszawa, ul. Syta 123, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)

Zawodnicy: Bednarczuk Igor, Ciemior Mateusz, Górniak Kacper, Łysiak Ignacy, Ochal Aleksander, Przybylski Jeremi, Sadowski Antoni, Szpręgiel Jan, Thompson Krzysztof, Van-Der-Stam Maksymilian, Zieniewski Tomasz

Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie  KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kapieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia).
 
1% - prośba o darowizny 05-03-2018

Początek każdego nowego roku to okres składania deklaracji PIT za rok ubiegły. Zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich związanych z naszym klubem aby wypełniając swoje deklaracje pamiętali aby przeznaczyć 1% z podatku na naszych chłopców.  

Forma 1% darowizn jest bardzo prosta i nie wiążąca się w żaden sposób z jakimkolwiek kosztem czy ryzykiem dla darczyńcy. Wystarczy na deklaracji podatkowej w odpowiedniej rubryce zaznaczyć chęć przeznaczenia 1% ze swoich podatków na organizację OPP i podać jej numer KRS. W takiej sytuacji 1% podatków zamiast do Urzędu Skarbowego wpłynie do danej organizacji. Dokonując takiej czynności jesteśmy anonimowi, nikt postronny nie może dowiedzieć się jakie płacimy podatki ani kto przekazał środki. Darowizny może dokonać osoba prywatna i każda firma.

Mamy nadzieję, że widząc w jaki sposób pracujemy i co robimy nie będziecie się Państwo wahać. Mamy nadzieję, że nasz numer KRS 0000111565 będzie na Państwa deklaracjach.

Z góry dziękujemy wszystkim za pomoc okazaną naszym chłopcom. Każda złotówka przekazana naszemu klubowi pójdzie na pokrycie kosztów wynajmu hal w listopadzie i grudniu 2018, czyli okresie dla nas najtrudniejszym finansowo.

Dotychczasowe darowizny 1%:
za rok 2016 otrzymaliśmy 10.794,60
za rok 2015 otrzymaliśmy   6.592,80
za rok 2014 otrzymaliśmy   5.100,40
za rok 2013 otrzymaliśmy   5.299,60
za rok 2012 otrzymaliśmy   3.439,80

 
153 turniej Delta Cup 03-03-2018

Kolejny turniej Delta Cup za nami. Występowaliśmy dzisiaj jako III klubowa drużyna. Nasi zawodnicy zaprezentowali się dzielnie, wykazując chęci oraz zaangażowanie do gry. Turniej przebiegał w atmosferze ducha rywalizacji sportowej na wysokim poziomie. Występ naszych zawodników to, zarówno wygrane i przegrane mecze, jak też strzelone i stracone bramki. Najwięcej emocji dostarczyły nam rzuty karne z TS Falenica, które wykonaliśmy bezbłędnie. Zdobyliśmy wiele cennych doświadczeń, które przydadzą się w przyszłości. Biorąc pod uwagę, że dla części chłopców był to pierwszy udział w tego typu rozgrywkach, więc samo przybycie wiązało się z wielkimi emocjami. Dziękuję zawodnikom za udział i podjęcie tego wymagającego wyzwania. Przed nami jeszcze sporo pracy byśmy mogli w przyszłości sięgnąć po owoce. Do zobaczenia na treningach. Więcej informacji o imprezie wraz z wynikami w zakładce „Delta Cup”. PH

Skład: Preda R., Woelke S., Latała W., Szczypkowski W., Haouem A., Jakubowski B., Łysiak I., Przybylski J., Szpręgiel J.

Bramki: Szpręgiel J. x2

 
Powołania 2008 Górny Mokotów 02-03-2018
2008 Górny Mokotów
Turniej: Delta Cup
03-03-2018 (sobota) 10.15, Warszawianka dolna, Warszawa ul. Piaseczyńska 71
Zbiórka 9.15, Warszawianka dolna, Warszawa ul. Piaseczyńska 71, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)

Zawodnicy: Dąbrowski Mikołaj, Haouem Aleksander, Jakubowski Borys, Latała Wiktor, Łysiak Ignacy, Przybylski Jeremi, Radu Preda, Szczypkowski Wojciech, Szpręgiel Jan, Woelke Stanisław

Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie  KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kapieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia).
 
Okiem trenera Krzysztofa Skoniecznego 01-03-2018

Kolejny miesiąc nowego roku minął bardzo szybko. Niestety liczne choroby wykluczyły sporo z nas z treningów. W lutym część chłopców wzięła udział w turnieju klubowym Delta Cup. Był to dla nich kolejny sprawdzian swoich umiejętności, oraz zebranie nowych doświadczeń. Najważniejsze dla mnie jest to, że chłopcy chcą się uczyć, trenować, a przy wykonywaniu ćwiczeń w pełni się angażują. Wszystko to aby spełnić swoje sportowe marzenia. Uśmiech na twarzach i zadowolenie towarzyszy im po treningach. Byle tak dalej. Do zobaczenia na treningach w marcu. KS

 
Podeszwa-wewnętrzna L/P do środka - 03-2018 01-03-2018

Początek miesiąca przynosi nam kolejną propozycję ćwiczenia technicznego, które chłopcy mogą wykonywać w domu. Marzec stoi pod znakiem doskonalenia ćwiczenia "Podeszwa-wewnętrzna L/P do środka", które pojawi się również na treningach. Jednocześnie, jak zawsze przypominamy o pracy własnej, która jest bardzo ważna w szkoleniu młodego piłkarza. Oczywiście wszystkie dotychczasowe ćwiczenia znajdują się w zakładce "Ćwiczenia" oraz na naszym kanale na YouTube (DeltaWarszawaTV). Pamiętajmy o poprawnym wykonywaniu zadania, a w razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o zwracanie się po pomoc do trenerów!! Powodzenia!!
 

 
1% - prośba o darowizny 22-02-2018

Jak zawsze początek każdego nowego roku to okres składania deklaracji PIT za rok ubiegły. Zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich związanych z naszym klubem aby wypełniając swoje deklaracje pamiętali aby przeznaczyć 1% z podatku na naszych chłopców.

Mamy nadzieję, że widząc w jaki sposób pracujemy i co robimy nie będziecie się Państwo wahać. Mamy nadzieję, że nasz numer KRS 0000111565 będzie na Państwa deklaracjach.


[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]   >>>
ZAPISY
Copyright © 2013 K.S. DELTA WARSZAWA