SEKCJA TENISA ZIEMNEGO | PRZYSTANEK CAFE | CENTRUM WARSZAWA   Sezon 2017/2018
Sezon 2016/2017
Sezon 2015/2016
Sezon 2014/2015
Sezon 2013/2014
 
Vipol Hattrick Akademia Piłki Nożnej
Towarzystwo Sportowe Falenica Select - players choice
Marcon KS Ursynów Warszawa
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy
Dłutowski Norbert

Dłutowski
Norbert

Trener

Gruchalski Hubert
blank
Gruchalski
Hubert
Jeżak-Jawornik Antoni
blank
Jeżak-Jawornik
Antoni
Klukowski Mateusz
blank
Klukowski
Mateusz
Krasuski Jakub
blank
Krasuski
Jakub
Łotyszonok Maciej
blank
Łotyszonok
Maciej
Małaczek Filip
blank
Małaczek
Filip
Matwiejczuk Arkadiusz
blank
Matwiejczuk
Arkadiusz
Pazio Dominik
blank
Pazio
Dominik
Przybył Stanisław
blank
Przybył
Stanisław
Sieradzan Jacek
blank
Sieradzan
Jacek
Sonnenfeld Antoni
blank
Sonnenfeld
Antoni
 
 
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]   >>>
 
Zmiana organizacyjna zespołu 31-03-2018

Z dniem dzisiejszym drużyna kończy swoją historię jako zespół 2006 PP, wszyscy chłopcy są z rocznika 2007 i naturalną koleją losu przechodzą do 2007 PP gdzie dalej będą kontynuować swoją piłkarską przygodę.

 
Powołania 2006 Praga Południe 22-03-2018
2006 Praga Południe
Sparing z: Gra wewnętrzna
24-03-2018 (sobota) 12:00, Warszawa, ul. Worobczuka
Zbiórka 11:15, Warszawa, ul. Worobczuka, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)

Zawodnicy: Adamowski Maciej, Bugla Bruno, Cegielski Bruno, Gruchalski Hubert, Krasuski Jakub, Kyoi Yukimasa, Łotyszonok Maciej, Maksimowicz Maciej, Pazio Dominik, Przybył Stanisław, Stabiński Michał

Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie  KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kapieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia).
 
Powołania 2007 22-03-2018
2007
Sparing z: Akademia Piłkarska Gigant Smile
24-03-2018  (sobota) 10:00, Warszawa, ul. Worobczuka
Zbiórka 9:00, Warszawa, ul. Worobczuka , w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)

Zawodnicy: Asei-Dantoni Myles, Bakhno Matsvei, Dąbrowski Mateusz, Drohomirecki Jakub, Dzianachowski Jan, Karwan Rafał, Krasuski Jakub, Krystman Mateusz, Kuczek Krzysztof, Panasiuk William, Sochacki Adam, Tokarzewski Jerzy

Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kapieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia).
 
Zgrupowanie Szkoleniowe - Brześć (Biaoruś) 11-03-2018

Kolejne Zgrupowanie Sportowe zakończone. Przez ostatnie dwa dni nasza drużyna 2007 była gościem Brzeskiej Federacji Piłki Nożnej. Od kilku lat klub nasz ma podpisane porozumienie na mocy którego następuje wymiana sportowa pomiędzy nami a wszystkimi klubami z Brzeskiego Okręgu na Białorusi. Tym razem uczestniczyliśmy w turnieju gdzie oprócz naszego zespołu i reprezentacji Brzeskiego Okręgu występowały jeszcze dwa znaczące klubowe zespoły. Nasi chłopcy pokazali się z bardzo dobrej strony, wyróżnialiśmy się grą w piłkę i po ziemi co w tym roczniku nie zawsze jest regułą. Oprócz gier oczywiście było i zwiedzanie i zakupy oraz wiele wspaniałych przeżyć. Warte podkreślenia jest to, że w Brześciu traktowani jesteśmy bardzo dobrze, na każdym kroku są uśmiechy i pozdrowienia. Już nie możemy się doczekać kolejnego wyjazdu na Białoruś.

 
Turniej - Brzeska Federacja Piłki Nożnej 10-03-2018

Zgrupowanie w Brześciu dobiegło końca. Rozegraliśmy trzy mecze turniejowe z przeciwnikami z Białorusi. Dla nas była to nowość, gdyż pierwszy raz zagraliśmy po dziewięciu. W pierwszym meczu musieliśmy od początku przyzwyczaić się do ustawienia i ilości zawodników na boisku. Drugi mecz zagraliśmy to co chcieliśmy, utrzymywaliśmy się przy piłce i konstruowaliśmy akcje, które kończyły się bramkami. Ostatni mecz to nasze błędy w defensywie przy stałych fragmentach gry i wygrana przeciwnika. Podsumowując, takie doświadczenia jak to dzisiejsze poszerzają nasze umiejętności a także pozwalają skonfrontować swoje siły z rówieśnikami z innego kraju. W dzisiejszym turnieju wynik nie był najważniejszy. Najważniejsza była integracja całego zespołu. Drużyna mogła zobaczyć jak pracują najlepsi. Razem idziemy do przodu i tego się trzymajmy! Przed nami kolejne zgrupowanie w maju. ŁB 

FK Bierioza - K.S. Delta Warszawa 3:0 (1:0)

FK Iwanowo - K.S. Delta Warszawa 3:5 (2:2) 
Bramki: 6' Karwan R., 12' Małaczek F., 17' Karwan R. - Asei-Danoni M., 19' Kuczek K. - Lah K., 25' Lah K.

Brzeski Okręg PN - K.S. Delta Warszawa 4:1 (2:0) 
Bramki: 20' Dąbrowski M. 

Skład: Asei-Dantoni M., Dąbrowski M., Kuczek K., Lah K., Maj T., Mucha A., Sonnenfeld A., Panasiuk W., Sochacki A., Małaczek F., Karwan R. 

 
1% - prośba o darowizny 05-03-2018

Początek każdego nowego roku to okres składania deklaracji PIT za rok ubiegły. Zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich związanych z naszym klubem aby wypełniając swoje deklaracje pamiętali aby przeznaczyć 1% z podatku na naszych chłopców.  

Forma 1% darowizn jest bardzo prosta i nie wiążąca się w żaden sposób z jakimkolwiek kosztem czy ryzykiem dla darczyńcy. Wystarczy na deklaracji podatkowej w odpowiedniej rubryce zaznaczyć chęć przeznaczenia 1% ze swoich podatków na organizację OPP i podać jej numer KRS. W takiej sytuacji 1% podatków zamiast do Urzędu Skarbowego wpłynie do danej organizacji. Dokonując takiej czynności jesteśmy anonimowi, nikt postronny nie może dowiedzieć się jakie płacimy podatki ani kto przekazał środki. Darowizny może dokonać osoba prywatna i każda firma.

Mamy nadzieję, że widząc w jaki sposób pracujemy i co robimy nie będziecie się Państwo wahać. Mamy nadzieję, że nasz numer KRS 0000111565 będzie na Państwa deklaracjach.

Z góry dziękujemy wszystkim za pomoc okazaną naszym chłopcom. Każda złotówka przekazana naszemu klubowi pójdzie na pokrycie kosztów wynajmu hal w listopadzie i grudniu 2018, czyli okresie dla nas najtrudniejszym finansowo.

Dotychczasowe darowizny 1%:
za rok 2016 otrzymaliśmy 10.794,60
za rok 2015 otrzymaliśmy   6.592,80
za rok 2014 otrzymaliśmy   5.100,40
za rok 2013 otrzymaliśmy   5.299,60
za rok 2012 otrzymaliśmy   3.439,80

 
Okiem trenera Norberta Dłutowskiego 01-03-2018

Za nami kolejny miesiąc treningów. Chłopcy uczą się nowych elementów techniczno-taktycznych. Coraz wyraźniej widać różnicę między nimi w szybkości przyswajania i opanowaniu nowych umiejętności. Tylko dzięki maksymalnemu zaangażowaniu i koncentracji można być pewnym, że nowe umiejętności opanuję się na wysokim poziomie, co stworzy warunki do osiągania w przyszłości sukcesów. W lutym wzięliśmy udział w dwóch turniejach – KS Ursynów i Delta Cup. W pierwszym z nich graliśmy razem z chłopcami z dolnego Mokotowa, a w drugim już jako oddzielny zespół. Na pewno nie były to dla nas udane zawody. Zaprezentowaliśmy się poniżej oczekiwań. Udział pokazał dobitnie, że inni chłopcy z naszego rocznika, nie śpią, a ciężko trenują, aby osiągać sukcesy. Musimy pamiętać, że aby się rozwijać i być najlepszymi, nie możemy ograniczać się tylko i wyłącznie do udziału w treningach, ale również trzeba się skoncentrować na pracy własnej, po za nimi. Jak mówi znana reguła Malcolma Gladwella – aby przybliżyć się do osiągnięcia sukcesu w danej dziedzinie, trzeba spędzić na jej praktykowaniu ponad 10 000 godzin, a i tak nie będziemy mieli pewności czy osiągniemy mistrzostwo. Tylko przez ciągłe powtarzanie nabywanych umiejętności, praktykowaniu uch, możemy opanować je do perfekcji. ND

 
Powołania 2006 Praga Południe 28-02-2018
2006 Praga Południe
Sparing z: 2006 Górny Mokotów
04-03-2018 (niedziela) 11:00, Warszawa, ul. Merliniego 2
Zbiórka 10:20, Warszawa, ul. Merliniego 2, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)

Zawodnicy: Bogacz Igor, Boguta Xawery, Bugla Bruno, Cegielski Bruno, Duda Franciszek, Karwan Rafał, Krasuski Jakub, Łotyszonok Maciej, Maksimowicz Maciej, Małaczek Filip, Matwiejczuk Arkadiusz, Sonnenfeld Antoni, Stabiński Michał, Trepczyński Adam

Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie  KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kapieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia).
 
Piłkarski Obóz Szkoleniowy - Sobolew II 2018 26-02-2018

Kontynuujemy obozowe wspomnienia. Tym razem zapraszamy na krótką filmową relację z Piłkarskiego Obozu Szkoleniowego Sobolew II 2018, który odbył się pod koniec stycznia. W obozie wzięli udział zawodnicy z rocznika 2007 i starsi. Wszystkie nasze filmy znajdują się na kanale YouTube (DeltaWarszawaTV). Miłego oglądania!
 

 
152 turniej Delta Cup 24-02-2018

Za nami ostatni w tym sezonie turniej Delta Cup dla rocznika 2007. W rozgrywkach wystawiliśmy dwie drużyny. Zespół składający się z zawodników z Górnego Mokotowa i Pragi Południe rozpoczął zmagania w porannych kwalifikacjach. Niestety mieliśmy w tym dniu pecha i nie udało się nam awansować z grupy przy dobrze funkcjonujących rywalach i na tym etapie zakończyliśmy udział w imprezie. Pierwsza drużyna klubowa zmagania rozpoczęła popołudniu. W grupie mieliśmy trzy zespoły: K.S. Łomianki II, Agape Białołęka II oraz KS Raszyn. Drużyna z Łomianek była naszym pierwszym wyzwaniem. Był to mecz, w którym popełniliśmy drobne błędy. Jednak było ich mniej niż u przeciwnika, dlatego mecz zakończył się naszym skromny zwycięstwem 1:0. Nasi zawodnicy umiejętnie ustawiali się na boisku co dało nam zdecydowaną przewagę. W następnym pojedynku z Agape Białołęka II można było zaobserwować o wiele więcej akcji, podań i strzałów. Obie drużyny miały dużo sytuacji bramkowych. Niestety to szczegóły decydują w futbolu. Odpuszczenie w kryciu czy moment dekoncentracji nie raz decyduję o wyniku spotkania. Uważam, że sprawiedliwym wynikiem byłby remis, jednakże niefortunnie dla nas zakończył się porażką 2:3. Początkowe załamanie i późniejsze wyciągnięcie wniosków dało nam ogromną motywację do zagrania lepszego meczu z K.S. Raszyn. Od początku spotkania przeważaliśmy na boisku. Udane dryblingi, celne strzały i mądre zmiany stron przyczyniły się do zwycięstwa 3:0. Dzięki temu  udało się nam awansować do ćwierćfinałów z pierwszego miejsca. Tu trafiliśmy na pierwszą drużynę z Łomianek. Jednak nieszczęśliwie stracona bramka w początkowej fazie spotkania podcięła nam skrzydła. Atakowaliśmy, strzelaliśmy, ale piłka nie chciała wpaść do bramki przeciwnika. Chłopcy z drużyny przeciwnej byli od nas silniejsi fizycznie co dodatkowo utrudniało nam uzyskanie przewagi. Ostatecznie do dalszej fazy awansowała drużyna z Łomianek, która jak się późnej okazało, zwyciężyła turniej. Cały występ oceniam pozytywnie, nie ustrzegliśmy się jednak błędów indywidualnych wynikających z braku komunikacji czy koncentracji. Był to jednak ciekawy sprawdzian przed zbliżającą się serią gier kontrolnych. Jak zawsze zapraszam do zakładki imprezy gdzie są wszystkie wyniki i fotografie. ND

K.S. Dela Warszawa I

Skład: Asei-Danoni M., Dąbrowski M., Dybek A., Dzianachowski J., Gołębiowski M., Karwan R., Kuczek K., Lah K., Mucha A., Sochacki A., Tokarzewski J.

Bramki: 2x Lah K., 1x Sochacki A., Kuczek K., Asei-Dantoni M.

K.S. Dela Warszawa II

Skład: Adamowski M., Bogacz I., Boguta X., Krasuski J., Kyoi Y., Małaczek F., Pazio D., Sonnenfeld A., Stabiński M.

Bramki: 1x Małaczek F.


[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]   >>>
ZAPISY
Copyright © 2013 K.S. DELTA WARSZAWA