SEKCJA TENISA ZIEMNEGO | PRZYSTANEK CAFE | CENTRUM WARSZAWA   Sezon 2018/2019
Sezon 2017/2018
 
Vipol Hattrick Akademia Piłki Nożnej
Towarzystwo Sportowe Falenica Select - players choice
Marcon KS Ursynów Warszawa
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy
Skonieczny Krzysztof

Skonieczny
Krzysztof

Trener

Zgódka Sebastian

Zgódka
Sebastian

Trener Bramkarzy

Chmielewski Mikołaj
blank
Chmielewski
Mikołaj
Kozik Kacper
blank
Kozik
Kacper
Paciora Jakub
blank
Paciora
Jakub
 
 
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]   >>>
 
Okiem trenera Damiana Kardasiewicza 22-06-2019

Minął ostatni miesiąc naszych piłkarskich zmagań w tym sezonie. Czas ten spędziliśmy dobrze się bawiąc oraz podnosząc swoje piłkarskie umiejętności. Rozegraliśmy także mecz wewnętrzny w którym zaprezentowaliśmy się z dobrej strony. Poczyniliśmy duże postępy w grze.  Przed nami obóz letni a następnie zasłużone wakacje. Do zobaczenia w przyszłym sezonie. DK

 
Okiem trenera Krzysztofa Skoniecznego 22-06-2019

Dobiegł końca ostatni miesiąc treningów w tym sezonie. Zabawa podczas ćwiczeń, uśmiech na twarzach chłopców, były obecne niemal zawsze. Teraz wakacje, czas spędzany z rodziną i przyjaciółmi. Życzę wszystkim miłego wypoczynku, również z piłka nożną. Do zobaczenia po wakacjach na treningach już w większej grupie. KS

 
Początek nowego, koniec starego! 19-06-2019

Kończy się sezon, za nami już wszystkie jego wydarzenia. My wprowadzamy małe zmiany. Chłopcy aby w większym wymiarze mogli korzystać z zajęć przesunięci zostają do zespołu 2011 PP, który prowadzony jest przez znakomitego fachowca trenera Krzysztofa Skoniecznego. Dzięki temu stworzy jedna silna drużyna w odpowiedniej ilości do przeprowadzania zajęć piłkarskich. Jesteśmy pewni, że chłopcy będą zadowoleni i bardzo szybko zaaklimatyzują się w nowej grupie. Tym samym za kilka dni zespół 2012 W przechodzi do historii. Dziękujemy za wszystko wspaniałe co się nam przydarzyło. 

 
Piłkarski Obóz Przygotowawczy - Niechorze 14-06-2019

Zbiórka dla wyjeżdżających 24-06-2019 (poniedziałek), ul. Jeziorna 2 - 5:30

Wyjazd na obóz jest możliwy tylko i wyłącznie dla zawodników posiadających ważne badania dopuszczające do uprawiania sportu oraz przekazaną trenerowi kartę obozową.

UWAGA ! Jedziemy w czerwonych koszulkach klubowych (nie treningowe)!!!

Przypominamy, że należy zabrać ze sobą:
- Sprzęt treningowy na boisko (getry, spodenki, koszulki, bluza, spodnie treningowe, ortalion, buty do biegania, korki, ochraniacze) w odpowiednich ilościach gwarantujących chłopcom normalne trenowanie gdyż w innym sprzęcie nie wolno wchodzić na zajęcia
- Czerwone koszulki klubowe (z logo i/lub Powstaniem Warszawskim), na co dzień chodzimy tylko w tych koszulkach (minimum 5 sztuk)
- Sprzęt reprezentacyjny (torba, dres reprezentacyjny, czapka z daszkiem i inne – kto co ma)
- Odzież pozostała według uznania
- Obowiązkowo zabieramy dwa ręczniki, klapki, środki do higieny osobistej
- Książka (nie komiks) – obowiązkowo gdyż czytamy na obozie
- Suchy prowiant na drogę (przyjeżdżamy dopiero na kolację), nie dajemy słodyczy tylko kanapki i owoce!
- Drobne na prywatne wydatki oraz na zakup wody na treningi. UWAGA, nie bierzemy żadnej wody czy napojów na treningi do autokarów, walające się butelki, rozpadające zgrzewki i problem z noszeniem jest potem ogromny. Woda i napoje wszędzie w sklepach kosztują podobnie i nie ma żadnej konieczności zabierania ich z Warszawy.

Planowany powrót 03-07-2019 (środa), ul. Jeziorna 2 – około godziny 23:00

Prosimy w przypadku wątpliwości i pytań o kontakt z bezpośrednim trenerem lub z innym przedstawicielem klubu.

 
Powołania 2012 04-06-2019
2012
Turniej Wawerski Turniej Piłki Nożnej im. J. Olędzkiego

08-06-2019 (sobota) 10:00, Warszawa, ul. Starego Doktora 1
Zbiórka 08-06-2019 (sobota) 09:30, Warszawa, ul. Starego Doktora 1, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)

Zawodnicy: Broś Antoni, Castellanos-Benito Carlos, Celej Józef, Dąbrowski Filip, Diop Filip, Kardyński Leon, Kozik Kacper, Macikowski Jerzy, Matuszewski Dominik, Mora Filip, Morari Wiktor, Noga Leonard, Posłajko Jakub, Włodarski Ignacy, Ziemlewski Filip, Żukiewicz Filip

Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia).
 
Okiem trenera Krzysztofa Skoniecznego 01-06-2019

Kolejny miesiąc treningów minął bardzo szybko. Chłopcy chorowali, na co w jakimś stopniu wpływ miała niesprzyjająca pogoda. Tu bardzo proszę rodziców o zakup odpowiedniego sprzętu, który ochroni nas przed deszczem w trakcie zajęć. Na treningach pojawili się nowi chłopcy, którzy byli bardzo aktywni i ochoczo wykonywali każde ćwiczenie. Byle tak dalej małe diabełki. KS

 
Parkowanie na ul. Jeziornej 30-05-2019

Kolejny raz bardzo prosimy wszystkich rodziców przyjeżdżających do głównej siedziby klubu na ulicę Jeziorną aby nie parkowali na chodnikach po drugiej stronie ulicy. Do parkowania są wyznaczone miejsca, a chodnik do tego nie służy podobnie jak blokowanie ulicy i parkowanie na niej. Z informacji przez nas posiadanych okoliczni mieszkańcy będą dzwonić po służby aby temu zaradzić. Wiemy, że parkują też tam i inne osoby z zewnątrz, nie powielajmy jednak ich zachowań.

 
Uzupełnianie sprzętu przed obozami! 27-05-2019

Nasze letnie obozy w Niechorzu zbliżają się milowymi krokami. Przypominamy aby uzupełniać sprzęt na te wyjazdy z wyprzedzeniem. Prosimy o nie czekanie do ostatniej chwili. Magazyn nasz ma ograniczony zapas i jeżeli tuż przed wyjazdami dużo osób będzie chciało zakupić sprzęt to może się okazać, że czegoś brakuje. Dlatego zapraszamy zainteresowanych wcześniej, jeżeli czegoś zabraknie to zdążymy to jeszcze sprowadzić.

 
Mini EURO 07-05-2019

Serdecznie zapraszamy wszystkich chłopców urodzonych w latach 2013 i 2014 (nie zależnie od lokalizacji i drużyny) do udziału w specjalnym turnieju dla najmłodszych – Mini EURO. Chłopcy zostaną podzieleni na drużyny narodowe i będą rozgrywali między sobą zawody.

Zbiórka:
12-05-2019 (niedziela) godzina 9:40 - baza K.S. Delta Warszawa - ul. Jeziorna 2

Zabawę rozpoczynamy od godziny 10:00

Turniej odbędzie się na boisku naturalnym. Prosimy o zapewnienie chłopcom odzieży dostosowanej do pogody i butów na naturalną trawę (korki - lanki). W razie pytań proszę zgłaszać się do trenerów prowadzących.

 
Okiem trenera Krzysztofa Skoniecznego 01-05-2019

Pierwszy miesiąc  treningów na świeżym powietrzu za nami. Mieliśmy dużo radości podczas ćwiczeń . Pracujemy i bawimy się piłka dalej. Cały czas zachęcam do zaopatrywania w sprzęt klubowy, gdyż możemy trenować w różnych warunkach atmosferycznych, a musimy wyglądać tak samo. Jesteśmy przecież jedną drużyną! KS


[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]   >>>
ZAPISY
Copyright © 2013 K.S. DELTA WARSZAWA