<<<   [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]

Powołania 2005 19-11-2021
2005
Sparing z Pogoń Grodzisk Mazowiecki

20-11-2021 (sobota) 18:30, Grodzisk Mazowiecki, al. Mokronoskich 4
Zbiórka 20-11-2021 (sobota) 17:45, Grodzisk Mazowiecki, al. Mokronoskich 4, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)

Zawodnicy: Ciurkot Oliwier, Frączek Kamil, Górka Michał, Jabłoński Paweł, Kanclerski Mateusz, Kostrzeba Filip, Kujawa Sebastian, Kulikowski Aleks, Laps Jakub, Lis Tymoteusz, Lutek Aleksander, Moraczyński Ludwik, Rosłoniec Dawid, Sierakowski Kamil, Ślażyński Andrzej, Witan Damian, Wróbel Jakub, Zaleski Jakub, Zubek Patryk

Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia).

Powołania SENIORZY 19-11-2021
SENIORZY
Mecz wewnętrzny z K.S. Delta Warszawa SENIORZY

20-11-2021 (sobota) 14:00, Zabki, ul. Słowackiego 21
Zbiórka 20-11-2021 (sobota) 13:15, Zabki, ul. Słowackiego 21, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)

Zawodnicy: Choroszucha Kacper, Furtak Krzysztof, Hamulczuk Nikodem, Jabłoński Michał, Jabłoński Paweł, Jerke Michał, Kaczyński Szymon, Konanau Maksim, Kowalski Kacper, Krępicz Filip, Makulski Patryk, Michalak Wojciech, Michalski Paweł, Pawłowski Igor, Plewka Igor, Pudełek Krystian, Pudełek Przemysław, Rychlica Krzysztof, Skorupa Andrzej, Stańczyk Kacper, Wagner Daniel, Wiktorowski Jakub, Zdunek Kacper, dwóch zawodników testowanych

Mecz ligowy z KS Ursus Warszawa 14-11-2021

W ostatniej kolejce mierzyliśmy się z liderem naszych rozgrywek zespołem Ursusa. Do samego końca nie było pewne, które drużyny spadną, a które awansują na wiosnę. Nasz cel od początku spotkania był jasny - zwycięstwo. Tak też to wyglądało na boisku od pierwszych minut. Ciągłe ataki, wysoki pressing i niezła gra w obronie charakteryzowały nas w pierwszej części spotkania. Niestety po rzucie wolnym goście objęli prowadzenie. My mimo wielu sytuacji mieliśmy problem, żeby zamienić je na bramki. Wyrównanie przyszło tuż przed przerwą. Po zmianie stron jeszcze mocniej podkręciliśmy tempo, z którym dzisiaj przeciwnik nie potrafił sobie poradzić. Brakowało w tym wszystkim przysłowiowej kropki nad i. Mimo kilku dogodnych sytuacji bramka gości była jak zaczarowana. Kluczowa okazała się 87 minuta i arcyważna bramka Stańca dająca nam upragnione trzy punkty. Odetchnęliśmy z ulgą, szkoda tylko, że nie mogliśmy utrzymać takiego poziomu w każdym meczu. KM

K.S. Delta Warszawa - KS Ursus Warszawa 2:1 (1:1)

Bramki: 40' Pudełek P. - Konanau M., 87' Stańczyk K. - Kaczyński S.

Skład: Jerke M. - Rosłoniec D. (75' Witan D.), Górka M., Pawłowski I. - Kowalski K., Michalski P. (90' Kulikowski A.), Jabłoński P., Stańczyk K. (90' Kujawa S.), Kaczyński S. (90' Ślażyński A.) - Pudełek P. (80' Kanclerski M.), Konanau M. (80' Moraczyński L.)

Powołania 2005 12-11-2021
2005
Mecz ligowy z KS Ursus Warszawa

14-11-2021 (niedziela) 13:00, Warszawa, ul. Jeziorna 2
Zbiórka 14-11-2021 (niedziela) 12:00, Warszawa, ul. Jeziorna 2, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)

Zawodnicy: Górka Michał, Jabłoński Paweł, Jerke Michał, Kaczyński Szymon, Kanclerski Mateusz, Konanau Maksim, Kowalski Kacper, Kujawa Sebastian, Kulikowski Aleks, Laps Jakub, Michalski Paweł, Moraczyński Ludwik, Pawłowski Igor, Pudełek Przemysław, Rosłoniec Dawid, Stańczyk Kacper, Ślażyński Andrzej, Witan Damian

Testy zawodników - 2005 i 2006 09-11-2021

W dniu dzisiejszym na testach w zajmującej II miejsce w III lidze Unii Skierniewice byli kolejny raz nasi zawodnicy. Swoją drugą tu wizytę zaliczyli Kacper Kowalski z zespołu 2005 oraz Maksim Konanau Paweł Michalski z zespołu 2006. Widać było, że z każdym pobytem wśród starszych zawodników ich pewność siebie rośnie. Chłopcy prezentują się dzięki temu coraz lepiej, a my mamy kolejny powód do dumy. Widać, że praca jaką prowadzimy przynosi efekty, a nasi zawodnicy powoli przyzwyczajają się do tego, że zawodowa piłka jest coraz bliżej.

Powołania 2004 09-11-2021
2004
Mecz ligowy z KS Drukarz Warszawa

10-11-2021 (środa) 15:00, Warszawa, Aleja Zieleniecka 2
Zbiórka 10-11-2021 (środa) 13:45, Warszawa, Aleja Zieleniecka 2, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)

Zawodnicy: Adamczyk Bartosz, Choroszucha Kacper, Cichocki Dominik, Czarnak Mikołaj, Demski Ignacy, Furtak Krzysztof, Grober Mateusz, Jabłoński Michał, Kijo Krzysztof, Krępicz Filip, Osuch Jakub, Pawlak Bartosz, Rusztecki Jakub, Skorupa Andrzej, Szczęk Bartosz, Wiktorowski Jakub, Zubek Patryk

Powołania 2004 06-11-2021
2004
Mecz ligowy z Unia Warszawa

07-11-2021 (niedziela) 13:00, Warszawa, ul. Jeziorna 2

Zawodnicy: Adamczyk Bartosz, Czarnak Mikołaj, Demski Ignacy, Furtak Krzysztof, Grober Hubert, Jabłoński Michał, Kijo Krzysztof, Kostrzeba Filip, Krępicz Filip, Marchuk Mikita, Michalak Wojciech, Osuch Jakub, Rusztecki Jakub, Skorupa Andrzej, Szczęk Bartosz, Zaleski Jakub, Zubek Patryk

Mecz ligowy z SEMP-em Ursynów 06-11-2021

W przedostatniej kolejce rundy jesiennej mierzyliśmy się na Jeziornej z SEMP-em Ursynów. Mecz z gatunku tych za 6 punktów. Goście od samego początku pozwolili nam grać na naszej połowie, jednak na swojej mocno doskakiwali. Mimo to stwarzaliśmy zagrożenie pod bramką rywala. W 27 minucie rozpoczęliśmy strzelanie tego dnia. Kilka minut później po świetnym prostopadłym podaniu Damiana, Kowal podwyższył wynik. Gdy wydawało się, że do przerwy utrzymamy dwubramkowe prowadzenie, po naszym ogromnym błędzie indywidualnym goście zdobyli bramkę kontaktową. Po zmianie stron bardzo szybko SEMP wyrównał po mocno wątpliwym rzucie karnym. Kilka minut później po świetnym strzale z daleka drużyna z Ursynowa wyszła na prowadzenie. Ta bramka podcięła nam skrzydła, nasza gra przestała się układać. Do tego wszystkiego po dobrej grze kombinacyjnej ze strony gości straciliśmy bramkę nr 4. Na szczęście nasza drużyna cały czas dążyła do zdobycia bramki kontaktowej. Udało się to dopiero w 85 minucie i podziałało to na nas mocno ożywiająco, wrzuciliśmy wyższy bieg co zaowocowało. Najpierw w 87 minucie po świetnym dograniu od Pawła bramkę zdobył Szymon, a w samej końcówce po zagraniu piłki ręką w polu karnym, jedenastkę na bramkę zamienił Góra. Brawa dla całej drużyny za wiarę i walkę do ostatniego gwizdka sędziego. Dzisiaj na Jeziornej zafundowaliśmy zarówno sobie jak i kibicom niezły rollercoaster. KM

K.S. Delta Warszawa - SEMP Ursynów 5:4 (2:1)

Bramki: 27' Pudełek P. - Jabłoński P., 32' Kowalski K. - Witan D., 85' Górka M. - Stańczyk K., 87' Kaczyński S. - Jabłoński P., 90' Górka M.

Skład: Laps J. (60' Rychlica K.) - Rosłoniec D. (80' Kulikowski A.), Górka M., Ślażyński A. (88' Kujawa S.) - Szczepaniak J. (60' Kanclerski M.), Jabłoński P., Pudełek P., Stańczyk K., Kaczyński S. - Witan D. (75' Moraczyński L.), Kowalski K.

Powołania 2005 05-11-2021
2005
Mecz ligowy z SEMP Ursynów

06-11-2021 (sobota) 13:00, Warszawa, ul. Jeziorna 2
Zbiórka 06-11-2021 (sobota) 12:00, Warszawa, ul. Jeziorna 2, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)

Zawodnicy: Górka Michał, Jabłoński Paweł, Kaczyński Szymon, Kanclerski Mateusz, Kowalski Kacper, Kujawa Sebastian, Kulikowski Aleks, Laps Jakub, Moraczyński Ludwik, Pudełek Przemysław, Rosłoniec Dawid, Rychlica Krzysztof, Stańczyk Kacper, Szczepaniak Jan, Ślażyński Andrzej, Witan Damian

Okiem trenera Kacpra Malickiego 01-11-2021

Październik dobiega końca, jednak nie był to dla nas dobry miesiąc. Mimo bardzo udanego początku i siedmiu punktów w trzech meczach z trudnymi rywalami, końcówka już zdecydowanie nie była po naszej myśli. Musimy się mocno napracować w dwóch ostatnich kolejkach, żeby utrzymać się w lidze. Pomimo niezłej gry, czegoś brakuje, jak nie skuteczności pod bramką rywala to chłodnej głowy pod własną. Mam nadzieję, że ciężka praca na treningach przyniesie efekty w najbliższym czasie. KM