Powołania 2006 Górny Mokotów 27-05-2015

Turniej: Targówek
Zbiórka w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)
30-05-2015 (sobota) 8:30, Warszawa, ul. Kołowa 18

Zawodnicy: Białas A., Bousquet A., Datczuk M., Filipowicz I., Hanecki B., Hofmokl T., Jerke M., Kosiński Sz., Majewski K., Radzikowski G., Rusek D., Van Heel E., Zimoląg M.,  Zinkiewicz O.

Zabieramy: LEGITYMACJE lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie LANKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia).

Mecz ligowy z Milanem Milanówek 24-05-2015

Kolejne spotkanie to początek rewanżowych potyczek w tej rundzie. Na własnym boisku przy pięknej pogodzie podejmowaliśmy zespół Milanu Milanówek. Już w pierwszej połowie pokazaliśmy dobrą grę. Prowadzenie 4:1 było rezultatem przemyślanej gry bokami boiska gdzie aktywni byli Olaf i Alex. Troszkę gorzej nasza gra wyglądała podczas drugiej połowy gdzie popełniliśmy błędy w ustawieniu się na boisku oraz w wyprowadzaniu piłki od bramki. Chcę wrócić do tej sytuacji, straciliśmy bramkę po zagraniu piłki bramkarza do obrońcy, który pokazał się na dobrej pozycji i chciał budować atak od tyłu. Jako trener jestem bardzo zadowolony widząc takie zachowanie – pewność siebie, chęć podejmowania ryzykownych decyzji, szukanie wolnych przestrzeni, pomoc dla kolegi z piłką. Wszystko na czym chcemy opierać swoją grę, a to, że wykonani nie zawsze będzie bardzo dobre to normalna sprawa dla tego wieku. Chłopcy mylić się będą, teraz jest na to najlepszy czas. Najważniejsze jest, że chcą podejmować tak ryzykowne decyzje i uczyć się gry w piłkę. Gratulację dla drużyny za kolejne 3 punkty po niezłej grze. DSZ

K. S. Delta Warszawa – Milan Milanówek 6:4 (4:1)

Skład: Datczuk M. – Radzikowski G., Jerke M. – Bousquet A., Filipowicz I., Zinkiewicz O. – Żmuda K.

Wchodzący: Bobrowski M., Milewski H., Trzeciak F.

Bramki: 5’ Żmuda K. – Zinkiewicz O., 14’ Zinkiewicz O. – Bousquet A., 29’ Bousquet A., 30’ Trzeciak F. – Bousquet A., 33’ Milewski H. – Filipowicz I., 52’ Milewski H. – Bousquet A.

Brudzyński Partyk 23-05-2015
Dziś urodziny obchodzi Brudzyński Partyk

Od kolegów i od kadry moc serdeczności dzisiaj płynie. Niech ten dzień urodzin szczęściem i spełnieniem marzeń się stanie.

Letnie obozy! 22-05-2015

Trenerzy prowadzący zespoły mają już wszystkie informacje dotyczące letnich wyjazdów (Niechorze i Brześć na Białorusi). Wpłat dokonujemy na konto, w treści przelewu podając: nazwisko chłopca, rocznik drużyny w której gra i nazwę miejscowości do której jest wyjazd. W przypadku chłopców jadących na dwa obozy i płacących jednym przelewem piszemy przykładowo - Niechorze-Brześć.

Niechorze (wyjazd lipiec)
Zadatek do 31-05-2015 (350,00), zapłata końcowa do 21-06-2016 (1.200,00)

Niechorze (wyjazd sierpień)
Zadatek do  31-05-2015 (350,00), zapłata końcowa do 02-08-2015 (1.200,00)

Koszulki obozowe w ilości 5 sztuk postaramy się aby wszyscy chłopcy otrzymali jeszcze w czerwcu aby przed samym wyjazdem nie było z tym zamieszania.

Brześć – Białoruś (wyjazd sierpień)
Jednorazowo całość kwoty do 31-05-2015 (280,00)

Chorzów (wyjazd sierpień)
Jednorazowo całość kwoty do 31-05-2015 (360,00)

W przypadku wyjazdu na Białoruś również do 31-05-2015 należy dostarczyć do klubu wypełnione druki wizowe wraz z paszportami chłopców. Na druku wizy w odpowiednim miejscu należy przykleić zdjęcie. Przygotowane druki są do odbioru u trenerów prowadzących.

Uczulamy, że terminy wpłat i dostarczenia druków wizowych z paszportami są nieprzekraczalne.

Powołania 2006 Górny Mokotów 21-05-2015

Mecz ligowy z: Milan Milanówek
Zbiórka w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)
24-05-2015 (niedziela) 16:00, Warszawa, ul. Jeziorna 2

Zawodnicy: Bobrowski M., Bousquet A., Datczuk M., Filipowicz I., Hofmokl T., Jerke M., Milewski H.,Radzikowski G., Trzeciak F., Van Heel E., Zinkiewicz O., Żmuda K.

Hanecki Bartłomiej 18-05-2015
Dziś urodziny obchodzi Hanecki Bartłomiej

Mecz ligowy z Promykiem Nowa Sucha 17-05-2015

Dzisiejszy dzień jest dla naszej drużyny szczególny. Kiedy po ostatnim remisie w Ożarowie Mazowieckim rozmawiałem z chłopakami powiedziałem że idzie nam co raz lepiej i że jeszcze w tym sezonie zgarniemy 3 punkty. Kto by pomyślał że stanie się to dzisiaj w meczu z niekwestionowanym liderem naszej grupy? Mecz rozpoczął się dla nas bardzo słabo, już w pierwszej kwarcie przegrywamy 0:3. W oczach chłopaków widziałem jednak chęć dalszej gry i realizacji zadań. Na drugą kwartę wychodzimy z zaangażowaniem  i już po kilku minutach strzelamy bramkę na 3:1. Po rozpoczęciu od środka dzieje się rzecz niespotykana, zawodnik drużyny przeciwnej przechodzi przez naszą obronę i strzela bramkę na 4:1. Sytuacja powtarza się także po bramce Szymona na 4:2. Prawdziwy pościg naszej drużyny rozpoczął się od bramki gości na 6:4. Od tego momentu skutecznie bronimy się przed atakami jednego zawodnika drużyny przeciwnej. W ofensywie zaś próbowaliśmy cierpliwie rozgrywać piłkę i raz po raz dochodziliśmy do dobrych sytuacji strzeleckich. Mecz kończy się sensacyjnym wynikiem 9:6 dla naszej drużyny. Radość po pierwszym zwycięstwie w rundzie była ogromna. Co ważne, zwycięstwo po dobrej grze i konsekwentnej nauce. Dziękuje każdemu zawodnikowi za dzisiejszy mecz, zostawiliście sporo zdrowia na boisku. Gdybym mógł wybrać więcej MVP to dałbym je każdemu! Dziękuje także rodzicom za doping. DSZ

K.S. Delta Warszawa – Promyk Nowa Sucha 9:6 (3:5)

Skład: Datczuk M. – Radzikowski G., Jerke M. – Trzeciak F., Filipowicz I., Kosiński Sz. – Van Heel E.

Wchodzący: Żmuda K., Hofmokl T.

Bramki: 17’ Van Heel E. – Kosiński Sz., 21’ Kosiński Sz. – Filipowicz I., 28’ Filipowicz I. – Trzeciak F., 31’ Filipowicz I. – Jerke M., 39’ Żmuda K., 44’ Van Heel E. – Filipowicz I., 48’ Kosiński Sz. – Filipowicz I., 54’ Filipowicz I. – Żmuda K., 59’ Trzeciak F. – Hofmokl T.

Powołania 2006 Górny Mokotów 14-05-2015

Mecz ligowy z: KS Promyk Nowa Sucha
17-05-2015 (niedziela) 13:00, Warszawa, ul. Jeziorna 2

Zawodnicy: Datczuk M., Filipowicz I., Hofmokl T., Jerke M., Kosiński Sz., Radzikowski G., Trzeciak F., Van Heel E., Zimoląg M., Zinkiewicz O., Żmuda K.

Zajęcia w sezonie 2014/2015 11-05-2015

W sezonie, który obecnie mamy trenujemy i mamy wolne w następujących okresach:

Zakończenie sezonu 21-06-2015

Zajęcia w sezonie 2015/2016:

Piłkarski Obóz Przygotowawczy (Niechorze) roczniki 2006, 2007, 2008 i młodsi oraz starsi 2002 - 2005 jeżeli chcą jechać jako obóz dodatkowy
wyjazd 29-06-2015 przyjazd 08-07-2015

Piłkarski Obóz Szkoleniowy (Niechorze) roczniki 2000, 2002, 2003, 2004 i 2005
wyjazd 10-08-2015 przyjazd 19-08-2015

Zajęcia w klubie rozpoczynamy:
- roczniki jadące na obóz lipcowy (młodsi) 17-08-2015 (poniedziałek)
- roczniki jadące na obóz sierpniowy (starsi) 03-08-2015 (poniedziałek)

Zgrupowanie Szkoleniowe (Brześć - Białoruś) roczniki 2004 i 2005
wyjazd 26-08-2015 przyjazd 29-08-2015

W zakładce „Obozy” podane też są już terminy zimowych obozów w Sobolewie. Mając z rocznym wyprzedzeniem podane daty można bez problemów zorganizować całe wakacje. Prosimy zatem zimą 2016 roku, nie używać tłumaczeń – „nie wiedzieliśmy”.

Mecz ligowy z UKS Ołtarzew 09-05-2015

Piękna słoneczna pogoda przywitała nas w Ożarowie Mazowieckim, gdzie rozegraliśmy kolejne spotkanie ligowe. Naszym przeciwnikiem był zespół UKS Ołtarzew. W mecz nie weszliśmy zbyt dobrze bo już kilka minut po pierwszym gwizdku przegrywamy 0:1. Po bramce dla gospodarzy nasz zespół „obudził się”. Byliśmy bardzo aktywni w ataku i skuteczni w wyprowadzaniu piłki. Wychodzi nam to już dużo lepiej. Przez 3 kwarty spotkania to my jesteśmy zdecydowanie lepszą drużyną, uczymy się grać w piłkę, a przy okazji mamy niezły wynik. W ostatniej kwarcie niestety przeciwnik doprowadza do wyrównania. Jestem pewien, że nauczyliśmy się jednak dużo więcej od naszych przeciwników. Cieszę się z dobrej postawy Mikołaja w bramce, oraz debiutu Alexa, który pokazał, że będzie dużym wzmocnieniem naszej drużyny. Dziękuję każdemu zawodnikowi za siły włożone w spotkanie, oraz rodzicom za doping.  Do zobaczenia na treningu. DSZ

UKS Ołtarzew – K.S. Delta Warszawa 7:7 (2:5)

Skład: Datczuk M. – Radzikowski G., Jerke M. – Bousquet A., Filipowicz I., Galiński O. – Van Heel E.

Wchodzący: Kosiński Sz., Grochowski Sz., Milewski H., Bobrowski M., Zimoląg M.

Bramki: 7’ Van Heel E., 11’ Bousquet A. – Bobrowski M., 13’ Bobrowski M. – Bousquet A., 22’ Filipowicz I. – Grochowski Sz., 33’ Van Heel E. – Bousquet A., 35’ bramka samobójcza – Van Heel E., 41’ Bousquet A. – Filipowicz I.