V Okręgowa Liga Żaków |
|
Drużyna |
PKT |
M |
Z |
R |
P |
B |
R |
BIL |
|
1. |
Varsovia Warszawa |
30 |
10 |
10 |
0 |
0 |
167 |
: 16 |
151 |
|
2. |
Pogoń Grodzisk Maz. |
16 |
10 |
5 |
1 |
4 |
45 |
: 56 |
-11 |
|
3. |
LZS Błękitni Korytów |
15 |
10 |
5 |
0 |
5 |
48 |
: 76 |
-28 |
|
4. |
Polonia Warszawa |
13 |
10 |
4 |
1 |
5 |
64 |
: 94 |
-30 |
|
5. |
K.S. Delta Warszawa GM |
9 |
10 |
3 |
0 |
7 |
38 |
: 61 |
-23 |
|
6. |
FC Lesznowola |
6 |
10 |
2 |
0 |
8 |
32 |
: 91 |
-59 |
|
|
Piłkarz |
Bramki |
Asysty |
|
|
1. |
Berger Gustaw |
1 |
0 |
|
2. |
Berger Joachim |
1 |
0 |
|
3. |
Czechowski Franciszek |
7 |
0 |
|
4. |
Godlewski Leon |
0 |
1 |
|
5. |
Hanc Maciej |
0 |
1 |
|
6. |
Haouem Aleksander |
1 |
1 |
|
7. |
Iwańczak Aleksy |
2 |
1 |
|
8. |
Jakubowski Borys |
3 |
0 |
|
9. |
Kaczorowski Bartosz |
4 |
0 |
|
10. |
Klimek Jakub |
2 |
0 |
|
11. |
Łatka Maciej |
3 |
0 |
|
12. |
Odoliński Jan |
5 |
1 |
|
13. |
Pichliński Sebastian |
0 |
2 |
|
14. |
Thompson Krzysztof |
1 |
0 |
|
15. |
Voloshyn Arsenij |
0 |
1 |
|
16. |
Zawada Gustaw |
5 |
1 |
|
Kolejka I |
02-04-2017 (11.30) niedziela |
LZS Błękitni Korytów |
- K.S. Delta Warszawa GM |
5 |
: 3 |
(0:2) |
|
|
Varsovia Warszawa |
- FC Lesznowola |
17 |
: 0 |
|
|
|
Polonia Warszawa |
- Pogoń Grodzisk Maz. |
5 |
: 7 |
|
|
|
|
Kolejka II |
08-04-2017 (12.00) sobota |
FC Lesznowola |
- K.S. Delta Warszawa GM |
2 |
: 9 |
(1:3) |
|
|
Pogoń Grodzisk Maz. |
- LZS Błękitni Korytów |
9 |
: 4 |
|
|
|
Varsovia Warszawa |
- Polonia Warszawa |
18 |
: 0 |
|
|
|
|
Kolejka III |
23-04-2017 (10.00) niedziela |
K.S. Delta Warszawa GM |
- Pogoń Grodzisk Maz. |
4 |
: 1 |
(2:1) |
|
|
Polonia Warszawa |
- FC Lesznowola |
11 |
: 4 |
|
|
|
LZS Błękitni Korytów |
- Varsovia Warszawa |
2 |
: 26 |
|
|
|
|
Kolejka IV |
04-05-2017 (18.00) czwartek |
Varsovia Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa GM |
14 |
: 3 |
(7:1) |
|
|
FC Lesznowola |
- Pogoń Grodzisk Maz. |
2 |
: 7 |
|
|
|
Polonia Warszawa |
- LZS Błękitni Korytów |
13 |
: 7 |
|
|
|
|
Kolejka V |
11-05-2017 (18.30) czwartek |
K.S. Delta Warszawa GM |
- Polonia Warszawa |
4 |
: 3 |
(3:0) |
|
|
LZS Błękitni Korytów |
- FC Lesznowola |
8 |
: 3 |
|
|
|
Pogoń Grodzisk Maz. |
- Varsovia Warszawa |
0 |
: 17 |
|
|
|
|
Kolejka VI |
13-05-2017 (11.00) sobota |
K.S. Delta Warszawa GM |
- LZS Błękitni Korytów |
3 |
: 4 |
(1:3) |
|
|
FC Lesznowola |
- Varsovia Warszawa |
1 |
: 21 |
|
|
|
Pogoń Grodzisk Maz. |
- Polonia Warszawa |
5 |
: 5 |
|
|
|
|
Kolejka VII |
21-05-2017 (10.00) niedziela |
K.S. Delta Warszawa GM |
- FC Lesznowola |
1 |
: 2 |
(1:1) |
|
|
LZS Błękitni Korytów |
- Pogoń Grodzisk Maz. |
7 |
: 3 |
|
|
|
Polonia Warszawa |
- Varsovia Warszawa |
4 |
: 28 |
|
|
|
|
Kolejka VIII |
26-05-2017 (18.30) piątek |
Pogoń Grodzisk Maz. |
- K.S. Delta Warszawa GM |
6 |
: 4 |
(1:3) |
|
|
FC Lesznowola |
- Polonia Warszawa |
9 |
: 10 |
|
|
|
Varsovia Warszawa |
- LZS Błękitni Korytów |
3 |
: 0 |
|
|
|
|
Kolejka IX |
03-06-2017 (14.30) sobota |
K.S. Delta Warszawa GM |
- Varsovia Warszawa |
2 |
: 17 |
(0:8) |
|
|
Pogoń Grodzisk Maz. |
- FC Lesznowola |
3 |
: 2 |
|
|
|
LZS Błękitni Korytów |
- Polonia Warszawa |
7 |
: 6 |
|
|
|
|
Kolejka X |
11-06-2017 (10.00) niedziela |
Polonia Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa GM |
7 |
: 5 |
(4:4) |
|
|
FC Lesznowola |
- LZS Błękitni Korytów |
7 |
: 4 |
|
|
|
Varsovia Warszawa |
- Pogoń Grodzisk Maz. |
6 |
: 4 |
|
|
|
|
|
Moczulski Rafał
Trener | Ede Lucky
Trener "Old Star" | Dłutowski Norbert
Trener Asystent | Michałowicz Artur
Trener Asystent |
| |
|
|
Bazga Filip |
2
|
|
|
|
Berger Gustaw |
3
|
|
|
|
Berger Joachim |
4
|
|
|
|
Bielobradek Jan |
19
|
|
|
|
Czechowski Franciszek |
6 (KPT I)
|
|
|
|
Ergün Yakup |
22
|
|
|
|
Faber Gaweł |
10
|
|
|
|
Głuchowski Rafał |
18
|
|
|
|
Hanc Maciej |
8 (KPT II)
|
|
|
|
Jastrzębski Jan |
11
|
|
|
|
Józefczuk Franciszek |
13
|
|
|
|
Kosiński Michał |
14
|
|
|
|
Odoliński Jan |
1
|
|
|
|
Radu Preda |
16
|
|
|
|
Sokołowski Tymon |
17
|
|
|
|
Urbanek Tymon |
5
|
|
|
|
Wełpa Aleks |
9
|
|
|
|
Zasada Maciej |
21
|
|
|
|
Zasada Mikołaj |
20
|
|
|
|
Zawada Gustaw |
7
|
|
|
|
Powołania 2009 |
16-11-2016 |
2009 Turniej: Delta Cup Zbiórka 10:40 w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem) 19-11-2016 (sobota) 11:45, Warszawa, ul. Piaseczyńska 71
Zawodnicy: Ciempiel Victor, Kaczorek Mateusz, Łapiński Jan, Malesa Nikodem, Mierzwa Franciszek, Piotrkowicz Kacper, Stefański Michał, Urbaniak Paweł, Wilczyński Jan, Zieliński-Bąbka Aleksander
Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kapieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia). |
|
|
Powołania 2008 Górny Mokotów |
16-11-2016 |
2008 Górny Mokotów Sparing z: Mecz wewnętrzny z 2008 żólci Zbiórka 09:15 w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem) 19-11-2016 (sobota) 10:00, Warszawa, ul. Syta 123
Zawodnicy: Czapigo Stanisław, Czechowski Franciszek, Kosiński Michał, Migdał Robert, Odoliński Jan, Radu Preda, Sokołowski Tymon, Urbanek Tymon, Wojciechowski Igor, Woźnica Michał, Zasada Maciej, Zasada Mikołaj, Zawada Gustaw
Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kapieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia). |
|
|
Powołania 2009 |
09-11-2016 |
2009 Mecz ligowy z: KOSA Konstancin Zbiórka 12:00 w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem) 13-11-2016 (niedziela) 13:00, Konstancin - Jeziorna, ul. Bielawska 78
Zawodnicy: Bojanowski Jan, Ciempiel Victor, Fijołek Paweł, Łapiński Jan, Mierzwa Franciszek, Piotrkowicz Kacper, Probosz Wojciech, Urbaniak Paweł, Wilczyński Jan, Zieliński-Bąbka Aleksander
Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kapieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia). |
|
|
Kominy na szyję i worki na buty |
08-11-2016 |
Właśnie dotarł nowy sprzęt do klubu. Od dzisiaj można zamawiać kominy na szyję zastępujące szaliki i worki na buty. Produkty te wprowadzamy na wniosek rodziców i zawodników mając nadzieję, że dzięki temu naszym chłopcom będzie łatwiej i przyjemniej trenować. W zakładce Klub jest już też nowy druk zamówienia.
|
|
|
Powołania 2009 |
07-11-2016 |
2009 Turniej: Znicz Pruszków Zbiórka 7:40 w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem) 11-11-2016 (piątek) 8:30, Pruszków, ul. Bohaterów Warszawy 4
Zawodnicy: Bojanowski Jan, Ciempiel Victor, Łapiński Jan, Malesa Nikodem, Mierzwa Franciszek, Piotrkowicz Kacper, Urbaniak Paweł, Wilczyński Jan, Zieliński-Bąbka Aleksander
Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie HALÓWKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kapieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia). |
|
|
Powołania 2008 Praga Południe |
04-11-2016 |
2008 Praga Południe Mecz ligowy z: STF Champion Zbiórka 9:00 w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem) 05-11-2016 (sobota) 10:00, Warszawa, ul. Sarabandy 16
Zawodnicy: Bronisz Wojciech, Czechowski Franciszek, Godlewski Leon, Kaczorowski Bartosz, Kosiński Michał, Odoliński Jan, Piotrkowicz Kacper, Popielski Antoni, Przybylski Jeremi, Sikora Kamil, Ślęzak Oskar, Urbankowski Bartosz, Voloshyn Arsenij
Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kapieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia). |
|
|
Powołania 2008 |
03-11-2016 |
2008 Mecz ligowy z: Białe Orły Warszawa Zbiórka 12:00 w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem) 05-11-2016 (sobota) 13:00, Warszawa, ul. Ostródzka 175
Zawodnicy: Borysiewicz Jakub, Faber Gaweł, Falkiewicz Hubert, Kiryłło Filip, Klimek Jakub, Łatka Maciej, Pichliński Sebastian, Piotrkowicz Kacper, Tarczyński Kacper, Thomas Dominik, Zmorzyński Julian
Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kapieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia). |
|
|
Powołania 2009 Górny Mokotów |
02-11-2016 |
2009 Górny Mokotów Mecz ligowy z: ATP Warszawa Zbiórka 10:00 w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem) 05-11-2016 (sobota) 11:00, Stare Babice, ul. Polna 40
Zawodnicy: Filipiak Maciej, Gołąb Kajetan, Kaczorek Mateusz, Kierepka Wiktor, Lah Julian, Mierzwa Franciszek, Owczarek Ignacy, Probosz Wojciech, Stankiewicz Bartłomiej, Zieliński-Bąbka Aleksander
Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kapieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia). |
|
|
Okiem trenera Rafała Moczulskiego |
02-11-2016 |
Październik minął bardzo szybko, a wraz z nim treningi na świeżym powietrzu. W minionym miesiącu nie dopisywała pogoda, co wpłynęło na frekwencję na zajęciach w pierwszej jego połowie. Do zespołu dołączyły nowe osoby, co bardzo cieszy. Naszym celem jest nauka gry w piłkę oraz poprawa sprawności fizycznej chłopców. Jeśli chcemy być w czymś dobrzy musimy ciężko trenować i dawać z siebie wszystko, nic nie przyjdzie samo. Musimy cały czas pracować, aby poprawiać naszą technikę i umiejętności. Jeśli nasza drużyna będzie razem dążyła do wyznaczonych celów, mocno pracowała na treningach to gwarantuję, że przygotujemy się wyśmienicie do meczów ligowych w których chłopcy będą grali na wiosnę. RM
|
|
|
Powołania 2008 Praga Południe |
28-10-2016 |
2008 Praga Południe Mecz ligowy z: Nadstal Krzaki Czaplinkowskie Zbiórka 9:00 w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem) 29-10-2016 (sobota) 10:00, Warszawa, ul. Syta 123
Zawodnicy: Bronisz Wojciech, Czechowski Franciszek, Kaczorowski Bartosz, Piotrkowicz Kacper, Popielski Antoni, Przybylski Jeremi, Sikora Kamil, Ślęzak Oskar, Urbankowski Bartosz, Voloshyn Arsenij, Zieliński-Bąbka Aleksander
Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kapieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia). |
|