Maciej

<<<   [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]   >>>

Józefczuk Franciszek 17-05-2018
Dziś urodziny obchodzi Józefczuk Franciszek

Szczęścia, zdrowia, pomyślności z okazji urodzin życzą rogate dusze znad Jeziorka.

Mecz ligowy z WBS Warszawa 13-05-2018

W dniu dzisiejszym podjęliśmy się kolejnego wyzwania w Wewnętrznej Lidze Orlików. Naszym przeciwnikiem była drużyna WBS Warszawa. Chłopcy przybyli w dobrych nastrojach, przed meczem byli spokojni i skupieni na swoim zadaniu. Miało to swoje przełożenie na początek meczu, który zaczęliśmy pod swoje dyktando, wyprowadzając drużynę od pierwszych minut gry na prowadzenie.  Przez pierwszą połowę tworząc dużo sytuacji bramkowych, naciskając cały czas na przeciwnika zdołaliśmy strzelić wiele bramek, które pozwoliły nam w dalszej perspektywie meczu na czerpanie przyjemności z gry zespołowej oraz na to, by w drugiej połowie pozwolić sobie na pewne roszady i spokój w naszych szeregach. Od początku drugiej połowy realizowaliśmy swoje zadanie i konsekwentnie staraliśmy prowadzić grę. Zawodnicy po fajnych akcjach, które znajdowały swoje uznanie w oczach naszych wiernych kibiców, dołożyli jeszcze kilka trafień kończąc ten mecz wysokim zwycięstwem. Przeciwnik nie był zbyt wymagający fizycznie, lecz należy oddać im wyrazy szacunku za determinację, grę do samego końca i strzelone bramki. Każdy z naszych zawodników pokazał swoją wartość w drużynie wpisując się na listę strzelców lub asystentów. Na pochwałę zasługują dziś dwaj piekielnie szybcy i zwinni zawodnicy Aleks Wełpa i Maciej Hanc, którzy swoją grą dosłownie dominowali i prowadzili naszą drużynę do zwycięstwa. Dziękuję za mecz, widzimy się na treningach, podkręcamy tempo i bawimy się dalej doskonale. PH

K.S Delta Warszawa GM - WBS Warszawa 19:3 (11:1)

Bramki: 3’ Bazga F. - Józefczuk F., 4' Wełpa A - Bazga F., 5' Wełpa A. - Szczypkowski W., 13' Wełpa A. - Rady P., 14' Wełpa A. - Bazga F., 15' Bazga F. - Szczypkowski W., 18' Wełpa A. - Odoliński J., 20' Hanc M. - Wełpa A., 24' Wełpa A. - Hanc M., 26' Hanc M. - Zasada Ma., 27' Szczypkowski W. - Hanc M., 42' Wełpa A. - Zasada Mi., 44' Wełpa A. - Zasada Ma., 48' Szczypkowski W. - Hanc M., 49' Hanc M. - Zasada Ma., 50' Szczypkowski W. - Odoliński J., 52' Hanc M. - Szczypkowski W., 53' Hanc M. - Wełpa A., 56' Zasada Mi. - Józefczuk F.

Skład: Zasada Ma., Józefczuk F., Hanc M., Odoliński J., Wełpa A., Bazga F., Szczypkowski W., Preda R., Zasada Mi.

Powołania 2008 Górny Mokotów 11-05-2018
Mecz ligowy z: WBS Warszawa
13-05-2018 (niedziela) 11:30, Warszawa, orlik Chełmska 23
Zbiórka 10:50, Warszawa, orlik Chełmska 23, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)

Zawodnicy: Bazga Filip, Bielobradek Jan, Dąbrowski Mikołaj, Hanc Maciej, Józefczuk Franciszek, Odoliński Jan, Radu Preda, Szczypkowski Wojciech, Wełpa Aleks, Zasada Maciej, Zasada Mikołaj

Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie  KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia).

Letnie obozy! 08-05-2018

Kończymy już zapisy na letnie obozy, mamy ostatnich kilka miejsc i zachęcamy do uczestnictwa w wielkiej letniej piłkarskiej przygodzie nad Bałtykiem w Niechorzu. Trenujemy, bawimy się, kąpiemy i mamy masę atrakcji. W zakładce „Obozy” można zobaczyć zdjęcia z poprzednich wyjazdów, lepszej rekomendacji nie potrzeba!

Okiem trenera Piotra Hermana 01-05-2018

Za nami kwiecień, miesiąc ciężkiej pracy, obfitujący w emocje związane z rywalizacją sportową, które dostarcza nam Wewnętrzna Liga Orlików. Początek miesiąca i praca, którą wykonywaliśmy miały nas przygotować pod każdym względem do udziału w tych rozgrywanych. Zaczęliśmy wysoko wygrywając wewnętrzny sparing z klubową drużyną  2008 WI. Nasi zawodnicy podbudowani zwycięstwem, świadomi celu oraz pewni siebie przystąpili do rywalizacji w pierwszym ligowym meczu wysoko wygrywając z drużyną UKS 141 Warszawa, nie tracąc przy tym żadnej bramki. Drużyna scaliła swoje szeregi i pod wodzą kapitana uwierzyła w swoje możliwości. Rywalizacja z innymi drużynami oraz dobra atmosfera uświadomiła wszystkim naszym zawodnikom, że każdy kto ciężko pracuje znajdzie swoje miejsce w drużynie. Zatem na treningach wszyscy byli bardziej zaangażowani i skupieni na swojej pracy. Jeden z zawodników pokusił się o poszerzenie swojej wiedzy oraz umiejętności i zdecydował się na treningi bramkarskie w naszym klubie by wesprzeć drużynę na tej pozycji. Frekwencja u chłopców  również jest elementem dodatnim. Kolejny mecz ligowy to wygrana potyczka z naszymi kolegami z 2008 WI, którzy walcząc dzielnie do ostatnich minut pokazali nam że nie możemy spoczywać na laurach i dalej konsekwentnie idąc do celu ciężko pracować na treningach. Dziękuję swoim zawodnikom za ten miesiąc ambitnej walki oraz ciekawych doświadczeń i mam nadzieję, że jeszcze wiele dobrego przed nami. Do zobaczenia po majówce. PH

Klubowe skarpety są już dostępne! 24-04-2018

Informujemy, że dostępne są już klubowe skarpetki. Udało nam się wykonać je tak, że są dużo tańsze i lepsze jakościowo od tych Macrona. Dodatkowo mają nasze obrendowanie. Zachęcamy wszystkich do zakupów, szczególnie chłopców wyjeżdżających teraz na weekendowe Zgrupowania Szkoleniowe (Niemcy, Ukraina, Czechy).

Mecz ligowy z K.S. Delta Warszawa WI 22-04-2018

Dzisiejszego popołudnia rozegraliśmy kolejny mecz z cyklu Wewnętrznej Ligi Orlików. Naszym przeciwnikiem byli koledzy z filii Wilanów. Graliśmy już z 2008 WI wiedzieliśmy więc, że to nie będzie łatwy mecz. Gra od początku była wyrównana, stworzyliśmy kilka sytuacji bramkowych jednak to przeciwnik otworzył wynik spotkania. Chłopcy dawali z siebie wszystko i skutecznie zmieniali wynik spotkania. Do przerwy wynik był dla nas jednak niekorzystny, przegrywaliśmy jedną bramką. W drugiej połowie rzut karny oraz bramka po kontrze przechyliły szalę zwycięstwa na naszą stronę. Nasi zawodnicy w tych ciężki warunkach atmosferycznych dali z siebie wszystko a przeciwnik stanął na wysokości zadania. Na pochwałę zasługuje postawa naszego bramkarza, który podjął wyzwanie i umiejętnie wykorzystuje wiedzę zaczerpniętą z treningów bramkarskich. Jego zmiennicy również dobrze się spisali broniąc przez drugą połowę meczu na zmianę. Ciężki mecz, w którym o naszym zwycięstwie ostatecznie zadecydowało trochę szczęścia. Sytuacje meczowe oraz, niektóre fragmenty gry pokazują, że praca jaką wykonują chłopcy na treningach idzie w dobra stronę. PH

K.S Delta Warszawa GM - K.S Delta Warszawa WI 5:4 (3:4)

Bramki: 8’ Wełpa A. - Szczypkowski W., 12’ Szczypkowski W. - Hanc M., 24' Dąbrowski M. - Wełpa A., 41' Wełpa A. - Szczypkowski W., 52' Odoliński J. - Józefczuk F.

Skład: Zasada M., Józefczuk F., Dąbrowski M., Hanc M., Odoliński J., Wełpa A., Zasada M., Radu P., Bieloradek J., Szczypkowski W., Latała W.

Powołania 2008 Górny Mokotów 19-04-2018
Mecz ligowy z: K.S Delta Warszawa WI
22-04-2018  (niedziela) 12.45, Warszawa, orlik Chełmska 23
Zbiórka 12.00, Warszawa, orlik Chełmska 23, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)

Zawodnicy: Bazga Filip, Bielobradek Jan, Dąbrowski Mikołaj, Hanc Maciej, Józefczuk Franciszek, Latała Wiktor, Odoliński Jan, Radu Preda, Szczypkowski Wojciech, Wełpa Aleks, Zasada Maciej, Zasada Mikołaj

Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kapieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia).

1% - prośba o darowizny 19-04-2018

Zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich związanych z naszym klubem aby wypełniając swoje deklaracje PIT z rok 2017 pamiętali o naszych chłopcach. Prosimy o przeznaczenie 1% z podatku na nasze pociechy.

Jesteśmy pewni, że widząc w jaki sposób pracujemy i co robimy nie będziecie się Państwo wahać. Prosimy o wpisanie naszego numeru KRS 0000111565 w odpowiednią rubrykę PIT w Państwa deklaracjach.

Mecz ligowy z UKS 141 Warszawa 14-04-2018

W sobotnie przedpołudnie rozegraliśmy swój pierwszy mecz w ramach Wewnętrznej Ligi Orlików. Naszym przeciwnikiem była drużyna UKS 141 Warszawa. Wszyscy nasi zawodnicy zjawili się na ten mecz w komplecie, gotowi by podjąć wyzwanie jakie przed nimi postawiono. Chłopcy byli świadomi i skoncentrowani. Od początku meczu nasi zawodnicy założyli wysoki pressing na połowie przeciwnika, starając się odebrać piłkę i jak najszybciej uzyskać prowadzenie, by w dalszej perspektywie dać szansę na spokojną grę swoim dzielnym zmiennikom. Po serii słupków i poprzeczek udało się strzelić bramkę i po pierwszej kwarcie schodziliśmy z trzy bramkowym prowadzeniem. Kolejne odsłony meczu toczyły się pod nasze dyktando. Chłopcy kontrolowali grę w ataku i większą część meczu spędzili na połowie przeciwnika kontynuując postawione przed nimi zadania. Nasi obrońcy oraz bramkarze w dzisiejszym meczu nie popełnili żadnych błędów, przez co przeciwnicy nie mogli mam strzelić żadnej bramki. Zawodnicy  zagrali na miarę oczekiwań, od początku do końca dając z siebie wszystko, zostawiając zdrowie na boisku. Taka postawa zasługuje na pochwałę.  Brawo dla drużyny.  Do zobaczenia na treningach, dzięki których w przyszłości może być jeszcze lepiej. PH

UKS 141 Warszawa - K.S Delta Warszawa GM  0:11 (0:5)

Bramki: 10’ Wełpa A. - Szczypkowski G., 12’ Szczypkowski W. - Hanc M., 14’ Hanc M. - Wełpa A., 19’ Hanc M. - Szczypkowski W., 22’ Szczypkowski W. - Józefczuk F., 33’ Hanc M. - Wełpa A., 41’ Wełpa A. - Zasada Mi., 47’ Szczypkowski W. - Radu P., 50’ Odoliński - Dąbrowski M., 54’ Dąbrowski M. - Józefczuk F., 57’ Wełpa A. - Odoliński J.

Skład: Zasada M., Hanc M., Dąbrowski M., Józefczuk F., Wełpa A., Bazga F., Szczypkowski W., Zasada M., Odoliński J., Radu P., Bieloradek J.