16

<<<   [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]   >>>

Szczypkowski Wojciech 27-10-2018
Dziś urodziny obchodzi Szczypkowski Wojciech

Szczęścia, zdrowia, pomyślności z okazji urodzin życzą rogate dusze znad Jeziorka.

Mecz ligowy z TS Falenica 21-10-2018

Niedzielne popołudnie dostarczyło nam wiele emocji związanych z Wewnętrzną Ligą Orlików. Chłopcy przybyli na zbiórkę przed meczem w dobrych nastojach, choć zabrakło dziś kliku zawodników. Od początku pierwszej połowy nasi zawodnicy starali się realizować założenia taktyczne, budowali grę od tyłu, przemieszczali się z piłką na połowę przeciwnika, jednak w większości prób zabrakło wykończenia akcji. Okazało się to dla nas poważnym sprawdzianem, ponieważ przeciwnicy kontrując nas przy jednej z takich akcji strzelili pierwszą bramkę. Zespół zdołał odpowiedzieć trzema trafieniami i na przerwę zeszliśmy prowadząc. W drugiej połowie meczu chłopcy uspokoili swoje emocję, zaczęli powtarzać schematy ćwiczone na treningach co było widać po szybkości konstruowanych akcji. Współpraca na boisku oraz słowa mobilizacji, które sobie przekazywali w trakcie spotkania zaowocowały, przez co w drugiej połowie udało nam się zdobyć jeszcze więcej bramek. Na pochwałę dziś zasługuje Filip Bazga, który swoimi akcjami z prawej strony często otwierał swoim kolegom drogę do bramki kilkukrotnie asystując oraz Mikołaj Zasada, odpowiedzialna i kluczowa postać tego meczu, mobilizował, rozgrywał, główkował, przerywał akcje przeciwnika, kończył akcje strzałem oraz parę razy nas ratował przed utratą bramki. Dziękuję swoim zawodnikom dziś przede wszystkim za pokorną postawę oraz zdrową rywalizację, którą z miłą chęcią można było oglądać. Do zobaczenia na treningach, pracujemy dalej nad swoimi umiejętnościami, z nadzieją, że w następnym meczu będą one kluczem do naszego zwycięstwa. PH

TS Falenica - K.S.Delta Warszawa GM 3:7 (1:3)

Bramki: 9' Wełpa A.- Bazga F.,17' Dąbrowski M.- Bazga F., 25' Wełpa A. - Dąbrowski M., 32' Bazga F. - Kosiński M., 42' Dąbrowski M.- Bazga F., 46' Dąbrowski M.- Wełpa A.,52' Wełpa A.- Kosiński M.

Skład: Zasada Ma. - Józefczuk F., Zasada Mi - Wełpa A., Dąbrowski M., Bazga F.  - Kosiński M.

Wchodzący: Latała W.

Powołania 2008 Górny Mokotów 19-10-2018
Mecz ligowy z TS Falenica

21-10-2018 (niedziela) 13:30 , Warszawa, ul.Łasaka 44
Zbiórka 21-10-2018 (niedziela) 12:40, Warszawa, ul.Łasaka 44, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)

Zawodnicy: Bazga Filip, Bielobradek Jan, Dąbrowski Mikołaj, Józefczuk Franciszek, Kosiński Michał, Latała Wiktor, Odoliński Jan, Szczypkowski Wojciech, Wełpa Aleks, Woelke Stanisław, Zasada Maciej, Zasada Mikołaj

Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia).

Wybory Samorządowe 2018 18-10-2018

Już w najbliższą niedzielę, odbędą się w naszym kraju wybory samorządowe. Wbrew pozorom najważniejsze gdyż dotyczące bliskich nam „małych ojczyzn”, miejsc gdzie żyjemy. Od naszych głosów zależało będzie jak rozwijać się będzie okolica gdzie mieszkamy. Dlatego bardzo ważne jest aby jak najwięcej osób brało w nich udział. Z tego miejsca apeluję do wszystkich rodziców naszych zawodników aby dali swoim pociechom dobry przykład i poszli wraz z nimi do urn. Warto przy okazji wytłumaczyć chłopcom na czym polega samorządność, jak ważne jest abyśmy brali w tym udział, nauczyć ich jak funkcjonuje demokracja. Nie jest tak, że nasz pojedynczy głos się nie liczy. Liczy się każdy głos, a więcej oddając go mamy prawo potem do narzekania lub chwalenia. W każdym innym przypadku to inni wybiorą z nas. Ci, którzy głosują na różne skrajne „opcje” chodzą zawsze wszyscy głosować, ludziom o umiarkowanych poglądach często się nie chce. Nie pozwólmy zadecydować za nas! Oceńmy to jak jest obecnie, czy nam się to podoba? Czy chcemy kontynuacji takiego rozwoju, czy chcemy zmian? W wyborach startują różne ugrupowania, mające różne programy każdy z nas wybierze te najbardziej mu odpowiadające. Pamiętajmy też, wybieramy dla siebie ale i dla naszych dzieci i wnuków gdyż to co się będzie działo jutro ma wpływ również i na dalszą przyszłość. Do zobaczenia w lokalach wyborczych.

Andrzej Trzeciakowski
Prezes Zarządu K.S. Delta Warszawa

Bazga Filip 18-10-2018
Dziś urodziny obchodzi Bazga Filip

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń życzą wszystkie diabełki duże i małe.

Opłaty składek 15-10-2018

Szanowni Rodzice, jak wszyscy wiecie opłaty składek muszą być dokonywane są do dziesiątego dnia miesiąca za dany miesiąc. Dzień ten jest ostatecznym dniem wpłat, a nie dniem od którego zaczyna się dopiero myśleć o wpłacie. Ponieważ po wakacjach nastąpiło rozprężenie w tej materii to zwracamy się do z prośbą o terminowe ich opłacanie gdyż brak wpłat utrudnia nam prowadzenie działalności. Nie chcemy też aby wszystko opierało się na restrykcjach, dlatego też mamy nadzieję, że Państwo to zrozumiecie.

Ćwiczenie techniczne 10-2018 11-10-2018

Ponad miesiąc wszystkie nasze klubowe zespoły ciężko pracują na treningach. Pamiętajmy jednak, że oprócz zaangażowania i systematyczności na zajęciach, bardzo ważna jest praca własna, czyli czas który poświęcamy na doskonalenie piłkarskich umiejętności we własnym zakresie. W zakładce "Ćwiczenia" znajdują się wszystkie proponowane przez nas ćwiczenia doskonalące technikę, które możecie wykonać samemu w domu.

Nasza propozycja na najbliższy miesiąc to: Podeszwa L/P w miejscu. Życzymy powodzenia i wytrwałości w doskonaleniu własnych umiejętności. Oczywiście w przypadku pytań bądź wątpliwości prosimy kontaktować się z trenerem prowadzącym drużynę!!

Mecz ligowy z K.S. Delta Warszawa WI 07-10-2018

W niedzielne południe byliśmy gospodarzami meczu przeciwko naszym klubowym kolegom z Wilanowa w ramach Wewnętrznej Ligi Orlików. Chłopcy przybyli na zbiórkę lekko zestresowani i mało pewni siebie co dało się odczuć podczas spotkania. Początek meczu był dosyć wyrównany, po kilkunastu minutach jednak w nasze szeregi wkradł się niepokój, a w grze zapanował chaos. Zawodnicy nie mogli pokonać własnych słabości co rywal wykorzystał w pełni i miał trzy bramki przewagi po pierwszej połowie. Druga połowa zaczęła się również nie po naszej myśli, wielkie i ambitne serca naszych zawodników próbowały odwracać losy meczu w pojedynkę zapominając o budowaniu akcji a nasi defensorzy oraz nasz dzielny bramkarz znosili ataki przeciwnika, przy przewadze strony atakującej. Skutek był taki że w drugiej połowie straciliśmy jeszcze więcej bramek. Zabrakło dziś organizacji w rozegraniu piłki i utrzymaniu się przy niej oraz wiele innych czynników nad którymi w najbliższym czasie będziemy pracować na treningach nie tracąc mobilizacji po tej ważnej dla nas lekcji. Chłopcy dali dziś z siebie bardzo wiele, po meczu przeżywali końcowy rezultat, był pot, ból i łzy. Widać było że im bardziej chłopcy chcieli tym emocje bardziej tłumiły ich grę. Nie wolno zapominać, że takie porażki ukryte w tej zabawie są częścią tej drogi. Głowa do góry i wracamy na treningi do pracy, która jak zawsze przybliża nas w przyszłości do celu. Podopiecznym trenera Bartka gratuluję zasłużonej wygranej. PH

K.S. Delta Warszawa GM - K.S. Delta Warszawa WI 1:8 (0:3)

Bramki: 46' Odoliński J.

Skład: Zasada Ma. - Józefczuk F., Dąbrowski Mi. - Wełpa A., Odoliński J., Zasada Mi. - Szczypkowski W.

Wchodzący: Kosiński M., Bazga F., Bielobradek J., Latała W.

Powołania 2008 Górny Mokotów 06-10-2018
Mecz ligowy z K. S. Delta Warszawa WI

07-10-2018 (niedziela) 11:30 , ul. Chełmska 23, Warszawa
Zbiórka 07-10-2018 (niedziela) 10:30, ul. Chełmska 23, Warszawa, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)