Patryk
1

<<<   [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]   >>>

Mecz ligowy z SEMP'em Ursynów 27-09-2008
Mecz z cyklu tych, które powinno się wygrać. Nasi chłopcy byli wyraźnie lepsi od przeciwnika. Gra układała się całkiem nieźle. Kiedy wygrywaliśmy już 3:1 wydawało się, że nic nie jest w stanie odebrać nam zwycięstwa. Jednak stało się inaczej, dwa błędy w odstępie jednej minuty i mamy remis. Chłopcy rzucają się do walki, przeciwnik broni się ostatkiem sił. Za bardzo jednak chcemy, za gorące są głowy. Gra nie układa się pomyślnie pomimo przewagi. Z jednej strony stracone punkty, z drugiej pozytywny obraz gry. Jesteśmy dobrej myśli, w rewanżu na pewno będzie lepiej. K.S. Delta Warszawa – SEMP Ursynów 3:3 (2:1)

Grali nasi przyjaciele - Victoria Kałuszyn ! 22-09-2008
Dobra gra całego zespołu przez większość spotkania. Zabrakło skuteczności, wynik powinien być wyższy. Od stanu 3:1 gra siadła i to należy poprawić. Szkoda, że z powodu choroby nie było kilku chłopców. Brawo dla Patryka za bramkę prawą nogą. RG

IV kolejka:
Victoria Kałuszyn – Orzeł Łosice 3:1 (1:0), Promyk Sobolew - OSiR Sokołów Podlaski 6:0 (3:0), Pogoń Siedlce ‘97 – Wilga Miastków 0:1, ŁKS Łochów – Jutrzenka Cegłów - mecz się nie odbył, Miedzanka Miedzna - Pogoń Siedlce ’96 – mecz przełożony

Mecz ligowy z UKS Łady 20-09-2008
Trzecie spotkanie ligowe i trzecie zwycięstwo. Patrząc jak w pierwszej kolejce męczyła się Agrykola z kolegami z Ład, mieliśmy pewne obawy przed tym spotkaniem. Okazało się, że bardziej musimy obawiać się deszczowej pogody. Sympatyczni przeciwnicy nie byli w stanie sprostać naszej drużynie. Podczas II Wojny Światowej „dywanowe” naloty na Londyn okazały się klapą. Nasze „dywanowe” ataki zmiażdżyły zespół gospodarzy. Cieszy dobra postawa strzelecka, należy wykorzystywać to, co się ma i wtedy nie musimy już obawiać się o wynik. UKS Łady – K.S. Delta Warszawa 1:12 (0:6)

Grali nasi przyjaciele - Victoria Kałuszyn ! 16-09-2008

Po takim meczu można się tylko załamać. Pozytywne jest chyba tylko to, że gospodarze w pierwszej połowie raptem trzy razy przeszli środek boiska. Sam jednak fakt utrzymywania się przy piłce nic nie daje. Fatalna skuteczność, chłopcy zbyt często też dostosowywali się poziomem gry do gospodarzy. RG

III kolejka:
Wilga Miastków – Victoria Kałuszyn 3:2 (1:1) (Końca ‘11, Dybek ‘60), Pogoń Siedlce ‘96 – Pogoń Siedlce ‘97 6:0, ŁKS Łochów – Promyk Sobolew 1:5 (1:3), OSiR Sokołów Podlaski – Orzeł Łosice 3:2, Jutrzenka Cegłów – Miedzanka Miedzna 0:13

Mecz ligowy z CWKS Legia Warszawa 13-09-2008
Przeciwnik podbudowany zwycięstwem w ostatniej kolejce zawitał nad jeziorkiem z nadziejami. Już pierwsza minuta i prowadzimy. Goście musieli zweryfikować swoje oczekiwania. Chłopcy z Legii próbowali, próbowali, nie byli jednak w stanie nic zdziałać. Jedyna bramka, jaką straciliśmy (ostatnia minuta) była naszą za dużą chęcią strzelenia dziesiątego gola a nie siłą przeciwnika. Nasi zawodnicy grali naprawdę dobrze, piłka chodziła od jednego do drugiego jak po sznurku. Takie spotkania chce się oglądać. Już nikt chyba nie ma wątpliwości, że podium w zeszłym sezonie to nie był przypadek. K.S. Delta Warszawa – CWKS Legia Warszawa 9:1 (5:0)

Mecz ligowy z KS Laura Chylice 08-09-2008
Trzeba mieć pecha, sobota słoneczna, niedziela słoneczna a tu dziś podczas meczu leje jak z cebra. Pierwsza połowa to trochę bezładna kopanina, boisko na wiele nie pozwalało. W drugiej części my graliśmy już trochę lepiej, przeciwnik zaś stracił siły. Na efekty nie musieliśmy długo czekać. Pierwsze koty za płoty. KS Laura Chylice – K.S. Delta Warszawa 1:8 (1:3)

Grali nasi przyjaciele - Victoria Kałuszyn ! 07-09-2008
Właśnie rozegraliśmy pierwszy mecz w tym sezonie. W tym roku gramy po 11, bramki 5m na 2m w roczniku ‘96/’97. Ten mecz miał dać odpowiedź, na co nas stać w tym sezonie po przejściu do starszego rocznika i dojściu kilku nowych chłopców. Przeciwnikiem była, bowiem Pogoń ‘96, która w sezonie 2006/2007 zdominowała rozgrywki w Warszawie, natomiast w sezonie 2007/2008 skutecznie rywalizowała w grupie siedleckiej w roczniku ‘95/’96. Okazało się, że mecz był dosyć wyrównany. Co prawda Pogoń miała trochę więcej sytuacji bramkowych, jednakże często „gotowało się” także pod ich bramką. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu przespana. Druga o wiele lepsza. W sumie ciekawy i interesujący mecz z sytuacjami pod obiema bramkami. Sądzimy, że taki przebieg spotkania to dobry prognostyk. Patrząc na wyniki Promyka Sobolew również z nami związanego też wygląda to nieźle. RG

I kolejka:
ŁKS Łochów – Pogoń Siedlce ‘97 - nie odbył się, Jutrzenka Cegłów – Victoria Kałuszyn - nie odbył się, Wilga Miastków – Orzeł Łosice - przełożony, Miedzanka Miedzna – Promyk Sobolew 1:0, Pogoń Siedlce ‘96 – OSiR Sokołów Podlaski 6:0

II kolejka:
Victoria Kałuszyn – Pogoń Siedlce ‘96 1:2 (0:2) (Jakub Michalski ‘47), Miedzanka Miedzna – ŁKS Łochów 8:0, Promyk Sobolew – Orzeł Łosice 4:0 (3:0), Pogoń Siedlce ‘97 – Jutrzenka Cegłów 5:1, OSiR Sokołów Podlaski – Wilga Garwolin - mecz przełożony.

Koniec wakacji :-( 01-09-2008
Wakacje dobiegły końca. W lipcu odpoczywaliśmy, sierpień spędziliśmy przygotowując się do nadchodzącego sezonu. Walczymy ponownie o podium, ale nie będzie to łatwa walka. W letniej przerwie doszedł do nas jeden nowy zawodnik, ale on dopiero rozpoczyna przygodę z piłką. Kilku graczy odeszło do młodszej grupy, a nasz najlepszy strzelec wyjechał za granicę. Mimo osłabienia personalnego gra drużyny w sparingach podczas obozu i w zeszły piątek na Agrykoli wyglądała całkiem nieźle. Jest jednak jeden poważny problem, którego rozwiązanie leży nie po stronie trenerów, a często nawet nie po stronie samych zawodników. Problemem tym jest frekwencja. W tej chwili kadra zespołu liczy 14 zawodników. W zgrupowaniu w Niechorzu wzięło udział 11 z nich, a nie wszyscy byli z nami od pierwszego do ostatniego treningu. Niektórych nie zmobilizowała nawet szansa wyjazdu do Wiednia na mecze z Rapidem Wiedeń i Admirą Wacker. Będziemy się starali szukać wzmocnień poprzez transfery, ale dla chłopców, którzy są już w naszym klubie piłka nożna musi być ważniejsza niż inne zajęcia pozaszkolne. Młodzieżowa Akademia Piłkarska jest miejscem dla tych zawodników, którzy twierdząco odpowiadają sobie na pytanie: „Czy chcę zostać zawodowym piłkarzem ?”. Pamiętajmy o tym i weźmy się wspólnie do pracy ! Musimy być najlepsi !

Sparing z Agrykolą Warszawa 29-08-2008
Spotkanie pierwszej z trzecią drużyną tego rocznika. Oczekiwaliśmy niezłej walki. Spotkanie było jednak spokojne. Przeciwnik w komplecie, my niestety w okrojonym składzie. Jak to po wakacjach, sporo chaosu. Sprawiliśmy sobie jednak miłą niespodziankę. To my byliśmy przez całe spotkanie stroną nadającą ton grze. Stworzyliśmy sobie masę dogodnych sytuacji, słupek ratował przeciwników kilkukrotnie. Niestety pojawiały się też błędy, które w defensywie doprowadziły do strat bramkowych. Pomimo tego po spotkaniu trener Piotr Włodarski z uśmiechem wracał do szatni. Agrykola Warszawa – K.S. Delta Warszawa 4:3 (2:1)

Sparing z Rapidem Wien (95') 21-08-2008
Szkoda, że kolejny mecz musimy walczyć z przeciwnikiem przewyższającym nas fizycznie. Pomimo tego ze spotkania możemy być naprawdę zadowoleni. Przez całe spotkanie przewagę mieli Austriacy. Jednak my też konstruowaliśmy akcje. W początku pierwszej i drugiej połowy wyglądało to całkiem dobrze. Mieliśmy sytuacje, potrafiliśmy przycisnąć Rapid na ich połowie. Wraz z upływem sił, różnice fizyczne decydowały. W pierwszej odsłonie trzy bramki tracimy w pięć ostatnich minut. Wiedeńczycy bardzo dużo strzelali z dystansu, tak też zdobyli większość bramek. Utrudnieniem dla nas był też fakt obycia w grze po „11". My dopiero taką grę rozpoczynamy, dlatego też zdarzały się nam błędy w ustawieniu, musieliśmy nadrabiać to bieganiem. Wracamy po meczu pełni optymizmu. Rapid Wien – K.S. Delta Warszawa (96'/97'/98') 10:0 (6:0)