Zieniewski
Tomasz

[1]  [2]  [3]  [4]  [5]   >>>

Okiem trenera Norberta Dłutowskiego 23-06-2018

To już ostatni miesiąc naszych treningów przed oczekiwanymi wakacjami.  Śmiało mogę napisać, że jestem bardzo zadowolony z pracy, którą wykonaliśmy przez ostatni rok. Chłopcy zrobili znaczący postęp, poprawiając się w wielu parametrach. Jest to składowa kilku rzeczy, dobrej frekwencji, zaangażowania na zajęciach, czy pracy własnej. Chłopcy wzięli udział w rozgrywkach ligowych, niejednokrotnie mieliśmy okazję zaprezentować swoje umiejętności sportowe na różnych turniejach oraz spotkaniach towarzyskich, gdyż powszechnie wiadomo, że rywalizacja jest dla dzieci bardzo ważnym elementem socjalizacji, która kształtuje charakter, rozwija fizycznie i wzbogaca osobowość. Teraz krótka chwila na odpoczynek, a potem wracamy do pracy i spotykamy się na zielonych boiskach. Wszyscy pamiętajmy, aby podczas tych dwóch miesięcy jak najwięcej czasu spędzać z piłką. Doskonalenie żonglerki czy innych elementów technicznych może być jednocześnie świetną zabawą, a zarazem dobrą podwaliną pod kontynuację naszych treningów od września. Jeszcze raz wszystkim dziękuję za wspólną pracę, życzę wspaniałych wakacji i do zobaczenia we wrześniu. ND

Podsumowanie rozgrywek 2007 PP (rocznik 2007) 22-06-2018

Za nami koniec zmagań sportowych w tym sezonie. W rundzie wiosennej wzięliśmy udział w rozgrywkach Wewnętrznej Ligi Orlika. W porównaniu do ubiegłorocznych gier ligowych, jeszcze jako zespół 2006 PP, tym razem zaprezentowaliśmy się znacznie lepiej. W lidzie nie mieliśmy sobie równych, tracąc punkty tylko w pierwszym meczu, co było dla nas sporym zaskoczeniem. W ostateczności zgromadziliśmy najwięcej „oczek” i zdobyliśmy mistrzostwo. Strzeliliśmy najwięcej bramek jak również straciliśmy ich najmniej ze wszystkich zespołów. Nasza gra wyglądała widowiskowo, a bramki które zdobywaliśmy mogliby na pozazdrościć, zawodowi zawodnicy. Dziękuję wam za ten sezon. ND

Edukacja w klubie! 20-06-2018

Kolejny etap prac zawiązany z tworzeniem naszych szkół za nami. Mamy już zatwierdzony przez Ministerstwo Sportu i Turystyki ramowy system szkolenia dla Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego Delta w Warszawie, niebawem spodziewamy się podobnego zatwierdzenia dla Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego Delta w Warszawie. W dniu dzisiejszym złożyliśmy już oficjalne pismo do Zarządu Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy o wieloletnie udostępnienie nam obiektu szkolnego przy ul. Chełmskiej 23. Wcześniej pismo o wyłączenie tego obiektu ze Szkoły Podstawowej Nr 260 złożyła jej dyrekcja. Cały czas przygotowywane są dokumenty, które musimy złożyć do Biura Edukacji m. st. Warszawy po wakacjach. Idziemy do przodu i na bieżąco będziemy wszystkich informować o postępie prac.

Mecz ligowy z GKP Targówek 17-06-2018

W niedzielny poranek, meczem na własnym boisku z wiceliderem tabeli – GKP Targówek, zakończyliśmy rozgrywki ligowe. Patrząc z perspektywy naszej gry w ostatnich meczach, mogłoby się wydawać, że i tym razem powinniśmy bez najmniejszych trudności wygrać to spotkanie. Jednak nasze problemy zaczęły się zanim, usłyszeliśmy pierwszy gwizdek. Niestety po raz kolejny powtórzyła się sytuacja, że nie wszyscy powołani zawodnicy, przyjechali na mecz, a brak od nich, o tym fakcie informacji spowodował, że praktycznie nie było możliwości dowołać  zawodników. Z jedenastu wybranych diabełków, na mecz stawiło się tylko ośmiu! Biorąc pod uwagę warunki pogodowe w jakich graliśmy – wysoka temperatura, suche powietrze – a także kontuzję Filipa już po kilkunastu minutach gry, miało to duży wpływ na przebieg meczu, a przede wszystkim morale zespołu. Przez praktycznie 45’ graliśmy bez zmian, a już po 30 minutach zawodów, ciężko było nam oddychać i biegać. W ostatniej chwili, na tak zwany telefon, udało się ściągnąć trzech zawodników, którzy zdołali przyjechać na ostatnie pięć minut spotkania. Swoją postawą udowodnili na kogo zawsze można liczyć. Wielkie brawa dla Adama, Franka i Igora z Górnego Mokotowa. Przyjechali, choć nie musieli i dołożyli cegiełkę w odniesiony sukces. Dzięki nim daliśmy odpocząć  grającym zawodnikom, co miało wpływ na ostateczne rozstrzygnięcie meczu.

Zawody rozpoczęliśmy z dużym animuszem, bo już w trzeciej minucie wyszliśmy na prowadzenie po strzale Rafała. W kolejnych minutach stwarzaliśmy sytuacje bramkowe, jednak nasze uderzenia były niecelne. Dopiero kilka minut przed zakończeniem pierwszej połowy Willi podwyższył prowadzenie i na przerwę schodziliśmy z przewagą jednej bramki. Jednak widać było po nas duże zmęczenie i wiedzieliśmy, że  w drugiej połowie to przeciwnik będzie prowadził grę. Po przerwie, to Targówek stwarzał sobie co chwilę sytuację do zdobycia gola. Aby oddalić zagrożenie od własnej bramki, zaczęliśmy wydłużać podania do napastnika, dzięki czemu mieliśmy czas aby mądrze się ustawić i chwilę odpocząć. Nie ustrzegliśmy się jednak błędów w obronie, co spowodowało, że przy jednej z sytuacji źle pokryliśmy zawodników drużyny przeciwnej i udało im się wyrównać wynik spotkania. Ostatnie piętnaście minut gry, mimo dużego zmęczenia należało do nas. Decyzję o powrocie do gry, mimo bólu podjął Filip, dzięki czemu mogliśmy dać odpocząć jednemu z naszych zawodników. Oczywiście nasza gra się nie zmieniła i cały czas wydłużaliśmy grę na napastnika. Po jednym z takich zagrań przez Kubę, piłka trafiła do Filipa, który już po minucie gry od wejścia strzelił bramkę. Cztery minuty później, po podobnym zagraniu przeciwnik faulował naszego zawodnika tuż przed polem karnym i mieliśmy rzut wolny. Do piłki podszedł Kuba, który niczym Robert Lewandowski w meczu z Litwą, uderzył piłkę, a ta odbijając się od poprzeczki wpadła do bramki. Jednak nie była tu nam potrzebna powtórka wideo, jak w meczu Polski, aby uznać gola. Jednak za chwilę nie ustrzegliśmy się błędu w obronie, co wykorzystał przeciwnik i strzelił bramkę kontaktową. Ponownie w nasze szeregi wkradła się nerwowość.  Kiedy zostało kilka minut do końca meczu, przyjechali  Igor, Adam i Franek z Górnego Mokotowa. Od razu zrobiliśmy trzy zmiany co diametralnie zmieniło obraz gry. Wróciliśmy do rozgrywania piłki stworzyliśmy kolejne akcje po których mogliśmy cieszyć się ze zdobytych bramek. Najpierw Kuba w polu karnym, tak jak Ronaldo w meczu z Juventusem, uderzył z przewrotki, ale zabrakło kilku centymetrów, aby piłka znalazła się w siatce. Chwilę później po indywidualnej akcji Suchego i dograniu do Franka piłka ląduję w bramce. Kropkę nad „i” postawił Antek, który w ostatniej minucie meczu, po zagraniu od Kuby ustalił wynik spotkania. Radości nie było końca. Brawo drużyno za wynik, a przede wszystkim za wolę walki w trudnych chwilach i oddanie dla zespołu. Wielkie brawa dla Filipa, który mimo doznanego urazu, podjął decyzję o powrocie na boisko i wsparciu zespołu. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Wielkie brawa również dla Adama, Franka i Igora, że mimo tylko kilku minut gry przyjechaliście i wsparliście zespół w grze. Przed nami ostatni tydzień treningów. W piątek rozegramy ostatni mecz wewnętrzny w tym sezonie i udamy się na zasłużony wypoczynek. ND

K.S. Delta Warszawa PP – GKP Targówek 6:3 (2:1)

Bramki: 3’ Karwan R. – Sonnenfeld A., 6’ Panasiuk W. – Małaczek F., 46’ Małaczek F. – Krasuski J., 50’ Krasuski J. – rzut wolny, 58’ Duda F. – Sochacki A., 59’ Sonnenfeld A. – Krasuski J.

Skład: Dybek A. – Pazio D., Krasuski J. – Panasiuk W., Małaczek F., Sonnenfeld A. – Karwan R.

Wchodzący: Łotyszonok M., Sochacki A., Bogacz I., Duda F

Grafik sezonu 2017/2018 16-06-2018

Zajęcia w sezonie 2017/2018

Zakończenie zajęć sezonu 2017/2018
24-06-2018 (niedziela)

Zajęcia w sezonie 2018/2019

Piłkarski Obóz Przygotowawczy (Niechorze)
drużyny: 2006 GM, 2007 GM, 2007 PP2009, 2009 WI, 2009 GM, 2009 PP, 2010, 2010 WI, 2010 GM, 2010 O, 2011, 2011 WI, 2011 GM, 2011 PP, 2012, 2012 WI, 2012 GM, 2012 PP, 2012 O, 2012 WA
wyjazd 25-06-2018 (poniedziałek) przyjazd 04-07-2018 (środa)

Rozpoczęcie zajęć (grafik letni i grafik jesienny sezonu 2018/2019)
30-07-2018 zespoły: 2002, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008
20-08-2018 zespoły: 2009, 2010, 2011, 2012
03-09-2018 zespoły: 2013, Filia Wilanów, Filia Górny Mokotów, Filia Praga-Południe, Filia Ochota, Filia Wawer

Piłkarski Obóz Szkoleniowy (Niechorze)
drużyny: 2002, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2008 WI2008 GM
wyjazd 06-08-2018 (poniedziałek) przyjazd 15-08-2018 (środa)

Zgrupowanie Szkoleniowe (Brześć - Białoruś)
drużyny: 2006, 2007
wyjazd 20-08-2018 (poniedziałek) przyjazd 25-08-2018 (sobota)

Zgrupowanie Szkoleniowe (Częstochowa)
drużyny: 2008, 2009
wyjazd 23-08-2018 (czwartek) przyjazd 26-08-2018 (niedziela)

Dni wolne od zajęć
01-11-2018 (czwartek) i 02-11-2018 (piątek)

Rozpoczęcie zajęć (grafik zimowy sezonu 2018/2019):
05-11-2018 (poniedziałek): wszystkie zespoły

Przerwa świąteczno-noworoczna
od 17-12-2018 (poniedziałek) do 01-01-2019 (wtorek)

Piłkarski Obóz Szkoleniowy (Mielno)
drużyny: 200420062007
wyjazd 12-01-2019 (sobota) przyjazd 18-01-2019 (piątek)

Piłkarski Obóz Przygotowawczy (Sobolew)
roczniki: 2009, 2010, 2011 oraz 2012 i młodsi
wyjazd 26-01-2019 (sobota) przyjazd 01-02-2019 (piątek)

Piłkarski Obóz Szkoleniowy (Sobolew)
rocznik: 2002, 2004, 2005, 2006, 2007 i 2008
wyjazd 01-02-2019 (piątek) przyjazd 10-02-2019 (niedziela)

Przerwa Wielkanocna
od 20-04-2019 (sobota) do 22-04-2019 (poniedziałek)

od 29-04-2019 (poniedziałek) do 05-05-2019 (niedziela)
od 20-06-2019 (czwartek) do 21-06-2019 (piątek)

Zakończenie zajęć sezonu 2018/2019
23-06-2019 (niedziela)

Mecz ligowy z PKS Radość 15-06-2018

W czwartkowy wieczór rozegraliśmy mecz z PKS Radość. Od początku spotkania byliśmy stroną dominującą. Co chwilę stwarzaliśmy sytuacje bramkowe, które wykańczaliśmy z zimną krwią. Przeciwnik nie był w stanie nawiązać równorzędnej walki, ani zagrozić naszej bramce przez większą część spotkania. Brawo chłopcy za wynik i akcje, przy których ręce same składały się do oklasków. ND

PKS Radość – K.S. Delta Warszawa PP 1:14 (1:6)

Bramki: 5’ Panasiuk W., 8’ Sonnenfeld A. – Panasiuk W., 16’ Pazio D. – Małaczek F., 23’ Gołębiowski M. – Małaczek F., 25’ Panasiuk W. – Krasuski J., 28’ Krasuski J. – Karwan R., 31’ Szpręgiel J. – Panasiuk W., 34’ Panasiuk W., 37’ Szpręgiel J. – Gołębiowski M., 46’ Matwiejczuk A. – Panasiuk W., 48’ Sonnenfeld A. – Panasiuk W., 51’ Matwiejczuk A. – Krasuski J., 57’, 58’ Sonnenfeld A. – Gołębiowski M.

Skład: Dybek A. – Karwan R., Matwiejczuk A. – Sonnenfeld A., Małaczek F., Gołębiowski M. – Panasiuk W.

Wchodzący: Pazio D., Krasuski J., Szpręgiel J.

Powołania 2007 Praga Południe 15-06-2018
2007 Praga Południe
Mecz ligowy z: GKP Targówek
17-06-2018 (niedziela) 9:00, Warszawa, ul. Worobczuka
Zbiórka 8:15, Warszawa, ul. Worobczuka, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)

Zawodnicy: Dybek Antoni, Gołębiowski Maksymilian, Karwan Rafał, Krasuski Jakub, Łotyszonok Maciej, Małaczek Filip, Matwiejczuk Arkadiusz, Panasiuk William, Pazio Dominik, Sadowski Antoni, Sonnenfeld Antoni, Szpręgiel Jan

Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie  KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia).

Piłkarski Obóz Przygotowawczy - Niechorze 14-06-2018

Zapraszamy wszystkich zawodników jadących na pierwszy z naszych letnich obozów do Niechorza po dwie koszulki klubowe. Koszulki są wydawane zawodnikom mającym opłacony wyjazd. Ponieważ na obozie chodzimy na co dzień tylko w tych koszulkach to prosimy aby każdy z zawodników posiadał ich minimum pięć sztuk. Do wyboru są różne wzory, a jeden nowy zrobiony specjalnie z okazji Mistrzostw Świata.

Odwołanie zajęć 12-06-2018

W dniu 19-06-2018 (wtorek) z uwagi na mecz reprezentacji Polski z Senegalem na Mistrzostwach Świata wszystkie zajęcia są odwołane. Zapraszamy do kibicowania, mamy nadzieję na komplet punktów!

Sprzęt klubowy na obozy i zgrupowania 12-06-2018

Przypominamy wszystkim zawodnikom wyjeżdżającym na letnie obozy i zgrupowania, że podczas tych wyjazdów chodzimy tylko i wyłącznie w sprzęcie klubowym. Prosimy z wyprzedzeniem zatem zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt. Szczególnie uczulamy na czerwone koszulki (herb, logo, Powstanie Warszawskie) do chodzenia na co dzień, których trzeba mieć odpowiednią ilość do dni pobytu (dwie każdy z uczestników otrzyma w ramach obozu).